Új privát üzeneted érkezett!

Szia tündi30, a Segédletek - Profil felületen van az első blokkban van egy sor:
Do you want to delete your account on this board?
- mellette találsz egy kockát. Ha bejelölöd, azzal törölheted a regisztrációdat.

lola77, a nevednél jelzett 811 üzenetet nem te írtad? a nevedhez a rendszerben egy jelszó tartozik.

stöpszli, próbáltál többször küldeni privit különböző címekre? Van olyan , hogy már nem él a jelzett mailcím... Próbaképpen küldjél mekem egyet...
apa :)
apa
 
 


Apa!

Köszönöm szépen!!!!!
Ha esetleg magyarul lett volna, akkor nem zaklattalak volna. Lehet, célszerű lenne magyar honlapon az anyanyelvet használni, hisz ha jól láttam, az összes többi lehetőség le van fordítva.

Minden jót!
Vendég
 


még egyszer próbálkozom, hátha kapok némi választ.Legalább annyit, hogy nem lehetséges.Mármint töröltetni általam indított topicot.......
Köszi

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 

 
 

Szia Bea, a topikot töröltük... köszi a türelmet...
apa :)
apa
 
 


Szia Apa!

Nem kéne az órát átállítani? :wink:
Vendég
 


Apa!

Egy addel cogenext nevű tag telenyomta reklámmal a babanetet. nem lehetne törölni vagy valami?

Köszi!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Szia Vica, az addel cogenext reklámjait, több mint 30 db.-ot, töröltük...
apa
apa
 
 


Mikor állítjátok vissza az órát?
Elég zavaró és időként időzavarban vagyok miatta.
Köszike

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Kedves Szerkesztő ,
Van rá lehetőség, hogy egy álatalm írt hozzászólást kitöröljek?
Ha igen, hogyan?

Köszi
betti2
 
 


Apa :)

Már másodszor kérdem, hogy az órát nem állítjátok át??? :twisted: :twisted: :twisted:
Nagyon zavaró, hogy még a nyári időszámítást mutatja :roll:
Vendég
 


Szia!

Nem tudok képet feltölteni a nevem alá.:(
Nem engeditek azt írta..:(
Pedig nem nagyobb a kép80*80nál és 6kb...
Tudnál segíteni??

Köszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Én is szeretném kérni az óraátállítást!!

Köszönöm! :)
szilbee
 
 


Szia haga, szilbee, az óra átállítását a regisztrált látogatók a profiljukban tudják megoldani annak megfelelően, hogy honnan kapcsolódnak a Babanethez.
apa
apa
 
 


sziszike1000, valami más gond lehet azzal a képpel, mert ilyen jellemzőkkel mennie kéne a feltöltésnek...
apa
apa
 
 


apa!
Köszi az infót! :)
szilbee
 
 


Szia!
Két dologban szeretnék segítséget kérni:
1.- NEM TUDOK VONALZÓT FELRAKNI,PEDIG MÁR PRÓBÁLTAM HTLM ÉS PHBB KÓDDAL IS,DE NEM SIKERÜLT.MIT RONTHATTAM EL?

2.HOGYAN KEKK EGY KÉPET 10 KB ALÁ CSÖKKENTENI,HOGY BE TUDJAM RAKNI A NEVEM ALÁ?

ELŐRE IS KÖSZÖNÖM:
KATI
mano83
 
 


Szia mano83, a vonalzó felrakásának módját jobban jársz, ha a topiktársaktól kérdezed neg, mivel attól is függ a dolog, hogy honnan és milyen vonalzót szeretnél használni...
Képet 10 kb alá csökkenteni minden képszerkesztő programban a tömörités funkcióval lehet, csak figyeljél arra, hogy megfelelő formátumban legyen a végén elmentve a kép...
apa :)
apa
 
 


Apa,
köszönöm a gyors választ!

Kati
mano83
 
 


Szia !
Azt szeretném kérdezni,hogy tudom e módosítani a hírdetésemet és ha igen hogyan???
Köszi a választ előre is!
Légyszi emailt küldeni!!köszi
gorozdi
 


gorozdi, mit szeretnél módosítani, milyen hírdetést?
apa
apa
 
 


Kedves Apa!

Korábban jelzett problémámra nem értem a feltett kérdésedet!!!! A hozzászólásaim számát nem számolom! Amúgy a Szülés/Félelem a szüléstől c. topik lola77 hozzászólása alapján ő névtelen valaki. Az én lola77 nickem mellett ott a hozzászólásaim száma. De nem ez a lényeg, hanem hogy a rendszer nem szűri ki rendesen a hasonló neveket ezek szerint!!!!!!! Ennek nézzél utánna légyszi! A fenti topikba tuti nem én írtam, csak tudnám már hogy terhes voltam-e 2003-ban, és NEM!
Miért van még egy tök ugyanolyan nicknév a rendszerben????????

lola77
 
 


Apa!
Köszönöm!

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Helló!

Írtam e-mailt,de a biztonság kedvéért ide is írok.
Látom nem csak engem zavar,hogy még mindig a nyári időszámítás
szerint jelennek meg a hozzászólásaink.
Ha lehet tegyetek valamit!

Köszönettel:Edina

Kép
szekeres
 
 


Köszi,visszaolvastam,megoldottam.

Bocs a zavarásért.Puszi.

Kép
szekeres
 
 


Kedves Szerkesztő!
Abban szeretnék segítséget kérni, hogy nem tudok semmilyen képet felrakni, és egy idő óta eltünt a babanet szimbólum.
Leginkább chat-elni szoktam és ott sem tudok képet berakni sem albumot létrehozni. kérdeztem hogy hogyan kell albumot létrehozni és azt mondták bal oldalt kell rákattintani de nekem bal oldalt nincs semmi. Régebben volt egy babanet szimbólum de azis eltünt. Lehet valamit tenni vagy ne használjam ezt az oldalt. Nagyon örülnék ha tudnátok segíteni mivel nagyon megtetszett ez az oldal.
Várom mielőbbi segítségeteket válaszotok köszönettel : Zsu
címem: nytzs@freemail.hu

Zsu
nytzs
 
 


Sziasztok!!

Hogy lehet 3 vonalzót (tickert) betenni az aláírásba? Avagy akinek 3 vagy több csemetéje van, az csak kettőét tudja kitenni? :shock:
Én próbáltam, de azt írta ki, túl hosszú név.... :(

Köszi
E

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Kedves Apa!

Miért nem üzemel a kereső? Vagy csak nekem írja ki, hogy "átmenetileg nem üzemel"? Amióta van ez az új babanetes arculat, azóta nem működik. Kicsit hosszú ez már átmenetinek...

Üdv, Hello
hello
 
 


Szia ceniko,
az aláírásban összesen 255 karaktert lehet megadni, az ennél hosszabbat nem fogadja el a rendszer.
Ird meg mit szeretnél beírni, és megnézzük.
A html vagy BBCodeokat úgy tudod az üzenetben megjeleníteni, ha a
Kód: Egész kijelölése
 [code].......[/code]
közé teszed.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sadmin 2006.11.27 13:24-kor.

Bananet.hu
sadmin
 


Kedves Szerkesztő!

Úgy láttam, hogy a Sote 2- es klinikának van 3 topicja, ami közül a:

SOTE II. - inaktív és a másik kettő közül igazán az első üzemel. Szeretnélek kérni az összevonásra, ha lehetséges. Mert így minden kórház nyithatna 3-4 topicot.

Segítséget köszönöm:

Klaud
kld
 
 


SZIASZTOK!
Szeretném megkérdezni,hogy a csillámos képeket hogy tudom felrakni?
Csak HTML kód van megadva,azt az aláíráshoz kell bemásolni,vagy a szövegbe,amikor írok?
És a vonalzóm előtt és után miért rak ki kódot?
Ekőre is köszönöm!
Kati

Kép
mano83
 
 


Szia mano83,

Minden képet ugyanolyan formában kell felrakni:
Kód: Egész kijelölése
[img]http://kép_url[/img]

Azért jelenik meg a vonalzó melletti kód, mert a végén [/link] szerepel, az [/url] helyett.

Bananet.hu
sadmin
 


Miért nem üzemel a kereső?
hello
 
 


Helló hello! A kereső működését azért nem tudtuk a váltás óta megoldani, mert a program alapértelmezett kereső funkciója elképesztően, sajnos aránytalanul leterheli a szervert. Próbálkoztunk különböző verziókkal, de eddig nem sikerült megtalálnunk az optimális megoldást. Nem adtuk fel... :)
apa
apa
 
 


Admin,
köszönöm a segítséget! :lol:
Kati

Kép
mano83
 
 


Sziasztok!

Abban szeretném kérni a segítségeteket, hogy mi a teendő akkor ha az e-mail címem megváltozott, kihez forduljak, hol tudok javítani.

Köszi: Zsu :?:
eliza
 
 


Eliza! - Szerintem a profilodban tudod megváltoztatni

Mesa, Luca

Kép
mesa
 
 


Kedves Apa!

Nem enged a babanet felrakni képet, azt írja nem választottam ki filet, pedig ez nem igaz és csak 80kb lenne a kép!
Mi az oka?

Köszi
Sweetlady

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Szia kicsijuci, a profilodban be tudod állítani az időt és akkor minden rendben lesz... :)
apa
apa
 
 


Szia Sweetlady, hát ezt innen nehéz lenne legállapítani...
apa :)
apa
 
 


Szia! Ezt a topikot, én idítottam, és szeretném megszüntetni.
"Eladó Philips Celesse masszírozót keresek"
Köszi!
Mona
mona76
 
 


Szóval mégegyszer, én indítottam :oops: .
mona76
 
 


Szia apa!

Szeretnék felhasználónevet változtatni. Ez csak törléssel lehetséges?

Köszi

Csilla & Adri
flames
 
 


Szia Apa!

Szeretném megtudni, hogy a "te történeted" rovatba hogyan lehet írni?

Köszi Timi

Timi
Kép
Kép
czakoca30
 
 


Szia Czakoca30, írásodat a kiss.andrej@gmail.com címemre küldd el. Elolvassuk, megbeszéljük... :)
Köszi, apa
apa
 
 


Köszi a választ apa, drukkolok, hogy sikerüljön, mert a kereső az egy nagyon hasznos és fontos része volt ennek az egész babanetnek, nekem személy szerint nagyon hiányzik!
Üdv, hello
hello
 
 


Köszi apa, amint lesz egy kis időm elküldöm.

Timi

Timi
Kép
Kép
czakoca30
 
 


Szia Apa!
Napok óta nem találom a Budai Honvéd Kórházas topikot. Hová lett???
Hello
hello
 
 


Szia,

én is a Budai Honvéd Kórház Kórház topikját keresem.

Hajni
beha
 
 


hello, beha, a topik ismét látogatható. Köszönöm, hogy szóltatok!
apa :)
apa
 
 


Sziasztok!

"Békességet, boldogságot, csengőszót és gyertyalángot,ajándékot, szeretetet, s mindent, ami fontos Neked.
Békés, Boldog Szép Karácsonyt!"
Kép
ancsa81
 
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet: