Új privát üzeneted érkezett!

Apa :)

Nem tudok privit küldeni. (Lehet, hogy én vagyok a béna :oops: )
Az a gondom, hogy alul nem látszik az az ablak, hogy "Küldés". Csak 1 mm a tetejéből. Olyan, mintha az alsó 1 cm hiányozna...
Köszi a segítséget!
Vendég
 


Talán így menni fog?

http://bd.lilypie.com/jyqdp1.png
frusi
 
 


Háááhhhh, már majdnem... :) De így csak az url-t teszi oda, de a képet nem...
frusi
 
 

 
 

Ancsa, köszönöm a segítséget, így már megoldottuk. :D

Kép
frusi
 
 


APa!

Kérdezném, hogy a keresés funkció mikor fog üzemelni?

Köszönöm

Gabi
paga
 
 


Sziasztok!

Frusi!
Orulok hogy sikerult! :)

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Apa, tegnap kaptam 2 mélt, hogy privát üzenetem érkezett.
Viszont a privát üzis boxom üres. :? :? :?: :? :?:
Vendég
 


Szia Paga, a keresés funkciót azért kapcsoltuk le ideiglenesen, mivel példátlan agresszivitással terhelte meg a szervert... Most keressük a megoldást, hogy használható legyen ez a fontos szolgáltatás.
apa
Vendég
 


Szia Névtelen, így, hogy semmit nem árultál el magadról nehéz segíteni...
apa :)
Vendég
 


gyugyi szia, most sem működik a cucc?
apa :)
Vendég
 


az előző kettőt is én küldtem... csak elfelejtettem belépni... :)
apa
apa
 
 


Szia apa!

Megszeretném kérdezni,hogy kicsi videót nem lehet felrakni?Ha lehet hogyan.
Előre is köszi!:)

Kovács Roland
roli
 
 


Szia apa!

A Lakóhely szerinti fórumról hiányzik a mi topicunk. (Szabolcs megyei anyukákkal ismerkednék). Vissza tudod tenni nekünk?

Előre is köszönjük!!!
Szia Jolka

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Szia Jolka, köszi, hogy szóltál, már vissza is került...
apa :)
apa
 
 


Szia apa!

nemrég kaptam egy mailt,hogy válaszom érkezett arra amit tegnap kérdeztem.De nem találom............:roll:
Vendég
 


Apa Bocsánat nem léptem be így névtelen lettem.
Én írtam a felettem lévő hszt.:)

Kovács Roland
roli
 
 


Szia apa!

Lehet, hogy már írtad, de azért megkérdezem, van bármi esély arra, hogy az "elmúlt napon" visszaálljon a régi fa struktúrás rendszerbe? Így egyszerűen használhatatlan, és olyan rossz végigkattintgatni a topikokat, hogy akkor most írt-e valaki...

Köszi a választ előre is!

Zsizsa
Vendég
 


Szia apa!

Hogyan tudom megváltoztatni a profilomban lévő webcímet? már rég nem él. van viszont egy másik, amit a chatnél is használok, viszont ott meg nem tölti be a képet.
szóval papoka.dox.hu-t szeretném www.kep.tar.hu/pokazsofi-ra változtatni. Hogyan lehetséges??

köszi
Zsófi
kerekpocak
kerekpocak
 
 


Szia Apa!
kérlek válaszolj és segíts nekem,még mindig nem tudok képeket feltenni a topicomban!
köszi

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Mar megint nem latom az Otthon szultunk topicot!
Koszonom!
Gea
gea
 
 


Hello!

Lehet olyan topicot létrehozni ami zárt? Vagyis csak bizonyos tagok számára elérhető?
Köszi: Gabi
Vendég
 


Apa!

Nem tudom, az albumok hozzád tartoznak-e, de ha igen: tegnap töltöttem rá új képeket (nem nyilvános az album), elküldtem a linket néhány ismerősnek, meg is nézték a képeket. Én is megnéztem a linkre kattintva mindannyiszor, ahányszor elküldtem, mindig működött. Ma ugyanarra a linkre kattintva kiadja az albumot címmel együtt - de az van odaírva, hogy az album üres :( Ez hogy lehet? Mi történt?

Előre is köszi a segítséget!

Márti
márti
 
 


Szia Apa

Megint eltűnt a 2005.október - 2006. januári topicunk. :(
Vissza tudnátok tenni?
Köszi

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Márti, a fotógaléria program néha küld ilyen téves jelzéseket, szerintem ha most megnézed, ott találod a fotókat. Legközelebb ha ilyet látsz, klikkeljél a frissítés gombra...
apa
Vendég
 


Otyka, köszi, visszaraktuk...
apa :)
Vendég
 


Gabi szia, most vizsgáljuk ennek a lehetőségét... Kérlek írd meg a kiss.andrej@gmail.com címemre a számot ahol felhívhatnálak...
apa
Vendég
 


Az előző háromnál elfelejtettem bejelentkezni...
apa :)
apa
 
 


Apa!
ELküldtema számot, és köszi mindent :)
Gabi
Vendég
 


Köszi, működik :)

Márti
márti
 
 


Apa!

Nekem mééééér ne válaszolsz?
Már napok óta várom!:cry::cry::cry:

Kovács Roland
roli
 
 


Szia Roli!
Videót feltölteni nem tudsz a fórumban, de ha valahol egy másik felületre feltöltötted, akkor annak a címére tudsz hivatkozni, így akinek meg akarod mutatni, az eljuthat oda...
apa
apa
 
 


Hello, hogyan lehet regisztrálni új tagoknak?
Vendég
 


Szia névtelen, regisztrálni úgy tudsz, hogy fönt a Segédletek-re ráklikkelve meglátod a Regisztráció menüpontot. Elolvasva a végén tovább tudsz lépni... Ott már látni fogod... Egyébként ajánlom, hogy olvassál el, nézzél meg mindent a Segédletek és Társalgás menüpontok alatt, különösen a Gy.I.K. tartalmaz sok hasznos infót.
További jó Társalgózást,
apa :)
apa
 
 


Szia Apa!

Eltűnt a lakóhely szerinti topikból,az Ismerkedés.
Vissza tudod tenni?Köszi!!
Vendég
 


Az Ismerkedés topik korrigálva...
apa :)
apa
 
 


Köszi Apa :!:
Müxik :lol:
Vendég
 


Szia Apa!

A lakóhely szerintbe,az Ismerkedés topikban,nem lehet hozzászólni,állandóan az irja,hogy a téma nem létezik.
Jó lenne,már ismét használni.
Valamit próbálj csinálni kérlek.
Köszi:SZHErika
szherika
 
 


Szia Szherika, most néztem meg, nekem minden elsőre sikerült... Remélem nektek is rendeződött a jelzett probléma...
apa :)
apa
 
 


Köszi Apa!

Most nekünk is jó!
SZHErika
Vendég
 


Apa!
Megváltoztattam az email címem a profilban. Most nem tudok belépni. Niknevem és jelszavam a régi maradt. Mi lehet a gond?
Nyanya67
Vendég
 


Apa!
sikerült :lol:

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


:lol:
apa
 
 


Nincs 2006/2007 téli babák topik...

Beszti
Vendég
 


APA!!!
Miért nem tudok bejelentkezni??? Se a nevem, se a kódom nem változott!!!
ÁGI 279
 


Szia Apa!

Már kérdeztem, de nem válaszoltál, ezért még egyszer megkérdezem, hátha most...

A kérdés: van bármi esély arra, hogy az "elmúlt napon" visszaálljon a régi fa struktúrás rendszerbe?

Elég annyit megírnod, hogy próbálkoztok-e még, vagy véglegesen így marad a rendszer.

Köszi!

Zsizsa
zsizsa
 
 


Apa,
kaphatnánk Szerkeszt opciót?
jamina
 
 


Szia Zsizsa, amint azt korábban írtam, keressük azt a modult amelyikkel megoldható lenne a régi fa struktúra.... sajnos eddig nem sikrerült, így marad ez a változat.... de, ha meglesz rögtön ki fogjuk cserélni!
apa :)
apa
 
 


Szia Apa!

Köszi, nekem az is jó hír, hogy próbálkoztok még, és nem adtátok fel, ezt szerettem volna hallani! :wink: :)

Zsizsa
Vendég
 


Apa!

Tegnap nyitottam egy témát a Szülészeteken belül "SOTE I Baba-mama" klub néven. Estére eltűnt :evil:, kérnénk vissza!!!!

Köszi

Kópé
Vendég
 


Apa!
Eltűnt a "2007-ben akarok szülni" topik!
Vendég
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet: