Új privát üzeneted érkezett!

szia gabi!

látom te vagy itt a segitokéz. szeretném eltörölni egy általam megjelent hirdetést, a keres-kinálba. TESTVÉRbabakocsi eladó! sos rita március 26 kedd 2251
koszonom
Névtelen
 


TISZTELT SZERKESZTO!

EN MINT BAGOLYKA NEM JARULTAM HOZZA AZ IRASAIM TORLESEHEZ.
AZ IGAZSAG NEM SERTO! EZ A MI HARCUNK! LEGY FER!

UDVOZLETTEL:ANGELA
bagolyka
 


Kedves Angéla!
Minden finomkodás nélkül: a babanet fórum, ahol lehetnek (éles) viták is, ahol elõfordulhat, hogy valaki (nem szándékosan) megbántja a másikat, de nem harci terep. A babanet fenntartása és üzemeltetése pénzbe kerül, a harcot, ahogy te nevezed , nem kívánjuk finanszírozni.
Többször leírtam már, hogy ha egy hozzászólás nyilvánvaló célja a másik megbántása, akkor azt törölni fogom. És ehhez nincs szükség az érintett hozzájárulására. (A múltkor Pocok hozzászólását is töröltem.)
Gabi
szerk
 

 
 

A BAGOJ szot helyesen BAGOLY-nak irjak!!!
a
 


Szia Gabi, ide raktam fel a hatalmas képet,
"Próba terület: Elsõ próbálkozásom: Proba"

akkor még nem gondoltam volna hogy ilyen nagy lesz.:-)

köszi: Tomka
Tomka
 


Miért van az, hogy már egy ideje nem tudom az Anyaság témában a 3D-s ultrahangot elolvasni? Mindig csak a 2001-es archivokat hozza elõ! Mit kell tennem?
Névtelen
 


Kedves Névtelen, õszintén szólva fogalmam sincs, nálam teljesen normális. Ami mûködik, hogy alul kiírja a címeket, és a direkt cím alapján el lehet mindent érni. Most mindenesetre idaírom a topik címét:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/275/969.html?1017392553
Gabi
szerk
 


szia gabi!
Bocsi, de kétszer raktam fel a hirdetésemet. az egyiket töröld letszi. testvérelnek babakocsi. 2002.ápr.01hétfõ 19.40.
koszi nina
nina
 
 


szia gabi!
ismét én vagyok, nina. leszeretnem torolni: hibátlan digitális mérleg eladó, hirdetésemet. mert már eladtam.
koszonom a segitségedet
nina
nina
 
 


Inkabb ird oda, hogy elkelt!
Névtelen
 


Szia Gabi!

A Varga Eszter (Veszter) néven futó regisztrációt kérlek, töröld ki, mert a teljes nevemet nem szándékosan adtam meg. Mivel csak most olvastam, hogy ezt esetleg módosíthattam volna, ezért én már újra regisztráltam magam egy kevésbé nyilvánvaló néven. Persze nem a véleményemet nem vállalom, csak nem akarom kitenni magam esetleges atrocitásoknak.

Elõre is köszi Veszter
Varga Eszter (veszter)
 


Nina! Bocs hogy zavarlak, csak azt szeretném kérdezni hogy hol laksz? (ugyanis keresek valakit) Köszi!!
K.A.A.
Névtelen
 


Tisztelt Szerkesztõ!
Tavaly nyáron jártam itt elõször, amikor még nem ebben a formában mûködött ez a honlap. Akkor beszélgettem anya(anya)-val a Patau syndrome-ról, de sajnos most nem igazodom el ebben a sok kis könyvtárban.
A segítségét szeretném kérni, hogy hol találhatnám meg a tavalyi levezést errõl, valamint ha azóta másnál is felmerül ez a téma, akko szívessen olvasnék róla.
Segítségét elõre is köszönöm.
Egy nagynéni
Névtelen
 


Kedves Nagynéni!

Témák, majd Anyaságról, majd Soha ne add fel.
Erre gondoltál?

Hami
Hami
 


Kedves Hami!

Köszönöm, erre gondoltam.

egy nagynéni
Névtelen
 


Kedves Gabi!
Feltettem egy süti receptjét a Mit fõzzek? topicba, de hatalmas lett. Utána sikerült lekicsinyítenem, kérlek, a nagyobbat töröld, mert iszonyú sok helyet foglal!
Köszi!
Emese
Emese
 


szia Gabi!

Venezuelaban a kisfiam elalvasa utan szoktam bongeszgetni a baba-tarsalgoban, es altalaban ORIASI elvezettel. HALA a stabotoknak! mivel gyakran kulfoldre szakadt szulok uzeneteibe botlok itt-ott a kulonbozo temaknal, eszembe jutott, hogy vajon megoldhato/erdemes lenne-e kulon topicot nyitni a kulfoldon elo magyar csaladoknak (valami "tul az operencian" vagy hasonlo cimmel)...
Koszi meg egyszer, hogy vagytok!
Udv,
tropusi mama
tropusimama (tropusimama)
 


Kedves tropusimama!

Mar letezik ilyen tema, meglehetosen hosszu, ugyhogy egy kis idobe bele telik amig atragod. A Mi nok cimu fotemanak a Kulfoldon (tul)elo kismamak altemaja ahol megtalalod.
Agi
 


Gabi!

koszonom az utmutatast. azonnal bekopogok az illetekes topicba.
tropusimama
tropusimama
 
 


szeretném, ha kitörölnéd az Errõl-arról/Dühöngõ/2002.április 15. 15.27-kor feltett írásomat, mitabrev nick alatt
Ok: elharmakodottan kiteregettem családi történetemet.
köszönettel: mitabrev
mitabrev
 


Gabi

Legyszives torold a fenykepalbumomat es adatok kozul is toroljel engem.
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/283/878.html?1013781999" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/283/878.html?1013781999[/url]

Koszonom elore is.

Napocska
napocska
 
 


Gabi töröld légyszi a csak regisztrált felhasználóknak c. részbõl a politizálás csak névvel... topicból az ápr. 17-i 13 óra 04-kor írt megjegyzésemet! Köszi:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Nem tudom, most akkor én is kérjem, hogy töröltessék ugyanazon topikból Norcsi megjegyzése utáni megjegyzésem?? (ápr 17, 13 óra 26) Nekem semmi bajom vele, csak így önmagában kicsit értelmetlen lett. Ugyanakkor meg mégis hatásos volt, hisz esetleg közrejátszott Norcsi fenti kéréséhez. Veszélyes dolog ez a törölgetõs, pláne,hogy ki se derül, hogy volt ott valami. Nem lenne jobb ilyenkor bent hagyni egy olyat, hogy szerzõ kérésére törölve?

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Gabi! Légyszives töröld az erröl-arrol/dühöngö/2002 ápr.18 csüt. 14h34-es hozzá szolásomat. Az illetötöl itt is bocsánat, a hibáért! Köszönöm szépen:Kifogás
Kifogás
 


GAbi a Teletubbies utolsó bejegyzése egyenesen vérlázító, légyszives töröld!
Névtelen
 


Igazad van Ildi, ezután így fogom törölni, hogy a szerzõ kérésére törölve.
Az utóbbi idõben megint nagyon megszaporodtak a törlés kérések. Ismét szeretném kérni, hogy ez kivételes legyen.
Gabi
szerk
 


Kedves GAbi,
a próba területen letöltöttem egy képet (gif), a gépemen rendben el is mentettem. Aztán szerettem volna kipróbálni, hogy sikerült-e rendben minden, megpróbáltam feltenni ugyanott a próba területre. Nem sikerült. Semmilyen hibaüzenetet nem ad a gép, az új üzwenetem (vagyis a kép) pedig egyáltalán nem jelenik meg. Mit csinálok rosszul?
köszi
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Kedves Gabi!
Az Errõl-arról-ban, a Dühöngõben válaszoltam Iboly írására oh34-kor. Sajnos nem néztem az órát, késõbb vettem csak észre, hogy belebeszéltem a kampánycsendbe.
Lécci töröld, jó? Bocsánat.
Vera
vera
 
 


Zsóka, nem tudom, hátha másnak van ötlete. Nekem rendedesen fement a kép. nem volt túl hosszú a feltötési idõ?
Gabi
szerk
 


Zsóka! Nincs véletlenül tûzfalatok? Nekem az fogta meg, ahogy kikapcsoltam, sikerült a képfeltöltés.
BGabi
bgabi
 
 


Kedves Gabi! Én is törlésre szeretnélek kérni. Maya néven szoktam írkálni, úgy vettem észre én használtam egyedül a nevet, aztán amikor regisztráltatni akartam magamat, láttam hogy a név már foglalt.
szóval az ismerjük meg egymást topicból a MAya családja-t (azt hiszem azt a címet adtam) kellene kitörölni, mert hát van egy másik Maya is valahol, és neki biztosan más képei lennének. :-)

Tudom hogy elrontottama sorrendet, most már elõször név-regisztráció, aztán az üzengetés.

Még 1x köszi.
Maya
 


Kedves Gabi!
Régebben probáltam kép felrakással az anyaság-aaa topicba. Rajtam kivül is volt sikertelen proba. Össze irtam , és ha nem lenne baj, töröld ezeket! febr.28-05h.52, ápr.4-07.h58, ápr.4-08h.13, ápr.05-15h.17, ápr.05-15h.18, ápr.05-20h.09.
Köszönöm
kisineandrea
 
 


Kedves GAbi,
Ma láttam, hogy sikerült. Valszeg tegnap is, csak én a topik alján kerestem az utolsó hozzászólást, és ma láttam, hogy ebben a topikban az utsó hozzáaszólás a topik elején van...
Bocsi.
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Kedves Gabi,
Ma nyitott valaki kilenc db (ha jól számoltam) hordozókendõs topikot. Nem lehetne õket összevonni?
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Kedves Gabi!
Verus kérésére írok Neked. (Mivel nekik valami baj van a szolgáltatójukkal, így egy darabig nem tud jönni.)
Úgy tûnik, valaki az õ nevén be szokott lépni a chatbe. Mivel nem szeretne ebbõl félreértéseket, a kérdés az, hogy egy jelszóváltoztatással kiküszöbölhetõ-e ez a dolog. Ha igen, írd meg, légy szíves, mit kell tenni!
Köszönöm!
Emese
emese
 
 


Emese es Gabi!

A chat-en sajat tapasztalatom szerint 2-3 hetente torlodnek azok az adatbazisbol akik nem leptek be. Ilyenkor ujregisztralassal enged csak belepni, ilyenkor megtalalja a regi profilodat. Valoszinu Verus is igy jarhatott en mar 3 szor regisztraltatam ujra magam es eddig mazlim volt, hogy nem mas tete meg helyettem. Apanak mar jeleztem chaten ezt a problemat, kerte irjam le mailbe meg is tetem. de ugy tunik valtoztatni meg nem sikerult ezen.


Napocska
napocska
 
 


Teljesen igazatok van, megpróbálom megsürgetni, hogy valaki utána nézzen ezeknek e rejtélyes felhasználó eltûnéseknek.
Én több hónap után most kipróbáltam, de megvoltam, szóval sajnos nem is ilyen egyszeû, hogy 2-3 hét után törtli az alvókat.
Gabi
szerk
 


Sziasztok!
Nem törlõdik, hanem, néhányszor elvesztette a regisztrációkat. Ha valaki újra regisztrál, akkor ok, ha nem, akkor más tud regisztrálni azon a néven. A profilok meg nem vesztek el.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Az odáig rendben is van, hogy újra kell regisztrálni magunkat néha. De mi van akkor, ha nem szeretnénk, hogy ugyanezt más tegye meg a mi nevünkben?
Ha pl. Verus jelszót változtat, akkor az újjal regisztráltathatja magát, de megmarad a régi profil is? Akkor azzal más ugyanúgy beléphet?
Emese
emese
 
 


Lányok, én is épp tegnap léptem be, bõven több, mint 2-3 hét után, és simán megvoltam, profillal, jelszóval, mindennel, mindenféle újra regisztrálás nélkül.
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Pildi

Akkor ti szerencsesek vagytok.
En ha mar 2 hetig nem jarok arra, ami mostanaba eleg gyakori, akkor kezdhetek regisztracioval. Lehet engem utal csak ennyire a chat.

Napocska
napocska
 
 


GAbi

Sot ma odaig jutottam, hogy kb 1 hete regisztraltam utoljara magam es most fogom megint megtenni. Chat ismetelten elfelejtet engem.

Napocska
napocska
 
 


Kedves Gabi!
Törlést szeretnék kérni az Ismerjük meg... alatt Gpeti képeinél a 2. képet, mert túl nagy lett és a babám meztelen képét is, mert úgy hallom azt illetéktelenek is nézegetik.
Köszönöm
Gorsi
gorsi
 
 


Sziasztok! Nem vagyok szerkesztö, meg senki tulajdonképpen, de felhaborit, hogy milyen naivak vagytok. Hogy lehet az INTERNET-re, amelyet MINDENKI elérhet felrakni meztelen képeket a gyerekedröl, amikor sajnos ilyen vilagban é¨lünk, hogy félni kell a visszaélésektöl. Elöbb gondolkodjatok, a babanet-et nem csak ti olvassatok, és a törlésekkel mar sokmindent nem értek el. Max. azt, hogy a szerkesztönek lesz valamikor elege! Judit
Judit
 


Kedves Judit!

Teljesen egyetértek veled, de gondolhatod, hogy aki már kért ilyen okból képtörlést, az ugyan utólag, de rájött, hogy meggondolatlan volt. Legközelebb nyilván nem lesz legközelebb.
Gorsi
gorsi
 
 


Kedves Gabi,
A chat-en a mai napon Klara felhasználó név alatt valaki olyan stílusban és módon próbált "beszélgetni", ami nem a babanet szellemiségével, témájával összeegyeztethetõ.
Kérlek ha van rá mód nézz utána.
További jó munkát!
Breki
Breki
 


Breki, megtaláltam a klara azonosítójú felhasználót, de e-mail nélkül. Azt, hogy mit írt aznap nem tudom megnézni, sokkal jobb ötletem nincs, mint próbáljátok megkérni, hogy változtasson a stílusán. Van néhány chat adminisztrátor, akiknek durva esetben joguk van közbelépni, már ha éppen chatelnek persze.

A másik: Pocok kérte, hogy töröljem a Pocokfarm topikot. Mivel ez a topik legkevésbé arról szól, amirõl kéne ezt csak akkor teszem meg, ha néhány napon belül senki nem tiltakozik ez ellen a hozzászólók közül. Én is hibás vagyok, talán azonnal törölni kellett volna a sértõ megjegyzéseket. Egyrészt sajnos nem tudom követni a társalgót vagyis csak akkor szerzek tudomást ilyenrõl, ha valaki felhívja rá a figyelmet, másrészt igyekeztem a legkevésbé akadályozni a teljes szólásszabadságot.
Gabi
szerk
 


Kedves Gabi!
Kérlek szépen, hogy az Új amerikai gyerekruhák eladók,1 éves korig topikot töröld. AZ EGÉSZET!
Azért hoztam létre, hogy egy barátnõmnek segítsek eladni a cuccokat, de mostmár a kismamák lélek elemzésérõl szól...(és a börzén a ruhák nagy része el fogyott)
Köszönöm az intézkedésedet:
Eszter

Tudom, hogy elvileg mindenki beleegyezése kéne a törléshez, de a õk Névtelenek...


A többiek meg elgondolkozhatnának rajta, hogy miért jó másoknak a hirdetéseit teletenni baromságokkal, oda nem illõ dolgokkal, ami már önmagában elriasztja a vásárlót...
geszter
 
 


Kedves Gabi!
Tudnál engem regisztrálni? Írtam egy e-mailt, de lehet, hogy nem kaptad meg.
Azt hisze, én vagyok béna, de nem találtam sehol sem leírva két mondatban, hogy mit tegyek, hogy ne névtelen legyek. Tudtok segíteni?

Bringa
Névtelen
 


Kedves Bringa

Ha korulnezel bal ldalon talalasz egy Regisztracio, Profil nevu menut. Ott regisztralhatod magad.
Ha nem talalod a menut akkor ez a link oda vezet
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4cgi-bin/board-profile.cgi" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4cgi-bin/board-profile.cgi[/url]

Sok szerencset
Névtelen
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet: