Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gabi!
Kérhetném az "Ötletek, tippek/ Decoupage kezdőknek" topic archívjának archiválását?Kép
Azt kértétek az ilyennél szóljunk.
Előre is köszi!

Ja, és Kellemes Húsvétot a szerkesztőnek, a moderátornak és mindenkinek aki ide betéved!Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Gabi!
Mióta van az elmúlt napoknál azonosító a user név helyett és miért?
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Nyanya,
ha kicsit feljebb olvasol itt, megtalálod a választ! Kép
kíváncsi
 
 

 
 

Kiváncsi
Köszi, elolvastam Kép

Gabi
Ez így elég zavaró. Nem elég csak egy név? Miért van szükség 2 névre? Jó a teljes névnél megadhatnak hosszabb több részből álló nevet is, de ezt megtehetnék a profilban is és akit a nick-en kívül a másik név is érdekel az megnézi. Speciel nekem teljesen mindegy, hogy Kovácsné Hajnalkával vagy Kukorival beszélgetek, viszont ha már elkezdtem beszélgetni Kovácsné Hajnalkával és érdekelne más témában a hozzászólása, nem találom meg, mert csak Kukorit látom. Nem tudom mindig megjegyezni a névpárost.

Javaslatom csak annyi lenne, hogy az azonosító jelenjen meg mindenhol és a user név csak a profilban.

Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Bigacsiga Kata, jól rémlik, hogy ez a <aaa> volt az, ahova csak névtelenül volt szabad írni?
Egy főcsoporton belül nem lehet állítani, azt tudom tenni, hogy ezt kiemelem, ill. létrehozok egy "regisztrálatlanoknak is" topikot. Azt semmiképpen nem szeretném, hogy újra párhuzamosan kezdjenek futni a témák.
Kriszta, az biztos, hogy zavaró, hogy az egyik listában ez a név van, a másikban meg más. Ez olyan tűzoltás jellegű megoldás volt, és szerintem is az azonosítónak kell megjelenni.
Gabi
Társalgó Adminisztrátor
 


Hogy lehetséges, hogy az eggyel fentebbi topikban, ahol a találkozót szervezik, fordított sorrendben jelennek meg a hsz-ok? Vagyis az újak felülre?
Amúgy elég butaság nem reg. topikban szervezkedni...
rjuli
 
 


Köszönöm az archiválást!Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Gabi!

Igen, az az amibe képeket vicceket írtunk be, de csak úgy névtelenül.
Az, jó, ha kiemeled, köszönöm.

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Rjuli!

Ha megnézed pont azért abba indították, mert ott regisztrálatlanul is tudtak üzenetet küldeni.
Legalábbis én azt gondolom.

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Gabi
Köszönöm a választ
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Bigacsiga Kata, csináltam egy <aaa> topikot, szabad hozzáféréssel. Aztán írjatok bele!

A Csak regisztráltaknak topikot megszűntettem, a topikokat átraktam. A Politizálás... az Erről, arról-ba került.
Gabi
Társalgó Adminisztrátor
 


Gabi!

Ezeket a főtopikoknál alul megjelenő 3 soros szövegeket (Üdvözlöm a ... témánál stb) rendezni kéne, mert igy elég fura! (Itt az aaa-ban: üdvözlöm a csak regisztráltaknak témánál, ezekután ez egy olyan hely, ahol csak regisztrálatlanul szokás irniKép )

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Tisztelt Társalgó Adminisztrátor!
A segítségét szeretném kérni, mert nem találom azt a topicot(?), altopicot(?), amiben számomra fontos információkat kértem kismamatársaktól.
Eddig a következő elérési úton találtam meg de most nincs sehol: Társalgó/Anyaságról/Szülésről/Szülési esélyek császár után. Alapvetően már az Anyaságról topicban sincs benne a Szülésről altopic, (vagy nem tudom hogy nevezik).
Egyik nap még megvolt, de megnyitni már nem tudtam, következő nap pedig már nem is találtam. Kérem segítsen, hogy hol találhatnám! Fontos lenne!!!!!!!
Előre is köszönöm!
Kristof Katalin
kristofkt
 
 


Sziasztok!

Sztem ilyenkor használd a keresőt (bal oldalon, segédletek-keresés és írd be a kulcsszót, ami most császár).
Egyébként: Társalgó/Fogamzás, várandósság, szülés/Szülési esélyek császármetszés után. Ezt keresed Kép?
Üdv, Virág
virga
 
 


Gabi!

Köszönöm szépen!!! Kép Kép


bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Ildi. igazad van.
Katalin, megvan?
A rendrakás után valóban nem a régi helyükön vannak a topikok, de pont azért csináltuk, hogy könnyebben el lehessen igazodni. Remélem, idővel ez tényleg így lesz.
Gabi
Társalgó Adminisztrátor
 


Sziasztok!

Szeretném kérni a Lakóhely szerint/Debreceni kismamák, anyukák archívjainak archiválását!

Köszi

Krisszie

Krisz
krisszie
 
 


Gabi,
törölnéd az alábbi császáros topikot?
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/275/77523.html?1082153738#POST284865

Nem találták meg a régit, ezért újat nyitottak...
Zs.

Zsóka
zsóka
 
 


Sztem ezt a topikot is törölni kéne:A sokadik negatív teszt után!
Asszem tényleg kéne valami megoldást találni a felesleges topiknyitogatások megelőzésére.
rjuli
 
 


Sziasztok!
A Keres-kínál rovatban hogy tudok új témát nyitni?
F.
franyo
 
 


Kedves GabiKép
Szégyen-gyalázat, de egész egyszerűen nem tudom miként kell szerkesztenem a fotóalbumomat... Hét hónapig sajnos távol kellett maradnom a Babanet-től és úgy emlékeztem az azonositom ill.jelszavam azonos az itt használatossal de sajnos nem... Igy most képtelen vagyok frissiteni az albumomat. Tudnál nekem segiteni? Megtudhatjuk valahonnan, hogy milyen néven regisztráltattam ott magam és milyen jelszóval? Ha nem akkor tudjuk törölni azt amit akkor megadtam és tudnám valahogy frissiteni?Ha nem lehetséges akkor volna mód arra, hogy töröljük az albumomat (Dorisék albuma)és nyitnék helyette új albumot.

Segitségedet előre is köszönöm: Doris
doris
 
 


Gabi

Nem lehetne megcsinálni, hogy a topikoknál választható legyen a rendezés módja. Most ABC sorrendben van, de néha olyan jól jönne, ha időrendbe tudnám rendezni.

Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Rjuli: melyik topikot?
Franyo: csak rajtam keresztül. Rengeteg azonos témájú topik nyílt, egy-két hozzászólással.
Doris: tudtommal a chatnek és a fotóalbumnak ugyanaz a jelszava. Arra emlékszel? Ennek utána kell néznem.
Kriszta, most biztosan nem. Hogy mennyire lenne nehéz ezt megoldani, szintén utána kell gondolni.
Gabi
Társalgó Adminisztrátor
 


GabiKép
Még soha nem chateltem... Nem emlékszem mit irhattam be akkor ezét lehetne törölni a korábbit, vagy akár az egész albumot és készitek egy másikat.

Doris
doris
 
 


Gabi,
írtam mailt.

Franyó
franyo
 
 


A sokadik negatív teszt után!
Ez a címe, de nem tudom, melyik helyen nyitották. Az elmúlt napon-ban már nincs, az elmúlt héten-ben még biztos feljön.
rjuli
 
 


Doris!

Megírtam e-mailben a hozzáférési adataid

Attila

:-)
ata
Eger
 
 


Szia Gabi!
Nagyon köszönöm a válaszod, megtalálam, amit kerestem. Üdv: K. Kati
kristofkt
 
 


sziasztok!

lemaradtam valamiről: miért az azonosító jelenik meg a régi, megszokott nevem helyett? nem lehetne ezt visszacsinálni, vagy legrosszabb esetben megváltoztatni az azonosítómat a nevemre (i.e. mindkettő heni legyen)??? vagy ehhez újra kell regisztrálnom?
köszönöm!

heni
gesztenye
 
 


Kedves szerkeztő!

A kérdésem ugyan az mint a Gesztenyéé.

Miért az azonosító nevem jelenik meg a felhasználó nevem helyett? Engem mindenki C.Valiként ismer.

C.Vali
Alika
 


C. Vali, Heni: a dolog onnan idult, hogy a név nem egyedi és ebből lett egy kis kavarodás. Ezután lett módosítva az elmúlt napok lista, az viszont így eltért a hozzászólás mellett megjelenő infótól, és azt gondolom, az is elég zavaró. (Ugyanazt a hozzászólást az egyik helyen Gesztenye írta, a másikon Heni)
Az egyértelmű azonosítás miatt tértünk át mindenütt az azonosító használatára. Sajnos, mint kiderült itt nem lehet feltüntetni a teljes nevet, mert abból még nagyobb kavarodás várható (azt nem tudom, miért).
Mindenkitől elnézést kérek, akinek ezzel a kellemetlenséget okoztunk. Az azonosítót változtatni nem lehet, ahhoz újra kell regisztrálni.
Gabi
Admin
 


Miért nem az eredeti nevem, vagyis Virág van a nevem helyén? Kép Én Virág vagyok! Csak az azonosítóm a fiore. És az is kisbetűvel. Légyszi, ne csináljátok ezt.

VIRÁG
Fiore
 


Nekem sem sikerült kisbetűsen beírnom, azt, hogy "dove". Illetve úgy írtam be, de nagybetűsen jelent meg. Nem különösebben zavar, de azért fura.
Úgyhogy, tényleg van itt valami gubanc!
Dove
dove
 
 


Tapasztalom én is. KépKépKépKép
Elég kellemetlen.
Most mindenki regisztrálhat újra?
Bosszant! Mellesleg nem értem a problémát, amiért ezt kellett csinálni! Ha az a probléma zavaró volt, akkor ez még zavaróbb!
Na, megyek regisztrálni! Kép
T-Márti (már csak voltam T-Márti?)Kép
Tuccy
 


Mégsem regisztráltam!Kép
Ugyanis másik emilcímet kért. Nem vagyok hajlandó emiatt újat csinálni! Freemailen lehetne, de azt nem szeretném, mert nem azt használom. Van előfizetésem, és jól bevált címem.
Ne kényszerítsetek ilyesmire!
T-Márti
Tuccy
 


Sziasztok!

Bár az én nevem is meg az azonosítóm is ugyanaz, azért elég gázos volt, hogy nem tudtam, kivel levelezek, mert az azonosítója bekavart...
Azt hittem már rossz helyen járok. Kép
Szerintem is inkább a nevek maradjanak és az azonosítók menjenek.

Bellana
bellana
 
 


Ja, és arról nem is beszélve, hogy a régi ismerősöket a nevük alapján kerestem eddig. Hogy fogom ezentúl megtalálni mondjuk Virágot?????
Az azonosítót sosem figyeletem, nem azt jegyeztem meg. És engem hogyan találnak meg? Mindenki T-Mártit keres. Ő pedig eltűnt!Kép
T-Márti
Tuccy
 


Sziasztok!
Ugyan úgy, mint ahogy a topik átrendezésébe, ebbe is bele lehet rázódni, előbb-utóbb úgyis mindenki meg fogja találni, akit keres. Ha pedig a saját neveteket írjátok a hozzászólás végére, sztem akkor mindenki azonosítható. Én Deli Krisztina voltam, most Mohácska lettem, aláírni Krisztina valamelyik formáját használom, ez a kedvemtől függ, de ez sem okozott eleddig senkinek problémát. Mondjuk én az elejétől kezdve Mohácska akartam lenni, de regisztrációkor elrontottam valamit, így lettem a rendes nevemen. Nekem ez a váltás nem okozott problémát, megértem a sok azonos név miatt. Hajrá nekünk belejövünk!! Idővel mindenki...KépKépKép

mohácska
 
 


T-Marti,
torold a regi regisztraciodat es maris csinalhatod az ujat ugyanazon mailcimmel.

Szerintem egyebkent csak a babaneten volt divat ez a teljes nev dolog... es egyaltalan nem volt tul jo biztonsagi szempontbol. Pont azert, mert a tobbseg nem nezte az azonositot, csak a nevet. Igy pl. Virag neveben is konnyen irhatott volna barki /csak egy regisztracio kellett hozza es egy Virag teljes nev/ es mondjuk Marti sem vette volna eszre, hogy nem o az. Arrol nem beszelve, hogy esetleg Virag nem is tudott volna rola, hogy mocskolodnak a neveben, ha nem olvassa a topicot. Az meg eleg gaz...

-Afonya
afonya
 
 


Köszi Áfonya!
Megcsináltam az újraregisztrálást! Valahogy nem jutott eszembe, hogy törölni kéne a régit.
Bele lehet rázódni ebbe is.Kép
Márti
tmárti
 
 


Most már csak az a bajom, hogy hiába írtam regisztrációnál T-Mártit, átalakult Tmárti formára. Hááááááááááát...
Vagy ne legyek ennyire kukacos?
Márti
tmárti
 
 


Marti,
nincs mitKép Alt. betukon es szamokon kivul mas jeleket nem fogadnak el a rendszerek usernevkent, biztos itt is ez van. Mondjuk ugy lenne korrekt, ha erre figyelmeztetne regisztralas kozben.
En kiegyeznek vele a helyedben. Gondolom, gyerekneveles kozben a Te kompromisszum-keszseged is sokat fejlodottKép

-Afonya
afonya
 
 


Na, látom ez a változtatás nem aratott túl nagy sikert. Remélem, idővel meg lehet szokni. Az átállás biztos, hogy zavaró, és ezért ismét elnézést kérek, de szerintem ez lesz a jobb.
A furcsa az, hogy éppen Virág panaszkodott, hogy nem lehet megkülönböztetni a másik Virágtól.
Kösz Áfonya, hogy megvédtél.
Gabi
Admin
 


Gabi, kedves,
igen, én indítottam el (többek panaszkodása után ) ezt a lavinát. De nem azt akartam, hogy változtassák meg a nevemet. Én voltam itt az első Virág, változtasson a többi. Sztem az lenne a lényeg, hogy ne lehessen ugyanolyan névre regisztrálni.

Biztos vagyok benne, hogy a legjobbat akartad, lehet, hogy nem írtam le világosan, hogy mit is tartanék a legjobbnak, így a hibás én vagyok. Kép

Szted van olyan megoldás, ami mindenkinek jó? Köszi,

Virág
Fiore
 


Asszem időrendi sorrendet utólag felállítani nem érdmes. Aki nem öreg motoros, abban fel sem merül, hogy ki mikor regisztrált, nem is nézik/nézzük ezt. Az volna jó, ha új regisztrációkor kiírná, hogy ilyen, vagy ehhez hasonló név már van, válassz másikat. Így a gép foglalkozna az időrendiséggel. Mondjuk, engem nem zavar, ha van TMárti is, meg BMárti is (bocs a személyeskedésért), mert az azért megkülönböztethető. Már csak az kéne, hogy a kereső is különbséget tudjon tenni.
Különben sztem felesleges volt a 2 név az ablakban, csak én pont a másik nevet tartottam volna meg, azt kéne úgy megválasztani, hogy ne keveredjen.
rjuli
 
 


Kedves Rjuli!
Szeretnek Neked levelet irni (privat) illetve tanacsot kerni. Erdeklodnek, hol talalom meg a cimedet?
Koszonom.Kép
Katinka
 


Juli,
szerintem pont azert nem lehetett megtartani a masik nevet, mert annal nem nezte a rendszer az egyediseget, csak a nicknel. Hisz ebbol voltak a gondok is. Bar ott is volt /van?/ hianyossag, pl. az ekezetek teren.

Nekem ugyan eszembe sem jutott, csak most rjuli utan, hogy ha szemelyeskedesnek tunt az elozo Virag-Marti irasom, akkor bocs, en csak peldat akartam irni.

-Afonya
afonya
 
 


Kedves Gabi!

Jól látom? A keres-kínál témában nem lehet új topikot indítani?
Az gáz!
Hogyan lehet akkor hirdetni, ha eddig nem szerepelő téma lenne?

Válaszodat előre is köszönöm.

Snoopy

KépKép
snoopy
 
 


Virág, sajnos azt hiszem, mindenkinek jó megoldás nincs. Ha jól tudom, az ilyen fórumokon az a szokás, hogy mindenkinek van egy azonosítója és tájékoztató jelleggel megadhat bizonyos adatokat magáról. Nálunk ilyen volt az un. teljes név, ami viszont sajnos összekeveredett az azonosítóval. Két egyedi azonosítóra viszont nincs szükség, ill. fölösleges, de ha már így alakult, azt hiszem az a logikus meg természetes is, hogy az azonosítót használjuk azonosítóként.

Snoopy, a Keres-kínálban új témát csak rajtam keresztül lehet nyitni, mivel az volt a tapasztalatom, hogy minden babakocsihoz nyílt egy téma. Ha magírod, megnyitom az új témát.
Gabi
Admin
 


Gabi,
én úgy tapasztaltam, hogy az ilyen fórumokon nem engedélyezi a rendszer, hogy regisztrálj egy néven, amit vki más már használ, és meg van adva sokszor, hogy milyen karakterek közül választhatsz. És igazán nem akarok itt kellemetlenkedni (KépKépKép), de mi van, ha két ember azonosítója egyforma? KépKépKépKépKépKép

Virág
Fiore
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?