Új privát üzeneted érkezett!

Szia Apa!

Szülészetek, korhazaknal hianyzik a 3/4 banda, csatlakozom Zsebihez: Kép

Sara

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Szia Apa!

A gyermekek/magzatok kor szerint-be megint nem lehet elküldeni a hozzászólást!!!!!KépKépKép
Vendég
 


Apa,

Bocs, de megint ugyanez a helyzet a szülészetek korhazak topiknal Kép

Sara

Sára

Kép

Kép
saara
 
 

 
 

apa,
nem tudom tudsz-e segíteni! a fotóalbumunk a babanet szerint üres. Pedig feltltöttem egy csomó képet. http://www.babanet.hu/album/main.php?album=9062

Köszi:
zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Szia zseppy, sajnos néha ilyen megtévesztő infót küld a server, de a fotók természetesen ott vannak. Frissitéssel, vagy néhány perc türelemmel mindig bejönnek az albumok.
apa Kép
apa
 
 


Szia Apa!
Sajnos napok óta nem tudok az albumba feltölteni új képeket.Mi a manó lehet?Kép

KépKép
eszti76
 
 


Szia Apa! Nem tudok belépni a chatre de tudom hogy nem helyesen viselkedtem! KépKép Megtudnád csinálni hogy újra beléphessek? Már nem csinálok több galibát ígérem! Ha nem engeded azt is megértem csak gondoltam megkérdezem hogy viszzatudnátok e engedni mert NAGGYON HIÁNYZIK az ottani társaság KépKép!
aapci
 
 


Szia Apa!

Archiválást kérnék a FOGAMZÁS/BABAPROJEKT ELÕTT ÁLLÓK IDE
és a Magzatok/gyermekek/2004 NYÁRI BABÁK topikokba!

Köszönöm!

Eszter

Eszter, Olivér,
Kép
Marci
Kép
ironram
 
 


Szia Apa!

Most járok Nálad először. Lehet, hogy túl naiv a kérdésem: hogy lehet új topikot létrehozni?
Itthon ülő "unatkozó" kamionos feleség vagyok kis lurkóval és szívesen levelezgetnék hasonszörű társaimmal.
Kerestem, de nem találtam ilyen forumot.Tudsz segíteni?

Előre is köszi!

Taga

Kép

Kép
taga
 
 


Szia Apa,

Regisztraltam Tesoka neven,de nem jon meg az emilemre a belepeshez szukseges kod.

Lecci-lecci ,szeretnek vegre regisztaltan is irni..

Koszi
Névtelen
 


Apa!

Nálam nincs meg a Gyermekek/Magzatok nagy része, de ennél még érdekesebb, hogy látszólag mások irogatnak olyan topikokba, amit nem látok, mert változik az utolsó hozzászóló...
Ez hogy lehet?

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Beszti

Az Elmúlt napon-ból be tudsz jutni a topikokbaKép

anyapoc
 
 


Tesoka, megoldjuk...
apa
apa
 
 


Taga, szerintem vannak olyan topikok ahol hozzád hasonló anyukák beszélgetnek... de talán már meg is találtad?
apaKép
apa
 
 


Apa!

Nálam megint a fent jelzett gond van (ahogy látom, másoknál nem biztos), se az elmúlt napokból nem tudok bejutni (ahogy Anyapoc javasolta), máshonnan se és keresésnél sem keres azokban. Ez Babanet hiba???

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Szia
Nincs gyermek szerinti topik. Köszi

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Beszti, Babetta, köszi, hogy szóltatok, már javitjuk....
apa
apa
 
 


Kérdés: tudom, hogy béna vagyok, de egy jobb gombnyomással letiltattam, hogy a képeket lássam a Babneten. Hogy tudom visszacsinálni?
Köszi
tgm
 
 


Sziasztok! Tisztelt szerkeztőség nem tudok bejutni a chat-be!!! Igaz volt már és fentebb is írtam hogy voltak problémáim a chaten de ez már elmúlt számomra és nagyon szeretnék már beszélgetni a többiekkel mert HIÁNYOZNAK! Ha megoldható aktivizáljátok lécci a chatcímem! Köszi előre is!
aapci
 
 


Szia Aapci, tudomásunk szerint többszöri figyelmeztetés ellenére nem tartottad be a chates társalgás alapvető normáit. Korábban már egyszer ki voltál tiltva egy időre, azonban amikor lehetőséget kaptál a társaságba való ismételt beilleszkedésre nem tudtál változtatni korábbi szokásaidon. Moderátoraink döntéseit nem szokásunk felülbírálni, ettől a gyakorlatunktól a te esetedben sem fogunk eltérni.
Meggyőződésem, hogy az internet kínálta chat-felületek között meg fogod találni a számodra megfelelőt.
apa
apa
 
 


Ez azt jelenti hogy nem is engedtek vissza már többet a chat-re? Pedig én nagyon szeretnék mert akiket ott megismertem nagyon hiányoznak KépKép!
Igazán adhatnál még egy esélyt! Már rég nem az vagyok aki ott akkor utoljára voltam! Mert voltak nekem is nehéz napjaim de már ezen túlvagyok! Szóval ha megtudod oldani akkor adhatnál még egy esélyt hogy visszatérhessek a chat-re! Előre is köszi!
aapci
 
 


Apa,

A Szülészetek, kórházak topikok közt létezik 2 Szent Imrés topik. Az egyik a "A Szent Imrében akarok szülni", a másik a "Szent Imre kórház azaz a Tétényi - Ikea szoba és társaik..." topik.
Megoldható lenne, hogy ez a két topik egymás mellé kerüljön, vagyis az első topik nevét átírjátok?
Mivel oda pocakos kismamák kezdtek el irogatni, de a két topik túl messze van egymástól, ezért sokan azt találják meg és nem a nagyobbik topikot, ezért arra gondoltam, hogy annak lehetne a neve "Szent Imre kórház azaz a Tétényi - Ikea szoba és társaik... POCAKOS KISMAMÁI" Megoldható ez?
A korábbi nagy topikba főleg anyukák irogatnak már csak, és jó lenne egy külön pocakos topik, de gondoltam nem nyitok feleslegesen egy újat, mert szerintem így is túl sok topik van már, és ami nem jó helyen van, inkább azt gondoltam átrakatni.

Köszi,

Dorka

Kép
szdorka
 
 


Szia Apa!

A lakóhely szerintben hiányzik egy csomó topic!
Üdv: Bogi Győr

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Szia APA!

A gyermekek/magzatok kor szerinti -ben a 2005/2006 téli babás topikba a május elötti archívok eltúntek. Meg tudnátok esetleg nézni, hogy mi lehet a gond?

Köszike.


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Apa!
Nincs a gyermekek-magzatkor szerint 2005 nyári babás topik!!!!! Eltűűűűűűnt!!!!!!
Kép

Kép
rayo
 
 


Halihó!

A gyermekek/magzatok kor szerint topicoc közül csak az első három jön be. Csak én nem tudom megnézni a 2006 őszi babás topicot, vagy más sem?
Mit csináljak, hogy olvashassam őket??
sz_kata
 
 


Sz_kata, Rayo, köszi, hogy szóltatok, megjavítottuk...
apa Kép
apa
 
 


Szia Apa!
Egy most induló alapítványunkat hogyan lehetne szerepeltetni a Nem vagy egyedül részben?

A címe: http://hannaalapitvanya.gportal.hu

köszi,
Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Apa!
Csak egy tipp, de ha nem megy nem baj. Nem lehetne, hogy a ez a sor
Kép
ne gördüljön a topikcímekkel?
köszi
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Apa!
A Szülészetek/kórházak topikok 70%-a eltűnt.

Köszi, Tündi
myra
 
 


Apa!

Csatlakozom Myrához,eltüüüünnnnttttKépKép

Üdv Tünde

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Szia Apa!

Csatlakozom én is a Tündikhez, eltünt Kép Kép

Légyszi segits!
Köszi!

Sara

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Apa!

2004-09-16 álltalam létre hozott topikokat légyszíves töröld!

Anyaság-
Várandóság-
mi,nők-

'babát szeretnék de depresszióra gyógyszert szedek valakinek így is sikerült?' cime van!

előre is köszi, Ccuncogó67-Tünde

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Apa!
ja elfelejtettem + még a fogamzásnál is ott van,Töröld azt is!

köszi Tünde

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Szia Tünde, nem egészen világos, hogy miért is kellene törölni ezeket a topikokat.... megirnád a kiss.andrej@gmail.com cimre?
Köszi,
apa Kép
apa
 
 


Apa!

Már nem aktuális a részemről és nem is ír senki sem!De engem nem zavar csak gondoltam ha én nyitottam és nem látogatom akkor így illik!Képazt gondoltam felesleges,helyet foglal!!

Üdv.Tünde


A nagyobb BAJ ,hogy megint eltünt a Szülészetek/kórházak topikok 50%-a!!

SEGÍTS!!!

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Eltűnt a gyermekek magzatok kor szerint/2005/2006 téli babák topikból május 9-e egy része.
Vissza tudod csinálni?

Melinda
tgm
 
 


Apa!
Ismét kérni szeretnék. A Szülészetek, Kórházak résznél a Kaális párok fórumán az archív rész úgy ahogy van eltűnt csak a sárga fakkok vannak üresen. Segíts. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


HaliKép

A fogamzás topicon belül csak az első négy topic látszik! A ma megint megjött alatt csak a sárga mappajelek látszanak.
HELPKép
Névtelen
 


Apa!!

A gyermekek és magzatok kor szerint topikból hiányzik egy csomó "al"topik,pl. a 2005/2006 téli babák.Nagyon hiányzik.Kép
Köszi!!!
Vendég
 


Szia,

Nekem meg a 2006 őszi babás topik hiányzik de nagyon!
sz_kata
 
 


Apa!
A Szülészetek, kórházak részében a Kaális párok fóruma hiába írok nem tudom elküldeni. Jó lenne ha már lenne egy hónap amikor megy ez a babanet zökkenőmentesen. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Még valami azt nem értem hogy a szerkeszőt részt mindig lehet látni ide mindig lehet írni akkor a többi topiknál ezt miért nem lehet megoldani?????

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Apa!
"Szülészetek, kórházak / 36 éven felüliek" topikba nem tudok írni. Megnéznéd miért? köszi
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Szülészetek,kórházak??????
Már megint GÁZ!!!!
SEGÍTS!!!!!

Tünde

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Apa!
Csinálj már valamit ezzel a Szülészetek kórházak résszel mert mostmár órák óta szeretnék írni és nem tudok. Kép Kép Kép

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


szia!
Még mindig nem lehet hozzászólást küldeni a fent említett topikba.Du.három levelem tünt el!
Jó lenne,ha történne már valami,mert 14,30 óta áll fenn ez a probléma,már 6 órája.
köszi
Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Szia draga Apa!

Azota sem lehet hozzaszolasokat küldeni a szülészetek/korhazak részre Kép Kép

Köszi
Sara

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Apa!

Az István kórházas topikban leltem erre, Mancsbát idézem:

Legyen az oldal mottója:
"A babanet olyan, mint az igazi baba: soxor beszarik, de azért szeretjük!"
by Mancsbá

Egyetértek veleKép

sasha

Kép
sasha
 
 


Apa!
Bocs, de kezd kicsit röhejes lenni, ami a bneten folyik mittudomén már mióta. Eddig elhülyéskedtük meg minden, de már tele van a téli cipőm az egésszel!
Az lesz a vége, hogy a topikozók szép lassan átköltöznek máshová levelezni, mert nem nagyon látszik, hogy komolyan vennék itt a dolgokat az illetékesek.
Nem személy szerint neked szól, csak valahol már ki kellett adjam a gőzt!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet: