Új privát üzeneted érkezett!

Bárány!

Az biztos, de jól fog esni egy kis lustálkodás! 8)

Binyek!

Már készítem fel magam, hogy a műtét után kizárólag pozitív dologok jussanak eszembe! Tényleg sok múlhat ezen! :roll:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Nagyon rendesek vagytok! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Bari!
Köszönöm a dícséretet!
tuti, hogy csak 25 hetes vagyok, de egy kisebb viziló formában... :oops:
A konyhámat én is imádom, és a narancssárgától jó kedvem lesz!!!! :lol: :lol:

Grönland!
Nagyon sajnálom, szörnyű dolgokon mentél keresztül!
Igaza van Binyeknek!
Csakis pozitívan!
Ez a kisbaba veletek marad, hiszen már tudnak a dokik a problémádról, és nagyon fognak rád vigyázni!
Borzasztóan unalmas pihengetni egész nap, de mi itt vagyunk, hogy segítsünk!

Binyek!
Neked még nem is írtam, hogy nagyon tetszik a babajárgány!
A pocak fotódon pedig azért mosolyogtam, mert elgondoltam, mit fogsz kezdeni az üveges szekrény tartalmával két totyogó kiselefánt mellett... :roll:
Vendég
 


Marcsi!
Ez a szekrény kérdés még eszembe se jutott!!!Úristen!De hát mik vannak még...Egy éve költöztünk ebbe a lakásba,akkor még nem gondoltunk gyerekre,van itt tiszta üveg mosdókagylók,hatalmas vázák és kaktuszok,tiszta tükör beépített szekrény,stb...Pakolhatok meg takaríthatok eleget,gyanítom! :lol: :lol: :lol:

Beszéltem ma az új dokival Szexárdon.Nagyon normális volt a telefonban.Jövő héten megyek hozzá szerdán.Csinálunk egy 4d-t is,örüljön a család! :wink:
Nem tudom,hogy mit csináljak a szegedi dokimmal...Mióta terhes vagyok még nem fizettem neki egy fillért se,mert mindig a kórházban voltam nála,ott meg nem fogadja el.Gondoltam,hogy majd szülésnél odaadom neki az egészet egyben,de most mit csináljak?Tünjek el,mint szürkeszamár a ködben vagy menjek át,adjak 20.000 Ft-ot és mondjam,hogy nem jövök többet,mert szar a klinika???? :?: :?: :?: Mit gondoltok?

binyek
 
 

 
 

Binyek szerintem mond meg neki mi az ábra de nehogy vigyél egy huszast...ha lenne rá igénye eddig is elkérhette volna!
Majd inkább adod a másiknak....
Vendég
 


Binyek! Szerintem is, szólj neki, de ne adj pénzt!

Kép
szly27
 
 


Hát majd még kitalálom,hogy mi legyen...Huuu,de utálom ezeket a helyzeteket! :evil: De sajnos mindig belekeveredik az ember lánya.... :roll:

binyek
 
 


jól eltűntetek! :?
Vendég
 


Szia Bárány!

Most jöttem, csak rendet kellett rakni a konyhába!
Tegnap nagyon keményedett a hasam és nem csináltam semmit és egy kisebb káosz alakult ki! Tegnap nagyon rosszul voltam egyszer sütött a nap egyszer esett.Szörnyü!
Hogy vagy? nemsokára betöltöd a 30.hetet!
bencuri
 
 


Tegnap és ma is front van...én a keményedéssel próbálok nem foglalkozni...mostmár tuti,hogy teljesen nem fog elmúlni :(
Persze ha nagyon gáz akkor bemegyek a dokihoz...már kétszer bementem,de azon a nyanvadt magnéziumon kivül nem ad mást :twisted:
Vendég
 


Sziasztok csajok!
Én is itt vagyok,csak nem történt semmi említésre méltó...Kicsit beparáztattam magam,hogy baj van a cukrommal,ezért hétfőn elmegyek egy gyorstesztre a gyógyszertárba.Ma is voltam,csak pont kaja után és akkor nem lehet megcsinálni,csak 2 óra múlva.Sose volt bajom vele,még az előző terhességem alatt se,de most napok óta olyan folyamatos szomjúságot érzek,hogy kész vagyok tőle. :roll:

binyek
 
 


Binyek, nekem sem volt semmi bajom idáig csak most a második terhességnél magasabb szerencsére, én ezért váltottam kórházat is mert az előzőbe le se tojták! ja most egy kicsit jobban oda kell rá figyelnem mit eszek! 8)
bencuri
 
 


Sziasztok!

Velem sem történ semmi említésre méltó...
Binyek!
Ilyet én is éreztem, gyakran. Mára már elmúlt. A férjem viszont folyamatosan rajtam somolygott, mert a szomjúság nálam is abnormális méreteket öltött... :? rosszabb voltam, mint egy kisgyerek. :lol:

Ma foltam fogdokinál.
Szegény kicsikém, amikor fúrták a fogam majdnem kiugrott a hasamból.
Biztosan nem tetszett neki az a hang. (nekem sem... :? )

Vigyázzatok magatokra!

Bari!
Bekukkantottam a júniusiba, hatalmas pocakod van..!!! :shock: :lol:
Vendég
 


Maria mostmár érzem is a súlyát :D Kezdem fölvenni a pingvin járást...amit a másikakkal a végén vettem föl :twisted:
Én is szoktam olvasgatni a nyáriban...ott is pörög az élet...
Vendég
 


Olvastátok az augusztusi topikban,hogy holnap tali lesz?Leszünk olyan 20-22-en nagyjából egyforma pocakkal! :lol: :lol: Nem lesz egyszerű látvány...

binyek
 
 


tök jó Binyek, aztán várjuk a beszámolót! Érezd jól magad! 8)
bencuri
 
 


Jó reggelt!
Binyek én csak egyszer olvastam az augusztusit mert a barinőm is akkor fog szülni...
Hogy tudtok találkozni...nálunk a júniusiban mindenki az ország külömböző pontjain lakik :?

Én is várom a beszámolót :lol:
Vendég
 


Binyek az augusztusiban valaki érdeklődött a béres magnézium felől...hát én megpróbáltam...
Ha csak 3x1-ez veszek be abban nincs több magnézium mint a rendes magne b6-ban..ami 3x2,ha viszont abból vettem be a3x2-őt akkor ne tudd meg milyen hasmenésem lett!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Jó reggelt!

Én Magnesi citricit szedek, 500mg-osat, napi 3*2-t, és ne tudjátok meg, mennyire nem tudok klotyóra menni... :oops:
Jó ha hetente 2-szer sikerül! :shock:

Ez a találkozó tényleg nagyon jó ötlet, jó lehet azokat az embereket, akikkel beszélgetsz, végre arcokhoz kötni.
Nálunk is szóba került a téma, de sajnos ahányan, annyifelé lakunk!
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Nekünk azért jön össze a tali,mert nagyon sok pesti és Pest környéki van.Én csak azért leszek ott,mert a párom Pestre jár piótasuliba és pont péteken van ,így eljöttem vele,de például Paksról is feljönnek a csajok. :lol:

Ez a magnézium dolog szeritem nagyon gázos!Össze-vissza adagokat szedetnek mindenkivel..Például szeriem a 3x2 bármilyen magnéziumból rengeteg.Én napi kettőt szedek,de nem is tudom,hogy miből(mert most nincs nálam,már Pesten vagyok),de szerintem bőven sok! :wink:
Én kaptam vasat,mert vérszegény vagyok és nagyon gyönyörű hasmenénem van tőle!Nem nagyon,csak legalább nem kell erőlködnöm!!! :lol:

Tegnap este olyan szarul voltam,hogy majdnem megindultunk itt Pesten valami dokihoz! :cry: Szerintem biztos volt 180 a vérnyomásom!Elaludtam és arra ébredtem fel éjfél körül,hogy az egész testem lüktet,mint amikor elszorítja az ember az ujját és a babák folyamatosan rugdostak és kínlódtak!Nagyon rossz volt!Nem kaptam rendesen levegőt,csak amikor méllyen belélegeztem,akkor jutott be némi oxigén...Elég ijesztő élmény volt! :roll: Csak azért nem indultunk meg dokihoz,mert nem mertem bevállalni,hogy elérjek az autóig...Ahhoz meg már kicsit súlyos vagyok,hogy vigyen a párom!!! :wink:
Na,de ma reggelre kutyabajom! :lol:

binyek
 
 


Sziasztok!
Nagyon belendültetek!

Nálunk sem történt semmi, Roli furi viselkedésén kívül. Annyira sírt, hogy ki kellett hívnom a dokit. Nem hiszti volt. Olyan volt, mintha fájna neki valami és nem hagyta abba. Kb 2 órán keresztül csak sírt és bágyadt volt. El-el bóbiskolt de nem tudott elaludni délután. Pedig akkor nem is szokott aludni. Mára úgy néz ki rneben van. Nem talált semmit az orvos. Azt mondta adjak neki fájdalomcsillapítót 3 napig.


Binyek! Majd számolj be milyen volt a tali! Érdekes lehet így találkozni.
Az a lényeg, hogy jól vagy!

Hát a nagyWc nekem sem egyszerű. Kb. mint Marcsi! Jó ha heti kettő. De már most jobb, az elején szinte szó szerint szültem a Wc-n.

Én magneb6-ot szedek napi 2-t. Ennyi. Nekem eddig még talán egyszer sem keményedett a pocakom. Csak a méhszáj miatt kezdtem el szedni.

Egy ma reggeli kép Roliról:


Kép

Kép
szly27
 
 


Szly!
Ez a tegnapi sírás nem hangzik túl jól...
De aranyos ez a kisember!!!
Olyan jó nézegetni a pofiját! Igazi kis huncut lehet! annyira várom, hogy nálunk is egy ilyen kis ördögfióka rohangáljon!!!
A lányok már nagyon nagyok.

Persze én is azt mondom, hogy minden kornak megvan a maga szépsége, de a kicsi gyerkőc az mégis más...

Binyek!
A te nyavajádról ne is beszéljünk!
A vérnyomásod rendetlenkedett? Otthon tudod nézni?
Irígykedem a találkozó miatt...
Vendég
 


Hahó csajok!
Nagyon-nagyon jó volt a tali! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 17-18 voltunk,mindenki tök normális,annyit dumáltunk,hogy én nyolc órakor vettem észre,hogy már a Lurdy-ban kéne lennem..... :roll: Szétkajáltuk magunkat,mert nagyon finom szendvicsek és sütik voltak! :lol: Annyira érdekes volt,mert nagyjából egyidős terhesek vagyunk mind,mégis volt akinek szinte nem is látszott a hasa és volt,akinek még az enyémnél is nagyobb volt,pedig én vagyok az egyszem ikres. :wink:

Ezt a nagywc dolgot meg kellene valahogy oldanotok csajok,mert egyáltalán nem jó,hogy erőlködni kell!!!Nekem külön felhívta a védőnő a figyelmem,hogy nyíló méhszájjal nem "szülünk" Wc-n,mert baj lesz... :? Kérjetek a dokitól legközelebb valami székletlágyítót,szerintem....

Ez a Roli-bébi tényleg nem egyszerű csemetének néz ki!!! :lol: :lol: :lol: Gyanítom futhattok utána... :lol:

binyek
 
 


Sziasztok!
Binyek tök jó lehetett!Én is annyira kiváncsi lennék a topiktársaimra...szinte már ismerjük egymást így is de találkozni jó lenne!!!
Lehet,hogy földobom nekik a témát de nagyon nagy távolságok vannak :(
Vendég
 


Binyek gondoltam megyek egy kicsit hozzátok olvasgatni (augusztusiba),hogy megkukkoljam milyen volt a tali...de nem kelett volna!!
Van ott egy szörnyű történet amitől sírva fakadok!!!
Vendég
 


Hát tényleg szegény nagyon megjárta és még meg is szenvedtették,de hát még mindig jobb,mint nevelni egy dawn-os gyereket! :(
Sajnos vannak ilyen szomorú és szerencsétlen esetek,ezért kell örülni,hogy mi jól vagyunk! :lol:

binyek
 
 


Sziasztok!

Én is elolvastam a történetet. Nagyon szomorú, szegény csaj!

Igazad van Binyek! Annak örüljünk, hogy minden ok velünk és ez így is marad!


Ma játékokat szelektálok, mert Roli már mindet kihordta a nappaliba a sátrába. Sokat fog ő is "segíteni". Az a rossz, hogy másképp nem tudom, csak négykézláb.

Körülöttem szinte mindenki megszült! Úgy szeretnék már én is ott tartani! Igaz, van két csaj, akik csak utánam fognak, de most két hónap alatt 4-en szültek.
Az egyik anyuék szomszédja és a kisfiú az Aladin Hozé nevet kapta. Hát elég ...hogy is mondjam... röhejes. Pláne a Hozé így magyarosan leírva.

A másik lány szombaton szült és van valami a kicsi nyakán az álla alatt. Most várom a híreket, hogy megmondják, hogy mi az és elmúlik-e.

Kép
szly27
 
 


Sly :Aladin tényleg vicces már önmagában a Hozé nélkül is :D
Gyerek fogja utálni rendesen!!
Bár én mindíg azt mondom ,szerencse ,hogy mindenkinek más név tetszik,még így is van egy két divatnév amiből rengeteg van!!
Ti már választottatok nevet?
Ha már megbeszéltük akkor bocsi!!Agyam szita
Vendég
 


Még nem választottunk. De már mindenki ezzel nyaggat. (ezt nem rád értettem). Nekem tetszik: Amina, Kyra, Lara, Hanna. Ezek tetszési sorrendben vannak. Apának az Amina nem nagyon tetszik, a Kyra és a Lara már kicsit jobban tetszik neki. Csak az a gáz, hogy ő nem mond egyet sem, így még csak választani sem tudok azokból, ami neki tetszik.
Szóval eddig így állunk. Szerintem ezek közül lesz valamelyi, esetleg kettő, mert Rolinak is két neve van: VAdai Roland GYörgy (persze a GYörgy apa miatt). De még így is jó, hogy nem Gyurika lett!

Kép
szly27
 
 


Őszintén szólva én a pároddal értek eggyet!!Kyra Lara,és ebben a sorrenben!!!
A Roli is tetszik...de a György nem nagyon :oops: :oops:
Vendég
 


A Kyrával csak annyi a gond, hogy ha nem kérvényezem külön, akkor Kírának anyakönyvezik. Egyébként Roli Kyra lett volna, ha lány.
A György nekem sem tetszik. Én inkább a modernebb neveket szeretem. Na meg már most kavarok vannak abból, hogy apósom is Vadai György, férjem is Vadai György. Így a mi postánk van hogy ott landol. Az ő emailjei meg ide jönnek! Szóval én semmiképpen nem akartam tovább bonyolítani a helyzetet. Meg valahogy nem is tetszik, ha a szülő nevét kapja a gyerek.

Kép
szly27
 
 


Hát nekünk nagyon gáz a névválasztás! :lol: Egy sincs,amire mindketten azt mondanánk,hogy tetszik...
Szerintem maradnak A és B baba! :lol: :lol: :lol: Egy-egy nevet se tudunk összekaparni,nemhogy kettő-kettőt. :roll: Hát egyelőre így állunk...

De ez az Aladin Hozé ez nagyon komoly! :lol:

Én tegnap azt találtam ki,ha egy fiú-egy lány lesz,hogy Jézus és Mária lesz a nevük.Mert akkor,ha kiáltunk nekik,akkor mondhatjuk,hogy Jézus Mária!!! :wink:

binyek
 
 


Binyek
A baba
B baba szép nevek!!! :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


Nálunk már megvan a név: Szonja! Mondjuk én Bogit szeretem volna, de apának nem tetszik!
bencuri
 
 


Nálunk biztos befutó a Dávid!
De ha még sincs pöcse akkor Niké vagy Szilvia
Vendég
 


Szilvia!!! :shock: Hát nekem az nem tetszik. Bocsi! Szerintem a saját neve nagyon sok mindenkinek nem teteszik. A Niké viszont jó :lol: Na de úgyis Dávid lesz. A Dávid nekem is tetszik.

Kép
szly27
 
 


Hááát 100 %ra mondták,hogy fiú!!
Ja valahogy eszembe sem jutott,hogy te is szilvia vagy :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


Mondjuk jobb mintha Erzsébet lennék! Anyu Erzsébet. Amúgy Kinga lettem volna, csak nagyanyám akarta a Szilviát. A Kinga sem tetszik egyébként.

Ma kitakarítottam majdnem az egész lakást, voltam boltban, elmosogatott a gép, kivagyok! De jön egy volt munkatársam, aki elég ritkán jár erre, ne lássa már, olykor milyen viszonyok uralkodnak nálunk!
Valahogy miót Roli megvan, itt sosincs rend. Engem nem zavar, csak akkor, ha váratlan vendég jön. Sokszor lépni sem lehet a sok játéktól.

Kép
szly27
 
 


Szly..egy pici gyerek melett terhesen,senki nem várja el szerintem,hogy még rend is legyen :lol:
Vendég
 


Valaki Névtelen lett! Én meg azt hittem ugrottunk egy oldalt!

Kép
szly27
 
 


Hahó csajok!
Megjöttem az uh-ról,de még nem tértem magamhoz,kicsit sokkolva lettem!!!
Eddig arról volt szó,hogy kétpetéjű ikreim lesznek,amiből az egyik tuti lány,a másik 75%-os lány.
Na most ma akkora kukit láttam a képernyőn,hogy magam is megijedtem tőle!Valamint és ez a komoly:azt mondta a doki,hogy egy nagy lepényem van,bár eddig egy elsőfali meg egy hátsófali volt és a gyerekek közötti burok csak egy vékony hártya,nem két különálló sejtnek a fala,tehát biztos EGYPETÉŰEK. Ergo a másik baba,aki most nem mutatta meg magát,szintén fiú kell,hogy legyen!
A 18 hetes uh-n teljesen látszott,hogy az egyik kislány,mert premierplánba terpesztett elénk.Akkor most szerintetek mi van????
Képes a két lepény "elvándorolni" és összenőni?Van ilyen?
Mondjatok valamit,mert megbolondulok ettől a bizonytalanságtól...

Ami jó hír viszont:nem kell befeküdnöm egyáltalán,csak ha baj lenne, a méhszájam se nyílt tovább és ha befordulnak a babák,akkor szülhetek és nem leszek eleve császárra ítélve a korom miatt,mint Szegeden!
Ja és nagyon szimpi volt a doki és kedves!!! :wink:

binyek
 
 


Binyek lényeg,gogy minden rendben,sajnos az ilyen lepény összenövés témához hülye vagyok.
Lesz két pöcsösöd...tök jó.És egyformák lesznek mint két tojás :lol: :lol: :lol: :lol:
És a méhszáj is rendben szuper!!!!!!!!!
Vendég
 


Binyek! Gratula! Én ha választani lehetne, akkor egypetéjű ikreket választanék. Ők olyan különlegesek, teljesen egyformák és nem csak baba korukban! :lol:

Kép
szly27
 
 


Binyek

gratulálok a fiúcskákhoz!
Sajna nem tudok hozzászólni a kérdésedhez, de szerintem kizárt, hogy a két méhlepény összenőjön...
Attól egypetéjűek az ikrek, hogy osztódtak, és nem külön-külön petesejtből jöttek létre...Nem?
A lepény amúgy elvándorolhat... :roll:
Szly!
Csilláé, vagy a tiéd volt a méhszáj közelében, ami később feljebb kúszott?

Fura egyébként, hogy egyszer lányt mondanak, egyszer fiút...
Az elején nekem is kisfiút mondtak, azóta pedig folyamatosan lányt...
Inkább hiszem el az utóbbit, mert akkor még nagyon pici volt...

A hétfői uh is kislányt mutatott.

Amúgy én is voltam dokinál, minden rendben, méhszáj változatlanul 2100-as...
Ez jó.
sokat is pihenek... De már U N O M!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Marcsi! CSilláé volt közel a méhszájhoz.

Kép
szly27
 
 


27.hét Máriának!! :lol:
Vendég
 


Csajok!
olvastátok a lap tetején Grönland hozzászólását?! :shock:
Mi lett vele???????

Se név, se vonalzó?! :shock:
Csak nem valami gond van?

szia Bari!
Ugye minden oké?!
Vendég
 


Sziasztok!
Na basszus akkor Grönlanddal történt valami??Csak nem

Marcsi láttam a képedet nem semmi...
Nem vagy elszámolva?Mondjuk 10 héttel??? :D :D

Nagyon jó a 2 új vonalzód!!
Vendég
 


Mai alaphangulatom már meg is van....most én is megnéztem Grönland "névtelen"hozzászólását...
Vendég
 


Szia Bari!

Sajnos Grönlanddal kapcsolatban én is a legrosszabbra tudok csak gondolni...
Tudom, hogy szokott írogatni a Fogamzás fejezetbe, de ott akkora pörgés van, nem tudom, hol keressem.

A pocakom tényleg bazi nagy... Már nem tudok aludni. Tegnap éjjel úgy-ahogy félig ülő helyzetben sikerült. Kezdem kimerültnek érezni magam...
De sajna nem számolták el, pedig jó volna 10 héttel idősebbnek lenni... :wink:

Veled mi van? Ritkán jössz, bár én is szoktam kukucskálni a júniusi topicban... Szerintem én is oda tartoznék... biztosra veszem, hogy júliusban már nem leszek pocakos... :wink:
Vendég
 


Maria:szoktam én irogatni leginkább a paráimat!
Kicsit kikészít már a sok infó és én hajlamos vagyok mindent magamra venni...
Akár mit olvasok 10 perc múlva már érzem a tüneteket magamon :twisted:
Olyan jó lenne már a vége felé járni és egy nagy erős egészséges gyereket szülni...
Hosszú ez a 38 hét(akkor császároz)
Vendég
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: