Új privát üzeneted érkezett!

Apa!

Meddig tart ez a kampányegyüttmûködés? Szeretem ezt a kakaót, de már most kezdem megutálni!!! Ezt is elmondjátok majd az értékeléskor, úgye?????????????????!!!!!!!!!!!!!

Üdv:
Gitta
gitta
 
 


Csatlakozom Gittához! A fanézetnél a helye a kisdögnek!
Szofi
 


A piszkos anyagiak érdekében nem lehetne úgy hatástalanítani ezt az idiótaságot, hogy ha egyszer megnyitom eltûnik?
F. Dia
fd (fd)
 

 
 

Sziasztok!
Nekem is sikerült, bár csak idõlegesen kicselezni, elment a képernyõrõl, tudtam rendewsen olvasni, az egeret kell olyan pozicióba húzni.

Gabi,
én szívesen segítek, bár inkább csak abban, hogy végignézem, mik azok amik már elavultak, vagy többször nyitották ugyanazt a topicot, és csak az egyik indult el. Ezt jelzem Neked, és akkor lehet tisztogatni, tényleg elég nagy a káosz.

Ágci

Kép
Ágci
 
 


Sziasztok!
Ha az "Elmúlt napok"-ra kattintotok oldalt, akkor már nem olyan zavaró a nyuszi.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


SZiasztok!

Az addig oké, hogy eldugom az egeret, és vele megy a nyúl, és onnantól, amíg elboldogulok egér nélkül, addig nincs. Én ennél jobban megsz*tam a nyulat. Tegnapig minden oké volt. Ugyanis amikor lekérem az elõzõ bejelentkezésem óta az új üziket (de ugyanez kb. az elmúlt x nap verzióval). Nos, az már egy ideje úgy ment, hogy kiírta, aztán frissitette az oldalt és újra kiírta. Ez eddig oké. De ma reggel, jöttek az új üzik, kiírta, jött a frissítés, és ezután az oldal üres maradt!! Csa a kölöknetes reklám látszott felül és semmi több! Értelemszerûen a reload és egyebek az új üzijeim (legutolsó bejelentkezés óta opció) nem megy újra, pontosabban megállapítja, hogy egy perce jelentkeztem be, azóta semmi. De én a tegnapi érdemi utolsó bejelentkezésem óta levõ üziket akartam! (végül az x órája verzió, kb 3. nekifutására sikerált, hogy nem üres oldalam lett!!!) Nem tudom, hogy ennek mi köze nyuszihoz vagy máshoz, de ez most nagyon nem lett jó így nekem (még mindig 4.5 netscape)!
Ha esetleg kibogarászható lenne, hogy ez mitõl alakult így,,, plíííz!

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!
Engem is idegesit ez a nyúl. Eddig szerettem ezt a kakaót és csak ezt voltam hajlandó venni, de most elfogyott és azt hiszem Arany Kakaót veszek mégha több vele a gond akkor is.Kép
Ki tudom kerülni, ha az egérrel gyorsabb vagyok, DE én is azt hittem, hogyha ráklikkelek megnézem az oldalt akkor eltünik, de nem! Hányszor nézzem meg azt a hülye házépitõs baromságot???? Nem tudom hány kisgyerek babanetezik, én eddig csak szülõkrõl tudok...
A fa nézetnél bal oldalt nem zavarna tõlem ott addig teker, mig ki nem fulladKép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


tûnjön el a Nyúl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kész, addig nem jövök a babanetre, mig el nem viszitek!
Névtelen
 


Tök poén, ha rákattintok, nekem csak annyi lesz az adott oldalon, hogy detecting flash 5, és ráadásul új ablakban nyílik magától. A reklám szövege sem jön át! Juhé, ez már némi gyõzelem!

Ildi

Ildi
pildi
 
 


PildiKép

Örülj nekiKép Ha nem vagyok elég szemfüles akkor az egész irományom elúszikKép, mivel nem új ablakba nyitja meg... Egyébként utána ilyen kisgyerekeknek való fatetejére épitehetõ bugyuta játék van... egyszer megnéztem, tudomásul vettem, hogy ok, van ilyen, de többször nincs kedvem. Most olvastam 1-2 topikban, hogy mindenki ideglelést kap a nyuszitól és a hétvégén nyúlpaprikással készül mindenki, még az is aki nem enné meg, de majd a babanetre gondol és menni fogKép

Ja és akinek nincs explolere csak Netscape az nem is tudja látogatni az oldalt... Nem tudom, hátha jelent valamit...

sasha

Kép
sasha
 
 


Kedves Gabi!
Az anyukák (remélem) nem az ilyen hülye nyulak miatt vesznek egyik-vagy másik féle kakaót.
A pockok meg nem babaneteznek.
Nem kell nyuszi!
És rendkívül udvariatlanul viselkedik.
Üdv.
Malacka
malacka
 
 


MalackaKép

sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Teljesen egyetértek az elöttem szólókkal!
El a nyúllal!Kép
Szerettem és a fiam is szereti ezt a kakaót (nem vettünk másmilyet), de azt hiszem, ha hamar nem tünik el a kellemetlenkedése, akkor pont az ellenkezöje fog elöfordulni, és soha többet nem veszek, azaz a reklám nem a célját fogja elérni!!!
Mivel sokszor offline is nyitva van az Explorer ablakom, ott is szórakozik a nyúl, ez csak azért kellemetlen, mert olvasgatás közben többször is elöfordult, hogy megnyitotta a Dial-Up ablakomat, ha nem figyelek, akkor akaratomon kivül belép a Netre. És mivel a saját zsebünkre megy, nem igazán örülök neki!
Tudom, hogy a reklám fontos, de azért lehetne valamilyen kevésbé eröszakos módon is csinálni.

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Apa!

Egyébként mennyi idõre kötöttétek a szerzõdést, vagyis mennyi ideig fog itt tanyázni a nyúl? Az szerintem is jobb ötlet lenne (ha már mindenképpen kerekeznie kell valahol) hogy a bal oldalon tegye ez, és ne a szövegen keresztül kriksz-kraszban.

Köszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Jól értem, ha Explorerem lenne itthon, akkor félre tudnám lökni, vonszolni, taszigálni a nyulat? Csupáncsak az egér használatáról kellene lemondanom, és megszabadulhatnék tõle? Ez negatív diszkrimináció a free szoftverek használóival szemben!!! Kép Nekünk Netscape-ünk van, a lap tetején teper a rohadék, és onnan nem megy sehova. Ha ráviszem az egeret, akkor abbahagyja a teperést, de ennyi, ugyanott marad, és ha valami olyasmit szeretnék elérni, ami pont alatta van, akkor meg vagyok lõve (pedig a nyúlnak kéne meglõve lennie!), mert egyszerûen ott van a link fölött, amire én rá szeretnék klikkelni, és passz. Vagy a nyúlra klikkelek, vagy a nyúlra klikkelek. Kép

Arra azért kíváncsi lennék, hogy kedves névtelen babanetezõ társunk honnan fog értesülni a nyúl eltünésérõl, ha nem jön a Babanetre, amíg el nem tünik a nyúl... Kép Esetleg, ha névvel, és netán akár még e-mail címmel is vállalná a felháborodását, értesíthetnénk, ha már jöhet... Kép

BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Sziasztok!

Nekem eltûnt a nyusim. Kész megkönnyebülés. Nektek is?

Panni
rpancs
 
 


Köszönöm!!!!! (-jük, gondolom egyetértés van)

Amúgy ezzel rögtön megjavult az általam írt dolog is!

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Nekem is eltûnt! KépKépKép

Hurrá! Éljen a nyúl-mentes Babanet!

Köszi:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Az bizony Panni!

Pedig már össze is fogtunk a nyúl ellen!

Kép


Köszönjük, hogy eltûnt!

Üdv:
Gitta
gitta
 
 


Mindenki
nekem is sikerült a nyulat elteni a képernyöröl ugy hogy kihuztam tejesen az egeret a jobb oldra és igy a nyul is eltünt és nyugodtan tudok olvasni és irni Kép.De ha meglehet kérni a kedves szerkeztöket legközelebb tényleg egy semleges helyre tegyék a nyulat mert igy csak közfelháborodást kellt a nyul .
Üdvözletel Csics Kép
csics
 
 


Sziasztok jányok!
Ezer bocs a kellemetlenségért, de reméljük ezzel sikerült elviselhetõvé tenni a nyulunkat...Kép
apa
Névtelen
 


Apa, így most oké, ott már maradhat, ott nem zavar! (és mûkszik rendesen az új üzis dolog is nekem)

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Apa, Gabi és mindenki akit érint!
Mire ideértem hogy szóvá tegyem, már el is múlt. Azt szeretem a babanetben hogy valaki szól hogy baja van, és gyakorlatilag rögtön elkezdõdik a probléma megoldása.

Köszi
Zsunya

zsunya
 
 


Apa


Jo ez a nyuszi mentesseg, de par temaba benne maradt direkt?

Napocska
Napocska
 


Mi imádjuk a Nesquik kakaót,a gabonapelyhet, és rendszersen épitünk kunyhót a honlapon. Mégis, könyörgöm...Nekem ma megint itt bicajozott. Maradok hálás fogyasztó, nem kell gyõzködni, elhihetik. Ha feliratkozom a rendszeres fgyasztó listára, és aláirom a hûségnyilatkozatot, akkor eltûnik cserébe a rabbit???
Unom a tekerést
 


Sziasztok!

Már rég nevetten ilyen jókat a babanet hozzászólásokon mint most amikor végigolvastam a nyúlkivégzés topicot.
Az én vizsga elötti hangulatomnak ez most igen jól estett. Kép Kép Kép

bigacsiga Kata

ui: Ilyen reklám van a kedvenc kolámmal is, Kép Brrrrrrrr
és figyeltétek egy idõ óta az elefáni e pörög már Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Azokban a témákban, ahol még ott nyúl,egy hozzászólás után eltûnik.
Gabi
szerk
 


Kedves SzerkesztõkKép

Köszönöm/jük, hogy ilyen sebesen kellemessé tettétek a babanetet, a nyuszi most ott van ahol aranyosKép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Szia Napocska!
Próbáljuk a nyulat megzabolázni... Eddig ezt találtuk ki, remélem már csak keveseket bosszant.Kép
Zsunya!
Én meg azt szeretem a babaneten, hogy azt is megírjátok, ha valami jó történik! Kép Kép Kép
apa
Névtelen
 


Gabi,
miért csak egy hozzászólás utûán? Olyanokat kellene irkálni, hogy
xxxxx
csak hogy eltûnjön?

Vki meglelte a megoldást:
Eszközök
Internet-beállítások
Biztonság
Egyéni szint
Active Scripting-nál a Tiltást kell kipipálni


üdv
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Kösz Zsóka ill. Viki, én csak egy ilyen primitív megoldást találtam.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi, most nézem hogy egy témára számtalan topic létezik, és még nyitnak is a netezõk.
Össze lehetne vonni õket mondjuk egy cím alá, (lenne a témákban több fõkönyvtár) mert így néha elég nehéz keresni.
Legalábbis azokból a témákból, ahol tényleg sokszor elõfordul a topic. Pl. Eladó topic, ...


Tímea
Tímea
 


Timea, amit megígérek, hogy napokon bekül megcsinálok, hogy a keres-kínálban összevonom a topikokat. Persze utána meg az kellene, hogy aki el akat adni vagy venni babakocsit, ne nyisson új témát.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!
Nem tudok uj topicot letrehozni! Mit csinaljak! Egyebkent a nyul engem is zavar, mert nem tudok tole olvasni...
Moni

moni
 
 


Moni, miért nem tudod létrehozni? A nyúl beleér, de attól még én létre tudtam hozni, esetleg lehet olyan téma, ahol rosszul van beállítva az új beszélgetés létrehozása ...
Írd meg , hol akarod létrehozni és és én létrehozom.
A nyúl nekem azt csinálta, hogy a bezsélgetés elején marad, tehát írni-olvasni lehet tõle (az újonnan létrehozott beszélgetés elsõ egy-két hozzászólásába ér bele).
Azt elismerem, hogy nem egy imádnivaló kis jószág.
Gabi
szerk
 


Sziasztok!

Én ha elõjön a nyúl, akkor a fölfelé nyílra kattintok (ami az alján van) és akkor fölmegy, tehát eltûnik. Csak az a gond hogy többször elõjön aztán késõbb is. Muszáj ez a nyúl itt? Nem elég a kép szélén tekerõ jószág?

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Én is csatlakozom a jóval elõttem szólókhoz: jó, hogy javult a nyúl-helyzet!!! Kép
Imádom a babanetet, csak nem tudom annyit használni-nézegetni-csevegni, amennyit szeretném, mert akkor hamarosan nem lenne kaja az asztalunkon...
A gyerekeimnek is tetszik egyébként, bár õk csak bekukkantanak, amikor én csevegek.
Szuper a babanet Kép
bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Gabi!
Az azonosito es jelszo nem stimmel neki.
Egyebkent Szombathelyi "babanetesek" cimmel szeretnek inditani egy topicot, fejbol nem tudom hova, oda, ahol a tobbi hasonlo ilyen van.
Koszi!
Egyebkent miert nem engedi meg?
Moni

moni
 
 


Norcsi, ez Apa területe, erre nem tudok mit mondani.

Moni létrehoztam egy Szombathelyi babanetesek topikot az Ismerjük meg egymást-ban.
A jelszó-aznosító problémáva így nem tudok mi lehet a gond, küldd el (de levélben) hogy milyen azonosító-jelszót nem fogad el.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!
Koszi, es kuldom!
Moni
Moni
 



Szia Gabi!
Kérlek, hogy töröld a következõ topicot, amit én hoztam létre, de már megtudtam, amit szeretnék és nem akarom, hogy túltengjenek a topicok, mint ahogy erre figyelmeztettek is. Tehát:
Ötletek, tippek - ben "Otthoni kakaós csiga - recept" címen van.
Azt hiszem tényleg kellene valamiféle összevonás a rengeteg topicban, mert szinte képtelenség átnézni az összeset, illetve megtalálni, van-e már olyan, amilyent szeretne létrehozni az ember.
Köszi a törlést!
üdv
bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Ez nem törölhetõ...UGYE???
Szvsz senkit nem zavar,sõt!!!Jó a recept...
Névtelen
 


Szia GAbi,
nem tudom, lehet, hogy az én gépemen van rosszul beállítva vmi (azóta van, mióta "új" gépem van, szóval:
az új üzenetek lekérdezésekor kliírja nekem, hogy ekkor és ekkor néztem meg utoljára, és ennyi db új üzenet van, de nem írja ki nekem rögtön, mint régen, hanem ehhez rá kell kattintanom a "Szöveges nézet" gombra. Mit csináljak, hogy rögtön kilistázza nekem?
Ja, még vmi: régebben a Hozzászólás alatt mindig megjelent a nevem+azonosítóm, nem kellett mindig begépelni, most pedig igen... (Az új üz.-k lekérdezésekor mindig benne marad a nevem a gpben).
köszi
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


T. Szerkesztõ!
Kérlek töröld a Menük hétrõl-hétre topicomat, mert a lányokkal átmásoltuk a Mit fõzzek topicba.
Üdv: Julcsi
Julcsi
 


Szia Gabi, szerintem a kakaós csigás topicot inkább át kellene másolni a mit fõzzek rovatba, ha ez neked nem gond, és csak utána törölni.


Bogancsi, köszi:-)


Timi
Timi
 


Szia Timi!
Ez szerintem is jó megoldás lenne Kép
bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Szia Gabi!
Belejöttem a törlésbe: kérlek, töröld a szintén általam indított, de be nem vált topicot az Ismerjük meg egymást lapon "Telki babanetesek" címmel.
Köszi elõre is.
üdv
bogancsi Kép

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Szia Gabi!

Meg voltam lepve, mikor a keres-kínálban a könyv c. topicot megnéztem, ahol nekem szóló üzenetek voltak, és összevissza volt keveredve a topic, az áprilisiak elöl, aztán jöttek a napokban írt üzenetek, végül a februáriak, és nincs ez a szólj hozzá rész ahol én is üzenhetnék. Ez meg mi a csoda?
Segíts légyszi mert szeretnék én is üzenetet küldeni!

Köszi:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi!
Huhhh!
Tényleg jól összekuszálódott!
Én közben írtam neked,hogy hol találod meg a könyvet!
Láttad?
Ott tényleg vanKép
zmariann
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet: