Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Szerkesztő!

Kérlek, hogy mihamarabb töröld kérlek a megfelelő hozzászólást, a képekkel együtt!

Várandosság/2007 májusi babák, 224. oldal.

Köszönöm!

Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Szia Apa,
szeretnék neked emilt küldeni, lehet?
enyémcímem: dersu_uzala kukac frímélponthu
üdv
Zsóka
egy ős-babanetes
zsóka
 
 


Még tavaly ősszel írtam. de akkor nem reagált senki a kérdésemre. :( :( :evil:

Apa, vagy bárki aki tud válaszolni:
Miért nem tudok képet feltenni a hozzászólásaimhoz?????????????? jpg-k a képeim és lekicsinyítem 600*600-ra. minden ok. és mégis mindig visszadobja "A FÁJL TÍPUSA NEM MEGFELELŐ" üzenettel. mi lehet az ok??????????? mit csináljak hogy működjön. (mindig mást kérek meg hogy tegye fel nekem. )
köszi előre is a segítséget.

Kép

Kép
syrynx
 
 

 
 

Szia syrynx, és másnak sikerül feltenni azt a képet, amit nálad visszadob?
apa :)
apa
 
 


Szia!

Van olyan program, amit nekem sem fogad el a Babanet, pedig nekem is JPG-ben van. Próbáld meg újra mondjuk Paint-tel lekicsinyíteni a képet ha kell, és mentsd el így, szóval végülis kétszer, de nekem így elfogadja. Hátha neked is jó lesz!

(bocsi, h én válaszoltam :mrgreen: )
athiz
 
 


Kedves Apa,
lécci töröld f.márti ámokfutását a különféle topikokból a gyerekrablásokkal kapcsolatos hoaxokkal (hogy van még olyan hülye, aki ezt elhiszi?!)

Zsu
nazsu
 
 


Athiz
köszi, hogy megírtad. kipróbálom. (eddig Photo impact nevű programmal kicsinyítettem, de akkor kipróbálok egy másikat.)

Kép

Kép
syrynx
 
 


Apa, szeretnék kérdezni vmit, nem írhatok neked?
7 éves tagsággal megérdemelném :)...
Zsóka
zsóka
 
 


öööö, elnézést,az előbbi üzenet tárgytalan :).

Zsóka
zsóka
 
 


Apa,

jelezni szeretném, hogy nem működik a kép feltöltése semmien formában! Én mondjuk csak 2 napja próbálkozom vele, de sajnos sikertelenül. Ahová írogatni szoktam fórumba, ott is mondták már, hogy nekik sem megy. Kérlek intézkedj. köszönöm!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


magdolnam, köszönöm, hogy szóltál, megnézzük a dolgot...
apa :)
apa
 
 


Szia!

Én szeretném töröltetni a topikomat az Ismerjük meg egymást/Szabobetti -t , lehetséges?
Köszi,

Betti
szabobetti
 
 


Kedves Szerkesztő!

Érdeklődöm, hogy a pontos időt mikor állítják át nyári időszámításra, mert még mindig egy órával kevesebbet mutat!
:)
szöszke
 
 


Kedves szerkesztő!

Én is épp a pontos idő beállításs miatt kerestem meg a helyet, ahonnan tudok írni Önöknek.

Mikorra várható, hogy be tudják állítani?

Előre is köszönjük sokmindenki nevében.

Brumi
Vendég
 


Köszönöm, hogy szóltatok az időbeállítás miatt! :)
apa
apa
 
 


Szia!

Hogy tudok új témát felvetni?

A Gyermeknevelés-ben szeretnék olyan topicot elindítani, hogy ki hogyan tanít idegennyelveket a gyermekének. Érdekelne, hogy mások hogyan csinálják.

Átnéztem, de nyelvtanításról még csak hasonlót sem találtam.
(Vagy megcsinálnád helyettem? :) A Gyermeknevelés rovatba kellene beírni, hogy Idegennyelv oktatás kicsiknek - Ti hogyan csináljátok? címmel)

Előre is köszönöm.
Kata
ka-ta
 
 


Szia Kata, megnyitottuk...:)
apa
apa
 
 


Köszönöm szépen. :)

Kata
ka-ta
 
 


Szia.
Szeretnék egy hozzászólásomat módosítani esetleg törölni.A segédletekben leírtak szerint nem tudom én magam megcsinálni,mert nem találom azt a kifejezést hogy Szerkeszt mikor beléptem.
Esetleg ha segítenél abban,hogy törölve legyen,a hozzászólásom a Lakóhely szerinti Topic,Békéscsabai kismamák-ban van,2008.április 22-én 0óra 14-kor küldtem el.
Köszönöm
enikõ24
 
 


Kedves Szerkesztő.
Ismét jelentkezem :oops:
Lehetne hogy ugyanúgy a Békéscsabai kismamák topicban a 2008.április 24-én,21:00-kor elküldött hozzászólásom is törölve legyen?Nagyon szépen köszönöm.Rájöttem hogy egyáltalán nem illik oda és átmegyek egy másik topicba a gondjaimmal,a Békéscsbait meghagyom a jó dolgoknak.
Még egyszer köszönöm.
enikõ24
 
 


Kedves szerkesztő.
Sajnos éppen az a hozzászólásom maradt bent,amit a legjobban akartam kitöröltetni.
Vagy ha már érkezett rá reagálás, akkor már nem lehet kitörölni?
Ha igen ,akkor nagyon szépen megkérlek, (igérem többet nem csinálok ilyen butaságot hogy ész nélkül irok )hogy légyszives április 22-én 01:14-kor érkezett üzenetemet törölni.
Nagyon szépen köszönöm.Elnézést hogy ennyi baj van velem :oops:
Enikő
enikõ24
 
 


Apa!

Köszönöm a gyors intézkedést!

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Apa!

Légyszives töröld a regisztrációmat!!!!!!!!!!!!!!!

Köszi!
Vendég
 


Kedves apa!Kérdezném, lehet-e tévesen letörölt regisztrációt visszacsinálni?lafead volt.

Amíg a táblázat kezelője nem jön...Módosításokat pü-ben!Köszönöm.
tabla
 
 


Kedves Apa!

Nekünk is (Soproni kismamák) ugyanaz a problémánk, mint kicsijuciéknak:
Tudjuk, hogy ez egy nyilvános fórum, de esetleg van-e rá valamilyen lehetőség, hogy a topikunk zárt legyen, talán valamilyen felhasználói kóddal, stb.
Nem nagyon értek hozzá, hogy milyen megoldások léteznek erre.
Vagy ha ezt szeretnénk, akkor inkább el kell költöznünk innen???? Mert az nagyon fájna és azt nem akarjuk...

Csak nagyon rossz az, hogy lassan már nem merünk leírni mindent, ami a szívünket nyomja, mint valaha, mert sokan visszaélnek vele és olvassák olyanok is, akiknek nem szívesen kötnénk az orrára...


Létezik erre valami megoldás? Zárt topik?

Köszönöm: Viol.

KépKép
viol81
 
 


Szia!
Az lenne a problémám,hogy nem tudok sem a fórumba sem a profilomba képet feltölteni!JPEG a formátumom!

Kép

Kép
syl100
 
 


Apa, vagy bárki!

Help!!!

Véletlenül elindítottam azt a feljövő babazenét, ami a bnet indulásakor megjelenik, de sehogy sem tudom kikapcsolni. Kezdek begolyózni tőle. :(

Köszönöm!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuskához hasonlóan én is agyvízet kapok hgy nem tudom kikapcsolni ezt a zenét és még csak nem is kattintottam rtá.Szép zene stb ..... de miért kell nekem ezt hallgatnom ? miért nem tudom kikapcsolni?(

Előre is megköszönném ha mielőbb találnánk rá megoldást

nika70
Salgótarján
 
 


gabuska:
szerintem nem te bénáztál... Nálam is itt kornyikál, Párom már kirohant a szobából...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


syl100 kicsinyiteni kell a képeket 600x600 pixel alá

nika70
Salgótarján
 
 


Nika:de az már olyan iszonyúan kicsi lenne.
Te hol kicsinyíted?

Kép

Kép
syl100
 
 


Kattincsatok a JUkebox felírásra.Én nekem így kikapcsolt!

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl nekem nem olyan kicsik a képek :) ez egy 400x300-as kép :)
Kép

nika70
Salgótarján
 
 


syl igaz hogy kikapcsol de amint átlépsz egy mások topikba vagy másik címre újra visszakapcsol:)

nika70
Salgótarján
 
 


Hát ja!Elég idegörlő!
De te hol szerkeszted a képeidet?

Kép

Kép
syl100
 
 


Az a baj, hogy én még utálom is a komolyzenét. :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


bocsika azt nem írtam :)
irfanwiev-el is lehet de ha van office a gépeden akkor a azon belül a picture manager-el is lehet de én eddig ezzel csináltam :)
FastStone Image Viewer

nika70
Salgótarján
 
 


áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá nagyon idegesítő

APAAAAAAAAAAAAAAA segíts rajtunk mert senki nemfog idejönni ha nem lehet ezt kikapcsolni légyszíves nagyon szépen kérlek könyörülj meg rajtunk

nika70
Salgótarján
 
 


Aszongya azuram, hogy szerinte nem véletlen, hogy nem lehet kikapcsolni. Amíg le nem jár a reklámszerződés a honlappal. Remélem nincs igaza. :?
Amúgy rossz taktika szerintem, mert aki ezek után megveszi ezt a cédét, az egy mazohista. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Szia Mónika, gabuska!
Valóban van egy reklámmegállapodásunk, de szó sincs arról, hogy ne lehetne kikapcsolni a lejátszást. A kezelőfelületén ott a fekete négyzet, arra klikkelve leáll a zene....
De át is programoztatjuk, hogy ne induljon automatikusan.
apa :)
apa
 
 


apa: én az oldalsávi reklámon nem látok fekete négyzetet. a felugró ablakban van ott ki is lehet kapcsolni de nem az zenél.
Azt szerintem több százan megköszönnénk és nyugodtan beszélhetek azt hiszem a többiek nevében is ha átállítanátok hogy ne induljon automatikusan csak ha valakit érdekel akkor rákattint és neki muzsikál .

Előre is megköszönöm
Mónika

nika70
Salgótarján
 
 


Apa, igen, kikapcsol a fekete négyzettel, ennyire azért nem vagyunk buták :wink: , de ahogy átlépsz másik topikba, vagy valami műveletet csinálsz, újraindul. Magától!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok, vettük az adást, a probléma megoldásán dolgozunk, szerintem egy órán belül csak akkor szól majd a zene, ha ti indítjátok...
Ja és még annyit, hogy én aztán pontosan tudom, hogy nem vagytok buták!!! :D
apa
apa
 
 


Sziasztok, zene rendezve... :)
apa
apa
 
 


apa: egy isten vagy köszönjük szépen :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Apa,
juhééééééééééééééééééééééééééééééééééééé!!! Köszi!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jáj. Ha elküldök egy hsz-t, elindul megint.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


nekem nem indul el pedig bóklásztam itt vagy egy órát :):):):

nika70
Salgótarján
 
 


Nekem is csak hsz küldésnél szólal meg. De most legalább ki tudom olyankor kapcsolni a fekete négyzettel.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kedves Apa!

Légyszíves töröld a hozzászólásaimat az alábbi topicból:
Gyermekek / magzatok kor szerint Téma: 2007 tavaszi babák

Köszönöm!!!!
Vendég
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet: