Új privát üzeneted érkezett!

Hipp-hipp-hurrá! Átállítottam, köszike mindenkinek.
Gabó
 


Zsóka a múltkor "reklamálta" a válogatást, aminek egyébként örültem, mert szerintem is ezek nagyon érdekesek, és örülök, ha más is annak tartja.
Most elkészült a pszichoanalízises babákból egy, és ezt szeretném a társalgón kívül is ajánlgatni.
Használhatom-e a neveket úgy, ahogy itt is vannak (Krisztina, Kriszta, Kata, Ildi, Alma stb.).Úgy gondolom, ez senkit nem azonosít a kívülállók elõtt, viszont jobban követhetõ a vita, mint azzal, hogy hozzászóló1, hozzószóló2 stb. Kérlek jelezzétek, ha valaki nem szeretné így látni a nevét.
Gabi
szerk
 


Meglepildi, ne haragudj, de én nem találom a kérdésedet. egy kérdésben volt a hig széklet és a Klion kúp?
Gabi
szerk
 

 
 

Kedves Gabi és Apa!
Láttam a képeket a gyereknapról, és nagyon sajnálom, hogy nem tudtam Veletek lenni! Jó volt látni a fotókat és az ismerős ismeretleneket! Remélem, tényleg a nyári találkozó is jól fog sikerülni. Sajnos még nem kaptam visszajelzést a táborból, de kedden személyesen megérdeklődöm!
Sok puszi, Dorka
dorka (dorka)
 


Elfelejtettem írni, hogy nagy könnyebbség, hogy az azonosító és a jelszó eleve be van írva a hozzászólás alatt!
Pusszancs, Dorka
dorka (dorka)
 


Kedves Gabi!
Kétszerre lett elküldve, és nem ugyanazon a napon.
Egyébként ez hogy működik? A kérdés kihez fut be? Mert azt is bejelöltem, hogy a mail címemre küdjék a választ, de oda sem jött semmi.
Köszi a segítséget!
Meglepildi
meglepildi (meglepildi)
 


Meglepildi, a rendelõ úgy mûködik, hogy akár formon, akár e-mailben hozzám futnak be a kérdések ás a válaszok is. Ez azért van, mert így biztosítható hogy felkerülhessenek a kérdések és válaszok a rovatba, másrészt a szakértõk elérhetetlenségét biztosítandó. (Többször adtam már meg egy-egy szakértõ elérhetõségét, de minden szûrés nélkül ez nem lene célszerû, pl. a nõgyógyásznak összeomlana a levelezési rendszere.)
Én döntöm el, hogy kinek küldöm a kérdést, hogy mi kerül fel és mi nem. Aki megad e-mailt, annak minden esetben elküldöm a választ e-mailben is.
A nõgyógyászok olyan sok kérdést kapnak, hogy mindenképpen azt hiszem fel kell adni azt, hogy mindenkinek válaszolok. Helyette úgy kell átalakítani a rendelõt, hogy a kérdések könnyen megtalálhatók legyenek, hiszen a kérdések állandóan ismétlõdnek. A kérdések zöme olyan, hogy a túl sok értelme nincs a több hetes késéssel küldött válasznak.
A kúpos kérdésre már emlékszem, sajnos a fentiak alapján késik a válasz, de majd megy (a másikra is)
Gabi
szerk
 


Szeretném regisztráltatni magam a beako@freemail.hu cimem.
Névtelen
 


Irtam a szerk@babanet.hu cimre,de mindig visszautasitja az üzenet elküldését. Miért van ez?
berta
 


Szia Gabi!
Lehet, hogy csak nekem problema, de nem lehetne surubben archivalni a topicocat? Mert nagyon lassan toltodnek le, gyotrelem kivarni. Mondjuk min havonta egyszer, de a nagyon aktivakat ketszer. Sokat konnyitene rajtunk, otthoni olvasokon. Elore is koszi.
Szia, Moni
Moni
 


Gabi a Szoptatás topicban a kapcsolodo témák topicban egyik link sem muködik.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Berta, sajnos nem tudom, rengeteg levelet kapok erre a címre.
Móni, nemcsak neked gond, és ismét sokadszorra megígérem, hogy próbálok többet archiválni.
Bigacsiga, kösz, hogy szóltál.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!

Látom betetted az szcsm-s anyagokat, ha találok még valamit átküldöm.

Vica
tvica
 


Helo!

Én a chat-nél regisztráltattam magam (igaz e-mail címet nem tudtam megadni), oda be is tudok lépni, de a témákhoz csak névtelenül tudok hozzászólni. Oda külön kell regisztrálni, vagy mit csináltam rosszul?

Kriszta
Névtelen
 


Kriszta!

A kettõ nem ugyanaz! A társalgóba külön kell regisztráltatni magad. Olvasd el a [url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/61/61.html?992122879" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/61/61.html?992122879[/url]
topicot, ott leírtuk!
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Gabi a gyermekek témán belül hogyan lehet topikot nyitni a Gyermeknevelésben?
gabó (gabó)
 


Kriszta, nekem kell elküldeni, hogy milyen azonosítóval és jelszóval regisztráljalak a társalgóba.
Gabó, rossz volt a beállítás, most már lehet új topicit létrehozni.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!

Szeretném regisztràltatni magamat hogy tudjak a tàrsalgoban beszélgetni.
M.Judit rx4@freemail.hu cimen
Köszi
Névtelen
 


Judit, küldd el nekem, hogy milyen azonosítóval és jelszóval regisztráljalak.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!

Lenne egy kérdésem Hozzád:
Egyre több topiccal járok úgy, hogy témákban látszik, hogy van új hozzászólás, viszont ha melemegyek a linkbe, nem hoza fel. Szerinted mi lehet az oka?

Elöre is köszi a segítséget!
Ui: Egyébként szuper a babanet!

Atiapuka
Atiapuka
 


Úristen!
Most olvastam el, hogy mit is írtam, s látom, hogy tele van helyesírási hibákkal.
Sorry!

Atiapuka
Atiapuka
 


Gabi!

A Kútvölgyis anyukák oldalán olvastam tõlük, hogy eltûnt a hozzászólásaik eleje. A dátumból ítélve, gondolom archívba került,csak valamiért lemaradt nekik az oldal tetejérõl az Archív linkje. Megnéznéd?
Köszi:
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Gabi!
Mit lehetne tenni, hogy ne öten írjunk Andrea néven?
Amikor először rátok találtam, mint Andrea, írt az "első" Andrea nekem, hogy Ő már előbb itt volt, ilyen néven.
Igy lettem én Andi2.
Erre egyre többen írunk ezzel a névvel. Ez követhetetlen már.

Köszi
Andi2
andrea (andrea)
 


Ezt most nagyon elszúrtam! Amit az utóbbi idõben archiváltam, azt hiszem mindent sikerült eltüntetni. Minden megvan, az éjszaka visszavarázsolom. Bocsánat mindenkitõl. Elég nagy büntetés ez a hülyeségemért.
Atiapuka, tudsz konkrét példát? De elõbb ezt az archiválást hozom helyre.
Andi2, ebben én nem tudok mit tenni. Próbáljatok megegyezni, nemcsak az Andik, hanem pl. az azonosító elsõ 4(5) betûje nem egyezhet meg vagy valami ilyesmi. Ha kialakul valami konszenzus, akkor utána én azt tiszteletben tartom, tehát nem veszek fel "tiltott" azonosítóval valakit, de addig nem tudok mit csinálni.
Gabi
szerk
 


Köszi Gabi, majd egyezkedünk!
Andi2
andrea (andrea)
 


Szia Gabi!

Akkor 1-2 példa:
Házaság, család-Válási útmutató: a témáknál az utsó hozzászólás 2001.jun. 19 volt, s ha belemegyek, nálam az utsó jun. 18.

De van ennél jobb is:
Életmód-Közlekedés a babával:
a témáknál az utsó hozzászólás 2001.jun. 21 volt, s ha belemegyek, nálam az utsó jun. 6.

Előre is köszi a segítséget!

Üdv Atiapuka
Atiapuka
 


Tényleg Atiapuka!

Hogy Te milyen figyelmes vagy......!

Nina
Nina
 


Atiapuka, rettenetesen sajnálom, de kerestem mindenütt, semmi nyoma nincs ezeknek a hozzászólásoknak.
Lehet, hogy én okoztam, lehet, hogy nem. Fogalmam sincs. Egy ötletem volt, a férjem szerint hülyeség, és tényleg elég valószínûtlen. Ha az archiválás és egy hozzászólás idõben egybeesik, akkor elveszhet a hozzászólás. Ha valaki segít, ezt kipróbálhatnánk.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!

Szeretném regisztráltatni magam
szzsofia néven
szabo.zsofia@szinergia.hu

Előre is köszönöm!

ZSófi
Névtelen
 


Mit kell csinálni, hogy az ő, ű, betűk "normálisak" legyenek?

Köszi
Nina
Nina
 


Nina én csak úgy tudom, hogy itt, a legfelsõ sorban lévõ menüben a Nézet-en belül a kódolást közép-európai ISO-ra állítod. Sajnos, ez mindig visszaáll, minden alkalommal nekem legalábbis ezt újra kell csinálni, mert nem tudom, hogy kell ezt a böngészõben állítani.
Gabi
szerk
 


Nálunk Microsoft Internet Explorer böngészo van.
A nézet menüben az Internet beállítások menüpontot lehívva van az általános fül alatt van a betutipusok gomb.
Ott a betukészletet és a karakterkészletet közép európaira kell állítani.

Akkor a nézet menüben levo betu típusok gomb a nyugatira áll be. Ez úgyan nem lesz hosszú ékezetes, de legalább nem számos.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Köszi!

Most,hogy olvasom, próbálom is. De nem jön be a betűtípusok gomb. Biztos a kezdésnél kell...

Nézzétek el a bénaságom, mert még csak rolleres vagyok!

Nina
Nina
 


Nina, amit én mondtam, az ezen a lapon a a legfelsõ sor.
Bocsánat mindnekitõl, aki kért tõlem valamit az utóbbi napokban, nem volt kapcsolatom.
Gabi
szerk
 


Köszi Gabi!

Kapcsoltam!
(õ, û, ú)

Nina
Nina
 


Kedves Szerkesztő!

Írjátok meg, hogy hogyan tudnék jelszót és nevet kapni!

Köszi: Zsófi
Névtelen
 


Én csak azt szeretném megtidni, hogy az ilyen ( :-) ) jelek helyett, hogyan tudok mosolygó vagy éppen grimaszoló fejeket csinálni; mint ahogy azt nagyon sok hozzászólásban már láttam.
Elöre is köszi a választ!
Üdv.: Anna

Ui.: Nagyon jó ez a Babanet, minden nap benézek!
csak az a baj, hogy a cahten kicsit kevesen vagyunk.

Annababa
Annababa
 


Zsófi, küldd el nekem e-mailben, hogy milyen azonosítóval és jelszóval vegyelek fel.
Anna, itt s baloldalon látod a menüt, abban a formázást. Erre menj rá, és ott keresd meg a képek, mellékletek , jelzések formázását.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!

Próbáltam benézni a Magyar utónevekhez, de nem megy az oldal.

BGabi
BGabi (bgabi)
 


Kedves Szerkeztő!

Kőszönöm szépen a modositás a keres-kinál oldalon.

Tisztelettel E.L
Névtelen
 


BGabi, kösz hogy szóltál.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi! GYermekek - Biztonságos e a bölcsi alatt semmi nem jön le , többször is probáltam. Nekem nem jo a gépem? Zsebi
Zsebi
 


Vélemények a babanetröl . Erröl arrol . nem jön be a hozzászolás, vagy mégis itt lenne a zizi, nagyonérdekel, Bocs Gabi ha nálam van a gond!
Zsebi
 


Sajnos nálunk van a gond, de nem tudom mi. Eléggé kétségbe estem, amikor olvastam hogy nem jön le a bölcsi téma.
Elõször nekem se jött le, utána a topic nevére kerestem (bölcsi) és azóta lejön. Most megnézem a többi témát is.
Ennek feltétlenül utána kell járni.
Kösz a hibjelzést.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!
Lenne egy otletem. Hogy a Babanetes csaladok oldalat ide bal oldalra kellene tenni, mondjuk a Chat ala. Csak azert irom, mert sok topicban keszulnek kulon tablazatok, es ezzel meg nem nagyon foglalkozik senki. Es esetleg kiboviteni olyan adattal, hogy melyik topic aktiv resztvevoje. Talan igy egyszerubb lenne.
Moni
Moni
 


Moni, a táblázat utolsó adata "egyéb", ott általában a alkóhely van, de van akinél a honlapja. Lehetnek éppen a topicok is, de azért ez nagyon változik, de én mindent beírok.
Annak nincs akadálya, hogy itt bal oldalon is itt legyen a táblázat.
Gabi
szerk
 


Koszi Gabi!
Lehet, hogy felreertheto voltam, nem a tablazatot gondoltam ide balra betenni, hanem a linkjet. Mert ugye a tablazat eleg nagy lenne...
Moni
Moni
 


Kedves Gabi!

Bár sem tisztem, sem kompetenciám, de ma már szerda van és én tûkön ülök ezügyben, ezért szeretném leírni:

A magam nevében, de azt hiszem nagyon sokakkal egyetértésben, nagyon-nagyon szeretném, ha veled is találkozhatnánk-megismerkedhetnénk szombaton a találkozón!!! Ezért kérlek, gyere el és hozdd magaddal a Babanet "személyzetét", a rendelõ orvosait és tanácsadóit!

Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Kedves Gabi,
Nem tudom nálam van-e a hiba (lehet, mert azóta van mióüta a gépem kipurcant és új böngészőt használok). Az oldalak letöltésénél hiába kattintok a hozzászóló gomjára, mindig a topic elejétől kezdi letölteni, holott az adott hozzászólásnak kellene megjelennie az oldal tetején (persze fölötte az előző hozzászólásokkal).
Régen minden oké volt, most meg lehet, hogy nekem kellene vmit a gépemen beállítanom?
köszönöm
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Zsóka, ha jól értem, akkor te rákattintasz egy üzenetre pl. az új üzeneteknél, és helyette a topic eleje jelenik meg. Én kipróbáltam, nekem ez nem jött elõ, de lehet hogy rosszul értem és akkor légy szíves pontosítsd.
Mindenesetre ha valaki hozzáértõ olvassa, segítsen (ahogy máskor is).
Ildi, köszönöm a meghívást, készültem elmenni. Szakértõt valózínûleg nem viszek, õk is szerte szét vannak a nagyvilágban.
Gabi
szerk
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet: