Új privát üzeneted érkezett!

Gabi most nekem is produkálta a Zsóka által felvázolt problémát.
A popsitörlo topicba akartam bemenni nálam csak az utolsó hozzászólás látszott arra kattintottam és a topic eleje jött be a vége helyett.
A vissza gombbal kimentem a topicból újra névre kattintottam és megint az elejére ugrott.
Ezt még kétszer megcsinálta mire ötötszörre a topic vége jött be.

Lehet, hogy mégsem a Zsóka gépe a rossz?

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Gabi!
2 problémám van:
Nem emlékszem a jelszavamra
Ha képet töltök le, hogyan tudom kicsinyíteni?
Köszi:
Mari
Névtelen
 


Igen Gabi, jól értetted (lehet hogy hülyén fogalmaztam, bocs.) Igen, ugyanaz a probléma mint bigacsiga Katánál. Végül is nem nagy gond, de ha már egyszer könnyíteni lehet a dolgon, akkor könnyítsünk Kép.
köszönöm
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 

 
 

Gabi!

Szeretnélek megkérni, hogy a

Nyári Babanet Találkozó 2001. 07. 28. Fényképek
topicból azt amelyikben nincsenek fényképek töröld ki.

Véletlenül ketto lett belole.
Állandóan kiírta, hogy nem tudja felvenni a kapcsolatot amikor meg felvette kétszer nyitotta meg.

Köszönöm

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Mari! nekem elég szegényes az eszköztáram.
Megint csak ha jól értem, én bmp formába szoktam átmenteni és ott paint-tel (Kellékekbõl) lekicsinyíteni. Megpróbálom elõkereseni a jelszavad.
Zsóka, bigacsaiga Kata, újabb rejtély. Továbbítom
Gabi
szerk
 


Gabi!

Valami hiba van a babanetes családok táblázattal nem jön le csak a fele.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Bigacsiga Kata, nem lehet,hogy a kapcsolat szakadt meg? Mi a browsered?
Másnál is elõjött ez a hiba?
Gabi
szerk
 


Tegnap már jó volt Gabi.
Az elso sor szemetes volt. Biztos az okozta a hibát is.
Ma is megnézte ma is jó.

Köszi

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Szia Gabi!

Örülök hogy találkoztunk, remélem elérted a buszt!
Mondd, ismersz te egy bizonyos "pestifor"-t? Kép

üdv
zsolt
Zsolt
 


Zsolt, kár, hogy csak későn jöttetek ki.
A busz egyébként éppen az orrom előtt ment el.
Igen, ismerek.
Gabi
szerk
 


Kedves Szerkeszto!

Regisztráltattam magam de amikor a chatre akarok menni kiírja, hogy elveszett a jelszó, majd amikor erre kattintok akkor azt írja, hogy el lett küldve nekem. Most ezt valahogy nem értem! Segíts!
Anikó
 


Szia Gabi!
Szeretnék jövőre főiskolára menni, és azt hallottam, hogy GYES ill. GYED alatt ingyenes, vagy kedvezményes. Hol tudnék erről információt szerezni? Ha tudsz segits légyszi'!!!
Persze csak ha időd engedi!
köszönettel: Szegő Anna
Anna
 


Szia Gabi?
Előző hozzászólást le lehet még vetetni?
Közben meggondoltam magam azzal kapcsolatban, amit írtam. Köszi!
Névtelen
 


Kedves Anikó!
Ha a chatnél megfelelő (regisztrált) Név mellé nem jó jelszót ütsz be, akkor jelenik meg a HIBÁS JELSZÓ ablak, amin az egyik menüpont az Elveszett jelszó. Regisztráláskor meg lehet adni egy e-mail cimet. Erre a cimre küldi el a program az elfelejtett jelszót.
Üdv:
Zoli
Névtelen
 


Szia Gabi!
Tudsz nekem segíteni, hogy hol találom meg a baba növekedését a pociban? Kép
Itt bénázok vele.
Köszi Chris
Chris
 


Kedves Gabi!

Meggondoltam magam a II női tiltólistás orvosaival kapcsolatban, kérlek vedd le!
Na nem a véleményem változott meg, hanem a stílus ahogy itt leégetem őket.
Bocs a névtelenségért...
Köszönöm!
Névtelen
 


Szia Gabi!

Azt szeretném megkérdezni, hogy a nagyon régi irományokat hol lehet megtalálni??? Gondolok itt a tavalyi és az ez év eleji írásokra...

Ugye, meg vannak még valahol?

Köszi:

Dia
Dia
 


Szia Gabi KépKandi72 vagyok ,léci segits nekem a barátnőm S.Szonja nem tud a chat-be bejutni,mert a gép azt mondja,hogy rossz a jelszava!Ilyenkor mit kell tennie?
Ja és Én szeretnék felíratkozni,hogy legyen nevem azt ,hogy kell kérni(Kandi72-néven szeretnék lenni)Előre is köszönöm!
KépKandi72
-
nem szeretnék névtelen lenni!címem net98@freestart.hu
Névtelen
 


Szia Gabi!

Azt szeretnem megkerdezni, hogy a RENDELO oldala hogyhogy nincs frissitve?
Vagy csak nekem tunik "megalltnak" az oldal?

Koszi, Beja
dbeatrix
 


Kedves Gabi,
Iboly (ha jól emlékszem) vetette fel, hogy eltűnbt a Szobatisztaságra szoktatás topic. Én is próbáltam rákeresni, de sem a keresővel, sem "manuálisan" nem találtam. Mi lehet vele?
köszi
Zsóka

ps. Sajna nekem a legtöbb topik még mindig nem az aznapi első, friss üzenettől töltődik be, hanem a nyitó üzenettől. Elég macerás. Tudtok vele vmit tenni: köszönöm.
Zsóka (zsóka)
 


Elnézést kérek mindenkitõl, aki az utóbbi idõben kért, kérdezett tõlem, vagy megjegyzése volt, amire reagálni kellett volna, de
1. betegek voltak a gyerekek, és legalábbis visszafogtam magam
2. teljesen bedöglött a gépem
3. nyaralni voltunk. Ezt jó lett volna jelezni, de nem mertem.
Igyekszem pótolni a lemaradást, de ez elég nagy. A regisztrálás a távollétem alatt is megtörtént, de ha valakinek gondja van, jelezze, illetve ez mindenkire vonatkozik. Eygelõre érdemi válasz helyett.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi !

Teljesen megertelek, a reszemrol semmi gond, remelem a gyerekek meggyogyultak, es a nyaralas is jol sikerult.

Udv. Beatrix
dbeatrix
 


Megpróbálok sorra válaszolni:
Chris, nem biztos, hogy értem, de a magzat fejlõdésével kapcsolatban nézd meg a Házipatika cikkgyûjteményét. Most ilyen magzati fejlõdés hétrõ hétre nem jut eszembe. Bigacsiga, ha olvasod, hátha tudsz ilyent.
A tiltólistát leveszem, csak meg kell keresnem.
Dia, úgy elvileg minden megvan. ha konkrétan kerestél és nem találtál valamit, akkor írd meg, hogy mi az.
Kandi72 írd meg nekem levélben, hogy mi legyen az azonosító és a jelszó. A hibás jelszóhoz pedig néhánnyal feljebb Zoli adott választ.
Ismét be fog indulni a rendelõ.
Zsóka, remélem azóta megkerült a topic, legalábbis én az elõbb keresõvel is megtaláltam. Eltûntetni egyébként nem nehéz egy topicot, archiváláskor elég félálomban egy rossz klikkentés. Szerencsére általában errõl van szó, ha tényeg eltûnik, akkor baj van.
Azt sajnos e se tudom képzelni, hogy miért nem arra az üzenetre megy, amire rákattintasz. Más is tapasztalt már ilyent?
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!
2 napja valahogy nem működik nálunk az "Új üzenetek" azt írja ki, hogy az elmút napon nem volt hozzászólás. Elsőre majdnem elhittem Kép
de más úton hozzájutottam az új üzenetekhez. Más is tapasztalt ilyet, vagy csak nálam gabalyodnak a bitek?
Üdv.
Malacka
Malacka
 


Szia Gabi!
Vissza az egész. Ezen gépen (ez egy másik gép) mûködik. Vagyis a hiba az én készülékemben van.
Bocs.
Malacka
Malacka
 


Chris!

Nem tudom mire gondoltál, hogy itt a babaneten-e vagy valahol máshol.

Ha másra gondoltál itt van egy pár oldal ahol a baba növekedésérol lehet olvasni ill. vannak képek is:

Nagy Tamara honlapja
[url=http://mama-baba.freeweb.hu/" TARGET="_top]http://mama-baba.freeweb.hu/[/url]
[url=http://www.freeweb.hu/mama-baba/hetrolhetre1.html" TARGET="_top]http://www.freeweb.hu/mama-baba/hetrolhetre1.html[/url]

szülocsatorna
[url=http://www.szulo.hu/icsal.htm" TARGET="_top]http://www.szulo.hu/icsal.htm[/url]

Noll Andrea honlapja
[url=http://www.webpc.hu/andrea_noll/Magyar/Humain.htm" TARGET="_top]http://www.webpc.hu/andrea_noll/Magyar/Humain.htm[/url]

A Kossuth Zsuzsanna Muszaki Szakközépiskola és Gimnázium védonojének Ottlapja
[url=http://www.kzs.hu/eva/" TARGET="_top]http://www.kzs.hu/eva/[/url]

szia

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Kedves Gabi !
Már köszi megtudtam,hogy hogy tudom megjeleníteni a nevemet,hogy ne legyek névtelen!Fentebb már leírtam a nevemet és címemet!
Köszönöm:Kandi72
Kandi72
 


Kedves Szerkesztő!

Még mindíg névtelen vagyok, és szeretném magam regisztráltatni. Azt olvastam, hogy Neked kell egy mailt küldeni.
Annyi lenne a kérdésem, hogy milyen címre küldjem, és milyen adatok kellenek a regisztrációhoz.
Köszi Szilvi
Névtelen
 


Szilvi, a szerk@babanet.hu címre írd meg az azonosítót és a jelszót. (Azért oda, hogy ne kürtöljök világgá a jelszavadat.)
Gabi
szerk
 


Szia Gabi,
Újabban, ha a babanetes oldalak bejönnek, mindig jön vele egy - nevezzem hirdetésnek?? Vmi Marcomedia Inc. nevű cégtől egy Flash nevű fájl, rákérdez a gépem, hogy akarom-e letöltreni? Nem tudom, tudtok-e tenni vmit, csak és csakis akkor jön be, ha a babanet odalait nézegetem.
üdv
zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Zsóka!

Ez a kis elefánt itt bal oldalon egy flash és hogy megjelenjen, ahhoz kell letölteni azt a programot. (Nem nagy egyébként azt hiszem.) Ha nem töltöd le, minden egyes belépéskor rá fog kérdezni - azt hiszem. (Nekünk letöltötte a férjem, így soha nem kérdezi meg belépéskor.) Minden olyan internetes oldal letöltésekor is rákérdezne, ha lenne az oldalon egy ilyen.

Bocs hogy megint kéretlenül szóltam bele:

Juca
Juca (juca)
 


Szia Juca,
köszi a kéretlenséget Kép.
Őszintén szólva, nem akarom letölteni, és nagyon zavar, hogy állandüóan megjelenik nekem meg ki kell kapcsolgatnom. Ez egy spam. A spamekből meg elegem van.

tényleg köszi
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Zsóka, sajnálom, hogy ennyire zavaró számodra ez a reklám. A reklámok nagyn sokszor a nemszeretem dolgok közé tartoznak, de a reklámoztató határozza meg a milyenségüket. Csak úgy általában jegyzem meg, hogy az a csoda, ha egy kis site egyáltalán életben tud maradni.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi,
igazad van - minden visszavonva. Inkább kikapcsolgatom, csak babanetezshessek esténként Kép.
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Szia Zsóka!
A Marcomedia Inc. dolog amit automatikusan felkínál neked letöltéskor a net egy olyan Flash nevű softver amivel egyre több internetes felület készül. Már most sok site letöltésekor felkínálják neked a flash-t. Nem csak reklám-bannerek miatt "fontos" a flash, ez a technika rohamosan terjed a net minden részén.
Üdv,
apa
apa
 


Szia Gabi!
Szeretném ha törölnéd az utolsó hozzászólásomat az "egy korszerű babapopsikrém Magyarországon" topicból. Csőbe húztak, így azután én mentettem tovább a témát...
Köszönöm.
Üdv.
Malacka
Malacka
 


Még mindig fogalmam sincs, hogy hogyan kell ehhez az egészhez hozzászólni. Tudom, ez már az én hibám. Segitsen Valaki. Köszi
Névtelen
 


Hogy lehet ide azonosítót kapni?
Köszi:Léda csibabp@nextramail.hu
Névtelen
 


SAjnos a regisztrálás kézi. Nekem kell elküldeni levélben a kívánt azonosítót és jelszót. A regisztrálást úgy csinálom, hogy az e-mail cím és a teljes név csak kifejezett kérésre jelenik meg (úgy tûnt, hogy a többség nem akarja, hogy megjelenjen) de ez késõbb a jelszó modosítás funkcióval váltzotatható.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!
Vaklahol a formázásban fel kellene tüntetni, hogy mekkora képet rakjanak fel akik képet illesztenek be. Néha bazi nagy képek jönnek és nincs türelmem letölteni. Biztos mások is vannak így. Talán ez is megérne néhány sort. Kissebb képekkel biztos sokkal képesebb lenne a Babanet Kép
Üdv.
Malacka
Malacka
 


Malacka, talán valami önkorlátozás kellenem végül is ha kivárhatatlan egy kép, az annak is rossz, aki a képetfelrakta. Az a helyzet, hogy ami valakinek kivárhatatlan, másnak normális idõn belül lejön. A másik, hogy úgy vettem észre, hogy sokan nem tudják kicsinyíteni a képeket. De szerintem is jó lenne valami önkéntes méretkorlátozás. Nem szívesen csinálnám, hogy bizonyos méret fölött egyszerûen nem engedném felrakni.
Gabi
szerk
 


Gabi!

Az arhíváláskor eltünt a bölcsödés topic.
Ha keresővel rákeresek az arhív megvan, de írni nem lehet bele a topic folytatása meg nem látszódik.
Csináld vissza légyszíves.

Köszi

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Bigacsiga Kata, remélem nem hozzászólás veszett el hanem az archiválás nem jelent meg. Az élõ topicba nem raktam át a hozzászólásokat, mert elég régiek, de olvashatók és remélem lesz folytatás.
Gabi
szerk
 


Sziasztok!
Szívesen leveleznék olyan kismamákkal vagy leendő kismamákkal akik lombik programban vesznek részt. ÉN is lombik programban veszek részt.
E-mail címem: bazsik.andi@freemail.hu
Üdv: Andi
Névtelen
 


Szia GAbi,
Az jutott eszembe, hogy nagyon sokakat megkever ez a Névtelen - kocka a hozzászólások aláírásánál. Ha elhagynánk, lenne az Azonosító és a Jelszó rublika. Ha vkinek még nincs jelszavas azonosítója, az is írhatna végre névvel, nem lenne ennyi problémas. Aki pedig - ha épp olyan kedve van, vagy olyan a téma - név nélkül akar írni, egyszerűen gépelje be a Névtelen szót. Mit gondolsz?
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Nekem tetszik! Kép
Üdv.
Malacka
Malacka
 


Sziasztok ! Lenne egy kérdésem, kérlek válaszoljatok! Eddig nem regisztáltattam magam, demindig beírtam a nevemet, így sohasem voltam "névtelen". A tegnapi napon aztán a regisztrációm is megtörtént, ezt Gabi vissza is igazolta. A kérdésem, hogy most hogy regisztrálva lettem, miben különbözik ez a korábbi állapottól? Nem kell aláírnom, mert automatikus? Vag mi a különbség? Norcsi.
Norcsi
 


Norcsi!

Senki sem irkálhat a nevedben... Mert mindenki be tudná írni az azonosító helyére, hgy Norcsi. De jelszóval...
Ugyanúgy alá kell írnod.

Hami
Hami
 


Sziasztok!
Akkor én ezt nem értem. Most is, és bármikor, ha hozzászólok, beírom az azonosítóhoz a nevem: Judó, és beírom az e-mail címemet. Jelszót nem szoktam, habár regisztrálva vagyok, de az üzenetet anélkül is mindig el tudom küldeni. Rosszul csinálom? Múltkor láttam is, hogy másvalaki is hozzászólt az én nevemen.
A jelszónak akkor lenne értelme, ha nem tudnám elküldeni az üzenetet, amíg meg nem adom, nem?
Segítsetek,hogy van ez?
Üdv: Judó
Judó
 


Elnézést, közben Bánhidi Gabi segített, és így már értem!!! Sosem késő tanulni!!!Kép
Judó
judó (judó)
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet: