Új privát üzeneted érkezett!

Lilló
Én is olvashatlak?

MAnó
Meghívnál mégegyszer? Tudom,hogy béna vagyok, de lécíííííííí:))
anid2
 
 


Lilla, MAnó:khm én nem tudok a blogotokhoz jutni:)))
Béna kacsa vagyok:))))
anid2
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, csak egy percre ugrottam be!

Dina!
Küldtem neked privit, remélem, nem haragszol majd meg érte!


Kinga
kgk
 
 

 
 

Lanyok, segitsetek!
Hogy van ezzel a hulye AFP-vel? Mikor kell a vervetelre menni? Ha mar betoltottem a 16. hetet, vagy akkor mar az ultrahang van?

Egyebkent most hogy megy a klinikan a vervetel? A dokim szerint at kell menni vmi masik epuletbe?

Koszi minden valaszt!
A

Kép
Kép
panzej
 
 


Jó estét!

Dina: Amit küldtem meghívót, ott ha ráklikkelsz a linkre elvileg be kell, hogy engedjen. MÉg regisztrálnod sem kell.

Panzej: A betöltött 16 hét után a 17. héten kell menni AFP-re. Vérvétel ugyangúy a laborban van, ahol régen, csak előtte át kell menni az ambulanciára, ahol kitöltenek egy papírt, amivel a vérvételre mész. Az ambulancián kell odaadnod a beutalót, amit a dokid írt, és akkor ott kitöltenek valami formanyomtatványt. Ezt visszaviszed a laborba, és akkor leveszik a vért AFP-hez.
Az ambulancia az a téglaépület a klinika udvarán, ha kimész azon a hosszú folyosón balra, ahol a labor van, akkor egyenesen szembetalálod vele magad.
Ultrahang az AFP-vel együtt nincs, hanem ha megvan az AFP eredménye (kb. 2 hét) azzal kell menned a 18-20 hét között a genetikai uh-ra.
Egy jó tanács, hogy vérvételre érdemes jó korán menni, mert később már ezren vannak.
Ha valamiben tudok még segíteni szólj, elég frissek az élményeim. :)

Szép estét!
Lilla

lilló
 
 


Panzej: még valami eszembe jutott.
A mosószódát ugyan nem ismerem, de az egyik lány egy másik fórumon, ahová járok mosódiót használ, és nagyon dícséri.
www.mosodio.hu itt tudsz utánanézni, ha érdekel.

lilló
 
 


Sziasztok!

Én is mosódióval mosok, szerintem is nagyon jó és nincsen benne szerves anyag ha besötétedik akkor már nem lehet használni és utána el lehet használni mondjuk ablakpucoláshoz, kád tísztitáshoz. Szóval szerintem nagyon jó és nem lesz vizkőves a mosógép az ecet miatt és fertőtlenít, a dió ecet illatú.


Puszi nektek!

Brigi

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Jó kis munkámnak annyi!

Mától ismét munkát keresek :(

Tünde

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Tündi: mi történt????

Milyen területen keresel, hátha tudok segíteni!

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


Sziasztok!

Tündi, sajnálom, én is kérdezném, mint Szilvi, hogy mit keresel, hátha én is tudok valamit! Addig is Imiiiiiiiiiiiiiii ezerrel, legalább valami jó is van benne!

Szilvi, Saara, Dina,
csendben voltam, mert taknyosak voltak a lányok. De ami Szilvi javasoltál, sötétedés utén a Kenguru tök jó ötlet. Viszonylag tágas, van sok játék, tudnánk ott beszélgetni kicsit. Előtte meg a játszó kint. Főleg, ha olyan tavaszi idő lesz, mint most van:)
Mi jövő pénteken elutazunk 3 hétre, előtte valamelyik délután?
Meg persze bárki más is!

Panzej,
ha nem jó időpontban mész AFP-re (pl. mint nekem el volt számolva a terhességem, és nem igazán stimmelt a 16. betöltött hét), akkor idióta eredményt kapsz. És aklinikán az a protokoll, ha nagyon nem jó, küldenek hasbabökésre, főleg 3. terhességnél. De csak az AFP miatt szerintem nem lenne szabad. Ha nem vagy biztos, hogy pontosan hanyadik héten jársz, beszéld meg szerintem a dokiddal. Reméljük Téged nem ijesztgetnek majd!

Jujj, most rohannom kell, Móni, majd felhívlak valamikor, mert az alvás továbbra is gáz Zsófinál...

Mindenkinek puszi,

Cseragi és a lányok

Kép

Kép
cseragi
 
 


Szilvi, Ági!
Aranyosak vagytok. De tényleg! :roll:
Pénzügyi, könyvelői feladatokat csináltam ebben a két hónapban.
Számlázás, könyvelés, napi, heti riportolás. Jó volt. Csak kölcsönösen mást vártunk egymástól a főnökkel.
Ma este már elküldtem 16 helyre az önéletrajzomat. 6 órás munkát biztos nem fogok találni... :cry: De legalább most közel keresek, mert ez a napi 3 óra utazás sokkkkkk volt.

Taliban én is benne lennék, most hogy megint nem dolgozom, csak én nem tudok nagyon messze menni, mert a kocsi még mindig apánál, Imi pedig még mindig nem bírja a tömegközlekedést.

Jah és voltunk tegnap dokinál... hát... nagyon rá akar minket beszélni az inszemre. Most megpróbáljuk ismét a clostit, hátha... (utolsó két hónapban pé.-em sem volt :cry: )Ha most sem jön össze, akkor átjárhatósági majd inszem. Hát nem túl jó kilátások.

Szép estét!

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Tündi: bankban, ügyfelezés? (lakossági vagy kisvállalkozói tanácsadás?) Vgy milyen jellegű munkát szeretnél? Megpróbálok segíteni,mert van ismerősöm bankokban (leginkább). Persze, csak ha egyáltalán ilyen területen keresel.

Fel a fejjel!

Puszi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


Haho!

Tundi, fel a fejjel!!!! Sajnalom nagyon, h ez lett a vege :(

puszi es oleles!

Timi, jaaaaaj :( Remelem forog a kocka nalatok (vagy hogy mondjak ezt?). Tenyleg rohej az egesz... A tulajrol inkabb nem irok semmit... :evil:

Csajok, tali nekunk nem annyira idealis most. EGyreszt itt van anyukam, az nem is lenne baj, de az van, h egy hete elcssztem a hatamat, lehajoltam egy ugy maradtam. Azota is szenvedek tole, no emeles, hajolgatas, anyu csinal itthon mindent. Kisgyerekekkel idealis allapot... :?
Agi, mikor jottok vissza az utazasbol?

Anita, a mososzodat ugy pakolom be a gepbe ahogy epp kedvem van, 1 evokanalnyit, kettot... de a lenyege tenyleg, h kevesebb mososzert kell hasznalni.

nem kezdi el valaki a fenykepes koremilt? jo otlet! sajna nekem nincsenek meg a regi levelek mindenki cimevel :(

na megyek szundizni.

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sziasztok!


Olyan sokat hallottam már erről a mosódióról meg mosószódáról,h most már én is utána járok. :)


Manó
Te még most a klinikára jársz dokihoz?
És mióta is próbálkoztok?csak azért kérdem mert én 20 hónapig szedtem a clostyt + medrolt,így jött össze Zalán.


Sára
Milyen fényképes kör email?
Vendég
 


Sziasztok,

Alziza,
Zalán nagyon ügyesen rajzol. :) Talán ő lesz az új Munkácsy...

Lilló,
Megírnád mi a magánbölcsitek neve? Nemrég beszélgettem egy barátommal, akik Szigetszentmiklóson laknak, hogy milyen gyalázatos ott az óvodai helyzet és szóba került, hogy ti a tiétekkel mennyire meg vagytok elégedve, mert az ő tetszésüket eddig nem nyerték el azok, amiket láttak.

Sara,
Jobbulást a hátadnak! Remélem van egy jó masszőröd, aki kikezel. Anno én is jártam így Blankával. :shock: Most épp a vállammal küzdök jó hónapja, de még nem jutottam el masszőrhöz sajnos.

Tündi,
Sajnálom a melót és remélem hamar találsz valamit újra, ami talán jobb is lesz.

Nálunk a helyzet: a héten megvolt az őszi nagytakarítás, pénteken pedig ex-céges buliban voltam és szuper jó volt, ráadásul bíztattak a kollégák, hogy tudnak majd segíteni munkát találni, akár 6 órásat is. :P
Ma kivittük anyut Kelenföldre, aztán Ferihegyen voltunk a repülőgép emlékparkban. A nagy repülőkre épp csak bekukucskáltunk. Blanka mindegyikre fel akart menni, de már fordult is vissza nyomban, viszont a mentőhelikopterhez 2x is vissza kellett menni. :D Aztán persze a terminálra is elmentünk repülőket nézni és nagyon élvezte.
Ámde kb. negyed órát aludt a kocsiban és itthon már nem tudtam áttenni, elaltatni, úgyhogy kemény délutánra számítok, pedig állati fáradt vagyok én is. :roll:

Szép délutánt mindenkinek!
prücs

prucsok
 
 


Sziasztok!

Jó ez a fotós kör-email. majd küldök én is!

Brúnó megigézett, gyönyörű pofija van! Mira kis törékeny tündérke!

Blankát nem ismertem volna meg. Olyan nagylányos lett! Cuki!

Saara,
én rengeteget bajlódtam a hátammal, derekammal, tényleg ellehetetleníti a mindennapokat. A legfontosabb kilazítani az izmokat egy lehetőleg természetgyógyász masszőrrel, plusz egy csontkovácsnak helyre kellene tenni, amit kell. Ezek nélkül csak tüneti kezelés, és jobban elhúzódik. Aztán ha lehet valamit szedned, gyulladáscsökkentő. Mindig tartsd melegen, mágneses övet NE használj, és ha van homeopátiás jó orvosod, akkor az is mehet. Nekem ezek rendbehozták, azóta is szedem a homeopátiás cuccot. Régebben "csak" pinehtem, és hónapokig elhúzódott, mert mindig kiújult. Ha kell elérhetőség, van minden ismerősöm!
Reméljük neked azért nem ilyen komoly!
A nyaralásból nov. 28-án jövünk meg, addig kúráld ki magad, hogy bandázhassunk! :)

Van valakinek ötlete egy kétéves múlt és egy tízhónapos energiáinak lekötésére hosszú repülőúton? Köszi!

Puszi mindenkinek,

Cseragi és a lányok

Kép

Kép
cseragi
 
 


Sziasztok!

Tenyleg olyan jo latni a gyerkocoket, olyan sokat nottek!

En is nagyon meglepodtem Blankan, nagyon nagylanyos lett! :o

Abigel pedig olyan naagy! Kis zabagep, edes :)

Cseragi, jo olvasni, h mas kijott mar ebbol. Most elegge el vagyok kenodve, mert egyik nap jo, kovetkezo nap vacak, mint pl. ma.
Eddig reumatologusnal voltam, o manualterapiaval dolgozik, huzza, masszirozza az izmokat. Amikor bementem hozza ugy neztem ki, mint 1 anyoka, 1 ora kezeles utan ki tudtam egyenesedni :D . Amikor eljott ertem Zoli meg is kerdezte, hol hagytam az oreganyamat :lol:. Tornaznom kell, plusz lazitani az izmokat, ahogy irtad.

A csontkovacsoktol felek :(. (egy eltorte egy baratomnak az egyik csigolyjat, brrr :()

A homeopatias doki viszont erdekel! Elkuldod priviben?

Jo nyaralast!!

na lepek, buli van...

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sziasztok

Küldtem én is e-mailt,de nem tudom kinek ment el.
Valami megint rossz a gépemen. :evil:

Sára és pl tőled nem kaptam,de láttam,h valaki írt Vince hajáról,tehát akkor elvileg küldtél.Vagy nem?
Vendég
 


Sziasztok lányok!!!
Annyira jól esett, hogy kaptam tőletek képeket, pedig már kikoptam közületek!!! Köszönöm szépen, nagyon nagyot nőttek a lurkók!!! El is szégyeltem magam, hogy ennyire elhanyagoltalak titeket, de mindig van valami.
És gratulálok a 3 pincúrhoz!!!!!!!!!!!!!!!! Nagy meglepetés volt a kislány!!!
És észrevettem az új pocaklakót is!!!!
OLyan jó volt most újra olvasni szeptembertől az eseményeket!!! Küldöm én is képeket körmailben.
Még nem dolgozom, nem jók a kilátásaim, az életünk se könnyű, sok gondunk volt ezen az őszön.
DE! NINCS AZÉRT ROSSZ HANGULATOM, csak pont most beteg vagyok, valami gyomorbajom van két hete.
Gyerekek jól vannak, zajlik a 3 gyerekes kalandtúra.
Sok-sok tartozásom van mesélés-ügyben, tudom.
Megpróbálok többet jönni!!!!
Puszi nektek, Zsu

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
muzsu
 
 


Sziasztok!

Mikulásvonat indul a Vasúttörténeti Parkba december 5.-én és 7.-én.

„Mikulásruhába” öltözött gőzmozdonnyal utazhattok a Nyugati pályaudvarról a Vasúttörténeti Parkba, hogy ott egy felejthetetlen ünnepen vegyetek részt.

Az Orient Csarnokban a Buborék együttes műsorával várjuk a Mikulás érkezését, aki az ünnepi alkalomra feldíszített hajtányon érkezik, hogy minden gyermeknek egy mikuláscsomaggal kedveskedjen.

A Mikulásvonat indulási időpontjai a Nyugati pályaudvarról:
December 5. (péntek) 15.40-kor (visszaindulás: 18:10-kor)
December 7. (vasárnap) 10:40 (visszaindulás: 13:10-kor) és 13:40 (visszaindulás: 16:10-kor)

Jegyek 1.490 Ft-os áron, elővételben kaphatók a MÁV Nosztalgia Jegyirodában (Budapest, Nyugati pályaudvar 10-es vágánya mellett)

Magyar Vasúttörténeti Park
1142 Budapest, Tatai út 95.
Tel: (06-1) 450-1497, 269-5242
Vendég
 


Sziasztok!

Egy óriási segítségre van szükségem nagyon gyorsan:-(((
Szükségünk van egy olyan emberre aki OTP-ben dolgozik vezető vagy fiókvezető pozícióba, mert ahhoz hogy kiváltassuk sürgősen át kell íratnunk a megelőlegezőt szocpolra. Az a baj szeretnek rajta ülni, de nekünk nincs időnk, mert ha nem váltjuk ki utcára kerülhetünk. Csak akkor sikerül a kiváltás, ha ezt a papírt átíratjuk.. Kérlek aki ismer ilyen személyt segítsen nekünk:-)) Hálásan köszönjük!!!!

Megkaptam az összes képet és gyönyörűű mindenkinek a gyermeke:-)) Nagyon tetszettek a képek, majd én is küldök ám, csak egyenlőre levegőt sincs időm venni mert minden sürgősen kell:-))

Millió puszi mindenkinek! Előre köszi!

Brigi

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Halihó!

Kislánykám még alszik, ezért most tudok gyorsan írni. Képzeljétek, ma volt az első éjszaka, amikor nem fájt a pocija. Úgy örülök.

Jól vagyunk, szépen gyarapszik a Kisasszony, már 6300gramm. :shock: Nagy szopibajnok. A hasfájása is sokat szelidült. Már többet van fent, lehet vele játszani, beszélgetni. Már heö-heö-zik és nagyokat mosolyog, ha beszélgetek vele, hihetetlen metakommunikációval bír. Egyébként meg teljesen más, mint Bálinti volt. Maga a megtestesült nyugodtság, és nem egy társas lény, legjobban akkor érzi magát, ha kettesben vagyunk, vagy apával van kettesben, vagy mi hárman. Bálintit meg majd megszokja lassan... reméljük, egyelőre sír, ha meglátja.

Egyébként Bálint is sokat változott. Úgy látom helyrejött a kis lelke. Az apró csínytevéseken kívül már nincsenek komoly problémák. Sokat segít nekem. Abigéllel is sokkal gyengédebb. Tündéri nagyfiú lett belőle. A bölcsit továbbra is imádja.

Prücsök: A Bocsodába jár Bálint. Mi nagyon elégedettek vagyunk, mert sokat foglalkoznak velük és nagyon kedvesek az óvónénik. Vannak szebb magánovik is itt, de nem igazán ez volt a prioritás. Egyébként itt is megvan minden, ami kell a gyerekeknek, és szépen rendben van tartva.

Alziza: Köszi a mikulásos tippet. Lehet apa elmegy Bálintivel, mert imádja a vonatokat, biztos nagyon élvezné.

Zsuzsi: De jó, hogy jelentkeztél! ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚgy hiányoztál! Tessék jönni gyakrabban!

Egyébként nagyon jó ötlet volt csajok ez a köremil ötlet - köszönet a kezdeményezőnek - sok eltűnt bárányka jelentkezett és nagyon jó volt látni minden babát és gyerkőcöt! Annyira helyesek a gyerekek. Nem is emelnék ki senkit ebből a szempontból, de tényleg. (Vince haját leszámítva, amit irigyelek)
Viszont sok gyerkőcöt már tényleg meg se ismertem volna, Blanka nagyot változott például, Jutka Dorkája is iszonyat nagylány már. Cserági lányok is teljesen megváltoztak...

Tündi: Nagyon sajnálom a munkád elvesztését :( Remélem hamarosan találsz magadnak újat, ahol megtalálod a számításodat. De addig is Imire tudsz koncentrálni. Sajnos én segíteni munka ügyben nem tudok, mert még én is gondolkodom azon, hogy mi leszek, ha nagy leszek. Lassan már körvonalazódnak is terveim, de még van 2 évem.
Az inszemmel mi a baj, azzal miért van ellenérzésed?
Nagyon drukkolok Neked, küldök sok erőt a munkakereséshez és a babaprojekthez is, és egy virtuális ölelést!

Timi: Hogy vagytok??? Rendeződik nálatok a helyzet?

Panzej? Rosszullétek? AFP? Majd mesélj Te is ha van időd!

Puszi Mindenkinek!
Lilla

lilló
 
 


Sziasztok lányok!
Képzeljétel el, milyen béna vagyok! Írtam kilóméteres választ mindenkinek, de hogy ki ne hagyjak valakit, visszamentem az előző oldalra, és elszállt a csodás írásom!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! :cry:
Most már nincs időm újra írni. :(
Még ez sem jött össze....
Na, jövök majd valamikor újra!
Zsu

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
muzsu
 
 


SZIASZTOK!

KÖZBEN ÚGY NÉZ KI TALÁLTAM:-)

SZORÍTSATOK, HOGY MINDEN SIKERÜLJÖN, KÖSZI!

PUSZI!

BRIGI

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok


Lilla
Szép súlya van Abigélnek! :lol:


Brik
Szorítok nagyon!!!

Muzsu

ANNÁNAK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnapról ma reggelre volt egy kemény éjszakánk, végig sikította Álmos én a fogára gyanakszom mert azóta nem enged a szájába nyúlni előtte meg mindig engedte, hogy megnézem van e fogacska. A dentinox nekünk nem használt sajnos, tudtok esetleg valami mást ajánlani fogra a kisfiamnak?

Előre is köszönöm!

Puszi

Brigi

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Én senkitől nek kaptam semmit:(((((((((((((((((((((((((((((((( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
anid2
 
 


Sziasztok!

Dina! Írtam neked privit!

Brik! A homeopátiás bogyókat próbáltad már? (chamomilla ch5 ha jól tudom). Ha már nem tudsz vele semmit csinálni, próbálj neki adni egy kis fájdalomcsillapítót (végső esetben)! Én Nurofent adtam Sanyikának amikor már semmi nem vált be, de kevesebbet, mint az előírt adag.

Gabek! A régi fórumon olvastam, hogy anyatejet keresel. Sajnos én nem tudok adni, mert nem sokat tudtam lefejni, egy-két zacsi van csak a hűtőben aranytartaléknak. Lehet, hogy a második gyereknél hamarabb beáll a kereslet-kínálat? Sikerült valahonnan kapnod? Hogy vagytok? Rég jártál erre. Hogy bírod a kétgyerekességet?

Magunkról: úgy tűnik túl vagyunk egy hasmenéses víruson, Sanyika jó sokáig szenvedett vele, Tamás szerintem nem kapta el, ő csak a híg, anyatejes kakit produkálta. Holnap lesz székletminta eredmény, hogy mi is volt ez. Tamás már 2,5 hónapos, nagy baba, már majdnem 6,5 kg! Sanyika továbbra is hisztis és féltékeny, ami leginkább ellenem irányul, a tesót békén hagyja.

Sziasztok,
Móni
huncut
 
 


HAhaóóóóó

No szép, kiderült,hogy jól megváltozott az emilcímeme:)))
NAgy vagyok!!!

:)))))))))
anid2
 
 


HAhóóóóóóó

Megvannak a képek, köszönet Huncutnak:)))))))))))

Mindenki milyen gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű:))))))))))
anid2
 
 


dina

mi az uj cimed? kuldtem en is lujzirol, de a cimed nincs meg...

hogy van, hol van mindenki??? :shock:

Kép
boga
 
 


dina

mi az uj cimed? kuldtem en is lujzirol, de a cimed nincs meg...

hogy van, hol van mindenki??? :shock:

Kép
boga
 
 


Sziasztok!

Hát nincs valami nagy pörgés!


Megjött a szövettanom,minden OK! :lol: :lol: :lol: :lol:

Zalán viszont beteg!
tegnap reggel úgy ébredt,h 39,7 volt a láza!
De semmi más tünete nincs,nem folyik az orra,nem köhög.
Kaptunk antibiotikumot,mert uyge a szíve miatt muszáj ha 2 napnál tovább lázas. :(
Úgy néz ki,h az lesz!
Egéyz éjjel lázas volt,2× is kelett neki gyógyszert adni.Ami elég nehéz.Eddig csak a szirupokat hányta ki,de tegnap már a cataflam csepp sem maradt benne.Ez mindíg így van,pedig beveszi ügyesen,de azonnal öklendezni kezd és ha nem egyből akkor 10 perc múlva hányja ki.

Ezért fogalmam nincs ,h az Ospent pl hogy fogom beadni. :roll:

Írjatok lányok!
Van aki már 1000 éve nem írt.

Tücsi
Nálatok mi újság?Mira nem kapott még el semmit?Remélem nem!
Vendég
 


Sziasztok,

Légyszi segítsetek hogyan tudnám Blankát rávenni, hogy az új ágyában aludjon!? Tetszik neki, de csak olvasni ülünk be, utána át a régibe... :(

köszi,
ági

prucsok
 
 


Hahóóóóóóóóóó:)

Háát csajok Kata beteg lett, de most úgy igaziból..
sajna lázas 39,5 lett ez ment két napig, aztán mikor hatot a lázcsillapító (Nurofen) olyan igazi kisördög lett.. itthon voltam vele (mert nekünk nincs nagyi)
Semmi más tünete nem volt és kész, harmadnapra ,mintha elfújták volna..de mi maradtunk itthon..
Olyan jó volt...rengeteget játszottunk, és kacagott a kölök...
Az elmúlt 2,5 hónap megfeszített melójába belefáradt, 6kor keltem,hogy a bölcsibe lerakjam 6,45-re mert nekem ki kell érni Csepelre, és hát a doki szerint elfáradt:))
volt,hogy 8,30-ig aludt este 9-től:))

De megérte, mert annyira jó volt újra együtt lenni...:)9
(önző vagyok:)) )

Prücsök:
hát én szétszereltem a régit:) így nem volt választása..egyszer kipörgött belőle, de azóta nincs gond, sőt imádja:))
Én vagyok a gonosz anya:)

Ja,hírek rólunk: apánk elköltözött a nőtől, de úgy gondolja,hogy nem minket választ,mert sok neki ez a teher, meg Kata is sok lemondással jár....
:shock: :shock: meg ő úgyis gyáva ehhez, meg blabla..szóval itt a vége, ajtó bezár,irány a válóper....

Zalánnak jobbulást))


tesókérédést: mondjuk a szerepjátékoknál tuti előny, én volt hogy egy órát feküdtem,mondván beteg vagyok, lázas, dokinéni gyógyít:))))))))))))))))))
anid2
 
 


Sziasztok

Anid
Akkor ezek szerint ez egy ilyen vírus! :roll:

A férjedről:hát ha mondhatok véleményt,akkor azt hiszem te ennél az embernél biztosan jobbat érdemelsz.
A hülye is tudja,h egy gyerek lemondásokkal jár.
Amúgy pedig ismered azt,hogy "Mindenki azt kapja az élettől amit megérdemel".
Valószínűleg rád vár valahol egy pasi,aki csak érted és a lányodért él majd! :lol: Kívánom,h így legyen
A férjedre meg vár ami vár.

Prücs
Nem tudom mi lenne a jó.
Lehet,h a délutáni alvással kellene csak először próbálkozni.
Vendég
 


Sziasztok!

Huncut köszi!Kijött végre alul az a fogacska:-))

Holnap hozok képeket, ha nem baj:-)

Puszi!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Namégeccer...

Huncut
Köszi a hiányolást :)
Valóban nincs sok tejem, de kaptam szerencsére :D
Nem sok az időm, amikor tehetem, bevallom őszintén, alszom egy kicsit :wink: különben nem tudom hogy vészelném át a napokat. :oops:

Brik
Mi az OTP-s szerződésünkben egy nevet akartunk módosítani, ezt fél év alatt vitték véghez. Én utálom őket, amint lehetett el is jöttünk attól a banktól, mert lassúak és drágák.

Prücsök
Bár gondolom már késő, de azért leírom, az ágyas költöztetés jó módzserét. Tedd át ugyanazt a lepedőt, takarót, paplant stb. amit a kisebb ágyában használt (tehát ne új ágyneműt húzzál) mert akkor olyan szaga lesz, mint amit megszokott. Blankának kedves állatokat is tegyél az új ágyba, hogy ismerősnek tűnjön neki a környezet. Mi először a régi rácsvédőjét is beállítottuk az új ágyba, annak ellenére, hogy nem lehetett odakötni, csak hogy megszokásból azt nézegesse, aztán szépen eltüntettük.

Dina
Sajnálom a helyzeted, de legalább nincs bizonytalanság. Biztos rossz lesz a válás, de hátha kultúráltan tudtok hozzá állni mind a ketten. Az meg jó, hogy a nőjétől is elköltözött, hátha nagyon magányos lesz he-he.

Nyöszörgés van, mennem kell

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Sziasztok!

Alziza, gratula a jo hirhez!!!

Anid, itt az ido! Lepj tovabb! Szeretnek inkabb arrol olvasni, merre es hanyszor randizgatsz egy heten! 8)

Brik, sajnos nem tudok segiteni, nalunk sosem volt gond. Talan en adnek neki egy fogkefet ha nyuglodik, h ragcsalja. Persze ezt nem lehet ejjel, de igy taln hamarbb kijonnek a fogacskak.

Prucsok, tegyetek el a regi agyat! Kegyetlenseg volna? Amugy meg nincs vmi kedvenc agynemuje amit felrakhatnal, hogy kedvet kapjon?

Lanyok, vegre megvan ez a hulye afp, es ugy nez ki, jok az eredmenyek. Most akkor kezdek tovabb kivancsiskodni. Ti tudtok valamit arrol h ki lehet kovetkeztetni az AFP-bol a gyerek nemet? Vagy ez csak vmi legenda?
(En egyebkent ugy erzem lany lesz.)

Jo ejszakat!!

Anita

Kép
Kép
panzej
 
 


Sziasztok!

Parszor mar elszallt iromanyom, ujra nekivagok...

Dina
Sikerult vmit elore lepni munka valtas ugyben? En is hasonlokon torom a fejem, de meg nem csokolt homlokon a muzsa... Szolok, ha eszembe jut vmi.

Sajnalom a valas dolgot, de lehet, h la. ez segit neked lezarni a dolgot... Nem ertem, hogy lehet egy apa szamara teher egy ilyen edes pici lany! A parkapcsolati problemak, az egy dolog, de a kislanya :shock:
Remelem, hamarosan el tudod engedni, bar biztos nagyon nehez...

Nem vagy onzo, nem vagy gonosz, nem a Te hibad h elhagy, egy ilyenben mindig ketton all a vasar! Ne utald magad, sot! Nem kis dolog egyedul tovabb lepni, anya vagy es egy szep no, ezt ne felejtsd el!
Sok erot kivanok!

Gabek, Lilla, Moni
Milyen a ketgyerekes elet? Meseljetek picit a gyerekekrol:)

Sara?
Veletek mizu? Hazat szereted mar? Gyerekek?

VANDA??

Alziza
Nagyon orulok a jo eredmenynek :D :wink:

Tucsi??

Mano??

Lanyok
Eddig egyre jobban alakultak az elalvasaink (foled az estik), de az utobbi napokban egyre nehezebben megy, van h egy orat is kinlodunk, es nekem ehhez nem nagyon van turelmem mostanaban :( Meselek, beszelgetunk mint mindig, de nem tud Lujzi leallni, pedig tok almos...
A beszedben nagyon bele lendult, naprol napra tobb szot mond, lehet h ezzel van osszefuggesben? Hagyjam tovabb faradni? De akkor meg tulfarad!
Otletek?

Koszi, szep napsuteses keddet mindenkinek :wink:

Kép
boga
 
 


Sziasztok!

Boga!
Lujzit mikor teszed le este aludni?
Nálunk is hasonló volt a probléma ennyi idős korában. Egyszerűen nem tudott leállni. Annyira kinyílt neki a világ, hogy nem akart elaludni. Utána olvastam és azt találtam, hogy másfél-két éves koruk körül ez általános, jobban érdekli őket a környezetük, jobban megértik és ezért hamarabb is elfáradnak és azért nem tudnak elaludni. És hogy próbáljuk meg 7 körül már letenni aludni.

Mi ezt megfogadtuk, igaz nem 7-kor hanem 8kor viszem aludni, vagy fél9kor, de 9-kor már minden esetben alszik. És nagyon fontos, hogy ők még nem tudják, hogy mi az a reggel, este, csak azt, hogy reggeli után játszás, ebéd után séta stb. és ezért fontos, hogy fürdés után mindig ugyanaz legyen a rituálé, melynek a vége az alvás. Minden nap ugyanaz.

Legalábbis nálunk ez bevált. Imi nagyon aktív gyerek, sokat küzdöttünk az altatással, de mióta korábban teszem le és minid ugyanaz az alvás előtti procedúra, azóta kb 3 perc alatt el is alszik mese és minden nélkül. Sőt nála az a fontos hogy teljes csendben legyen, mert akkor tud leállni és elaludni.

Bocsánat, hogy ilyen hosszú voltam, de hátha másnak is segít.

Magunkról:
Még mindig munka nélkül... De próbálok nem elkeseredni. Azért nehéz olyan munkát találni, ami mellett még Imire is jut időm.
Imi is beteg volt múlt héten 4 napig 39,5 volt neki is a láza, aztán köhögés, orrfolyás... De most már jobban van. (volt szerencsém elkapni Tőle :( )

Tesó ügyben éppen clostit szedek, holnap megyek Sipos dokihoz, meglátjuk, hogy mit mond.
Férjem azt mondta, hogy na most már ebben a hónapban összejön a tesó :wink:
Anyósom is azt álmodta, hogy babát várok.
Én is felkészültem teljes mértékben testileg(na jó azért 4-5 kg még elférne rajtam), lelkileg. Szóval most sikerülni fog és kész.(legkésőbb a köv. hónapban)

Szép napot mindenkinek!

Gyönyörűek a gyerkőcök! Mindenki sokat változott! Küldök majd én is Imiről!

Tündi és Imi

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Szia Tundi!

Koszi gyors valaszt :wink:
Lujzi is 8 korul kerul agyba, mindig ugyanaz a menet, en is arra tippelek, h nyiladozo ertelme szab gatat az almanak... :)

Kisteso ugyben drukkolok :wink:

Kép
boga
 
 


Sziasztok,

próbálok pár sort írni, míg Abykém drága szundizik. Bár még mindig átalussza a nap 70%-át, de ha ébren van, akkor szeretek csak rá figyelni. Olyan gyorsan megy az idő, már két hónapos elmúlt, pedig annyira nem siettetném a dolgokat...

Semmi változás, Abigél egy tündér. Nagyon szeretjük. Csupa mosoly, amikor ébren van. Éjszaka még kétszer kel, egyszer 2-3 körül (este 9-kor alszik el) aztán 5-6 körül (mondjuk ez már reggel :oops: ). Sokat szopizik még mindig, bár már kezd beállni a három óránkénti evés, most olyan 6500 gramm körül van, lehet már kicsit több, nem szoktam méregetni, mikor voltunk a két hónapos viziten, akkor ennyi volt. Már kommunikál, heö-heö-hööö, plusz kézzel-lábbal, mosollyal. Imádja a világító lámpákat, csillárokat, és a zenélőforgókat. Utánam ezek a dolgok kapják a legtöbb beszédet és mosolyt. :)

Bálintinél viszont sok változás van. Már elmúlt a féltékenység, a szándékos bántás. Bár még mindig égetnivaló ördögfióka, de már sokkal könnyebb vele is önmagához képest. Igyekszem mindig lekötni a szabad energiáit, de igazából a bölcsiben már szerintem "kijógyerekeskedi" magát, és itthon engedi le a fáradt gőzt.

Most már úgy érzem, hogy csak kicsit nehezebb két gyerkőccel, mint eggyel. Magamra nagyon kevés időm jut, de most ez nem is erről szól, az a lényeg, hogy velük szemben nincs lelkifurim, mert azért egész jól tudok velük foglalkozni egyenlő arányban.
Persze ebben sokat segít a fél nap bölcsi.

Hát ennyit rólunk :)

Tündi: Nagyon drukkolok Nektek továbbra is a babához!

Boga: Szerintem az a megoldás, hogy túléljük ezt az időszakot, mondom mint egy nagyon rossz alvó gyerek anyukája. Bálintnak is voltak ilyen időszakai, amikor nehezen aludt el este. Sokszor még 10-ig is fent pörgött. Mi akkor azt csináltuk, hogy otthagytuk magunkkal a nappaliban, és míg iszogatta a teáját, tejcijét addig mi beszélgettünk, tv-ztünk, és ő szépen elszunnyadt, aztán visszaloptuk az ágyába. Aztán szép lassan elmúlt ez az időszak. Egyszercsak ő mondta, hogy menjünk vissza a "kuckóba" (ez az ő kis szobája, ágyikója) és ott aludjunk. Meséltünk neki, és elaludt. Azóta így van. Nálunk a déli altatás katasztrófa, bár már ahogy nő az is sokat javul.

Panzej: Van egy olyan legenda (védőnők terjesztik), hogy az AFP, ha a 20-as értékhez van közelebb, akkor fiú, ha a 80-as értékhez van közel, akkor lány. Nálunk Bálintinek harminc valamennyi volt, szóval bejött. Aby viszont pont a felénél volt, mert 50-es volt neki. :roll: Persze lehet a sors akarta így, mert nem akartuk tudni a nemét.

Prücsök: Mi azt a megoldást választottuk, hogy nem is volt választása igazából. Egyik nap felállítottuk az új ágyat, a régit szétszedtük. Igaz ő választotta az ágyát, és nagyon tetszett neki. Már az első perctől szívesen aludt benne. Egyébként mi is hagytuk benne a régi ágyneműjét, meg az alvó társait Cincint és Barit. :)

Dina: Sajnálom a válást, de azt hiszem, hogy a Ti esetetekben ez a legjobb megoldás, a párod viselkedéséből nekem ez jött le. Aki menni akar, el kell engedni. Először fizikailag, aztán majd menni fog lelkileg is. Tudom, tudom... könnyű ezt mondani. Próbálj meg tovább lépni, még most vagy fiatal, szép, ezer lehetőséged van ismerkedni. Valahol vár Rád az igazi, akivel majd kéz a kézben megöregedtek. Én ehhez nagyon drukkolok Neked!

Alziza: Örülök, hogy jó lett a szövettan! Gondoltam Rád sokat!

Tücsi merre?
Muzsu? Azt ígérted a múltkor, hogy majd jössz és írsz!
Joe?? Hogy vagy?
Móni, székletminta milyen lett? Hogy vagytok mostanság?
Szilvike? Munka? Bölcsi?

Szép napot!
Lilla

lilló
 
 


Sziasztok!

Kis időre előkerültem.Remélem tudok jönni gyakrabban.
Elköltöztünk,most a 3.ker.ben lakunk.Nagyon szeretjük.
Hannát felvették a bölcsibe,ami itt van a házzal szemben.Hétfőn kezdtük a beszoktatást.
Sajnos állás még nincs.Két helyről is a gyerekek miatt utasítottak el! :evil: :evil: :evil: Fiatal,gyermektelenek előnyben!
Ez van!Remélem azért januárra összejön vmi!

Rebit is sikerült átíratnom az új suliba,ami 5 perc sétára van tőlünk.Egyenlőre tetszik neki!Úszásra jár,tesitagozatos osztályba.Teljesen neki való!
Zsolti továbbra is a megszokott oviban,ami innen fél óra(lakástól az oviig)így legalább már ez sincs messze.

A köremail szuper ötlet volt.Köszönöm!Minden gyerkőc csodaszép!A hétvégén én is készítek mindegyikről frisset és elküldöm nektek!

Az álláskeresőknek szorítok,hogy ne kelljen sokáig hasonló cipőben járnunk!

Röviden ennyit,igyekszem jönni,hisz most nincs meló!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!

Timi, ez annyira felháborító! Fordulj az ombudsmanhoz! Nem létezik, hogy ezt annyiban hagyod!!

Lillo, akkor a babona szerint fiu. De szerintem meg lány! 8) Meg vagyok róla gyozodve! Most mar nagyon kivancsi vagyok.

Kepzeljetek, holnap jon hozzank a vedono "beszelgetni" reggel.. Nem emlekszem, hogy regen volt ilyen.
Majd megprobalok beszallni ebbe a koremailes dologba. Hova kuldjem az emilcimet?

Jo ejszakat!

Anita

Kép
Kép
panzej
 
 


Timi

Ugy orulok, h ilyen jo helyre koltoztetek :D Ha jol sejtem, ez nagy terhet vett le a vallatokrol :)

Lillo
Koszi a hsz-t :) En is abban remenykedem, h egyszer csak megint konnyebb lesz. En is ugy fogom fel ezeket a valtozasokat, h egy uj fazis, majd elmulik, de azert olyan jo, ha megerositest kapok :wink:

Es nagyon jo olvasni soraidat, sogarzik beloluk a nyugalom es a boldogsag, nagyon ugyi vagy :) Ezek szerint a bolcsi tenyleg aranyat er ilyenkor...

Jo ejt mindenkinek!

Kép
boga
 
 


Sziasztok!

Boga! Megpróbáltad már a szokásosnál kicsit hamarabb elkezdeni az esti procedúrát? Ha esetleg hamarabb tennéd le Lujzit, nem lehet, hogy könnyebben aludna el? Lehet, hogy már túl fáradt, és ezért megy nehezebben. Esetleg az óraátállítás is közrejátszhat a dologban.

Alziza! Zalán meggyógyult már? Végül mivel sikerült levinni a lázát? Tök jó, hogy a szövettanod rendben van!

Prücsök! Próbálj meg te is befeküdni Blankával az új ágyába, esetleg ott aludni (vagy alvást színlelni). Igaz, nem tudom hogy altatod el őt, ha ez belefér, szerintem egy próbát megér.

Brik! Kicsit megkésve NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT kívánok Álmosnak!

Gabek! Áruld el, hogy csinálod, hogy mindkét fiad egyszerre alszik? Nekem általában nem szokott összejönni a délutáni szunyókálás, mert amikor Sanyika alszik, Tamás nyöszörög, csak szundikál és 10-15 percenként oda kell menni hozzá stb, szóval nem hagynak aludni.

Panzej! Örülök, hogy minden rendben az afp-vel, most egy darabig nem kell újabb vérvételre menni…

Manó! Továbbra is nagyon drukkolok a kistesóhoz!

Lilla! Jó olvasni, hogy ilyen pozitívan állsz a dolgokhoz, a nehézségek ellenére is ilyen szépnek és idillinek látod az életet! Kár, hogy ez nekem nem mindig sikerül. Biztosan nagy segítség a fél nap bölcsi, én is ebben bízok, ez majd segít nekem is.

Sanyika székleteredménye igencsak meglepő lett, campylobacter baktériumot találtak benne, hogy honnan szedte, kész rejtély. Persze elég ellentmondásosak az infók, róla, van aki azt mondja, hogy el lehet kapni mástól (fertőző), van aki azt, hogy nem eléggé megfőzött, sütött csirkét, tojást evett és attól lett beteg (a nagymamáknál voltunk vidéken, lehet, hogy megkóstolta a tyúksz..rt?), mindenesetre antibiotikumos kúra és épp ma vittük el az újabb kakimintát megnézni, hogy kigyógyult-e belőle.

Nálunk nagy esemény történik, sikerült végre-valahára bölcsit találnom Sanyikának, ahová felveszik annak ellenére, hogy én itthon vagyok. Nagyon unatkozik itthon a lelkem, nem tudom úgy lekötni, ahogy kellene és iszonyúan hiányzik neki a gyerektársaság. Úgy gondolom, hogy erre a legjobb megoldás a bölcsi lenne, csak a környékünkön teljes teltház van, magánbölcsi meg nincs a közelben (a szomszéd utcában nyitottak volna egyet, de nincs elég jelentkező). Most egy helyre felvettek minket, igaz, hogy nagyon messze van (kocsival is fél óra), de meg kell próbálnunk, mert a jelenlegi helyzet nem tartható. Sokat néz tévét és sokszor unatkozik. Szóval hétfőn kezdünk, illetve kezdtünk volna, de tegnap lebetegedett. Folyik az orra, kicsit köhög, szokásos. Szóval valószínűleg kedden kezdjük a beszoktatást.
Tudnátok nekem adni néhány tuti tippet a beszoktatáshoz, ami nektek bevált?
Tamás nagy baba, már 6,5 kg, lassan a 68-as ruhákat is kinövi… Eddig nem volt vele semmi gond, se hasfájás, se rossz alvás (kétszer van fenn éjszaka és fél 7 körül ébred reggel), de most egy pár napja nagyon nyűgös, szerintem a foga kínozza… Persze az ínyén még nem látok semmit, de eléggé nyáladzik.
Sanyika persze egy pár dologban megváltozott mióta a tesó megszületett, remélem csak átmeneti jelleggel. Sokkal anyásabb lett, társaságban mindig nyúz, hogy csak rá figyeljek, vele foglalkozzak (bárhol vagyunk), hisztisebb, kevésbé önálló. Ezért is félek kicsit a bölcsitől és a beszoktatástól.

Másik nagy problémám a sétálás. Nem tudom összeterelni a fiúkat egy délelőtti sétára. Amikor Tamásnak tele a hasa és el tudnánk indulni, addigra Sanyika nem akar jönni. Ma is pl. szopizás után (már épp a ruhákat szedtem össze nekik) közölte Sanyika, hogy ő naggyon álmos, menjünk aludni. Persze nem aludt el, de mire ez kiderült, addigra Tamás elaludt… És ez kb. minden nap így megy, valami mindig van, jó ha egy héten kétszer ki tudok menni velük, és ez szerintem elég gáz… (délután meg már sötét van mire Sanyika felébred)
Emiatt persze nekem is hiányzik a társaság, mindig itthon lenni elég unalmas.
Szóval most minden bizodalmam a bölcsiben van…

Sziasztok,
Móni
huncut
 
 


Sziasztok

Lilla
Köszi! :lol:
Nálunk egyébként anno pont így volt.Zina eszik-alszik-mosolyog baba volt,Alex pedig az oviban angyal,itthon meg... :roll: Egy percre sem tudott leáálni!Ez mondjuk a mai napig így van!

Prücs
Hogy álltok az új ágyban alvással?

Boga
neked is köszi! :lol:
Napközben mennyit alszik Lujzi?
Egyébként én megfigyeltem,h amikor egy újabb fejlődési szakasz előtt áll Zalán akkor sokkal rosszabbul alszik.


Timi
Tök jó,h elköltöztetek! :lol:
Állás :( :( :( :( :(
Vendég
 


Móni

Zalán pontosan két napig volt lázas,aztán mintha elvágták volna! :shock:
Semmi baja már!

Bölcsihez sok sikert,remélem könnyen megy majd! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Huncut köszönjük szépen!!:)

Timi örülök, hogy sikerült elköltözni!! Hidd el nemsokára találsz munkát!! Szorítunk neked!! :) :)

Nálunk tegnap Álmos állt egy kicsit egyedül, lassan futhatok utána:-) Van 3 fogunk:-) Imád játszani, nagyon szereti a könyveket nem csak olvasni de enni is:-) Mindent megeszik étvágya jó, de még mindig nem nagyon hízik. Imádja a tésztákat, banánt, mindent amit elé teszek:-) Lilivel jókat játszik de ha elvesz Lili valamit amit pont ő szeretne akkor nagy a sírás, nagyon anyás. Apával csak néha van el:-) Megmondom nekem tetszik ez a dolog, hülyén hangzik igaz:-) De olyan jó érzés mert van Lili és 3 lány kutyánk mind apás és végre van egy pasi aki csak engem és csak rajtam lóg:-) Ez annyira jó:-)
Szóval mindent csinál Álmos amit egy egy éves gyermek, csak épp hízni nem igazán hízik:-) De lassan kezdek beletőrödni, habár egyszer még elviszem dokihoz és ha azt mondja ő ilyen akkor ilyen. Mondjuk mi is kicsik vagyunk, Norbi vékony az anyukája is az én apukám is nagyon vékony és én is sokáig az voltam.

Jujj kicsit sokat írtam bocsánat!!:-)

Kép

Puszi!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: