Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Gabi!
Köszi, megtörtént!
bringa
bringa
 


Kedves Gabi,
létrehoztam egy "Nem forog a gyerek" c. topicot.
Mivel van már hasonló témájú (csak kb. két óra keresés után sem találtam meg, én béna), lszi. töröld.
Köszi elõre is,
Merci
merci
 
 


Kedves Eszter!
Ne haragudj, most elõször fordul elõ, hogy nem teljesítek egy ilyen kérést. A topik nem magántulajdon. A Pocokfarmot kitörlöm, ezt Pocoknak megígértem, bár lehet hogy nem helyesen teszem, de azt remélem, hogy ezzel feledésbe mennek azok a dolgok, amiket jobb elfelejteni (nemcsak Bagolyra gondolok).
A névtelenként való hozzászólást ez a fórum megengedi, aki ezek után így szól hozzá, jogosan elvárja, hogy az õ hozzászólását se lehessen csak úgy törölni.
Gabi
szerk
 

 
 

Sziasztok!

Gabi!
Azt kérdezném Tõled, hogy miért van az, hogy mostanában 1-2 napja, frissítéskor nem frissít, hanem visszadob a témákhoz. Eddig minden ok volt, csak mostanában csinálja. Esetleg más nem panaszkodott ilyenre?

Elõre is köszi!

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Bocsi, de azt elfelejtettem, hogy a párom több más fórumban is társalog, és õ ugyanúgy tud frissíteni, mint eddig. Csak a Babaneten nem megy ez a dolog, ebbõl gondolom, hogy nem nálunk lehet a gond.

Mégegyszer köszi!

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Szia gabi,
Megkérdezhetném, hogy mi a helyzet Macilaci-ügyben? már ha publikus. Akár csak annyit, hogy nincs eresdmény; vagy hogy sjna igaz volt...
üdv
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Kata, nem tudom, más eddig nem panaszkodott, nálam mûködik.
Teljesen szakszerûten megérzésem szerint az ilyen jelenségek valahogy a sebességgel függtek össze.

Zsóka, nem tudok semmit, azt tudom, hogy még annak idején Apa a rendeõrség felé tett bejentést. Rákérdezek.
Gabi
szerk
 


Gabi!

Köszönöm. Akkor majd hozzászokom ehhez.
A párom szerint nem lehet a sebesség az oka, mert chellosok vagyunk. Ezelõtt is ugyanilyen volt a sebesség.

Azért mégegyszer köszi!

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Szia Gabi
Lenne egy nagy-nagy kérésem. Van nekem egy topikom, az a neve hogy: "Sanyarú sorsú kispapák" és nagyon szeretnénk a többi kispapával a kismamák közelébe kerülni és szeretnélek megkérni, hogy a topik nevét meg tudnád változtatni arra hogy "Friss" sanyarú sorsú kispapák ?? Ha lehetne az jó lenne, de ha csak úgy megy, hogy törlöd az elõzõt és csináljak egy másikat az nem lenne jó, mert a félénk apajelöltek hozzászólása már megkezdõdõtt!!
Köszönöm szépen: Hóember (egy kispapa)
Hóember
 


Ja és még valami! A tegnapi nap folyamán regisztrálni szerettem volna magam, de sajna a mai napig nem jött email. Így viszont most nem engedi hogy megint regisztráljak! Ebben tudsz segíteni??
Hóember
Hóember
 


Kedves Gabi!

Nem tudom hogy megoldható-e, de nem lenne rá mód, hogy átrakd az egész Homeopátiás topicot a keres-kínál-ból mondjuk az Életmód részbe? Mert annakidején én is csak véletlenül találtam rá erre a topicra, és azóta is nagyon sokaktól hallom ugyanezt. Ennek igazából nem a keres-kínálban lenne a helye. Vagy indítsunk egy új topicot az Életmódban, utalva rá, hogy van egy másik is a keres-kínálban?

Köszi:NOrcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Kedves Hóember, fogalmam sincs, miért nem kaptál e-mailt, ez automatikus, de ha bármi történik (akár elütött cím), nincs jelzés hogy nem tudta elküldeni a levelet.
Írd meg nekem emailben, hogy mi az azonosítód és megnézem, hogy regisztrált-e.
Gabi
szerk
 


Kedves Gabi!
Bár nem értek egyet veled, elfogadom az álláspontodat. Szvsz, ha nincs moderálás bárki (névtelenül, vagy ideiglenes névvel) szétbarmolhat egy topikot...
Másik okom pedig, ha nem törölsz egy topikot, amiben elkelt a kínált áru akkor nagyon sok felesleges topik lesz...elsõsorban a Keres- kínálban.(errõl már egyszer volt is itt szó)
Azért köszönöm:
Eszter Kép
geszter
 
 


Eszter, ebben teljesen igazad van. A Keres-kínál rendbetételéhez sajnos több idõ kellene, de valóban rendbe kéne tenni.

Május 1 után a leveleim egy része elveszhetett, tehát ha akkor fordult hozzám valaki valamive, nem biztos hogy megkaptam.
szerk
 


Gabi!

A Homeopátiás topiccal kapcsolatban írtam neked a múltkor (május 13. hétfõ), ld. fent, hogy ezzel kapcsolatban lehet-e valamit csinálni.

Szerintem ahol van, a Keres-kínálban, ott nagyon nem jó helyen van, volt hogy én magam is nehezen találtam csak meg. Ezt kellene az Életmód-ba átrakni, vagy ott lehet-e nyitni ugyanilyen tartalmú topicot.

Köszi:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Gabi!

Nem tudom, csak egyszerûen az én gépem elavult, vagy mással is van ilyen. Amióta a rendelõben alakulnak az átrendezések (nõgyógyásznál), azokat nem tudom megnézni. Pontosabban a netscape-el nem (4.5-ös, tudom, régi). Azt írja ki, hogy not found. Megnéztem régi explorerrel is (4-es), az megeszi. Lehet, hogy ez nem probléma, mert már az újabb netscapekkel ez nem gond, csak nekem van ez a régi, aki kiakad... de esetleg érdemes megnézni. (volt már egyszer ilyesmi, anno a babanetes nagy nyári tali fényképeivel, hogy egyik böngészõ megette másik nem)
Megnéztem, végül is a cím amit keres nem jön jól, kéne neki pl. a www.babanet.hu/faq/fogamzas.htm ehelyett a netscape a www.babanet.hu/szak/..faqfogamzas.htm oldalt akar találni. (bocs, nem értek hozzá, hogy miért nem generáljá át olyannak, amilyen) Ha az explorerrel megtalált oldal címét helyesen beírom, akkor jön már.

SZia:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Ildi, megpróbálom megnézni, bár ebben a pillanatban nincs netscapem, se régi, se új, illetve azt, hogy hogy van a forrásban megadva a link, hátha azzal lehet segíteni.

Mostanában megint elég sok olyan kérést kapok, hogy régi hozzászólásokat töröljek, esetleg minden pontosítás nélkül.
Szerintem más fórumokon se nagyon van erre lehetõség, ezeket a kéréseket a jövõben nem fogom (legalábbis nem automatikusan ) teljesíteni.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi, én most nem értem ezt a törlés dolgot.
Sokáig nem voltam, és kerestem a Pocokfarmot. Aztán láttam hogy kitörölted. Ugyanakkor azt írod Esztrenek, hogy azt meg nem akarod törölni, mert a névtelenek leveleit is meg kell tartani. Én anno hozzászóltam a Pocokfarmhoz, és most mégis eltünt a topic. Érdekes véleményeket lehetett olvasni, és azt hiszem hogy ha valaki lértehoz egy topicot vállalnia kell hogy azt esetleg másnak nem tetszik vagy valami mássá fejlõdik.
Most lehet töröltetni topicot vagy nem?
Mom
 


Kedves Mom!
Mostantól nem lehet. Az az igazság, hogy teljesen egyet értek veled,és én sem voltam biztos benne, hogy megtehetem, elnézést kérek tõled, nagy volt a nyomás. Kiírtam ugyan, hogy jelezze az, aki nem ért egyet a Pocokfarm kitörlésével, de tudom, hogy egy ilyen üzenetet nem feltétlenül kell észrevenni.
A lényeg: mostantól nincs törlés, topik egészen biztosan nincs.
Gabi
szerk
 


Gabi!

Szuper, köszi, mûködik tökéletesen!

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Kedves Gabi!

Szeretném megkérdezni, hogy lehetséges-e a regisztrált azonosítómat megváltoztatni. Ugyanis ezzel az azonosítóval egy másik fórumon szoktam írni...

Várom válaszod:

lysi
lysi (lysi)
 


Lysi, ki tudlak törölni, és utána más névvel ismét tudod regisztráni magad.
Légy szíves, erõsítsd meg, hogy töröljelek-e.
Gabi
szerk
 


Mom! Mikor megtudtam, hogy törlés lesz lementettem az egészet és most megnéztem. Te nem szerepelsz az hozzászólók között ezen a néven. Ha te nem vállaltad a felelõsséget névvel hogy mit szóltál hozzá akkor, milyen jogon pattogsz így utólag? Arra is kíváncsi lennék, milyen néven írogattál és mikor. Ide mered írni? Mert akkor szívesen közszemlére teszem miket szóltál hozzá!
A.
 


Kedves(nek éppen nem mondható) A!

a válaszok:

1. Nem pattogok. Azt a levelet nem hozzád címeztem hanem a Gabihoz, és nem értettem valamit, amire õ késõbb választ adott.
(Olvasd el kérlek még 1x amit írtam, mert akkor látni fogod, hogy a törlés dolgot nem értettem, és példa képp említettem meg 2 topicot.)

2. Névtelenség: Te ezzel az "A"-val uo. névtelen vagy mintha éppen azt írtad volna be. Ha nem írtam be a Mom-ot vagy Momo-t akkor nyilván névtelent használtam, ennek magyarázatát lejjebb olvashatod. Mivel én nem mentettem le a topicot -nem is tudtam volna, meg nem is akartam- így nem nehéz lesz megmondani a hozzászólás idejét. (remélem ezt azért még Te is elfogadod)
Viszont a kérdésedet visszapasszolom: Ha Te nem vállalasz felelõsséget névvel akkor milyen jogon pattogsz és szólsz bele olyan dologba, amelynek nem Te vagy a címzettje? Ahhoz meg, hogy megírtam a Gabinak a privi véleményemet, semmi de semmi közöd.

3. Nem hiszem hogy magyaráznom kellene neked bármit is, de ha már elkezdtem :Korábban Móni néven írtam egy topicban. Akkor megkért ott egy másik Móni(kedvesen, mert ilyen emberek is vannak ám!) hogy ez a név már az övé, válasszak mást. A Momot választottam. Ez ellen akkor senki sem tiltakozott. Aztán késõbb felbukkant egy másik Momo, aki már regisztráltatta magát, így a név természetesen az övé.

Akkortájt nem tudtam mit is írjak alá, mert nem akartam mások nevével véleményt írogatni, ezért névtelenként tettem hozzászólást. Most a Mom-ot használom, de ez majdnem olyan mint a Momo, ezért majd keresnem kell valami új egyedi "csak az enyém" nevet, amit egy regisztrációval azonnal legalizálni fogok. majd értesítelek, kedves A, ha addig még pályán leszel ezzel a névvel.
Viszont Te már akár most is regisztrálhatnád magadat ha már ilyen öntudatzacskó vagy!

4. Szerinted érdekel valakit a hozzászólásom, amit közkinccsé akarsz tenni? egyáltalán megkért erre a nemes feladatra valaki?

Összegezve: Vizet prédikálsz, közben bort iszol, és mindezt elég nagy harciassággal teszed. De!! azt írsz és akkor amit akarsz, csak szerintem ezt a levelet kár volt megírnod.
(amúgy ha annyira szíveden viseled a szóban forgó topicot, tedd fel az újra egészet)

Gabi, elnézést hogy ilyen hosszú levéllel foglalom ezt a topicot, amelynek témája ráadásul nem is pont ide illik.

Mom
Mom
 


"Kedves" Mom és A.!
Nehogy itt kezdjétek a Pocok ügyet újra!
A! Nem vagy véletlenül = Angéla néven írogató Bagoly "barátunkkal"?
Mert ha igen, akkor: Mom! Rá se nézz többet, ne is válaszolj, mert látod, mivé fajulhatnak a dolgok!
Névtelen
 


Kedves Gabi!

Törölnéd a Tikk és Hanna babája címû topikot?

Elõre is köszi

Tikk
tikk
 
 


Kedves Tikk!
Miért törölteted??
Eszter
geszter
 
 


Kedves Gabi!

Köszönöm szépen a segítséged! Akkor tehát kérlek töröld a regisztrációmat!

Lysi
lysi (lysi)
 


Szerintem az "A" inkább Pocok.
Névtelen
 


Gabi!

Mi történt? A Kölöknet társalgóját hozzácsatolták a babanethez?

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Kedves Gabi!
Nekem kábeltévés, nagyon gyors internetem van...de ezzel a "bõvítéssel" kb. 10perc alatt töltõdik le az elmúlt nap termése.
Eszter
geszter
 
 


Lysi, téged töröltelek. Remélem nem jegyzi meg valahogy, hogy aról a címrõl már volt regisztrálás, ha bármi gond lenne az újraregisztrációv, jelezd.

Bigacsiga, úgy tûnik, igen, ez nekem is meglepetés volt.

Eszter, nem lehet, hogy valami más baj volt?. Én is lemértem, kb. 20-23 másodperc volt (új üzenetek, 1 nap), igaz nekem ADSL-em van. Ez a bõvítés jelentõs hatással csak az elsõ nap lehet.

Tikk, kiírtam nemrég, hogy a jövõben nincs törlés. Mégis kitörlöm, mert tudom, hogy kellemetlen, ha valakinek nyilvános a képe, ha õ ezt nem akarja. És mivel elég idétlen lenne, hogy a baba képe nincs ott, csak az hogy milyen szép az egész topikot törlöm. De: ahhoz tartani fogom magam, hogy a hozzászólásokat utólag nem törlöm.
Gabi
szerk
 


Gabi!

Nem volt még dolgom ilyen törlésesdivel, úgyhogy nem tudtam.
Köszi szépen!

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Ez jó, ez neked is új? Tegnap nézegettem, ahogy jött fel sorra, de úgy tûnt, hogy eleinte a fõoldalról induló topik volt, olyat meg csak ti tudtok csinálni...
Viszont most kicsit zavaró, pláne, hogy a dátumok eltûntek, illetve az ide feltöltés dátumát kapta.
És mi lett vele odaát? (még nem néztem) És mi lesz vele ezután?

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Nézd meg Ildi, érdekes. Ott is ugyan az van, mint itt! Kép

bigacsiga Kata

Ui: Nekem is adsl-em van, de valóban tegnap kínosan lassabban müködött

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Kata, megnéztem azóta, meg apa is írta valamelyik ex-kölöknetes topikban. ÉN meg azt is elgondoltam, hogy a kölökneten azért olykor járnak kölkök is, most akkor õk is belekavarodnak a babanetbe is... Igaz, hogy szülõi oldalról viszont a kölöknet társalgója eléggé haldoklott...

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Kedves Gabi!

Rengeteg a téma és kezd átláthatatlanná válni. Sokszor már azt sem tudom, mihez szóltam hozzá elõzõleg, mit szeretnék figyelemmel kísérni. Nem lehetne kedvencekbe gyûjteni azokat a topikokat, amelyek érdekelnek bennünket? Vhogy úgy gondolom, mint mondjuk az indexen.
Gabó
 


Kedves Gabi!

Ez a bicajozó nyuszi elég zavaró! Éppen a két kedvenc topikomba, az Anyaságról és a Gyermekekrõl szólóba képtelen vagyok belépni tõle. Hiába próbálok ravaszul melléklikkelni, mindig csak a nyuszira sikerül. Kép Van valami módszer a kicselezésére?

BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Lojje mar le valaki ezt a nyuszit!!!!!!!
Nagyon idegesito, raadasul felulirja a babanetemet.....
Ez nagy eroszakos reklam!
XYZ
 


Hát igen. A nyuszi nyomában van a nyilacskámnak. Jó lenne, ha ezentúl nem lenne ilyen mozgóreklám. Miért nem elég egy bannercsikban feltüntetni, aztán ha érdekel majd rákattintok. Tényleg tök idegesitõ, alig tudok olvasni, mert ott fickándozik örökké.
ZA
Zorkanya
 


Én is csatlakozom a nyuszi-ellenes ligához, hát valóban meglehetõsen zavaró. Próbálkoztam a kiiktatásával,de ez sajnos nekem nem lehetséges. Légyszi töröljétek, vagy számûzzétek oldalra, vagy felülre!
Köszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Engem is rettentõen zavar
BGabi
bgabi
 
 


Csináljatok ezzel a nyuszival valamit légyszi,mert lelövöm a monitoromrólKép
zmariann
 


Ha nem tûnik el a nyúl, kidobom a kakaót is!!!
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Szia Norcsi!
bocs a nyúlért de most kipróbáltunk egy ilyen kampány együttmûködést!
valamibõl a babanetnek is meg kell élnie!Kép))))
nekem sikerült kicseleznem...
apa
Névtelen
 


Sziasztok!
Szerintem akkor is venne -aki szereti- kakaót,gabonapelyhet mindenki,ha nem lenne itt ez a nyúl...vagy szolidabban lenne.Pl.álló helyzetben.
Kedves Apa!
Amikor valaki olvasni szeretne,nem biztos, hogy a nyúl cselezgetése közben azt mormogja, hogy de klassz ez a kakaó...úgy innék egy pohárkával.
Én legalábbis nem ezt mondom, és ahogy láthatod elég sokan vagyunk ezzel így...Kép
Nem lehetne módosítani ezt a reklám szerzõdést???
A rengeteg új téma miatt így is épp elég itta káosz...
Eszter
geszter
 
 


Csatlakozom apához, bár én sem szeretem az erõszakos reklámokat.

Valóban jó lenne egy rendrakás a társalgóban, ehhez meg jó lenne valaki, aki ebbe besegítene, de erre sajnos nincs mód. De próbálok majd idõt szakítani.

A profilban be lehet állítani a kedvenceket, de sajnos csak fõtopik szinten (tehát pl. anyaság), de már ezzel is ki lehet kerülni mondjuk a keres-kínált.
Gabi
szerk
 


T. Szerk. és Névtelen Apa!

Szerintem nagyon sok babanetes olvasót veszítettek el ezzel az erõszakos nyúllal. Kérdés, hogy megéri-e? Jó lenne ezen elgondolkodni. Sokan át fognak pártolni más hasonló topicokra.

Üdv
Nyuszat
nyuszat
 
 


Apaaaaaaaaa! Mond már meg, hogyan tudtad kicselezni azt a ... nyulat! Ez nem ér, megcsillantani itt a lehetõséget azután meg hagyni a népet hülyén meghalni!!!
Arra már én is rájöttem (megnéztem a source-t Kép), hogy milyen címen jutok be az Anyaság fõtopikba, ott meg úgyse az elsõ kettõt olvasom, de ez elég nehézkes megoldás.
Egyébként megértem, hogy a babanetnek is élnie kell valamibõl, szóval semmi kifogásom a reklámok ellen, amíg nem akadályozzák a társalgó használatát, de ez a nyúl túlmegy minden határon. Nem lehetne legalább valami olyan megoldást beleprogramozni, hogy pl. jobb gombbal elhúzható legyen, és mindenki oda tehesse, ahol õt nem zavarja? Vagy mondjuk teperhetne valahol olyan helyen, ahol nincs alatta szöveg?

BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Szia!

Utálatos ez a nyúl, olvasni és gépelni sem lehet tõle rendesen! Nehezen tudok belépni az oldalakra! Csatlakozom az elöttemszólókhoz, valahogy láncoljátok oda valahová!!!
Esetleg csak a bal oldali mezõben mocoroghatna(a fa nézetnél), már az is sokat segítene nekünk!!!

Üdv:
Gitta
gitta
 
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet: