Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Most már aztán minden vírus monnyon le!!!!!!!!
Péntek óta fekszem. Hátvágán takonykór, lázzal. Saara, mindig egyszerre törénnek velünk dolgok. Én Algopirint szedtem.
Aztán megérkezett hányós fosós barátunk. Abból még nem lábaltam ki teljesen. Apa egy hete túlesett rajta, a lányok is már legyűrték, szerencsére náluk lájtosabb volt, de pár napig azért kidőltek.
Talán most már egyenesbe jövünk.

Timi, gratulálunk!!!! Valamiért nagyon szeretnek/szeretünk ám Téged! És nagyon sokat köszönhetünk Neked! Úgyhogy mi is
[color=red]KÖSZÖNJÜK[/color]!
Dina, én is sajnálom! Talán a biztossal könnyebb valamit kezdeni, még ha nem is jó. De hamarabb jobb lesz! Sok erőt hozzá! Kata egy tünemény, mindig nézd Őt, ha rossz a kedved! Puszi!
Gabek, AFP-hez beutaló kell, csak erre kell figyelni!
Tündi, akkor nem nőgyógyászati kivizsgálás is kell? Szurkolok!
Szilvi! Ha kell, a Madarászban van egy laboros ismerősöm. Tünemény. Tud esetleg segíteni gasztrós doki ügyben, szólj, ha szükség van rá!
Ti hol laktok Dunakeszin? Jártok valami babaprogramra, vagy összejártok kismamákkal/gyerekekkel?
Erről jut eszembe: Alziza, Szilvi, Dina, Saara MINITALI? Egy csokorban lakunk.... Hááát, Kelenföldet nem biztos, hogy bevállalom. Pesten egyszerűen nem lehet autóval átjutni másfél óránál hamarabb. Mikor Paksra megyünk, tovább tart a város, mint leérni Paksra. Durva!
Timit ünnepelni egy tali keretében? Ki tud jönni? Mi mondjuk csak akkor merünk, ha már jól vagyok teljesen.
Na most ennyire volt erőm, (harmatgyenge vagyok a harmadik napja tartó fosástól), jövök még!

Puszi mindenkinek,
Cserági és a lányok

ui: Tücsi, beszereztem a könyveket! :)

Kép

Kép
cseragi
 
 


Sziasztok!

Cserági: Én benne vagyok a minitaliban! Dunakeszin a lakótelepen lakunk (Gyártelepi vonatállomás van hozzánk nagyon közel, a Duna mellett lakunk) 4 emeletes panelban. Nem tudom, hogy Dm, rossmann, OTP bankot tudod-e, hogy merre vannak, ezek vannak itt közvetlen közel. Ti Fóton laktok már, ugye? (nem nagyon vagyok ismerős ott, egy cukit tudok, meg az OMV kutat:-)))
Előre is nagyon köszönöm a Madarász segítséget, ott tényleg nagyon kedvesek voltak eddig még velünk a vérvételen, és nagyon jól lekötötték Áki figyelmét is.
Gyógyulj meg mihamarabb, küldöm a gyógymanókat, nyisd az ablakokat!!!!

Brik: nagyon édes Álmos, jó nagyfiú lett már! Lilinek nagyon Boldog Szülinapot kívánunk!!!!!

Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


És amit elfelejtettem: mi zenebölcsibe szoktunk járni, a Műv Házban van keddenként délelőtt. Van itt a sarkunkon egy Cifrapalota nevű hely, oda is jártunk régebben néha, de nekem annyira nem jött be,Ákinak sem. Néhány anyukával szoktam még együtt sétálni, de aztán ennyi:-)
Ti jártok ott valahová helyben?

Puszi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 

 
 

Hello,

csak gyorsan Szilvinek:

A cuki és az OMW kút között lakunk, a domboldalon... :)
Írsz egy e-mail címet? a többit emilben megírom!

Brik,
gyönyörű a fiad!

Puszi,
Cserági

Manó Tündi, megyünk majd Ikeába valamikor mostanság, nem futunk össze? Múltkor is rád gondoltam, mikor ott voltunk!

Kép

Kép
cseragi
 
 


Cserági!
Aranyos vagy hogy gondoltál rám :)
Bármikor ha arra jártok és van időtök csörögj nyugodtan és tudunk talizni! Az új számom megvan a legfrissebb táblázatban.

Tündi

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Sziasztok!

Szilvi,
én már rég óta tudom,hogy a Jovi csodákra képes! :lol: :lol: :lol: Áki fiam rengeteget hallgatta,már az anyaméhben szívta magába a rockot,mert azok a lemezek még a rockról szóltak.Az igazság,hogy ahogy szaporodtak a gyerekek egyre kevésbé tudtam zenét hallgatni,mert ezt halkan nem lehet :lol: ,meg ez az új irányzat nekem nem jön be.De meg van az összes lemeze,de nem nagyon hallgatom a mostaniakat.Aztán hála az MP3 korszaknak letöltöttem egy csomó régi számot,és ha úton vagyok nyomatom ezerrel! :lol:
Azért a koncertet nagyon várom,mert 1993-ban voltam amikor itt voltak,és ott bizti játszák a régi nagy slágereket.
Szokja csak Áki a jó zenét!Különben Hanna is ugrál rá,mondjuk én képpel együtt játszom le neki a DVD-t.

Mindenkinek kellemes hosszú hétvégét kívánok!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!
Cserági, Manó!
Ikeában én is szívesen talizok veletek, mindenkivel. Oda könnyen bejutok! Annyi mindent szeretnék írni nektek + Anidnak, + mindenkinek, de egyszerűen nincs időm. Most megyünk anyukámékhoz, de vasárnap már újra itthon leszünk!!
Gondolok ám sokat rátok!!!!!!
Cserági!
Talán még Fótot bevállalom autóval, fejben már megy az út!
Puszi nektek, jó hétvégét, jó majálisozást, meg Minden!!!!!!
Puszi, Zsu

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
muzsu
 
 


Sziasztok!

Cserági, Manó, Muzsu! Egy ikeás taliban én is benne vagyok, a közelben lakunk:)

Most csak elolvasni volt időm titeket, majd legközelebb próbálok írni bővebben.
Mindenkinek programokkal teli, szupi hétvégét kívánok!

Sziasztok,
Móni

Kép
Kép
huncut
 
 


Halihóóóó,

Annyit írtatok, győztem elolvasni. Ráadásul nem jegyzeteltem, így jól fel van adva a lecke. :lol:

Lilla,
Ez a torta engem is teljesen elbűvölt volna! Isten éltesse Bít! - így utólag. Nagyon ügyes voltál, igazi terülj, terülj asztalkámat varázsoltál, de most már ne tessék több szülinapot bevállalni a pocaklakó születéséig. :wink:

Timi,
Háromszoros hurrá az állásért!!! :D :D :D Szívből örülök.
És gratula a Bábaszövetséges jelölésért is. :wink:

Manó,
Átérződik a soraidon, hogy rendesen letör a dolog, de drukkolok, hogy jóra forduljon minden. Addig tessék erőt meríteni Imiből.
Tényleg, nincs róla egy friss kép? Kíváncsi lennék rá. És hogyhogy megy bölcsibe? Már van új állásod vagy visszamész átmenetileg a diákszövetkezetbe?

Vanda,
Jó pihenést és ha feltöltődtél jöhet egy hosszú hsz. Én egy időben megírtam wordben és mentettem, de akkoriban a babanet sokat sz...kodott.

Muzsu,
Az elektromos kapu motorházához van egy kulcs, amivel kézi vezérlésre állítható a kapu. A garázsajtó egyszerűbb eset, azon csak egy zsinór a "kulcs". Egyeztess apával, hogy legközelebb kijussatok. :wink:
Nálunk elég sokszor van rövid áramszünet, azóta sétához is viszem a rendes kulcsot, pedig amúgy mindig a garázson keresztül közlekedünk. (Néha még a hozzánk érkezők is ott engedtettnek be, mert a távirányító mindig kéznél van. 8) :oops: )

Dina,
Az előzmények után én is padlót fogtam volna. :( Sógoroméknál ugyanez a felállás :? , bár ő nem is tett erőfeszítéseket a változásra.
Sok, sok pozitív energiát küldök! +++++ Ha olyan ügyesen veszed az akadályokat, ahogy az első körben, akkor nem lesz gond. A telefonszámainkat tudod. Hajrá!!!

Boga,
Lujzit is Isten éltesse sokáig!!!
Nincs róla szülinapos kép? - akár mailben. :)

Sara,
Remélem túl vagy a megfázáson és a hosszú hétvégén már együtt konyhabútoroztok.
(Én a csempe/bútor tervezésnél nem vettem figyelembe a fúgák szélességét és pont annyival lóg ki a csempe a bútor mellett. Vicces. :lol: )

Cserági,
Jobbulást és addig is sok pihenést!!! A lányok tündériek és hihetetlen mennyire le se tagadhatnák egymást. :wink:

Tegnap egy 3 részes előadássorozat utolsó részén voltam, ugyanis van egy fejlesztőpedagógus itt Herceghalmon, aki hiperaktív és más "sérült" gyerekekkel foglalkozik és ő tartotta. Tüneményes nő. Ha valakit érdekelnek az általa ajánlott irodalmak és az alapítvány, aminél dolgozik, megírom. Egy csomó érdekesség kiderült, jegyzeteltem. :)
A legfontosabb, hogy a gyerekek személyiségfejlődése 3 éves korikug lezárul. Ezt korábban sehol sem olvastam, csak hogy az agy hány %-a fejlődik ki ilyen korra stb... Mindenesetre még van egy évem. :lol: Úgyhogy hajrá! ;-)

Szép estét mindenkinek!
Mi holnap helyben majálisozunk + jönnek Bálint szülei unokatesóval + sógornőmmel (Bálint eközben montis versenyre megy :-) ), délután pedig babauszi (ott nincs szünnap) - ha Blanka nem lesz nagyon taknyos, mert kicsit gyanús lett estére a lányzó.

Most pedig vár a vasalatlan hegy (cirka 5 adag :roll: )
prücs

prucsok
 
 


sziasztok!

Tundi, mikor mesz az uj dokihoz? sok +++++++++-t kuldok en is! Imit en is megneznem szivesen :)

Cseragi, meg nem lakunk Godon, most a 12. kerben vagyunk meg!
de nem sokaig! 8)

jobbulast! uu, laz es hanyas-fosas, ajajaj, huzos! :( remelem a csajok is jobban vannak mar!
en vegul csak homeos bogyokat szedtem, a patikaban azt mondtak Z-nek nincs olyan, amit nyugodt szivvel ajanlanak szopizas mellett :shock:
hogy birod a kis korkulonbseget? most neztem, h Panka nincs is meg 2! hogy vannak egymassal?

Gabek, Vince azert tulelte, sztem anyosom jobban csalodott :wink: de megvigasztalta magat, vett egy csomo sutit :lol:

5-en megyunk a millenarisra, tobbiek??

Tucsi, valamit akartam irni neked, de nem jut eszembe :o :? szia! :lol:

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


hjaj, a lenyeget amiert jottem elfelejtem........... :roll:

Anita-Panzej, ha van par perced nezz be a szoptatos topikba, irtam neked par sort!
saara
 
 


Sziasztok!

Boldog szülinapot Lilinek! Brik, örülök, hogy bejelentkeztél, Álmosról mit mondtak a szívultrahangon? Gondoltam rátok rengeteget!

Tündi, kitartást! Ismerek valakit, aki - az alapján, amit tudok rólatok - elég hasonló cipőben jár, folyamatosan kezelgetik és ha lassa is, de alakul. Megkérdezzem, hogy ő hová jár?

Mi holnap barátainkkal a Népligetben piknikelünk, mi sajnos ezúttal bicó nélkül - még kell pár hét... Aztán este, ha lefeküdtek a kölkök, akkor filmnézéssel, beszélgetéssel folytatódik a buli :)

Csináltam finom almás-zabpelyhes kekszet, reggel csinálok még egy kis salátát, ez lesz az én hozzájárulásom a piknikhez (na meg a szendvicsek).

Aztán a hétvégén nővérem jön, mi megyünk párom szüleihez, közben Brúnóval biciklizést tervezek, meg kertészkedést, meg, meg, meg - hát, megint kb. kéthétnyi dolgot tervezünk, majd meglátjuk, mi fér bele.

Sára :D

Én tervezem, hogy felbukkanok a Millenárison 4 körül. Öööö, kíváncsi vagyok a játszótérre avagy a hűlt helyére? ;) :)

Cserági, gyógyuljatok meg nagyon hamar! (Ettől a hányós-hasmenőstől rettegek egész évben, remélem, megússzuk!) Jó olvasgatást! ;)

Mindenkinek jó időt, jó pihizést a hosszú hétvégére!

Tücsi
20150827140659
 
 


ja, mi holnap a tabanba megyunk elvileg delutan.

Ba'banap hany oratol van? 4-re mi tuti nem erunk oda.... vagy akkor nagyon bele kene huzni. mi inkabb delelott mennek 10 korul. tobbiek??
saara
 
 


10-től állnak a sátrak, 4-5 körül van az izé, tudod :) nálunk is borulni fog minden, de rúgja macska!

Holnap délutánra rossz időt mondanak :( mi délelőtt kezdjük a szabadtéri programot. :)
20150827140659
 
 


Sziasztok,

csak szeretném elújságolni, hogy megvolt a genetikai uh, a gép szerint már kedden 19+5 voltam, a mensi szerint még csak 19+0.
A doki szerint ez jelentheti azt is, hogy előrébb vagyok, tehát előbb szülök, de szimplán nagyobb babát is.
Egyébként minden tökéletes vele, azt mondta a doki, hogy szép szabályos, arányos baba, mindene megvan és tökéletesen működik. :D
307gramm most Pindurka. És nagyon kis lusti.
És egy ember már biztosan tudja a nemét, Lintner doki. Ő egyébként megint nagyon jófej és rendes volt, mindent magyarázott, mutatott.

Ja, és van a méhlepényemben egy ciszta :shock: , hogy ne legyen minden tökéletes. De állítólag ez nem gond, azt mondta a doki, hogy csak jelezte, hogy a saját dokim is tudjon róla, de nem kell megijedni. De ki nem ijed meg a ciszta szó hallatán??

Mi ma Sukoróra megyünk piknikezni egy kisgyerekes baráti családdal. Van ott egy klassz arborétum, nagy játszótérrel, kalandvárral, kiépített tűzrakókkal. Ezúttal a hús bepácolását vállaltam, meg a zöldségek megvételét a salihoz, szóval nem vállaltam túl magam. Igaz a barátnőm már 35 hetes várandós, így ő se :) de úgyis hússütés lesz, meg krumpli fóliában, illetve egy salit dobunk össze, ez nem nagy meló.
Majd az apukák szaladgálnak a gyerkőcök után, mi meg dumcsizunk egy jót.

A hétfővel kapcsolatban írtam mailt, mi nagyon szeretnénk ott lenni, majd meglátjuk.

Jó hétvégét!
Lilla

lilló
 
 


Helló Csajok!
Én most eltűnök 4 napra, megyek sebeket nyalogatni vidékre a tesómékhoz!

Apa tegnap este itt volt, és közölte,hogy ő soha nem jön haza, mert rájött, hogy a legrosszabb az ő szempontjából, ha velünk él. Nem tud és akar a családjáért küzdeni. A gyerek sem kell, szóval belement, hogy hetente egyszer látja. És nem is fog hívni, hogy hogy vagyunk, mi van velünk, majd elviszi és hozza a gyereket.
Szóval nem tudom kivel éltem együtt 16 évig és kinek szültem ezt a kis bogárkát.



Hétfőn mi megyünk délután a virtuális díjátadásra! Éljen Timi! :lol:
A millenárison találkozunk!
Én is benne vagyok a talkiban, amik itt vannak a közelben!

Cseági
Esetelg csak úgy kikapcsolódásként mi mehetünk kertészkedni?

Vagy most ez olyan,hogy anyakatokba sózom magam? VAgy bárkiébe? De minek is mennék, hisz nem kellek/kellünk mi senkinek!
Mentem is!

Kép
anid
 
 


Kedves Anid!
Bocsi, hogy ismeretlenül szólok hozzád, véletlenül olvastam bele a topikba, mert én is a SOTE-n szültem vmikor.
Mi is ma szakítottunk sok év után, most vitte el a cuccait, ugyhogy gondolom mit érzel! Kívánom, hogy idővel tovább tudj lépni, és sajna az életben kevés ember van akire minden helyzetben számíthatunk, de azért 1 emberke van akinek nagyon szüksége van rád!!
KITARTÁS!!!!!

anipani
anipani
 
 


Sziasztok!

Az Ikeás tali népszerű, dejódejó, ahogy Panka mondaná!

Saara, úgy általában gondoltam a minitalikat majd, lassan már úgyis költöztök!

Prücsök, engem érdekelne az irodalom, meg amit jegyzeteltél is, ha nem szemtelenség!

Ma már jobban voltam, csak még kicsit taknyos, egész nap csavarogtunk. Muzsu, legtöbbet Gödöllőn! A kastélyparkban voltunk. Igaz mellette a Tulipa-kertészetben a teknősök voltak Pankánál a legnépszerűbbek, még azt is elmesélte nekik, hogy: játtunk hejikoppert!

Dina!
Naggggyon szeretném, ha jönnétek kertészkedni. Nekem is jólesne társaság, Pankának meg pláne. És 2 gyerkőccel nehezebben mozdulok ki. Itt meg kéznél a kert (van hinta meg homokozó), az erdő, mi meg kinyitunk egy finom bort. Na én csak belenyalogatok, de Te megkóstolhatod! Szóval tényleg nagyon örülnénk, pont ez a problémám, hogy keveset tudunk társaságna menni, mióta Zsófi is van.
Kocsival 10 perc tőletek!

Tücsi, almás-zabpelyhes keksz receptjét felteszed? Nagyon köszi!

Lilla, én sem tudném figyelmen kívül hagyni, de ha nem okoz egyáltalán gondot, higgy a dokinak, és ne izgasd magad!

További szép hosszú hétvégét, puszi mindenkinek,

Cserági és a lányok

Kép

Kép
cseragi
 
 


Anipani, nem ismerlek, de nagyon sajnalom, ami veled is tortent :(
Nalad mennyi idos(ek?) a gyerek(ek?)?

Dina, nem hiszem el! :shock: nagyon kuzd magaval az ember, ugy erzem... es valaki nagyon telebeszeli a fejet, az az erzesem.
tegnap irtam neked aztan kitoroltem, mert azt gondoltam, tolakodasnak veszed.... :roll:
szoval hozzank godre nyugodtan gyertek majd, van kert, egy nagy homokozo az egesz (olyan a talaj :)), lesz sok gyumi is, lehet jonni szedni, bele lehet rakni sar sutibe is akar, vagy bandazhatunk Cseragiekkal is, Szilvivel.

mi nagyon szivesen latunk :)
saara
 
 


Akkor dobok két képet:
Imi eszik:
Kép

Ez egy tegnapi majálisos kép:
Kép

Már nagyon nagy fiú.
Méretei sacc per kb: 92cm és 13,4 kg.

Most hírtelen ennyi, mert megyünk vásárolni

Tündi

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Sziasztok!

Dina: ne hülyéskedj, bármikor szívesen látunk mi is, bár nálunk sajna se kert, se homokozó, de a környéken azért van játszótér! A minitali is a környéken lesz biztosan, Nektek is nagyon közel, szóval légyszi gyere, hozd Katát és dumcsizzunk egy nagyot!!!!!

Sára: sok gyümi, hmmmm Szuper! Majd megyünk és jól leeszük az egészet:-))))))

Cserági: ma ismét rátok gondoltam, mentük Veresegyházára a Macikat megnézni, és Fóton az OMV kútnál kanyarodtunk ki:-)))) Kezd jól beépülni veres felé is a domboldal, szép nagyon!

Tünde: jó nagy Imi, magas, vékony srác, de azok a szemek:-)))) Majd csak győzd a csajokat elhessegetni:-)))))))))


Timi: engedd meg, hogy ma kívánjak Neked Boldog Névnapot, nem tudom, hogy holnap leszek-e gépközelben!

Puszi, szép hétvégét!

Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


Halihó!!!

Elment a család, Bálint kerti partyban, Blanka alszik, enyém az éjszaka. :lol: :lol:

Anid,
Pont ma gondoltam rátok, hogy akár nekünk is a "nyakunkba sózhatnátok magatokat".
Szeretném hangsúlyozni, hogy nekünk továbbra is kellesz és mi is szívesen látunk a többiekhez hasonlóan. Ugyan Káposztásmegyerhez viszonyítva mi vagyunk a legtávolabbi pont valószínűleg, de oda se neki. Várunk szeretettel! :wink:

Lilla,
Sukorót megjegyzem, jól hangzik. De merre kell betájolni egyáltalán?

Cserági,
Majd összeszedem a jegyzeteimet és leírom. :)

Manó Tündi,
Ezzel a mosollyal Imi mindenkit levesz a lábáról! Tüneményes pasi! :D

Timi,
Mikor készülsz a Millenárisra? Nekünk is épp dolgunk van arrafelé hétfőn délután :wink: :lol: . Ha jók vagyunk nálad, kanyarodok egyet felétek oda-vissza.

Remélem mindenkinek jól sikerült a hétvégi program és piknik. Én a munka ünnepét munkával ünnepeltem, de mostantól pihi.

Figyeljetek, május végén lenne kedvetek kijönni Herceghalomra talizni? Tudom, hogy a világ végén van, de úgy örülnék neki. Addigra talán a bacik is mind más égtájt keresnek maguknak.

Jó éjt,
prücs

prucsok
 
 


Sziasztok,

Szilvi
Mi is voltunk macikat nézni :) de nem ma, hanem tegnap. Mindenkinek ajánlom www.medveotthon.hu van egy csomó medve és farkas, nekünk a játszótér is bejött. Bár ki kell autózni Veresegyházára, de csak 300 Ft a belépő, napsütésben sétálgatni nagyon jó volt.

Manó
Hogy az Imi mekkorát nőtt :shock: és hol vannak a hurkái? :wink:

Lilla
A ciszta lehet jóindulatú is, ne parázz.
De jó, hogy már téged megnyugtattak, hogy rendben van minden, már annyira várom én is ezt, no és azt is hogy kiderüljön a neme. :lol:

Anid
Szerintem is valaki hátulról sutyurog az exed fülébe, csak a csaj esetleg abba nem gondol bele, hogy épp így kerülhet ő is ilyen helyzetbe. :?

Na még van 2 nap hátra, reméljük marad a jóidő és jó sokat lehet a napon lenni :D

Üdv,

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Ezt még muszáj megosztanom veletek. :lol:
Kép

prucsok
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a jó kívánságokat!

Timi Sok Boldog Névnapot Kívánunk Neked!!
Kép

Cserági gyönyörű gyermeked van. Olyan édes ahogy áll ez a szemüveg neki.

Tücsi még nem voltunk szívultrahangon, most szeretném még a második agyhártya oltást beadatni, de közben úgy néz ki betegek leszünk igy kicsit el fog húzodni. Lilinek meg beadatom a kullancs elleni vakcinát. Úgy hogy ez a hónap oltásokról szól:-)

Megyek pihenni mert nagyon fáradt vagyok! Puszi mindenkinek!

Sziasztok!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Prücsök
Épp most olvastam az indexen az idei napszemüveg trendekről, és Blanka képe láttán hirtelen azt hittem még mindig azt nézem :-) ez a fazon címlaplány stílusként volt említve :lol:

Mi szívesen meglátogatnánk titeket :wink: :roll:

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Timi: Boldog névnapot kívánok!!!

Lilla: Gratula az uh-hoz, a ciszta meg nem lesz gond szerintem, főleg ha Litner se aggódott, Te se tedd!!!

Nekem siekrült valami torokfájós cuccot összeszednem, nyelni sem tudok.
Kiatláltam, hogy anyák napjára nagyiéknak láblenyomatot adok, de nem sikerült kivitelezni, gipszbe próbáltam, ha túl híg volt, belekapart a lábával, ha jó sűrű, akkor meg nem mertem neki túl erősen rányomni nehogy fájjon, így van egy nagylábujjunk :(
Csináltatok már ilyet? Mibe nyomtátok???

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]Kép
fnora82
 
 


Prücs,
nagyon köszönöm a felajánlást!A haza úton élnék is vele,mert oda már de.bemegyek,ha már Hanna mentes leszek elintézek még ezt-azt,de vissza nagyon megköszönöm,ha hazaszállítasz.Mondjuk Zsoltiért még be kell ugranom az oviba,csak még azt nem döntöttem el,hogy a díjátadó előtt elmenjek e érte vagy utána.

Köszönöm a névnapi köszöntéseket!

Brik,
a nagylányodnak utólag,de BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!

Brik
En is nagyon Boldog Szulinapot kivanok utolag Lilinek :)

Timi
Boldog Nevnapot Neked!!! Hajra holnap :wink:

Mano
Imi NAGYON cuki!!!!

Dina
Nem tudok mit mondani, nem volt jo olvasni az uj fejlemenyeket... Szamomra ez erthetetlen! KITARTAS!!!
Es el ne tunj megint!!! (Marmint szivesen meghallgatunk barmikor)

Kép
boga
 
 


Sziasztok!

Timi! Nagyon sok boldog névnapot kívánunk mi is!

Prücsök! Nagyon tuti ez a kép, nagyon jól áll Blankának ez a szemüveg! Igaz, hogy mi nem lakunk közel hozzátok, sőt, akár egy nagyobb kirándulásnak is felér meglátogatni titeket, de szívesen megyünk!

Dina! Remélem azért minket olvasni lesz kedved és minitalikra el lehet csábítani téged. Sokszor eszembe jutsz, jótanácsot igazán nem tudok adni, talán annyit, hogy próbálj meg minél több programot csinálni, így kevesebbet vagy otthon egyedül (vagyis kettesben Katával).

Nóra! Én még nem csináltam ilyet, de majd jönnek a többiek, valaki már csinált ilyet ha jól emlékszem.

Manó-Tündi! Hihetetlen nagy srác Imi! Magas gyerek lesz, na de miért is lenne alacsony? Sanyika két évesen volt 84 cm, pedig szerintem ő sem kicsi…

Mi ma is és tegnap is vendégeket fogadtunk, kerti partyztunk, nagyon jó volt, mindannyian nagyon élveztük. Ráadásul olyan jó idő is volt! Holnap kisebb ünnep lesz nálunk, 6 éve leszünk együtt apával… na meg ugye az egyéb ünnepek…

Szép napot holnapra is mindenkinek!

Sziasztok,
Móni

Kép
Kép
huncut
 
 


Nóra,
Gipsz helyett csinálj festékkel lenyomatot. Vízfestékkel, vagy ha van hobby festékkel + egy kis szivaccsal befested a talpát és rányomod egy darab papírra. Mi a babás jóga oktatónknak csináltuk anno a csajokkal. :-)

prücs

prucsok
 
 


[color=red]MÓNI!NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!/color]
Kép Kép
(Bon Jovi után szabadon) :lol:

Boga,Móni nektek is köszi!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!

Először is nagyon boldog névnapot kívánunk Timinek és Móninak!

Prücsök: Sukoró a Velencei tónál van. Az M7-en kell menni, és a pákozdi lehajtónál kell lemenni, ott pedig folyamatosan ki van téve a doni emlékmű tábla, hogy az merre, azt kell követni. Aztán ott már ki lesz írva, hogy sukorói arborétum.
Nagyon jó volt!!! Istenien éreztük magunkat, Bí kiváltképp.

Blanka nagyon trendi a napszemcsiben. És milyen nagyot nőtt.

Tündi: Sejtettem, hogy Imi is nagy növésű lesz, hiszen Ti sem vagytok alacsonyak. Ő is jó nagy fiú már.

Nóri: Próbáld meg a Sinupretet, az homeós, lehet szoptatás alatt is. Elvileg minden felsőlégúti betegségre jó, nekem jó volt torokra is.
Mi anno a Corában vettünk ilyen direkt láb és kézlenyomatnak való kis cuccot, egy fa keretben volt, kinyithatós, a másik felébe meg képet lehetett rakni, ez valami gyurma szerű anyag volt, ami aztán megkeményedett két nap alatt. Anyukámnak csináltuk a szülinapjára.

Bí most három napot az anyukáméknál volt, ma megyünk érte. Nagyon hiányzott, de azért kicsit jó volt pihizni is :oops: így a dackorszak közepén.
De legalább a lakást rendbetettem, és az ablakokat megpucoltam, most még erőm teljében vagyok, aztán szeptemberig pihenő van.
Most pedig még beültetem az erkélyt virággal, aztán indulunk is Bíért, az lesz a legszebb ajándék anyák napjára, hogy magamhoz ölelhetem újra.

Erről jut eszembe:
[size=12]Minden anyuka társamnak nagyon boldog anyák napját kívánok![/size]

Szép napot Mindenkinek!
Lilla

lilló
 
 


Móni és Timi,
Névnapotokon Isten éltessen benneteket sokáig! :)

prücs

prucsok
 
 


Sziasztok

[/b]Névnaposoknak BOLDOG NÉVNAPOT!
Kép


Vendég
 


Kép
Vendég
 


Sikerült végre megnyitnom a táblázatot!!! :lol: :lol: :lol:

Anid
Ez döbbenet! :shock:
És mást inkább nem is reagálnék rá,mert nem szalonképes :evil:

Tündi
Akkor most nem a progi a baj?
Ki a másik orvos?Ott klinikán belül?
Bocsi,h ennyi a kérdés. :oops:
Imi jó nagy fiú!
Zalán össz-vissz 78 cm és 10kg.

Lilla
Ez a ciszta nem hangzik jól,de ha a doki azt monja nincs gáz akkor biztos nincs is! :lol:

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Először is: boldog utólagos Peti, Timi, Móni névnapokat! És, ha jól sejtem, akkor boldog szülinapot Manó-Tündinek :)

Brik, nagyon helyes Álmos baba, ha valamikor lesz időd-energiád, mesélhetnél kicsit, hogy vagytok!

Nóra, jobbulást, a Sinupret nekem is nagyon bevált.

Lilla, ablakpucolás?! Te valami olyasmit ígértél, hogy vigyázol magadra! De tényleg!

Tündi - doki info nem kell? Imi nagyon vagány :) A szemeit gondolom tőled örökölte... Vicces nekem ez így, hogy szinte csak a babákról, gyerekekről láttam képet :)

Dina, látom, hogy az egész nyarat végig kertészkedheted :) Ugyan a város abszolút túlsó végén lakunk, de kert van, ha gondolod :)
Viccet félretéve, gyere, mesélj nekünk! Hogy telt a négy nap?

Prücsök, szívesen meglátogatunk titeket! Blanka nagyon trendi a képeken :) A jegyzeteidre én is kíváncsi lennék.

Cserági, jobban vagy?
A zabpelyhes-almást az ikeás zabpelyhes-almás keksze ihlette, elég jó lett, szerintem.

Sütő előmelegít kb. 170 fokra (gázon 6-os fokozat)
10 dkg margarin megolvaszt
míg kihűl, összekeverni száraz hozzávalókat:
10 dkg zabpehely ledarálva, nem túl finomra
5 dkg almaszirom ledarálva, nem túl finomra
1,5 teáskanál (kismérő) fahéj
1,5 teáskanál (kismérő) sütőpor
10 dkg barna cukor
10 dkg kristálycukor
1 vanillincukor
utána
1 egész tojás habosra felverni, olvasztott margarin hozzákeverni, majd szárazakat is hozzákeverni
sütőpapírral bélelt tepsibe kanállal adagolni (kicsit szétfolyik, helyet kell hagyni)
10-12 perc alatt világosbarnára sütni
tepsiben kihűteni (lágy, amikor kiveszem, utána szilárdul meg keksz állagúra)

Móni kedvéért: itt volt a hétvégén tökfőzelék borsoscsirkével, húsleves, apósoméknál rántott husi sültkrumplival, mézes zserbóval, meg készítettünk még egy kis mákostésztát, és a hosszú hétvégi menüben előfordult még egyszer egy olyan is, hogy valaki krinolin darabokba töltött kis darab foghagymát vagy hagymást vagy szalonnát, mustárba forgatta és úgy megpirította, nagyon jó volt.

Ebből már kiderült, hogy felénk volt sok, nagy evés, de volt még játék, filmnézés, sok-sok beszélgetés, barátkozás, babanézés és kis házimunka.

Remélem, hogy holnap sikerül összefutni :)

Szép napot mindenkinek!
Tücsi
20150827140659
 
 


Jó reggelt!

Köszönöm mindenkinek a köszöntést, jókívánságokat, aranyosak vagytok! :) :D

És köszi Lilllának és Tücsinek a kajatippeket, higgyétek el nekem tényleg jól jön, hiába, ötletszegény vagyok sokszor...
A keksz is jól hangzik és ráadásul nincs benne tej, szóval ki kell próbálnom! :wink:

Délután találkozunk, addig is sziasztok,
Móni

Ui. hoz valaki fényképezőgépet???

Kép
Kép
huncut
 
 


Sziasztok!

Már nagyon várjuk a délutánt, mi is megyünk a talira! :)

Botit sikerült letenni aludni, már horpaszt......:)

Huncut, mi viszünk fényképezőt.

Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Sziasztok lányok!
Lélekben veletek vagyok!!!!!
Zsu

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
muzsu
 
 


Sziasztok!

De irigyelek benneteket! Én 3 hete nyomom az ágyat!!.-((( Én is úgy elmentem volna.


Lilló kerestelek telón, de sajnos nem értelek el. Remélem tudunk beszélni. Küldök mailt!

Puszi nektek!!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok!

Ezúton szeretném megköszönni mindazt amit kaptam tőletek!Mindenkinek,azoknak is akik nem tudtak eljönni!Nagyon boldog vagyok és nagyon meghatódtam,hogy nekem egy ilyet megszerveztetek!
[color=red]KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!/color]
És a Jovi jegy,hát tényleg ügyik vagytok,hogy ezt így összehoztátok! :wink:

Ági,Vanda örülök,hogy személyesen is megismerkedhettem veletek!

Tücsi veled meg összehozunk egy minitalit,majd vmikor kiugrok hozzátok! :wink:

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Hú,ezt még kihagytam!
A párnát is nagyon köszönöm,Muzsu szép munkát végeztél az összeállítással! :wink:
Nagy ölelés mindenkinek!

Pusz
timiban
 
 


Sziasztok!

Timi
Orulok, h la. ugy sikerult odaernunk, h talalkoztunk Veled/Veletek :)

Lujzi maratont aludt, es akkor ebredt, amikor indulni akartam... Es meg uzsizni kellett...

En is nagyon orulok mindenkinek :) Mindegyik gyerkoc nagyon edi eloben is:)))

Es amit elfelejtettem szemelyesen:

Moni! BOLDOG NEVNAPOT!

Vanda! BOLDOG SZULETESNAPOT kivanok!

utolag...

Jo ejt!

Kép
boga
 
 


HALIHÓÓÓÓÓÓÓÓ

Remélem senkinek a gyerkőce nem lesz beteg!
Főleg a tapicskálók!!!
Éjnye, bejnye! :lol:

Kata egésu úton hajtotta:
-Kata, beleugrott pocsojába! Szabad ilyet?
Vizes lett, cipő. Hideg! (Ez kitartott 1,5 óráig,míg hazaértünkÁÁÁÁÁÁ)

Móni
Tényleg tud beszélni KAta,csak titkoljuk, még a nygaiknak is kell fél óráa munka,mire belendül a csajszi!

Kis ízelítő:
Vacsi közben:
-Leültünk, én elkezdtem enni: Jó étvágyat! (égett az arcom)
- Átnyúl hozzám, összeborzolta hajam: Összeborzoltam anya haját.
Szörnyű anya!
- Bekaptam egy falat kaját a tányérjáról: Anya! Szabad ilyet?
-Wc-n, mivel jön velem: - Itt jön ki! (Mármint a pisi, amit tanulmányoz, ahogy vécézek)
De a múltkor az apjával is mehetett, mert a nap végén közölte: Apa szőrös!(ez akkor volt mikor apánk még minden nap jött)


Móni, Timi
Én is bamba vagyok! (Bocsi, Boga!)

Sok boldogságot!

Tali
Háát, ezt a sok izgő-mozgó kis kukacot csak zárt terepen tudom elképzelni! :lol:
Ami rohangálást levágtunk! :lol:

Köszönöm a meghívásokat, lehet,hogy élni is fogok vele! :lol:
Egyébként erős vagyok! Csak az éjszakák hosszúak, és itt kong a fejemben az mondata, hogy mi vagyunk a rossz választás!
És NEm értem!

Megyek, tanulni!

Pusszanás!!!

Kép
anid
 
 


Sziasztok!

Minden ünneplőnek sok boldogságot!

Timi, nagy-nagy gratula. Büszkék vagyunk Rád. Hajrá koncert.

Dina, úgy sajnálom a helyzetet. De gondolom ezzel már tele van a hócipőd. Tényleg próbálj a lehető legtöbbet kimozdulni. Még hozzánk is jöhettek, igaz elég messze vagyunk.

Lilla, de jó hogy voltatok kikapcsolódni. Ősszel én is tervezem. Megkaptad a mail-emet?

Irigy-irigy a tali miatt.
Most megyek, de pár nap múlva jövök hosszabban.

Pusz
Kata

Kép
Kép
angyalka2
 
 


Sziasztok!

Timi: ne haragudj, hogy nem tudtunk elmenni, de sajna ma volt a tejterhelés a kórházban, és 4re értünk haza, akkor aludt el Áki, mert a kórházba egy szemernyit sem aludt, pedig 6kor keltettem reggel! De nagyon nagy szívvel én is ott voltam lélekben, és remélem, hogy majd hatalmas beszámoló lesz a koncertről!!!!! :lol:

Dina: Ne ez a mondat kongjon éjjel a fejedben, hanem hogy van egy csodálatos lányod, akit imádsz, akinek szüksége van Rád, és csak Rád számíthat mindenben! Együtt bármit meg tudtok valósítani, nincsenek határok! És fiatal vagy még, jöhet még a nagy Ő! (persze most nem fogsz ezzel foglalkozni, de a sors majd alakítja az életed, és hidd el, jóra fordul minden!!!)

Mégegyszer nagyon nagyon sajnálom, hogy nem voltunk ott!

Puszi Mindenkinek!

Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek a köszöntést! :)

Én is remélem, hogy nem lesz senki beteg, Sanyikának jól jött a kocsiban a száraz ruha...
Anid! Lángelme vagy, hogy gumicsizmában hoztad Katát, ezt kellett volna nekem is csinálni!
Hihetetlen jókat mondhat Kata, ezért is voltam kíváncsi a szövegére, de sebaj, majd legközelebb hátha bátrabb lesz.

Saara! Piro nagyon aranyos, tündéri, a mosolyától teljesen elolvadtam!

Lilla! Nagyon ügyi Bálint, gyönyörűen beszél és mondókázik! Irigy-irigy...

Sanyika is a hazafele úton egyfolytában a galambokat és a vízben tapicskolást magyarázta, persze még nem barokkos körmondatokban, de én értettem.

Szerintem legközelebb a mekis játszóházban találkozzunk, ott a múltkor többet tudtunk beszélgetni, mint szabadtéren. Mit szóltok hozzá?

Jó éjt,
Móni

Kép
Kép
huncut
 
 


Sziasztok!
Én akkor most irigykedek nagyon. Nem készültek képek? Olyan kíváncsi vagyok.

Itt engem Mira vigasztalgatott alvás helyett, aztán a csalódott, zokogó Brúnót is vigasztalgatta egy sort. A mindenféle nyafogásnak egy jó nagy dörgés viszont véget vetett egy másodperc alatt: Brúnó befúrta a fejét az oldalamba és öt perc alatt elaludt.

Egy kis beszámolót azért kaphatnának a távolmaradók?

Szép napot mindenkinek!
Tücsi
20150827140659
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: