Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kép

Örömötök sok,
bánatotok semmi,
segítsen az Isten boldognak lenni!
Legyetek mindig vidámak,
örüljetek minden szépnek,
mi így kívánunk nektek
BOLDOG ÚJ ÉVET!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Helló!

Egy saját hozzászólásomat szeretném megszerkeszteni ill. kitörölni. GYIK azt írja, hogy kattintsak a Szerkeszt gombra. Az hol található?

Köszi. M.
mircike
 
 


Sziasztok!
Reggel óta nem látszódik a vonalzóm,ez miért van?
Előre is köszönöm a segítséget!
Kati

Kép
mano83
 
 

 
 

Sziasztok!

A János Kórház Szülészet topik valami oknál fogva nem működik. Nézzétek meg légy szíves, hohgy mi az oka ennek. http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... start=4850
Köszi szépen
Mazsolák
mazsolák
 
 


Hogy lehet üzenetet törölni? Fontos volna.

Köszi Johanna

Kép
Kép
johanna1975
 
 


Hogyan tudok új topikot inditani?

Segítséget előre is köszönöm!

Jube

Kép

Kép
jube
 
 


Szia jube, a topiklista alján megtalálod az Új téma nyitása linket...
apa :)
apa
 
 


Apa!
a kereső már sose fog működni?

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Szia:)
Biztosan tudsz segíteni...Van egy névadási nem is problémám inkább nem tudom merre induljak el az ügyben.
Vezeték nvete szeretnénk adni gyermekünknek majd. A helyzet az, hogy mindkettőnk kereszt neve benne kell , hogy legyen majd a nevében. Ezt hogyan tudnánk elintézni?
Köszönöm!
Tuta:)



szerk írta:Ezt a szerkesző topicot azért hoztam létre, hogy a nekem szóló üzeneteket, véleményeket, kéréseket biztosan megtaláljam. Természetesen továbbra is várom a szerk@babanet.hu címre a véleményeket, írásokat, kérdéseket észrevételeket, kéréseket.
Incze Gabriella

Szeretnénk néhány újítást pontosabban bővítést bevezetni a rovatban. Szeretnénk a rovatot még érdekesebbé és komfortosabbá tenni és főként szeretnénk, ha ezek a bővítések elnyernék a Ti tetszéseteket.
1.Bizonyos témákban a hozzászólásokból születne egy válogatás, amely szerkesztve (tehát nem feltétlenül időrendi sorrendben és nem teljes terjedelemben) tartalmazná a legérdekesebb és legtanulságosabb véleményeket, élményeket.
2. Egyes témáknál lennének a társalgóból kivezető linkek, amelyek a témához kapcsolódó helyekre mutatnának.
Ezze kapcsolatban is várom a véleményeteket.
tuta
 
 


Szia:)
Biztosan tudsz segíteni...Van egy névadási nem is problémám inkább nem tudom merre induljak el az ügyben.
Vezeték nevet szeretnénk adni gyermekünknek majd. A helyzet az, hogy mindkettőnk VEZETÉK NEVE benne kell , hogy legyen majd a nevében. Ezt hogyan tudnánk elintézni?
Köszönöm!
Tuta:)



szerk írta:Ezt a szerkesző topicot azért hoztam létre, hogy a nekem szóló üzeneteket, véleményeket, kéréseket biztosan megtaláljam. Természetesen továbbra is várom a szerk@babanet.hu címre a véleményeket, írásokat, kérdéseket észrevételeket, kéréseket.
Incze Gabriella

Szeretnénk néhány újítást pontosabban bővítést bevezetni a rovatban. Szeretnénk a rovatot még érdekesebbé és komfortosabbá tenni és főként szeretnénk, ha ezek a bővítések elnyernék a Ti tetszéseteket.
1.Bizonyos témákban a hozzászólásokból születne egy válogatás, amely szerkesztve (tehát nem feltétlenül időrendi sorrendben és nem teljes terjedelemben) tartalmazná a legérdekesebb és legtanulságosabb véleményeket, élményeket.
2. Egyes témáknál lennének a társalgóból kivezető linkek, amelyek a témához kapcsolódó helyekre mutatnának.
Ezze kapcsolatban is várom a véleményeteket.
tuta
 
 


SZiasztok!

2.kisfiam( 1 éves múlt) után megyek vissza dolgozni,de még Gyeden vagyok...emiatt érdeklődtem itt-ott a juttatásokról és azt hiszem amit nálatok olvastam az egy kis frissítésre szorul.Úgy tudom hogy eléggé megváltoztak most a Gyes melletti munkára vonatkozó szabályok.
Ha rosszul tudom,bocsi,csak gondolom nem csak én járok ilyen cipőben és jó lenne valahonnan végre "naprakész" infokat találni ezügyben.
Köszönöm előre is segítségeteket!
Kismuki
kismuki
 
 


Szervusztok! Szervusz Apa! Szeretnék kérni tőled valamit ha nem nagy gond. Régebben erről a gépről lamin most írok le voltam tiltva a chatről. Ha nem nagy kérés visszatudnád állítani hogy erről a gépről is beléphessek természetesen ezzel a fórumos nevemmel.



Előre is köszi!
babarajongó
 
 


Szia!

Azt szeretném kérdezni, hogy a Keres-Kínál, valamint ugyanezen forómok szépt bontott változatában, nem lehetne törlést csinálni, ugyanis katasztrófális állapotok uralkodnak és nagyon nehéz a hírdetéseket a megfelelő helyre feltenni. Vannak olyan topicokok amik már több mint egy évesek nulla hozzászólással. Szeretnélek megkérni, hogy amely topicot nem használják vagy más hónapok óta nem tettek fel hírdetést töröld légyszíves. Egyszerűen fel akar tenni az ember pl babakocsit, sterilizálót és azt sem tudja ebben a nagy zürzavarban, hogy hol keresse, mert annyi használatlan topic van.

Köszi Tücsök

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Kedves Gabi!

Engem az érdekelne, hogy mit kell tegyek azért, hogy a babám születésének története fölkerüljön az oldalra?

Hortobágyi Eszter
hettike
 
 


Kedves hettike, írd le a történetet és küldd el a kiss.andrej@gmail.com címre.
apa
apa
 
 


Szia Apa!

Elküldtem a történetünket a hét elején, mikorra várható hogy bekerül a többi közé?
hettike
 
 


Szerkesztő!
Szia!

Szeretnék törölni egy hozzászólásomat a fórumból, fontos lenne! Segitenél nekem?
nikó
 
 


Szia nikó, törlés csak legindokoltabb esetben lehetséges a Társalgó működési szabályzatának megfelelően. Kérlek a kiss.andrej@gmail.com címre írd meg, hogy melyik hozzászólásról van szó és hogy miért kéred a törlést.
apa
apa
 
 


Szia Apa:)

Az lenne a kérdésem, hogy csak én vagyok béna és nem tudom kitölteni a panadol kérdőívét, vagy tényleg nem müködik, a második oldal után, ahol az első gyerek adatait kell megadni, folyton visszalép az első oldalra ahol azt kérdi hogy hány gyermekem van.
Megnéznéd, hogy hol a hiba?

előre is köszönöm

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ágiboszi :) nem csak te vagy béna, én is :lol: Vagy lehet, hogy nem mi? :lol:

Apa Kedves ! A kereső nagyon hiányzik mindannyiunknak :(

indianyo
 
 


Szia Ágiboszi, nem te vagy a béna... :) A programozók most próbálják kideríteni, hogy bizonyos gépeknél miért csinálja azt amit te is tapasztaltál... Remélem hamar megoldják.
apa
apa
 
 


Szia Apa:)

Köszönöm szépen a megnyugtatást, és remélem hamar meg lesz a hiba forrása:)

Indianyó csatlakozom hozzád nekem is nagyon hiányzik a kereső :)

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Szia!
Nem tudok belépni a privát postaládámba, mert a következő üzenetet írja ki:

Could not update private message new/read status (2) for user
DEBUG MODE
SQL Error : 1016 Can't open file: 'phpbb_privmsgs.MYI' (errno: 145)
UPDATE phpbb_privmsgs SET privmsgs_type = 5 WHERE privmsgs_type = 1 AND privmsgs_to_userid = 2641
Line : 1865
File : privmsg.php

Kérném szíves segítséged.
Köszönöm!
Fanni73

(fanni73@citromail.hu)
fanni73
 
 


Dettó bibi mindenkinél:

Could not update private message new/read status (2) for user

DEBUG MODE

SQL Error : 1016 Can't open file: 'phpbb_privmsgs.MYI' (errno: 145)

UPDATE phpbb_privmsgs SET privmsgs_type = 5 WHERE privmsgs_type = 1 AND privmsgs_to_userid = XXX

Line : 1865
File : privmsg.php
ancsipancsi
 
 


Szia Apa! Másfél-két óránként újra be kell jelentkeznem, hiába kattintok a név és jelszó megjegyzésére, mégsem történik meg. Msot már egy ideje így van - hetek óta is talán. Ja, mindez folyamatosan működő internetkapcsolat esetén, a babanet ablakot sem zárom be.

indianyo
 
 


Szia indianyó, ha aktiv használat mellet léptet ki, akkor az gond, mert nem kellene. De ha csak simán be vagy jelentkezve és nem történik semmi, akkor a rendszer kb. egy óra után kiléptet.
apa :)
apa
 
 


Richter Anikó szülésznő szakos végzős hallgató vagyok és érdeklődnék, hogy a chatre fel lehet-e tenni szakdolgozatomhoz egy kérdőívet, aminek témája az anya-magzat kapcsolat jelentősége. Szeretném minél szélesebb körben ezt a kérdőívet kitöltetni, és természetesen az internet erre nagy lehetőség. Jelenleg Baján végzem a kérdőívek kitöltetését a szülészet-nőgyógyászati osztályon.Itt nincs elegendő terhes alanyom, akikkel a megfelelő számú (100-150fő) statisztikát érném el. A kérdőívemet mellékeltem.

Kérem mielőbbi, sürgős válaszukat.

1173976488.7.doc



Richter Anikó
margagreta@hotmail.com
06202117749
margagreta
 
 


Küldöm a jó kérdőívet az anya-magzat témában. És természetesen amikor feldolgozom az anyagot, akkor a statisztikát is átküldöm.

Richter Anikó
06202117749
margagreta@hotmail.com
1174029741.72.doc
margagreta
 
 


Szia Apa!

Azt hiszem valamit nagyon elszúrtam, elírtam.
Én eddig a nicol felhasználónévvel voltam jelen a társalgóban. De megváltozott az e-mail címem és ezt a profilomban átírtam. De most nem enged a nicol felhasznélónévvel és a jelszavammal belépni, mindig azt írja rossz a felhasználónév vagy jelszó. Lehet ezen segíteni valahogy?
A régi email címem: fnikol@freestart.hu
Az új: francsek@chello.hu

Nicol
fnikol
 
 


fnikol-nicol, megnézzük...
apa:)
apa
 
 


Szia Apa!
szeretném az összes eddig hsz-emet töröltetni, lehetséges?
köszi
Z.
Vendég
 


Szia Apa!

A várndósság/2007-ben akarok szülni topic tagjai kérdezik,hogy tekintettel arra,hogy ez valószínű 2008. lesz,de nem szeretnénk elmenni, másik topicot nyitni,ha kitaláljuk az új nevet, akkor meg tudnád e változtatni.

Hálás köszönet előre is:
üdv.: a 2007-ben akarok szülni topic tagjai
vedresandi
 
 


Szia Apa!

Mát ki is találtuk az új nevet.
Ha lehet, megtennéd,hogy módosítod erre?:
2007-ről lemaradtunk, de 2008 ban tuti szülünk!!!

köszike!!!!!!!

üdv.:2007-ben akarok szülni topic tagjai
vedresandi
 
 


Szia!

Az óra nem jól jár egy ideje..Sajnos emiatt a vonalzókon lévő napok is tolódtak már,nem az aktuális terhességi stb. időt mutatják.Be lehetne állítani?

Előre is köszönjük! :D

Ui:23.48.

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Sziasztok!

Egy hónapja már, hogy nem mindig (ált. nem, most épp igen, így gyorsan írok ide) enged hozzászólnom és egyéb, belépéssel járó dolgokat a rendszer. Miért van ez? Automatikusan egyáltalán nem enged be, hiába x-elgetem hevesen a kis négyzetet:)

köszi
klári
pumama
 
 


Az óra tényleg nagyon furcsa. Átállítottam még a fordulókor a nyári időszámításra, mégis újra a téli szerint jár.
klara
 
 


Kedves Apa!

Sajnos nem engedélyezte a rendszer a HTML-t nekem, pedig be van jelölve, hogy engedélyezze. Így nem tudok vonalzót feltenni. :(

Mi ilyenkor a megoldás??????????

Köszönöm

Brera

Barbara 2007. Július 14-én született
brera
 
 


Szia, szerintem próbáld meg ismét... Sajnos azt innen nem lehet megállapítani, hogy melyik beállítás hibádzik. A legjobb megoldásokat a rutinos forumozók megosztják veled ebben a témában is.
Üdv, Kiss Andrej
apa
 
 


szia apa!
amennyiben nevet szeretnék változtatni új email cím is kell,hiszen újra kell regisztrálnom?
vagy esetleg meg lehet oldani,hogy csak a nevem legyen megváltoztatva?
láttam,hogy többen kérdeztek hasonlót,de választ nem találtam....remélem ez nem azt jelenti,hogy én sem kapok :roll:
köszönöm,Nyúlné(aki már nem az!:( )

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Szia Nyúlné!
Azért sem lehet változtatni a nevet, mert az új név mellett ott lenne a te beírásod végén a régi név és a többiek is a régi neveden szóltak hozzá! Az utólagos változtatások, törlések értelmetlenné tennék a beszélgetéseket. Ezért van a Társalgó működési szabályzatában rögzítve az, hogy nincs törlés...
Üdv,
apa
apa
 
 


Jó reggelt!
A profilomban beállítottam a HTML kód bekapcsolását,mert felakartam tenni egy vonalzót,de itt az üzenetes részen azt jelzi,hogy kikapcsolva!
Ilyenkor mi a teendő???
Üdv:Szilvi
Vendég
 


Szia Apa!

A várndósság/2007-ben akarok szülni topic tagjai kérdezik,hogy tekintettel arra,hogy ez valószínű 2008. lesz,de nem szeretnénk elmenni, másik topicot nyitni,meg tudnád e változtatni a topik nevét.

2007ről lemaradtunk,de 2008-ban tuti szülünk lenne az új topiknév

Előre is hálás köszönet:

üdv.: andi
vedresandi
 
 


benszi írta:Jó reggelt!
A profilomban beállítottam a HTML kód bekapcsolását,mert felakartam tenni egy vonalzót,de itt az üzenetes részen azt jelzi,hogy kikapcsolva!
Ilyenkor mi a teendő???
Üdv:Szilvi


Benszi, a BBCode-os vonalzót tedd be az aláírásodba :)
klara
 
 


Klara!!!
Köszönöm a jó tanácsot ,mert így sikerült feltenni a vonalzót!!!
Vendég
 


vedresandi szia,
kéréseteknek megfelelően a topikcímet ma megváltoztatjuk. Az új cím: 2007-ről lemaradtunk, de 2008-ban tuti szülünk
Üdv, apa :)
apa
 
 


Benszi, nagyon szívesen, örülök, hogy sikerült :)
klara
 
 


Sziasztok!
Szia Apa!

Csipp-csupp ügy, de néha olyan zavaró, van amikor teljesen belekavarodom az időbe. Na hogy érthető legyen.
Van, hogy naponta változik a babanetes idő, függetlenül attól, hogy a profilomban átállítottam avagy sem. Van, hogy a Bp. nyári időszámítás a megfelelő, de van, hogy a Bagdadi a helyes!!! Ez elég sűrűn változik, néha teljesen megzavar, hogy most akkor mennyi is az idő? Ez miért van? (mármint, hogy ennyit változik?)
A másik is az idővel függ össze, pontosabban a dátummal. A forum fűmenüben és az almenükben a legutolsó hsz-ek dátuma mindenhol 2007 4 07 8:08 függetlenül attól, hogy a tényleges utolsó hozzászólás épp két perce volt, vagy két éve... A forumra belépve a nevek mellett már a valós dátumot látom. Kérdés: Csak nekem mutatja, hogy az idő megállt a szülinapom reggelén?!
Szóval most kíváncsi vagyok :wink:

Kép
sasha
 
 


Szia sasha, nem teljesen világos a dolog, de szerintem, ha jó időzóna van beálítva a profilodban, akkor jó időnek kell megjelenni-e... Mikor változott naponta az idő?
apa :)
apa
 
 


Apa!
Haha... vicces :wink:

Pl tegnap. Nálam 8 óra volt, itt egy órával kevesebb. Ez a nyári időszámítás szerinti. Aztán átállítottam Bagdadira, úgy jó volt. Vagyis egyezett az én órám és a babaneté. Délután már nem egyezett... Ezt nem csak én vettem észre, mindjárt küldök erősítést, nehogy végképp bolondnak nézz. :lol:

Kép
sasha
 
 


Fentebb már többen jeleztük, hogy valami nem stimmel az idő beállításával a Babaneten, hiába jó az, ami a profilunkban van.
klara
 
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet: