Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nagyon köszönök mindent!!!! :lol:

A Bandi szerint babanetfüggő vagyok,ezért jövök hozzátok ugyanúgy! :lol: (a kórházban is van net :wink: )

Gabek,Lilla számíthattok rám! :wink: Persze a többiek is,akinek esetleg jól jönnek a tanácsaim!!!! :wink:

Most csak ennyi voltam,Hanna éhes!

Pusz

Timi
timiban
 
 


Sziasztok!

Timi! GRATULÁLOK! Végre-végre-végre!!! :D :D :D

Nóra! Nagyon tündéri kisfiad van, a mosolygós kép nagyon cuki! Remélem minél hamarabb jól fog aludni. Próbálj meg napközben te is pihenni, aludni, sokat segít!

Lilla! Jó készülődést a szülinapra, gondolom kiteszel magadért! Hétfőn várjuk a beszámolót!
Megkérdeznéd annak a bizonyos cukrászdának a címét? Előre is köszi!
Köszi a kajatippet! :D

Gabek! Mégegyszer köszi a „kedvcsinálót” a Daubnerban, hamarosan meglátogatom… :D

Nekünk még gondjaink vannak a névválasztással. A lánynevünk megvan, megmaradt a Sára, fiúnevünk pedig a Bence vagy a Balázs (esetleg a Tamás), de egyenlőre nem tudom eldönteni, hogy melyik legyen. Még jó, hogy 40 hét a terhesség… :)

Sziasztok,
Móni

Kép
Kép
huncut
 
 


Sziasztok!

Timi, csudaklassz, ennek így kellett lennie!

A lányokkal lent voltunk a szüleimnél (Pakson) 3 napig, jó sokat írtatok. Úgyhogy most csak elolvasni vot időm, meg egy gyors válasz, mert muszáj aludnom. (Tiszta takony vagyok...)
Képeket kicsit később küldök, csak a másik gépen van, ami nincs még összerakva...

Lujzinak boldog elsőt, Bíínek boldog második szülinapot!

Saara, meg végülis a töbiek, írok majd magunkról, csak krónikus időhiány van. (A nappaliban még nics függöny, talán hétvégén megvarrom, ami még hiányzik. És ez így van mindennek, amerre csak nézek...) De szuper kertes házban lakni. Főleg az erdő szélén. Van harkály barátunk is, minden reggel kopácsol. Pankával fel is kerekedtünk, hogy megkeressük.

Most téyleg alszom,

puszi mindenkinek,

Cseragi és a lányok

Manó, HOL VAGY??????????????

Kép

Kép
cseragi
 
 

 
 

Sziasztok!

Most csak nagyon gyors leszek, mert még ezer a dolog, és az idő meg rohan, szóval csak Timinek írok: nagyon nagyon gratulálok, legyen sok örömöd az új munkában!

És nagyon köszönöm, hogy gondoltatok rám, ránk a Papám miatt, nagyon jól esett!

Puszi Mindenkinek, igyekszem hamar írni, bár a hétvégén nem biztos, hogy gépközelbe leszek!

Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


DRÁGA BÍÍ!!!!!!!NAGYON BOLDOG MÁSODIK SZÜLINAPOT KÍVÁNOK NEKED!LEGYEN AZ ÉLETED VIDÁM!
MILLIÓ PUSZI:TIMI

Kép


Móni,Ági,Szilvi nektek is köszönöm! :P

Ági,
a képek nagyon aranyosak!Mennyit nőtt Zsófi!De Panka se semmi,mint Hanna nutellás kalács után! :P

Lilla,
kellemes hétvégét kívánok nektek,majd várjuk a beszámolót hétfőn!


Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Nagyon Boldog 2. Születésnapot kívánunk Bíínek! Isten éltesse sokáig!



Áki, Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


Bíínek boldog szülinapot és jó kirándulást kívánunk a mai napra!

Móni, Sanyika és a Kispicúr

Kép
Kép
huncut
 
 


Sziasztok,

Bálintnak élményekben gazdag, állatkertezős 2. szülinapot kívánunk!

Lilla
Megkérdeztem, valóban van 3.000 Ft-ért CTG a rendelőben, a doki elhadart egy mobilszámot, hogy azon kell előzetesen bejelentkezni és valóban nem ő, hanem egy szülésznő csinálja. De részletekbe nem mentünk bele, mert hát hol vagyok én még attól :)
Leteszteltük a pogácsa receptedet, valóban egyszerű, gyors és finom is :)
Te az AFP miatt hová mentél a Klinikára, vagy az Istenhegyire? Az csak sima vérvétel, vagy van megint UH is?

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Sziasztok!

Gabek!
Tudom, hogy Lillától kérdezted, de gondoltam erre tudom én is a választ :shock:, ezért leírom. :) Az afp egy vérvétel, amit betöltött 16. hét után csinálnak. Ezt megcsináltathatod a klinikán is. (szerintem kár fizetni érte pluszban, ha megcsinálják ingyért is) Ennek két hét múlva van meg az eredménye és akkor kell menni a genetikai uh-ra, amire időpontot kell kérni. Ezt a klinikán a fsz-n és nem az alagsorban csinálják, tehát elméletileg gyorsabb is, mert csak bizonyos orvosok csinálhatják. (ha kell, tudok telefonszámot mondani). Itt jártam én úgy, hogy 2,5 óra várakozás után közölték, hogy jelenleg nincs a házban olyan orvos, aki ezt meg tudná csinálni, jöjjek vissza máskor vagy várjak, míg előkerül egy doki, aki kompetens. (Állítólag ebből kisebb botrány is volt a klinikán, a következő találkozáskor mondta a dokim...) Aki csinálta volna elméletileg, szabin volt és nem gondoskodtak a helyettesítéséről. Másnap elmentem az Istenhegyire és megcsináltattam ott. (14 ezer a tarifa) Az Istenhegyin kb. egy hétre előre be kell jelentkezni. Még jó, hogy bebiztosítottam magam és kértem oda is egy időpontot (pont egymás utáni napra esett a kettő), így minden megoldódott. Ha eleve az Istenhegyire akarsz menni (mert pl. jobban megbízol benne vagy az 4d-s), akkor szerintem felesleges a klinikán is megcsináltatnod az uh-t. (utólag már én is okos vagyok :shock: )
"Röviden" ennyi. :)

Móni

Kép
Kép
huncut
 
 


Sziasztok

Nagyon sokat írtatok!
lehet,h elfelejtek valamit

Először is:



Kép
Vendég
 


Másodszor:

Timi
GRATULÁLOK
Kép
Vendég
 


Jaj nem is!

Lujzinak kellett volna az első :oops:

Lujzi

Utólag is boldog szülinapot!
Kép
Vendég
 


Lilla

Tök izgi,h nem kérdezitek meg a baba nemét!
Én nem bírnám ki!
Mondjuk Zalánnál az első 4D-s Uh-n csak a vak nem látta,h mi van a lába közt! :lol:
Ahogy rámrakták a uh fejet ott volt premier planban! :lol:

Már a múltkor is akartam írni amikor szó volt arról,h ki hanyadik gyerek stb.Van egy nagyon jó könyv!
Én a barátnőmtől kaptam.A címe:A születési sorrend elmélete!
Érdemes elolvasni

Nóra
Erik nagyon édes :lol: Főleg a mosolygós képen! :lol:

Képzeljétek:Zalán 1 hete tök egyedül alszik el! :lol:
Eddig simi volt meg éneklés. nem sokáig mert elég könnyen elaludt eddig is(ha nem annak oka volt).De most nagyon ügyi!Főleg azért mert tök magától alakította így! :lol:

Van egy jó répatorta receptem.
Majd leírom neketek,nagyon finom.Én minden héten sütök amióta megkaptam a receptet! :lol: Kb.1 óra múlva nincs belőle! :lol:

Sziasztok
Vendég
 


Cserági

Nagyon szépek a képek!(mármint,h rajta a gyerekek!) :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Szilvi
Megkerdezetem doki neninket meg vedononket gasztrosrol, doki neni Heim Palt mondta, vedono I.sz klinikan dr Verest.
ugy latszik, nincs uj a nap alatt...
Hogy van Aki? Hogy alltok a bukassal?

Tovabbra is koszonjuk a koszonteseket :)

Kép
boga
 
 


BII!
NAGYON BOLDOG SZULETESNAPOT KIVANUNK
:D :D

Kép
boga
 
 


Csak röviden!

Végre egy jó döntés az eü-ben!!!!!

INGYENES LETT A PREVENAR!(legalább is azt mondták,hogy a pneumococcus elleni vakcina) Úgy látszik tudnak értelmes döntéseket is hozni odafönn!!!!És 2010-re bekerül a kötelezők közé!
De csak 2 éven alul van ingyé,asszem csak szeptembertől,de már ez is haladás!

Pusz
timiban
 
 


Sziasztok!

Én is olvasó üzemmódban vagyok. De próbálok írni is.

Először is:

Isten éltessen soká Lujzi!!!!


Bálintnak is nagyon sok boldog születsénapot kívánok!!


Cserági!
Örülök hogy újra köztünk! Gyrögyörűek a lányaid, és hogy mennyire hasonlítanak egymásra!
A kertes házhoz pedig sok örömöt kívánok!

Timi:
Gratulálok az új állásodhoz!
Látod, a végén minden rendbejön!

Szilvi:
Őszinte részvétem! Egy szerettünk elvesztése minidg halamas fájdalom.

Nálunk igazából semmi újdonság.
Velem még mindig nincs valami rendben, de már belenyugodtam. Majd csak kitaláljuk hogy mi lesz...
Imi jól van, mint mindig. Igaz most egy kicsit taknyos, de ez legyen a legnagyobb gondja.

Egy talit most már tényleg időszerű lenne összehozni.
Hosszú hétvége után?

Pocakosak pihenjetek sokat!

Tündi

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Sziasztok Lanyok!!

Eloszor is, minden szulinapos babanak boldog szulinapot es hosszu vidam eletet kivanunk!!


Timi, neked pedig gratulalok! Ugyes vagy nagyon!

Koszi a sok hozzaszolast haromgyerekes ugyben, igazan meggyozoek vagytok!
:wink: Majd azert felvetnek meg dolgokat, ha lesz idom ideulni hosszabban.

Sajnos mostanaban nincsen sok idom a babanetre, de azert figyelek, mert egy esetleges taliba nagyon benne lennenk. A Bikas jatszoteret en azert ajanlottam, mert mi oda jarunk es nagyon szeretjuk, es jo oda a kozlekedes. Itt van a Kelenfoldi Varoskozpont mellett, tehat piros hetes es baratai klasszul ideropitik az ember lanyat es babajat. Tobb jatszoter is van itt, mindegyik korbekeritett, es hatalmas zold park veszi korul. Szoval gondolkodjatok.

Ami miatt viszont most a segitsegeteket kerem, az a sogornom. Ket honapos a kisbabaja, es kabe harom hete cumisuvegbol + jobb cickobol eteti, mert sajnos a balon egy hatalmas nagy hamhiany keletkezett a baba rossz szopasi technikajabol adodoan. A szoptatasi ambulancian azt tanacsoltak neki, pihentesse azt a mellet, es adja az abbol lefejt tejet cumisuvegbol. A problema az, hogy a baba most mar a masik mellett sem hajlando kiszivni, csak addig szopik, amig omlik belole a tej, tobb erofeszitesre nem hajlando, es keri a cumisuveget. Ezert a sogornom kenytelen most mar mindket mellet fejni, hogy a bennmaradt tej ne gyulladjon be. Ez persze rengeteg macera, ido, meg "rossz anya vagyok" feeling.
Szeretne, ha a baba valahogy visszaszokna a cicire. A sebe ugyan mar hamosodik, de meg nincs teljesen rendben, o azonban nagyon aggodik, hogy elapad a teje, ha nem szoptat. A fejes ugye nem ugyanolyan..
Egyszoval: hogyan lehet a babat az uvegrol visszaszoktatni az anyamellre (eheztetes nelkul)?

Koszi minden valaszt!

Tovabbi gyonyoru hetveget mindenkinek!

Anita

Kép
Kép
panzej
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog szülinapot és még sok ilyet kívánunk Bíínek!

Tündi, nagyon jó, hogy jelentkeztél - állásügyben van valami fejlemény?

Anita, a cumisüvegeket kellene kiváltani: vagy szoptaníttal vagy pohárral, kiskanállal vagy medela soft cuppal (kicsit haladósabb, mint a kiskanalazás, de pl., ha jól emlékszem, Gabeknak nem vált be). Cumi ne legyen evések között, így az összes szopási igényét a cicin tudja kiélni a baba.

A szoptanít (tartály nyakba, benne tejcsi, kis cső a mellbimbóhoz vezetve, egyszerre van a szájában a cső és a mellbimbó; a csőből haladósabban jön az anyag, mint a mellből) a legmacerásabb, de azért javasolnám mégis, mert evés közben folyamatosan stimulálja is a mellet (először csak az egészségeset, utána a másikat is).

Látatlanban nehéz mit mondani, de nekem, ha sebes volt a mellem Brúval, akkor a fejés tette mindig a legrosszabbat, tehát ezért javasolnám, hogy ha esetleg már kicsit javított a technikán a baba, akkor óvatos próbálkozást megérne. De ezt csak ő érzi-látja.

Uff, én beszéltem.

Itt meg annyi történt, hogy azután, hogy a héten az ácsorgást gyakorolta Mira, ma elkezdett a járókában oldalazva lépkedni. :shock:

Brúnó meg nem hajlandó tekerni a biciklit, csak lábbalhajtós motorozna, lusta, lusta.

Na megyek mesélni (kicsit elcsúsztunk, hosszú volt a kerti létezés :) )

További jó hétvégét mindenkinek!

Tücsi
20150827140659
 
 


Sziasztok!


Biinek nagyon sok boldog szulinapot kivanunk!!! (tavalyi ajandeka meg mindig itt pihen nalunk :lol:)

Anita, azt tanacsolom, hogy amit irtal masold be a szoptatas c. topikba, ami itt van az anyasag alatt, ott eleg profi mamik vannak, biztos tudnak segiteni. (ha a sogordodnek van erre lehetosege esetleg olvassa el az egesz topikot, mert biztos talal benne sok hasznosat!)

Szilvi, oszinte reszvetem!
Mosmar tenyleg nem sokara koltozunk ki :) holnap megyunk konyhabutort barkacsolni Z-vel pont.


Na ennyi, Piro felebredt :(

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sziasztok!

Lilla, hogy sikerult a buli?

Szoptatas mellett milyen lazcsillapitot lehet szedni?
Azt hiszem benyeltem az influenzat :evil:

Koszi!

S
saara
 
 


Sara

Irtam privit laz ugyben :wink:

Kép
boga
 
 


2.1 Non-opioids analgesics and antipyretics and nonsteroidal anti-inflammatory drugs
General information: ibuprofen and paracetamol have the best documentation on safety during
breastfeeding.
acetylsalicylic acid ❏ Compatible with breastfeeding in occasional doses. Avoid
long-term therapy, if possible. Monitor infant for sideeffects
(haemolysis, prolonged bleeding time and
metabolic acidosis)
ibuprofen ❏ Compatible with breastfeeding
paracetamol ❏ Compatible with breastfeeding

forrás who
20150827140659
 
 


ibuprofent mondják erősebbnek

jobbulást!

Tücsi
20150827140659
 
 


Ja és milyen lett a konyhabútor?
T.
20150827140659
 
 


Sziasztok!

Először is nagyon köszönjük mindenkinek a szülinapi köszöntéseket! :)

Gabek: én a klinikán voltam AFP-n, az Istenhegyin fizetni kéne érte, ott meg leveszik ingyen, meg nekem közelebb is van a klinika. 20 perc alatt ott vagyok. Ha reggel fél 8-ra odamész senki nincs, a laboros nénik hálóval fogják a kismamákat vérvételre. Én eddig mindig korán odamentem, és azonnal bementem, ahogy odaértem. Uh nincs, az csak az eredmény megléte után a genetikai 18-20 hetes. Na azt már az Istenhegyin csináltatjuk, egyrészt mert a klinikán katasztrófa az uh (várakozás, bánásmód stb.) másrészt meg szeretnénk 4D-ben is látni a babót.
Mondhatjuk tanultam Móni példájából, és azonnal a kényelmesebb módszert választottam genetikai uh-ra. Amint levették az AFP-t azonnal kértem időpontot az Istenhegyire a Lintnerhez, mert máshoz ott se akartam volna menni.

Ctg-re majd én is a klinikára akarok járni, nem tervezem 3000/alkalomért bebumlizni a Deák térre. Ha megyek a dokinkhoz akkor is mindig úgy megyek, hogy a Nagyvárad téri parkolóban lerakom a kocsit, aztán metróval, mert utálok a belvárosban vezetni, parkolni meg pláne. Szóval remélem ez nem kötelező, hogy ott csináltassuk a rendelőben a ctg-t.

Még annyit akartam gyes ügyben, hogy Zs mégis elintézi magának, mert rájöttünk, hogy akármilyen procedúra is, nem mindegy az a huszonezer forint.

Tücsi: Gratulálok Mirának a lépdeléshez! Nagyon ügyesek vagytok! Bí is pont 7 hónapos volt, mikor járókában elkezdett lépkedni! :)

Timi: Ez aztán nagyon jó hír, ezek szerint a második gyerkőc már ingyen kapja a prevenart? De jó! Az volt az a tizenakárhányezer forintos agyhártyagyulladás elleni? Amikor beszéltünk telefonon akkor nem ugrott be, de ezt adattuk be Bínek asszem.

Cserági: Gyönyörűek a lányok! és nagyon hasonlítanak egymásra.

Bí szülinapja nagyon jól sikerült. Pénteken nagyon élvezte az állatkertet, a fő kedvencek: fehér farkas, tigris, fóka, kenguru, viziló, gorillák - ezeknél időztünk hosszabb ideig, volt olyan állat, amire épp egy pillantást vetett, és tovább ment. A barlangok, lépcsők, lyukak mindenhol nagyon érdekelték. Ott voltunk nyitástól délután fél 5-ig, fáradtságnak akkor láttuk először nyomát rajta, akkor beraktuk a babakocsiba, és ahogy toltuk az autónk felé el is aludt. Ott meg nem akartuk bolygatni, ezért babakocsiztunk vele 1 órát, amíg aludt, mi meg addig sétáltunk a Ligetben egyet legalább apával. Utána mentünk haza.

Vasárnap a családi ünnepség is jól sikerült, bár én nagyon-nagyon elfáradtam a készülődésben szombaton. Kicsit bátor voltam 12 emberre készülni kajával. De lezajlott. Aznap szintén nem aludt egy percet sem, délelőtt apával vásároltak, elhozták a tortát, takarítottak, segített nekem pogácsát sütni. Mivel reggel 9-ig aludt, ezért nem volt álmos délben, kettőkor meg jöttek már a nagyszülők, dédszülők mindenki. Onnantól kezdve nagyon pörgött, falatozott minden kajából, a tortától teljesen el volt bűvölve, az ajándékoknak is nagyon örült. Szóval szuper volt minden.

Néhány kép:
Kép
falatozás
Kép
teljesen elbűvölte a torta
Kép
Kép
azonnal meg is kóstolta...

lilló
 
 


elküldtem, mert féltem, hogy elszáll...

Még annyit akartam, hogy képzeljétek, találkoztam Jutkáékkal, Bencével és Dorkával volt. :)
Üdvözöl mindenkit. Sajnos nincs ideje fórumozni, eléggé lelkötik a gyerekek, mindig van valami program.
Bence még mindig ugyanolyan kis csibész, mint volt, Dorka sajnos beteg volt, így eléggé kedvetelen volt szegényke. De nagyon megnőttek a gyerkőcei, Dorka is már igazi nagylány.

Rita, a Te bejelentkezésednek is nagyon örülök.
Igen, nekünk Gabekkel egy a dokink, már a fiúk születésénél is adtunk neki munkát két hét különbséggel. :)

Tényleg, ki lesz a következő szülinapos? Máté vagy Berregő?

Szép napot!
Lilla

lilló
 
 


Sziasztok,


Rita
Én is örültem, hogy jelentkezel! Pont gondoltam is rátok, hogy hátha Te is beállsz ismét a terhesek sorába :wink: azaz Lilla és közém, mint korábban :)
A férjednek már van állása, vagy ő van otthon Mátéval? Utána néztél már, hogy milyen ott egy bölcsi, ovi ?
A kórház nagyon szép, de azt hiszem az ára is az lehet :?

Lilla
A Thomasos torta nagyon menő, hol csináltattátok?
Miénk lesz a következő szülinap, bár Rita állt előttem a táblázatban, de én beelőztem a magzatvíz elfolyásommal :)

Panzej, Saara
Sajnos nem tudok nektek segíteni, mert egyikben sincs tapasztalatom. (szerencsére :) )

Panzej
A Soft Cup valóban haladós, nálunk azért nem vált be, mert hát akkor még nem tudnak szépen inni és elég sok tej mellé megy (kb. a fele) és én nagyon sajnáltam azt a kevés tejet, ami nekem volt, hogy elpazaroljam. Ezért nem használtuk csak pár napig. De még meg van, ha kell eladhatom, mert a bolti ára elég húzós.

Timi
De jó, hogy leírtad, hogy ingyenes a prevenar, így a 2. gyerek már ingyen kapja, juhééé :D
Azért az durva, hogy egyik évben még 50.000 Ft, utána már "csak" 17.000, következő évben ingyenes, utána pedig kötelező lesz.

Üdv,

gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Ez lemaradt: Az AFP-re be kell előre jelentkezni? Milyen számon?

Kép

Kép
gabek
 
 


Halihóóóóóóóóóó

Csajok van egy rossz hírem: millenárisi játszótér kilőve!
Irodaházat építenek a helyére! Bruhahahahhhaha
Ja és tóba sem lehet köveket dobálni!

Mási hír: változások vannak, este mesélek!!
Pusszantássss

Kép
anid
 
 


Sziasztok!

Gabek! Az afp-s vérvételre nem kell előre bejelentkezni, csak a genetikai uh-ra.

Móni

Kép
Kép
huncut
 
 


Lilla: Nagyon király Bíí tortája, meg is kívántam valami nasit....
hmmm már a 18 héten jártok, hogy eltelt ez a 10 hét a "sitt" óta

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]Kép
fnora82
 
 


Sziasztok lányok!
Vagyok-vagyok, csak fáradtan. Napi kaland megvolt: délelőtt áramszünet, ezért nem tudtam kiállni a kocsival, mivel elektromos a kapunk!!! Próbáltam kézzel kitolni, tök röhejes voltam, kicsit még röhögtem is magamon: egy szőke nő és az áramszünet. Így gyerkőcök itthon maradtak velünk, ők ennek annyira örültek, egész délelőtt playmobiloztak hármasban. Gézu kezd normálisan bekapcsolódni a játékukba. Apukám szerintetek mit mondott a playmobilra???? PLABOY!!!!!
Délután már kijutottam az utcára, négyesben ügyintéztünk!
Válaszolnék én még mindenkinek, de önéletrajzot kellene írnom, mivel Gézu mindig beszél, nem tudok mellette normálisan koncentrálni.
Jó éjt nektek!!!
Zsu

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
muzsu
 
 


Sziasztok!

Lilló!
Minden elismerésem a hétvégi teljesítményedért!

Dina!
Várunk a hírekkel!

Sára!
Másfél éves szoptatásos pályafutásom alatt nem volt szerencsém lázasnak lenni. Így sajna nem tudom. Gyógyszertárba biztos tudják.
Konyhabútor hogy áll?

Tücsi!
Mira baba már nagyon ügyi!!!! Látod milyen erős!!!!

Ma voltam a dokinál. Kiderült hogy nem derült ki semmi.
Amire azt hittük hogy okozza a problémákat mégsem az okozza (progeszteron). Így most ott vagyunk ahol elkezdtük. Doki ajánlott egy meddőségis dokit (van valami latin neve is, de azt nem tudtam megjegyezni) .
Hát röviden ennyi.

Tündi

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Halihó!

Nos a hírek: apa úgy döntött,hogy bedja a válópert,mivel velem és a gyerekkel a legnegatívabb az élet, ha azt nézzük hogy élhetne kötetlenül egy nővel, vagy mint most egyedül!
E van! K.O. mivel mostanság elég sokat volt itt,meg közeledtünk asztalhoz, sőt elértük az ágyat is! Egy sor dolgot megdumáltunk, de ezek szerint ez az alternatíva neki nem kell.
Úgyhogy padlót fogtam megint!
Kezdhetem a kanalazást előről!

Kép
anid
 
 


Anid: Bár az előzményeket nem ismerem, de azért sajnálom a válást!

Muzsu: ezt megnéztem volna :lol: , pedig én is úgy szeretnék elektromosat :)), de a párom nem pártolja :cry:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]Kép
fnora82
 
 


Sziasztok!

Dina,
nagyon sajnálom,hogy erre a lépésre jutott a párod! :cry: Szerintem te mindent megtettél,hogy ne ez legyen a vége!Nehéz a ffiak agyával gondolkodni.Sok erőt kívánok neked a továbbiakhoz,és őszintén bízom abban,hogy áll előtted egy boldogabb új élet!

Sára,
bocsi,hogy nem hallottam a telcsimet amikor kerestél.Aztán tegnap de.visszahívtalak,de nem voltál elérhető,du.meg nem vetted fel.Aztán elolvastam a topikot és gondolom a láz miatt kerestél.
Én speciel az Algopyrint favorizálom,és lehet szedni szoptatás alatt is.De azokat is amiket Tücsi írt le.(gondolom az angol szöveggel nekem akart kedveskedni,hogy gyakoroljak :lol: :lol: :lol: )
Az Algo azért jobb,mert hatékonyabb,és hosszabb ideig tart a hatása.
Ha Coldrexet vagy ilyen influenzára való cuccokat veszel abban paracetamol van,az is mehet,de 3 napnál ne szedd tovább!
Az ibuprofen tartalmúakat én spec.nem szeretem lázra,nálunk nem vált be(nurofen,algoflex)

Manó,
sajnálom,hogy így álltok,hogy nem álltok sehogy!És mire gyanakszik a doki?Tudok neked egy nagyon jó dokit ajánlani,de fizetős(nem a Telki).Nagyon alapos kivizsgálást csinál,és valószínű,hogy nálatok a lombikig nem kéne elmenni,hisz Imi se úgy fogant(ugye jól tudom?),ha gondolod utána érdeklődhetek a dolgoknak!

Más...
Csajok ti miben sántikáltok a hátam mögött???? :lol: :lol: :lol:
Ma hívtak az Országos Bábaszövetségtől,hogy szeretettel meghívnak a bábanapra,mert egy internetes fórumon lévő anyukáktól kaptak egy szép levelet amiben engem azaz ENGEM különdíjra jelölnének!!!Nem volt nehéz kikövetkeztetnem,hogy csak ti lehettek a hunyók! :lol:
Hát nagyon meglepődtem,és boldog vagyok,hogy TI engem díjra jelöltök!Meg vagyok hatódva!A sok bajaimmal nyüglődve fárasztalak titeket,mindig meghallgattok,bíztattok,drukkoltok!Ezek a dolgok nagyon jól esnek,és most ezen felül még egy ilyet is megszerveztetek nekem!Hát szóhoz se jutok!!!
Szóval hétfőn,május 5-én 10-17 ig lesz a bábanap!Ugye ha már megszerveztétek nekem valaki(k) ott lesz közületek?

Nagyon örülök,és nem tudom mivel érdemeltem ezt ki,de tényleg jól esik,és nagyon megható!

KÖSZÖNÖM!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!

Timi: Gratulálok a külön díjhoz :) :wink:

Dina: nagyon sajnálom, hogy apátok erre a döntésre jutott. Próbáld meg azt az oldalát nézni, hogy végre kimondta, és nem élsz bizonytalanságban, nem hiteget tovább. Kívánom, hogy az új életetek Katával legyen nagyon szép és tartalmas, és tudom, hogy így is lesz, mert Te egy nagyon erős és nagyon klassz csaj vagy! Talpra fogsz ismét állni! Ha bármi segítség kell mindig megtalálsz!

Tündi: Sajnálom :( :( :( jaj remélem hamar megoldást találnak a problémátoknak, és lesz testvére Iminek minél hamarabb.

Gabek: AFP-re nem kell bejelentkezni ugyan, de mielőtt mész vérvételre át kell ballagni az ambulanciára a doki által írt beutalóval és a kiskönyvvel, ahol kitöltenek egy A4-es papírkát, és azután veszik le a vért.

A tortát itt rendeltük nálunk egy kávéházban, nagyon finom volt, tejszínes-túrós, csak a marcipán volt nagyon geil és vastag rajta - gondolom ez tartja össze, de Bínek persze a marcipán ízlett, igyekeztünk neki a belsejéből adni, de persze lecsípkedte a tortáról is, azóta kéket kakil :shock: :shock: :shock: Brrr biztos tiszta E volt.

Sára: Sajnos láz ügyben én se tudok segíteni. Terhesség alatt tudom, hogy Panadolt kaptam lázra a klinikán. De szoptatás alatt??? Remélem már jobban vagy.

Panzej: Sajnos szopi ügyben sincs ötletem, szerencsére nem volt hasonló gondom. Remélem megoldódik nálatok a családban a dolog!

Nóri: Vajon a kis Aladdinnal mi lehet? Már biztos gőgicsél a kis aranyszínű kiságyában! :D Ez Caprióról jutott eszembe. :lol: Hajniról megtudtál valamit Elitől?

Szép napot!
Lilla

Móninak: gombaleves, szilvás gombóc

lilló
 
 


Sziasztok!

Dina, nagyon sajnalom!!! a rossz helyzet ellenere probalj magadra is figyelni, egyel rendesen ne hogy elfogyjal itt nekunk!
virtualis oleles!!!
szolj, ha tudunk valamiben segiteni!!!

Timi, mifele kulon dij?? Nahat! :wink:

Kosz, hogy kerestel, 2x is, draga vagy! ne haragudj, h nem hivtalak vissza, de nincs penz a telcsimen, tiszta ciki es kettetorott( :shock: ) a bankkartyank, folyamatban az uj, de addig nem tudom tolteni... (Z a zsebeben cipeli A kartyankat (neki nincs bojkotalja a bankokat), hat eddig birta....).
a laz miatt hivtalak, igen.

Vasarnap brutalis volt, egesznap fetrengtem Piroval, de mara sokkal jobb, ugyhogy biztos nem az influenza, bar a lazzal jaro tunetek ugyanolyanok voltak..
ilyenkor mindig az jut eszembe, h mekkora szerencsenk van, h egeszsegesek vagyunk es nem vmi hulye betegseggel kuzdunk allando jelleggel!

konyhabutorbol nem lett semmi, vasarnap mentunk volna megcsinalni (szines csempe elhelyezeset kitalalni a konyhapulton), de a laz miatt csak a fiuk mentek.

Boga, koszi a privit! :)

Tundi, masik dokihoz nem akarsz elmenni? meddosegi doki, neee! meg beleeled magad, attol meg messze alltok, nem?!?! :oops:
szerintem felejtsetek el a teso kerdest es akkor ugyis bekopog :wink:

Nori, sitt :lol:

Lilla, gondoltam, h nem fogsz vmi nyugis kis programot szervezni magadnak Biiii, szulinapjara :) Gratula, de utolag azert ejnye ejnye!
mar mindjart felidos leszel, hihetetlen!
Abigel nekunk is nagyon tetszett!

Moni, a fiu neveitek is mind tetszenek, Vincenel is szoba kerultek, de mindkettonknek van ilyen nevu nem szimpi ismerose, ugyhogy nem eroltettuk ezeket. (elso szerelmem, aki jol otthagyott 17 evesen Tamas volt, hihi :lol:)

Gabek elujsagoltam anyosomnak, h a Daubnernel van tej es tojasmentes suti, azonnal odaszaladt Vincivel, h bepotoljak a 2,5 eves lemaradast, de ott azt mondtak, h nincs ilyenjuk es nem is volt. :shock: nem ertem!

Cseragi, koszi a kepeket! nagyon edik a lanyok es tenyleg nagyon hasonlitanak!

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sziasztok!

Dina
NAGYON SAJNALOM!
Sok erot kivanok az ujabb kanalazashoz!!!

Timi
Hu de izgi! Kulondij? :lol:
Gratulalok!

Vanda
Hol vagytok? Kozeleg a szulinap :wink: ?

Kép
boga
 
 


Sziasztok!

Dina: nagyon sajnálom, hogy ilyen irányba mentek a dolgok, nagyon drukkoltam Neked, hogy sikerüljön újra! Legyél erős, mert Katának nagy nagy szüksége van Rád!!!!

Timi: fórum, különdíj?? :lol: :lol: Ki érti ezt:-))) Gratulálunk!!!

Sára: remélem már sokkal jobban vagytok! Csak nem akar alakulni az itteni élet, de egyszer már csak kiköltöztök:-))

Tündi: szerintem se görcsölj a TEsón, és akkor jönni fog. Imi is simán összejött, nem kellett meddőségi centrum, és egyéb kiegészítő, miért ne jönne össze a Tesó? Te néztél már bölcsit? Nálatok milyen a helyzet?

Boga: Hogy van a kis Lujzi? Olyan gyorsan egy éves lett Ő is! Miket csinálgat?

Sajnos nálunk a bukás még mindig fennáll, hétfőn megyünk a II. gyerekre tejterhelésre, de ha utána is marad, akkor a Heim Pálba próbálok meg embert keresni, aki segíteni tudna, vagy a Madarászba. Tücsi, ha találok valami normális gasztróst azonnal megírom. Sajnos nekünk is csak rossz tapasztalataink vannak ezen a téren. Veres doki meg egy kicsit drága.....

Lilla: mekkora nagy srác lett Bíí. Magas, vékony kis lovag!! Biztos nagyon szuper volt a szülinapozás,de mostmár pihenj, nehogy megint csövezni kelljen (már ide sem írom, hogy hol, nehogy ....)

Puszi, szép napot!

Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


Szilvi, Tucsi, nekem ismeros ajanlott egy normalis gasztrost, amikor a multkori mizeria volt, a budai gyerekkorhazban van (ami sztem tok jo hely a tobbi gyk-hoz kepest, kicsi, sokkal emberibb). felhivtam es o az egyetlen, aki fogadott volna, nagyon kedvesnek tunt.
http://www.budaigyk.hu/site.php?inc=0&menuId=31

o a vezeto foorvos, a lap tetejen. idopontok pedig a tablazatban alul.
saara
 
 


Nagyon viccesek vagytok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Persze,ti nem tudtok semmiről! :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Azért köszönöm a gratulációkat! :wink:

Lilla,
Bí nagyon helyes pasi.Majd,ha akkora lesz,mint Áki fiam,csak kapkodod majd a fejed,hogy hetente másik szerelme van,mert ő lesz az iskola hódítója! :wink: :lol:

Sára,
örülök,hogy jobban vagy.Ezek szerint nem is volt szükség gyógyszerre?

Pusz

Timi
timiban
 
 


Gyerekek, ha hiszitek, ha nem másodszor is elszállt a kisregényem.........most iszonyúan és nyomorultul érzem magam.

Ne haragudjatok, ha nem irom újra az egészet.

Mindenkit imádok és nagyon klasszak vagytok!!!!!!!!!

TIMINEK órási gratula! Szuper vagy!

Bálintnak és Lujzinak boldog szülinapot! Lujziról is kérek képeket!!!!!!!!!!!!!!

Sári gyógyulgassatok!!!!!!!!!

Most csak ennyi, és megint eltűnök, immár Kaposvárra, a nagyihoz.

Jó hetet mindenkinek!

Vanda

Szülinap a Bálintnak majd csak május 14-én, nekem viszont most szombaton. 29 leszek, onnan már csak egy ugrás a Sugár! :)

Puszi!

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Sziasztok,

Saara
Nem értem a Daubnert :shock: :roll: Tavaly tuti volt. De megyek egy hét múlva :wink: és rákérdezek. Szerintem az anyósodat lehet, hogy valami kezdő csajszi szolgálta ki. Szegény Vincének mekkora csalódás lehetett :oops: , jajjj ne haragudj :cry: , de nem hagyom ám ennyiben! :x
Neked persze jobbulást!

Timi
Virtuális jelölés, aztaaaaa, lehet, hogy valami virtuális díjat is kapsz? :wink:

Manó
A mi dokink azt hiszem foglalkozik valami ilyesmivel is. De ezt csak abból gondolom, hogy amikor én először mentem hozzá akkor el voltam keseredve, mert 2 hónapja próbálkoztunk hiába, és akkor azt mondta, hogy ha még néhány hónapig nem jön össze a Gergő akkor javasol ezt-azt. De erre már nem került sor :)

Üdv,

Gabek

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Sziasztok!

Timi, gratulálok a különdíjhoz! Nahát!!!
:)
Hát, bevallom, nem jutott eszembe, hogy gyakoroltassalak, de nem is rossz ötlet :)

Azért küldtem angolul, mert a WHO (egészségügyi világszervezet) honlapjáról letöltöttem a szoptatás mellett szedhető és nem szedhető gyógyszerhatóanyagok listáját és abból másoltam ki. Ha kell valakinek, akkor tudom küldeni mail-ben.

Sára, köszi a gasztróst, elmentem, nagyon remélem, hogy nem lesz rá szükségünk. Egyébként neki már pont olvastam is egy cikkét. :)

Remélem, már jobban vagy, vacak dolog beteg lenni a kölkök mellett. Gyógymanókat elindítottam!

Tündi, lehet, hogy tényleg túlzás még a meddőségi vizsgálat, nem? Csak azért gondolom, mert azt mondják, hogy egy év sikertelenség után indokolt, az átlag fél év, mire összejön egy baba. De az is tény, hogy vannak kivételek, Alziza tud erről többet. Mindenesetre drukk!!!

Egyéb ügyekben meg nézd meg, kérlek a mail-edet!

Szilvi, remélem, hogy rendben lemegy a vizsgálat - mi kedden járunk pont arra, megyünk kardiológia kontrollra.

Vanda, előre is boldog szülinapot!!! Jó pihizést - képzeld, én anyukám is arról a környékről származik. :)

Dina, hát, érdekes egy figura lehet Kata apja. Remélem, hogy a lehető legkevesebb fájdalommal fog lebonyolódni a válás - sok erőt és nyugalmat kívánok neked hozzá! Az utána következő évekre meg jó táncházazást ;) és sok boldogságot! Vigyázz magatokra!

Diplomamunka témát sikerült kiötölnöd már?

Lilla, azért vigyázz magatokra! Nem semmi terülj-terülj asztalkám volt, látom. :)
Nagyon helyes Bálint! Olyan jó látni, amikor így örülnek! Gondolom te is jól kifáradtál az állatkerti sérában, azért óvatosan!

Boga, küldtem mailt.

Nálunk a legrosszabb hír - sose legyen rosszabb!!! - hogy mégsem biciklizünk holnapután, mert Mira még a bicikliülésben nagyon ingatagon ül, nem akarom a hátát legyepálni (bezzeg az állást, guggolást gyakorolja a büdös kölök, az ülést meg nem), az utánfutóba meg át kellene varrni a biztonsági övet , házibarkács a jármű, tehát nem állítható, Brúnóra megvarrtuk, most meg későn kapcsoltunk, nem lesz már rá idő.

Szép napot mindenkinek!

Tücsi
20150827140659
 
 


Sziasztok!

Nem közöltem minden infót, így én kérek elnézést. Nem az a fő problémánk (most már) hogy a tesó összejöjjön, hanem hogy én rendbe jöjjek. Nincs minden rendben ott bent, de a dokim sem tudja pontosan hogy mi a baj. PCO-ra tippel, meg még valmire, mert a PCO sem fedi le az összes tünetemet. Ezért akar elküldeni egy másik orvoshoz, aki jobban ért a hormonokhoz.

Dina!
Nem lehet hogy valaki a háttérből (harmadik fél) hat a férjedre időközönkét? Mert ez így nagyon nem tiszta.

Timi!
Gratula!!! :))))

Szilvi!
Sajnálom hogy szegény kis Ákinak még mindig nem rendeződtek a bukásai. Én azt hittem hogy ezt kinövik a gyerkőcök.
Imit jövő héten megyek beíratni a bölcsibe. Itt van tőlünk két utcányira. Remélhetőleg szeptembertől már böcsis lesz.
Nálatok hogy áll a dolog?

Holnap majális! Ki mit csinál?

Tündi

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Sziasztok!

Sára: hálásan köszönöm a gasztróst, mentettem, és hétfő után felkeresem, ha itt nem jutunk eredményre (hát nem várok sokat a dokitól most sem...)

Tündi: remélem nem PCO, most néztem meg a neten. Olyan érthetetlen, Imi simán összejött, most meg egyszerűen nincs peteérésed? (nem vagyok szakorvos, csak ezt szűrtem le az elolvasott cikkből) És akkor most hogyan tovább, mit fog csinálni a doki?
Nálunk ápr. végére ígérték a döntést a bölcsiről, na ehhez képest még semmi, és szerintem már igencsak ápr vége van... Szóval elég ideges vagyok, mert én sem tudok addig lépni semerre. Lassan neki kell állni munkát is keresni, attól tartok eléggé. Megint új, ismeretlen, ráadásul nagyon sok helyre kell az angol, nekem németem van, és most tanulok angolul, szóval messze vagyok még a társalgási szinttől.. De pozitívan állok hozzá, biztos megtalálom a nekem való szuper melót!!! Te nézegettél már munkát?

Tücsi: remélem nálatok normálisabb a kardiológiás doki, mint nálunk a gasztrós :? :?
Édi lehet Mira, ahogy már próbálkozik állni! Áki is ilyen idősen kezdte, gyorsan fejlődnek!

Vanda: előre is nagyon Boldog Szülinapot, mert nem biztos, hogy tudok írni pont szombaton!!!!!

Timi: már hetek óta akarom Neked írni Bon Jovival kapcsolatban: Áki vmelyik nap nagyon nyügi volt, beraktam neki a dvd-t (csak hallgattuk, képet nem kapcsoltam), és abban a pillanatban rosszkedv huss, és már táncikált is. Elég sokat hallgatom én is, és szereti nagyon! Tényleg, a múltkori story tv-s felvételt lemásolnám, megnézném, ha meg tudjuk majd vhogy oldani, ha eljut hozzád is a kazi!

Szép napot Mindenkinek!

Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


Sziasztok!

Nem nagyon tudtam sajnos visszaolvasni, kevés időm van mostanában sajnos.

MIndenkinek, aki mostanában ünnepelte a szülinapját Sok Boldog Születésnapot Kvánok! Névnaposoknak Sok Boldog Névnapot Kívánok!

Remélem mindenki jól van!

Mtm gratulálok Mirának a lépegetéshez. :-)

Timi örömmel olvastam, hogy sikerült az állás, nagyon drukkoltam gratulálok!!!

Tündi szorítok, hogy ne PCO legyen.
Saara nagonjó képet tettél fel, nagyon édes a bébid.:-)

Lilló nagyon szép kisfiad van, látom nagyon tetszett a torta neki és mennyi finomság.-)

Dina sajnálom, hogy így történtek a dolgok, de ne ess kétségbe, valahogy lépj át és emelt fejjel menj tovább. Ott van a kislányod ő majd segt neked.

Szilvi remélem minden rendbe lesz a vizsgálaton.

Rita örülök, hogy jelentkeztél, jó hallani rólatok!!!:-) Puszi nektek!

Elnézést, ha valakit kifelejtettem.

Puszi nektek!
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: