Új privát üzeneted érkezett!

Szerintem, ha igazat is mond, már az is beteges!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Kedves Gabi!!!!
Meg szeretnélek kérni arra,hogy az Ismerjük meg egymást-ból :KONDOR NÁTÁN képei között a mesztelen-ruhátlan képeket töröld légyszíves!!!!!
Nem szeretném ha mégegy pedofil megkörnyékezné a fiam képeit!
Nagyon köszönöm elõre is!
B.Ú.É.K. nektek!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sajnos most egyet értek a kéréseddel. Szomorú, hogy ez is szempont kell hogy legyen, hogy milyen képek kerüljenek föl.
Gabi
szerk
 

 
 


Kedves Gabi!

lehet, hogy nem a Te asztalod, ebben az esetben kérlek továbbítsd az illetékesnek! Pár héttel ezelõtt megjelent egy felhívás a babaneten, miszerint érdeklõdõ szülõket keresnek gyerekeikkel pszichológiai vizsgálatra. Bennünket érdekelt volna a dolog, mert amikor kisfiam kisebb volt, egyszer már részt vettünk hasonlóban. Ezért kétszer is elküldtem a jelentkezésünket a megadott emilcímre, de semmi nem történt. Még annyit se írtak, hogy bocs, nem kellesz. Ezt merõben gusztustalannak találom. Te is? Kérlek nézz utána a dolognak, ha lehet. Nem baj, ha nem kellünk, csak legalább tanuljon illemet az illetõ, és írja meg!
Köszi:Kinga
Kinga
 


Kinga, a "tudja-e a baba, hogy mi van a mama fejében" -re gondolsz, ami a nyitóodalon van? Mert mintha láttam volna a társalgóban is ilyesmi felhívást, és nem szeretném roszz helyre címezni.
Gabi
szerk
 


Igen, pontosan ez volt a címe, csak már nem emlékeztem rá. Mit gondolsz, mások is jártak így, hogy jelentkeztek és semmi választ nem kaptak? Vagy lehet, hogy még feldolgozás alatt áll a dolog? Végül is nincs nagy jelentõsége, csak egyszerûen nem értem, hogy miért nincs semmi reagálás!?
Köszi a választ, szia: Kinga
Kinga
 


Kinga, nem tudom, de akkor most én is írok a kutatásvezetõnek, és ha kapok választ, akkor értesítelek, hogy mi történt.
Gabi
szerk
 


Gabi!

köszi a közremûködést!Válaszoltak, elnézést kértek, úgyhogy minden rendben és még szükségük is van ránk!
Szia: Kinga
Kinga
 


Gabi,
nagyon szépen köszönöm, hogy törölted a fényképalbumomat. Lesz új albumom, de ezentúl csak olyan képeket rakok fel, amin a gyerekek vmelíyik szülõvel vannak lefotózva.
köszönöm szépen még egyszer
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Kedves Mindenki!
Szeretnék röviden reagálni a "hová tûnt Zsóka fényképalbuma"-ban leírt egy-két dologra.
Elismerem, hiba volt hogy már a legelején nem kértem, hogy meztelen képeket lehetõleg senki ne tegyen föl. Egyrészt én is tapasztalatlan voltam ezen a téren, másrészt ódzkodom attól, hogy befolyásoljam a társalgóba felkerülõ tartalmat.
Kitiltás: ez nem olyan egyszerû. Kitiltani azt lehet, akinek rögzített IP címe van.
Milyen lépések történtek: ez nem az én hatásköröm. Tudomásom szerint a babanet fõnöke, akit a chatrõl sokan ismertek, felvette a kapcsolatot a rendõrséggel, de hogy pontosan milyen módon, illetve ennek milyen eredménye van / lesz nem tudom.
Nagyon sajnálom, ha valaki emiatt nem jön többet a babanetre. Nem hiszem, hogy a babanet veszélyesebb hely lenne, mint más site-ok vagy pl. a strand, és az sem biztos, hogy az a legveszélyesebb, aki ilyen nyíltan felhívja magára a figyelmet.
Arra a társalgóban tudtommal van lehetõség, hogy zárt topicok legyenek, tehát csak meghatározott csoporthoz tartozó felhasználók írhassanak-olvashassanak benne. Ide kerülhetnének pl. a fényképalbumok, és akkor ezeket nem nézegethetné akárki.
Gabi
szerk
 


Hát próbálkoztam ilyen zárt topic létrehozásával, ahol az olvasás is regisztrációhoz kötött, de eddig sajnos nem sikerült
Gabi
szerk
 


Kedves Szerkesztõ!
Meg tudnád nekem mondani, hogy milyen mennyiségû (pl. hány felekk, vagy karakter)anyagot hagysz élõben a topicon és mikortól archiválsz? Ugynis még komolyabb keresgélés nélkül egy-két érdekesebb hozzászólást lementenék. milyen idõközönként tegyem?
Szofi
 


Kedves Gabi,
azt hiszem, sajnos a "zárt" társalgó sem tökéletes megoldás az illetéktelenek kiszûrésére. Ha valaki nagyon akar valamit, el is éri. Pl. regisztráltatja magát, és szépen belép a "zárt" területre. Sajnos.

Többen felvetették a topikokban levõ (többek között ilyen topik a Túl az elsõ heteken, napokon) táblázatok kitöröltetését. Ezekben a táblázatokban e-mail-címek is vannak, és a gyerkõceink potnos születési adatai is (nem tudom, ezzel vki rosszakaratú egyén kezdhet-e vmit, de ki tudja). Nem tudom, ha megkérünk ezen táblázatok kitörlésére, nagyon nagy munkát adunk-e neked? Segítség lehet-e, ha vki átnézi a topikokat és vhogy jelzi, hogy melyikben van kitörlendõ táblázat? Ha ezzel segítünk neked, szívesen átnézem õket.

Üdv
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Szofi, jelenleg az archiválás úgy van beállítva, hogy 80 hozzászólás elérésekor automatikusan archivál, és 30 hozzászólást hagy meg. (Kivéve a Próba, ahonnan automatikusa töröl)A korábbi hozzászólások megvannak a topic elején dátummal ellátott archiv subtopicokban (pl.
Archiv 2001 December 10 )

Zsóka, az tényleg jó lenne, ha valaki segítene ezzel az átnézéssek a törtlésekben.
Nem akarom erõltetni a "zárt" topicot, kiszûrni nyilván nem lehet a nem idevalókat, inkább csak arra gondolok, hogy minden autót el lehet lopni, de több esélye van annak, amelyikben benne van a slusszkulcs.
Mindenesetre ha igény lesz rá, szóljatok.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi,
A Babanet-en Macilaci néven jelentkezõ alak hozzászólásait kérlek olvasd el és saját belátásod szerint kérlek ha teheted a jószándékú baabnet-esek érdekében és védelmében tedd meg a szükséges lépéseket!

üdvözlettel:
Breki
Breki
 


Breki!

Már korábban is szerepelt (azt hiszem itt), hogy a Babanet már megtette a szükséges lépéseket, nevezetesen a rendõrséghez fordult! Éppen emiatt a nyomozás sikerességének érdekében kellene már egy kicsit lenyugodnia a kedélyeknek!

Böbebaba.
Böbebaba
 


Gabi,
Megkérdezem a többieket az említett topikban, és ha a többség egyetért a törléssel, át fogom nézni, hol vannak benne táblázatok.
üdv
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Breki, csak megerõsítem amit Böbebaba írt: a babanet vezetõje megtette az általa szükségesnek ítélt lépéseket.
Gabi
szerk
 


Kedves Gabi !
En is B.U.E.Kivanok Neked es az egesz Babanetnek !
Sajnos csak most jutott a hir a fulembe,hogy valoszinuleg
pedofil hajlamul "alakok" is nezegethetik ill.irhatnak a babanetbe. Miutan en is feltettem egy kepet a fenykepalbumba amit ezuttal nagyon megbantam (igaz Zsokanak igaza van, nem kell rogton hiszteria rohamot csinalni) de tobbszor atgondoltam es talan jobb lenne,ha lemondanek ,legalabb itt a Babanet oldalan, az en szamomra nagyon edes, mig masnak esetleg pedofil hajlamra alkalmazhato "furdokadas" keprol.Ha megkerhetnelek torold ezt a kepet, vagy ha megirod hogyan kell akkor en is letorlom.
A fenykepalbum neve LCsilla+Sophie kepei.
A kepet kb. oktoberben tettem fel.
Elore is nagyon koszonom !
Csilla
LCsilla
 


Elfelejtettem valamit.
Ossze lehet vonni ket ugyanolyan topicot?
Vagyis:
van ketszer egy -HOGYAN TANITSAM A GYEREKEMET KET NYELV HASZNALATARA
A GYERMEKUNK ES AZ OTLETEK -TIPPEK
ALATT IS.
Koszonettel,
Csilla
LCsilla
 


Csilla, összevontam a két topicot, most a "Gyerekek"-ben van, úgy gondoltam, oda jobban illik. Remélem, mindenki meg fogja találni.
Gabi
szerk
 


Kedves Gabi, a BABABBARÁT országban véletlenül kétszer ment el a hoozászólásom, az egyiket légyszi töröld, hogy ne foglalja a helyet fölöslegesen. Köszi :Szofi
Szofi
 


Sziasztok!

Tudna valaki segíteni? Amikor fel szeretném tölteni a kislányom képét a profilomba, a következõ üzenetet dobja ki nekem a gép:

"Feltöltési hiba

A feltölteni kívánt fájl formátuma nem megengedett. A image/jpeg; name="hanga.jpg" formátum nem tölthet? fel képként.

Please contact Társalgó Adminisztrátor if this problem persists."

Mit csinálok rosszul?

Üdv: Szila
szila
 
 


Sziasztok!

Sikerült mégiscsak felrakni a képet!

Szila
szila
 
 


Kérlek töröld az errõl, arról témákban lévõ hasznos és haszontalan topicot, mint kiderült van már hasonló.
Köszi: Szofi
Szofi
 


Kedves Gabi!
Köszönöm az adatoknal at irt e-mail cimemet es kerem, hogy az itt hasznalatos regisztracional is ird at.
Varga Monika (mobevik)
mobevik@chello.at

Köszönöm mobevik
mobevik (mobevik)
 


Bocsanat törles, mar megtörtent!
Elnezest en voltam a figyelmetlen!
mobevik
mobevik (mobevik)
 


Kedves Gabi,
kaptam egy regisztrációs evelet az indexrõl, aminek egy részét felmásoltam az "Útmutató..."-ba is. NApocska javasolta, és nagyon jó ötléetnek tartom, hogy esetleg Te is mellékelhetnél egy ilyen levelet azoknak, akiknek megküldöd a jelszavát. Vagy fel lehetne tenni ide balra vhová. Ugyan az Útmutatóban ott marad, de gyanítom, azt nem ocvassa el minden új babanetes...
Ide is bemásolom:


Üdv a Törzsasztalnál!

A vendégsereg hosszas viták után összeszedte azokat a tanácsokat,
amikkel megkönnyítheted a magad és a többiek életét a törzsasztal partján.

1. Keresd meg a bemutatkozás, vagy a bemutatkozás2 topicot,
*olvass bele* és szólj hozzá. Azaz mondj el Magadról 1-2 dolgot, amit
fontosnak tartasz.

2. Nézd végig a topicok tartalomjegyzékét, minimum 10 napra
visszamenõleg. Olvass bele azokba, amelyikhez a legtöbben szóltak
hozzá.

3. Mielõtt hozzászólsz valamelyik vitához, célszerû az egészet
offline elölrõl végigolvasni, nehogy feltaláld a spanyolviaszt, azaz
olyat mondj, amit elõtted esetleg már húszan kijelentettek, negyvenen
pedig ízekre szedtek.

4. Olvass el néhány olyan topicot is, ami 3-4 hozzászólással
elsüllyedt. Lehet az ilyenekbõl okulni!

5. Mielõtt topicot nyitnál, alaposan bányássz utána, hogy a
témádban nem volt-e már korábban vérre menõ vita. Célszerû nagyon
körültekintõnek lenned, mert sokszor a topic címe nem fedi
pontosan a tartalmát.

6. Soha ne térj el a tárgytól (ne legyél offtopic), csak ha nagyon muszáj,
azaz igyekez
a *témához* hozzászólni. Ha mégis offtopic vagy, akkor kérj elnézést
a többiektõl.

7. Nem muszáj a hejesírás szabályaihoz tartanod magad, de két
szóra ügyelj. Az egyik a muszáj, a másik az egyelõre.
Ezeket sokan balhéból következetesen rosszul írják, de még többen
nem hiszik el nekik, hogy ez csak poén.

8. A vitában elõbb *figyelmesen* olvass, vagy ha úgy nem tudsz,
akkor inkább ne szólj hozzá. Sokan rabolják mások idejét fölöslegesen
azzal, hogy õk döntik el másokról, hogy mit is mondtak, és nem az
eredeti közléssel szállnak vitába, hanem a saját feltételezésükkel.

9. Ne lepõdj meg az indulatokon. Itt sincs belõlük kevesebb, mint
másutt.


A jelszavad és többi adataid:

Felhasználónév :
Jelszó :
E-mail :

A felhasználónév és az emailcím kivételével bármely adatot szabadon
megváltoztathatsz.

a Szerkesztõség
ugyelet@mail.index.hu


üdv
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Zsóka, a jelszóküldés (és kiosztás) automatikus, tehát azt nem én küldöm, persze ettõl még bele lehetne varázsolni a levélbe a "használati utasítást".
Az már korábban is felmerült, hogy az útmutató kerüljön ki balra, és ennek semmi akadálya. Azt nem bánom, ha valaki vagy közösen megírjátok, de ha nem, akkor az útmutató+indexes levél alapján írok valamit. Aztán a hatását majd meglátjuk.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!

Inkább már ide válaszolok, szóval köszi, ha kitörlöd. Majd a próbaterületen próbálkozom, s ha megy a képfelrakás, akkor újra nyitok egy topicot magamnak.

Kata007
Kata007
 


Bocs, vagyis nem kell új topicot nyitnom, ha csak a rosszakat törlöd ki.

Kata007
Kata007
 


Gabi!

Köszi, hogy törölted Kép

Kata
Kata007
 


Szia Gabi!
Légyszi töröld ki a keres-kínál,graco voyager travel system eladó-ból az elsõ képet amin a kisfiam szerepel.
Nagyon köszi,Mariann
zmariann
 
 


Szia Gabi!

Egy hatalmas kérés, és örök hála érte: Kiderült BGabi jóvoltából, hogy a tûzfal miatt nem sikerült képet felraknom. Szeretnélek megkérni, hogy törölj légyszi mindent a topicomból (Kata007 képei), szeretném "tiszta lappal" kezdeni.

Ezer köszönet!

Kata
Kata007
 


Szia Gabi! Jaj, nagyon röstellem magam, de a Marcsinak szánt üzenetemet Kata 007-nek a topicjába írtam. Megtennéd légyszives, hogy mindkét hozzászólásomat törölnéd? (majd írok neki is személyreszólót, de ez így olyan hülyén jött ki). Köszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Köszi Gabi! Nagyon hálás vagyok érte! KépKépKép

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Én is köszönöm Gabi!
Mariann
zmariann
 
 


Kedves Gabi!

Ezt a három topicot nem lehet esetleg összevonni?

Programok gyerekkel
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/279/346.html?1011398714" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/279/346.html?1011398714[/url]


Programok óvodásokkal, alsósokkal
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/39/1915.html?1011398792" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/39/1915.html?1011398792[/url]

Programok Budapesten kisbabáknak
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/39/169.html?1011398762" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/39/169.html?1011398762[/url]

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Én is köszönöm Gabi!

Norcsi!
Mit írtál nekem? Kép

Kata007
Kata007
 


Kata007!

Képzeld, Marcsi topicját néztem még a tied elõtt, és valahogy az volt bennem hogy még neki írok, ezért mivel neki is hasonló korú lánya van (és õ is a másodikat várja), írtam a te topicodba egy kis üzenetet de teljesen neki címezve. Mikor elküldtem jöttem rá, hogy hoppá milyen hülye voltam! KépKépKép
Egyébként nagyon szép a kislányod és biztos nagyon sokat fog tudni segíteni a kistesó mellett. Sok boldogságot kívánok nektek! Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Kedves Gabi!

Nem tudom ez egyaltalan a ti oldalatokrol valtoztathato problema-e, de nekem az emult par napban egyszeruen nem nyitja meg a gepem az "Elmult napon" es "Elmult heten" file-okat. A "Kereses"-bol kiindulva sem. Neha elmegy addig, hogy a fejlec feljon, mutatja hany hozzaszolas volt, de az a "fa" ami a hozzaszolasok elejet meg a temakat mutatna egyszeruen nem nyilik ki. Vegulis arra lennek kivancsi, hogy tortent-e valami valtoztatas a Babaneten ami esetleg ezt kivalthatja. (Mert en nem valtoztattam semmit a gepemen)
Koszi!

Agi

Kép
Kép
agi
 
 


Ági, a babaneten nem történt változás, viszont igaz, hogy nekem is idõnként szinte kivárhatatlanul hosszú ideig jön le. Nem lehet, hogy csak terheltebbek a vonalak?
Nem tudom, hogy ezen segítenének-e a topic összevonások, talán egy icipicit igen.
Gabi
szerk
 


Gabi!

Koszi a gyors valaszt! Most a munkahelyemrol probaltam, es innen sikerult megnyitni. Otthon volt, hogy nyitvahagytam, es a vegen hosszu ido utan kiirta, hogy lejart az oldal. Vagy valami hasonlot. Mindenesetre koszi a valszt!

Agi
Agi
 


Gabi!

Ket helyen szereplo, esetleg osszevonhato topikok:
GYES
Fogamzasgatlas

udv
zsolt
Zsolt
 


Kedves Gabi!
Bocs a türelmetlenkedésért, de már napok óta nem tudom megnyitni az Életmód témában a "Fitnesz gyerekfelügyelettel" címû topikot. Igaz indítottam egy újat, ami lehet, hogy kár volt, de oda nem jöttek még el azok akiket keresek. Lehet, hogy csak nekem nem nyílik meg?? Köszi a segítséget elõre is!
Andi
andi68
 
 


Gabi!

Ezeket a topicocat is összelehetne egy helyre rakni:

Babanet Társalgó: Ötletek, tippek: Nyaralás
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/39/1139.html?1012262766" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/39/1139.html?1012262766[/url]

Babanet Társalgó: Errõl - arról: Utazas
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/284/375.html?1012262814" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/284/375.html?1012262814[/url]

Babanet Társalgó: Életmód: Nyaralás kisgyermekkel
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/282/102.html?1012262651" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/282/102.html?1012262651[/url]

Babanet Társalgó: Gyermekek: Nyaralás a gyerekkel,mikor,és hol.
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/279/2634.html?1012262952" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/279/2634.html?1012262952[/url]

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Andi, az a helyzet,hogy fogalmam sincs miért nem tudod megnyitni azt a topicot, nekem teljesen normális.
Köszönöm a tippeket a topicösszevonásokra, meg fogom csinálni, (határidõ igérete nélkül)
Gabi
szerk
 


Pocok-valószínû,hogy az IE-ed 5.0-ás és ez már kevés ...IE 6.0-al tudod elérni ugyan-azt mint régen!Vigyázz van magyar nyelvû-azt töltsd le!Microsoft-ról is letölthetõ itt a neten!
Sok sikert!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Jobb ötletem nekem sincs
Gabi
szerk
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet: