Új privát üzeneted érkezett!

Apa!
Gabuskával teljesen egyet értek. Tegnap hogy egész délutántól nem lehetett feljönni a babanet x részére én is ezen gondolkodtam át kénte cuccolni másik babás részre ahol az ember számíthat arra hogy zökkenőmentesen megy az a rendszer, vagy legalább is nem órákig tart egy egy hiba elhárítása.


Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!
Teljesen igazatok van, hogy nagyon sok lett a gond a Társalgó működésével... Éppen ezért az elmúlt hetekben előkészítettük az átállást egy másik programra. A programozók ígérete szerint zökkenőmentessé válik a Társalgó működése és még rövid időre sem válnak láthatatlanná a topikok. Az átállást szerdáról csütörtökre virradó éjszakára tervezzük, így 22.00-tól kb. reggel 05.00-ig nem lesz elérhető a Társalgó. Az új fórum lényegében pont úgy néz majd ki mint a jelenlegi, csak még bővül néhány új szolgáltatással. Az átállásról minden regisztrált babanetesnek küldünk egy tájékoztató hírlevelet. Köszönöm a türelmeteket,
apa
apa
 
 


Apa!
Köszönjük a választ, reméljük hogy valóban az új rendszer meghozza a hozzá fűzött reményeket.
Hihetetlen barátságokat köszönhetek a babanetnek ezért is aggaszt ha nem tudok felmenni egy-egy topikba bár tudom a mail címüket az mégsem olyan mint itt. Szóval tudod te miről van szó....
Köszönjük!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

 
 

Baj van a szülészetek kórházakkal!!!

segítség!!!

Üdv:Tünde

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Apa!
Ha lenne egy kis időtök akkor légyszíves a Szülészetek, Kórházakon belül a kaális párok forumán egy archiválást csináljatok!
Köszike! Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!!!
Nagyon tetszik az új fórum!!!Gratulálok hozzá! :roll:
Vendég
 


Üdv!
Legyen szíves vki segítsen: a táblázatok nem műxenek a régi formában, és lövésem sincs, hogy hol keressek útmutatást.
Előre is köszönöm!
exdeus
 
 


Bocsika privát üzenetet csak én nem tudok még küldeni,vagy az még nem müködik??
Exedus!
Milyen táblázatok??
Vendég
 


Sziasztok!
Arra van valami megoldás, hogy meg tudjak úgy nyitni egy topicot, hogy a baloldali sáv ne legyen mellette? Ja, és hogy egy-egy topicon belül a frissítés ne az első oldalra dobjon mindig vissza.
Egyébként tetszik a dolog :D

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!
exedus, andi, cory, örülök, hogy tetszik az új Társalgó, igérem minden kérdésre fogunk válaszolni, csak még egy kis türelemet kérek holnapig... :)
Köszi, apa
apa
 
 


Andrej: még egy kérdésem lenne :) Az elmúlt napon így marad vagy még fog hasonulni a régihez? Az használhatóbb volt.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


cory, az elmúlt napon korábbi fa-struktúrája talán az egyetlen olyan változás amit ez az új program nem tud... állítólag van már olyan programkiegészítés is, de azt nem találtuk meg. ha meglesz azt is megoldjuk... :)
apa
apa
 
 


Apa, végre-végre...nekem is nagyon tetszik ez az új forma! :D
Az én kérdésem :wink: , meg az lenne, hogy hol látom, hogy ki van jelen?
(köllene neked is egy "arc".. :wink: )

Üdv:
Verus
verus
 
 


verus írta:Az én kérdésem :wink: , meg az lenne, hogy hol látom, hogy ki van jelen?


OK! :oops: én lenni szőke... szóval ha be vagyok jelentkezve, akkor látom a jelenlévőket, amúgy nem. Igaz?
verus
 
 


No, most végképp nagyon hülyének érzem magamat...mert legelőször tényleg nem volt a kezdő oldalnak "alja" :arrow: ezért hittem azt, hogy nem lehet látni a felhasználókat. Most kijelentkeztem, de már minden stimmel..
Ellenben elszégyelltem magamat, hogy ilyen béna vagyok, és ki akartam törölni a fenti eszmefuttatásomat :oops: , de nincs ott (a más php-s oldalakon megszokott) szerkesztés, törlés gombocska...
verus
 
 


Üdv!
Apa, holnaputánig is ráér, csak aztán győzzem felfogni a sok infot. :)
Andi, a tábli még az előző rendszerben készült, egy fórumos lány csinálta, az én dolgom eleddig csak a frissítés volt...de ez most változni fog, mivel most nem működik. Egyébként az idei nyári anyukák adatai voltak (vannak) benne. :)
exdeus
 
 


Apa,
eltűnt a Szülészetek, kórházak témából az Esztergomban szültünk topik.
Régi formában elő tudom hozni a kezdvencekből, de akkor meg nemtok írni bele :(
jamina
 
 


Apa!
Eltűnt a "Szülészetek, kórházak / 36 éven felüliek" topik :)
Nagyon jó az új fórum. Egyetlen, ami nekem zavaró, hogy nem annyira szembetűnő, hogy beléptek e a topikba az utolsó hozzászólásom óta. A réginél ez egyből látszott, most meg csak egy árnyalattal világosabb a sor.

Esetleg lehet még kérés az új topikhoz? Jó lenne egy olyan menü, hogy bejárt topikok csak hogy visszataláljak a hozzászólásaimhoz.
nyanya67
 
 


APA! S:O:S

Kérlek SEGÍTS!!!!!! :oops:

Kórházak-uzsoki szülés2006 topikba 7X ment el a 90számú üzenetem !!!!!
:roll: Kérlek TÖRÖLD!!!!!!!!!

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


SOS!

Hogy lehet javítani a már elküldött szövegben??
koda
 
 


KÜLÖNBEN NAGYON TETSZIK, GRATULA :D :lol: :!: :!: :!: :!:

Üdv.Tünde

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Még a 91.est is légyszíves!!!

Köszi

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Szia Apa!

Eltűnt at Uzsoki szülés 2006-os topik, előtte meg az én üzenetem is 3x ment át, nem csak Ccuncogóé...

Plíz...! :(

Zsolka
zsolka
 
 


Apa!

Most eltünt az egész -Kórházak-uzsoki: szülés 2006 -című topik!!!! :cry:

Üdv.Tünde

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Sziasztok!

Miután mindenki nemecsek lett a fórumon, számtalan ember nem tud belépni.

Gondoltam megosztom veletek (miután én igen nehezen jöttem rá, mert senki nem szólt! :/), hogy mind a felhasználó név, mind pedig a jelszó kisbetűvel írandó. Helytelen, de ez van.
ancsipancsi
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó lett az oldal, bár még nehezen ismerjük ki magunkat rajta.

Apa!
Pórul jártam a képpel! leszedtem a régit, és most az újat nem engedi fel, mert képtelen vagyok 9K-nál kisebbre csinálni, pedig már így is nagyon tréh a minősége. Mit csináljak?

Köszi a segítséget előre is!

eszty

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Szia Apa!
En is ugy jartam mint Boeszter!En is varom a valaszodat!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szia boeszter, ancsa!
A képet először le kellene kicsinyíteni 80 pixelesre és utána ,ha még nagyobb 6 K-nál, akkor letömöríteni...
apa :)
apa
 
 


ancsipancsi, köszi, hogy szóltál... bízom abban, hogy ha valakinek nem megy a belépés, akkor azt jelzi itt a topikban, de valóban a kisbetűs belépés a megoldás...
apa:)
apa
 
 


Csatlakoznék Nyanyához nincs meg a 36 éven felüliek topikja a Szülészetek, kórházkban volt!

Segítséget kérek!

Paga
Vendég
 


Andi001!
A privát üzenetküldést hétfőre üzemeltetjük be...
apa:)
apa
 
 


Szia Apa!
Nagyon buli lett a fórum! Gratula hozzá. :mrgreen: Pöttyet RPG-s feelingje van. Tök jó!

Viszont valami oknál fogva a topikok betöltése lelassult, pedig 1Mbit/s-el nyomom a netet... máshol ilyen problémám nincs... szóval csak itt lehet a bibi. Valamint a hozzászólások gyakorta még mindig duplán jelennek meg. :cry: Tudsz ezen ügyekben tenni valamit?
szilbee
 
 


szilbee, megnézzük...:)
apa
apa
 
 


Én sem találom a 36 éven felüliek topikját. Hol lelhető fel?

Tegnap én is többször próbálkoztam belépni, mire rájöttem, hogy a jelszót kisbetűvel kell ezentúl írni.
Melinda
Vendég
 


A saját felhasználónevemmel miért nem tudok nektek üzenetet küldeni? Csak névtelenül megy el.
Melinda (fermel)
Vendég
 


nyanya67 írta:Apa!
Eltűnt a "Szülészetek, kórházak / 36 éven felüliek" topik :)
........


Sziasztok,

a "Esztergomban szültünk" topikkal együtt, hétfőre felrakjuk.

Attila
Sz.Attila
 


exdeus írta:.... tábli még az előző rendszerben készült, egy fórumos lány csinálta, az én dolgom eleddig csak a frissítés volt...de ez most változni fog, mivel most nem működik. Egyébként az idei nyári anyukák adatai voltak (vannak) benne. :)

Exedus. A táblázatot képként tudod feltenni.
Ha túl nagy a táblázat, és a 600 pixeles képen már nem olvasható, akkor be tudod linkelni mellékletként is az eddigi html formában.

Attila
Vendég
 


Attila!
Köszi.

Paga és a többi öreglány!
Addig is átmehetünk a Szülészetek, kórházak / Hova lettek a 36 éven felüliek?[ topikba, ami ugyan ott a szülészetek alatt van.

Kriszta
Vendég
 


Apa

Nagyon jó lett az új Babanet :D
Csak néha tényleg csiga lassú...

málna2162
 
 


Szia Apa!

Ez az új babanet teljesen ugyanolyan, mint a babafalva.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Szia Apa!

Hááát,nekem a régebbi rendszer jobban tetszett... :(
Igaz,hogy ezzel több mindent tudunk csinálni,de vhogy számomra elvesztette az egyediségét és nemes egyszerűségét ...

A kérdésem az,hogy az "elmúlt napon" ilyen marad?Mert így használhatatlan,semmi értelme...Én sokat használtam,de így nem tudom... :(

Másik problémám,hogy nem tudom szerkeszteni az üzimet küldés után.Lesz erre lehetőség?

És miért az első oldalakat adja be egy-egy topik,amikor megnyitom? (pl ez is...)

Köszi,
Vendég
 


Anonymous írta:A saját felhasználónevemmel miért nem tudok nektek üzenetet küldeni? Csak névtelenül megy el.
Melinda (fermel)


a nevedet és a jelszavadat is írd kisbetűvel, és úgy talán sikerül majd.


egyébként én nem tudtam, hogy bárhova is lehet itt regizetlenül írni, de én sok levelet kaptam ma ismerősöktől, akik a kisbetűk miatt nem tudtak belépni.

és a fórum tényleg belassult, de bizakodjunk, hogy egyenletesen gyorsuló mozgással dolgozik :), és egyszer csak hiper gyors lesz.

Apa!

majd valamikor egyszer nem lesz rá lehetőség, hogy a Babanetre belépve ne kalandos úton jussak el kedvenc topicjaimhoz, hanem egy kattra? mert eddig egyszerűen kiszedtem a linket, az volt a kedvencek közt, a bal oldali reklám se rontotta a szememet a folytonos ugrálásával, és F5-tel is tudtam frissíteni, ha választ vártam. most ez így nem felhasználó barát, hogy F5-re mindig visszadob a főoldalra.
ancsipancsi
 
 


Apa!
A kép beszúrásánál egy fájl nevet is odabiggyeszt feleslegesen és az utolsó aplak alulra kerül vagyis az utolsó bezár klikk már elbújik.
nyanya67
 
 


Ancsipancsi, névtelen,
az elmult napon funkció a megszokott fa-struktúrában alapértelmezetten ebben a programban nincs benne, de állítólag van egy olyan modul amit, ha megtalálunk megoldja ezt a dolgot is... azon vagyunk, hogy ez is megoldódjon...
az első oldalakra is van megoldás - maguk a felhasználók is beállíthatják, de egy részét majd mi is beállíthatjuk a programban... most bejönnek az észrevételeitek, mi meg majd szépen megoldjuk...:)
a bejelentkezésről - úgy tudom, hogy most már a nagybetűs felhasználóneveket-jelszavakat is elfogadja (ma délutántól...)
a főoldalra való visszadobást megnézzük, hogy miként lehet megoldani...
a lassulás minket is meglepett, de a programozók szerint beállításokkal ez rendezhető...
a program cseréjére egyébként azért volt szükség, mert az előző verzió nem tudta kezelni a nagy forgalmat, teljesen blokkolta a szervert, ezért például naponta váltak láthatatlanná topikok, sokszor használhatatlanná tette a Társalgót.
Minden általatok felvetett kérdésre igyekszünk megtalálni a megoldást, csak erre bizonyára majd elmegy 1-2 hét...
Köszi a türelmeteket,
apa :)
apa
 
 


Hali!

A LAKÓHELY SZERINT-ből eltűnt a "Vannak itt tárnoki anyukák?" topik.

Andi
Vendég
 


Apa!
Itt a Szerkesztő topikban miért nem az utolsó hozzászólás jelenik meg, mint a többinél? Mindig rá kell bökni az utolsó oldalra. Gondolom senkit nem érdekel a 2000-es hozzászólás.
Kriszta
Vendég
 


Szia Apa,
gratu az új formátumhoz, gondolom, nagy meló volt mindenkinek!
Remélem, hogy csak én küzdök a következő problémával:

Megváltoztattam a mélcímemet, ezután elmentettem az új jelszavaimat is, azóta azonban nem tudok hozzászólni a topicunkban :(.

Ha bejelentkezek, egy teljesen üres oldalt dob be, oldalt láthatóak a reklámbannerek, de a babanet társalgó helyén egy tök üres oldal, viszont alul megjelenik a "kész" felirat.
Próbáltam kis betűkkel is, az sem volt jó.

Segíts kérlek, mi lehet a probléma oka és mit kell tennem, h ismét tudjam használni a társalgót?

Segítségedet köszönöm,
Eszteranyu (Krisztina)
Vendég
 


Lassú lett!! Nem győzöm kivárni, míg megjelenik a topic. A hozzászólásról már nem is beszélek. :( (nincs rossz gépem, és szélessáv) a régi gyorsabb volt.

Ugye ez nem lesz mindig így?
simsi
 
 


Hello!

A Gyermeknevelés-ből eltűnt az Ikrek 2 éves kor fölötti topik. Az Ikreket megtaláltam, de a 2 éves kor fölöttit nem. :( Vissza tudjátok varázsolni? :)

Még nem tudom tetszik-e az új arculat, (még nem volt elég időm elmélyülni benne), de jónak tűnik.

Köszi: Andi
Vendég
 


Apa!

Megtaláltam hogy hogy lehet az aláírást odarakni hogy mindig látszódjon, de én nem sima betüket szeretnék hamen az alábbi képet:

Kép

Meglehet oldani sok lánynál láttam már extra beírást én is szeretnék.!
Vendég
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet: