Új privát üzeneted érkezett!

Haho!

Timi, nagyon komoly szulesznos! :wink:
szolidabb, az tuti! most menj el interjura!!

Dina, mi volt hetvegen :?: :?:

Boga, dehogy haragszom, sooot!
miota a szuleim egyik baratja majdnem elveszitette az ujjat egy hulye orvos miatt nem bizom az orvosokban!
(10 eves lehettem, begipszeltek ( :!: ) a begyulladt kormet, szo szerint berohadt az ujja a gipszben, szegeny ember meg majd megorult a fajdalomtol - bocs, remelem nem esztek. mikor levettek a gipszet es kiderult, h mi van, le akartak vagni, de vegul megmentette egy masik orvos, annyi, h mostmar nem tudja behajtani).
a kismamaban is annnnyi hihetetlen dolgot lehet olvasni. ok is emberbol vannak es bizony tevedhetnek. es tenyleg nagyon hiuk (ezt mondjak?) sztem. engem ezert zavar, ha dokikat istenitenek. nem istenek, orvosok, emberek!

Alziza, koszi neked is! jo olvasni ilyeneket is!

Szilvi, sterimar-al befujod Aki orrat porszivozas elott?

Nalunk 3 napig nem volt se hanyas se fosas, de ma reggel meginttelkezdett menni a hasa :cry:. latszott rajta, h nincs jol, el is aludt az agyunkon 1 orara :shock: annyira nyomaszt mar ez az egesz!
szerdan meg beszelek egy gasztro dokival a budai gykh-ban, talan csutortokon megnezi Vincet. meg nem 100%.

Kinga, huuu, de jo lehetett! most jovok ra, milyen egyszeru az elet 1 gyerekkel :lol:

Lilla orulok, h megusztatok a korhazat! Jobbulast Biiinek!
koszi, h felajanlod a dokitokat, majd meglatom, tenyleg nincs kozel, bar mindegy vegulis...a haziorvosunkba nagyon megbizom (o is homeos), de itt sztem tenyleg gasztro kell (o adott oda beutalot).

Moni, szuper, h jobban vagytok!! :)
nem akarok beleszolni, de dietetikus mondta meg a kh-ban, h nagyon vigyazzunk az eperrel es az apromagvasakkal a tejallergia miatt. Sanyika birja?
Vince is hisztisebb miota beteg (beteg ferfiak :wink:), biztos jobb lesz, ha meggyogyult. Allandoan kezben akar lenni, ugy telnek a napjaink, h le az egyik, fel a masik :).

Piro koszi, o szerencsere jol van, nagyon jo kislany, szepen eszik, alszik, olyan huncut modon vigyorog, h meg lehet zabalni, özik egesznap, sokat dumal a maga modjan. ez mar Vincenek is tetszik, imadom nezni oket :). foleg mikor V mondja "latod Pijoska" es meseli, h eppen mit csinal es ugy fejezi be a kis beszedet, h Te ezt nem tudod meg csinalni, mert te kisbaba vagy :lol: mindez tiszta batyus mely hanggal, nagyon edes!

minden kisbeteg gyogyuljon meg azonnal!!!

tenyleg, nem talizunk valamikor???

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Hát az előbbi hszem nem tudom hova tünt,mert én elküldtem.... :shock:

Sára,
köszi,voltam már interjún.Lehet be kéne mennem Bandi elé,hogy találkozzak a vez.szülésznővel. :wink:

Móni,
örülök,hogy jobban vagytok!Pocilakó?Sokat mocorog?
timiban
 
 


Sziasztok!

Hcg : egy nagy nulla. De szó szerint. Semmi.
Viszont voltam uh is és ott azt mondta a doki, hogy terhesség jeleit produkálom, de mégsem lát embriót, vagy mit. Hát ez van. Sem az uh-s doki, sem pedig az én dokim nem tudott mit kezdeni a helyzettel. Maradtunk abban hogy két hét múlva uh kontroll és megnézzük a prog. szintet.

Timi!
Nagyon vagány vagy!!!!

Móni!
Örülök hogy jobban vagytok!

Gabek!
Téged pedig nagyon irigyellek, hogy ilyen minta gyereked/ ketek van. Biztos nem lesz semmi gond a másodikkal sem. :wink:

Komolyan kezdem elveszíteni a hitemet az eü-ben, olvasva amiket írtok. :? :? :? :? :?

tali, tali, tali!!!!!

Tündi

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 

 
 

Manó,
köszi :wink:
Sajnálom,hogy semmi eredmény nincs,pedig a béta HCG,kimutatja a terhességet.Most nem elkeseríteni akarlak,csak leírom,hogy nálam se láttak semmit uh-n és a vizelet tesztem is negatív volt,de a vér HCG-m emelkedett,4500 lett.Utána nem sokkal már látszódott a petezsák uh-val!
De azért drukkolok,hogy két hét múlva látszódjon vmi az uh-n! :wink:
timiban
 
 


Timi!

nem keseredtem el. Igazából én már sejtettem hogy ebből nem lesz semmi, csak az idegesít egy kicsit, hogy akkor miért nagyobb a méhem és hogy hogy miért vastagodott meg a méhfalam. Az uh-s doki sem tudta mire vélni. Azt mondta hogy szerite kora terhesség. Mondon -0-ás hcg-vel?- Akkor nem érti (válasz). Én meg főleg.

Viszont láttam két szép tüszőt. 19 és 18mm-esek. :) Hamarosan kilép belőlük egy szép petesejt. Legalábbis remélem. :)

Tünde

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Tündi, akkor továbbra is drukk!
T.
20150827140659
 
 


Boga, borzalmas a történeted, Kinga a tiéd is - úgy látszik mindenkinek jut egy-egy ilyen, én csak azon somolygok, hogy a II.nőis topikon belőlem is pont tegnap bukott ki a magam keserűsége az orvosokkal kapcsolatban. Úgy látszik ilyen nap volt...

Lilla, megkaptam a mailt, válaszoltam is :)
örülök, hogy Bííí jobban van. Szegény, nagyon helyes lehetett, ahogy kéri a finomságokat, abszolút átérzem, milyen lelkesen készíthetted neki és mennyire csalódás, hogy nem eszi. Nemcsak a munka miatt, hanem hogy azt sem bírja a kispocak, amit egyébként szeret...

Vanda, mikor költöztök? Lakáseladás hogy áll? Bálint füle javul?

Timi, jó ötlet ez a "véletlen" összefutás :), szerintem csináld meg és ne rágd magad tovább. Jó lett a hajad, gondolom Bandinak is tetszik ;)

Sara, fú, rosszul hangzik, hogy újra meg újra visszacsúsztok. Tenyésztés eredmény mikor lesz? Hihetetlen, hogy nem sikerül egy normális gasztróst találni. Ha sikerül végre, azonnal kérjük a nevét...

Találkozó - hát, én a magam elég sajátos szempontjai alapján megvárnám az annyira jó időt, amikor már lehet esetleg valami játszón találkozni, fedett helyre, ahol sok ember van, nem vinném még Mirát (a sok rinyám után szerintem értitek, miért). Talán legkésőbb május elejére már lesz ilyen jó idő ;) :)

Szép napot mindenkinek!

Tücsi
20150827140659
 
 


Sziasztok,

most képeket hoztam, a pogi sütésről :) :wink:
Már tegnap akartam, csak közben felkelt Bí.
Egyébként azt, hogy megérte dolgozni a palacsintával meg a pogival, azt komolyan írtam, már azért a fél paliért, és pár pogiért is megérte, mert jó volt látni, hogy végre eszik valamit.

Tehát Bí pogit süt:
Kép sajtot reszel :)
Kép szaggat, apai felügyelettel
Kép Lisztezi a szaggatót - ahogy látta tőlünk :)
Kép sajtot szór - teljesen egyedül (kicsit sok lett rajta)
Kép Végtermék (látszik a kis keze, ahogy nyúlkál, alig bírja kivárni, hogy elkészüljön)

És még hoztam egy 16 hetes pocifotót is:
Kép


Timi: Nagyon klassz a hajad, nekem nagyon tetszik. :) Bandi mit szólt? Nem ugrott Rád azonnal? :wink: A színe is nagyon jó, a fazonja meg főleg, annyira fiatalos.
Holnaptól végre Apa is szabin lesz, be is jelentkezem a fodrászhoz én is!

Tündi: Ez tényleg furcsa, amit írsz. Minden esetre drukkolok tovább!

A tali ügyében én Tücsihez csatlakozom, azért nem tolongtam eddig, mert megvárnám a jobb időt, és valami nyitott helyre mennék, Margit sziget, Városliget ilyesmi... A zárt helyek ebben az időben tele vannak bacival. Nem? Meg ugye mi most eleve betegek vagyunk, én is elkaptam Bítől, alig kapok levegőt.

Szerettem volna egy szülinapi bulit tartani Bínek, egy babásat, mint tavaly, de már nem érzek magamban erőt hozzá, még a családira se tudom, hogy fogok felkészülni, hogy szuperul sikerüljön. Pedig jó lett volna... Mindannyiatokkal :)

lilló
 
 


ezt nem tudom, most miért küldtem el, még akartam írni...

Szilvi: Jobbulást Ákosnak! Az orrszívással mi is nagyon kínlódunk. Pedig fújom neki előtte Fluimare-ral, már meglátja az orrszívót és menekül. Úgy kell elkapni szegénykét, és nagyon nehéz már lefogni is, mert iszonyatos ereje van, mindig félek, hogy kárt teszek benne, amilyen erősen fogom.

Móni: gondolok Rátok ma!
Örülök,hogy Sanyika jobban van.
Nálunk ugyanez van, mióta beteg nagyon rossz passzban van Bí. Mindenért hisztizik, semmi nem jó neki. Mindent megun két perc alatt, aztán földhöz csapja. Alig ismerek rá. Éjszaka is hisztizik. Remélem ez is elmúlik majd. Meg nálatok is. Lehet tényleg a kényeztetés miatt van, mert akkor szokott így viselkedni egy napig, ha hazajön a nagyszülőktől. :roll:

Na mostmár tényleg megyek, Bí még mindig alszik :shock: , ez nem lenne baj, csak 3-ra megyünk orvoshoz, és fel kell majd keltenem, mert így a déli alvása is tolódik. Ez Murphy, tegnap bezzeg már fél 7-kor fent volt. Igaz ma éjjel anya-anya gyere be műsor volt, és másodszorra mikor apa ment, nem anya, akkor félórás üvöltés és menj ki, menj vissza, feküdj az ágyadba, anya jön Bándintihez! Aztán persze anya ment, és együtt aludtunk a végén. Én 7-ig, ő meg még mindig...
Éjszaka csak engem bír elviselni, az apját valamiért nem. Pedig imádja, és egész este együtt játszanak, úgy örül neki mindig, mikor hazajön, sikongat, hogy apuci-apuci. Ki érti ezt?

szép napot!
Lilla


Lesz idén tavasz???

lilló
 
 


Sziasztok!

Most csak hiper sebességel jövök, mert a munkahelyemről írok. :D

Tündi!
Sajnálom a dolgot, de hátha ez a két hét megvilágosítja a valóságot!

Timi!
Hajrá cselezés! Van eredmény?

Sára! Még mindig jobbulást!


Gabek!
Meg tudnád írni nekem, pontosan hol lehet feliratkozni az angolra, amit te is csinálsz? Gondoltam, kipróbálom. Sajnos nem volt időm visszakeresni.
Előre is köszi!


Sziasztok!

Kinga
kgk
 
 


Sziasztok

Helyzet nálunk:
Próbálom röviden összefoglalni ezt a pár napot ami miatt hulla vagyok és nem voltam pár napig:

1.Csütörtök:éjszaka Zalcsi nem sokat aludt!Én 11 után feküdtem le Ő 01:30-04:30-ig fent volt!

2.Péntek:egész nap mászkáltunk,vásárolnom kellett,kihasználva,h a férjem itthon volt.Gondoltam beugrok szoliba.
Egy új csaj volt ott,én már rég nem voltam.Be is mentem a szokásos időre.Csak a csaj elfelejtett szólni,h csőcsere volt.
Hát..csajok,olyan szinten égtem meg...
2napig azt sem tudtam,h üljek vagy feküdjek.Mostanra már javult a helyzet!
Zalán ezen az éjszakán is kb.annyit aludt mint előző éjszaka,de amúgy sem tudtam aludni mert komoly fájdalmaim voltak.

3.Szombat:na ekkorra már totál nem voltam önmagam,de Alex csapatának (a nagyoknak) meccsük volt és a szünetben a kicsik bemutatóztak.Ide menni kellett,ez egész délután tartott!
Ez az éjszaka sem volt jobb!

4.Vasárnap:elmentünk állatkertbe.Már rég megígértük nekik!Jó volt Zalán élvezte.
Estére már alig álltam a lábamon.

Erre tegnap reggelre Zalán tök taknyos lett!

Délelőtt a szokásos 2 órás alvás helyett fél órát aludt!
Ez gondolom sejtitek mit jelent! :roll: :shock:

Most éjszaka viszonyleg jól aludt,de ez annak köszönhető,h folyamatosan csepegtettem a mentholos olajat.E miatt viszont én nem aludtam valami jól! :?

Most alszik 11 óta.Remélem jobban lesz!

Boga
Hihetetlen,h ugyanarról a pasiról írunk! :shock: :(

Lilla
Csini pocid van!Már a 16.hét!Repül az idő! :lol:
Bí nagyon édes!

Timi
Jó a hajad! :lol:

Ja!
Nem tudom már ki kérdezte,h Zalánnak,hogy vették észre,h baj van.
Neki a botallója van nyitva!(Volt a kamrai sövénynél is gond de az rendeződött magától)
Nálunk aznap vették észre amikor hazajöttünk volna a klinikáról!
Persze így maradnunk kellett.De mivel másnap sem volt szabad Cerny mentő így mi vihettük át a kardiológiára!
Azóta is oda járunk!
Vendég
 


Az állatkert már majdnem teljesen készen van!
Érdemes még várni pár hetet és akkor már minden nyitva lesz és felújítva!A maciknak is tök jó helye lesz!
Fel lehet menni majd az óriás sziklára(mondjuk én ezt kihagyom)

/1207651681.5512.jpg[/img]

Bocsi ha sok voltam! :oops:
Pótoltam a lemaradást!

Sziasztok
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 11:49-kor.
Vendég
 


HAlihóóóóóóóóóó

Jegyzeteltem, mint kismamakoromban! :oops:

Sára
Jobbulást Vincének. Jó, hogy Pirus bírja!

Az eü rendszer meg addig nem lesz jobb,míg az egészet úgy ahogy van egy nagy levegővétellel ki nem javítják Gondolom máshol is vannak gázok, csak nem hallunk erről.
Mondjuk én az sztk-s műtétem eredményéről a jövő héten tudok beszámolni. Hogy dolgoznak ingyért.
időre mentek, kedvesek voltak, szólt a zene, nem azzal as árga lötyivel kentek össze, szóval eddig okés! A sebem meg úgyis szőrnyen gyógyul!
A csazi helye is ronda,meg egy-két krábbi műtét, amit ismerős dokik csináltak!
Szóval nézzük ,mit kapok sima Tb-re. :lol:

A hiszti meg ne kesertsen el, tudod: Kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond! :lol: :lol:
Én innentől kezdve, amikor ez eszembe jut, csak vihogok Katán, mert aznap már 5 millószór anyázott! :twisted: :roll: :lol: :lol: :lol:

Boga
Hát a ti történetetek sem piskóta.
Én anno azt mondtam,hogy a dokink addig maradhat,míg olyat nem tesz,amtől laikusként kinyilik a bicska a zsebemben!
Katát most is beoltota,mikor folyik az orra. :twisted: Hála az égnek,hoyg strapabíró a kölök! :lol:

Kinga
Hát igen, a gyógyszeres sztorimra nem vagyok büszke! D evan egy barátnőm,aki éjjel is rámmozdult a problémára! És jött és átsegített!

Spopronban a Lővérekben voltatok??
Mi is oda járunk!

Lilla
POCAK!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
(Irígy irígy!)
Bíínek jobbulást!

Hogy kell képet felrakni????????


Szilvi
Hát igen, a rossz gondolatok már elmentek, azért még hagyott itt egy-két álmatlan éjszakát, de az már más!
:lol:

Móni
Nyugi, a férjem gyeekként csak a vajsmézes kenyeret ette hónapokig.
Felnőtt( bár lehet,hogy ezért lett dinnye? :oops: :oops: :lol: ), szép nagy ember lett!

Timi

Hűha mekkor váltás!
Nekem tetszik a fazonja, a színe nekem vad, illetve ilyenkotr nem tudom mmit csinálnék két hónap múlva, ha lenő?
Én most ezért lettem szőkéről(majdnem ősz) újra barna!

Tényleg? Apa mit szólt????????

Muzsu

Átokkal mi van???????
Meggyógyultatok??????


ÉS MOST AKKOR EGY KÖRKÉRDÉS!

Mivel az egyetmen szakdolis témát kell választani, nincs öttletem!
Irodalmi témát keresek, az 1800-as évek után! Főleg magyar irodaliom érdekelne!

Bármilyen ötletre nyitott vagyok, ha van valakinek emléke, jól jönne.

A nyelvészetet én helyből kilőttem!

Korábbi diplomamunkáim töriből készültek, azokat nem fejleszthetem tovább!


KÖSZIKE, ha tud segíteni valaki!


Rólunk:
Kata belépett a "Mi az mi?" korszakba! címkézzük a világot!!!!
A másik kedvelt kérdése: Anya mit csinál? Apa mit csinál? Bácsi.....stb!És Én mit csinálok???
És ez megy egész nap!!!!!
Néha leszerelem: Na, szeritned mit csinál? kérdéssel, válaszol rá, de újrakezdi!

Csak akkor van csend ha alszik!:)))))))))))))))
Vicces!

mentem karfiolt panítrozni!

Kép
anid
 
 


Sziasztok!

A tojásterheléses vizsgálatunk nem sikerült, mert Sanyika nem volt hajlandó megenni a főtt tojást, így nem tudták megnézni, hogy hogyan reagál rá a szervezete. Holnap újra bemegyünk és megpróbáljuk bundáskenyérrel, ha az sem sikerül, akkor feladom. Minden orvos mást mond az allergiával kapcsolatban, én már teljesen kész vagyok ettől! Az allergológus azt mondja, hogy ne adjak neki tojást, mert később asztmát okozhat. A mostani doki szerint ha nincs baja tőle(nem lesz kiütéses, nem hány stb), adjam neki nyugodtan. A gyerekorvos szerint a tejallergiások nagy része szójaallergiás lesz, ezért csak kevés szóját adjak neki (alig kap). Aprómagvas gyümölcsökkel, marhahússal megintcsak óvatosan, mert a tejallergiásoknál keresztallergia lehet. Kérdem én: a gyerekem nem eszi meg a zöldségeket, akkor mi a fenét adjak neki a kenyéren és a húson kívül?????????????
Megjegyzem még mindig tart a vajaskenyér-sztrájk...
Na most jól kipanaszkodtam magam, bocsi.

Anid!Én csak mosolygok még egyenlőre a csemeték érdeklődős korszakán, aztán majd ha nálunk is eljön, azt hiszem néha lefagy majd az a mosoly...

Lilla! Nagyon ügyes Bálint, hogy így csinálja a pogikat!
Te mivel kúrálod magad? Próbálj meg pihenni, amikor ő is alszik, nehogy gond legyen. Afp-s vérvételre mikor mész? Ha a klinikára készülsz, akkor szánj rá vagy másfél órát, sokan vannak. Szép pocakod van, tényleg sokat nőtt már ahhoz képest, hogy a 17. hétben vagy.

Timi! Jó lett a hajad! Nekem a fazonja nagyon tetszik, biztosan nagyon furcsa a hosszú haj után! Én most növesztem a hajamat, már unom a rövidet és egy kicsit már hosszabb, mint most a tied :)
A gyerekek hogy vannak?

Alziza! Köszi az infókat állatkert ügyben, én is mostanság akarom elvinni Sanyikát, csak megvárom, hogy teljesen kész legyen a felújítás.
Részvétem a sok nemalvás miatt! Én kb. kétszer voltam szoliban összesen, mindkétszer így jártam, mint te és borzasztó élmény volt utána, mire rendbejött, szóval el tudom képzelni hogy vagy :)

Megyek, próbálom rendbeszedni a lakást.
Sziasztok,
Móni

Kép
Kép
huncut
 
 


Sziasztok lányok!
Gyorsan benéztem hozzátok!
Én meggyógyultam, már csak az orrfújás van. Arcüreg tényleg kemény dolog, de rengeteget gőzöltem, az kioldotta a gusztustalanságokat.
Hétvégén jöttek anyukámék, mivel egy évvel öregebb lettem. Közben elszöktünk szombat este egy buliba a férjemmel, tök jó volt. Bár kicsit nyugtalan voltam, mivel Pannika belázasodott. De anyukám jól kezel mindenféle gyerekdolgot. Panni láza elmúlt, most Peti lázas. Én már tényleg komolyan kérdezem, hogy mi a fene van velünk????? Ma voltunk orvosnál, nem vírus, hanem még mindig nagyon meg van fázva Peti, ettől lázas. Orrcsepp, orrspré, ACC és orrszívás. Annyira várom a jó időt!!!
Találkozóban persze benne vagyok, nekem is a szabadtér tetszik! Ó, felébredt Gézu!!!! Most Panni is itthon maradt, mert Peti nélkül nem akart oviba menni.
Mindenkinek jobbulást!!!!!!
Puszi nektek!
Zsu

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
muzsu
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm a dícséretet,jól esik! :wink:
Apának nagyon bejön,rám is ugrott volna egyből,de sajnos benyelte ős is a fosós vírust,így inkább ezzel volt elfoglalva szegény.
De ő kérte,hogy a nyakam "szabadon"legyen,na azt azért nem hagyta ki,de tovább nem jutottunk! :wink: Majd ma,mert kicsivel jobban van! :oops:

Különben,legyen ez most a reklám helye,ha tényleg tetszik a frizurám,és valamelyőtök éppen új sérót szeretne,bátran ajánlom a fodrász "bácsit".A lényeg,hogy bármilyen frizurát elkészít,házhoz megy és teljesen ingyé!
Pontosabban a hajvágás ingyé van,nekem az ide utazást ki kellett fizetnem,egy ezres volt,de szerintem a Pesten nem kér ezért sem,ill.a hajfesték árát,amennyiért ő vette(1600ft volt)!
Na így már még jobban megérte az átváltozás,nem?
Nekem küldött msn-en egy csomó képet hogy tudjak válogatni,miután vázoltam az elképzeléseimet!

Gyerekek jól vannak,Hanna volt egy kicsit náthás,de már semmi.Zsolti élvezi az ovit,fejlődik.Rebi okosodik a suliban!
Hannával járunk a fejlesztőbe.konkrétat nem tudok,csak annyi,hogy nem bír huzamosabb ideig koncentrálni,"kicsit"öntörvényű gyerek!

Lilla,
örülök,hogy Bí jobban van.Nagyon guszta a pogitok,nekem nem sütne Bándint?
A pocid nagyon aranyos!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok,

Timi,
Az első gondlatom az volt a képek láttán, hogy Bandi biztos megint belédszerelmesedik aztán a végén jön még egy baba. :D A lényeg, hogy állati jó lett és szerintem jobban áll ez a rövidebb fazon, mint a hosszú. :wink:
A fodrász bácsit honnan szerezted? Gyakorol, hogy ilyen ingyenes vagy már nyugdíjas és csak hobbiból nyomja?

Lilla,
Nagyon szép a pocid. Bálintnak további jobbulást. Nagyon ügyes kis pék segéd és gondolom mennyire jó volt sütni valamit neki, amit ő kért és amiben még segített is.

Dina,
Van egy eltés oldal irodalom szakdoli témákkal: http://iki.elte.hu/tanszekek/irodalom/szakdolgozat.htm és egy másik, ahol érettségi tételcímek vannak http://home.fazekas.hu/~gyoris/irerett.htm
Hátha köztük van egy, ami megihlet. :)

Alziza,
Nagyon jók a képek! Alex igazi nők bálványa lesz (ha még nem az :P ).
Az állatkerti infónak külön örülök, hátha májusban már minden kész lesz és akkor mi is megyünk.

Blankával tegnap voltunk "Varázsecset"-elni és először festegetett egyedül és olyan nagyon büszke voltam rá! És végre rájött hogyan kell szívószállal inni.

Most rohanok, mert el kell készülni az esti programmal még hastánc előtt és Blanka vészesen nyomogatja a számítógép gombjait, de szerencsére még csak a lemezmeghajtónál jár.

Mindenkinek jobbulást!
prücs

prucsok
 
 


Prücs,
mind a kettő majdnem igaz a fodrászról.Olyan munkahelye van,hogy nem sokára nyugdíjas lesz(38 éves),és mindig is fodrász szeretett volna lenni.Mielőtt üzletet nyit szeretne még több rutint szerezni,ezért vállal be ingyé frizurákat.
Az iwiwen találtam rá,és mutatott referenciákat is. :wink:

Bandinak tényleg bejön,mert jobban szereti a rövid hajat.
Azért baba nem lesz belőle,legalább is remélem,meg nagy szám lenne az biztos(az én állapotomban)!De .... :lol: :lol: :lol:

Pusz

Timi
timiban
 
 


Timi!
Nagyon dögös ez az új haj!
Nekem is rögtön az jutott eszembe, mint Prücsnek!!!!!
Olyan jó tetszeni a szerelmünknek!!!!!!! :oops: :oops: :roll:
Most csak ennyi, mert holnap nagyon korán kelünk, mert képzeljétek, megyek a parlamentbe egy előadásra!
Jó éjt nektek!
Zsu

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
muzsu
 
 


Zsu,
köszi!
Holnapi naphoz sok sikert!
timiban
 
 


Sziasztok,

Na jól elszállt :x :evil: :x :twisted:

Akkor most panaszkodással kezdem: voltam ma vérvételen. Először jobb kezem, nem sikerül... még egy szúrás, nem sikerül...hívja a másik nővért, az még bejjebb tolja a tűt, nem sikerül... még beljebb (már nagyon fájt) de ott sem találták a vénámat... másik kar - másik tű, ujabb próbálkozás nem sikerül...na jó, akkor inkább vesznek a csuklómból, de az jobban fog fájni. Mondtam, hogy csak vegyék már le azt az egy kémcsőnyi vért és hagy egyek valamit. És végre sikerült.
A jobb karom, amit többször megszúrtak most iszonyatosan fáj, a semmiért, a csuklómnál tiszta kék, a bal kezemről ne is beszéljünk.


Kinga
itt az oldal http://5percangol.hu/ íratkozz fel az ingyenes hírlevélre és akkor küldik naponta

Dina
én marketing témájú szakdolikat írtam, nem sok köze volt az irodalomhoz

Lilla
Bálint nem tudja még kifújni az orrát?
Én ezt úgy tanítottam meg, hogy ha kijön belőle akkor mindig megmutatom a papírzsepin, hogy látod itt a fika, és akkor látja az eredményt. Nem túl gusztusos, de hogy tudja mi miért van. Most ha van valami az orrában akkor magától szól, hogy "fika" én meg segítek neki kifújni.

Huncut
Nekem is volt olyan korszakom, hogy vajas kenyéren éltem, sőt most is el tudnék tengődni rajta, nagyon szeretem, csak simán semmi felvágottal vagy ilyesmi.

Timi
Nekem is tetszik a hajad. Mindenképpen sündörögj egy kicsit a kórházban, menj el a férjed elé, vagy vigyél neki ebédet, és épp fuss össze a fontos emberekkel.

Tündi
Nekem is ez volt halvány teszt, feszült a mellem, meg voltam győződve, hogy terhes vagyok. elmentem a dokimhoz, aki azt mondta, hogy nem mondaná még 100%-osan, hogy ez egy gyerek, pedig meg is ultrahangozott. Aztán elküldött a klinikára 2 hét múlvára és ott kaptam róla papírt, hogy 3,7 mm. akkor nagyon boldog voltam, bár a doki mondogatta, hogy ez nagyon kicsi még. Na jó hát 5 hetesen mekkora legyen. :? Tehát lehet, hogy a tied is még nagyon kicsi azért nem látszódik :)

Nagyon köszönöm a linket a krémhez, már be is szereztem.

Saara
Nektek gyors jobbulást.

Aki kimaradt annak lehet, hogy az előző elszállt levelemben írtam.

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Sziasztok!
Gabek, szegény, mindig ilyen nehezen vesznek tőled vért? Ha szedsz Rutascorbint, az nem árt a babának, viszont gyorsabban felszívódik a kék folt, még ha fájdalmon nem is segít.

Prücs, mi az a Varázsecset? Te hastáncolsz? Jól hangzik... otthon vagy jársz valahová?

Dina, konkrét címet nem tudnék mondani, én is marketinges közgazdász vagyok ;) de én valami olyasmin törném a fejem, ha már a töris diplomák is a hátam mögött vannak, hogy eltérő stílusú, nagyjából kortársakat hasonlítanék össze, elhelyezve történelmi korszakban... mondjuk akik eszembe jutnak: Kassák-Ady-Kosztolányi, ilyesmi... (nyilván azért, mert őket szeretem).

Muzsu, jobbulást nektek!

Timi, éppen arra gondoltam, hogy legalább ti jól vagytok, mikor eljutottam odáig, hogy Bandi beteg lett, remélem, nem folytatják a gyerekek...

Lilla, vigyázz magadra, óvatosan a bacikkal. Nagyon jók a képek, már csak a pocid szebb :) Bálint nagyon komolyan ügyködik, nagyon ügyes. Jobban vagytok már?

Móni, hű, de nem irigyellek ezért a kálváriáért, neked sem egyszerű eldönteni, hogy legyél okos. De lehet, hogy Sanyika tud valamit, azért nem eszi meg a tojást :)
Hogy mit adjál neki? Hááát, hm, izé .... vajaskenyér? (hehe, bocs!)
Zöldséget elbújtatva sem tudod adni? Főzelékbe, levesbe, tésztába csomagolva, vagy belesütve trutymákolva, vajkrémmel keverve? (Én sem nagyon tudom elsütni a Brúnónak...)

Alziza, nagyon jók a képek, mi nyáron voltunk, Brúnó nagyon élvezte, szerintem idén is megyünk. Akkor bezzeg a jegesmaci a környékre sem jött, a fotókat nézve nagy kár.
Alex is nagyon komolyan néz :)
Te meg vigyázz magadra! Szoliban menet közben nem érezni, hogy túl sok? (Sosem voltam, nem tudom.)

Kinga, milyen a meló?

Ide nekünk végre a jó időt!!!


Mindenkinek szép napot!
Tücsi
20150827140659
 
 


Sziasztok

lilla
Elküldtem az adataimat.Lehet,h hiányzikvalami nem tudom.

Tücsi
Nem menetközben nem érezni!Mert ha barnulsz az is csak egy idő után látszik!
Most már jobb.Még a térdhajlatom fáj! :(

Az állatkerttel tényleg érdemes várnotok.
nagyon jó lesz!
Azt a részt ahol a tevék,meg lent az antilopok,zebrák voltak,most egybenyitották egy nagy területnek.Ha jól értettem ide jönnek a zsiráfok is!
A gorillák is kint lesznek üveg fal mögött!
A mackók is így lesznek.
A jegemedvéket is üvegfallal vették körül,fel lehet menni egy dobogófélére és onna látni őket,meg alulról a medencét(a medence mondjuk már tavaly is volt)
A fókákat előbbre hozták így lett nagyobb helyük a medvéknek.

Hát így nagyjából ennyi. :lol:

Muzsu
Remélem már jobban lesztek.

Gabek
ez a vérbétel ismerős!
nekem mindíg ilyen.
Amikor jártam havonta vérvételre a progi miatt úgy néztem ki mint egy kábítószeres!És ez így ment 20 hónapig! :roll:
Tiszta ciki volt!

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Hát apától sajna este nem kaptam semmit,vagyis igen a betegséget!Már du.éreztem,hogy vmi nem stimmel,hát estére elég cefetül voltam,meg még vagyok is.Pedig agyon fertőtlenítettünk mindent,hogy a gyerekek el ne kapják,erre nekem sikerült.
Úgyhogy Tücsi volt egy megérzésed amikor írtad,hogy el ne kapjuk.De szerencsére a gyerekeknél eddig nincs semmi,remélem így is marad!


Meg fogadtam a tanácsotokat,és ma bementem a kórházba,de előtte kiderítettem,hogy dolgozik e a vez.szülésznő.
Szóval benn volt,és beszélgettünk.Kb.ugyan azt,mint januárban,megkérdezte,hogy náluk van e az önéletrajzom :shock: (csak szeptember óta).Rendes volt mondta,hogy sok a jelentkező,és még hirdetik,de ez nem tőle függ meddig,hanem az igazgatóságtól,már ő is azt szeretné,ha lezárnák mert kéne neki az ember!A jelentkezők között akad pályakezdő is,és olyan aki egyáltalán nem tud angolul.Őket biztos megelőzöm,mert most neki gyakorlott szülésznő kell.Kérdezte,hogy össz.mennyit dolgoztam,és utoljára mikor.Mondtam,hogy van 8 év munkám a 12-ből,és a Hanna szülése előtt.Azt mondta jó,és felhívta az osztályvezető főorvos asszonyt,hogy vele is beszélgessek.
Ma nem volt jó neki,így pénteken megyek be 1/2 2-re hozzá!

Ezért,ha még nem fogytatok ki a drukkokból,akkor gondoljatok rám pénteken!
Kicsit izgulok,mert fogalmam sincs miket fog kérdezni.Még a végén újra vizsgáztat szülészetből! :roll:

Szóval így állok,remélem hamarosan konkrét választ kapok,és ha engem választanak,mielőbb kezdhetek!


Gabi,
nem semmi amin átmentél.Csak azt nem értem,ha látták,hogy a könyök vénákból nem tudják levenni(azért azt szúrás nélkül is lehet látni-érezni,ha nagyon reménytelen)miért nem vették egyből a csuklóból.Tudom,hogy sokkal fájdalmasabb,és az mindig belilul,de egy szúrásból meg van.


Móni,
nehéz okosnak lenni allergia ügyben.Mindegyik dokinak igaza van.Hisz lehet egy ételallergiából asztma,meg el is nőheti a gyerek.
Rebi is tejfehérje allergiás volt,és miután a terhelése negatív lett,2 évre rá szénanáthás lett.Ő még nem produkált asztmás rohamot,de ha jól elkapja a nátha,szegény nagyon szenved.Zsoltinál is így kezdtük,de nála(még)nem alakult ki szerencsére semmi asztmához hasonló dolog.
Akkor Sanyika nem is kapta meg a 15 hós oltását?Rebit azzal tesztelték le,hogy allergiás e még.Többszörösére hígitották a szurit,és bizonyos mennyiséget többszöri időpontban adtak be neki,és egyre töményebben.Aztán semmilyen reakciót nem mutatott,így megkapta a rendes oltóanyagot.


Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Timi, vigyázzatok magatokra, jobbulást. De látom, hogy írni legalább van kedved. :)
Szurkolok a melóhoz.

Muzsu! Boldog...
Milyen előadáson voltál?

Nézzétek, összeszedtem egy oldalra, amiket összehordtam magamnak (és a barátaimnak) babaetetés-ápolás-hordozás akármi ügyben - részben tőletek: babapraktikak.blogspot.com

Szép napot mindenkinek!
Tücsi
20150827140659
 
 


Timi: Szerintem nagyon állat lett a hajad, tök jó :)))
Nagyon sok drukk pénteker (nagyon cseles vagy :lol: )

Zsu: Boldog Szülinapot!

Manó: Azért megy a drukk, hátha

Lilla: Nagyon jó a pocakot, sokat változott (szerencsére) mióta nem láttam :) Örülök, hogy jobban vagytok..
Pogi jól néz ki, a receptet átküldöd majd nekem, (pogiban nem vagyok otthon)


A válsághelyzet megoldódott. Tök jó fej volt a drága a múlt hét végén. Elvittük az IKEA-ba, a Bauhaus-ba, úgy végigaludta mint a bunda, tehát szeret shopingolni (anyukám szerint anyja fia :D ). Tegnap a műkövesnél voltunk, azt is végigaludta, pedig jött volna a kajaidő ????
Ma azt találta ki eddig, hogy csak anyán jó aludni, na erről most szoktatom le, 10 perc nyafka sírás és elaludt az ágyában...

Egészségügy: HÁÁÁÁÁt ez nagyon gáz. El kell vinni Eriket UH-ra meg ortopédiára. Az ort-át el sem érem, uh időpontom június 11, jó mi, még jó hogy április van...

Köszönöm a tippeket, kicsit növekedett a tejmennyiség, de még így is kicsit több mint a fele az étkezésnek táp. Valaki azt mondta cumizavaros a gyerek, akkor azt nem értem, hogy miért van hogy (kipróbáltam) 10-ből 6-szor szopik, a többin, meg akár 20 percet is ordít a mellembe, és nem hiszi el hogy nem tudja kisírni belőle az anyagot....

Mindenkinek jobbulást, aki még beteg, aki "még" nem az vigyázzon magára [img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 9.2055.jpg[/img] fürdés után kaja elött


Nóra

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]Kép
fnora82
 
 


miért nem csatolta be a képet:????

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]Kép
fnora82
 
 


Sziasztok!

Csajok nagyon izgulok!Remélem a főorvos asszonytól kapok konkrét választ!
A másik nagy hírem,a Bandinak felajánlották a vezető beosztást!Egy év után szerintem ez nagy elismerés a munkáját illetően.Büszke vagyok rá!Bár ő még vacillál,mert nem tudja,hogy be merjen e vállalni egy ekkora felelősséget.Tulajdonképpen mindenért ő lenne a felelős,de a sebész főorvos,aki behívta magához,azt mondta,hogy a Bandi alkalmas lenne erre a pozícióra.
Szóval úgy vette ki a főorvos szavaiból,hogy csak a Bandin múlik,hogy elvállalja e.
Én mindenesetre szeretném,ha elvállalná,hisz 17 évvel a háta mögött biztosan el tudná látni ezt a feladatot,és végre neki lennének beosztottjai! :wink: :lol:

Na de azért ennyire ne drukkoljatok,hogy felemészti az összes időtöket,hogy be se néztek ide!!!! :lol: :P

Nóra,
örülök,hogy normalizálódott a helyzet nálatok,és összeszoktatok a pindurival.Nagyon édes Erik baba!

Ha hazaértem beszámolok a fejleményekről,remélem lesz mit!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!

Timi?? Mi van?? Mi lett az interjubol??

Tunde? Van ujsag? En minden elkeseredesed ellenere azt gondolom, hogy nem veletlen az a csik. Az unokatesom ket honapig menstrualt terhesen, nem is tudta, hogy terhes, kepzeljetek, fogamzasgatlo mellett... A baba szerencsere makkegeszsegesen szuletett, mar harom eves.

Na varjuk a hireket!
Es mindenki menjen setalni! Vasarnap jon a rossz ido..

Szep napot!!

A

Kép
Kép
panzej
 
 


Sziasztok!

Hát meg volt a beszélgetés.Nagyon szimpi volt a főorvosasszony,nem lettem újra vizsgáztatva :lol: és még csak nem is angolul kellett társalognom vele. :lol:
Megkérdezte a szakmai múltamat,milyen iskolát végeztem,mennyire nagyforgalmú szülészet van Veszprémben.Dolgoztam e minden helyen(szülőszoba,szülészet,nőgyógyászat),válaszom:igen.
Az angol csak annyi,hogy van e alap ismeretem amire tudok építeni,mondtam,hogy az van. :roll: :lol:
megkérdezte,hogy ha felvesznek tudok e egy hetet az István kórházba menni,mert a mélyvíz szerinte fontos,mert ott találkozhatok patológiás eseményekkel.Mondtam neki,hogy szerintem is ez egy jó megoldás,és vállalom a mélyvizet! :wink:

A végleges döntés nem az ő kezében van,de beszél az Enikővel(vez.szülésznő)és ő fog értesíteni.A szavaiból úgy vettem ki,hogy májustól már mindenképpen felveszik az embereket,ezért rá is kérdeztem,hogy akkor már csak 2 hetet kell várnom a válaszra,erre csak elmosolyodott.
Szerintem szimpatikus voltam neki,remélem mellettem döntenek majd!

Hát ennyi!Ennél többet nem tudok tenni az ügy érdekében,most már csak türelmesen kell várnom! :roll:

Pusz

Timi
timiban
 
 


Tücsi,
a régi klinikás topikban kicsit belekotyogtam a leírásodba,de akinek címezted,azt írta vissza nekem,hogy EDA-val nem lehet császározni! :shock: Ott nem akalmazható!Pedig semmi rossz szándék nem vezérelt,hogy leírtam a véleményem.

Na,kellett nekem beleszólni!!!! :lol: :lol: :lol:

Remélem te nem neheztelsz rám ezért! :wink:

Pusz

Timi
timiban
 
 


Sziasztok!

Timi
Jol hangzik a penteki beszamolod :)
Tovabbra is DRUKK :wink:

Kép
boga
 
 


Sziasztok!
Nóra, én meg tudtam nézni a képet, bemásoltam a böngészőbe az urlt, nagyon helyes a baba - nem is értem, miért nyomasztanak azzal, hogy túl sokat eszik. Tök formás, szép. :)

Timi, jók a hírek :) Akkor már csak két hétig kell mindent összefont ujjal csinálnunk? :D nagyon drukkolok
Elküldenéd majd privibe a fodrászod elérését, egy ismerősömnek pont kell.
Még nem láttam a másik topikot, úgyhogy csak részben értem, amit írtál, de ha jól sejtem, félálomban hülyeséget írtam (EDA?! hoppsz). Biztos lehetsz benne, hogy nem fogok megsértődni, pláne, ha zőccségeket írok. Javítsd csak ki - te vagy az értő. :) Mindjárt meg is nézem és kérek majd sűrűn bocsánatokat.

Mira rendesen eszik, szépen hízik is, Brúnó is kicsit jobb hangulatban van, gondolom főként azért, mert néhányszor ki tudtunk menni, meg tegnap barátainknál voltunk és volt egy nála egy évvel idősebb gyerek is, akivel már többször is jól elvoltak. Nagy móka kacagás volt (jelmezbáloztunk), Brúnó is életében először "kimaradt", nem a szokásos időben feküdt le, hanem jóval később, persze támolygott már a fáradtságtól.

Mira sárkánygyíkocska volt a jelmezbálon, bár a fényképezkedésre már nem volt hajlandó szépen behasalni a varánusz-pózba, már túl mozgékony hozzá. :)
Brúnó cica volt, mindig az szeretne lenni az én kis cicám, bár ezúttal megingott, hogy szeretne a nagy elefánt (párom annak öltözött) kicsinye lenni.
Én meg hastáncos lettem - ezért is kaptam fel a fejem, Prücsök. ;)

Remélem, mindenki jól van és csak a jó idő térített el mindenkit a géptől.

Ja, többször felmerül a ki mit főz kérdés és hosszú idő után a hétvégén én főzök, tehát: ma csókakői kolbászleves volt (rengeteg felkarikázott répa babérlevéllel, krumplikockákkal és kolbászkarikákkal megfőzni, hagymás rántással, a végén egy tejföl bele és főtt tojás, egyben). Nagyon finom, nagyon kiadós, nagyon gyors kaja. Mira is ezt evett - kis túlzással, mielőtt beletettem a tejfölt és a tojást, vettem ki neki a léből, a répából és a krumpliból. Ízlett neki is, bár a tök-alma az abszolút favorit. :)
Holnap meg majdnem megfőtt krumpli szétdarabolva, kicsit kiolajozott tepsibe, fűszerezem, ráteregetek bacon szeleteket és megöntözöm főzőtejszínnel, addig sütöm, míg a bacon jó nem lesz. Szintén kiadós, hipergyors :)

Tücsi
20150827140659
 
 


Sziasztok!

Alszik Sanyika, apa is sziesztázik, szóval van egy kis időm írni.

A tojásterheléses vizsgálatról még nem számoltam be, illetve csak az elejéről, ezért most pótolom. Szóval első nap nem ette meg a főtt tojást, ezért másnap bundáskenyérrel próbálkoztunk, amit megevett és nem látszott rajta semmi, úgyhogy hivatalosan is kijelenthetjük, hogy nem tojásallergiás! :D
Mindez 3x fél napba tellett és a klinikán összeszedett valamit, mert újra folyik az orra és köhög, aminek rettentően örülök, mert a hét elején gyógyult meg. :shock:
Timi! A 15 hós oltást simán megkapta Sanyika és nem lett tőle semmi baja, de én ezt nem tudtam, hogy összefüggésben van a kettő, a dokink meg nem is mondta.

Tegnap megtartottuk a szülinapi buliját az unokatesókkal, akik egész nap itt voltak, úgyhogy kipróbáltam milyen a 3 gyerekes élet, hát csajok (Alziza, Timi, Muzsu), minden elismerésem! Este olyan hulla voltam, hogy már 9-kor aludtam. A buli viszont jól sikerült, megsütöttem életem első tortáját (tejmentesen), volt sok ajándék, lufik és miegymás, na és persze a hőn szeretett unokatesók, szóval nagy élmény volt Sanyikának.

Timi! Örülök, hogy túl vagy a nagy beszélgetésen, most megint jöhet a várakozás, de gondolj arra, hogy te mindent megtettél az ügy érdekében!

Gabek! Leírnád mi a neve a terhességi csík elleni szuperkrémednek? Már nem találom a hsz-t, de arra emlékszem, hogy sikerült megvenned. Nekem nagyon csúnya volt a hasam, de ez leginkább genetika, mindenesetre most kenegetni akarom rendszeresen.

Nincs valakinek véletlenül olyan pogireceptje, amibe nem kell tej vagy tejtermék? Szeretnék sütni Sanyikának (mostmár, hogy a tojást eheti :) )és egyenlőre nem találok.

Mindenkinek szép vasárnap délutánt!
Sziasztok,
Móni

Kép
Kép
huncut
 
 


Móni,
csak azért kérdeztem,mert az oltóanyagvírust csirkeembrió szöveten szaporítják.Nálunk a gyerekorvos Rebit be se oltotta,hanem a kórházi procedúrát kellett végig csinálnunk,amit leírtam,ezért kérdeztem nálatok ez hogy történt.De tojásfehérjét nem tartalmaz,ezért végül is beoltható a tojáfehérje allergiások is vele.CSak a mi doki nénink volt óvatos! :wink:

Tücsi,
igen már csak két hétig!Köszi! :lol:
Fincsi kajákat írtál le,és tényleg gyorsan meg van.A jövő héten ki is próbálom őket.
Mailben megírtam a fodrász számát!

Ma egy hatalmasat sétáltunk a Margitszigeten,így kipurcantunk.Neki is állok fürdetni,a vacsit már eszik,aztán zsupsz az ágyba mindenki!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


ÓÓÓÓÓÓÓ, amíg megnéztem a linket elszállt az írásom :twisted: :evil: :twisted:

Na most csak Huncutnak írok akkor: https://www.r-med.com/index.php?prodid= ... zmetikumok

Én ezt használtam Gergővel, nekem akkor bevált, remélem most sem lesz maradandó jelem a nagy hasamon kívül :wink:

Üdv mindenkinek,

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Sziasztok!

A segitségetek kell!
Bálint még meg sem gyógyult a középfülgyulladásból (az antibiotikum kúra kellős közepén) , most gennyes mandulagyulladása van. Bazi sok antibiotikumot szed, őt is, engem is nagyon megvisel.
Ugyan csütörtökön voltunk egy magán gégésznél, aki megvizsgálta, de akkor még nem látta a gyulladás előjeleit és egyébként sem állapitott meg semmilyen szervi elváltozást. Mondjuk orrmandulát nem vizsgált endoszkóppal. Meg sehog sem.
Kérlek, hogy ajánljatok gyermek fülészt, akinek a lehetőségek szerint van gépparkja és persze jó diagnoszta. Más igényem jelenleg nincsen. :)

Előre is köszönöm!

Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Szia Vanda!

Bár én nem igazán ismerem a Pesti dokikat,de ha emlékszel nálunk Hanna fülével voltak gondok.Őt még Veszprémbe kezelték/műtőtték.

Szerencsére nem volt gond a műtét után a fülével.Miután felköltöztünk ide,télen fájdította a fülét,ezért felhívtam a Heim Pált,és bevittem oda a főorvoshoz.Dr.Katona Gábornak hívják,és elég alaposnak tünt.
Az ambulancián is van amikor ő rendel,ha gondolod mutasd meg neki Bálintot,hozzá kérjél időpontot.

Jobbulást kívánok Bálintnak,mennek a gyógymanók neki!

Pusz

Timi
timiban
 
 


Sziasztok!

Gabek!
Köszi az infót! :)

Sziasztok,
Móni

Kép
Kép
huncut
 
 


Sziasztok lányok!
Gyönyörűűűű idő van!!!! Annyira vártam már a tavaszt! Végre kinyithattam az összes ajtót, ablakot, mert már szeretném az összes betegségünket, nyavalyánkat "kiszellőztetni". Múlt héten Petike volt beteg, most Gézunak van hasmenése. Két napja alig eszik, csak kekszet, teát, vajaskenyér-falatkákat. Az a baj, hogy délután van rendelés, és pont akkor megyek az ovisokért, de azt még tudnám változtatni, de megint 3-mal menjek orvoshoz???? Attól tartok, hogy megint összeszed a másik kettő valamit. Ez egy ördögi kör, szerintem Gézu múlt héten a rendelőben kapott el valamit, mert csütörtökön voltunk Petivel, erre péntek este már olyan levert volt Gézu.
És most nem mozdul mellőlem, olyan sírós, semmivel nem akar játszani, szóval nem könnyű! :cry:

A múlt szerdán nagyon érdekes volt a parlamentben. Őszintén a hátrányok megszüntetéséért volt a címe, és főleg cigányok szólaltak fel. Azért volt jó, mert végre az ő véleményük hangzott el, nem a kisebbség-védők, cigányügyi államtitkár handabandált, hanem konkrétan a cigány tanár, nyugdíjas, ösztöndíjasok, papok. Tényleg tanulságos volt, csak hát senki nem képviseltette magát azok közül, akik törvény által tehetnének az ügyükért. Én egyébként azért kaptam meghívót, mert ez a parlamenti nap nem csak a cigányokról szólt, hanem 1,5 millió szegény magyar emberről is, és az egyik alapítványon keresztül jutottam be. De elmehettem volna a Nagycsaládosok-on keresztül is. És képzeljétek, másnap benne volt a fényképem a Magyar Nemzetben! :lol:

Közeledik a Születés Hete is, csak elvállaltam a gödöllői programban a segítséget. De hangsúlyoztam, hogy nem értek egyet az otthon szüléssel, ezért a gyerekrajz-pályázatot csinálom. Ez nekem való feladat! Anyukám kisbabát vár a téma. Petike rögtön rajzolt egy alkotást, Gézut berajzolta a hasamba!!!! Én 6 oviban +isiben voltam a pályázattal, kíváncsi vagyok majd az eredményekre. Kiállítjuk a képeket, meg korosztályonként díjazunk. Amúgy borzalmas, hogy Horváth Ágnes az országos Születés Hetének fővédnöke!!!!! Azt hittem, rosszul hallok! Először megvon mindent a gyerekorvosoktól, aztán kiáll a sZületés Hetén????? Csak a pénzről szól ez is!!!

Na, most kipuffogtam magam egészségügyben!!!

Vanda!
Sajna én csak Gödöllőn és Kistarcsán vagyok fülügyben kiművelve! Gyógyuljatok!!

Lilla!
Szuper a pocid!!!!!!!!! Anidhoz csatlakozva: irigy-irigy! Bálint képei nagyon jók!!!!! Pogiból szívesen bevernék párat az arcomba!!!

Gabek!
Megnéztem én is ezt a linket. Te innen rendelted, vagy lehet máshol is kapni ezeket a kenőcsöket? Engem az alakformáló érdekel.....

Huncut!
Én Vichyt használtam a hasamra, nagyon jó volt mind3x, csak nagyon húzós az ára. Nekem se repedt meg a bőröm, pedig 4 kilósak voltak! A 3 gyerekes élet nem könnyű, de NAGYON-NAGYON JÓ!!!!!!!!! Ajánlom mindenkinek!

Tücsi!
Milyen jelmezbál volt, valamiről lemaradtam?? Te készítetted a jelmezeket? Kíváncsi vagyok!!!! Cicuskára főleg, mert az bejön Gézunak. Nálunk azóta is rendszeresen beöltöznek a lovagba, hercegnőbe. Csak Gézunak kéne valami. Mailt megkaptam!!!! Kolbászlevest kipróbálom, hú de éhes vagyok!

Timi!
Ez nagyon jól hangzik!! Ezerrel szurkolok! Meggyógyultatok?

Alziza!
Mutattam az állatkertes fényképeket a gyerekeknek, tökre belelkesedtek, Apa is. Valamikor mi is elmegyünk, most már Gézu is ért mindent, nem gond vele elmenni.

Megyek főzni, csirkemájat sütök, lencseleves maradt tegnapról. Gézunak meg főzök krumplit. Itt ül az ölemben, nem mozdul.

Puszi nektek!
Zsu

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
muzsu
 
 


Sziasztok!

Vanda
Sajna nem ismerek senkit...
Nagyon rosszul hangzik a torturatok :cry: Jobbulast Balintnak!!!

Pocakosok
Hogy birjatok a frontot? Vagy nincs front, csak mi vagyunk nyomik :shock: ?

Mi jol vagyunk, beindultunk a foggyartassal, az elmult ket hetben kijott a 2. & 3. fogacska, es azt hiszem, uton a 4...

Csak amulok, h L a vonalzoja vegere ert... jovo kedden 1 eves!!!! Pedig nemreg indultunk szulni...

Kepzeljetek el, tegnap etettem anyunal Lujzit, anyu adott neki egy kanalat es oda ultette a kedvenc macijat. En oda tettem egy jatek poharat, es Lujzika a poharba dugta a kanalat, majd a maci szajahoz tette, utana meg a poharat is, h igyon :D :D

Bogtem egy kicsit a jelenettol :)

Vki marasztalja itt a joidot!!!!!

Kép
boga
 
 


Sziasztok!

Most is csak gyors bezuhanást tartok, mert elvileg takarítok.
Előre is elnézést kérek, de nem volt időm rendesen visszaolvasni.

Timi!
Én is drukkolok, remélem, kiválasztanak ! A hajad tök jó lett!

Muzsu!
Ereszd is ki a sok franckarikát az ablakon, szálljanak a sunyiba! :D
Remélem, hamarosan rendbejöttök végre!
Mindig elámulok, mikor olvasom, hogy mennyi társadalmi munkát végzel, nagyon tisztellek érte!


Gabek!
Remélem, meggyógyult a kezed a vérvétel után! Némelyik nővér nagyon antitalentum. Botinak is volt vérvétele 6 hetesen és tőlem kérdezte a nő, hogy a kórházban milyen tűvel adták neki a BCG-t vékonnyal-e avagy vastaggal! :shock: :shock: :shock:


Tücsi!

Köszi a kérdést, a meló eddig nagyon jól halad!
Tök jó visszarázódni kicsit a másik világba.
Így, hogy csak heti 3x4 órában vagyok bent még könnyebb is.
Azt hiszem, ha rögtön teljes állásban és nyolc órában kezdtem volna, eléggé kész lennék.

Így viszont tök szabadnak érzem magam, akkor jövök-megyek, amikor akarok, annyi csak a lényeg, hogy 4 órát minimum bent legyek.

Szóval frankó. Május végéig tart a szerződésem. Ha lejár, beszélek a főnöknőmmel, mert szeptembertől ugyanezt a munkát szeretném végezni odabent, vagyis nem titkárnőnek mennék vissza, hanem PR asszisztensnek.


Más: ti kaptatok rendesen az elmúlt egy-két hónapban GYED-et, GYES-t? Én február 1-től igényeltem GYES-t és még egyáltalán nem kaptam.

Most mennem kell mosogatni, bleeee.



Sziasztok

Kinga
kgk
 
 


Sziasztok,

szerencsére mi már jól vagyunk, ma elvittem a dokinénihez, és már tiszta a tüdeje, abbahagyhatjuk a gyógyszerezést.
Ezen a héten még nem mehet közösségbe, mert tegnapig szedtük az antibiót és nehogy visszaszedjen valami betegséget, most a legyengült immunrendszerére, de jövő héttől már igen.

Viszont én most azon agyalok, hogy mivel csütörtökön azt mondta a dokim, hogy felejtsük el a rossz kezdetet, és élvezzük a terhességet lehet már nem viszem többet bölcsibe.
Pedig úgy megszerette, sokat beszél róla, jót is tett neki a társaság, meg úgy az egész. Szóval nagy a dilemma.
Biztos jobb lenne nekem, ha délelőtt kicsit pihizhetnék, takarítgatnék, neki meg hogy gyerekekkel van, játszik, tanul új dolgokat. De ugyanakkor már nem igazán szükséges, hogy járjon, hiszen a fő cél az volt, hogy én tudjak feküdni délelőtt. És jobban szeretem, ha itthon van velem, és látom őt.
Hát nem tudom.
A párom szerint heti három délelőttre nyugodtan beadhatnám, és akkor tudnék kicsit pihizni is, azért legyek óvatos még.
De én meg most tök sok erőt érzek magamban, hogy itthon voltunk két hétig együtt, és semmi gond nem lett.
Ti mit csinálnátok a helyemben?

Pénteken voltam AFP-n, odaértem, azonnal behívtak, fél perc alatt levették a vért, és már mentem is. Igaz én fél 8-ra járok mindig vérvételre, de én mindig gyorsan végeztem eddig.

Gabek: nagyon rosszul hangzott a te vérvételed, paráztam is miatta rendesen. Sajnálom, hogy így jártál. :( Ez a klinikán volt? úgy látszik ebben legalább szerencsés vagyok. (lekopog)

Muzsu: Jáááj ez a sok betegség!Hát gyógyuljatok meg hamar! Nem jó ez így.
Hú, hát az tényleg durva, hogy a HÁ a Születés hetének fővédnöke.
Azok után is, amit te írtál, meg hogy az egyik első ötlete az volt - ami szerencsére nem valósult meg - hogy ne lehessen szülészorvost választani.

Huncut: Én a pocimat sima olivaolajjal kenem (bertolli), és tök jó.

Kinga: De klassz, hogy ilyen jó kis munkahelyed van!

Kaja: Én spenótos gnoccit csináltam. Bálint is imádja, igaz ő főzeléknek is megeszi a spenótot, de így hatalmas mennyiségeket tol magába. Spenótot nem kedvelő gyerkőcök anyukáinak tudom ajánlani.

Vanda: Bálintnak (Enyémkének)4 hónaposan volt gond a fülével. Mi a Heim Pálba Majoros Tatjánához vittük, ő volt még anno az én gyerekfülorvosom, ő szedte ki a mandulámat. Nagyon jó szakember. A Heim Pál honlapján vannak a rendelési idők és telefonszámok.

Nóri: Erik csoda jó pasi! Nincs ott semmi probléma.

Tücsi: Tök jó, hogy így haladtok az evéssel. Bíinek is a sütőtök volt a nagy favoritja anno.
Meg a zeller-alma, azt imádta, azt próbáltad már?

Pogi recept (világ legegyszerűbb pogija, de tényleg):
25 dkg túró
25dkg liszt
25dkg margarin
só ízlés szerint

ezeket összegyúrod, majd negyed órára hűtőbe teszed, addig reszeljél sajtot, verj fel egy tojást kis sóval.

Ha kivetted a tésztát a hűtőből akkor ki kell nyújtani kb egy cm vastagra, tetejét bevagdosni, kiszaggatni, sütőpapíros tepsire tenni, tetejét tojással megkenni, majd kis csipet reszelt sajt halmokat tenni rá. (A maradék tésztákat mindig összegyúrni, és kiszaggatni)
Kb. negyed óra alatt megsül olyan 170 fokon légkeverésesen.


Beírtam közösbe, hátha még valakinek kell.

Szép napot!
Lilla

(Bándint már 3 órája alszik, úgy látszik jól elnyomta a gnocci)

lilló
 
 


Sziasztok,

Megint kimaradt pár nap, hétvégén itt voltak a párom szülei + az apai ági unokatesó és anyukája (épp kenyértörés felé hajlanak sógoromék :cry: ). Olyan sírás volt, mikor elmentek, hogy gyorsan le is robogtunk a játszótérre figyelem elterelés céljából. Holnap meg anyu jön és belevágunk a nagytakarításba, remélem szerdára tényleg megjön a jó idő és az ablakok is megszépülnek majd.

Közben arra is rájöttem, hogy korábbról elmaradtam néhány válasszal. :oops:

Tücsi,
Elképzeltem a kis sárkánygyíkocskát, irtó édes lehetett. Kép nincs róla?
Igen, hastáncolok. Szerencsére van itt helyben és nem kell ezért bebumlizni a városba. Ráadásul nagyon ügyes a lányzó, versenyeken benne szokott lenni az első háromban és imádom csinálni. :-) No nem vagyok egy csúcstehetség :lol: , de az élvezet és amozgás a lényeg.

Timi,
Ha meggyógyultatok, szívesen meglátogatunk majd benneteket. A jövő hét már jó lehet?!
Addig is mennek a drukkok! :wink:

Valaki az uszit is kérdezte nemrég, úgy rémlik, de nem emlékszem és nem találom ki. :oops: A Rubinban szerencsére az elmúlt 1,5 évben semmi nem történt és semmit nem szedtünk össze. Nagyon jó fej az oktatónk és minden feladat mondókázás mellett történik. (Nemrég hallottam, hogy ez nincs mindenhol így és tökre meglepődtem.)
Sajnos ugyanakkor pont a faluból egy másik kislány a Kalovits program egy másik helyszínén összeszedett már 8 hónapos kora körül egy felnőtt női nemi betegséget, így tudom rossz példa is van.
:( És sok felelőtlen anyuka.
Jövő héten talán lesz vizicsibés kép...

Pocakra és anno Milupás krémet használtam és bevált. Újabban futással küzdök a kilók ellen - szigorúan sötétedés után. 8)

Lilló,
Jó, hogy már a doki szerint is élvezheted a terhességet, de szerintem 2-3 délelőttre érdemes bölcsibe vinni Bándintot. Van, amit csak közösségben kap meg, hiába anya csak egy van. és tudom, hogy imádod. :) (Én is tervezem ősztől, hogy keresek valami hasonlót.)

Nóra,
Nagyon helyes Erik. :-)

Kinga,
Botinak hogy tetszik a bölcsi? Ha jól emlékszem ő is ott van, amíg te dolgozol. Vagy tévedek?
Irigy vagyok, hogy sikerült így visszamenned dolgozni. Én meg majd kezdhetem elölről... :? Viszont állítólag jutott a felszámolás végén végkielégítésre...

Anid,
Sikerült témát találnod a szakdolihoz?

Betegeknek sok-sok gyógymanót és jobbulást kívánok. Különösen Vanda Bálintjának! Az összes baci és vírus mondjon le!

Bocs, ha vaéakit kihagytam.
Jó éjt mindenkinek!

prücs

prucsok
 
 


Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni, hogy normális e hogy egy hónap nem szoptatás és nem fejés után is van még tejem???? Ha igen, akkor mikor váraható hogy nem lesz?

Tündi

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Szép jó reggelt!

Prücs,
szerencsére nálunk minden rendben a betegség terén,csak nekünk volt apával egy-egy nap hasmenésünk,a gyerkőcök jól vannak!
Remélem nem is szedünk össze már semmit,úgy hogy szeretettel várunk titeket! :)

Manó,
szerintem ez abból következik,hogy még magas lehet a prolaktinszinted,és termelődik a tejcsi.Azt nem tudom,hogy ennek mikorra kell visszaállni,de említetted múltkor,hogy mész vérvételre,ahol ellenőrzik a hormonszintjeidet.Érdemes megnézetni a többi hormont is,mert lehet,hogy vmelyik meg túl alacsony ezért nem tudja"elnyomni"a túlzott prolaktin termelődést.Vagy vmelyik hormon befolyásolja a prolaktint.Ez csak az én tippem,és,lehet,hogy hülyeséget írtam le,de hamár megszúrnak nézzék meg a többit is.Lehet,hogy alapból megnézik a klinikán,sajnos ezt nem tudom,Veszprémben megszokták.

Lilla,
szerintem,ha ennyire jól érzi magát Bí a bölcsiben,akkor 2-3 délelőttre vidd le.Sokat tanul ott is,ahogy ezt te is észrevetted és leírtad.Az oviba menetel is könnyebb lesz majd,hisz megszokta már a közösséget.Neked sem árt azért egy kis pihi,és,ha meg lesz pindurka is könnyebb lesz,ha Bíí egy kicsit bölcsizik!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Tudja vki hogyan tudok 4 vonalzót beilleszteni?
Sehogy sem jön össze,pedig amennyire lehetett lerövidítettem.
Láttam már,hogy vkinek képekkel együtt van fenn négy!Hogy csinálta????
timiban
 
 


Sziasztok!

Lilló! Én is a bölcsi mellett szavazok, hetente pár (fél)nap Bálintnak is nagyon jót tesz és gondolom te is le tudod foglalni magad valamivel. Szerintem ne add fel ezt a lehetőséget, ha már egyszer Bálint is megszokta, szereti. Gondolom a nyáron úgyis lesz nyári szünet és ősztől különösen jól fog jönni a kistesó mellett.
Egyébként én egy ugyanilyen helyet keresek, mint ahova Bálint jár, de sajnos nem találok a közelben egyet sem. Eléggé tanácstalan vagyok ezügyben, mert nekem viszont nagyon hiányzik heti pár óra szabadság, a nagymamik távol vannak, apa sokat dolgozik, jó bébiszitter ismerősünk sincs és félek a kétgyerekes léttől, főleg az első pár hónapban. Plusz látom, hogy Sanyikának is mennyire jót tesz a gyerektársaság. Szóval ebből a szempontból cserélhetünk Lilla! :)
A pogi receptet köszi, ki fogom próbálni valamikor. Sőt, lehet, hogy a spenótos gnoccit is!
Nálunk a mai menü hagyományos kockapörkölt tésztával, Sanyika egyik kedvence, ehhez képest meg se kóstolta, közölte, hogy vajaskenyér! :shock:

Tündi! A szoptatás befejezése után még nekem is volt pár csepp tejem sokáig, de csak annyi, hogy foltot hagyjon a ruhámon, aztán egy idő után elmúlt, én nem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki, mert nem volt sok. Főleg olyankor volt, ha sír Sanyika :shock:

Prücsök! Én kérdeztem az uszit, mert találtam itt a közelben egy magánháznál uszit, ahova esetleg elvihetném Sanyikát, de mivel terhes vagyok eléggé vacillálok rajta. Igaz, van kismama vízitornájuk is, egyenlőre várok vele, mert Sanyikának ismét folyik az orra és köhög.
Jó munkát kívánok, biztosan nagyon csilli-villi lesz a ház! :)

Boga! Lassan már tervezheted a szülinapozást! :) Remélem nem kínozza meg nagyon a következő fogacska!
Kérdezted, hogy bírjuk pocakosok a frontokat. Jelentem én elég jól, egyenlőre nem érzem meg őket (néha fáj a fejem, de ez régen is volt), élvezem a jó időt.

Timi! Látom sikerült feltenni a 4. vonalzót is, először meg is lepődtem, hogy miért is kérdezed :shock: :D

Valószínűleg megfordult Kispicúr a hasamban és nem valami jól sikerült neki, mert reggel óta nagyon fáj a derekam és a hasam is, nem is csinálok igazán semmit, mert csak hátradőlve jó. Gondolom, hogy neki nincs baja, mert sokat rugdos, csak az anyját kínozza egy kicsit. Remélem hamarosan keres magának egy kényelmesebb pózt, mert ez így nem lesz jó! :shock:

Élvezzétek a jó időt amíg tart!
Sziasztok,
Móni

Kép
Kép
huncut
 
 


Sziasztok lányok!
Lilla!
Szerintem vigyed még Bálintot bölcsibe, mert neki is jó a közösség, te is tudsz pihenni, bár látom, hogy képtelen vagy elszakadni a takarítás témától :lol: (meg ne sértődj!). Én is tudom, hogy nagyon jó a gyerekekkel együtt lenni, de nyáron úgy is veled lesz! Vagy ez a bölcsi van nyáron is???? Tényleg próbálj meg azért pihenni!! Pogi jól hangzik!

Manó!
Barátnőmnek 2-3 hónap múlva is volt pár csepp teje, főleg ha a gyerek közelében volt, vagy érzelmileg mélyebb dolog érintette (sírt).

Prücs!
Megnéztem tesód honlapját, nagyon király! Végigbogarásztam a patchworköket, ezeket el is tudta adni? Rögtön arra gondoltam, hogy megcsinálok egy ilyen oldalt, rengeteg munkám van már. Találtál valakit az ágytakaróhoz? Rájöttem, hogy egy hétvégém se szabad, pedig jó lett volna. Amúgy azért voltam olyan szűkszavú, mert pont akkor mentem a gyerekekért, mivel egy idősebb ismerősöm vigyázott a két fiúra, amíg a parlamentben voltam.

Anid!
Elfelejtettem tegnap írni, hogy nem lenne jó olyan témát választanod, ami kötődik a törihez is? Egy történelmi esemény xy művében, vagy egy esemény kihatása xy életére, több irodalmi alkotó véleménye egy adott eseményről. Onnan jutott eszembe, hogy nekem van egy novelláskötetem, amiben neves írók írtak Trianonról. Vannak történelmi regények, azokat is lehet elemezni irodalmi ill. történelem-hitelességi szempontból.
Amúgy meg hol bújkálsz??? :lol:

Timi!
Látom, nagyon készülsz Bécsbe!!!!

Tegnap délután elmentem a fülészetre a gyerekekkel, erre egy szimpatikus takarítónéni kiosztott, hogy mi a francot akarok ott. Kiderült, hogy csak 3-ig volt rendelés, ma mehetek megint. Gézu ma reggel végre jó étvággyal evett, fosi se volt, erre délelőtt hányt egyet. Persze reggel volt ez a másik rendelés, ahova nem mentem, mivel se láza, se fosi, jól evett. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! De olyan jó kedve van, szépen játszott az udvaron. Nézegetti a virágokat, beszélget velük!

Puszi nektek!
Zsu

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
muzsu
 
 


Sziasztok!!

Haromgyerekes virtualis baratnoim, Ti hogyan oldjatok meg harom lurkoval az autokerdest, nyaralaskerdest? Egyaltalan (bocsanat, hogy ilyen csunyat kerdezek) most oszinten, mennyivel nagyobb anyagi es fizikai aldozat a harom gyerkoc?
Nagyon gondolkodunk egy harmadikon, de en elegge parazom. Valahogy annyival bonyolultabbnak tunik minden. Ugyanakkor tudom, mekkora boldogsagot es oromet jelentene meg egy baba. Irjatok legyszi!

Muzsu, mi ez a patchwork dolog? Mar ezer eve keresek valakit aki megtanitana nekem!

Itt esik az eso es sut a nap egyszerre.. En meg olyan kaba vagyok, szerintem tavaszi faradtsag vagy mi a szosz, innom kell egy eros kavet.
Jol vagyunk, most epp nem vagyunk betegek, ezert is merult fel bennem a kerdes, hogy hogyan is allunk ezzel a tali-dologgal? Jovo heten allitolag jo ido lesz, nincs kedvetek?? Esetleg itt nalunk a Bikas jatszoteren? Hmmm?

Deli tema: nalunk ma sztrapacska volt. Nyamm.

Tovabbi szep napot!

A

Kép
Kép
panzej
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: