Új privát üzeneted érkezett!

Ildi,
Köszi!!!!!!
Na ez az, amikor az embernek a szája jár, de nem gondolkodik. Persze, olvasni is tudni kellene...
Hol jár ilyenkor az eszem?!
üdv
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Szia!

Lenne egy nagy kérésem el tudnád küldeni a jelszavamat, mert több helyen adós vagyok a válasszal, de nem akarok azonosító nélkül írni. Az e-mail cimemet úgy tudom megadtam.
Saját géprõl lehet,hogy elmegy jelszó nélkül, de más géprõl nemKép

Elõre is kösz a butus, feledékeny:
Ziták
Névtelen
 


Ziták, küldtem neked egy mait egy új jelszóval. (a régit ugyanis nem tudtam megnézni)
Gabi
szerk
 

 
 

Gabi!
Köszönöm.
Ziták
Névtelen
 


Kedves Gabi!

Légyszíves törölt az Imerjük meg egymást rovaton belül a "Norcsi és kis családja..." topicból az utolsó négy sikertelen kép-felrakásomat!

Köszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi, én nem találtam sikertelen képfelrakást! Mindegyik hozzászólásnál volt kép, igaz, hogy nem vártam meg, hogy lejöjjön teljesen. (Lehet, hogy pont ezért sikertelen?)
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!

Közben kiderült hogy nagyon tele volt a gépünk winchestere így nem jelenítettem meg nekem a képeket, ezért hittem azt higy sikertelenek voltak a kép-felrakások. Mivel emiatt sikerült mindegyiket kétszer felraknom, ezért kérlek hogy légyszi akkor a tegnapi 22 óra 12-kor, 22 óra 16-kor, 22 óra 20-kor és 22 óra 23-kor feltett képeket töröljed.

Köszönöm: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!
A segítségetekre van szükségem:
szeretném megnézni a nyári találkozó képeit az Ismerjük meg egymást topicban, de a gépem nagyon lassú, és kb. 1 óra alatt sem tudtam letölteni a fotókat, aztán meg egyszerûen lefagyott. Többször is próbáltam, de sajnos nem sikerült.
Adjatok tanácsot, mit tehetnék! Lehetne e-mailben elküldeni nekem? Vagy ez lehetetlen???
Nagyon hálás lennék, illetve ha valami anyagi vonzata van, természetesen állom a dolgot Kép
Elõre is köszi!
bogancsi (és Tomi)

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Az istennek nem sikerül képet beillesztenem. Légyszi segítsetek!
A [url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/28/2237.html?1028361132" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/28/2237.html?1028361132[/url] oldalon próbálkozom. Nem tudom, hogy hol hibázom el. Nem értem. Olyan egyszerûnek tûnt.
Az img src-s megoldás itt nem müxik?
Borcsa a béna
 


Borcsa, itt a hozzászólásban ne add meg a képfájl, hanem csak ami címet akarsz neki adni (un. szöveges leírás). Amikor elküldöd a hozzászólást, akkor kell megadni a képfájlt. Nem minden böngészõ támogatja a feltöltést, nem tudom a tied milyen. Csak jpg és gif fájlok jöhetnek szóba. És bocs, hogy nem magyarul beszél.

Bgáncsi, semmi akadálya az e-mailes küdésnek. Ha keddig nem kapod me mástól õket, akkor letöltöm és elkldöm neked. (addig nem tudom)
Gabi
szerk
 


Na csakhogy rájöttem! Nem én voltam a béna, csak azt a rohadt tûzfalunkat kellett volna letiltanom...
Bocsi a szerencsétlenkedésért. Pussz mindenkinek! :o)
Köszi a türelmet!
borcsa
 
 


Kedves Gabi!
Nem kapom meg mástól, úgyhogy elõre is köszi !!! Kép Kép Kép
bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Szia Gabi!

Tudom, hogy nem szereted, ha ilyet kérünk, de most mégis szeretnélek megkérni, hogy töröld az Anyaság/ III.ker. Békásmegyer topicból az aug. 5. 21óra 17 perces hozzászólásomat, mert én hülye ott adtam meg egy lány telefonszámát.
Köszi!
Menta
menta
 
 


Szia Gabi!
már próbáltam magam regisztráltatni, de az e-mail címemre nem érkezett még meg a jelszó. Most mi a teendõm?
Köszi, Phaedra

phaedra.phaedra@freemail.hu
Phaedra
 


Szia Gabi!
Köszönöm a 3 adag fotót!!!
Ne vedd szemtelenségnek, de nincs esetleg fotó rólam és Tomiról. A csoportképen (szembõl) fent vagyunk balról a 3., kék pólóban, napszemüvegben, Tomiból nem sok látszik, de õ fehér ruhában van.
Olyan jó lenne, ha lenne még közelebbi kép rólunk. Kép
Ha van, kérlek küldd el emilben.
Elõre is köszönöm!!!
bogancsi és Tomi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Tisztelt Szerkesztõ!
Hová tûntek a "ma megint megjött" topik délutáni (08.12)hozzászólásai?

Üdv
nyuszat
nyuszat
 
 


Nyuszat

Archivba.

Hasznalald a tarsalgotaz alabbi linkrol es akkor konnyen megtalalod.
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4[/url]
Bal oldalon keresd meg az elozo napon vagy elozo heten menupontot. Esetleg hasznald az uj uzenetek menut.

Kiscica
Kiscica
 


Szia, Gabi,
nem tudom, neked kell-e ezügyben írnom, ha nem, légyszi továbbítsd. Amióta a Minimail reklámja megy a fejlécben, addig, amíg végig nem fut az egész reklám, nem adja ki a gép a topicok listáját, ami már csak azért is idegesítõ, mert jóval tovább tart a letöltés. (Nyilván ez nem véletlen.) Annyira nem idegesítõ, mint az a rohadt nyúl (bocsikaKép), de azért bosszant. Légyszíves ha tudsz tenni valamit ez ellen... Kép Köszönöm:

Virág
Virág (fiore)
 


Kérem segítségét azoknak, akik részemre tudnának biztosítani
légzésmegfigyelõ készüléket. Érd.: 0630-501-3180, vagy
az imik74@freemail.hu e-mail-en!!
mocsarkrisz
 
 


Kedves Szerkesztõ!

Remélem, tudsz nekem segíteni!

Az Ismerjük meg egymást / "Ladányi Peti" fotói albumot én készítettem.

Az utolsó három kép iszonyú nagy lett. Igazán nem értek hozzá, de nem tudod véletlenül lekicsinyíteni? Ha nem , megtennéd, hogy az utolsó hármat kitörlöd? Nagyon rontja az összhatást. Az elején a 2.3.5. kép is elég szörnyû nagy lett, de ha sok idõdbe tellik, azt nem muszály kiszedni, de az utolsó hármat nagyon jó lenne! Vagy beszéljük meg, ha nincs más megoldás, töröld az egész albumot, és újra írom. De elõtte mindenképpen szóljál!

Köszönettel: Ladányi Kata
ladanyikata@freemail.hu
ladanyikata
 


Szia Gabi!
Az uzenofuzetben nem tudnad veletlenul archivalni azt a rengeteg fotot? szeretnenk viszonylag promt uzenetekre hasznalni, de sajnos nem mindannyiunk gepe eleg gyors ahhoz, hogy megvarja amig az osszes kepet ujra es ujra betolti..Elore is koszi a segitseged!Tea
Tea
 


Kedves szerkesztõ!!

Azóta a "ladanyi Peti fotóíba" beraktam u.azokat a képeket kisebben, úgyhogy ne az utsó 3-at töröld ki, hanem a 3 nagy maszatos gyerekes képet, + felraktam a végére egy ronda nagy esküvõit, még azt is légysziKép

köszi:

Ladányi Kata
ladanyikata
 


Szia Gabi!
Elég új vagyok még itt a babaneten bár már sokat olvasgattam. Most nyitottam egy új topicot, de rossz helyre tettem. Tudom, hogy van már egy errõl szoló topic de az elég régi és csak 1 hozzászólás van benne. Engem érdekelne ez a téma és hátha most több sikerrel jár a topic és több hozzászólás lesz. Kérlek ha van rá mód tedd át valahova máshova, mert most az elsõ próbálkozásaimnál van. A topic címe: Lehet, hogy hipetaktív?
Elõre is köszönöm
Kata
mimike
 
 


Szia Gabi!
BÖLCSI-OVI ajánló KONKRÉTAN rovatba ([url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/279/3587.html?1029322568" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/279/3587.html?1029322568[/url]) írtam valami nem odaillõt.
Kérlek töröld a "SzaBori (borcsa) 2002 Augusztus 19 hétfõ - 22h 46" hozzászólást, mert kellemetlenséget okozhat valakinek.
Inkább a publikus részt begépelem újra!
Köszönöm!

SzaBori
borcsa
 
 


Bocs a nem reagálásokért, de nyaralni voltam, igyekszem pótolni, de ami kimarad, szóljatok újra.
Gabi
szerk
 


Kedves szerkesztõ!

Nem tudok profilt csinálni magamnak, pedig már egyszer bejelentkeztem. Pucúr az azonosítóm, kilsteve@hotmail.com az e-mail címem. A jelszót nem írom ide, de vagy rosszul emlékszem rá (amit kétlek) vagy esetleg elütöttem egy betût, de sehogy sem enged be. Ha újból szeretném regisztrálni magam, akkor pedig azt az üzenetet kapom, hogy már ilyen azonosítóval egyszer regisztráltak. Ami oké, mert én voltam, csak nem értem, hogy hol rontom el a dolgokat.
Tudnál segíteni?

Pucúr
Pucúr
 


Kedves Szerkesztõ!

Ketten vagyunk "adrienn" nick alatt. Hogyan lehet megkülönböztetni, hogy mikor melyikünk írt? (Ráadásul van olyan topic, ahol mind a ketten írtunk, nem is nagy idõkülönbséggel).

Adrienn

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Adrienn

Igazabol nehez megkulonboztetni mikor ki ir. De az uj Adrienn nem ir jelszot csak azonositot. Ha te mindig hasznalod jelszavad akkor nevetek a felso mezobe kicsit mas. Igaz ezt csak az veszi eszre aki jol ismeri a babanetet. Neked ketszer van a neved az azonosito mezobe a masik Adriennek csak egyszer.
Az szokot ilyenkor a megoldas lenni hogy a regebbi nevhasznalo megkeri az ujat hogy hasznaljon mas nevet , hogy ne keveredjenek ossze.

Napocska
napocska
 
 


Szerkesztõ!
Kérlek-kérlek-kérlek!!! Nagyon fontos lenne, hogy leszedd!

BÖLCSI-OVI ajánló KONKRÉTAN rovatba ([url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/279/3587.html?1029322568" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/279/3587.html?1029322568[/url]) írtam valami nem odaillõt.
Kérlek töröld a "SzaBori (borcsa) 2002 Augusztus 19 hétfõ - 22h 46" hozzászólást, mert kellemetlenséget okozhat valakinek.

Köszi! SzaBori
borcsa
 
 


Szerkesztõ!!!!!!!!!!!!!!

Légysziiii nekem is! nekem is segíts!!!!!!!

Én variáltam itt fentebb a "Ladányi Peti fotóival".

Már nem akarlak terhelni, meg sok munkát adni, ezért kérlek, töröld az egész "Ladányi peti fotói"-t, mert alatta látod két napocska között: "- Kép Ladányi Peti ÚJ albuma" Kép néven csináltam egy újat. Azt mondják, édes volt a régi, a "véletlenül bekerült Apákkal", nem tudom, olyat tudsz-e, hogy a "véletlenül bekerült Apákat is beteszed az újba? Ha nem , semmi gond, de a régi kééérlek töröld!!!!!!!

Puszpusz: ladanyikata

Ja, nem tudom, hogy kell, hogy én is "hivatalosan" legyek ittKép
ladanyikata
 


Ja, vagy ha asikerülne mégis megkorrigálni a régit, az is jó lenne. Megbeszélhetnénk!

Írjál légysz!! Moszat76@freemail.hu


Légysziiiiiiii!!!!!!!!

Ladanyi Kata

Tudom, kicsit nehéz eset vagyok..............Kép
ladanyikata
 


Tea, a fe kellene vetni a topikban, hogy ne rakjon senki fel képet, esetleg lehetne üzenõképek topik. Ha ebben megegyeztek, átrakom a képeket.
Kata, a hiperaktivitás hozzászólást átraktam a Hyperaktivitás topikba, a Gyerekek-en belül.
Bori, azt a bizonyos hozzászólást töröltem.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!

Sikerült regiszrálnom magam!

remélem érthetõ volt, amit e-mailben írtam Neked az albumról!

Puszi: Ladányi Kata
LadányiKata (ladán
 


Köszi Gabi! Kép Észrevettem.

Azt hogy érted, hogy "hogy ne rakjon senki fel képet, esetleg lehetne üzenõképek topik."
borcsa
 
 


Kedves Gabi!

Küldtem még egy e-mailt sajnos az is bonyolult egy kicsit, de kérlek, segíts! Remélem az elõzõt is megkaptad, amit az albumról írtam!

Légyszi, még innen a szerkesztõ topicból az augusztus 22. csütörtök 22.43.-as hozzászólást is!!

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Bori. nagyon egyszerûen, írsz egy hozzászólást, amiben megkéred a többieket arra, hogy ne tegyenek a topikba képeket. De ez csak ötlet volt, én nem akarom ezt befolyásolni, a topikba irogatók dolga, hogy mit írnak .
Gabi
szerk
 


Gabi! Ja bocsi! Nem olvastam vissza a problémáig, csak a válaszod láttam. Az meg beijesztett. :o)
borcsa
 
 


Gabi!!!

Léci-léci töröld ki az anyós-apóst legalább!!!!!!!!!!


Kata
Kata
 


Kedves Kata!

Kérlek, ne haragudj, de ahogy már sokszor jeleztem: nem törlöm utólagosan a hozzászólásokat. (Kivéve képet, személyes adatokat, egyértelmû azonosítást lehetõvé tevõ részeket.)
Kivettem a hozzászólásodból azt, ami esetleg könnyebben azonosíthatóvá tenne (e-mail, családi háttér, vásárlás). Hidd el, egyáltalán nem olyan egyedi, amit leírsz.
Ha most a tiedet törlöm, utána ismét kapok egy csomó hasonló kérést (ahogy korában is volt.)
Egy hozzászólásra reagálások érkeznek, amelyek értelmetlenné válnak az eredeti törlésével. A hozzászólás elküldése után negyedórán belül még módosítható, utána, ahogy más fórumokon sem, már nem.
Gabi
szerk
 


Gabi!

Köszi szépen, így már jó lesz szerintem. Amúgy sem hiszem, hogy magára ismer.....

Puszpusz: Kata
Kata
 


Gabi!

Szeretnélek megkérni, hogy a legutolsó hozzászólás a lap tetejére kerüljön, ne a lap alján legyen!
Köszi: Éva
vica68
 
 


Kedves gabi,
Tegnap este óta nem tudom megnbézni az új üzeneteket, lévén, hogy eétûnt az Új üzenetek felirat innen balról. A Témáknál ugyan végig lehet böngészni, mik a legutolsó hozzászólások idõpontjai, de nagyon macerás. Ha az Elmúlt napon-t jelölöm be, kiírja, hogy volt x hozzászólás, de aztán sehol fa nézet, ahol kilistáztza az üzeneteket. Az én gépemben van a hiba, vagy nálatok?
köszi
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Szia Gabi,
próba cseresznye alapon megpróbáltam ismét, most az Elmúlt napon írt üzeneteket bizonyos idõ után kiírta (elég sokára Kép). Úgyhogy most már csak az a kérdésenm marad, hogy miért tûnt el az Új üzenetek?
köszi
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


mert a segédleteknél van, bénácskám
bagolyhaver
 


Szia Gabi!
Az lenne a kérdésem, hogy az általam írt hozzászólást lehet módosítani utólag?

Üdv
Szila
Szila
 


Ja, Bagolyhaver! Aki mindennap nézi a Babanetet... az pláne ne "bénácskázzon", hanem esetleg kulturált módon segítsen!

Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


KEdves Gabi!
A Keres-kinál alatt miért nem lehet új témát létrehozni? Mindenhol máshol (gyerekek,házasság stb.) lehet,de ott nincs olyan,hogy "új téma létrehozása" mint régen.
Köszi:Giti
Giti
 


Kedves bagolyhaver,
Miután ilyen kedvesen és segítõkészen segítettél megtalálnom, amit keresem, szeretném megköszönni kedves, építõ jellegû soraidat. Tudod, jó pap holtig tanul. ezt most magamra értettem, mert bár a babanet kezdete óta itt vagyok majd' minden este, ezt nem tudtam. Fogadd õszinte hálámat. Tudod, csináltam magamnak egy külön linket az új üzenetek keresésére, fogalmam sem volt, hogyan s mikor tûnt el innen a bal oldalról az eddig külön ott szereplõ link.
Fogadd mégegyszer hálás köszönetem, és köszönd, hogy jó napom volt, és neked írt válaszom ily hangvételû.
Remélem, kellemes, pihentetõ éjszakád lesz, s a holnapi napot frissen, kipihenten kezded. Gondolok rád majd, mielõtt álomra hajtom a fejem.
ZSÓKA


ui: Giti,
Egyre-másra nyílt huszonhat ugyanolyan tárgyú topik (babakocsi eladó, autósülés, stb) ezért egy idõre szünetel. Feljebb vhol írt errõl Gabi.
üdv
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Szila, a hozzászólás elküldése után 10 percig módosíthatja a szerzõje (persze csak ha regisztrált). Ez esetleg felemelhetõ max.fél óráig. Utána csak rajtam keresztül lehet, és az vonatkozik rá, mint a törésre.
Giti, ahogy Zsóka írta. Tegyünk egy próbát, hátha változott a helyzet?
Gabi
szerk
 


Zsóka: nincs mit. Elvégre haver vagyok, nem?Kép
bagolyhaver
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet: