Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Anid, en mar probalkozom egy ideje...

Timi, nagyon jol nezel ki a kepeken! Sajnos en nem tudtam az egeszrol, de engedd meg, hogy utolag is gratulaljak! Mostanaban igazan nem panaszkodhatsz! Uj allas, dijak.. :D Jo olvasni a sok sikert.

Berregonek mi is gratulalunk!

Lanyok, ki mit csinal nyaron?? Olcso tippek csaladosoknak?? Kinek van a tarsolyaban valami erszeny es gyerekbarat nyaralasi lehetoseg?

Tovabbi szep napot mindenkinek!

Anita

Kép
Kép
panzej
 
 


HAHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ

Mit szólnátok egy csütörtöki randihoz??????

HAHAÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ

Kép
anid
 
 


Csutortok nekunk jooooooooooo!
es hol :?:

Berregonek boldog szulinapot!!!!!

Lilla, udv a dacosok klubbjaba! :?
Bii sztem erzi, h jon a teso+ erosen benne van a korban. Terrible two-nek mondjak ezt angolul, milyen igaz.... :roll:
engem is nagyon lefaraszt, h allandoan "harcolni" kell mindenert, nem tudom ennek mikor lesz vege, de nagyon varom!

menek, mindjart leesek a szekrol az almossagtol...

Sára

Kép

Kép
saara
 
 

 
 

Sziasztok

Lilla

Szerencsére Zalán csak akkor csinálja,ha nagyon álmos.De le lehet szerelni.
Nem hiszem,h ez a tesó,inkább korral jár!
De elmúlik!Egyszer! :wink:

Sajnos nekem a hétköznap nem jó! :(
Annyi felé kell rohangálnom ilyenkor.
A délelőttöm elmegy a főzéssel.Délután 14.30-ra megyek a nagyokér a suliba,tanulnak és Alex kedd,szerda,csütörtök,péntek edzésen van!

Nyár:
Mi máj.23-24-25-én megyünk Zalakarosra!
Júni végétől 1 hétre béreltünk egy házat a barátnőmékkel.
Szerintem nem drága.Kiadta a fickó az egészet napi 23.000-ért.
De ez két szint,3 szoba+nappali+konyha!
A kertben hinta,homokozó,medence!
Beütöd a keresőbe,h Rádi-ház és megtudod nézni! :lol:

Utána mi folytatjuk a padlásteret!(ez úgy nem lehet,h nem vagyunk itt!)
Augusztusba pedig még belefér a Nyíregyházi Dzsungel Hotel egy hosszú hétvégére!

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Nálunk nagy családi hétvége van, ezért csak egy gyors bekukk...

Lilla! Nálunk is ilyen Sanyika, vannak napok (mint ahogy Prücsök is írta), amikor egyszerűen mindenért ellenkezik, általában ok nélkül, hisztizik, cipelni kell (holott nagyon jól tudja, hogy én nem emelgetem csak ha tényleg kell), semmit sem csinál úgy, mint ahogy szokott stb., stb. Hát én is úgy érzem, ez már a dackorszak, de még nem veri földhöz magát, úgyhogy sejtem, hogy ez még lehet rosszabb is.

Mi ma hazamegyünk a nagyszülőkhöz, de hét közepén én visszajövök és otthagyom Sanyikát pár napra. Persze nagyon izgulok, hogy hogyan fog alakulni, pár nap anya nélkül, de remélem nem lesz semmi gond (csak az a fránya anyai aggódás...)
Emiatt az eheti talira mi nem tudunk menni. Esetleg a jövő hétre ha áttennénk? :oops:

Most megyek, mindenkinek szép hetet, sziasztok,
Móni

Kép
Kép
huncut
 
 


Sziasztok, na végre ide jutottam
Elég zűrös volt a hét, anyósomék felújítják a házat (alattunk laknak), főleg a párom csinál mindent, úgyhogy nagy a hajtás...

Gergőnek boldog szülinapot!

Most nem is tudom mire reagáljak hirtelen, a dackorszakhoz sajna (vagy nem ???) nem tudok hozzászolni:)

Gyerkőnk jól növöget, nagyon kis édi, holnap megy az első oltásra, már előre sajnálom szegényt. Ja meg a dokitól kérek másik tápot, hátha attól jobb lesz a pocakja. Kipróbáltam, hogy csak tápot adtam neki, és úgy sírt egy óra múlva a hasfájástól, úgyhogy szerintem nem avval a minimális tejjel van a gond....

Nyár??? hol van az még????
Húú ma nagyon negatívnak érzem magam (bár ha belegondolok, tegnap is az voltam)

Na majd jövök, ha kicsit rózsaszínűbb a világ...pápá
Nóra

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]Kép
fnora82
 
 


Sziasztok,

Köszönjük a köszöntéseket. :lol:

Tegnap volt a nagyszülős, családi buli, hát jól lefáradtam, de minden jól sikerült. Kivéve, hogy elfelejtettem, hogy pünkösd van és nem volt nyitva a Daubner, így Sára, bocs de nem tudtam megkérdezni, hogy mi a helyzet a tej és tojásmentes tortákkal. De azért találtunk nyitva tartó cukrászdát, így nem maradtunk friss torta nélkül :D
Képek nem az én gépemen vannak, ezért nem ígérhetek semmit. :?

Írtam, hogy van egy barátnőm, aki terhes és pont a Gergő szülinapjára volt kiírva? no hát akkor nem jött még ki a baba, de vasárnap este az első fájástól számítva mindössze egy óra alatt szült meg, úgy hogy még a szülésznő sem ért oda!!! :roll: Otthon szülés volt, el tudjátok képzelni az apuka helyzetét?? :shock: :)

Nekünk a mostani csütörtök nem jó, mert délelőtt csiri-biri tornánk van, aztán alvás, aztán ebéd, utána pedig szülinapi bulira megyünk. De a jövő héten? :wink:

Alziza vagy Mtm (bocs de nememlékszem :? ) írta anno egyszer, hogy vannak ismerősei aki takartással foglalkozik és ajánlotta Lillának. Azóta is foglalkoztat ez a kérdés én lehet élnék vele, írsz nekem privit vagy e-mailt erről?

Boga
A múltkori tesós prividet már egy csomószor meg akartam köszönni.


Nyaralást én igazán nem nagyon tervezk, mert attól parázok, hogy vizesedni fogok, mert ez múltkor is gond volt és akkor nem is volt nyár. :roll: De azért június elején elmegyünk egy hétre Horvátországba :) , azután majd strandra járunk (Dagályon tavaly is voltunk egy csomót), vagy kitesszük a medencét az erkélyre.

Fnora
Kérj másik tápszert nyugodtan, nálunk is az volt, hogy először Humánát kaptunk, de attól nem kakilt napokig a gyerek, utána áttértünk a Mildibére és azt imádta. Szerintem ízre egyik sem jó, de hát ha ő talál benne valami jót akkor már megérte.

Kaja: mustáros csirke petrezselymes újburgonyával, maradék torta :D

Üdv,

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Sziasztok

Gabek
nem én voltam!

Lányok mi ez a kaja dolog? én valahol valamikor lemaradtam :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Apropo kaja: emlekszem, regebben szo volt arrol, h babaknak nem jo az ujkrumpli. Ez mekkora babakra vonatkozik???? Lujzi ehet mar?

Tali nekunk ezen a heten jo :)

Gabek
Nincs mit :wink:

Tucsi
En meg neked tartozom jo reg koszontettel a bicikliuleses mailedert :)
Sokat sokat olvastam utana, vegul dontheto hatso ules mellett dontottem, mert olyan a vazam, h nem fer el kenyelmesen elottem egy ules, nekem kb 90°-ban kene ulnom :lol:
Vettem Lujzinak 101 kiskutyas sisakot, irto edi benne :)

Szoval, mi lesz talival?

Kép
boga
 
 


Sziasztok!

Visszatértünk. :) Ugyan még állati fáradt vagyok és jól jönne egy kis alvás, de 20 perc után felébredtem, pedig ledőltem Blankával.
Prága szuper volt, de a lábam mellett a derekam is "lejártam", megyek is mindjárt a masszőrhöz. És szerencsére Blanka is nagyon jól érezte magát itthon a nagyszülőkkel.
Tényleg, mondtam hogy múlt pénteken levágattam a haját? Szuperül viselte és nagyon édi lett, de még nincs róla kép.

Dina,
A színek kapcsán: alapból elég a 3 alapszínt ismerniük 2 éves kor körül, de ha tudják is, ebben érzelmileg vezéreltek, ezért beszélnek olykor össze-vissza. Pont nemrég beszélgettünk erről anyósommal, aki óvónő, Blankának ugyanis olykor minden rózsaszín. :lol:

Alziza,
Nem semmi heti 4 edzés Zalánnak. Jól bírja a tanulás mellett?
Ja, a kaja téma = főzési ötletek mindenki konyhájából. :-)

Nyaralás ügyben ha valakit érdekel nyaraló, megkérdezem anyósomat, hogy mennyiért adják ki az övéket. Almádiban van a fűzfői oldalon a MOL kúttól a 2. utcában egy teljesen felszerelt ikerház. A strand kb. 15-20 perc séta talán, bolt is közel van. És Almádiból elég sok felé lehet menni a környéken.

Én tervezek egy szénapadláson alvós hétvégét tesóm gyerekeivel Kapolcs környékén - még ha nem is lesz Völgy Fesztivál. :D

Nóra,
Remélem a tápszer segít majd a pocakfájáson. A csodacseppeket próbálgatjátok? Emlékszem Ritának is sok gondja volt, ők gripe watert használtak, bár nem tudomezeket mikortól lehet adni. Fel a fejjel! Küldöm egy tucat pozitív-energia manót! ;-)

A heti tali nekünk nem jó, holnaptól suliban vagyok 3 napig.

Most gyorsban ennyi, letöltöm a prágai képeket.
prücs

prucsok
 
 


Sziasztok!

Na, végre sikerült belépnem!
Napok óta jövök mindig, olvasok és nem jelent meg a lap alján a két kis rublika. Ilyen még nem volt. :shock:

Taliban benne vagyunk! :)
Nekünk jó ez a hét is, jövő hét is. A délelőttre voksolunk.

Budaörsön amit említettem játszóteret a Decathlon mögött van légvonalban (Auchan, Ikea) a városi futball pálya és az ABS sportcentrum között. Hatalmas, gyönyörű, rendeztett. Nagyon szeretünk oda járni.

Van egy másik is, egy kisebb a rendőrség épülete mögött majdnem.
Ott nem tudnak úgy szétszaladni a gyerkőcök ott talán jobban tudnánk beszélgetni. Sok játék van ott is (2 csúszda, libikóka, hinta, rugós paci, billegős lécek amin át kell menni, pörgetős játék, sok homok) relatíve kisebb helyen.

Én talán a kisebbre voksolnék, a 40-es busz is közel áll meg.

Ez csak egy javaslat, mi bárhol talizunk nagyon szivesen!
(kivéve a pesti oldalt)

Rita!
Örülök, hogy jelentkeztél! Ne haragudj, hogy csak most válaszolok.
Szóval ma délután derül ki nálunk, hogy végre jöhet e a kistesó.
Annyira izgulok! (Apa volt beteg, laboreredményre várunk)
Már nagyon szeretnénk! :D
Akkor Ti még vártok egy picit? A munka miatt? Jó lenne megint együtt pocakosodni! :)

Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Sziasztok lányok!
Nagyon mozgalmas hetünk volt, ezért csak olvasóban voltam! És persze most is rohanok...
Prücs!
Bővebb beszámolót Prágáról!!!!! Mi június elején megyünk 4 napra, csak egy program biztos: a Metallica koncert! Megírod, miket néztetek meg? Úgy várom már én is, jó lesz kicsit pihenni!
Én jól haladtam múlt héten a kerttel, de azóta is nyekegek a derekammal. Viszont rengeteg új évelőt ültettem, mert elegem van az örökös ültetésből. És Gézu persze leszedte a ribizliket, mint eddig minden gyerekem az adott korban. Talán jövőre lesz már miből lekvárt főzni! :D

Anid!
Teljesen elszomorító a férjed, ugyanazt tudom mondani, mint a többiek! Azon meg én is felnyerítettem, hogy minden nőt megkaphat. És hogyan???? Menzesz nyilván a sok idegesség miatt idétlenkedik, ha meg nem... hát akkor, mi van??? :shock: Katának jobbulást!!! Szinek- unokahúgom még elsőben is bizonytalan volt, és azt mondták a szakemberek, hogy nincs vele baj. Őt is érte bánat: öt éves volt, mikor az anyja elhagyta. Szerintem nincs izgulnivalód emiatt!

Nóra!
Én Flórának olvastalak eddig! És senki nem szólt rám! Lányok! Olyan hebehurgya vagyok!!! Bocsi!
Nálunk is a Mildibé tápszer jött be, a többit kiköpték.

Óvoda-bölcsöde
A május előtt születetteket veszik fel hivatalosan abban az évben, tehát aki augusztusban születik, az most már évvesztesten számít. Előjegyzésbe nálunk azok kerülnek, akik az iskolaévben töltik be a 3. évet. Ilyen volt Panni is, meg Gézu is a március miatt. Bölcsiről még nincs hírem, de olyan ideges vagyok miatta. Rengeteg gyerek van Gödöllőn, ami tök jó, de csak 3 bölcsi van.

Taliban benne vagyok, nagyon régen találkoztam már veletek. Nekem ez a csütörtök nem jó viszont, mert képzeljétek: behívtak interjúra, ahova beadtam az önéletrajzomat! Úgy izgulok, csütörtökön 11-re megyek. Egy igazgató mellé keresnek szakasszisztenst, én is vezető asszisztens voltam 5 évig, ezért próbáltam meg. Megnézik, hogyan kezelem az MS Offist, aztán jön a beszélgetés. Ért valamelyikőtök az SAP rendszerhez? Annak ismerete előnyt jelent. Nálunk az volt a cégnél, de én nem használtam, nem tudom, hogy néz ki. Szurkoljatok nekem, mert tök jó lenne ez az állás. Ezért is aggódom a bölcsi miatt.
Nyári tervek nincsenek még, mert nem tudunk előre tervezni, meg hát anyagi okai is vannak. Viszont Prága már biztos, szállás befizetve.
Olyan jó meleg van!!!!!!
Sziasztok: Zsu

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
muzsu
 
 


Sziasztok,

köszi a hsz-eket dackorszak ügyben, már teljesen nyugodt vagyok, mert képzejétek, egy másik fórumon, ahová járok pont írt egy anyuka, aki szintén szeptemberre várja a másodikat és az első majdnem Bível egyidős, hogy segítséget szeretne kérni, mert az utóbbi hetekben a gyerkőce megváltozott, majd szóról szóra leírta, mintha Bíről írt volna :lol: ... Szóval nem kell pszichológushoz mennünk (legalábbis Bível nem :wink: ).

Tali: Nekem nagyon szimpi amit Joe írt helyszínnek a budaörsi, mert ha véletlenül rossz idő lenne, akkor is át tudunk cuccolni a fedett játszóházba... Meg egyébként is pártolom Budaörs és környékét, Kelenfölddel nekem ugyanaz a gondom, mint Gabeknek ,hgoy ott tuti eltévednék, nem ismerem.
Időpontilag a nap általában mindegy, de csak 5 után, mert Bí kb. 4-ig alszik, és láttátok a bábanapon, hogy milyen ha hamarabb keltem. A délelőtt is jó.

Zsuzsi: Gratulálok az állásinterjúhoz! Nagyon szorítok, hogy hamarosan az új álláshoz is gratulálhassak!

Nyaralás: Szerintem nálunk kimarad idén, mert pont az utsó hónapjaim esnek a nyárra. Rohamosan nő a hasam, Bálintnál a 6. hónaptól nagyon vizesedtem, nem merném bevállalni. Apával ketten meg azért nem, mert Bít nem hagynám itthon. Majd nyaralunk anyukáméknál az udvaron, meg párom nagyszüleinek a tanyáján.

Prücs: Blanka a napokban két éves lesz, nem? Mikor is pontosan?

Rita! Máténak nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánunk utólagosan is!!! (hétvégén nem voltam gép közelben)

Most pedig búcsúzom, mert Bincike felébredt.

Szép napot!
Lilla

lilló
 
 


Sziasztok!

Zsu, nagyon drukkolok! :D

Joe, remelem jossz este hirekkel!

ma reggel indulunk jatszora, mint minden nap, megyek a babakocsiert (a lepcsohazban a lepcso alatt "parkoltam" le vele, maskor a pincebe viszem, de most vmiert nem, lenyegtelen), es mikor megfogtam ereztem vmi furcsat a fogantyujan.
Es most kapaszkodjatok: valaki vegig kente szarral (kakival!) :shock: :shock: :shock: az egesz fogantyut :shock: ezt elhiszitek :?: :!: :?:
12 lakasos hazban lakunk, vkinek vmi nem tetszik, de ennyire nem bir kommunikalni?! :shock:
eloszor azt hittem, h a babakocsi miatt csinaltak, de ott senkit nem zavar, nincs utba egyaltalan aztan rajottem, h valszeg a macsekunk miatt (a garazsban lakik - alommal - es kijar a kertbe. lehet, h odakakilt valahova, nem tudom, de akkor sem hiszem el, h ilyen primitiv emberek laknak itt!
ki szeretnek rakni vmi frappans levelet a lepcsohazba, h a kedves elkoveto kicsit rosszul erezze magat, nincs vmi jo otletetek? en nem tudok jol fogalmazni magyarul.

Amugy jol vagyunk, a telken voltunk hetvegen, Vince imadni fog ott lakni azt hiszem :) :)

Pironak viszont nagyon piros a puncija, nem tudom ekczema-e (van a fejen+par helyen meg, sajnos) vagy gomba? tobb, mint 2 hete tart es nem akar elmulni, sot, egyre csunyabb semmi kenocs nem segit rajta, textil pelus, eldobhatos pelus sem. nincs vmi tippetek? Tok piros es apro nedzo kis pottyok lathatoak.

Gabek, otthon szules erdekes lehetett :)

Mikor mesz UH-ra???

kaja ma: rakott krumpli, karalabe leves.

Tali, nekunk barmikor jo!

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sara
ez hihetetlen!!!
ha megirod franciaul, szivesen segitek magyarba attenni :wink:

Kép
boga
 
 


Sára!
El se hiszem!!!! A primitívségnek nincs határa! Én ugyan nem szeretem a macskákat, és nálunk is gond van a szomszédéval, mert belekakil a homokozóba, meg letöri a virágomat, de akkor se kenném a babakocsijára! Valami olyat írjál, hogy szarkenés helyett párbeszéd, értelmes ember megbeszél kenegetés helyett, meg ilyeneket.
Piri puncijára aloés first, már biztosan unjátok, de tényleg nagyon jó az ilyenre. Pancikának a véres hólyagokat is leszedtem vele, bár ordított szegény, de szuper jó volt rá!
Jó éjt!

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
muzsu
 
 


Lilla!
Gézu azóta is emlegeti a Thomasos tortátokat, nyilván megkívánta a kis haspókom! Úgy szeretik nálunk is a gyerekek Thomast, jó választás volt Csankó Zoltán hangja hozzá! Láttátok az újságot, meg a könyvklubot?
Na, megyek pihenni, mert annyira izgulok a csüt. miatt, hogy teljesen lemerültem!
Puszi, Zsu

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
muzsu
 
 


Sziasztok!

Negatív! :lol: :lol: :lol:
Nagyon boldogok vagyunk! Ha tudnátok, hogymár több mint 2 éve tartott ez a dolog..........
Este ünnepelünk! :D

Sára!
Ez hihetetlen. Különösen aljas húzásnak tartom, hogy a babakocsira kente. A levél megfogalmazása pedig temparamentum függő.
Boga ötlete jó. :)
Hol van telketek? Hova költöztök?

Szülinaposokat utólag is Isten Éltesse Sokáig!

Gabek!
Aztaaaa, nem semmi. Szegény Apuka, hogy be lehetett tojva.


Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Jó estét!

Csak azért ugrottam be, hogy megnézzem mi újság Joe-éknál, annyit gondoltam ma Rád/Rátok: Szuper!!!! Akkor most aztán mindent bele, hajrá!!! Gratulálok!

Zsuzsi: Milyen újságot? A Thomasosat? Milyen könyvklubot?

Sára: Ez :shock: :shock: :shock: gáz, nagyon-nagyon. Hogy lehet valaki ennyire primitív állat??? Felháborító, komolyan.

Móni: sóskafőzelék, főtt krumplival és tükörtojással

Alziza: Móni kérte, hogy vezessük vissza azt a régi szokást, hogy leírjük ki mit főz, hátha tud belőle ötletet meríteni, ezért írunk kajákat mindig. :)

Gabek: Otthonszülés huh... asszem bek...iltam volna a félelemtől, de a párom is.

Na jó éjt!
Lilla

lilló
 
 


Sziasztok!

Sára: atya ég, ez borzalmas!!! Még ha valakinek baja is van a macskával, de ezt így kell kifejezni??? Hogy azt keni össze(ráadásul kakival), amibe a gyereket rakjátok? Teljesen fel vagyok háborodva, gusztustalan paraszt emberek (bocsánat, de még ennél ilyenebbeket is tudnék mondani, ez felháborít engem teljesen)
Itt Gödön már nem lesz ilyen, nem kell senkivel osztozkodni, és egyáltalán senkinek semmi köze nem lesz se a macskátokhoz, se a cuccaitokhoz!!!! (tényleg, mikor költöztök ki?)

Joe: szuper hír, hogy minden rendben van! Jó ünneplést, aztán eredményes legyen :wink: :wink: :wink:

Lilla: örülök, hogy jól vagy, minden rendben! Bíí jár végül bölcsibe? Sajnálom, hogy most ilyen korszaka van, de küldök sok türelmet, és biztosan hamar elmúlik ez nála!

Tücsi: hogy vagytok? Mira?

Muzsu: Nyugi az állás miatt, határozott, ügyes légy, és akkor tuti a siker! Drukkolok nagyon!

A szülinaposoknak utólag is nagyon Boldog Szülinapot kívánunk!

Nálunk tejügyileg befejeztem a tej adását, mert olyan büdit kakil Áki, és hígabb, mint eddig volt, mára meg teljesen vérvörös lett a feneke ettől, hogy nem adok neki mostmár. Majd egyéb tejterméket kap, de tejet nem egy darabig még. Én is a First-öt használom, nagyon szeretjük mi is. Bár Áki is sírdogál, mert csípi, de hamar elmúlik.

KÉpzeljétek hogy jártunk: szombaton úszi után elmentünk a Mária bababoltba, mert esernyőkocsit nézegettünk. (Graco Mosaicot szeretnék, de elég drága sajna, használtan meg nem nagyon van...)De nem is ez a lényeg. Akartunk még egy bilit, hogy ne kelljen anyuhoz cipelni mindig, és Áki kiválasztott egy zenélős autóst. És azóta nem ül rá, fél hogy leesik, vagy én nem tudom, de nem ül rá, csak sír nagyon. A másikra ráült, bele is pisitl már, erre nem. Szerintetek mit csináljak?

Tündi, mi újság, merre vagy?

Jó éjt!

Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


Szep estet!

Joe, eeeeeljen!!! :D
Gödre koltozunk nem sokara.

Levelet megirtam vegul, volt ihletem :lol: Z atnezte, most ott figyel a falon, eleg jo lett szerintem :) Koszi a virtualis segitseget!

Szilvi, mostmar nem sok, par het, max egy honap!

Jo ejt mindenkinek!
saara
 
 


Sziasztok

A kajával kapcsolatban ez jó ötlet!Nem is tudom,h siklottam át fölötte :oops: :roll:

Prücs

Alex jólbírja a tanulást,ill mikor nem az nem az edzés miatt van! :roll:
Amúgy ebből 1 edzés nem az amerikai foci csak a sima foci a suliban!
Ezt csak úgy bevállalta,mert tavaly még ott focizott és az edző azóta kéri,h menjen vissza!Ő meg így bevállalt magától heti egyet.Így nem 2-kor megyek érte hanem 3-kor!

Sára:
El sem hiszem.Ilyen görény embereket! :evil: :evil:
nálunk is a kertbe sz@rnak a szomszéd macskái,de eszembe nem jutna pl a kilincsére kenni! :shock:
Gusztusom sem lenne hozzá :x

Zinának is volt ilyesmi mint Pironak.Nála ez azért volt anno,mert pelenkát váltottam (mármint pelenka márkát)
De akkor nem tudom mi használt,olyan régen volt!
Viszont amikor zalánnak egyszer nagyon-nagyon csúnya volt akkor nekünk az eucerin 20%-os Omega zsírsavas kenőcs jött be.(nem akarok tudományos lenni,de ez a neve :roll: )

Akkor kaja: :lol:
szombaton:milánói volt
vasárnap:májgombóc leves+ vargabéles
hétfő:sajtos hús+zöldséges rizs
ma:görög rakott krumpli
holnap:töltött gomba(ez nálunk rizs,a gomba belseje+füstölt sajt,mert én egyáltalán nem eszek húst)+valami köret azt még nem tudom

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok, csak gyorsan három dolog most.

Gabek, én voltam, írj privit, hogy mit kellene pontosan csinálni, milyen gyakran, mennyiért és továbbítom, megkérdezem (két barátom is van).

Ezt meg ismeritek?
http://www.elelmiszerallergia.hu/index.php?module=index

Gyerekek betegek, a héten mi biztosan nem tudunk találkozóra menni. De ránk nem érdemes várni, ha Budaörs, oda nem tudunk eljutni.

Szép napot!
Tücsi
20150827140659
 
 


Sziasztok!

Most én is csak gyorsan.
Nagy nehezen meggyógyultam, aztán anyukáméknál voltunk, (ott nincs net), amíg itthon lépcsőt meg kőfalat építettek.
A lemaradást igyekszem behozni.
Taliban benne lennénk, de Budaörsöt 2 gyerkőccel nem merem bevállalni.
Közelebb a városban valahol?

Puszi,

Cserági és a lányok

Kép

Kép
cseragi
 
 


Sziasztok,

Joe
Akkor csatlakozol te is újra a terhes csapathoz :lol: :D :lol:

Tücsi
Írtam e-mailt, előre is köszi ha tudsz valakit ajánlani.

Saara
Ez felháborító, mindenképpen tedd ki a papírt, hogy a többi normális ottlakó is tudja, hogy lakik egy nagy paraszt a házatokban. Hihetetlen! :twisted:

Még a nagy örömömet akartam veletek megosztani, hogy képzeljétek Gergő már minden nap szól, hogy pisi és akkor ráül a bilire és mindig van eredménye. A furcsa az, hogy nem egyszer pisil, hanem legalább 3-4-szer egymás után, és nem is hajlandó közte felvenni a gatyáját, hanem szépen üldögél rajta. Ez normális az elején? :roll:

Üdv,

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Sziasztok!

Kicsit megkésve, de Gergőnek nagyon sok boldog születésnapot kivánok!

Nem tudtam mostanában jönni, mert a hosszú hétvége volt, meg amúgy is nagy a család és nagy a pörgés szinte állandóan. Este mindig hulla vagyok, nem is tudom, hogy a többgyerekesek hogy birják!! Minden tisztelem a Tiétek csajok!!!! 8) :lol:

Tegnap az Ikeában találkoztunk egy ikres anyukával, szóba elegyedtünk, mert a Bálint egyfolytában rohangált. Bla, bla, bla..na és milyen az ikres lét?-kérdem én. Erre az anyuka: Azt nem tudom, mert ők a 4. és 5. gyerekem. Van 3 és szerettünk volna egy 4-et, erre megérkezett a 2 egyszerre. Na, erre varrjatok gombot!!! :shock:

KisCsillag ma egy esztendős, hihetetlen belegondolni. Sokszor még ma sem hiszem el, hogy gyerekem van. Hajnalban végiggondoltuk a szülést, és még mindig nagyon klassz volt. Csak sajnos már nem annyira élénk.
A tesóprojekt ebben a hónapban sem sikerált, de rajta vagyunk az ügyön. Már alig várom, hogy nagypocakom legyen! :)

A csütörtök jó, de kérek egy pontos cimet, hogy akkor hol is lesz. BKV-val megyünk, előtte meg kell terveznem az utat.

Panzej, a nyáron mi zömmel a Balatonon leszünk, augusztusban szinte végig. Ez szerintem elég pénztárca kimélő.

Sára, nem is irok semmit, mert irásban nem tudok annyira felháborodni. Gondold ide a legcsúnyábbakat, akár franciául, akár magyarul.

Kaja: spenót vagy paradicsomleves. Még nem döntöttem, hogy melyik.

Lilla, kitartás a dackorszakhoz!!! Mivel Bálint Bika, ezért az akarata az óriási, szerintem nagyon meg fog majd viselni a dackorszaka. De én is Bika vagyok, igy remélem, hogy lesz elég türelmem elviselni őt.

Anid, találtam Bálintnak gumicsizmát, igy ha holnap esik az eső, az sem baj! :lol: Én fel leszek készülve.

Szép napot mindenkinek!

Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Kép Ilyen volt

Kép Ilyen lett

Fantasztikus, nem????

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Vanda!

Nagyon Boldog Szülinapot kívánunk Bálintnak!



Áki, Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


BÁLINT

BOLDOG SZÜLINAPOT!!!Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Bálintkának nagyon boldog születésnapot kívánunk!

Lilla, Bálint

lilló
 
 


BÁLINTNAK NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!
Kép Kép

Joe,
ez aztán jó hír!!!Mindent bele!! :P Emlékszem amikor ősszel taliztunk a játszón már akkor is panaszkodtál,nem gondoltam volna,hogy ez ilyen sokáig eltarthat!De most már vége!!!!Hajrá!!!!

Szóljatok,hogy mikor és hol lesz tali!Gondolom holnap már nem.

Na megyek,mert Hanna nem hagy írni!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Ja!MÁR CSAK 3 HÉT A KONCERTIG!!!!!!!
Joe,
jó lenne ott összefutni! :D
Szilvinek meg hozunk vmi vásárfiát! :wink:
timiban
 
 


Nagyon szita az agyam!Hanna nem hagyott és elfelejtettem még mit akartam!De most elment Zsoltival játszani. :D

Muzsu,
nagyon drukkolok neked holnap!!!!!Remélem összejön a hely!
Nekem is segített a ti drukkjaitok,most átvándorol hozzád!

Sára,
felháborító!!!Nagyon jó,hogy megírtad a levelet,a legkevesebb,hogy megkeres az illető és bocsánatot kér,vagy legalább mondja el a problémáit.

Na most tényleg megyek,mert közben elkészült a kaja,és Hanna éhes!
timiban
 
 


Vanda
NAGYON BOLDOG 1. SZULINAPOT KIVANUNK a csabos mosolyu BALINTNAK!!!!

Tenyleg hihetetlen, h milyen nagy fiu mar! Hogy volt/lesz az unneples?

Muzsu
Hajra!

Gabek
Gratula a bilihez!
Soxor pisihez nem tudok hozzaszolni...

Otthon rohamszules sztori...nem semmi...

Szilvi
Aki hogy van? Akkor no tej? Babatejet nem probaltatok?
Mondjuk nalunk Lujzi nem nagyon issza...

Tucsi
Jobbulast a sracoknak :wink:

Sara
Piro bajaval nem voltal dokinal/vedononel?

Kép
boga
 
 


Sziasztok lányok!
A múltkor elfelejtettem írni azoknak, akik készülnek a GYES-t intézni. Ha nem mentek be a MÁK-ba, akkor eredeti példányban kell feladni a születési kivonatot, vagy közjegyző által hitelesített másolatot. Én ezt azért nem vállaltam, mert a mai posta hihetetlenül megbízhatatlan (ugye Lilla??????). És ha átutalással szeretnétek kapni a pénzt, akkor csatoljatok egy bankszámlakivonatot úgy, hogy levágjátok a tetejét, csak az kell, a bankmozgások már nem. Ha meg mégis bementek személyesen, akkor készüljetek lelkileg (meg testileg is), mert nekünk több mint 4 óra volt, 106 várakozó volt előttem.

Holnapi nap miatt ma valahogy nem izgattam úgy masgam, mint tegnap. Televagyok kérdéssel, kétséggel, majd ott aggódom. Ha nem sikerül, azért, ha felvesznek, akkor meg azért.

Lilla!
Van egy Thomasos újság, havonta jelenik meg. Az első két számot megvettem, százszor elolvastuk, mindegyiket érdekli. De van egy könyvklub: http://thomaskonyvklub.hu/
Itt lehet jelentkezni. Mi már megkaptuk az első csomagot, csak gyereknapra tartalékolom. Van benne egy mesekönyv, egy képeségfejlesztő, meg egy hátizsák. Így minden gyerekem kap valamit. Petike örülni fog a feladatoknak, imádja a logikai dolgokat. Gézujé lesz a háti és Panci kapja a mesekönyvet. Thomast még én is szívesen nézem, sok más mesétől rosszul vagyok.

Timi!
Te mész hamarabb a koncertre, de már én is úgy várom Prágát! Megértelek, hogy számolod a napokat. Olyan jó így kimozdulni és koncerten nyomulni!!!

Köszönöm a drukkokat, holnap jelentkezem!
Jó éjt!
Zsu

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
muzsu
 
 


Sziasztok!
Bálintnak boldog szülinapot!
Tényleg fantasztikus - meglátod, milyen érzés lesz majd még két év múlva :)

Berregőnek meg gratula a bilizéshez. Nekem normálisnak tűnik, amit mesélsz, Gabek, szerintem élvezi az egészet, ha már nem lesz újdonság, leszokik. De ezek csak tippek :)
Takarítás ügyben majd mailezek.

Muzsu drukk neked!

Timi - még a spenótot is megeszitek? Brú imádja, Mirának is kóstoltatást tervezek. De ha nem, akkor halasztom :)

Lilla, kitartás a dackorszakhoz, az ebadta kölyke hisztizik c. Michelle Kennedy könyvet ajánlom :)
Én is újraolvasgattam, Brú újra féltékenykedik, Mira ugyanis belépett egy újabb életszférájába, a nappaliba, a padlóra, szabadon. Azóta jobban is pakolja a játékait. :lol:

Joe, éljen!

Szilvi, szerintem ne erőltesd a tejet, ráérsz kétéves kor után adni. Úgy tudom, hogy még allergia esetén is ki lehet nőni (legalábbis egyik formáját?), négy-öt-hat éves korra. Én a joghurtot-sajtot próbálgatnám először és figyelnék.

Bili: szerintem azt se erőltesd, lehet, hogy majd anyukádéknál hajlandó ráülni, lehet, hogy nem. Kezdek elég fatalista lenni az ilyen dolgokkal, azt látom, hogy teljesen abszurd megfontolásaik vannak a gyerkeknek néha - legalábbis felnőttszemmel. És igyekszem egyre kevesebbet inzisztálni valamin, ha nem fontos, majd kinövi. Azt a zenélő bilit eltenném egy időre, átcsempészném nagyihoz, hátha ott másként hat rá. Ha nem, pech...

Sara - piha, nem semmi történet...
Pirót én is megmutatnám dokinak. Egyébként meg sudocrem hívők vagyunk, rá is van írva, hogy ekcémára jó (már ha az), csúnya gyulladásokat is levisz, nem fáj tőle, de mivel érzékeny terület, mindenképp dokihoz mennék.

Boga, köszi! Veletek mi van? Voltatok máris bringázni?

Manó-Tündi?

Kaja: répafőzelék Mirának, holnap spenót kóstolás és brokkoli, meg almás-zabpelyhes keksz.

Itt nátha még tart, Brú kifelé megy, jövő héten ovi, talán Mirának sem lesz súlyos.

Nyár: kétszer megyünk barátainkkal egy kulcsosházba, már sok-sok éve oda járunk. Nem bababarát abban az értelemben, hogy etetőszéket, utazóágyat mi viszünk, de bármi óhaj-sóhaj, nyűg van, akkor abszolút kedvesek, segítőkészek. Olcsó is, mondjuk félnomád a hely: víz-villany van, zuhanyozó is, pottyantós budi kicsit arrébb. Bánki tóra el lehet menni fürödni autóval, milliószor lehet vonatot nézni, van a közelben egy állattelep, ott mindenféle állatot nézünk, jókat lehet kirándulni, ha valaki akar, Szlovákiába is át lehet ruccanni. Málnaszezonban lehet málnázn is :) Én nagyon szeretem. Van egy nagyobb házuk is, azt nagyobb társaságnak adják ki.

Szép napot!
Tücsi
20150827140659
 
 


Halihóóóóóóóó!

Mindjárt,csak a gyerkőcöt lerndezem, de muszáj volt bejelentkezni!

Na én jól felvetettem ezt a tali ötletet!
A gépem elromlott, tagnap lett jó!

Akkor legyen jövő héten csütörtökön délelőtt!

Budaörsi meki?
Okés,hogy be vannak zárva, delegalább nem kell rohangálni ezerrel!

Nos???

Dina

Kép
anid
 
 


Sziasztok,

Zsuzsi: Valami Thomasos újságot vettek a tesómék már Lintinek, egy ilyen kereplő volt benne ajándéknak. Az lenne az? Tetszik neki, de főleg a kocsiban "van ideje" olvasni. Szóval ott lapozgatja. Köszi a könyvklub ötletet, lehet gyereknapra benevezek én is Neki. Bár mostanában átnyergeltünk Frakkra Thomasról.

Posta: no comment, remélem egyszer azért odaér az egyes számú szívem, akkor az a Tiéd Zsu! :D
Olyan szééép lett a párna, én is szeretnék ilyet, lehet csináltatok egyet magamnak anyukámmal gyereknapra. :)

Gabek: Hát a sokszor pisiléshez én se tudok hozzászólni, mert Bálint nem csinálja ezt, max. egyszer pisil bele, ha olyanja van. De szerintem ez nem lehet gond, biztos tetszik neki és azért csinálja, örülj neki! Ügyesek vagytok.

Vanda: Tényleg hihetetlen! :wink: Én most csináltam Enyémkének a blogjába egy ilyen volt ilyen lett fotósorozatot, születésétől havonta egy képet kiválasztottam, nagyon érdekes, hogy mennyit változott hónapról hónapra.

Szilvi: Szerintem a bilizést ne erőltesd, mert csak elveszed a kedvét tőle. Majd csak ha már magától szól, magától akar ráülni, akkor érdemes próbálkozni. Lintus olyan másfél éves korában kezdett hajlandóságot mutatni, és még mindig nem szobatiszta, de már haladunk. Ami késik, nem múlik. Itt a környezetünkben a legtöbb kisfiú három éves kora körül lett szobatiszta, azért én szeretném, ha Enyémke már az lenne, mire jön a tesó, de ez az ő döntése, nem fogom siettetni. Ez csak egy tanács. Ti nagyon ráértek még. Ha meg bölcsis lesz ott úgyis fogják gyakorolni. Most nálunk is kollektív pisilés van a bölcsiben, mondták a gondozónők, hogy vigyek bugyis pelust, és akkor szoktatják, mert együtt az is jobban megy, mint az evés. :wink:

Dina: Nekünk jó a jövő csütörtök délelőtt, max. nem viszem bölibe aznap. Budaörs csodás, bár sokaknak messze van. Nekem mindegy egyébként a helyszín, csak zárt legyen, hogy ne kelljen kilómétereket futnom a gyerek után.

Ahová járunk fogorvoshoz a Tűzoltó utcában is van egy nagyon klassz, nagy zárt játszótér. Csak tele van - hu hogyan is írjam - Dzseniferekkel, Vanesszákkal meg Renátókkal. Nemcsak kicsikkel, nagyokkal is, pedig az szuper jó hely lenne egy talinak. :( Mellette a Nagyvárad tér, ahol van egy ingyenes nagy parkoló.

Móninak: tegnap rántott cukkini és padlizsán rizzsel, tzatziki szósszal
ma rakott karfiol

Na megyek is csinálni a rakott karfiolt, mert nem lesz kész mire mennem kell Lintusért.

Szép napot!
Lilla

lilló
 
 


Sziasztok!

Minden szülinapos, névnapos babának és mamának nagyon sok boldogságot kívánok!!!!!!!


Jövőhét csütörkök nekem megfelel. (feltéve ha Dina el tud vinni... ) :roll:
Inditványoznám, hogy mivel a társaság fele budai oldalon lakik a másik fele pedig pestin, hogy felváltva legyenek a talik. Ha most megyünk Budaörsre, akkor legközelebb célozzunk meg egy pesti helyszínt! Így mindenki jól jár.

Muzsu!
Drukkkkkkkkkkk a mai napra!!!!!!!!! Gyere majd és mond el mi volt!

Gabek!
Berregő nagyon ügyi! Magától kezdte el mondani, vagy Te ráültetted mindig a bilire.
Én próbálom Imit ültetgetni, ugyan nem a bilire, hanem a wc-re (bilit nem szereti) de eddig még semmi. Ül rajta egy-két percet aztán szól hogy kész. De persze nem produkál semmit. :( Na de van még időnk...

Sára!
Mélységesen felháborított amit valamelyik kedves szomszédod csinált. Én biztos jól beolvasnék Neki, ha kiderülne hogy ki az.

Vanda!
Kis vasgyúró Bálint! Édibébi!

Joe!
De jó hogy minden rendbe jött! Akkor most teljes erővel "babagyártás"?

Mennem kell mert ebédidő lassan...
Elnézést hogy nem válaszoltam mindenkinek :roll:

Tündi

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Köszönöm mindenkinek a köszöntéseket!!!

Nekünk is jó a jövő hét csütörtök!

Bocsi, hogy nem irok mindenkinek, de mennünk kell.

Vanda

Lilla, priviben a blogod cimét megkaphatom?

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Sziasztok

Tündi
Az indítvány nagyon jó! :wink: :lol:
Én sajna sehogy nem jutnék ki budaörsre,mert ennyiszer a férjem nem tud itthon maradni!
A srác aki dolgozik neki nem lehet egyedül hagyni,mert annyira nem profi!

Bili:Nálunk se Alex se Zina nem akart bilizni!Viszont a WC nagyon tetszett nekik!
Zalánnal is itt próbálkozunk majd,bár egyenlőre csak üldögél rajta! :roll:




Sziasztok
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 11:52-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Mik vannak, csak hüldezek! Sára, elsősorban a te sztoridon... mit csináltok a kocsival? Nem lehet bedugni a forró vízbe, de hogy engem nagyon zavarna, hogy abba ültessem a gyereket, az tuti. És kiderült már, hogy ki volt a tettes?

Prücsök,
te is jól meglepsz, mikre nem emlékszel! De kinyomoztam itt is hastáncot, van is (mondjuk elég drága, mint itt minden), csak még nem neveztem be rá. Veletek mi újság? Olvasgattam vissza, úgyhogy láttam, voltatok fodrásznál, mi is tervezünk menni, mert nem vagyok valami profi, jó lenne legalább a szülinapjára szépre vágatni a haját.

Lilla,
köszi a köszöntést, lehet, hogy rossz a vonlazónk, úgyhogy nem késtél el, 17-én lesz a Máté szülinapja.

Joe, nagyon örülök neked is, hogy kezdődhet a KTP (kistesóprojekt). Várjuk a fejleményeket.

Óvódaügy: engem is nagyon érdekel, hogy mi lesz ezzel. Én is felhívtam az ovit, hogy jövő ősszel szeretnénk menni, de azt mondta a nő, hogy majd jövő tavasszal ráérünk, és hogy náluk nincs előjegyzés. Hát, nem tudom, azt hiszem, nagyon meg fogjuk ezzel szívni. És ha a Máté május 17-i, az azt jelenti, hogy nincs is joga jövő szeptemberben oviba menni, ha csak májsuban tölti be a hármat?? Nem tudom, hogy innen kintről mit tudnánk csinálni. Ha valakinek van ötlete, segítsetek légyszi.

Máté is keveri a színeket, de tegnap nagyon meglepődtem, mert a törlőkendőre rámondta kapásból, hogy rózsaszín (itt az a szokás az egyik törlőkednőmárkánál, hogy amikor kezd elfogyni, akkor belefűznek a fehérek közé 1-2 rózsaszínt. Máté meglátta, és meglepetésében mondta, hogy ez rózsaszín.)

Bili szoktatás nálunk tabu, apa azt mondja, ez nincs a szerződésében (mert ugye, most ő van otthon Mátéval). :lol: De lehet, hogy kénytelenek leszünk elkezdeni, mert Máté múltkor szólt, hogy pisilnie kell. (Igaz, még bilije sincs szegény gyereknek).

Na jól van, elég belőlem, mindenkit puszilok,
Rita

Kép

Kép
rita81
 
 


HALIHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ

Joe
Gratula, akkor most pihi, kikapcsolódás és utána atesó projekt?

Sára
Azta! Ha én velem történik ilyen és kiderítem akkor viszonzom!

Tali
Manó ötlete elfogadva! Részemről!
Viszlek, persze!

Akkor jövő hét csüt 10. óra- budaörsi meki?
Lilla esetleg lefoglalnád?
Aztán a következő valahol pesti oldalon!

Ki jön?Vagy ez még korai?

Mai kaja: frankfurti leves nudlival

mentem, jö na masszőr csajszi! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
anid
 
 


Sziasztok,

Az 1 éves Bálintnak boldog szülinapot!!!

Manó
Szerintem a wc-re szoktatás egyből azért nem jó, mert nem ér le a lába és nem érzik magukat biztonságban, legalábbis én így láttam Berregőnél. Egy időben ráültettem a bilire, de aztán meguntam mert nem volt értelme, aztán magától kezdte mondani, úgyhogy szerintem jobb ha te is erre vársz, ja és így nem kell emelgetni sem.

Lilla
Én is rakott karfiolt csináltam volna ma, de inkább áttettem holnapra, pedig én már annyira kívánom.

Nekünk jövő csütörtökön délelőtt van az utolsó csiri-biri tornánk, nem lehetne másik napon a tali? :oops:

Muzsu
Gyes intézésre én most készülök :roll: de hát a weben az van írva, hogy mindenből elég a másolat, még menjek el közjegyzőhöz is :x Egyébként helyileg hova kell bevinni, ha esetleg nagyon ráérnék?
Írjál ha megjöttél a megmérettetésről, milyen területen leszel/lennél szakasszisztens?

Boga
Mi az a babatej? :shock:

Üdv,

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Sziasztok!

Balintnak boldog szulinapot!

Piro popsijat latta mar a doki egy hete kb, most vmi kemenyebb kenocsot kapunk, remelem hatni fog, mert nagyon piros, mar az egesz popsija, nem csak a punci. tegnap ota kenem pluszban aloe-val, meglatjuk, artani, nem art aztan jon a kenocs, ha elkeszult a patikaban.

A bilit tenyleg nem erdemes eroltetni. En forsziroztam tavaly, mert szerettem volna, ha V szobatiszta a teso, pocak, cipeles miatt, de nem jott ossze. Illetve igen, de visszaestunk.
Sztem meg kell ertetni a picivel, hogy ez mire valo, hagyni, hogy uljon rajta, ha akar, a tobbit meg majd o, idovel.
Vince 2 hete mondta - mostmar harmadszorra, de most nem betegedett le szerencsere - hogy neki nem kell pelenka es azota nem is hasznalunk :D

Mano, egyetertek Gabekkal, nem jo, ha nem er le a laba, Vince sem szeret emiatt a wc-n ulni (+ igy kakilni sem tud rendesen). Vagy olyan szukitot vegyetek, amihez van kis lepcso. Pont tegnap teszteltunk le egy ilyet vendegsegben :lol:

Rita, eleg remes volt a babakocsi tisztitasa, eloszor kezfertotlenitovel mostaam le (nem volt mas itthon) aztan elmentunk a DM-be domestos-ert :shock:
Sejtem, h ki volt, de ugysem fogja leleplezni magat. Arra a nore tippelek, akivel anno osszebalheztam a kutya miatt. Nem egeszen normalis szegenykem... Nem fogom letamadni, mert nincs bizonyitekom, de a leveltol biztos kiakadt es fo tovabb a leveben. Kulonosebben nem erdekel. Inkabb sajnalom ot, foleg, ha ennyire utal minket, az nem egy kellemes dolog :?
Nem baj, legalabb a tobbi szomszed is tudja, h itt lakik egy ilyen!
2 napja tortent, nem is beszeltunk errol nagyon Vincivel, de szegenykem ma megkerdezte, h miert volt kakis a kocsija... :evil: grrrrrrrrrrrr, na inkabb leallitom magam MOST :evil:

Jovo csut nekunk is jo, de ha a jatszohazba megyunk Tucsiek nem tudnak jonni, gondoljunk arra is! Szegeny Brunonak biztos jot tenne egy kis kimozdulas :wink: Mamajarol nem is beszelve :lol:

Joe, leirod, hol van az a kicsi jatszo Budaorson? Mit szolnatok, ha odamennenk? Ha elkezd esni bemenekulunk a jatszohazba, NAAAA?Lilla, ezt lehetne tenyleg?

Muzsu, ddrukk, majd szamolj be, hogy mi volt!!

Tucsi, ide azzal a zabos keksz recepttel! :D

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen, hogy együtt örültök velem/ünk. :)
Nagyon jól esik. Lányok! Mintha kicseréltek volna!
Olyan jól érzem magam, eltűnt a depim is.
Kistesó ügyön meg rajta vagyunk. :) Remélem hamarosan jöhetek a jó hírekkel.

Mikor érdemes terhes tesztet csinálni?
Csak ha már késik a mensi? Hm-hm ütán pár nappal még nem érdemes ugye? :)
Máj. 2.-án jött meg utoljára, elvileg a holnapi nap sanszos lehet. :)
Tök izgulok! Azért próbálok nem egyfolytában erre gondolni, mert azért úgy nem lehet....

Hétvégére Botit "elküldjük" nyaralni anyósomékhoz, hogy végre egy kicsit kettesben lehessünk apával. Picit szorongok, Boti még sosem aludt máshol és főleg nem nélkülem.

Gabek!
A sok kis pisi normális. Boti is csinálta, hogy rohangált pucéran a szobában és minden körnél ráült a bilire és 1-2 cseppet pisilt. A sikernek meg örült! Ekkor is tanulja az érzést, hasznos játék!

Tali
Mi is szívesebben mennénk a levegőre, jó idő esetén.
Szóval:
Budaörsön a városháza mögött, (a 40-es buszról a városházánál kell leszállni) és a rendőrség épülete felé sétálni.
Domb utcánál kell befordulni, van előtte egy kis focipálya is, de már onnan egyből látszik. Szép, takaros. Szerintem nem fogtok csalódni. Viszont elég napos, szóval gyerkőcöknek elkél a sapi, dél időben.
Könnyű megtalálni, a rendőrség épülete is jól látható, a városháza is, meg a Domb u. tábla is.
Érthető?

Taliknál szerintem is bevezethetnénk, hogy egyszer itt, egyszer ott, hogy igazságos legyen. Rendszeressé is tehetnénk, képtelenség olyan időpontot, helyszínt találni ami mindenkinek jó. Viszont ha sűrűbben talizunk akkor senki nem érzi úgy, hogy ki lenne rekesztve, nem?

Most mennem kell,
nekünk jó a csütörtök

Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Alziza!
Zalán nagyon édes!
Te meg milyen karcsú vagy! Ejha! :)

Bálintot meg utólag is Isten ÉLtesse!!!!!

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan: Sara, nagyon kedves vagy, de miattam nem kell a játszótérre menni, én majd benevezek a pesti találkozóra, Budaörsre sehogy nem tudok eljutni. :(

Brú remélem, jövő héten már oviban :)

Keksz - pár oldal visszafelé (de elküldtem mail-ben is).

Futnom kell
T.
20150827140659
 
 


Sziasztok!

Panzej,
égő,hogy tegnap kihagytalak a felsorolásból! :oops: Nagyon köszönöm neked is a gratulációdat!

Tücsi,
igen szeretjük.Kedden akkor megyünk!(remélem :wink: )

Ma voltam benn a kórházba,és nagyon jó napom volt! :P
Végre láttam szülést,na ez most úgy hangzik,mint aki életében nem látott,de tudjátok milyen szupi érzés volt végre belecsöppeni ebbe!Bár még csak szemlélő voltam,de akkor is szuper volt!!!!
CSászár is volt,azon is benn voltam!Apa volt a "műtősnő",mondta is a főnöke,hogy családi vállalkozásban nyomjuk! :wink: :P
Meg ma pörgött az osztály volt meló bőven,jó volt így benn lenni.
Ctg-ztem,megfigyeltem a császárost(vérnyomás,vérzés),ápolási feladatokat is csináltam.

Budaörsre csak a Prücsökkel tudok kimenni,vagy ha nem kell nyolcmillió buszra átszállni megpróbálhatom a BKV-t is,hisz már jó idő van,és csak odatalálunk Hannával! :wink:

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Hát csajok, utánanéztem, hogy hogyan tudok a leggyorsabban odajutni Budaörsre és alsó hangon is 2 óra innen a 16. kerület széléről.
Bár nagyon szeretnék menni, de Bálintot nem szeretném kitenni egy ilyen hosszú utazásnak, mert nem hiszem, hogy le tudnám kötni, a buszon meg ugye nem lehet szaladgálni hagyni. Még úgy is hosszú, ha közben alszik egy órát. Alvás után általában mindig van cici, a buszon meg ugye necces... :(
A pestire én is szivesebben nevezek be.

Alziza, tök jól nézel ki! :) Örülök, hogy látlak!

Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: