Új privát üzeneted érkezett!

Bea,
nálunk Agathának van külön polcaKép

H.
nalika
 
 


Sziasztok!

Én is megvagyok. Most jöttem haza a munkázómból, hát nem nagyon értem hogy minek kellett bemennem, mert semmi érdemlegeset nem mondtak. Inkább csak azzal voltak elfoglalva, hogy a gyereket miért nem hoztam. Tisztára fel voltak háborodva. Egy nem egészen négy hónapos gyereket nem tudom minek kéne bevinni egy laktanyába, ahol 80 ember van. Na, mindegy, ráadásul délelőtt ő alszik, nem fogom ezért megbolygatni a napját.

De azért jó is volt, mert jól megdicsértek, hogy milyen csini vagyok, meg milyen szép vékony Kép

Leslie díszkiadásokat én is veszem Kép

Pusz-pusz mindenkinek


Hugi
Amatőr
 


Elmentünk lefeküdni. Annának a hasa megy én meg belázasodtam.

Majd jövök de ledőlök, hátha kimászna belőlem a kórság.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 

 
 

Mucska Kép jobbulást!

Zsófim még mindig lázas. Hamarosan (3-tól) rendelés...

Zs.
zerko
 
 


Andi,
gyógyuljatok meg hamar!!!!Kép

Zsófinak is jobbulást!!!Kép

Hugi,
szerintem csak gyereket akarták mustrálniKép

Anyukám elvitte a Petit hétvégére, Tomci meg anyósomékhoz megy esteKép

H.
nalika
 
 


Sziasztok!

Andi!
Gyógyuljatok meg gyorsan-gyorsan Kép:KépKép Küldök gyógypuszikákat futárral!!! Kép

Zsuzsa!
Zsófinak is gyógypuszikák KépKép

Hugi!
És akkor most van utódod vagy nincs??

Hajni!
Akkor ez a hétvégéd is egész nyugis lesz Kép

Én már nem biztos, hogy jövök ma! Ha meg mégis, akkor úgyis észreveszitek Kép

Puszi mindenkinek

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


SziasztokKép

Csak 2 percem van.Kép

Feltettem a képeket a másik fórumba, ott egyszerűbb nektek is megnézni.

Hallod Mucska? Remélem tetszeni8 fognak.Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

Anna jól van,már nem megy a hasa, vagy csak nincs ami kijöjjön. Voltunk dokinál ő nem talált semmit, de ha holnapra lenne gond, akkor mehetünk hozzá. Én viszont belázasodtam, hogy legyen minek örülni. Csak attól félek, hogy Anna nehogy elkapja. Lehet, hogy valami hülye vírus.
Ez van.

MA nem leszek intenziven de azért bekukkantok. Hátha gyorsan átvészelnénk.
Pusz: mindenkinek.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Lányok, aki rámküldte a hisztimanót, nagyon gyorsan vigye vissza!!! Kezdek padlót fogni...

Andi!
Gyógyuljatok meg gyorsan!Kép

Zsuzsa!
Zsófinak is jobbulást!Kép

Pusz
Vendég
 


Mindenki kidőlt??? Kép

Tessék meggyógyulni!
Hisztimanóm nekem is van, úgyhogy tuti nem én küldtem Kép

Van utódom, de én még nem tudok olyanokon gondolkozni, hogy mikor megyek vissza, meg milyen területen akarok dolgozni, stb, stb. Babázok és kész. Kép

Van vezetékes telcsifonom! De ha annyit telefonálok, mint ma délután szerintem apa holnap kikötteti Kép

Tessék visszatéri aktívan!Kép


Pusz, Hugi
Amatőr
 


Hali!

Én nem dőltem ki, csak nemsokára jönnek vendégek köszönteni a leányzótKépAz egész hétvége ennek a jegyében fog telni!Kép
Nálunk nincs hisztimanó, de esküszöm nem én küldtemKép

Hétfőn megyek dokihoz, nem bírtam tovább és felhívtam a dokimat, mondtam neki, csináljon valamit mert megőrülök!!!

Puszi
Meli
Bnm
 


Mucska
Jaj, most olvastam, hogy mi van Veletek!Kép Jobbulást mindkettőtöknek! Remélem hamar elmúlik minden bajotok!Kép

Bea
Sajnálom hisztimanót.Kép
Nekünk álommanónk úgy néz ki kezd rendbejönni.Kép

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

Köszi Mindenkinek!

Ha tudjátok nézzétek meg az aktivot. 11 hónapos gyerek, 32-s láb, 20 kg, és mindent eszik,pizzát stb. Ezek állatok, Én úgy megbüntetném a szüleit, hogy csak na.

Annának már nem megy a hasa. Legalább is úgy néz ki. De én lázas vagyok. Remélem gyosan átmegy, azt mondta a doki, hogy vírus. CSak Anna el ne kapja.
NA megyek az ágyóba, millió pusz mindenkinek!!!!!

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Lányok, mindenki kidőlt????

Andi,
gyógyulj meg hamar!!!Kép

Meli,
remélem eláll az özön!Kép

Bea,
az a gyönyörű kislány nem is tud sztem hisztizniKép


Hugi,
azért illene elküldened ám a telszámodat!!Kép Cím a profilban, számaim a műltkori táblábanKép Megkérdezted apát???

Orsi,
nagyon édes a gatyóKép Meg persze Mókuska isKép

H.
nalika
 
 


Jó éjt mindenkinek!!!Kép
Kép

H.
nalika
 
 


Hát szép jó reggelt!

Itt senki se szed Béres cseppet? Kép

Felébresztett a kakimanó, és rájöttem hogy nem is vagyok álmos Kép

Remélem jobban vagy, Andi!
Meg Zsuzsa Zsófija is!

Délelőtt megyünk Metroba, utánna meg anyuékhoz, de este jövök!

Puszi mindenkinek
Hugi
Amatőr
 


Sziasztok!

Jó reggelt mindenkinek.

Annának semmi baja szerencsére, viszont én ma nem kiabálok apával, mert baromi fáj a torkom. Kép

Jelenleg csa hőemelkedésem van, bízok benne, hogy gyorsan rendbe jövök.
Azért leszek ma néha, de ma apa felmentett és közölte, hogy ágyban maradhatok! Ez nálunk nagy szó.
Kellemes hétvégét, bár itt szakad az eső!

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Csodálkozok, hogy Anna sokat kakilt tegnap?
Hát ha nekem is ezt kéne csinálni...

Kép


A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

AndiKép
Jobbulást, igyál sok forró teát, az jó a toroknakKép
Mindig is csodáltam a babákat, hogy milyen hajlékonyak! Már be is veszi a szájába a lábujját, vagy egyenlőre csak a zokni levételénél tart?? (mert látom az hiányzik az egyik lábikójáról)Kép

HugiKép
Téged talált meg a kakimanó??Kép

Lányok nem hiányzott valakinek az álommanója??? Nálunk szerintem egy tucat volt, ugyanis este 10h-től reggel fél 9h-ig aludt a leányzóKép (igaz hajnali 5h-kor felkelt, szopizta az ujját, cuppogott, kimentem megcsinálni a kajáját, mire visszaértem az álommanó becserkészte és aludt mint a bundaKép)

Délután megyünk barátosnőmékhez és ott is alszunk, mert az apák mennek bulizni, így hát mi is bulizunk egyet. Kiváncsi vagyok tündérkém, hogy fogja bírni a szokatlan környezetet, remélem nem fogja megzavarni.

Puszi:
Meli
Bnm
 


Szia Meli!

Jó szórakozást. Én az ágyban fogok szórakozni. Kép
Már be kapja a lábujját a nagysága. HA én ezt megtudnám csinálni...!

Nekünk is van álom manónk felesleges.
NA megyek mert éppen felébredt a kiscsaj!

Pusz!
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


AndiKép
Néha invitáld apát is az ágyikóba, úgy jobb szórakozniKép Szerintem hamarabb meg is gyógyulsz, tudod, ki kell izzadni a bacikatKépKépKép
Mikor kezdte Anna eme cirkuszi mutatványokat? (komolyan olyanok, mintha gumiból lennének, mindenük hajlik jobbra-balraKép)
Hát igen, ha képes lennék ilyenre, bizti nem lenne úszógumim!Kép

Puszi:
Meli
Bnm
 


Sziasztok!
Kihal a topikunk??? Nekem van mentségem, apa itthon van, ilyen kb. februárban volt utoljára, úgyhogy én most apázokKép

Andi!
Gyorsan tessék gyógyulni!!! KépKép

Na, most el, majd még jövök...

Pusz
Vendég
 


Meli!

Pár napja kezdte csak a lány, de azóta állandóan eltűnik egy zoknika Kép

Apa már mindent megtett az ügy érdekében Kép
NA bújok vissza, ma jó dolgom van apa főz.
Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Szia Bea!

Nem hal ki csak mindenki apázik. Sűrű volt a múlt hét mindenkinek, most jóvá kell tenni. Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska,BeaKép

Hát igen, egy kicsit ki kell engesztelni őket!Kép
Mert az enyém múltkor már azzal fenyegetőzőtt, hogy elvágja a zsinort.
Mondjuk most életem párja autót szerel, de mentségére szól az én extra nagylányságomKép

Akkor mire Réka eléri ezt a kórt, amennyi idős Anna beszerzek egy valag zoknit!Kép

Meli
Bnm
 


SziasztokKép

Csak beköszönök, megyünk ma vásárolgatni az egész család. Azért még este próbálok jönni.Kép

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Lányok!
Nem tudom ki küldte az álommanót, de örök hálám érte! Zsófi ma eszik alszikot játszik!

Pusz
Vendég
 


Én pedig most ilyet fogok játszaniKép
Kép

ApávalKép

Hasonló jókat mindenkinek!Kép
Vendég
 


Szia Bea!

Remélem jól kiáztatok!!! Kép

Tessék szépen kényeztetni apát!

Orsi!

Te mindig vásárolsz? Mi meg csődbe megyünk! Kép

HA apa meghallja, hogy mentek vásárolni, akkor már azt kérdezi, hogy mi tetszett meg már megint nekem? De mindig mondom, hogy jó az ízlésed, azért van.
Jók a képek. Olyan kis kantáros gatyónk nekünk is van, én is turiztam. Kép


Álommanó nálunk is van szerencsére. Annnyira, hogy megebédeltem, mert apuci megfőzött és utána és a lány és a kutya szépen alukált 2 és 1/2 órát.
Most már taknyos is vagyok, de jelenleg nincs lázam. MAjd estére kiderül, hogy ez álom e vagy valóság.
Mindenkinek további jó vásárlást, és apa kényeztetést kivánok!


Kép

Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Sehol senki????

Andi,
pihenj sokat... Tényleg, Ginóról miért nem teszel fel képet arra az oldalra, és akkor szavazhatnánkKép
Ugye, hogy jó ez a henger?Kép

Bea,
KépKépKép

A lányzóm nagyon fáradtKép Végig dajkálta valaki a rokonoknálKép

Hallottatok a reggeli balesetről Dunakömlődnél???
Borzasztóan nézett ki a kamion beborulva az árokbaKép Teszem hozzá Kométás kamion volt. Eddig is bojkottáltam a termékeit, de ezek után....

Vigyázzatok magatokra!!!

Hajni
nalika
 
 


hali!

Zsófi ma már láztalan Kép

Nalika: a tegnapi megint nem ment kapásból! Kép
Ötlet?
Dajkálók Kép

Mucska: hogy vagytok? Képek Kép NEm is olyan nagy az a henger! A fogacskák nagyon helyesek!
Milyen tápszert kap Anna? A frigó kiürült?

Melinda: hogy vagy?

ZS.
zerko
 
 


Zsuzsa,
biztos nem véletlenül áll 14 pontonKép
Kérdés: miből van 5?
Zsófi láztalanságaKép

H.
nalika
 
 


miből van 5????

Zs.
zerko
 
 


Nalika: szerintem nem tuti, hogy ott vége is a dalnak! Amúgy ezek az egymás utáni betűk vagy becsapás miatt vannak, vagy valami ABC-vel összefüggő dolog ez!

ZS.
zerko
 
 


Zsuzsa,
próbálom nézni hozzá az ABC-t, még nem sok sikerrel... Előtte v. utána levő betűk, bizonyos távolsággal.

H.
nalika
 
 


Nalika: van még pár nap! Feladjuk Lujzinak! Kép

ZS.

NA, most el!
zerko
 
 


Sziasztok!

Hát eza nap is eltelt. Csak hőemelkedésem van, de a lényeg a lány egészséges. Remélem ha reggel felkelek , akkor már a hőemelkedésnek nyoma sincs. Viszont úszok a takonyban Kép

Zsuzsa!

Elfogyott, de nem idegesít, mert csak 2x iszik tejet Anna egy nap. Vagyis Beba HA-t.
Örülök, hogy Zsófinak nincs láza.
Minket meg szállt ma a zaba manó és Anna ebédre sütőtököt evett, de azt rengeteget. Azt hittem, hogy kihányja, de egy büfi sem volt. Hiába: imádja. Azért a húsos főzelékek nem csúsznak ilyen mennyiségben.


Etetőszék vásálásnál mire kell figyelni?

Hajni!

Nem rakok fel képet Ginókáról, mert rosszul esne, hogy nem ő legszebb. Kép
Pedig az!
MA viszont a lány kiakasztotta az apját. állandóan kutyázni akart. Addig erőlködött, amig a Ginó orrát vagy fülét meg nem fogta. Ginó meg türte. Aztán mindig kézmosás. Apa másból sem állt mint álladóan vitte a kiscsajt mosakodni. Én meg röhögtem az ágyóba. De a végén rájött apa, hogy szívatják rendesen. Kép
Na lett paprika?

Kika meg elveszett. Mióta elment a lánybulira, azóta nem jelentkezett. Lehet, hogy még bulizik?

Mindenkinek pusz, de csak virtuálisan, mert én önző dög vagyok és megtartom a bacikat magamnak!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
lett hát paprikaKép Kicsit meg is ült a kocsi...
Apa meg nem tudta miért villogott neki valaki, de eszembe jutott, hogy a lámpa biztos kicsit másképp áll, mint szokottKép
Ja, a kamiont ám élőben láttuk, visszafele meg nagyot kellett kerülnünk, mert épp akkor emelték ki.
De Ginóra sokan szavaznánk!!!
Szóval a lányod már az ujja köré csavarta az apját???Kép
Gyógyulj meg hamar, mert kihal a topic!!!!

Kika,
még mindig bulizol???Kép

És a többiek????

H.
nalika
 
 


Sziasztok csajok!

Látod Andi, kellett neked a vírusokkal poénkodni valamelyik nap!!! Gyógyulj meg gyorsan!!! Ezek a lányok tiszta hülyét tudnak csinálni apukájukbólKép

Nalika!
Ti mit paprikáztok??? Valami illegális?Kép

Pusz
Vendég
 


Hajni!

Mennyi paprikát vittetek ti, Tán betáraztatok egy évszázadra.
KAmionKép
Hát én nem azt mondanám, hogy az ujja köré csavarta, hanem egyszerűen csak szivatta!!!!!
Topik: miért halna ki, vagy csak én irok? Kép
Te is gyorsan elérted a 600-t. A múlthéten még nem is álmodtál róla!!!!!!

Bea!

Én innentől ki nem ejtem a virus nevet az tuti.Kép
A fene enné meg aki ezt is létrehozta. Mert ezek gondolom nem csak úgy alakulgatnak kifele maguktól. Jön egy vírus: elgondolkodik, hoppá, csinálok egy másikat, mert unom már magam. VAgy hogy van ez?

Nem lett vízköves a hátad? Kép Vagyis a hátatok?Kép

Hugi!

Meg bevásárolt és el is felejtett bennünket.

Meli meg elmenekült olyan helyre ahol nincs internet, hogy nyugta legyen.
Kika bulizol még, vagy hova lettél? Ez nem ér ám így! Sose leszel kövület!!!

Krisz meg elveszett apában. Gyorsan küldünk ki valami éhező magyart.

Jók legyetek. Én holnap már többet leszek remélem, jó lenne ha valakit találnék erre is.
Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Nalika: a mai híradó kész horrorshow volt Kép

Andi: láz Kép takony Kép
Ne irigyeld Krisztrát, végre pasizhat!
Kézmosás Kép
És izlik Annának a beba ha?
Edinánál a tuti befutó az alma vilmoskörtével mixelve Anyától Kép
Etetőszék: stabil, jól pucolható, összecsukható, és a tálcája nagy, és levehető legyen. Szerintem...

Kika vagy dizsizik, vagy megint a gép!

Zs.
zerko
 
 


Bea,
apósom vette fel a rendeléseket, mi csak szállítottukKép

Andi,
"csak" 40 kiló voltKép De nem nyitok kifőzdétKép

Én mára eltűnök (Agatha)Kép
Holnap estefelé leszek, de lehet, hogy reggel még benézek azértKép

Pusz és jó éjt mindenkinek!
Kép

Hajni
nalika
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt mindenkinek.

Zsuzsa!

Megeszi, mindegy neki. Soha nem volt gond, hogy friss tej, fagyasztott, vagy most épp tápi. Ő nem válogatós ezekben szerencsére.

Vilmoskörte Kép tudják ők, hogy mi a jó.

Etetőszék: valami ilyesmire gondoltam én is. Elolvastam az erről szóló topikot, de nem lettem okosabb.
Véleményed a kisszék asztal féle kombinációról? VAgy inkább az igazi etetőszék?
Te már rutinos vagy ebben. Mi a vélemény. Végül is kettő közül vacillálok, hogy melyik a jó.De mindegyik mellett szól ez is az is.

HAjni!

Vigyázz ma és gyere.

Kika!

Remélem, hogy nem gép.

Krisz!

Apázz csak nyugodtan! Az a legfontosabb a gyerekek után.Kép

Meli bulizik. Kép

Hugi

Hát te, hol vagy? Mit vettél tegnap??????

Bea!
Még mindig a kádban vagy??????? ?Kép

Úgy látom ez a hétvége apáknak engesztelés. Kép

Én is visszabújok. Láz nincs már, de takony annál inkább.

Pusz: A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Jó reggelt!

Voltam már itt, de nem működött a babanet Kép

Tegnap bevásártunk, na nem sok mindent, telefont, Mazsinak néhány játékot, pelust, meg a Metroba volt tea is, de egyenlőre nem rajong érte sajna.
Aztán meglátogattuk anyuékat, most náluk van a nagymamám, így hát most látta először Mazsit. Volt nagy öröm Kép

Csak szegény gyerek enyhén szólva elfáradt estére, meg anyuéknál volt egy kis nyügi, mert nincs hozzászokva az ordibáláshoz. A nővéremék szerint én vagyok balf...sz, mert hogy Mazsi ált. megijed, ha az unokatesói sikítoznak, stb. Szerintetek tényleg nem normális, hogy zavarja?

Vagy ordítsak vele egész nap? Kép

Andi örülök, hogy lázad már nincs, de azért a takonykór se jó!

Bea: tegnapi programodért nagyon irígy vagyok ám! Kép

Enyém apa szolgálatba van, így ismét egyedül vagyunk, de tekintve a rendetlenséget meg a vasalni való hegyeket szerintem annyira nem fogok unatkozni Kép

Szép napot mindenkinek!

Hugi
Amatőr
 


Hugi!

Tessék ordítani a gyerekkel.Kép

Szerintem a kis prüntyőkét az is megviseli, hogy nem a saját helyén van, nem hogy ha még hangosak is. Anna szoktatva van a hangzavarhoz, de idegen helyen ő is tud nyügizni.

Tea is új iz, meg kell neki szokni. Utána meg az lesz a bajod, hogynem akarja aba hagyni. Lásd én. Kép
Te már megint telefont vettél? Kép Jó nagy fogyasztó vagy! (Bagoly mondja verébnek, hogy...)

Fénypostával még küldhetek vasalni valót. Mert ez nem rám jellemző, hogy nagyon izzana nálunk. De én pl. nagyon jól tudok teregetni. Igy nem nagyon vasalok. HA igen, akkor belehalok.

Szép napot neked! Azért kikkants be néha, bár úgy gondolom, hogy max ketten leszünk ma vagy még esetleg Zsuzsa bekapcsolódik.
Többieknek is szép napot!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska Kép

Nos, etetőszék dologban csak annyit, hogy az asztalos nem csukható össze, és nehezebben szállítható! Akkor gondolkozhatsz egyben a nyaralóba is! Nekünk összecsökható van, és szerintem jó! JA, és legyen beköthető a gyerek, ha magas, de a kicsibe is, mert szórakoznak vele, hogy kicsúsznak alul!!!

Nos, közben Edina felébredt, és mennem kell!
ZSófinak is be kell adni a gyógyszerét!

ZSuzsa
zerko
 
 


Szia Zsuzsa!

Köszike az infót, majd ezek alapján nézem akkor. Nem veszek kettőt semmiből. Isten őrizz. Tök fölösleges lenne. Amikor még nem volt Anna ebben gondolkodtam, de aztán kiderült, hogy akkora pénzkidobás lett volna, hogy azt el sem tudom mondani.

Zsófinak jobbulást, és szép napot nektek.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


SziasztokKép

Mucska
Azért én is itt vagyok!Kép Igaz nem tudok annyira sűrűn jönni, de azért nem tűnök el.

Voltunk ma börzézni Kistarcsán, hát nem volt valami nagy szám, de vettünk 1-2 dolgot.Kép Nagyika már megvette a bébikompot az unokának, meg vettünk 2 képet a szobájába (Mici MackósakKép), meg vettünk Neki Legót, a Duplos fajtát, meg egy hálózsákot. Hamar megjártuk, mert nem volt túl jó. Gergő viszont tök jót eludt az új babakocsiban, Apukájával kint sétáltak, amíg mi bent nézelődtünk.Kép És képzeljétek reggel 6 után csak 11-kor evett újra!!! Teljesen el voltam ájulva! 5 óra nap közben, ilyen még nem volt!Kép

Remélem Ti jól vagytok, Mucska hőemelkedésed?

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Szia Orsi!

Örülök, hogy vagy csak annak nem hogy vásárolgatsz!!!!!! Kép Kép Kép


Lego máááár? Ti jól előőre készültök. Én most az etető széknél vagyok leragadva. Muszáj lesz venni, mert Anna az asztalhoz akar ülni mindenáron és csak ott hajlandó enni.

NAgyon ügyi Gergő!

Igen ezek egyre jobbak lesznek már, nem kell fél óránként tömni a gyerekeket szerencsére. Báre Anna bizti éhes lesz, mert a mai ebéd csak arra volt, jó hogy mindent összekenjünk, igy szerintem 2 óra körül már éhes lesz. De nem adhatok neki állandóan sütőtököt.

NAgyon rendi kislány vagy , hogy ide is írogatsz, cserébe kapsz ajándékot jó? Ez csak neked!!!!! Kép

Kép

JA apa csókoltat és üzeni, hogy elég ha minden harmadik vásárlásról számolsz be részletesen Kép

Szerencsére már csak taknyom van meg fejfájásom.
Na megyek folytatom a pihit
Puszika
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska
Vásárlás:Kép
Lego: azért vettük meg azt is és a bébikompot is, mert nagyon olcsó volt, nem romlik meg addig, míg jó lesz, nem igaz?Kép És enni sem kér.Kép

Raktam fel képeket a másik topikba, majd nézzétek meg.Kép

Köszi az ajándékot!Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?