Új privát üzeneted érkezett!

Pocok-akkor neked jó az angol....csak azt hittem magyar most a géped..mert Én elöszõr az angolt töltöttem le és bekavarta a gépet!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


A már megint megjött topicban nem tudom, miért nem jelenik meg az utolsó hozzászólásokat tartalmazó subtopic, de ez az:

http://www.babanet.hu/ujgep/discus4cgi-bin/show.cgi?275/2876.html
Utána kell járni, hoyg miért van ez a hiba.
Elnézést és türelmet kérek
Gabi
szerk
 


Gabi!

Valaha indítottam egy topikot Korkülönbség testvérek között címmel. A többiek átirányítottak az "egy kicsi meg egy pici"-be, bár szerintem annak nem ez a témája.

Egy szó mint száz, a "Korkülönbség..."-et töröld nyugodtan, úgy látom, feleslegesen foglalja a helyet.

Köszi: Janka
Janka
 

 
 

Kérem,aki banhidi néven regisztrálta magát jelentkezzen , mert rossz e-mail címet adott meg.
Gabi
szerk
 


Helló szerkesztõ!

Én indítottam,de nem indultak be,érdeklõdés hiányában kérlek töröld,hogy ne foglalják a helyet:
Egészséges étrend 1 éves kor után
A kiegészítõ családipótlék,családi adókedvezmény

Köszi: Viki
viki (viki)
 


Helló!

Léz néven próbáltam regisztrálni magam, de nem kaptam jelszót!
tudsz ebben segíteni? köszi

Léz
névtelen
 


Léz, biztos, hogy jó címet adtál meg? Ha bármilyen ok miatt nem tudta továbbítani a jelszót akkor sincs jelzés senkinek, mert a jelszó kiosztás automatikus.
Egyébként regisztrált, megtaláltalak.
Küldök neked egy új jelszót az ott megadott címre, és ezt te átírhatod.
Gabi
szerk
 


Kedves Gabi!
Kérlek töröld:
Ismerjük meg egymást TOPIKBAN: Nimaat-Katalin és Blanka cimszó alatt a 2002. febr. 11.-én feltöltött 3 beirást: két nagyméretü kép és egy rövid szöveg. A képek túl nagyok, igy utólag sikerült kisebb formában ujra feltenni õket, febr. 12.-én, azok maradjanak légyszi.
Nagyon köszönöm,
Kati
nimaat
 
 


Kedves Szerkesztõ! Kérlek a Jovika és családja Kép címü topicból a 2002. február 16-án, 20h 23-kor betett fotót kérlek vedd ki!
Köszönettel: Jovika

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Kedves Gabi!
Kérlek töröld ki az "Ismerjük meg egymást"-ból a "Peti képe"-it,cakk-pakk.
Köszönöm szépen,
zmariann
Meg a próba területen próbálkoztam még valamelyik elmúlt héten,és nagyon nagyok lettek a képek.Ha ez útban van,ezt is ki lehet törölni.
Ezt is köszi.
zmariann
zmariann
 
 


Gabi!

Bár kivülálló vagyok, mégis teljesen felháboritott balos feb. 14-i hozzászólása (???) az anyaság másként topikban. Mondd- mit lehet ilyenkor tenni? Szerintem ez már a vég.
Zorkanya
Zorkanya
 


Zorkanya! balos hozzaszolasanak egy resze(a durva), idezet Racz Karcsi egy regebbi "szosszenetebol", amit azt hiszem Gabi mar kiirtott regebben.
Udv
Eva
eva
 
 


Szia GAbi,
az Úszik a napom! topik elûnt. Helyesebben van benne három vagy négy hozzászólás, de (gondolom az archív) szõrén-szálán eltûnt.
üdv
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Zsóka, le vagyok taglózva. Amit én innen meg tudok nézni, aszerint tényleg eltûnt, semmi nyom. Nem tudom, milyen topic volt, éppen futott-e vagy sem, utánakérdezek, hogy ki lehet-t valamit találni, hogy ez ne fordulhasson elõ.
A többiekre is reagálok, de a katasztrófa hírek az elsõk.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi, kértem ,hogy töröld ki a jovika és családja c. topicból a feb. 16.-án betett képet. Ha módosíthatok, akkor kérlek nézd meg és ha te is úgy ítéled meg, hogy túl nagy, akkor vedd ki. Kezdõ vagyok még képfelrakásban, ezért szöszölök ennyit.
Elõre is köszönöm, szia:
Jovika

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Szia GAbi,
Ha jól rémlik a dolog, elég régen volt hozzászólás már ahhoz a topikhoz.
Sajna van ez így néhány régi topikkal...(Gondolom, archiváláskor lesz vmi gubanc...)

A keresõvel lehet vmit tenni? Néha a szó szerint beírt címmel (cím szerinti kereséskor) nem találja meg a topikot...
üdv
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Jovika, az hogy nagy-e egy kép, attól függ, hogy kinek milyen gyors az internet elérése. Illetve szerintem kevésbé élvezhetõ, ha lelóg a képernyõrõl. De megnézem.
Zsóka elvileg archiváláskor csak ahhoz nyúl, amihez volt hozzászólás.
A keresõhöz a kódot kellene jól eltalálni. Megpróbálok utánajárni. Azt hiszem az õ és û-el szokott gond lenni, nem épp elegáns tanács, de ezeket érdemes kihagyni. szerencsére részzóra jól mûködik.
Gabi
szerk
 


Gabi

Magany hazassagba mert nem irhatok nevtelenul? Ha nevet irok akkor az itthoni gep megorzi hogy en hasznaltam azt az azonositot. Amivel sikerulne ,meg jobban elmergesiteni az eddig se rozsas helyzetem. Mitol fugg melyik topicba letezik meg a nevtelen rublika?

Egy most inkabb nevtelen
Névtelen
 


Átállítottam és most már lehet névtelenül is írni ebbe topicba is. Úgy éreztem, hogy zavaró a sok névtelen és kipróbáltam ezt. Ez tényleg kényes téma lehet. sajnos egyik beállítás sem felel meg minden szempontnak.
Gabi
szerk
 


Gabi

Koszonom szepen.

Egy most inkabb nevtelen
Névtelen
 


Szia Gabi!

Légyszíves töröld a Túl az elsõ heteken topicból az egyik hozzászólásomat abból amelyik duplán ment el. (Nem tudom miért küldte el a gép duplán!) Köszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szia

A segítségedet szeretném kérni, mert a 3D-s ultrahang topicba a hozzászólásomat kétszer küldtem el, ha tudod töröld az utolsó elõttit és csak az utolsót hagyd meg.
Hogyan lehet nem névtelenül bejelentkezni, de úgy, hogy ne legyen profil elérhetõ?

Köszi
Ditti
Névtelen
 


Ditti, ezt a profil szerkesztõben lehet beállítani. Sajnos angolul van, a Preferences-ben a 3. kis kockát kell kipipálni (do not display...)
Gabi
szerk
 


Segitségeteket kérem,elszurtam a regisztrálást. szándékom szerint csak a "tyúkanyó"-nak kellene megjelenni, de a teljes nevem is megjelenik hozzásóláskor. Ha lehet, az alábbi hozzászólásnál is töröljétek a nevem: Házasság, család: nem mondhatom el....

Köszi, tyúkanyó
tyúkanyó
 
 


A profil szerkesztõben kell kijavítanod és a teljes névnél ne add meg a neved.
Gabi
szerk
 


Szia, lehet hogy volt már róla szó, de fel akartam tenni egy képet a profilomba, de valami óriási nagy lett. Kitöröltem, de hogy lehet azt csinálni, hogy kisebb legyen?
Köszi ÉvaIII
ÉvaIII
 


A saját gépeden méretezd át, (resample/resize), mentsd el és azt rakd fel!

Hami
Hami
 


Kösz, megpróbálom.
ÉvaIII
ÉvaIII
 


Szia GAbi,
A babanetes tábláézatban légyszi töröld ki a nevem mellett a családi fotót. Nem tudom, segítség-e, de a linkje:
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/283/395.jpg" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/283/395.jpg[/url]
köszönöm
Szabó Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Szia szerkesztö-Gabi!

Nem ismerjük egymást, de gondoltam az elöttem valo hozzászolásokbol, hogy igy hivnak!
Tehát a "Házasság, család: nem mondhatom el mindenkinek...
Febr.28. cs.03h 25 és Febr.28 cs. 03h 33-as hozzászolásaimat töröld légyszives.
Köszönöm szépen a segitséget!
kisineandrea
 
 


Szia Gabi!
Véletlenül egy beszélgetést kétszer hoztam létre,nem tudom,hogy kell törölni ez egyiket.Segíts kérlek!Köszönet.
bea77
 
 


Gabi,
nyílt Tabu címmel egy topik. Nem lehetne törölni? (Ha elolvasod, meglátod, miért kérdezem.)
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Andrea, Zsóka, töröltem.
Bea, milyen beszélgetést? (törölni csak én tudom)
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!
Elfelejtettem a jelszavamat. Légyszi töröld a regisztrációmat, majd megcsinálom újra.
Köszi
Rebi
 


Rebi, töröltelek. Ilyen esetre másoknak is mondom, hogy nem muszáj törölni a felhasználóz, mert megnézni ugyan nem tudom a jelszavát, de megváltoztatni igen. Tehát aki igényli, annak ezt a megváltoztatott jelszót el tudom küldeni, és utána már õ maga ismét megváltoztathatja.
A másik út pedig természetesem a törlés+újra regisztrálás.
Gabi
szerk
 


Kedves Szerkesztõ /Gabi/!

A Rendelõ lapon jelent meg egy új válasz, amelynek témája a gombás fertõzés elõfordulása kislányoknál. Egyik ismerõsöm kislányát érinti, szeretném a cikket elolvasni, de nem tudom megjeleníteni. Ebben kérném a segítségedet.

Elõre is köszi!

T. Tamásné Kati
Névtelen
 


Szia Gabi!
Köszi szépen Kép
Rebi
 


Szia Gabi!
Szeretnélek megkérni arra, hogy az Ismerjük meg egymástbõl a Chat-es tali 2002. március 1. Darshan topicból az egyiket töröld, és mindkettõbõl az elsõ hozzászólást. Köszi!
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Szia Gabi!
Szeretnelek megkerni, hogy a Probateruletrol a 0000 -as azonositoval 2002. marcius 13. szerda 07h 30 -kor betett kepet torold.
Es szeretnem egyben megkerdezni, hogy hogy lehet kepet ugy feltenni, hogy felette ne jelenjen meg, hogy honnan is lett pontosan a kep beillesztve.
Elore is koszi,
Andi
Andysj
 


Andi, a képfájl nevét a hozzászólásban ne add meg. A hozzászólás elküdése után fog elõjönni az a lap, amelyiken ott van a feltötés gomb, csak itt add meg a fájl nevét.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!
Koszi szepen!

Andi
Andysj
 


Tisztelt Szerkeszto!

Hogyan lehet kitorolni a nevemet es az adataimat? Nem akarok tovabb itt nyilvantartasban lenni. Annyi buta es rosszindulatu ember van itt.
Névtelen
 


Írd meg nekem levélben, hogy ki vagy és töröllek.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!

Légy szíves töröld a Gyermekek/Hozzátáplálás topicból a 03.18. 11:39-es hozzászólásomat. Köszi!

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Pocok, bocs, de hozzászólást csak saját kérésre törlök, ez olyan, mint Rimapéntekhi Rimai Péntek csodapatikája...
Ha szent lesz a béke közöttetek és közöse kéritek, örömmel törölni fogom.
Gabi
szerk
 


Pocok, az a helyzet, hogy minden topic nyilvános. Most a tegnap estiek alapján mégis törlöm, és ismét megerõsítem, hogy amikor egy hozzászólás nyilvánvaló célja a másik sértegetése, megalázása, akkor törlöm.
Gabi
szerk
 


Az enyémet is törölheted, egy sor, vissza kéne néznem mikor, tegnap este Névtelen azonosítójú beírás, csak aláírtam.
Keke
Keke
 


A márc.20 utáni leveleim szõrén szálán eltûntek. Aki közben írt nekem, legyen szíves küldje el újra- Különösen a 17. és 18. heti nyereményjáték nyertese a címét.
Gabi
szerk
 


Kedves Gabi,
a próba területre egy hatalmas képet "sikerült" feltennem, kérlek töröld ki mert zavaróan nagy. Köszönöm Tomka.

(A kép egy garfieldot ábrázol, és a 2 próbálkozásból az elsõt kellene mindenképpen törölni. Köszönöm.)
TOmka
 


Tomka, én egyáltalán nem találom ezt a képet!
Gabi
szerk
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet: