Új privát üzeneted érkezett!

Zsóka, a név-jelszó megõrzését a profilban lehet beállítani. A többi beállításssal nem kísérleteztem most, hátba valaki tudja.

Nekiálltam a keres-kinálban összevonni az egybe tartozó topikokat. Rettentõen nehézkesen megy, 6 óra munka után meg se látszik, illetve ezek szerint csak az,hogy összekuszálódott. Edóka , neked is ez a magyarázat, azt a topikot addig még nem töröltem ki, de átraktam ami benne volt a munkalehetõségbe. És még sok furcsaság lehet, amig be nem fejezem, ha valaha a végére érek. Ha tudom, letiltom mára a hozzászólást a keres-kínálba, ha nem akkor kérlek benneteket, hogy ehhez ne nagyon szóljatok hozzá.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!
Segítségre lenne szükségem. A profilomba beírtam a mailcímemet, látszik is amíg a profil-szerkesztöben vagyok. Amikor viszont a topocból kattintok rá a nevemre, egy teljesen üres profilt mutat. Hogy tehetem láthatóvá a címet?
Csipkebogyó
csipkebogyó
 
 


Szia Csipkebogyó!
Amikor a Személyes információkat kitöltötted, nem raktál pipát? Az ugyanis azt jelenti, hogy elrejtetted. Ha nincs pipa: megjelenik minden mait akarsz.
Üdv:
Ágci

Kép
Ágci
 
 

 
 

Zmariann!

Köszi, megkaptam, mivel most máshol nem tudok üzenni neked, itt teszem, köszi!Kép

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szia Gabi,
Nálam a profilbvan be is van jelölve az a négyzet, hogy emlékezzen az azonosítómra és a jelszavamra. Amikor új üzenetet nézek meg, ott is van, nem kell újra begépelnem. Csak az új hozzászólásos résznél nincs, pedig régen mindig szerepelt ott is... Kép
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Kedves Gabi!
Én nem értem, hogy az miért sért személyiségi jogokat, ha 1 másfél éve hirdetett tárgyat, amit nyílván azóta eladtak kitörölsz!!!(Minden hirdetõs oldalnál is így mûködik...ha nem adta még mindig el valaki,akkor hirdesse újra...)
SZVSZ.
Az én 3 hónapnál régebbi hirdetéseim nyugodtan törölhetõk...
Eszter
geszter
 
 


Szia Gabi!

Mikortól lehet majd megint hirdetni a Keres-kínálban?
Egyenlõre teljesen hiányzik az új üzenetek rész, a különbözõ topicok alján meg szintén nem szerepel a szólj hozzá rész.

Köszi:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sajnos még messze vagyok attól, hogy kész legyek, de most már lehet hozzászólni (kivéve egyet -kettõt, de ez nem szándékos, majd beállítom). Viszont töröltem minden fél évnél régebbi hozzászólást és a jövõben is fogom. Letiltottam az új téma létrehozását, ha valaki tényleg olyasmit szeretne hirdetni, ami egyik csoportba se illik, azt jelezze. Másképp nem lehet megakadályozni, hogy holnap ismét 15 babakocsi téma legyen. Engem egyébként ez nem zavarna, de úgy vettem észre, hogy ez inkább kényelmetlenné teszi a rovatot.
Az idõrenddel sok helyen baj van, ugyanis nem lehet idõrendbe rendezni, csak kézzel tudom mozgatni a hozzászólásokat. Szóljatok nyugodtan, ahol elfelejtem és zavaró. Tudom, hogy most még sokminden kényelmetlen és kusza, ée ezért elnézést kérek, de remélem az eredmény jobb lesz.
Gabi
szerk
 


Kedves Gabi,
rájöttem, hogy mi volt a baj az általam az elõbb felvetett problémával kapcs.
Írtam, hogyan lehet a nyulat eltüntetni (Active Scripitng letiltása). Ez eltüntette a nyulat is, de eltüntette a hozzászólások alól a nevemet+jelszavamat, ill. az új üzenetek keresésénél a Szöveges nézet gombot hozta be.
Visszaálíltottam.
Viszont most itt van a nyúl.
Nem lehetne kinyírni? Mert természetesen pont ott van, ahol a Keresés gomb van az új üzenetek megnézésénél. Egyszerûen lehetetlen rákattnintani. Nem lehetne ezt a nyulat vhogy úgy megoldani, mint a múlt héten volt? (Volt alatta két nyíl, azokra rákattintva a képernyõ aljára ill. tetejre lehetett tolni.)
Csúnyát nem akarok írni, de nagyon idegesítõ...
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Kedves Gabi,
a nyulas visszaszívva, az elõbb nem vettem észre a nyilakat. Bocsi. Kép
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Segítséget szeretnék kérni!
Mit csináljak, ha nem tudok belépni a társalkodóba az eddigi azonosítómmal és jelszóval? Ha pedig újra akarom regisztráltatni magamat, akkor meg azt írja, hogy ezzel az e-mail címmel már történt regisztrálás. Biztos, hogy Én nem tudok jól valamit, ezért is kérem aki tud informáljon mit tegyek.
Köszönöm!
Edit
Névtelen
 


Nem mûködik az új üzenetek lekérdezése nálam!! Se a felhasználónévvel, se idõintervallum megadásával! Azt irja ki hogy egy beszélgetéshez sincs hozzászólás! ?????? Oka??
ZA
Zorkanya
 


Szia Gabi!
Légyszíves a ..."ma megint megjött"... topic régebbi hozzászólásainak gyûjteményét tedd be egy könyvtárba, mert már iszonyú hosszú a lista, mire az üzenetekhez jutunk.

Köszönjük

Üdv:
Gitta
gitta
 
 


Gabi, mostanában én is sokszor úgy járok, hogy lekérdezem az új üzeneteket, mire kiírja, hogy ekkor és ekkor néztem meg az új üzeneteket, azóta nincs új hozzászólás. Már arra gondoltam, hogy vki megtudhatta a jelszavamat, és lekérdezte. (A gép által megadott idõpontban a net felé se jártam...)
Tegnap megváltoztattam a jelszavamat, hátha...
Zorkanya, nálad nem ez van?
üdv
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Kedves Gabi!

A topicok listázásánál nagyon jó lenne, hogyha a hónap, nap, idõpont mellett az évszám is megjelenne. Eléggé zavaró, hogyha az ember keres valmi új infot a témában és meglátja, hogy mondjuk 05/23 az utolsó módosítás, rámegy, megvárja a letöltést és kiderül, hogy 2001.05.23-a.

Köszi,
Cicamama
cicamama (cicamama)
 


Kedves Gabi!

A Friss kismamáknák is ugyanaz a helyzet, mint amit Gitta irt a ...megint megjött...-bõl. Iszonyú hosszú a hónapok achivja. vagy 2 oldalnyi. Lehetne azt is egybe "tömöriteni"?

köszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Kedves Szerkesztõk!

A "Tudsz olyan jo szulesz -nogyogyasz orvost , aki nem csak a penztarcam utan erdeklodik hanem en is erdeklem ?"
topicban kérem vegyék ki azt a hozzászólást, amit a Krasznai dokiról mondtam!

KÉREM!

Nikie
nikie
 
 


Szia Ágci,
köszi a választ. Már fogalmam sincs, hogy hogy nézett ki az az ürlap, arról meg mégkevésbé, hogy miket pipáltam ki. Akkor most már lehetetlen lenne kijavítanom azt a hibát?
Csipkebogyó
csipkebogyó
 
 


Szia Csipkebogyó!

Nem lehetetlen:
a regisztráció, profil kattints rá (jobbra), jelentkezz be Azonosító, jelszó, bejelentkezés, és akkor megjelenik az ûrlap. Pipákat vedd ki, és elvileg mûködni fog. Az enyémen sikerült, mert én is elrejtettem, de most megyek is és "visszacsinálom".
Remélem ez volt a probléma.
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Sziasztok!
Ez a nincs új üzenet hiba nem múlt el? Nekem jól mûködik, viszont úgy emlékszem egyszer elõjött, de azt hittem valamit rosszul nyomtam meg, mert másodszorra jól lejött.
Mindenesetre hozzáértõbb ember felé közvetítem a problémát.
Edit én neked írtam egy mailt, benne az azonosító + egy új jelszóval, akkor még egyszer küldöm.
Az archiválással kapcsolatban igazatok van. Majd igyekszem.
Nikie, tartom magam ahhoz az elhatározásomhoz hogy utólag hozzászólást nem törlök, különben ismét tömegével fogom kapni a hasonló kéréseket. Viszont a doki nevét kiveszem.
Gabi
szerk
 


Ágci, Gabi!
A profilomban semmi sincs kipipálva és mégsem látszik a mailcím, ha rákattintok a nickemre... Ágci, köszönöm a tippet, látod kipróbáltamKép. Gabi! Van valami ötleted?
Csipkebogyó
csipkebogyó
 
 


Köszi!

Jó lesz így!

Nikie
nikie
 
 


Csipkebogyó, a személyes adatok közé fel kell venni az e-mailt is, ez nincs "gyárilag" a megadható adatok között.
Erre csak most jöttem rá, neked beírtam ezt a profilodba, de lehet, hogy másokat is érdekel.
Gabi
szerk
 


Kedves Gabi!
Valamit egyszer rossz helyre írhattam, mert üzeneteimben mindig Hetpottyos Katicabogárként jelenik meg az azonosítóm, pedig csak Katicabogárt írok, és szeretném, ha az is jelenne meg. Vissza tudnád ezt csinálni? Köszi!
Katicabogár

Kati
katicabogár
 
 


Katicabogar

HA bemesz a Regisztracio, Profil menube bal oldalon. Ott teljes nevednel kene kijavitani a szoveget.

Kiscica
Kiscica
 


Kép

Kati
katicabogár
 
 


Köszi Kiscica, sikerült!

Kati
katicabogár
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy nem jó ötlet, de a Dühöngõt nem lehetne "Politikai dühöngõnek" átnevezni? És valahol máshol nyitni egy nem politikait? Egyéb ügyben nem igazán lehet ott már dühöngeni, mert a politika annyira elfoglalta azt a topikot.

Köszi

Szila
Szila
 


Szila, a topik tartalma gyakran eltér attól, amit a neve sugall. Megpróbálhatsz nyitni egy másikat, egy nem politikai dühöngõt , de a "politikai dühöngõket" biztosan nem lehet átirányítani.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!

Köszönöm, hogy a hosszú listát összevontad! Kép
Most újabb gondom akadt. Nem tudok belépni a chatba, mindig elutasít. Miért lehet ez? A név és jelszó biztosan jól lett beírva.

Köszönettel:
Gitta
gitta
 
 


Gitta: próbáld meg újraregisztrálni a neved. Akkor jó lesz.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Szia Gabi!

Lehetne egy kérésem. Igaz nem az én hozzászólás(ai)om, de nem lehetne a Babanet Társalgó: Gyermekek: Harap a gyerek topikból törölni a 2001.04.30-i Névtelen hozzászólást? És esetleg, ha Dia nem sértõdik meg, akkor az õ válaszát is?
Kösz
ziták
 
 


Az elõbb lemaradt. és ha nem gond Neked.
Névtelen
 


Gabi!

Lehetne a "Anyaságról: Túl az elsõ heteken, napokon...:-)"
topic arhívját arhíválni, mert már nagyon hossssssszú.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Ziták, kösz, hogy jelezted, kitöröltem.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!

Kösz a gyors reagálást, és a törlést. Néha sajnos vannak ilyen emberek. Kép
Ziták
ziták
 
 


Szia Gabi!

Lehet, hogy lemaradtam valamirõl? Miért nem lehet új topicot nyitni a keres-kínálban?

Drusza
Gabi
 


Drusza Gabi!

Nézd meg szerk Gabi hozzászólását ebben a topikban június 11, 08h20 -nál, ott a válasz.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Kedves Gabi!
Én nem akarom korlátozni a topiknyitást, de minden babakocsinak, babaruhának új topik keletkezett, és ezt joggal kifogásolták mások. Ha úgy érzed, hogy olyasmi, ami nem fér bele az eddigi témákba, akkor létrehozom azt a topikot, illetve ha úgy kívánjátok, ezt a topiknyitási korlátozást megszûntetem- de akkor persze újra lesz 20 babakocsi. Észrevettem, hgy most már az errõl-arrólban tûntek fel a babaruha kináló topikok.
Gabi
szerk
 


Gabi,
lehet, hogy már megcsináltad (olvastam, hogy volt errõl szó), hogy a mondjuk három hónapnál régebbi hirdetéseket kitörlöd. A legtöbb ingyenes hirdetési oldalon ha jól rémlik, így is max. másfél hüónapig vannak fenn a hirdetések.
Az errõl-arrólból pedig át lehetne pakolni a keres-kínálba a babakocsis (és egyéb "eladó") topikokat.
Az a baj, hogy pl. a textilpelenkánál wegy tanácsadó topik keletkezett az eredetlieg peluskeresésbõl. ezt (az ilyeneket) jobb lenne kitörölni. Viszont, ha egy "formanyomtatványt" kellene kitörölni, mint a többi hirdetési oldalnál (mit keres/kínál, mennyiért, elérhetõség), akkor nem lennének kisregények ezeken az oldalakon, és az ilyen hozzászólásokat, amiben csak ez a pár adat van, könnyebb szívvel ki lehetne törölni az "elévülési idõ" lejárta után.
üdv
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Sziasztok!

Keresek PENATEN kenõcsöt, ha valaki tudja, hol lehet venni, írja meg! Régebben több kozmetikai boltban is lehetett kapni, de egy ideje teljesen eltünt.

Elõre is köszönöm: Márta
Névtelen
 


Márta,
én úgy tudom, nem forgalmazzák már Mo-n. Ezt a bõrgyógyászunk is megerõsítette. Sajna, mert állítólag nagyszerû volt.
Üdv:
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Márta!

Sajnos már legalább 2 vagy 3 éve nem forgalmazzák! Pedig tényleg nagyon jó volt!

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Zsóka, igazad van, jó lenne a Keres-kínált kivenni az általános társagóból. Majd igyekszünk...
Gabi
szerk
 


Kedves Szerkesztõ!
Kérlek töröld az Errõl-arról rovatból a Szörny Rt.-s topicot, mert teljesen eldurvult, így nincs semmi értelme.
Üdv: A hirdetés feladója
Névtelen
 


Szia Gabi!

Tudom, hogy mindig van kismillió dolgod, és púp a hátadra ha ilyeneket írok. Szóval a Netkönyvtárban több link is elavult. Nem néztem át módszeresen õket, de már régebben is volt, hogy nem létezõ link volt, ma történetesen a gyerekeink/balesetek kupac elején levõket próbálgattam sikertelenül.
Lehet, hogy nem sokan használják ezt a linkgyûjteményt és csak nekem tûnt fel, mindenesetre én megszerettem, jó lenne, ha jutna rá energia karbantartani.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Igazad van, Ildi. Én is fontosnak tartanám ennek a karbantartását, nem akarok nagyon mentegetõzni, tényleg az az oka, amit írtál, ez meg mindig tovább tolható. A rendelõ után majd ez következik, addig is bocs.
Gabi
szerk
 


Szia GAbi,
Nem tudom, hogy van most, mennyi idõt "hagy" az emberlányának az új üzenetek megnézése (régebben vmi egy hét volt). Nem lehetne beállítani, betenni esetleg egy olyat, amiben dátum szerint lehetne megnézni (pl. júl. 17. után)?
üdv
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Zsóka! Ha beírod, hogy utolsó x nap, és ide x helyére akár 20-30-at is írhatsz, az szokott mûködni.

Gabi! Ez ugyan talán Apa asztala. Ez a bizonyos kis kinyíló ablak, ami a taliról tájékoztat. Most hogy változott a tartalma, rákerültek ezek a tippek (1,2,3 ..). Ennek a méretét én nem tudom befolyásolni, viszont ebben a méretben nem látszik az egész szöveg (nekem 3-as pont közepéig látszik, nem tudom van-e tovább, de itt a szöveg közben mászik ki a képbõl) Persze lehet, hogy megint az én öreg netscape-m a ludas.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Szia Gabi, már megint én!

Az elmúlt egy-két napban már megint sikerált egy rakás duplázó topiknak nyílnia. Sajna akár olyanok is nyitnak, akiknek még azonosítója sincs, tán alig-alig írtak és olvastak még itt, nem tévedtek be a direkt ezért nyitott tanácsadó topikba sem. Az jutott eszembe, hogy az új topik nyitását nem lehetne-e kicsit kiegészíteni. Valami olyasmivel, hogy figyelmeztessen elõtte, szóljon, hogy ott a keresõ és nézze meg az ember, hogy van-e már ilyesmi topik. Vagy esetleg -bár nem mélyedtem el ehhez eléggé a keresõ rejtelmeibe, mennyire intelligens- megcsinálni, hogy új topik nyitására automatikusan elindulna a keresõ, és a tervezett cím szavait a tárgy-sorokkal valahogy összevetné, és ha talál gyanúsat, jelezné?
Olyan ciki, hogy minden duplázó stb új topikosnak írok, hogy itt van, ami kellett volna neki, tök bunkóságnak hangozhat, de olyan felesleges, amikor ugyanarról 3-4 topik van.
(olyan klassz volt, ahogy elkezdted összerakni a keres-kínált, érdemes lenne folytatni!)
Vagy olyasmit is lehetne, hogy kis ikszelendõ sor arról, hogy olvasott-e már használati útmutatót a nyitni akaró vagy hasonló, szóval valahogy elérni, hogy aki nyit topikot, az elõtte vegye már a fáradtságot, hogy nem 10 percet tölt a babaneten, hanem szán rá idõt, energiát, hogy elõbb olvasson és csak utána beszéljen.

Ildi

Ildi
pildi
 
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet: