Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Babanet!
Sajnos Chat-os bejelentkezésemkor hiába van benn a nevem a jelenlevök listáján, nem láthatom a beszélgetéseket - s természetesen, újra bejelentkezni se tudok igy.
Kérek szépen segitséget.
Köszönöm
Nimaat
nimaat (nimaat)
 


Gabi!

Sok levelezolista moderalt, es a moderatorok dontenek. Pont.
Nincs ebben semmi kulonos.

udv
Zsolt
Zsolt
 


Gabi,
Szerintem különösebb lelkifurdalás nélkül töröld ki a Karcsika hozzászólásait. Egyes levlistákon vannak külön moderátorok (itt pl. Te lehetsz), másokon pedig a topikgazda a moderátor.
A Karcsika stílusára nem találok szavakat...
Névtelen
 

 
 

A tegnapi hozzászólást töröltem.
Továbbra sem szeretnék senkit kizárni, de töröni fogom azokat a hozzászólásokat,amelyek súlyosan sértenek másokat (egyént vagy csoportot) vagy nyivánvalóan destruktív szándékúak.
Gabi
szerk
 


Kedves Gabi!
Még csak szeptember óta Babanetezek, de nagyon élvezem az egészet úgy ahogy van, és gondolom ez a te érdemed is! Egyetlen hasfájásom van, nagyon lassú a pc-m, senki sem tudja miért. Ez nem a te hibád, de amikor várok percekig, hogy a társalgó topicokat letöltse a gépem, mindíg arra gondolok, miért kell nekem megvárnom azt a rengeteg nagyon régi írást, amíg letölti? Sok helyen múlt év januári levelek is vannak, ami közel 2 éves, és nem hiszem, hogy bárkit is érdekelne, mindenki gyorsan továbbgördíti és keresi az aktuálisakat. Nem lehetne kitörölni a 6 hónapnál régebbieket? Persze ez csak egy ötlet.....
Andi
Andi
 


Andi, törölni semmiképen nem szeretném, nagyon sok érdekes hozzászólás van a régiek között. De én azt hiszem a régi hozzászólások nem is nagyon befolyásolják a letöltést, ez inkább a topicok számától függ. A keres-kínálban tényleg törölni kéne a régieket, és majd igyekszem idõt taálni egy kis rendcsinálásra.
Gabi
szerk
 


Kedves Gabi!

Ha teheted, kérlek a fõoldalra linkeld be a kis Barta Boglárka oldalát ( [url=http://sos.dnr.hu" TARGET="_top]http://sos.dnr.hu[/url] ), hátha a Babanetesek is tudnának neki segíteni.

Köszi,

Sugi
Sugi
 


Kedves szerkesztõ!

Véletlenül kétszer indítottam el az Életmód rovaton belül a cellulitiszrõl szóló topicot. Légyszi töröld az egyiket.

Üdv:dodo
dodo
 


Törölni vagy nem törölni Karcsikát...
Szerintem nem szabad visszamenõleg törölni õt, mert ez ellentétes lenne az eddigi szokásokkal (ami a sziveden az a billentyûdön), de a jövõre nézve tényleg el kellene gondolkodni egy moderátor on az ilyen ránézésre is eleve rázós témákban.
Mellesleg milyen a Babanet hangulata és stílusa? Ezt azoktól kérdezem, akik ezekre hivatkozva utasítják el a keményebb hozzászólásokat (félreértés ne essék, Karcsi és némely vitapartnere túl van a "keményebb" kategórián). Üdv, Adrien
Adrien
 


Kedves Gabi!
Próbáltam egy albumot csinálni, végül is sikerült is -Hami segítségével-kérlek törölni a felesleges próbáimat!(Köszönöm.Megpróbáltam aszerint,ahogy le van írva,csak nem vettem észre,hogy fordítva kell a:/jelet):-)
Geszter
Geszter
 


Kedves Gabi!

Az én konstrukciós utasításaimat is törölheted onnan, hogy jól mutasson az az album! Kép Kép

Köszi: Hami
Hami
 


no, akkor most megpróbálok regisztrálni is... az azonosítás után?! dora
dor
 


hát, ez nem sikerult.4-szer utasított el a gép , nem értem! dora
dor
 


ha a jelszót is kitoltom/beírom, akkor elutasít, nem kuldi el. Most mit tegyek? dora
dor
 


Kedves Dora

Jelszot csak akkor irjal ha elotte emailbe megkerted a szerkesztotol. A szerk@babanet.hu -ra kell irnod. Addig csak azonositot irjal. De addig barki mas is hasznalhatja a nevedet.

Kiscica
Kiscica
 


Gabi,
az Ismerjük meg egymást/Bebe baba (Jamináé) topikból légyszi töröld a nov. 21., szerda, 11. óra 28 és 11 óra 29 perces képet és szöveget, majd lekicsinyítem és felrakom újra.
Köszi:
Jamina
Jamina
 


Hétvégén megkíséreljük az átállást a társalgó másik verziójára. Remélem zökkenõmentes lesz az átállás, de azért szólok. Egy idõre a társalgó elérhetetlen lesz, illetve ha jól tudom más címre kerül, ezért fix címrõl való belépés esetén üzenetesztés lehet.
Gabi
szerk
 


Hú, Gabi, tök kíváncsi vagyok, milyen lesz az új? Mikben fog többet tudni? Lesz benne esetleg lehetõség a névnél valami profile szerûségre (mint a chaten)?
Igaz, mire válaszolsz és én olvasom, majd megtudom.
Ildi
PIldi (pildi)
 


Kedves Gabi!

A Színes Mai Lap-ban olvastam:

"Fantasztikus fordulatot vett Barta Boglárkának, a budaörsi rendõrházaspár leukémiás kislányának ügye. Pénteken délutánra összejött az ausztriai
csontvelõ-átültetés költsége. Több mint húszmilliót a lakosság, magánemberek és cégek adtak össze, a fennmaradót pedig pótoplja az
OEP"

Kép Kép Kép Kép Kép
Sugi
 


proba
szerk
 


Szia Gabi!
Nem akarom elkiabálni, de minden jel szerint flottul mûködik! Kép
Andrej
apa
 


Gabi!

Kitoltottem a profilomat, de hogyan tudom megnezni masoket ill. hogyan tudjak ok megnezni az enyemet?

Agi
Agi
 


Sziasztok Babanetesek!

Egy aprócska észrevétel... Nem lehetne megoldani, hogy a topic betöltéskor ismét arra az üzenetre ugorjon, amire eredetileg klikkeltem?

Puszi:

Dia
Dia
 


Koszi Dia! En is eppen ezert jottem ide, hogy ezt megkerdezzem. Kép
Agi
 


Csajok,
ne "nyúljatok bele" addig az oldalba, amíg tölt. Türelemmel ki kell várni, míg betölti (néha ez nagyon hosszú idõt igénybe vesz, fõleg ha a topik már nagyon hosszú és megérett az archiválásra), de akkor türelmetek jutalmaképpen arra a hozzászólásra fog ugrani Kép. Egyébként ugyanez a bajom volt pár hónapja... Kép

Nekem csak az a bajom, hogy eddig olyan jól eltárolta az azonosítómat meg a jelszavamat, most meg mindig be kell írni. Még valami: a múltkor javasoltam, hogy a névtelen kockát hagyjuk ki - aki akar, úgyis beírja majd, hogy anonimus vagy akármi, de ez a névtelen kocka nagyon be fog kavarni. Akkor az ötlet többeknek tetszett...
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Rájöttem, hogyan nézheted meg más profilját: a hozzászólás fölött kattints rá a nevére.
Az enyém még csak egyí üres lap, de most megyek és írok bele vmit Kép

Zsóka
zsóka
 
 


Zsoka!

Nekem csak a mai naptol (az uj rendszerre valo atallastol) lett ilyen, hogy az oldal tetejere ugrik es sehova mashova. Hiaba varok. Szoval nem tudom, hogy csak az en gepem hibaja ez, vagy az uj rendszer hozta ezt magaval?

Kép
Kép
agi
 
 


Ági,
Háááát, akkor nincs tippem...
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Zsóka! Erre már én is rájöttem eddig, most ugyanaz a helyzet, mint Aginál. Szóval, nem nyúlok bele, és mégis az elsõ hozzászólásnál áll meg, én meg tekerhetem...

Dia
Dia
 


Szia Gabi!

Hogy lehet módosítani a "babanetes családok" rovatban korábban rögzített adatokat? Próbáltam már, hogy kitöltöttem újra, immár az újabb adatokkal kiegészítve, de nem keült be, maradt amilyen volt. Segítenél? Köszi: Norcsi.
norcsi (norcsi)
 


Kedves Gabi!
Kitoltottem a prifilomat, csak egy gond van: a betoltott kep bohom nagy lett. Mit lehet csinalni???????
Eva
Eva
 


Ez így borzasztó, hogy állandóan nyíllal kell rámenni az utolsó üzenetre.....


Kérnénk visszaállítani az eredeti betöltést!


Köszi
Névtelen
 


Bena vagy azert ilyen... turelmesebb volnal nem volna ilyen. Nekem mert jo? benend lehet a hiba.

Kiscica
Kiscica
 


Kiscica!
Nekem is ilyen! mindig az elsõ üzenetre megy rá az átállás óta!
Pedig türelmes vagyok! Jobb volt az elõzõ felállás.
Edóka
Edóka
 


Igen Kiscica, nem valoszinu, hogy bennunk van a hiba. Turelem ide vagy oda nem ugrik ra arra az uzenetre amit kivalasztottam.
Agi
 


Valószínûleg sok mindent elõbb fogtok kitapasztalni, mint én. Azért remélem, végül mégis jobbnak érzitek majd mint az elõzõt.
Ugrálás: nekem is az üzenetre ugrik. Biztosan van valami különbség, browser, beállítások, ezt kellene megtalálni.
Ha nagy a kép: tényleg nem tudok mást elképzelni, mint az eredei képet lekicsinyíteni és kicserélni.
Lehet, hogy van olyan beálítás, amelynél elmentõdik a jelszó vagy nem jelenik meg a névtelen, ki kell tapasztalni.
Az biztos, hogy lehetõség van csak regisztráltaknak lehetõvé tenni a hozzászólást. Sajnos minden csak "fõtopic" szinten megy (úgy tûnik).
A babanetes táblázatot én frissítem, sajnos a korábbi 2-3 nap helyett csak 4-5 naponta tudom csinálni.
Gabi
szerk
 


Ebben a browser beallitasban tudna valaki segiteni? Mert szeretnem mindenkeppen megoldani, hogy arra az uzenetre ugorjon amit kivalasztottam. Hol nezzem meg ill. mit kell keresni pontosan?
Koszi!

Agi
Agi
 


Ági, sajnos nekem fogalmam sincs. Próbálkozunk elõállítani a jelenséget és ehhez persze minden segítség jó lenne, tehát hogy milyen helyzetben ugrik a topic elejére.

A szerkesztõ és a próba kivételével egyelõre úgy állítom be, hogy névtelenül ne, de regisztrálatlanul lehessen hozzászólni.
Gabi
szerk
 


Kedves Gabi!

Mitõl függ az, (vagyis hogyan lehet beállítani) hogy ha X.Y nevére kattintok, akkor vagy

* kiírja, hogy az e-mail cím és a profile nem elérhetõ
* beugrik az outlook és e-mail-t küldhetek az illetõnek
* felhozza az illetõ profilját.

Elnézést, ha valahol le van írva, de a profil is angol nyelvû én meg világéletemben franciául tanultam (meg persze oroszul). Néhány számítástechnikai kefejezéstõl eltekintve mondatokat egyátalán nem tudok lefordítani.

Köszi, ha tudsz segíteni: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Edoka, Agi milyen bongeszot hasznaltok?

En explorert es nekem tokeletesen jol mukodik. Amelyik uzenetre katintok az kerul kepernyomre.

Juca szerintem attol fugg kitoltotte e mar illeto a profiljat vagy se. A regi idobe csak email beirasara volt lehetoseg.

Napocska
napocska
 
 


Kedves Napocska!
En kitoltottem a profilomat, de ha rakattintok, vagy az emilem jon be, vagy az , hogy a profil nem olvashato.
Eva
Eva
 


Sziasztok!

Ez jó! Én meg nem töltöttem ki és bejön a nagy üres oldal, tetején felirat. Kép

Majd megoldódik szerintem, én úgy döntöttem türelmesen várok, amíg felfut ez a program.

Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Majd próbálkozni fogok a profilokkal, egyelõre nem tudom.
Juca, teljesen igazad van, de a magyarításra még nem volt idõ, majd lassanként. sajnos most is csak idõnként ugrok a társalgóra , most pl. azért mert kaptam ezt az emailt, vírusveszély tárggyal:
Akinek a topic elejére ugrik az üzenet helyett: amikor rámész az üzenetre, milyen címet ír ki? Van #nnnnnnn - nel fejezõdik be?
Gabi
szerk
 


Bocs az elõzõért (vírusveszély), állítólag ez a tipikus kacsa.

Éva, te hogy szoktál belépni, azonosító+jelszóval? Kipróbáltam, és sajnos most is enged belépni más (regisztrált ) azonosítójával. Viszont el lehet menteni az azonosítót+jelszót, és akkor nem kell mindig irogatni. Azzal jelzi, hogy regisztrált felhasználóról van szó, hogy kétszer írja az azonosítót. Ez megmagyarázzam hogy miért nem érhetõ el a nevedre a profilod.
Gabi
szerk
 


Nekem is csak az oldal tetejére ugrik,nem arra az üzenetre, amire kattintottam. Érdekes ez igy, mert a gépünk nem lett állitva, csak a Babanet változott, tehát szerintem ez a tipikus "nem az ön készülékében van a hiba"...Legalább is remélem...
A másik, idáig a formázás már magyarul volt, most tették vissa angolra. Azt már biztos nem kell magyaritani, mert már meg volt. Ha kell, szivesen elküldöm ,mert annak idején kinyomtattam...
Barbi
Barbi
 


ccccccccccccccc
Névtelen
 


Sziasztok

Megneztem Netscapevel is jo nekem. Tehat valahol a beallitasoknal lehet kulonbozoseg. Nekem minden olyan mint volt

Eva
Szerintem te jelszo nelkul irod uzeneteidet csak azonositoval. Azert nem lathato profilod

Napocska
napocska
 
 


Napocska!

Nézd meg Pethes Ildit, pedig regisztrált (szerintem jelszavas) mégse látjuk a profilját. Arra rájöttem (talán???), hogy azoknál jön be az outlook, vagyis az e-mail cím, akik az "elõzõ rendszerben" is megengedték, hogy látszódjon. Idáig jutottam... Kép
Nekem semmi bajom az üzenetekkel. Pár másodperc betöltés után a kért üzenetre ugrik. Mint eddig.

Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!
Elnézést, (és türelmet ) kérek mindazoktól akiknél a keresés után nem ugrik a kért üzenetre.
Jelenleg nem tudom hogy mikor mûködik és mikor nem. Az biztos, hogy nem a browser tipustól függ.
Üdv:
Zoli
Névtelen
 


Kedves Gabi, csak azonositoval lepek be, eddig nem volt gond. Mostmar kiprobalom a jelszavas rendszert is. Koszike a tippet.
Eva
eva
 
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet: