Új privát üzeneted érkezett!

Szia Gabi! Gondoltam, hogy nem újkeletû, csak nem értem, ebben mi a jó. Na, mindegy, majd biztos rájövök. Azért köszi.
mikoo
mikoo
 
 


Szerintem nem praktikus fordítva olvasni, könyvet is föntrõl lefelé olvasunk. Folyton kereshetnénk visszafelé, hogy logikailag összeálljon. Ugyanazokon a hozzászólásokon kellene oda-vissza tekerni az egeret.
Névtelen
 


Szia Gabi!
Nem tudom, hogy csak nekem okoz e problémát, de napok óta nagyon lassú az "új üzenetek" lekérdezése.
???
köszi, Phaedra
phaedraa
 
 

 
 

de azért ki lehetne egyszer próbálni nem? hogy milyen lenne fordítva.
Engem is bosszant amikor az elsõ üzeneteket már órák óta látom, de a frissek nem jönnek le csak fél óra múlva.
Mivel az archiválás is félautomata, ezért jóval több üzit kell átpörgetni mint 40.
Gondoljatok a lassabban netezõkre is!!!

Milli
Névtelen
 


Sziasztok!

Gabi!
Elõrebocsátom, nekem jó így ahogy van, mert én így szoktam meg. Kép
Viszont mivel elég sokan kérték már, esetleg azt nem lehetne megcsinálni, hogy választani lehessen?
Választhasson az illetõ, hogy idõben növekvõt, vagy csökkenõt akar.

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Hát igen, értem én, kedves névtelen, de így is ugyanazokat az elavult hozzászólásokat látom napokig míg végre arhiválódnak, és akkor meg napokig egy másikat.
Összehasonlítani meg mással is lehetne, ami meg nekem kedvezne...

Egy fordítós próbára én is kiváncsi lennék.

Õszintén szólva, én nem tudom mi az a "félautomata", viszont tényleg néha többnek tûnnek az üzenetek, mire eltûnnek. És ha kevesebb lenne a limit?

Gabi! Nem bántásból, hanem mert érdekel.

mikoo
mikoo
 
 


Valóban az lenne jó, ha be lehetne állítani, hogy ki milyen sorrendben szeretné olvasni a hozzászólásokat. De ezt itt nem lehet. A megfordítást kipróbálni azért nem lehet, mert ez csak az új üzeneteket érintené, vagyis az új üzenetek után a régiek jelennének meg. Tehát kipróbálni nem lehet, legfeljebb elhatátozni és szilárdan kitartani mellette, mert elõször nagy kavarodást okozna.
A félautomata az én kifejezésem, azt jelenti, hogy automatikusan archiválja az üzeneteket, de az archiv fájlokat eltüntetni nekem kell, vagy egy-egy pörgõbb topikban oldalakon keresztül az üzenetek helyett az archiv fájlok felsorolása lenne. Nem tudom, hogy a hozzászólások kisebb részekre darabolása jár-e valamilyen hátránnyal (pl. további lassulás), ha nem, ezt ki lehet próbálni.
Gabi
szerk
 


**** szerk 2003 Március 08 szombat - 06h 06: Edit


Nem sukerült belinkelni, de ha megnézitek egy üzenet fejlécét, az ahova én most négy csillagot szúrtam be, akkor a topicon belül ott is lehet közlekedni.
oldal teteje, elõzõ üzenet, következõ üzenet oldal alja gombokat rejt.
Névtelen
 


Bar nekem mindegy, mert gyors netem van, de valoban az a praktikus, ha az uj uzenetek jelennek meg eloszor, igy akinek lassu a nete, de surubben olvassa a babanetet, annak eleg lenne a fel oldal letolteset megvarni s leallithatna, hisz igy az uj uzenetek mar lejonnek neki. S telefonos, fizetos netnel nem mindegy....
-Afonya
Névtelen
 


Névtelen!
Igazad van a ****-okkal kapcsolatban! Nekem semmi gondom a sebességgel, de egyszer egy modemes gépen néztem be ide. Hát ne tudd meg mennyi idõ kellett, hogy az "oldal aljára" ugorjon! KépKépKép

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Névtelen. Szerencsére tudom, hogy mit "rejtenek" a kis ikonok. Katának igaza van, egyáltalán nem gyorsabb úgy.
mikoo
mikoo
 
 


Szia Gabi!

Megírnád Schneiderné Diószegi Eszter elérhetõségét nekem?

batv@freemail.hu

köszi!

Vera
Névtelen
 


Szia Gabi!
Anyaság témakörön belül nyitottam egy topicot,Gekko játszóház néven ,törölnéd mert már létezik ilyen.Köszönöm.
Kata
kata
 


Vera, megkérdezem, hogy megadhatom-e Eszter címét.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi, valaki gondolom véletlenül hozta 3x létre a Házasság család témában a Terhesség és házasélet topicot. Lehetne ebbõl kettõt törölni? Igaz nem én nyitottam a topicot, de az átláthatóság kedvéért kérem csak, így is már rengeteg topic van.

És még egy kérés pont ezzel kapcsolatban. Szerintem ez a téma is megvan már más név alatt talán házasság és szex? vagy valami ilyesmi. Szerintem ne lehessen topicot nyitni, csak a Te nyithatnál topicot. Mert így se szeri se száma a hasonló topicocnak, mint a keres kínál volt anno.
Tudom hogy ez plusz munka neked, de végül is már rengeteg topic van-biztos mindenki megtalálná a témájához illõt, ráadásul a fele nem is aktív, szóval inkább azokat kellene használni.

Tényleg nem neked akarok plusz munkát, csak ez a rengeteg topic nyitogatás, aztán ami hasonlóak egymáshoz annál azt semlehet tudni melyik hozzászólás hol van.

Köszi és várom a válaszodat.

Momo
Momo
 


Olvasva Momot, az jutott eszembe, nem lehetne-e rendszerezni kicsit a topikokat? Valahogy egy kupacba rakni az egymásra hajazókat. Mondjuk pl. az Anyaságon belül nem rögtön a topikok lennének, hanem témakörök.
Hm?
mikoo
mikoo
 
 


Szia Gabi!

Kicsit körülményesen,de sikerült elküldenem a választ.
Mivel továbbított levél,lehet,hogy maradtak benne oda nem illõ dolgok(elején vagy végén),azokat légy szíves,ne vedd figyelembe!Kép

További jó munkát!

Szia,Vera
Névtelen
 


Vera, úgy emlékszem nem maradt benne semmi, de természetesen így lesz.

Mikoo és Momo! Nem a több munka a lényeg, hanem hogy szerintem a véleménynyilvánítás szabadságához a témafelvetés szabadsága is hozzátartozik. Egyébként korábban próbáltam az összatartozó témákat egy kupacba gyûjteni, pl. a Gyermekeken belül van betegségek és nevelés, de mindenki a gyermekek alatt nyitott témát.
Az tényleg megfontolandó, hogy a két nagy témát csoportokra bontani és csak azokban engendni a topiknyitást. De ehhez elõször rendet kell csinálni.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!

Kérlek, hogy a 2001. június 1 -- 2002. május 31. közötti gyerekek topikból a SzilaBOCIBOGAR 2003 Március 14 péntek - 07h 10: Edit-i hozzászólásomat töröld, mert jól elbénáztam a képeket, és most tök hülyén néz ki.

köszi

Szila
Szila
 


Gabi

A Keres-Kínál-ba hogyan lehet újat létrehozni?Vagy már nem lehet?Mert nekem nem sikerültKép

Vera
Névtelen
 


Vera, jelenleg csak rajtam keresztül. Mindenki új topikot nyitott a saját portékájának, és lett 20 babakocsi stb.topik.
Gabi
szerk
 


Kedves Gabi, bár nem én nyitottam a topicot, és engem nemis zavar, de nem lehetne az Errõl arról témában a Küld el barátodnak c. topicban a "küld" szót 1 d-rõl 2 d-re változtatni???

Nagyon köszi, úgy böki a szememet :-) Eszti
Eszti
 


Gabi,akkor küldjem el e-mailben?

Vera
Névtelen
 


Szia Gabi!

Megtennéd,hogy az Anyaság/Veszprémi és Veszprém környéki anyukák topikban márc.10-ig archiválsz?

Köszi

Anyapoc

anyapoc
 
 


Szia Gabi! Igen, igen én erre gondoltam: "a két nagy témát csoportokra bontani és csak azokban engendni a topiknyitást."
mikoo
 
 


Szia Gabi!
Valamikor nagyon régen regisztráltam,de nem használtam az azonosítómat,most pedig nem emlékszem már ráKépElküldenéd nekem?A csokimano@mailbox.hu volt megadva.Köszönöm.

Mariann
Mariann
 


Vera, küldd el vagy itt is megadhatod, milyen cikk lenne.

Mariann, megkérdezem, hogy lehet-e a userek között e-mailre keresni, mert szerintem nem. Akkor pedig nagyon nehéz megtalálni és csak a kézi újraregisztráció megy.

Mikoo, ennek csak akkor állok neki, ha látom azt is, hogy mikor fejezem be.

Anyapoc, ne haragudj, de a kézi archiválást már nem vállalok.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!
Sajnos nem esett le nekem a tantusz, hogyan tudnám az e-mail címemet megváltoztatni a profilomban. Ami ott szerepel azt már nem használom. Az új címem: mandroka68@drotposta.hu.
Köszi a segítséget!
Andi
andi68
 
 


Gabi

Egy olyan szerkenytyût szeretnék eladni,ami kimutatja a peteérést.Leírjam az egész "hirdetés" szövegét ide?

Vera
Névtelen
 


Vera, létrehozok egy ovulációs teszter témát, és oda beírhatod.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!
Megmondanád nekem, hogyan tudom regisztrálni magam úgy, hogy az e-mail cimem ne legyen publikus?
Nem szemérmességi okokból, csak tudom, hogy hamarosan meg fog változni.
Kati
Névtelen
 


Kati

Level cimed akkor publikus ha azza teszed.


Levelcimet valtoztatni ugy tudtok:

1. Bal oldalt Segedlet menu utana,
2. Regisztráció, Profil menut valasztani
3. beirni neved es jelszod es entert utni.
Ezekutan bejutsz a profilodhoz. Ha jol korulnezel akkor lathatod hogy vekony szurke vonallal vannak keretezve az adatok. Kulon keret a levelcimhez, kulon az egyeb adatokhoz. Kulon keret a kephez, kulon keret egyeb beallitasokhoz. Minden kereten belul van egy gomb amivel az adot kereten es csak is az adot kereten beluli valtozasokat tudod ervenyesiteni.
Tehat ha a levelcimedet szeretned valtoztatni vagy nem lathatova tenni akkor a lap tetejen levo elso keret also reszen belul levo gombra kell katintanod miutan atirtad amit szeretnel. Ha nem irsz levelcimet akkor nem latszik semmi.
A teljes nevhez erdemes a becenevedet irni ha nem szeretned publikussa tenni a neved.

Sok sikert mindenkinek

Kiscica
kiscica
 


Kiscica, Neked engedi az email cimet atirni? MErt nalam csak a nev mezo modosithato.

-Afonya
Névtelen
 


Afonya

Nalam atirhato. Mar tobbszor at is irtam, volt idoszak amikor nem is volt levelcimem.

Kiscica
Kiscica
 


Köszönöm, Kiscica
Gabi
szerk
 


Acsi, a levelcimem megjeleneset en is le tudom tiltani, az mas dolog.
Most, hogy megneztelek, Te nem is regisztraltan irsz ide, igy konnyu email nelkul lenniKépKép Biztos ugyanarrol beszelunk?
Milyen oprendszered es bongeszod van?

-Afonya
Afonya
 


Gabi,köszi!

Mi ez a sok sületlenség itt felül?

Vera
Névtelen
 


Köszi, Kiscica!
Megpróbálom.
Kati
Névtelen
 


Kedves Gabi!

Valaki az errõl arról témában hozott létre egy keres-kínálba illõ topicot.
Névszerint: egy nem regisztrált Barbara keres kézikötõgépet.
Nem vele van bajom, hanem a topic elhelyezésével.
Lehetne hogy töröld a topicot? Mert ha nem, akkor mások is kedvet kapnak és azt tudjuk mit jelentene.

Nem akarok beleszólni a dolgaidba, de szerintem most szigorúnak kell lenned.

Lídia
Lídia
 


Afonya

Te se regisztralva irsz, de probald meg regisztralni a Kiscicat es rajossz hogy regisztralva vagyok Kép

Kiscica
Kiscica
 


Jaja, vagyok en reggelve, csak lusta vagyok nehaKép De nem valaszoltal, oprendszer, bongeszo?
afonya
 
 


Kicsit feledekeny vagyok Kép
Win2000 ,explorer vagy netscape mikor mi.

Kiscica
kiscica
 


Afonya

Ize bocsanat keressel tartozok neked. Egyik nevemmel tudom valtoztatni masikkal nem. Azt hiszem innetol kezdve mar tul erdekes a dolog es valahol a rendszerbe lehet a hiba. Valoszinu regi neveknel lehet valtoztatni. Mert van egy osidos azonositom is annal irtam mar at vagy 4 felere. Kiscicanal meg csak most probaltam meg. Jo jo tudom ez nem volt szep dolog. De eredeti nevemmel nem szeretek szamitogepes tanacsokat osztogatni. Sajat hibamba estem Kép

Ksicica
Kiscica
 


Gabi, átírnád a profilomban lévõ e-mail címet a következõre: vacskamatiti@freemail.hu ? Nem tudom másoknak hogyan sikerült, de ezt a sort én nem tudom módosítani.
Köszönöm
Vacskamati
Vacskamati
 


Kiscica, nem látok bele a rendszer lelkébe, de tényleg ez lehet, hogy a regisztráláshoz használt e-mail címet nem lehet módosítani, a régit, amikor még én regisztráltam kézzel, igen. Meg az is lehet, hogy most hülyeséget írtam.

Lídia, egyet értek, és kérek mindenkit, hogy az apróhirdetéseket a Keres-kínálba rakja. Nem a kötõgép az egyetlen az hiszem, és ezeket át fogom rakni, a késõbbiekben pedig törölni. Szigorú leszek! (ha tudok)
Gabi
szerk
 


Vacskamati, csak a rend kedvéért : mirõl írjam át?
Bocs, de ez az én biztonsági rendszerem. (Levélben küldd)
Gabi
szerk
 


Gabi, levél megy.
Vacskamati
 


Gabi!
Megkérdezhetem, Te lány vagy vagy fiú?
Pr.
Névtelen
 


Gabi, nõ, asszony, anyuka, feleség ahogy tetszik neked. Kép Kép Kép
Névtelen
 


Megkérdezheted.
Gabriella
szerk
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?