Új privát üzeneted érkezett!

Ami még zavaró újabban: a topikok nem új ablakban nyílnak Kép Megszokásból mindig bezárom, holott az új módi szerint vissza-gombot kéne használni.

Na basszus, én is elvesztettem önmagam KépKépKép
Jamina
Jamina
 


Lettem egy kezdö elhasználó Kép
jamina
 
 


Viszont valami reakciot megerdemelnenk.
gyuzsu
Névtelen
 

 
 

Azt vettem észre, hogy nem törlődött mindenki. Két "a" betűs embert néztem, nekik megvan a profiljuk. Most akkor hogy is van ez?
panka
 


Sziasztok!

Én is újraregszitráltattam, viszont először a 77 nélkül.
Most van két regisztációm és nagy valószínűséggel, "elloptam" a "csak" Marcsit.
Ha technikailag megoldható, én szívesen visszadom.

Apa,
lehet olyat, hogy töröltessem a regisztrációt?

Húúúú csajok, ebből lesz még nagy zűrzavar.

Marcsi

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
marcsi77
 
 


KEdves Adminisztrátor!
Törölve lettem a rendszerből! Saját kérésemre!Bár én nem tudok róla!
Kriszta13
Névtelen
 


Kedves Admin!
Akkor most még néhány topictársam aki hasonlóan járt:Panka,Marika,Delice,Koda,Lilien_csenge,Búzaszem,Neva,Fény,Ditta76,Perpike.

Mindenkinél a felhasználónevet írtam!
k
kriszta13
 
 


Még mindig nem létezek.

Legalább valami reagálást hagy kapjunk már! Plíííz!

Cicmerák
ccccc
 


Én írok a szerkesztő email címére egy érdeklődő levelet, hátha kapunk választ...
Trompipi
Névtelen
 


Hahó!

Állítólag nem létezek. Miért?

Magdi

Eredetileg: lilien_csenge
Névtelen
 


Mi történik itt? Gúnyt űznek belőlünk a manók?
Volt ördög, most megszűntünk létezni...
Mi jön még?
Legalább egy válasz jöhetne. Kép

Halacska
Névtelen
 


Kedves szerkesztő!

Amikor üzenetet akartam küldeni,azt a választ kaptam,hogy nincs jogosultságom,nem vagyok regisztrálva stb.Újra regisztráltam magamat ugyanazzal a névvel.Csak az bánt,hogy eltűnt a nevem mellől 400 hozzászólás...KépKépKép
Vissza lehetne állítani?????Jó lenne.
orsi21
 
 


MIKOR ÓHAJT VALAKI VÁLASZOLNI!? MIKOR ÓHAJT VALAKI VÁLASZOLNI!? MIKOR ÓHAJT VALAKI VÁLASZOLNI!? MIKOR ÓHAJT VALAKI VÁLASZOLNI!? MIKOR ÓHAJT VALAKI VÁLASZOLNI!? MIKOR ÓHAJT VALAKI VÁLASZOLNI!? MIKOR ÓHAJT VALAKI VÁLASZOLNI!? MIKOR ÓHAJT VALAKI VÁLASZOLNI!? MIKOR ÓHAJT VALAKI VÁLASZOLNI!? MIKOR ÓHAJT VALAKI VÁLASZOLNI!? MIKOR ÓHAJT VALAKI VÁLASZOLNI!? MIKOR ÓHAJT VALAKI VÁLASZOLNI!? MIKOR ÓHAJT VALAKI VÁLASZOLNI!? MIKOR ÓHAJT VALAKI VÁLASZOLNI!? MIKOR ÓHAJT VALAKI VÁLASZOLNI!? MIKOR ÓHAJT VALAKI VÁLASZOLNI!? MIKOR ÓHAJT VALAKI VÁLASZOLNI!? MIKOR ÓHAJT VALAKI VÁLASZOLNI!? MIKOR ÓHAJT VALAKI VÁLASZOLNI!?
Névtelen
 


Nyugi, csajok, az adminoknak is hétvége van Kép
jamina
 
 


Kedves Szerkesztő!
Én is szomorúan tapasztaltam,hogy 1181 levél után azt a választ kaptam belépéskor,hogy nem vagyok regiszrálva stb.
Nagyon szeretném tudni kinek a hibája ez?
Sajnos nem először tapasztalom,hogy romlik az üzemeltetési színvonal.Kép
Üdv.Dia
dicsi
 
 


Sziasztok!

Hát apa, látod hiába mondtad, hogy nincs igazam, és nem haldoklik a babanet.
Nálunk, pl. már az egész topik átvonult egy másik(működő) fórumra, és ahogy olvasom a 7végi hsz-at, nekünk volt sajnos igazunk.
Mindenesetre kár.Szerettünk itt lenni.

Léna
Névtelen
 


Sziasztok!
Sajnos minden jel arra utal, hogy az új szerveren ezt az általatok tapasztalt hibajelet produkálja a program... Próbáljuk kijavítani a hibát, de ha másképp nem megy akkor kicseréljük a Társalgót működtető teljes programot. Nagyon sajnáljuk, hogy ilyen kellemetlenséget akoz a technikai átállás. Remélem hamarosan megszüntetjük ezt a hibajelet.
apa
apa
 
 


ApaKép
Rendben van, ezt értjük, de mi a megoldás? Úgy értem én még nem regisztráltattam magma újra mert azt reméltem vissza tudjátok majd hozni az eredeti állapotot... Aki nem regisztrált újra mit tegyen? Inkább regisztráljon? Vagy várjon?

Puszi:Doris
Névtelen
 


Apa,
A kódot sem küldi el, amit az újraregisztrálásnál ígért, többször is kértem.

Kat_ica
Névtelen
 


Szia Doris és a jogosan bosszús többiek!
Köszi a türelmeteket! A szerverüzemeltetőktől azt az információt kaptuk, hogy az elmult két nap hozzáférési gondjai a közelmultban lezajlott hackertámadással vannak összefüggésben. Sajnos úgy tünik, hogy az idióta akciójukkal több kárt okoztak, mint ahogy azt az elején gondoltuk. Minden jel szerint újra kell installálni a legfontosabb programokat, hogy ismét hibátlanul, biztonságosan működjön a szerver és rajta a Babanet.Kép
Többen is dolgoznak az ügyön és reményeink szerint holnap reggelre valóban kijavítják a hibákat.

apa
apa
 
 


Doris!

Szerintem nem érdemes új regisztrációt indítani. Van biztonsági mentés, így amint a szerver fogadni tudja az adatokat, visszaállítjuk a hozzáféréseteket!

apa
apa
 
 


Apa!

Ezt előbb is érdemes lett volna mondani, hogy nem érdemes új regisztrációt indítani. Én indítottam, de én sem kaptam meg az ígért kódot. Most akkor mi van? Elvesztem a régi nickemmel? Több mint ezer hozzászólás után ez engem rosszul érint.

szirom
Névtelen
 


Szia szirom!
Nem veszted el a régi nickedet... mostanra újrageneráltuk a felhasználói, regisztrációs listát, így már működnie kell a beléptetésnek. Ha mégse megy, jelezzed, megnézzük, hogy nálad a régit, vagy az újat tárolta...
apa
apa
 
 


Sziasztok!

Mi a sz... folyik itt??
Én sem akarok újra regisztrálni!! Igaz, én még "csak" közel 400 hsz.-nál járok, de ne virítson már a nevem mellett, hogy hozzászólás:1!!

Panka, ugye te vagy az?? Egyenlőre nem írok a topicunkba, de remélem hamarosan helyreáll a rend.

Ditta voltam!
Névtelen
 


Ditta!
Változatlanul nem tudsz írni?
apa
apa
 
 


Akkor most az az érdekes helyzet állt elö, hogy a regisztrációm dátuma visszaugrott az eredeti 2001. novemberire, de a hsz-aim száma 3.
És most az új jelszó helyett a régivel enged csak be.

Egy kicsit komplikált ez Kép
jamina
 
 


Jamina,
millen régi jelszóval?
apa
apa
 
 


Hát tudod, van az azonosító, meg van a jelszó. Kértem új regisztrációt, mert úgy tünt, elvesztettem -most már tudom, nem kellett volna.

Most van a régi jelszavam, meg a régi profilom, az új nem jó semmire, de igen kezdö elhasználó lettem Kép

Amúgy nem érdekes, emiatt nem megyek azért a falnak Kép
jamina
 
 


Sziasztok!
Nekem is az lenne a kérdésem, hogy én közben újra regisztráltattam magam a régi nickemmel. Most a mentés ideje visszaállt a régi időpontra, a profiom is a régi, de az üzenetek száma pedig maradt az új felhasználó szerinti. Ezt a részét nem lehet visszaállítani???
myra
 
 


Szia Jamina!
Téged, mint régi motorost csak fiatalít ez az új helyzet!!!Kép)
apa
apa
 
 


Szia Myra!
Nem tudom, hogy az üzenetek számán tudunk-e állítani. Írd meg a szerkeszto@babanet.hu címre, hogy mennyin álltál, oszt megnézzük a lehetőségeket...
apa
apa
 
 


Üdv.!
Én is azt szeretném kérni, amit Myra. Eredetileg 885-nél tartottam.
Köszönöm!

Liv

Kép

Kép
liv
 
 


Szia Liv!
Myrának csak azt igértem, hogy megnézzük, mit tehetünk... tutit nem mondtam!!! Kép
apa
apa
 
 


Szia Apa,
en ujraregisztraltam uj nevvel, de most latom, hogy a regi profilom visszajott a regi leveleknel, viszont uzenetet meg mindig nem tudok kuldeni. Tudom mar kezditek helyreallitani a dolgokat, de nalam meg mindig nem mukodik.
Eniko/Enikonyc regi nick
nikinyc
 
 


Nekem vissza sem ugrott a dátum, maradtam újrakezdő, és 2oo5 áprilisi regisztrált. De ez legyen alegkevesebb bajom! ;o)
solya
 
 


Mégis visszaugrott Kép
solya
 
 


Kedves Szerkesztő!

Néhány nap rendetlenkedés után, újra tudok a régi nevemen írni és a profilom is megvan (még jó, hogy nem regisztráltam újra). De képet nem tudok feltölteni, mert hiába klikkelek a melléklet feltöltésére az üzenetírás után, nem történik semmi. Mi a gond?
Köszönöm
Bucska
bucska
 
 


Tudom, hogy Myrának nem ígértél biztosat, de amennyiben megoldható, örülnék, ha az én nevem alatt is az eredeti számozás lenne újra.
Köszönet érte!

Liv

Kép

Kép
liv
 
 


ApaKép
Köszi a segitséget, nem regisztráltam újra és mostanra helyreállt a régi rendKép(nem lehetett könnyű hétvégétek...)

Puszi:Doris
doris
 
 


Szia ApaKép
Csak csatlakozni szeretnék Doris-hoz. Én sem regisztráltam újra, és mindenem a régi maradt, működik az azonosítóm és jelszavam.
A képfeltöltés nekem sem mindig sikerül mostanában. Fontos az 500x600 pixel ilyen sorrendű betartása? Csak azért, mert nekem csak akkor sikerül feltennem a képet, ha a nagyobb oldalt állítom 500 pixelre, a kisebbiket így a program automatikusan 374-re állítja. Ha ennél nagyobbal próbálkozom, nem járok sikerrel. Mi lehet a gond? Rosszul csinálnék valamit?

A regisztrációs hibaelhárítással hősök vagytok, főleg, hogy hétvégétek így nem nagyon volt - ha jól sejtem. Köszönöm, hogy ilyen gyorsan reagáltok sikerrel a felmerülő problémákra.

puszi: Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Mukodik.
enikonyc
 
 


Apa!

Én is köszönöm. Jó érzés, hogy nem kellett új felhasználóként újraregisztrálni.

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Apap!

Tudok írni, de az 1028 megszólalás után most azt kaptam, hogy kezdő vagyok. A profilomban semmi szöveg sincs, viszont ott a kisfiam képe. Szeretném a régi énemet, lehetne? És még annyi, hogy egy órával kevesebbet mutat az óra, azt írja, hogy 7.11-kor szólaltam meg, pedig 8.11 van. Köszi a segítséget!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Apa!
Nagyon hasznos lenne, hogy ha ilyen -és másmilyen- problémák esetén az elérhető oldalakra tennétek valami friss információt! Pl azt, hogy türelem, ne regisztráljon mindenki összevissza újra, a hiba nem az ön készülékében van stb. Szervercsere után, amikor a társalgó linkje megváltozott, még napokig a régi link szerepelt a babanet főoldalán az összes helyen, és ha egy másik fórumon (ahova sokan menekültek el innen) nem kapok valakitől egy linket, hogy hol érte el éppen a társalgót, akkor azt sem tudom meg, hogy működik közben csak másutt.Sehol egyetlen kukk nem szerepelt erről az információról.
Akkor, amikor naponta sokezer ember látogat egy oldalt, akkor szerintem egyszerűbb, különösen az előre betervezett szervercsere stb változások esetén vagy ide, vagy a főoldalra pár sort tenni, hogy ne legyen mindenkinek ekkora kavar meg ne az maradjon meg mindenkiben, hogy rémes ez a babanet, mrá megint haszálhatatlan.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Kedves Apa!
Nekem is 855 hsz-om volt, mielőtt (szerencsétlen módom) újraregisztráltam magam...
Ráadásul újrareg-nél megadtam egy új jelszót, de ha most hozzá akarok szólni, akkor a régi jelszavamat kéri...
Tudsz vmit tenni, hogy ne "új felhasználó" legyek?
Köszi,
Trompipi
Vendég
 


Légyszi állítsátok vissza az üzeneteim számát a régire, ha már egyszer az egész rendszer olyan szar, hogy állandóan újra kell magunkat regisztrálni, aztán pedig azt sem tudjuk használni, hanem vissza kell térni a régi azonosítóra. Nekem nem egy az üzeneteim száma, és nem vagyok új felhasználó!!!!Kép

Javasolnám módosítani azt is, hogy egy e-mail címet többen tudjanak használni, mivel nem törvényszerű, hogy egy e-mailt egy ember használ. Jelenleg viszont erre nincs lehetőség.

Köszi
Tücsök

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Kedves Apa!
Én sem szeretnék új felhasználó lenni!! Jó lett volna, ha ebben a káoszban észrevehető és feltűnő helyen valamilyen információt megadtatok volna az újraregisztrálással kapcsolatban, akár ilyen felbukkanó ablakban amit heteken át x-elgettem ki.... Újraregisztráltam magam, hiszen KÉRTE a rendszer, ugyanazon névvel és jelszóval- de nem vagyok új felhasználó, szeretném visszakapni "régi" adataimat.
Köszönöm
Vanda

Vanda

Kép
vanda
 
 


Most látom, mentésnek 04-2002-t ír hozzám a rendszer, nem tűnik hát menthetetlennek a dolog, hiszen tényleg akkor regisztráltam magam anno.

Vanda

Kép
vanda
 
 


Kedves Apa!

Én is szeretném visszakapni a Lau néven regisztrált adataimat, hozzászólásaimat, amennyiben ez lehetséges.

Újra regisztráltam, egy napig működött az új jelszóval, azóta megint a régi jelszóval hajlandó elfogadni, de továbbra is új felhasználó vagyok.

Érdekes, hogy akik csak egy-két napja akartak újra írni hsz-t, azoknak nem kellett megint regisztrálniuk.

Köszönöm
Lau
lau
 
 


Kedves Apa!
Szeretnék archiválást kérni a Fogamzás, várandósság, szülés > Fogamzás > Babát szeretnék topikban. A 2004-eseket egybe, a 2005-ösöket pedig havonta, ha lehet.

Köszönöm:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?