Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

ma voltam a dokinál, rendben talált mindent, a méhszájam is zárt még szerencsére (szerintem betonból van, és robbantani kell majd :lol: ) pedig kb nullát pihenek az örökmozgó huncut gyerekem mellett.

Joe: GRATUÁLOK!!! Nagyon jó és boldog babavárást kívánok!

A nyaralóknak jó nyaralást! Bár már nem olvassák.

Gabek: Sajnálom, hogy ez lett Gergő lázából :( Remélem hamar túllesztek rajta. A tanácsot meg szívesen, bármikor hívhatsz :wink: tudod. És tényleg szerencse a szerencsétlenségben, hogy először éltek át ilyesmit két év alatt. Nekünk már rutinunk van a lázas betegségekben, Enyémke nagyon lázas típus, bármi baja van lázzal kezdődik.
Jobbulást!
(Remélem 12.-ére már semmi gond nem lesz, és tudtok jönni a céges rendezvényre!!! Annyira reménykedtem, hogy ott lesztek, és látom végre Gergőt élőben, mert már rég láttuk, meg kiváncsi vagyok, hogy hogyan lennének el együtt a gyerkőcök)

Dina: Fránya depi! Annyira sajnálom. Ne fordulj be, kérlek! Ott van Kata, neki nagyon kellesz!!! Tudod, engem is, meg még itt sokakat bármikor hívhatsz.

Prücsök: Hú de jól hangzik a meghívásod :wink: ha előbb jött volna...

Szombaton mi is ellépünk egy hétre anyósomékhoz Esztergomba. A párom vasárnap jön is vissza, mi maradunk jövő péntekig. Illetve, ha Bálint jól érzi magát, és ellesz nélkülem (erre sok esélyt nem látok) akkor lehet én is hazajövök a hét közepén és készülök kicsit a tesóra.

Vanda: Nagyon sajnálom a betegségedet :( :( Mielőbbi jobbulást Neked is, és remélem nem kell abbahagyni emiatt a szopit.

Boga: A padlizsános rizotto receptje:
1 bögre rizs
1 liter zöldség alaplé (kockából is csinálhatod)
2-3 gerezd fokhagyma
1 padlizsán
1 tv paprika
1 nagyobb vagy két kisebb pari
1 fej hagyma
olaj
A rizst kis olajon megpirítod, aztán fellocsolod kétszeres mennyiségű zöldségalaplével (a rizs mennyiségéhez képest). Hagyod fedő alatt megpuhulni, közben azért szorgalmasan locsolgatod zöldségalaplével, hogy ne olyan pattanós rizs legyen, hanem kicsit kásásabb.
A hagymát egy másik edényben csíkokra vágva olajon megpirítod, majd hozzákevered a csíkokra vágott paprikát, a lebőrözött, majd felkockázott parit, a megpucolt és kockára vágott padlizsánt, és két-három gerezd fokhagymát összevágva. Ezt hagyod lassú tüzön fedő alatt jól összepárolódni. Aztán belekevered a rizsbe.

Timi: És mikor lesz neted?

Huncut: Hát tényleg nem könnyű helyzet, de azért próbálj meg nem idegeskedni, tudod nem jó a Kisembernek, mert ő érzi, ha ideges vagy. Majd lesz valahogy, apa biztos besegít. Kitartás!!!

Kaja:Hétfő: anyukáméknál csirkepaprikás, nokedli/rántott patiszon
Kedd: spenót főzelék, főtt tojás
szerda: töltött paprika
ma: meggyleves, sajtos tészta

Sára: Hogy vagytok? Költözéssel hogy álltok?
Rita: Olvasol még bennünket! Kérünk egy bejelentkezést!

Szép napot mindenkinek!
Elvonulok pihenni
Lilla

lilló
 
 


Sziasztok!

Joe
GRATULALOK! :D

Lilla
koszi receptet :wink:
Pindurka nagyon edi :D :D

Vanda
Hajra gyogyulas :wink:

Dina
Nagyon sajnalom a melpontot... Ha jol esik panaszkodni, gyere csak, ne tartsd magadban!

Mi atkoltoztunk anyukamhoz, mert fejrecskem allandoan uton van, de mar itthon vagyunk :)

Sararol tud vki vmit?

Tucsi
Gyerkocok rendben?
Voltunk vegre bringazni, Lujzinak nagyon tetszett, vegig vigyorgott, mint egy vadalma:)

Jo ejt mindenkinek!

Kép
boga
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy eltűntem, nem nyaralunk, csak nagyon el vagyok havazva. Mira egy hónapja folyamatosan beteg, harmadik antibiotikum kúrát csináljuk, Brú már túl van a felső légútin, de az emésztési problémái továbbra is aggasztanak.
Hatalmas gondok nincsenek, csak sok apró és egyszerűen semmire sincs időm. Olasgatni próbálok azért :)

Dina, kitartás, túl lesztek rajta. +++

Boga, jó bringázást nektek, kicsit hűvösebb estéken az nagyon jó.

Vanda, neked gyors gyógyulást és vidám babagyártást! A képek zseniálisak, a strandolósok nekem is nagyon tetszettek!

Joe, gratula!!!!

Tündi? hírek?

Tali: hát, a kánikula enyhülését megvárhatnátok, hátha addigra meggyógyulunk mi is. :roll:

Lilla, Gabek, Móni, sokszor eszembe juttok ebben a kánikulában, pihenjetek, amennyit lehet a törpök mellett. :)

Lilla, Pindúrka nagyon helyes.

Kaja: főzni is ritkán főzök, amit fel bírok idézni, az egy bacon-ös-tejszínes tészta, egy lasagne (paradicsommártás, fehérmártás, mirelit vegyeszöldség megfőzve, kukoricakonzerv, bacon, sonka, sok-sok sajt), paprikáskrumpli, pöri, és a hétvégén lesz egy paradicsomos húsgombóc, na meg málnás rizstorta, citromszirupos piskóta (szülinapozások voltak), karobos kókuszkoszorú (haj, de nagyképűen hangzik: nincs időm golyóbist csinálni a kókuszgolyó masszából, koszorú formában beteszem a fagyasztóba egy időre és akkor szépen szeletelni lehet): barna cukor, porcukor, darált keksz, kókusztejpor, kókuszreszelék, kis tej, egy bő teáskanálnyi kakaó és sok karob.

Ja, kis jó hír, hogy kaptunk kölcsön egy kis fagyasztószekrényt, jó is az nagyon. :)

Kaja ügyben már akartam írni, hogy itt: maxkonyhaja.blogspot.com nagyon érdemes körbenézni, némelyik kaja macerás, de istenieket főz a pasi (aki egyébként fagyizós).

Bocs, akit kihagytam, mennem kell!

Tücsi
20150827140659
 
 

 
 

Sziasztok,

Tücsi,
Igen, megkaptam a turistaházas linket. Nagyon tetszik! Köszi.

Lilló,
Nagyon helyes Pindurkababa. És nagyon fiús szerintem, de majd kiderül. :) Fő, hogy egészséges.

Joe,
Hatalmas gratula! Irány a dokibácsi! :D

Vanda,
Rosszul hangzik ez a chlamydia. Remélem találtok most már megoldást rá és ezerrel indul a tesó projekt. ;)

Gabek,
Berregőnek jobbulást! bár remélem azóta már túl vagytok a betegségen. Ne aggódj, nem rosszabb most sem, mint kis korában átesni rajta. Sőt, most már legalább el tudják nagyjából mondani mi fáj nekik és kevésbé kell találgatni.

Dina,
Természetes, hogy még mélyponton vagy, de nyugodtan keress minket/engem is, ha ki akarod önteni a lelked. Addig is gondolunk rád és várunk.

Boga,
Hajrá bringázás!
Erről jut eszembe, hogy mi tök rég voltunk. :(

Huncut,
Fel a fejjel! Majd drukkolok, hogy a ksitesó ne siessen előbb kibújni, hogy ne minden egyszerre történjen.

Csavargós anyukáknak és családoknak találtam egy könyvet, amiben gyerekes programok vannak, de nam csak Budapestre, hanem a környékre vonatkozóan is: Budapest gyerekekkel (Jel-Kép Kiadó) 3200 Ft a bolti ára.

Na megyek, mert felébredt már a kisasszony és igényt tart rám.
prücs

Nálunk amúgy semmi extra. Jövő héten ellépünk majd 2 hétre Almádiba és a nagyszülőkhöz. Már most hosszúnak érzem apa nélkül, de meglátjuk... Csomó elintéznivaló lesz otthon és hát a Balcsinak is bele kell férnie, de hétvégén apa is lejön.

prucsok
 
 


Sziasztok!

Lilla! Örülök neki, hogy minden rendben van a legkisebbel! Próbálj néha pihenni, ha máskor nem, amikor Bálint alszik, mert még sok hét van hátra… A vérnyomival minden oké?

Gabek! Nagyon jó, hogy ti még csak most éltétek át az első betegséget! Azt hiszem köztünk ti vagytok a rekorderek! Sajnos mi már nagyon rutinosnak számítunk, annyi gyógyszerünk van itthon, hogy borzasztó.

Joe! Gratulálok! Ha ismét netközelben leszel, írj feltétlenül, hogy vagy, mit mondott a doki, voltatok-e már az első uh-n stb.

Mi úgy tűnik kilábaltunk a hörghurutos nyavalyából, mostmár izgulhatunk, hogy ne kapjon el semmit a műtétig. Emiatt nincs medencézés, fagyievés stb., mert tovább már nem kellene halogatni. (Szegényt nagyon sajnálom, hogy nem engedek meg neki ilyeneket, de elég sok forog most kockán. Ha megszületik a kistesó, még nehezebb lenne megoldani ezt a műtétet, halogatni sokáig pedig nem lehet.)

Csajok! Ti ismertek olyan mesekönyvet, ami arról szól, hogy a főszereplő beteg, kórházba megy, doktor bácsik vizsgálják meg, esetleg kiveszik a manduláját? Valami ilyesmit keresek, de a könyvesboltban sem találtam. Jó lenne azon keresztül is elfogadtatni Sanyikával a sok fehér köpenyt. Egyszer láttam egy anyuka kezében ilyen könyvet, hétköznapi szituációkról volt benne szó és az egyik mese egy kórházasdi volt benne. Persze a címét elfelejtettem. Szóval van valami ötletetek?

Sziasztok,
Móni

Kép
Kép
huncut
 
 


Csak gyorsan Huncutnak,

Dr Balázs Anna: Képzeld, kórházban voltam című könyve erről szól. nekünk megvolt gyerekkorunkban, de meg kell nézzem anyuéknál. Ha megvan és jó, a pénteki postázás, akkor elküldöm, vagy elküldetem anyuékkal holnap-holnapután.

De valameliyk Tesz-Vesz városos könyvben is van mandulaműtétes, kórházas történet és valamelyik Anna és Petiben is, ha jól rémlik.

Hívj fel, ha kell a kórházas könyv kölcsön és egyeztessünk. ;)

prücs

prucsok
 
 


Huncut,

http://www.dornyika.com/lists/korhaz
Ezt most találtam, innen le tudod tölteni vagy kinyomtatni...

prücs

prucsok
 
 


Sziasztok

megjöttünk a nyaralásból.
igazából már pénteken de most jutottam el ide.

Nagyon jó volt!
Szuper hely,szuper idő,szuper strand.
Jó sok étterem!
Jövőre visszamegyünk!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.11 11:50-kor.
Vendég
 


Joe
Kép



Igyekszem visszaolvasni!
Vendég
 


Sziasztok!

Szeretnem megkerdezni, hogy tud-e valaki barmilyen modot vagy tud-e esetleg segiteni abban, hogy korhazban levo agyhozkotott edesanyam ott helyben bankszamlat tudjon nyitni?
Tudom, ez az egesz nagyon bonyolultul es hulyen hangzik, de nagyon nagy szuksege lenne egy euroszamlara.
Barmilyen otletetek van, legyszi irjatok meg!

Kicsit suruek a napok, de majd igyekszem jonni.

Puszi:

P

Kép
Kép
panzej
 
 


Sziasztok!

Újra itt! :) és még a a Balcsin. :)

Panzej!
Sajnálom anyukádat, jobbulást kívánok Neki!
Segíteni sajnos nem tudok.

Huncut!
Én a Tesz-Vesz Várost ajánlanám Nektek, mert egy az egyben a Ti történetetek. Emma nyuszinak kiveszik a manduláját, műtét után pedig ajándékba még kistestvére is születik. :)
Drukkolok Nektek nagyon! Pikk-pakk túllesztek rajta.

Köszönjük szépen a gratulációkat!
Alzizának külön köszönet!
Örülök, hogy jól sikerült a nyaralásotok. Képek jók!
Egyszer tudnál a 3 testvérről együtt is képet feltenni?
A nagylányod is nagyon helyes.

Röviden Rólunk:
Múlt héten voltam dokinál, mert sajnos 2 napra belázasodtam, utána meg napról napra csökkent a hőmérsékletem. Mikor 2 napig 34,2 aztán egy reggel 33,8 fokos voltam a férjem elvitt Fonyódra nőgyógyászhoz. Hozzá kell tennem én jól éreztem magam, semmi bajom nem volt, de Ő nagyon aggódott, főleg hogy ott volt a + teszt a kezünkben. Nehogy baj legyen. (a lázmérő tuti jó)
Nőgyogyi nagyon rendes volt, megnézett uh-val, vizsgálgatott, de mivel akkor még csak a 3.-4. napja késett a mensim azt mondta, hogy menjek vissza egy hét múlva. Nem látott egyenlőre semmit.
Szóval ha visszamentem a dokihoz, jelentkezem! :)
Az alacsony testhőmre meg nem mondott semmit. :shock:

Lilla!
Rólatok konkrétan tudom, hogy Te sem szeretnéd tudni a Pindurkád nemét, ugye? Csak majd ha kibújik.
Én is így szeretném, de a férjem nem. Nagyon nem. Ő tudni akarja.
Szerintetek ilyenkor mit lehet csinálni?
(nagyszülők mindenki tudni akarja, ha a férjem megtudja onnantól fogva mindenki tudni fogja.......és nem lesz meglepi)

Prücsök!
Jó nyaralást! Balcsin hol lesztek?

Puszi,
Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Sziasztok!

Újra itt! :) és még a a Balcsin. :)

Panzej!
Sajnálom anyukádat, jobbulást kívánok Neki!
Segíteni sajnos nem tudok.

Huncut!
Én a Tesz-Vesz Várost ajánlanám Nektek, mert egy az egyben a Ti történetetek. Emma nyuszinak kiveszik a manduláját, műtét után pedig ajándékba még kistestvére is születik. :)
Drukkolok Nektek nagyon! Pikk-pakk túllesztek rajta.

Köszönjük szépen a gratulációkat!
Alzizának külön köszönet!
Örülök, hogy jól sikerült a nyaralásotok. Képek jók!
Egyszer tudnál a 3 testvérről együtt is képet feltenni?
A nagylányod is nagyon helyes.

Röviden Rólunk:
Múlt héten voltam dokinál, mert sajnos 2 napra belázasodtam, utána meg napról napra csökkent a hőmérsékletem. Mikor 2 napig 34,2 aztán egy reggel 33,8 fokos voltam a férjem elvitt Fonyódra nőgyógyászhoz. Hozzá kell tennem én jól éreztem magam, semmi bajom nem volt, de Ő nagyon aggódott, főleg hogy ott volt a + teszt a kezünkben. Nehogy baj legyen. (a lázmérő tuti jó)
Nőgyogyi nagyon rendes volt, megnézett uh-val, vizsgálgatott, de mivel akkor még csak a 3.-4. napja késett a mensim azt mondta, hogy menjek vissza egy hét múlva. Nem látott egyenlőre semmit.
Szóval ha visszamentem a dokihoz, jelentkezem! :)
Az alacsony testhőmre meg nem mondott semmit. :shock:

Lilla!
Rólatok konkrétan tudom, hogy Te sem szeretnéd tudni a Pindurkád nemét, ugye? Csak majd ha kibújik.
Én is így szeretném, de a férjem nem. Nagyon nem. Ő tudni akarja.
Szerintetek ilyenkor mit lehet csinálni?
(nagyszülők mindenki tudni akarja, ha a férjem megtudja onnantól fogva mindenki tudni fogja.......és nem lesz meglepi)

Prücsök!
Jó nyaralást! Balcsin hol lesztek?

Puszi,
Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Sziasztok

Joe
Biztos nem lesz baj!Nem lehet :wink:

Azt hiszem már tettem fel képet hármójukról együtt,de ritkán sikerül ilyen.
Amúyg a profilomban is van fényképalbum.



Vigyázz magadra!

Sziasztok
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.11 11:51-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Prücsök, Joe! Köszi szépen az ötleteket! A Tesz-Vesz várost mindenképpen megveszem, azt én is szerettem gyerekkoromban, bár nekem már nagyobbacska koromban volt meg és 3 nyelvű volt :) Azóta van már belőle néhány jobb kiadás is :)
Prücsök! Köszi az ötletet a másik két könyvvel kapcsolatban is, a Balázs Annát megnézem még anyósoméknál, hátha náluk megvan, láttam, hogy nem épp mai kiadású és azóta nem is nyomtatják újra. Ha nincs meg, kinyomtatom és összekötöm. Köszi, hogy felajánlod kölcsönbe a sajátotokat, nem merem bevállalni, nehogy valami baja essék, nagyon bántana.

Joe! Szurkolok, hogy nehogy kihűlj :) na és persze, hogy minden rendben legyen.

Rólunk: tegnap délelőtt iszonyatosan elkezdett fájni a hasam jobb oldalról, teljesen bepánikoltam, tudtam, hogy ez nem jelent jót. Riasztottam a családot (130 km-ről), hogy Sanyikát vigyék haza, mert itt valami nem stimmel. Délután sikerült elmennem a dokimhoz, aki alaposan megvizsgált, uh-zott és kiderült, hogy az örökmozgó legkisebb valószínűleg megrúgta a méhlepényt, de nem is akárhogy! Úgy tűnik nem vérzett be, a méhszáj egyenlőre zárva van (na az Sanyikánál is a magzatvíz elfolyásáig totál zárva volt), eléggé fent is van még, szóval ha minden igaz, még nem akar kibújni, viszont teljes pihenésre vagyok ítélve. Na, nem mintha olyan nagyon aktív lennék egyébként (tegnap óta mindenféle beképzelt bajaim vannak, hasfájás, derékfájás, állandó pisilés stb), úgyhogy most pihengetek. Persze már feküdni se jó, csak üldögélni. Azt hiszem kezdek nyűgös lenni…
Sanyika persze jól elvan otthon a nagyszülőkkel, unokatesókkal, keresztszülőkkel (rajtunk kívül az egész család ott van most), legalább emiatt nem kell aggódnom.
Holnap megyek először ctg-re.

Szép napot mindenkinek,
Móni

Kép
Kép
huncut
 
 


Alziza
a gyerkocok meg mindig szepek :D

Moni
vedd komolyan a pihenest!
nagyon megnyugtato, h Sanyika ilyen jo kezekben van, es jol is erzi magat, igy tenyleg foglalkozz csak magatokkal!

Kép
boga
 
 


DINA?????

Kép
boga
 
 


halihóóóóóóó

VAgyok ám!
olvasó üzemmódban!

Kiscsajszi nagyon jól van, épp nagyizik a Mátrában:)

Én me gszingli szalam vagyok:)
MA pl. úgy mentem avárosba ügyet intézni,hogy senki nem ette le a ruhám ,nemt aposott össze, kényelmesen megjkajáltam, azt ettem és akkor amit é nakarok.
Leültem olvsni.
De a kis büdös nagyon hiányzik:)))))

Voltunk szülőin a bölcsiben, és hát lassan intézményesül a gyerekem:)

Kata: vonatmániás, még atortája is az volt, sőt kapott sineket és voantokat. (ha mávos lesz,kitagadom:) )
NAgyon szépen beszél, összetett mdndatokban, történeteket mond, tud rajzolni kört és színez is:)

Szóval olyan kis sikertörténet:)

( najó, azért a MIértektől a hajam az égnek áll:)

Szóval vagyok én ,csak ritkán:))
anid2
 
 


Halihó,

másik szalma is bejelentkezik. Gyerekem szombat óta nyaral a mamánál. Vasárnap kérdeztük tőle, hogy marad-e, azt mondta, hogy igen. És mivel szemmel láthatóan remekül érezte magát és nem törte meg, hogy eljöttünk nyugodt szívvel hagytam anyósoméknál. Mindennap kétszer beszélünk telefonon(főleg anyóssal, mert gyerekem néha nem óhajt a telefonhoz jönni), jól érzi magát. És nagyon-nagyon hiányzik, tiszta üresek a napok nélküle. Úgyhogy Dina tudom mit érzel...
Viszont remekül haladok a lakás takarítással, ragyog minden, mint 2 éve :) és hát ismerős a Dina által írt feeling, hogy oda megyek ahová akarok, akkor amikor akarok, azt eszek amit akarok, senki nem túr bele a kajámba. :) Szóval az egyik felem élvezi a kis szabadságot, a másik viszont majd eleped, hogy lássam végre a kis szarházimat.
Ja, és mindennap 9 körül kelek. :) :) :)

Az idegen hely sem bontotta meg a szobatisztaságot. Anyósom mondta, hogy mindig magától megy pisilni, ő már csak azt veszi észre, hogy a gyerek a bilin ül, vagy szól, hogy mami wc-re akarok menni. (oda nem tud egyedül, mert nincs létrájuk, csak sima szűkítő). A bilit maga után kiüríti a wc-be, majd lecsukja a tetejét és felmászik rá, majd lehúzza. Tök ügyes.
Már csak éjszaka van pelus, attól még azért nem merek megválni, mert bár gyakran ébred száraz pelussal, de van amikor még nem.

Joe: Nálatok ez hogy volt? Mikor vetted le Botiról éjszakára a pelust? És még egy kérdés, a kaki nálatok is nehezebben ment? Néha nálunk azzal még vannak balesetek, hogy a gatyiba megy, olyankor szól, hogy: kinyomtad a kakit. Kérdem: hová? Hát a gatyiba - mondja ő. Mintha ez még természetes lenne neki. Bár néha azért megy neki a bilibe is, de olyankor én ültetem rá, és lefoglalom, hogy ne álljon fel. (ez olyankor van, mikor gyanúsan elvan sokáig valamivel és elvonul, olyankor viszem alá a bilit, és belekakil).

Igen, mi nem akarjuk tudni előre a baba nemét, de nálunk ez közös megállapodás volt. Egyszer még az elején, mikor jöttek a problémák mondtam a férjemnek, hogy tudod mit engem annyira nem is érdekel már, hogy fiú vagy lány, csak legyen egészséges. Erre azonnal rávágta, hogy akkor ne kérdezzük meg, neki úgyis mindegy mi lesz, mert egyiket se akarja jobban a másiknál.
Nálunk a család nagyon kiváncsi volt. Mondták, hogy irassuk le egy papírra, és adjuk oda nekik, de én úgy gondoltam, hogy amit már ők tudnak az nem titok többé, és biztos valaki elszólná magát.

Szóval nem könnyű helyzet a tiéd.
Valamilyen módon nem tudnál a férjed lelkére hatni? Ha vele meg tudnád értetni, hogy mennyire szeretnél meglepetést, akkor utána már a család legyőzhető...

Huncut: Hú, még szerencse hogy nem lett semmi gond.
A derékfájás ismerős. Nekem mostanában pluszban a szeméremcsontom kezdett iszonyatosan feszülni, néha széttett lábakkal közlekedek. :oops:
Már a 35. héten vagy??? Elhiszem, hogy már ilyenkor minden nyűg, még jó, hogy van segítséged.
Kitartás!!! Már nincs sok hátra. És Nálatok Sanyika se várta ki az idejét, ugye?

Alziza: Helyesek a gyerkőcök. Nagyon jóképű a nagyfiad! Őt még nem is láttam asszem csak sisakban.
De jó, hogy ilyen jól éreztétek magatokat!

Mi meg foglaltunk nyaralást augusztus elejére a Kolpingba, erre tegnap jött az e-mail, hogy nem tudnak fogadni, mert szeptemberig teltházzal mennek. :( Hát nem örültem.
Úgyhogy úgy néz ki, hogy marad Debrecen és az Aquaticum.

Panzej: Anyukádnak jobbulást!
Sajnos segíteni ezügyben nem tudok.

Tücsi: Mielőbbi teljes jobbulást Brúnak, remélem az emésztése is rendbejön hamarosan. Jó nyaralást!

Móninak kaja:
ma: padlizsános lecsó, szárított paradicsomos bagett (én sütöm Kismamás recept)
tegnap: hurka, kolbász, párolt káposzta
kedd: tejszínes-gombás pulyka barnarizzsel
hétfő: rántott cukkini, petrezselymes krumpli

na most pedig elmegyek főzni!

Szép napot! A nyaralóknak jó nyaralást, és jobb időt kívánok!
Lilla

lilló
 
 


Sziasztok,

Mi is megvagyunk, most már azt is mondhatom, hogy jól vagyunk :) ugyanis ma kell utoljára a fránya antibiotikumot szedni.
Nem volt elég a gennyes torokfájás, azután két napra rá kiütései lettek, majd hétvégén elmentünk az Ikeába és ott a bejáratnál elhányta magát :oops:
Na de most már minden rendben, ezt is túléltük :roll:

Panzej
Ha felhvsz egy bankot, megkérdezed az ügyfélszolgálaton, szerintem biztos tudnak segíteni.

Huncut
Még pihenj amíg nincs egy gyereked se :-)
Kicsit megijesztettél 8)

Joe
Gratulálok, jü h 8) ogy csatlakozol a terhes csapathoz :)

Lilló
Szombaton megyünk :lol: , de azt hiszem mi csak ebéd után csatlakozunk a focistákhoz, mert előtte szeretném ha itthon aludna egy jót. Ti mikorra tervezitek az érkezést?
De jó, hogy már így megy a pisilés :) Mi most a betegség, bágyadtság miatt kicsit visszaesetünk, de a kakilás még sehogy sem megy. Amúgy Gergő már nem szereti a bili, csakis a wc-re hajlandó ráülni, persze szűkítővel, merthogy nálunk is ezt látja.

Ma én valami gombás pennét készítek.

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Sziasztok

Lilla
És Nyíregyháza?
Az állatkertben van a hotel.Szuper állatkertjük van!Bálint tuti élvezné!
http://www.hoteldzsungel.hu

Van élményfürdő is a közelben
http://www.aquariusfurdo.hu

Mi ide megyünk augusztusban.Igaz már lefoglaltuk 1 hónapja.
Vendég
 


HALIHÓÓÓÓÓÓ

Nyíregyházát csak ajánlani tudom:)))))))))

Én ott születtem!
Szertem!
Szép!
Állatkert csúcs, jobb,mint itt Pesten:)))
Sóstó is csodás, kisvatúttal az állomástól ki egészen a Sóstóig, erdőn át....
Stran, szép belváros, erdő, élményfürdő, skanzen,

Szóval hajrá,csajok! Irány a távoli Szabolcs:))))))))))))
anid2
 
 


Sziasztok!

Éljen Dina! Betük a helyén!!!!

Levelező rendszered még mindig rossz?
OFF: bolg: holdszemlelo.blogspot.com várlak.

Hogy telnek a napjaid Kata nélkül? Mi jót csináltál a héten?

Olyan furi, hogy a kismamik lassan szülnek. Én is én is én is...

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Rakok egy képet is (bocsi, nem valami éles):
Kép [/img]

Imi így is tud mosolyogni. :P

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Sziasztok!

Előkerültem!!!:))

Van már netem és a telcsim is újraéledt,nem is kellett másikat vennem szerencsére.

Melózok ezerrel,ma éppen szabad vagyok de annyira görcsöl a hasam,hogy csak na.De irigylem most a pocakosokat! :roll:
Éppen ezért rövid leszek.

Joe,
hatalmas gratula!!!!!Várom a friss híreket,hogy uh-n már látható legyen a pindurka.

Remélem vasárnap lesz egy kis időm napközben és akkor bővebb leszek.

Dina,
küldöm a sok pozitív energiákat,annyira drukkolok,hogy végre jobb legyen a helyzeted!!!!Kata ügyeskedéseihez gratulálok,ő legalább maximális örömet jelent az életedben.

Lilla,
szupi,hogy minden rendben nálatok.A vérnyomid is rendben van.Remélem összejön vmi nyaralás egy szuper helyen.

Na tényleg megyek,mert itt görnyedek a gép előtt. :cry:

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


HAHÓ Csajok!

Nyaraló helyet keresek, ami olcsó!

Tudnátok segíteni??
Edina és KAta
anid2
 
 


Szia Dina,

Mi a héten mentünk volna még egy kis utolsó kiruccanásra, de inkább visszamondtuk a pocsék idő miatt :x

Ma ehelyett inkább a Tropicariumban voltunk, ami nagyon tetszett a Berregőnek :D

Eddig beteg volt szegény azért kellett itthon kuksolni, most meg ez a fránya idő :twisted: :twisted:

Még jó, hogy hétvégén jó idő volt és családi programokat szerveztünk, ugye Lilló? :wink:

Üdv,

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


SZIASZTOOOK!

ELokerultem! Kikoltoztunk Godre, de nem volt netunk 1 honapig :o
Hianyoztatok!

Mi ujsag, osszefoglalna nekem valaki?

Kismamik, sokat gondoltam Ratok es ugy lattam, jol vagytok, helyes! (Lilla, nagyon irigy vagyok a nagy nyugi miatt, 9 kor kelni, csurog a nyalam! :wink:).

Joe, NAGY gratula, remelem tobbet tudtok meg hamarosan.

Rolunk roviden: A gyerkocok jol vannak, Vince annyit dumal, hogy kesz, edes, azota sem vagtuk le a szoke gondor furtyeit :) abbol all a nap, hogy miert, miert, miert.... :?
Piro is nagyon edes, orias dundus (nem merem, nem tudom hol van a merleg). O is dumal egyfolytaban, vigyorog, tok nyugis. Mar van egy foga, jon meg 2, emiatt felebred neha ejszaka. De osszesegeben arany gyerek :D

Jo itt lakni, kert, haz szuper csak egy kis tarsasag jo lenne mar. Majd kialakul, remelem.
Dina, Szilvi, Agi, ha van kedvetek talizhatunk!
25-en elutazunk anyukamekhoz Franciaorsagba 5 hetre, mar NAGYON varom.

Van egy csomo malnalevel team, meg konakion ampulla, kell valakinek? Szivesen postazom.

Puszi, mennem kell!

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is, zajlik az élet.

Dina,
nemigazán tudok nyaralóhely-ügyben segíteni. Tücsi (asszem) írt múltkor egy kulcsosházról, meg talán Alziza egy apartmanról. Azokról olvastál?

Szakaszosan olvasgatom, kivel mi történik, de lehet, hogy nem vagyok naprakész, bocs.

Joe-nak gratulálok, mi a friss helyzet? Voltál UH-n már?

Pocakosok, kitartást az ingadozó időjárás miatt! Jujj, nemsokára naponta leshetjük, vajon szült-e már valaki! Tök jó!

Szilvi, a hetünk már sűrű, de jövő hét miatt hívlak majd. Áki hogy van?
Dina, Alziza, jó Saara ötlete, találkozhatnánk itt valahol. Mi Szilvivel már szervezkedtünk! :) Tényleg, Saara, Te autóval mobil vagy? Mert akkor lehetne nálunk egy kis tali!

Többiek, PO tali? (pesti oldal - kicsit lefáradtam...:)
Benti talán az Ikea jó volt, kinti - én még mindig a Városligetre szavazok. Árnyékos, nagy, körbekerített nagy játszó. de jó bármilyen játszótér is.

Mi jól megvagyunk.
Panka egy dumás, belevaló kiscsaj. Ma este jöttem ki Zsófi szobájából, hallottam, Panka és az apja meghitten beszélgetnek. Vagyis Paka beszél : Zsófi eszik tejcsit... Anya cicijéből...Nem apájéból... Apának kicsi cicije van!
És ehhez hasonlók.
Zsófi 3 hónapos koráig sírt éjjel nappal, azóta vigyorog-mosolyog-kacag éjjel nappal. Mindenkit levesz a lábáról. 4 foga van már, eszik rengeteg mindent, az alvás viszont még nem az igazi. Éjjel nagyon sokszor kel. Már elfogadtam, remélem elmúlik.
Sokat jövünk-megyünk, meg élvezzük a kertes házat.

Tücsi, rég jelentkeztél, jól vagytok?

Huncut Móni, tudjátok, mikor lesz a műtét?

Gabek, szívesen! :)

Most csak ennyi, mindenkit puszilunk,

Cseragi és a lányok
Kép Panka Kép Zsozsó

Kép

Kép
cseragi
 
 


HAlihóóóóóóóó

Jé, nálunk is aMIÉRt korszak van!
A múltkor teregetés közben ( délelőtt volt) a napi 500. kérdés a szél körül zajlott:

- mért kell csipesz?
- hoyg fennmaradjon a ruha
- mozog a ruha?
- Mert fúj a szél
- mért fúj a szél?
-mert légnyomáskülönbségvan.....És elhallgatott kb. 2 percre

folyt:
- gyere tegyük a lavórt a helyére
-mért
- mert elesünk benne
- mért nem figyelsz?

Kész!
És ez megy egész nap...

vagy olvas: egyszer volt,hol nem volt...sálálálsá.. és
itt a vége, fusa el véle:)))))))
anid2
 
 


Sziasztok!
Gyorsan ugrok csak be, mert ma értünk haza a nyaralás első felvonásából és ki kellene pakolni.

Köszönöm a kérdéseket, drukkokat, most úgy tűnik, megvagyunk, bár nem mértem egy hete Mirát (akkor megint nem hízott, pedig evett), de jókat evett a friss levegőn, talán hízott is.

Brúnóra is sikerült ráijeszteni, hogy enni kéne :) - borzalmasak ezek a kölykök.

A kirándulás jól sikerült, nagyon, Mira szerintem azért balhézott hazafelé az autóban, mert nem akart hazajönni. :) Naná, barátainkkal voltunk, mindig akadt valaki, aki alig várta, hogy valamelyik gyerekkel játszhasson, mesét olvashasson, zenéljen, sétáljon. :)

Aludni alig aludtam, a kölykök nehezen aludtak el, nem akartak kimaradni semmiből, reggel persze keltek. Este meg a felnőttek is belehúztak persze a dumálásba, játékba, zenélésbe, úgyhogy egészen zombi vagyok.

Ezt a képet erősíti az is, hogy randa kiütéseim lettek indulás előtt, masszívan tartják magukat, mehetek vissza a bőrgyagyáshoz. (Aki persze előszörre olyan gyógymódot javasolt, amitől csak rosszabb lett minden, úgyhogy voltam ügyeletes bőrgyógyászaton is már, élmény volt, sebaj, a Sudocrem ezen is elég sokat segített, kibírtam egy hetet :) Ja, én is kaptam bókot viszont, kicsit zombis fejjel :) a klinikán a portás módszeresen tegezett és általában úgy kezelt, mint egy tinit, majd amikor megkértem, hogy engedje már be a gyerekeimet, mert már nagyon tombolnak az autóban, akkor majdnem leesett a székről és kétszer kérdezett vissza, hogy az én gyerekeimről beszélek-e :) Hehe. Becsületére legyen mondva, hogy utána pillanatok alatt szerzett orvost és bár jöttek mások is, engem ügyeskedett be elsőnek. :) )

Dina, a turistaházat tudom ajánlani, nagyon: http://borzsonyturistahaz.hu/
itt meg tudod nézni, mi az Almáskert Pihenőbe járunk. A fent levő képekhez képest szépült, plusz bekerült a WC a zuhanyozóba. Szerintem elég jó ára van, de mondjuk nem bababarát, mi szoktunk bilit, WC-szűkítőt, utazóágyat és etetőszéket vinni, bár Brúnónak már felcsavaroztak egy deszkát az egyik ágyra, hogy ne essen le :) jó kényelmetlen lehet mindenki másnak, de Brú legalább nem esik le. :)

És hát ez egy kulcsosház, nem főznek rád, nem takarítanak utánad.

Nekünk a boci nézés és vonatozás idén elmaradt (augusztusban bepótoljuk), utolsó két nap nagyon rossz idő lett, de azért vonatnézés volt (lehet Váctól kis piros vonattal is menni, gyönyörű helyen megy, nagyon jó kis vonal), lehet kirándulni a környéken, nagy a nyugi.

Tündi, Cserági, a gyerekek nagyon helyesek, hogy mind a háromnak milyen gyönyörű szeme van. :)

Pesti oldali tali jó lenne, de tartok tőle, hogy nem sok realitása van mostanában, szanaszét nyaral mindenki. Augusztus második fele? Én is mobilabb leszek, mert a huszadikai héten és előtte egy hétig szabin lesz a barátom, tud minket fuvarozni.

Most megyek, jó pocakosodást mindenkinek, akit illet, jövök majd bővebben.

Tücsi
u.i. Móni, holnap paradicsomos húsgombóc lesz nálunk, valószínűleg.
20150827140659
 
 


Sziasztok!

Sára, üdv újra itt. Most néztem, hogy Piroska már fél éves!!! Hihetetlen, hiszen csak most született.

Mi otthon voltunk Kaposváron, mama kiunokázta magát, először hagytam a kicsit egész nap magára. A mama fürdette, fektette és mindezt EGY SZÓ és SIRÁS NÉLKÜL!!!! Úgy tűnik, hogy csak nekem van fenntartva a megtisztelő figyelem és hiszti. A mamának mindent azonnal megcsinált. Mondta is az anyukám, hogy mikor hagyom ott vele hosszabb időre. Mondtam, hogy majd meglátjuk, talán költözéskor. Hiszen nem volt vele semmi, de semmi gond. Csak a cici éjszaka. De azon most dolgozunk. Mármint, hogy ne legyen.

Szép napot mindenkinek!

Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Sziasztok

Anid
Én igazából csak olyan nyaralóhelyeket tudok ahova többen lehet menni.Ill.többen érdemes.

Zalakaros is ilyen volt és most Balatonföldváron is.
mi mindíg a barátnőmékkel megyünk,nekik szintén 3 gyerekük van.Így csak nagy házakat nézek.

Ági
Jók a képek! :lol:

Sára
Jó hallani rólatok.De most akkor megint nem leszel 5 hétig?

Tali:Nálunk azért ez most nem egyszerű.A férjem dolgozik rengeteget és ugye most nyáron ithon vannak a nagyok is.(néha a hajamat tépem,szeptemberre kijár nekem egy szanatóriumi szoba :roll: )

sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Alziza, szanatoriumi szoba hihihihihi :lol:
Bar belegondolva el is hiszem!
Igen, nem sokara lelepunk 5 hetre.

Tucsi, remelem minden rendben Miraval! Miujsag? Bocs, de egyszeruen nem tudok visszaolvasni....

Cseragi, mobilisak vagyunk, szivesen elmegyunk hozzatok!
Nagyon edesek a csajok!

Vanda, ez normalis! a szuloknek jar a hiszti es a rosszalkodas :wink: De tenyleg, nalunk ugyanez van. Vince peldagyerek a mamieknal, belepunk a szobaba es kezdodik a musor.
En is csak nezek, hogy Piro mar feleves. Eves meg abszolut nem megy. Ma edes krumplival probalkoztam es jo csunyan nezett ram..
Hat majd meglatjuk...

Timi, milyen ujra dolgozni???

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Halihó!

Egyik pocakos bejelentkezik!
Hidegfrontok jönnek-mennek, de szerencsére egyenlőre még egyben vagyunk. Tudom, tudom, most mindenki csodálkozik, hogy még van egy csomó idő hátra, de ez nem ilyen egyszerű. A múlt hetet nyugiban töltöttem (ha még emlékszik valaki, a kelleténél kicsit erősebben megrúgta a méhlepényt a kis drága, ami némi aggodalomra adott okot) és biztosan ennek is köszönhető, hogy a dokim szerint minden rendben, újra mozoghatok, persze csak óvatosan. Sanyika továbbra is a nagyszülőknél nyaral, tetszik neki, kb. egy hét után jutott az eszébe, hogy én nem vagyok ott. Ma fel kellett hozni Pestre egy allergiavizsgálat miatt, de vitték is vissza anyósomék, remélem ez nem fog gondot okozni és továbbra is jól érzi majd magát otthon. Én pihengetek és próbálok felkészülni a legkisebb érkezésére.
Lilló, Gabek, ti hogy vagytok?

Anid! Sajnos nem tudok segíteni nyaralóhely ügyben, nem sok ilyet ismerek.
Hihetetlen, hogy milyen beszélőkéje van Katának! Én még mindig csak irigykedek, Sanyika még nem beszél ilyen szépen és ekkora humorral.

Timi! Várjuk az élménybeszámolódat, mi újság a gyerekekkel, munkával, veled?

Saara! Örülök, hogy minden rendben veletek és élvezitek az új házat és a kertet. Jó utat anyukádékhoz, biztos nagyon fogjátok élvezni!

Precious! Nálunk is ez volt, túl sokat paráztam amiatt, hogy mit fog csinálni a gyerekem nélkülem, aztán amikor vettem végre a bátorságot és otthagytam a nagyinál, semmi gond nem volt vele. Lehet, hogy hamarabb kellett volna ezt meglépnem?

Csajok! Nagyon aranyosak a gyerkőcök a képeken!

Sziasztok,
Móni

Kép
Kép
huncut
 
 


Sziasztok!

Sara
Udv ujra itt :wink:

Dina
Edi szovegek, remelem, feljegyzed oket :)

Kepzeljetek, nekunk pont visszasra sikeredett egy esti kilepesem. Pedig csak bulizni mentem el, es Lujzi az apjaval volt otthon.

Este fel 11-kor hivott uram, h jojjek haza, mert masfel oraja uvolt a gyerek, mintha nyuznak.
Haza is jottem, kb 10 perc alatt el is aludt velem, de meg almaban is felkialtott ketszer, h "mama"...

Ez tegnap elott volt, es azota is ilyedten felkialt, ha kilepek a latokorebol, es ma hajnalban is felebredt, bementem alomba simizni, es akkor is almaban mondta, h "mamamama". Pedig amikor elmentem, elkoszontem tole, es mondtam, h apukajaval jatszik meg, aztan furdik, es megy aludni, akkor siman ott tudtam hagyni.

Szerintetek mitol van ez???? Vmit rosszul csinaltam? Tulsagosan magamhoz neveltem?????
Teny, h altalaban en altatom, de az utobbi idoben elaludt az apjaval is meg anyukammal is, gond nelkul...

Kép
boga
 
 


Sziasztok,

Saara
De jó, hogy visszatértél közénk :) :lol:

Mi is jól vagyunk, a terhesség szempontjából jól jön ez a rossz idő, ha ilyen lesz az egész nyár nagyon boldog leszek. :) Pedig imádom a meleget, csak most félek a vizesedéstől, ami minél később jön annál jobb, mert utána úgysem tűnik el :?

Most, hogy ilyen rosszidős hét volt és nem mentünk el wellneselni :twisted: voltunk egy csomó benti helyen pl. Tropicariumban, ahol nagy csodálattal nézte a cápákat, ajánlom mindenkinek.

Én is gondoltam már, hogy lehetne tali, :lol: de azért mert én budai vagyok, most nem lesz se itteni, se pesti, és gödire meg nem hívtok :cry:

Boga
Nem lehet, hogy Lujzi keveset van csak az apjával, ezért keseredett el?

Huncut
Továbbra is írigykedem, hogy ilyen "hosszú" időre le mered passzolni Sanyikát :oops:

Én júniusban igényeltem GYES-t az anyukám nevére, mert én most táppénzen vagyok, nektek milyen hosszú idő után jött az első pénz? Mert nekem még nem jött semmi, sem táppénz, sem gyes, ez normális? :roll: ti mennyi idő után kezdtétek újra folymatosan kapni a pénzt?

Már nincs vissza 3 hónapom :)

Üdv,

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Sziasztok

Boga
Szerintem olyan nincs ,h túlságosan magadhoz nevelted!
Zalán olyan,mint egy kis tapadókorong :lol: egész nap a sarkamban van.Én fürdetem,én altatom,hozzám jön ha elesik,pedig imádja az apját.Szerintem ez mindenkinél így van.
Sőt,Zalánt még vendégségben sem tudom letteni egy ideig.

De hagytam már itt én is úgy,h elmentem a barátnőmmel moziba.
olyankor az apja fürdeti,fekteti.DE!Mindennek pontosan ugyanúgy kell történnie mint egyébként,amikor én csinálom.

Talán amit Gabek ír?

Hú lányok hogy elment az idő. :shock:
Huncut
Te nemsokára babázol
:lol:

Gabek
nálatok is megy az idő :lol:

Tök jó!!

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok,

jó régen jártam erre megint :oops: , de nagyon sűrűk a napok. Kicsi fiam egyre elevenebb, fél percre nem áll meg (Gabek láthatta az együtt töltött közös programunkon :wink: ) fél percig nem tudok nyugodtan leülni mellette. :lol: Így amikor ő alszik, akkor én is olyan hulla vagyok, hogy végigalszom az ő alvási idejét. Este meg mire hazaér apa alig várom, hogy lefeküdjek kicsit a tv elé a vacsorámmal.
Éjszaka meg a másik - még meg nem született - gyerekem nem hagy pihenni. Boxbajnokság van odabent.
Szóval kezdődik a nyűgös utolsó két hónap. :wink: Huncut Móni értek én mindent, amit írsz. :wink:

Én részemről követelném vissza a napsütést és a meleget. Most egyébként augusztus végéig anyukáméknál vagyunk. Csak néha jövök haza, virágot locsolni, postát ellenőrizni, apázni kicsit. Hétvégén meg apa jön hozzánk. Így azért könnyebb, többet tudok majd reményeim szerint pihizni.

Boga: Szerintem nem csináltál semmit rosszul, Lujzi téged szokott meg, veled van a legtöbbet, és hiányzott neki az állandóság. Olyan két éves kora körül jó esetben kialakul a biztonságérzete majd. Elkezdi érezni, felfogni, hogy megbízhat Benned, jó helyen hagytad, akkor is szereted, ha nem vagy vele.
Én most mikor Bálintot ott hagytam 5 napra anyósoméknál egyedül akkor nagyon kétségbe estem, hogy tök jól elvan nélkülem. :wink: Aztán az egyik pszichológiát tanuló barátnőm megmagyarázta, hogy ez azért van, mert már kifejlődött a biztonság érzete, és örüljek neki, hogy így van.

Alziza: Köszönöm a nyíregyházi tippet. Elraktam a linket, mert tetszik maga a hotel, meg a fürdő is, majd egyszer később biztos igénybe vesszük. De most már lefoglaltam Debrecent.

Móni: És hogy állsz a baba fogadásával? Már mindent megvettél, ami kell?
Megvan már a befutó név?
Olyan jó, hogy előttem szülsz, mert majd átadod ugye a tapasztalataidat, hogy mire számíthatok mostanság a klinikán?
Azért tarts ki még legalább egy hétig, aztán jön az áldásos 37. betöltött hét, akkor már tuti minden!

Sára: De jó, hogy itt vagy megint!
Hú de megy az idő, Piró is már fél éves elmúlt és hozzátápiztok... nemrég született.
Biztos nagyon klassz lehet az új - kertes - házban. Irigy vagyok ám nagyon.

Lányok! MUZSU-val mi lehet?????? Nagyon-nagyon régen írt már!
Muzsu! Tessék bejelentkezni!

Mi is tali készek vagyunk, de nekünk is a pesti oldal lenne most jó, mivel anyukámékhoz az van közelebb.

A képeken a babák nagyon édesek, és biztos Vince is tündéri lehet a fürtjeivel! Kár, hogy róla nem láthatunk képet. :(

Gabek: Én május végéig szabin voltam, majd azóta betegszabin, és táppénzen. Kapom minden hónapban rendesen, mikor a fizumat, gyedemet kaptam anno abban az időpontban utalják.
Neked a munkahelyed a kifizetőhely? Ott kéne a munkaügyiseknél rákérdezni, hogy mi a szösz van.
Két hetente le kell adni táppénzes papírt, és mindig annyit fizetnek ki, amennyiről viszek papírt, szóval általában egyszerre négy hetet, mert a körzeti két hetente adja ki a papírt.

Írok Neked priviben is, mert múlt szombaton akartam volna egy csomómindent kérdezni, de ugye mivel sokat nem tudtunk beszélgetni, ezért ez elmaradt...

Móni: kaja ügyben, a múlt héten volt nálunk spenótos-füstölt sajtos szószos penne, paradicsomszósz húsgombóccal, töltött cukkini petrezselymes krumplival, borsófőzelék fasírttal, pizza...
mostantól meg anyukám főztjét esszük, de ha gondolod megosztom Veled azt is, ha még főzőcskézel...

Joe: Hogy vagytok?

Manó Tündi: Nálatok minden okés? Bevált Prücsök dokija?

Prücsök: Ti merre?

Szép napot mindenkinek!
Lilla

lilló
 
 


És Timinek ígértem, hogy majd mindig rakok fel pociképet, hogy legalább képen lássa, ha már nem talizunk. hát ha mindig nem is raktam, de most itt van egy friss kép:

Kép 30+6

lilló
 
 


Sziasztok

Lilla
Ez aztán pocak :lol:

Nyíregyháza szerintem nem csak nyáron jó.Oda máskor is érdemes menni.

majd teszek képeket.Remélem addigra lesz fényképezőgépünk,mert ez most elmromlott.Elvittük szervízbe,de ha valami horror árat mondanak akkor inkább veszünk egy másikat.

Móni
A kaját meg mindíg elfelejtem :oops:
na próbálok visszaemlékezni.
Ma:májgombóc leves+palacsinta
Tegnap vendégségben voltunk :)
Tegnapelőtt:sajtos hús+petrezselymes krumpli
Előtte:nyírségi gombócleves+túrógombóc
Az előtt:tökfőzelék+fasírt

ennyi jut eszembe

sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Csajok! Olyan aranyosak vagytok, hogy szorgalmasan írjátok a kajatippeket, higgyétek el, nekem tényleg nagyon jól jön és köszönöm, köszönöm, köszönöm! :)
Amióta Sanyika a nagymaminál van, a tejes, tejszínes kajákat preferáljuk, mert amikor itthon van általában nem főzök olyat. Tegnap pl. gofrit sütöttem finom kis tejszínhabbal, nyam-nyam...
A másik nagy kedvencem újabban a tejszínes málnaleves, bármennyit meg tudnék belőle enni...
Ja, és jégkrémből is...

Lilla! Jó nagy pocid van már! Örülök neki, hogy te is próbálsz visszavenni a tempóból, anyukádéknál erre van is némi esélyed, otthon szerintem nem sok lenne...
Nekem is nagyon jól jön, hogy még mindig anyósoméknál van és hála istennek nem hiányol (köszönhetően az unokatesóknak, akik mindig lekötik), így könnyebb most egy kicsit az élet. Persze nem fekszek egész nap, ki sem bírnám, most épp kazánt cseréltetek és kéményt béleltetek...
A felkészülés még nincs teljesen kész, a nevünk már biztos, Tamás :D
A szobája még sehogy sem áll, majd ha a szerelők elmennek rendbeteszem (ja, meg ha apa összeszereli a bútorát :D )
A kórházi csomagom nagyjából készen van, csak egy-két dolog hiányzik.
Persze, hogy tájékoztatlak a legfrissebb infókról a klinikáról! Nem is kérdés!

Bocsi ha kicsit hosszú voltam,
sziasztok,
Móni

Kép
Kép
huncut
 
 


Halihóóóóóóóóó

De jó a pocakosoknak!:))))))))))

Mi megvagyunk, dumagépem van:)))))

Most eltünök két hétre,haza tesómékhoz, mert apánk bejelntette,h ogy új nővel megy nyaralni Sp-ba és nagyon nehezen bírom lenyelni,elfogadni,megemészteni....

Muszáj,hogy ne itthon legyek

De utána nagyon szívesen járkálnék el, hogy kibírjam az augusztust is.(az ő összeköltözésük)...

Úgyhogymha még állnak meghívások és aki tudja a számom, vagy email címem egyeztethetnénk???

Köszi
anid2
 
 


Sziasztok,

Lilla
Az én munkahelyem nem Tb kifizetőhely, így az OEP-től vagy az Államkincstártól (nem is tudom) kellene kapnom a pénzt ill. kaptam eddig is, ezért ott nagyobb az átfutás :?

Csajok
Mit lehet tenni durva fosás ellen?
Bocs a csúnya szóért, de most ezzel küzdünk :roll: Reggelire pirítós, ebédre főtt krumpli, de egyéb praktikákat várnék....

Köszi,

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Gabek:

széntabletta! terhesen is lehet!
Én is ettem:))
anid2
 
 


sziasztok!

de jo, hallani a pocakosokrol, es persze mindenkirol! :)

koszonom szepen a hsz-kat esti kilepesem ugyeben!!!

gabek
en is szeneztem pocakkal
ja, es ilyenkor ha vizet iszol, forralt viz legyen!
jobbulast :wink:

dina
a kis vonat-bolondoddal egyszer eljohetnetek hozzank uttoro vasutazni a normafara :wink:

Kép
boga
 
 


Boga!
Köszi!
Agusztusban, ha lehet, okés!?

Edina
anid2
 
 


Sziasztok!

Csak egy villámgyors bejelentkezés.
Pont egy hete voltam uh-n, akkor volt a picike 5mm-es. Olyan megható volt hallani a szívhangját! :)
Szóval minden a legnagyobb rendben.

Tegnap jöttünk haza este a Balcsiról, de ma meg már rohanok Győrbe a nagyszülőkhöz.
Fura itthon 1 hónapos távollét után.

Rengeteg mesélnivalóm van, amint tudok jövök.

Mindenkit Puszilunk!

Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Sziasztok!

Gabek! Ha Gergőnek megy a hasa, akkor ajánlom a Hipp ORS 200 sárgarépa-rizsnyák ivólevet, nekünk a gyerekdoki ajánlotta még valamikor régebben. Gyógyszertárban lehet kapni, úgy emlékszem nem receptköteles.
Amit még ajánlott hányás-hasmenésre: Sodyoral por (2 dl vízben elkeverve fél óra alatt elkortyolgatni).
Amit szoktam használni: Normaflore, a bélflórát állítja helyre, felnőttnek, gyereknek is jó.

Jobbulást!

Móni

Kép
Kép
huncut
 
 


Sziasztok,

Huncut
Köszi a tippet, ugyanis nem nekem megy a hasam, hanem a gyereknek :roll:

Üdv,

gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Sziasztok!

Gabek
ez nem volt egyertelmu :lol:
jobbulast a kis krapeknak :wink:

Dina
Barmikor, csak szolj :wink: :wink:

Joe
Izgi, izgi :)

Jo ejt mindenkinek!

Kép
boga
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: