Új privát üzeneted érkezett!

Apa! Egy barátnőm szeretne regisztrálni, de nem tud, mert az ellenörző kód helyén csak egy helyes kis x van. Meg tudnátok oldani a gubancot?

Köszi, Lexa

KépKép
lexus
 
 


Az előző üzim tárgytalan, megoldódott a gebasz :)

KépKép
lexus
 
 


Szia Apa, megnéznéd a Fogyis topik (Mi nőkben) utolsó hozzászólását?
A nick bryan_4hw4 , és az illető ráklikkelhető hieroglifákat tett oda olaszul, ami bajnak látszik. Köszi!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 

 
 

Apa! Tegnap este letöröltem az avataromat, mert ki szerettem vna cserélni. Azóta viszont, ha feltöltök egy képet, akkor vmi hibát dob ki, és csak egy rusnya piros x lesz a képem helyén :cry: Meg tudnátok oldani, vagy megmondani, h mi a baj??

Köszi, Lexa

KépKép
lexus
 
 


Szia, csatlakozom az előttem szólóhoz!
Köszi,lili

KépKép
lili73
 
 


lexus, lil, holnap megnézzük mi lehet a gond...
apa
apa
 
 


Köszi szépen, várjuk!

KépKép
lexus
 
 


Az ilyen h tévednek pont a babanetre? :roll: :roll:

Apa! Nincs vmi fejlemény?

KépKép
lexus
 
 


Apa!

Szirom által jelzett gond van megint a fogyis topikban. De ahogy a főoldalt nézem, több helyre is irogatott valaki.
A felhasználóról sem hiszem, hogy Babanetes... :wink:

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


szirom, az ilyeneket szórjuk kifelé...:)
beszti, tuti, hogy nem babanetes
lexus, lili, még nem tudjuk mi a gond az avatarokkal...
apa :)
apa
 
 


Kedves szerkesztő,
az ! A szekszárdi Balassa kórházról, orvosairól ! c. topicba bejött 2 spamrobot: luis_gfy7 és luis_tp3r, és a 37. oldalon hagytak két szemetes hozzászólást. Letiltanád ezt a két robotot, és törölnéd a szemetet?
Előre is köszi. :)
enahma
 
 


Andrej, nem szívesen zavarlak itt, de a leveleimre nem válaszolsz. Nagyon jóhiszemű feltételezéssel azért, mert nem kapod meg őket. A címem, telefonszámom változatlan. Nyilván tudod, hogy milyen ügyben kereslek.
Incze Gabi
ig
 
 


Apa :)
A ..."megint megjött"...-be is irogat valami richard_4aj0. Szerintem nem a teherbeesési nehézségei vannak... :roll:
Vendég
 


Apa!

Három érdekes "felhasználó" szemetel megint (a fogyisba is):
devin_moms
jack_g1oo
luis_tp3r

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


gyugyi, beszti, köszi, hogy szóltatok... kiírtottuk... :)
apa
apa
 
 


Gabi74 vagyok nem tudom hol kell elolvasnom az üzeneteimet és a hozzászólásokat kaptam értesitést hogy vannak de sehol nemtalálom.Köszi.

Gabi
gabi74
 
 


Szia Gabi, a neked írt üzeneteket, a Társalgó fejrészében található linkre kattintva érheted el...
apa
apa
 
 


Szia Apa!

Segítségedet kérném. Szerettem volna megváltoztatni az avatarom, a régi kép eltűnt, de az újat nem teszi fel sem a gépemről, sem webhelyről töltve. Ha saját gépről próbálom, akkor hibaüzit ír, de az is megjelenik az oldalon, hogy a 'profil megváltozott' , a linkről töltöttnél viszont úgy jelez, mintha feltöltötte volna.

Mi lehet a baj?

üdv

Macsek
macskanyu
 
 


itt a hibaüzi:



Warning: copy(./images/avatars/165232863846f0c1729b55e.jpg) [function.copy]: failed to open stream: Permission denied in /home/babanet/public_html/tarsalgo/includes/usercp_avatar.php on line 288

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/babanet/public_html/tarsalgo/includes/usercp_avatar.php:288) in /home/babanet/public_html/tarsalgo/includes/page_header.php on line 483

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/babanet/public_html/tarsalgo/includes/usercp_avatar.php:288) in /home/babanet/public_html/tarsalgo/includes/page_header.php on line 485

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/babanet/public_html/tarsalgo/includes/usercp_avatar.php:288) in /home/babanet/public_html/tarsalgo/includes/page_header.php on line 486




üdv
Macsek
macskanyu
 
 


Igen, az avatarhoz nekem is ezt írja ki, de nem tölt fel semmit.

Más, ismét az ! A szekszárdi Balassa kórházról, orvosairól ! topicból richard_4aj0 felhasználót is törölni kéne, meg a 38. lapon megejtett spamjét is. Előre is köszi :)

(Lehet, hogy meg kéne nehezíteni a regisztrációt, nagyon sok a spam mostanában...)
enahma
 
 


Szia Apa!

Én is azzal a problémával fordulok hozzád,mint az előttem szólok. Szerettem volna megváltoztatni az avataromat, de véletlenül (vagyis nem tudtam mit csinálok :evil: ) beixeltem a kép törlését pedig én csak cserélni szerettem volna a képet. És ugyanazt a hibaüzit írta,mint macskaanyunak. Lécci segíts valahogy!!!!

Köszi!!! :lol:
Vendég
 


Apa!

A fogyisban megint ott van :( (jack_g1oo)...

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Megint... :( (devin_moms)

Beszti
beszti
 
 


Apa!
A pelusnélküli topicban spaminvázió!!!

Livi, Nóri (3), Sári (1.5), Peti (2008.10.23.)
liv731
 
 


Ismét én: az ! A szekszárdi Balassa kórházról, orvosairól ! topicban újra spam, luis_gfy7 felhasználót is törölni kéne, meg a 38. lapon megejtett spamjét is. (Figyi, ez a spamrobot már a múltkor is szemetelt - miért nem törlöd ki, és teszed tiltólistára a nevét és a mail címét? Az adminisztratív felületen egy egy pillanatba kerül csak...)

Üdv:
Eta
enahma
 
 


Kedves enahma, kösdszönjük, hogy jelzitek ezeket a spameket, de a szpamrobotoknak pont az a lényegük, hogy mindig más néven és más ip-címről jelennek meg...Így sajnos nem csak egy pillanat a velük való csatározás!
apa :)
apa
 
 


Apa!
Tegnap írtam neked az avatarommal kapcsolatba? meg tudnád nézni?Köszi! :lol:
Vendég
 


Szia pupy, az avataros gondra még nem találtuk meg a megoldást... de igyekszünk...
apa :)
apa
 
 


Szia Apa!
Köszi!!! és várom nagyon :lol:
Vendég
 


apa írta:Kedves enahma, kösdszönjük, hogy jelzitek ezeket a spameket, de a szpamrobotoknak pont az a lényegük, hogy mindig más néven és más ip-címről jelennek meg...Így sajnos nem csak egy pillanat a velük való csatározás!
apa :)


Tudom, én is admin vagyok két fórumon, mindkettő PHPBB. :) Nem IP-címeket tiltok le, hanem neveket és mailcímeket. :)
enahma
 
 


Szia Apa!

Nem tudok belépni a Fogamzás/Hőmérős (az aktív) topikba!
Megteszed,hogy ránézel?
Hálás köszönet:
Andi
vedresandi
 
 


Apa :)
Már megint ez van a "megint megjött"-ben:

Could not obtain post/user information.

DEBUG MODE

SQL Error : 3 Error writing file '/tmp/MY4FnAGQ' (Errcode: 28)

SELECT u.username, u.user_id, u.user_posts, u.user_from, u.user_website, u.user_email, u.user_icq, u.user_aim, u.user_yim, u.user_regdate, u.user_msnm, u.user_viewemail, u.user_rank, u.user_sig, u.user_sig_bbcode_uid, u.user_avatar, u.user_avatar_type, u.user_allowavatar, u.user_allowsmile, p.*, pt.post_text, pt.post_subject, pt.bbcode_uid FROM phpbb_posts p, phpbb_users u, phpbb_posts_text_i pt WHERE p.topic_id = 408 AND pt.post_id = p.post_id AND u.user_id = p.poster_id ORDER BY p.post_time ASC LIMIT 87500, 50

Line : 399
File : viewtopic.php

HELP!!!!
Kép
Vendég
 


Szia Apa!
Jutottatok valamire az avatarral kapcsolatban? :lol:
Vendég
 


Szia APA!

Volt nekem egy előző felhasználó nevem (sense) de sikerült inaktiválnom. Hogyan tutom újra aktív állapotba hozni, hogy módosíthassam a profilomat???
Köszi a válaszod
Üdv

Ildikó
KépKépKép
sense4
 
 


Hadd ismételjem magam: ! A szekszárdi Balassa kórházról, orvosairól ! topicban újra (immár marmadszor is) luis_gfy7 és szemete, csak most már a 39. lapon. (Hiába, múlik az idő...)

Üdv:
Eta
enahma
 
 


Apa!

A "Gyermekek/magzatok kor szerint" is tele van ezekkel a spamokkal!Légyszi töröljétek!Köszi!
Vendég
 


enahma, alexaa, köszi, hogy szóltatok!!! Nagy irtást rendeztünk... :)
apa
apa
 
 


Kedves Apa!

az avataros problémára nem találtok megoldást?.....

Kép
macskanyu
 
 


Szia Apa!
Van valami javaslatod a régi felhasználónevem aktiválására???
Köszi

Ildikó
KépKépKép
sense4
 
 


Szia sense4, holnap megnézzük...
apa :)
apa
 
 


Szia Apa!

Biztos unod már a zalkatást, csak annyi lenne a kérdésem,h. az avatarra sikerült kitalálni valamilyen megoldást? Vagy ekkoraí hibát követtem el, azzal,h. beixeltem azt a négyzetet??? :roll:
Vendég
 


Szia Apa,

a Kaális babavárókba nem lehet megint belépni....
Vendég
 


Az avatarok szerintem már működnek... Szerintetek is?
apa :)
apa
 
 


Apa

:lol: :lol:

köszönjük 8) :D :D
macskanyu
 
 


Apa!
Nagyon köszi, borzasztó hálás vagyok érte!!! :lol:
Vendég
 


Ááá, de rossz volt avatar nélkül élni :D Köszi, Apa!!!

KépKép
lexus
 
 


:lol:
apa
 
 


Apa
az lenne a gondom, hogy nem tudok képet feltenni a hozzászóláshoz. Pedig: 437*583, 95,2KB és JPG - ezek megfelelnek a követelménynek, igaz? Mi lehet a gond? végül elküldtem egy lánynak és ő tette fel a fent leírt nagyságú képet. neki működött. neki linuxa van, mi explorert használunk. Azt írja ki, hogy "nem megfelelő fájltípus".
köszi előre is.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Szia Apa!

A 2008-ban szülünk topicba nem lehet belépni. Megnéznéd? Köszönjük!!
Vendég
 


Sziasztok! Valaki segítsen, nem tom feltenni az avatrra a képet, pedig lekicsinyítettem. Tudja valaki mi lehet a gond? Kikeresem a képet, majd elküld, és végül... nem fogadja el :cry:

Kép
mutyurka
 
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet: