Új privát üzeneted érkezett!

Szia Gabi!

Az ismerjük meg egymást/Djeszter és családja topicban, 2003. febr. 08-án 19:05-kor elrontottam a fiam születési évét.
Azt szeretném megkérdezni, hogy van e lehetõség arra, hogy a 2001-et 2002-re módosítsuk?
Köszi.

Djeszter
djeszter
 
 


Szia Gabi van egypár topic, ami nem igazán pörgõs, de azért mûködik. Viszont rengeteg idõ, mire az ember leér a lap aljára, pláne ha képek is vannak. Tudom hogy kérte már valaki hogy fordítva legyenek, de tényleg sokkal jobb lenne.
Nem lehetne legalább kipróbálni?

A pörgõs topicoknál ami azért nem olyan sok, meg lemenne az ember addig amíg érdekelne.
Vagy ha ez nem megoldható lehetne gyakoribb arhiválást kérni? pl. a hogyan írjunk helyesen topicban is már 1 óra mire leérek, a fõzõcskésben is.
Tudom akinek nagyon gyors internetezési lehetõsége van annak ez nem probléma, de szerintem sokunknak csak ilyen lassabb jószága van.

Köszi szépen: Lévai N.
Névtelen
 


Mindenkinek!

Ha lekéred a az "elmúlt napok"-at akkor felad egy listát.
Ha a listában a topic címére kattintasz akkor valóban a topic teteje jön fel.
Ha a listában nem a topic címére kattintasz hanem a látható hozzászolók valamelyikére akkor a topicban oda ugrik, persze csak akkor ha kivárod a letöltés idejét és addig nem egerészel különben ugyan az van mintha a címre kattintottál volna.


Szerintem ne fordítsuk meg a sorrendet, mert akkor meg a visszafelé olvasás lesz macerás.
Névtelen
 

 
 

Tisztelt szerk.

Szeretnem kerni az Ismerjuk meg egymast/Emilia Kisnyuszi topikban az eddigi uzenetek archivalasat, hogy tehessek fel friss kepeket.

nagyon koszonom

Nyuszi

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Ha a klaviatúrán az End gombot megnyomod, rögtön a lap aljára ugrik, nem?
Névtelen
 


Kedves Gabi lehetne arhiválni pár topicban? (az írjunk helyesebben, meg a szép új világ ..meg még vannak páran csak elfelejtetttem :-( ) köszi: Villa
Névtelen
 


Villa, az archiválás automatikus, legalábbis az archiválás archiválásáig (ez utóbbit szokták kérni idõnként). Nem szívesen térnék vissza a kéri archiválásra. AZt lehet beállítani, hogy hány hozzászólásnál archiváljon, de csak fõtopikonként.
Gabi
szerk
 


Kedves Gabi!
Szeretnélek megkérni, hogy az Ismerjük meg egymást-ban a Sir Lancelot 2003.február 8. -i topicból töröld ki légyszives a "Hajnii (hajnii) 2003 Február 11 kedd - 15h 23: Edit" hozzászólásomat, mert kép feltöltése közben áramszünetünk lett, és elég bután néz kiKépKépKép
Köszönöm
Hajnii
hajnii
 
 


Kedves Gabi!

A Te történetedben a legutóbbi "Nekünk sikerült" cikk szerzöjével (Forrai Veronika) hogy lehet kapcsolatba lépni?

Pompom
Pompom
 


Pompom, ha megadod az e-mail címed, akkor elküldöm az õ címét.
Gabi
szerk
 


Gabi!
köszönöm szépen!
Hajni
hajnii
 
 


Gabi,
ne haragudj, hogy már megint ezzel zargatlak, de én is úgy értettem, hogy a 2002-es archívokat archiváld, és az archiváláson belül legyenek következési sorrendben (Gyermekek/2001. június 1 -- 2002. május 31. közötti gyerekek topik) a hónapok.

Ugye még nem utálsz ennyi kérés után sem?

Engesztelés-kép: Kép

Szila
szila
 
 


Szia Gabi!

Megtennéd,hogy az Ismerjük meg egymást-ban "Bulcsú(Babapoc) képei"-bõl kitörölnéd az utolsót?Nem sikerült a képeket felraknom...Kép

Köszi!

Vera

anyapoc
 
 


Kedves SzerkesztõKép

Ma a chat-en jártam és a lányok egy fotoalbumról meséltek. Mi lehet az oka, hogy az én gépemen nem jelenik meg?
köszönöm
neva
neva
 
 


Szila erre írtam, hogy én átrendeztem az adminban úgy, ahogy a hónapok következnek, de itt meg nem úgy jelenik meg. Nem tudom, miért.

Neva, nem tudom, mire gondoltak a többiek, úgyhogy sajnos fogalmam sincs.
Gabi
szerk
 


Szia neva!
Azért nem tudsz a fotóalbumról, mert most még csak a chat felületére van feltéve kísérleti jelleggel... Most két hétig ott teszteljük a Fotóalbumot. Természetesen bárki használhatja már most is, de szándékosan nem reklámoztuk.
Akinek van regisztrációja a chaten annak csak a Fotóalbumhoz nem kell új regisztráció (csak a mail-címet és az életkort kell kiegészítésként beirni!). Aki viszont új felhasználóként regisztrálja magát a Fotógalériába, annak a bejelentkezése érvényes lesz a chat-re is.
apa
apa
 


Szia Gabi!

Bár azt hiszem, ezt inkább Diának kéne írnom, de ez a topic itt olyan ideális ilyenekhez.
Szóval az jutott eszembe, hogy jó lenne, ha lenne egy olyan oldal valahol, ahol össze lennének szedve az újszülött körüli elintézendõ papírmunkák. Gondolok itt a születési anyakönyvi kivonatra, tb kártyára stb. Meg az anyukának ill a családnak járó dolgokra, gyed-gyes, csp stb. Azzal együtt, hogy mit mikor és hol kell/lehet intézni, miket kell hozzá vinni. Sõt, a véges érintett hely esetén (tb központok tudomisén mi nevük, szóval ami valamikor a Fiumei úton volt a pestieknek) nagyon klassz lenne, ha a címek, telefonszámok is meglennének. Tudom, a társalgóban szokták gyûjtögetni a lányok, de jó lenne a hol-mi rovatban egy könnyen megtalálható gyûjtemény ezekrõl.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Gabi, Apa!

Ma már látomKépKépKép Pedig semmit nem csináltam.
Köszönöm
neva
neva
 
 


Kedves Gabi!

Ugyan nem én vagyok a topicnyitó, de nem tennéd meg, hogy a Gyermekek/2002. május 1 - 2003. április 30. közötti gyermekek topicban archiválod a decemberi és januári hozzászólásokat? Már nagyon kezd sok lenni!
Köszi!Kép

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Gabi,
a babanet lassusagabol gondolom, van egyeb gondod is, de ha idod majd engedi, megtenned, hogy az Otletek, tippek-en belul az Uvegfestes topicot learchivalnad? A karacsonyi kepek miatt lassu is es hat idejemult is.
Koszi Afonya
Névtelen
 


Kedves Gabi!

Én indítottam a Rákoskereszttúri kismamák, anyukák topicot. Nagyon szépen megkérnélek, hogy módosítsd át XVII. kerületi kismamák, anyukák címûre, mert Kereszttúr tényleg csak egy kis része kerületünknek.

Elõre is köszönöm:
Magdi
gallainémagdi
 
 


Áfonya, a babanet lassúsága teljesen független attól, hogy nekem mennyi dolgom van. Viszont ne haragudj, nem szeretnék visszatérni a kézi archiválásra a félautomatárór.A sok képes topikoknál megoldás lehetne, ha a képek külön topikba kerülnének.
Gabi
szerk
 


Koszi, kozben megoldodottKép
-Afonya
Névtelen
 


Gabi!

KÉt kérésem lenne, remélem, teljesíthetõek! Kép

A egyik, hogy a 2001. június 1 és 2002. május 31. közti gyerekek topikját (a Gyermekek részben van) lehetne-e úgy archiválni, hogy a teljes tavalyi év 2002. név alatt fusson ÉS ne összevissza legyenek a hónapok, hanem érvényesüljön az a sorrend, ahogy az írások keletkeztek?

A másik: a MÁV kórházas topikban a 2003. február 7-én született egyik írást érinti, a 13.55-kor írottat. Nem én írtam, ezért nem tudom, kérhetem-e, de: megjelent benne az egyik orvos (én is hozzá járok) mobilszáma az õ hozzájárulása nélkül. Ezt egészen biztosan tudom, hogy nem járulna hozzá. Lehetne törölni? Ott van mellette ankórházi száma is mellékestül, az természetesen nyilvános!

Köszi!

Márti
márti
 
 


Márti, az archiválásról már írtam, hogy nem tudom miért így jelenik meg.

A mobilszámot törlöm, és én is kérlek benneteket, hogy magánszemélyek telefon, mobilszámát, e-mail címét ne adjátok meg.
Gabi
szerk
 


Sziasztok!

Csak azt szeretnem kerdezni, nalatok nem lassult le a babanet?

-Afonya
Névtelen
 


Szia Gabi!
Szeretném a segítséged kérni.
Napok óta nem tudok utólag (üzenetküldés után 5-10 percen belül) javítani az elküldött hozzászólásaimon.
Sem a profilon keresztül, sem az editnél. Mindig a következõt írja ki:

<FONT SIZE="-2">Azonosítási hiba Az ön által adott azonosító/jelszó kombináció érvénytelen. Az alábbi okok miatt kaphatta ezt az üzenetet:
1) Tévesen bevitt azonosító/jelszó kombináció
2) A lista adminisztrátor vagy egy moderátor visszavonta az ön profil szerkesztési jogát
3) Nemrég megváltoztatta a jelszavát, de még nem aktiválta azt ki- és újra bejelentkezéssel
4) Nem adta meg a jelenlegi jelszavát, egy a cookie-k közt szereplõ jelszóval kisérelt meg bejelentkezni. A mezõbe be kn ell írnia a jelszavát.
</FONT>

Rám egyik sem igaz, úgy tudom a 2. sem! Mi lehet a gond?

Kata007

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Gabi!

Köszi a törlést! Kép

Márti
márti
 
 


Kata , és eddig tudtál? Nem tudom, rákérdezek.
Gabi
szerk
 


Sziasztok!

Gabi,
szerintem az a gond az utólagos javítással, hogy azért nem megy, mert a Babanet órája 10 perccel korábbani idõt mutat mindig ahhoz képest, amennyi van. (pl. 7:30-kor elküldött üzenetre 7:20-at)

Szila
Szila
 


Gabi!
Igen, eddig tudtam.
Volt egy idõ amikor nem, de akkor más is panaszkodott erre a problémára.
Akkor magától megoldódott, de most mivel más nem szólt Neked, hogy ilyen gondja van, azért kérdezem, hogy mi lehet a gond?
Azért most is megpróbálom. Írok valami utóiratot. Ha nem lesz, akkor most sem mûxik.

Kata

Ui: amint látod, most megint jó! Kép
Bezzeg ha tele lenne elütéssel a szövegem és utólag kellene javítani... Kép
Ha Ti csináltatok valamit, akkor köszi!!!

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Most nézem az idõt!
Nálam 9.25! Ehhez képest a hozzászólásom 9.15-kor ment el!

Kata

És most újra mûködik. Lehet, hogy tényleg az idõ beállításával van a gond???

KépKép


KépKép
kata007
 
 


A sebesseggel csak nekem van gondom eszerint?Kép

-Afonya
Névtelen
 


Áfonya!
Nálam nincs gond a sebességgel.

Kata

Sõt most már az utólagos javítással sem... KépKépKép
A múltkor is így volt. Szóltam, hogy nem ok, nem tudták mi a gond, de magától megjavult. Kép Aztán amikor elõször tényleg javítani kellett volna már nem mûködött. Kép

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Engem nem enged javítani (vagyis egyszer engedett, de aztán megint semmi)Kép
Tuti, hogy az idõvel van gond.

Szila
szila
 
 


Sziasztok!

Engem sem enged! Ugyanazokat írja ki, mint amit Kata007 leírt.

Lina
lina
 
 


Nah, a sebessg ujra a regi matol, koszonet annak, akit illetKép

-Afonya
Névtelen
 


Gabi,
kérlek, hogy töröld ki a Gyermekek/2001. június 1 -- 2002. május 31. közötti gyerekek Kép topikból a Szila (szila) 2003 Február 27 csütörtök - 17h 27: Edit hozzászólásomat, mert hülyén néz ki, hogy kétszer ment el. (A második hozzászólás maradjon, mert az elsõt nem csak nem küldtem el, de még bele sem tudtam javítani.)

Köszönöm

Szila
Szila
 


Szia Gabi!
Bár beleolvasgattam a fenti írásokba, mégsem értem mi is van ezzel a változtatás-dologgal. Nekem is nagyon jó lett volna, ha tudom változtatni az 1 percen belül megírt levelemet, de nem tudtam... Pedig már volt rá precedens. Most akkor lehet hogy az én gépemen lévõ órával van a gond? Vagy mi is a gond?

mikoo
mikoo
 
 


GAbi,
köszönöm a törléstKép.

Szila
Szila
 


Gabi!

Valóban nem mûködik a "edit", most én sem tudtam belemenni, pedig a küldés után rögtön akartam és nem tiz perc múlva.
A küldés nálam is óra harminckor ment el és óra 17 jelent meg helyette.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Jeleztem ezt a módosítás problémát, mást nem tudok tenni.
Gabi
szerk
 


Kedves Gabi!

Nem tudom, hogy ilyet lehet-e kérni:
Az Anyaságról/Szoptatás topicba bekerült ez a kép:
Névtelen 2003 Március 05 szerda - 12h 32, ami a véleményem szerint a topic cimétöl teljesen idegen.
Névtelenül került be, ugyhogy nem hiszem, hogy topicba irogató lett volna.
Nem tudom, hogy belefér-e a moderálásba, hogy töröld... Vagy ezt még szabad?
Persze ez csak egyéni vélemény (engem személy szerint a kép nagyon irritálKép), a topicba irtogató emberek véleményét nem ismerem.

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Egyetértek.
Gabi
szerk
 


Köszi!KépKép

Annyit még megtennél, ha már ugysem aktuálisKép, akkor ezt:
Beszti (beszti) 2003 Március 05 szerda - 14h 18: Edit
a vele kapcsolatos megjegyzésemet kitörölnéd?

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


kedves Szerkeztök
hogy lehet albumot lérehozni a fotoalbumba tudom hogy regisztráltaknak én regisztrált vagyok megse tudok belépni igaz én csak a társalgoba szoktam irogatni regisztráltan viszont szeretnék foto albumot lérehozni mégse tudok mit csináljak ?hogy tudjak .

csics
csics
 
 


Kedves Gabi! Törölnéd az Életmód témában a BABAKELENGYE topicot? Én nyitottam, de mondták, hogy van már. Igazuk van azoknak, akik szerint a sok topikkal csak zagyva lesz a babanet!
méri
 
 


Szia Gabi!
Csatlakoznék azon elõttem szólókhoz, akik szerint jobb lenne, ha az utolsó üzenet lenne legfelül. Vagy legalább kevesebb üzenetenként lenne arhiválva.
Nekem is elég nagy probléma, hogy végig kell várnom, míg egy lista végére leérek. Nagyon sok idõ. Sokszor próbáltam már, de nem mûködik az sem, hogy a konkrét üzenetre kattintok, nem ugrik oda sehogysem. Nem tudom, hogy én csinálok valamit rosszul, vagy tényleg nem mûködik mindenkinél? Tudnál segíteni?
köszi
mikoo
mikoo
 
 


Szia csics!
A társalgós regisztráció nem érinti a fotóalbumos belépést. A chat regisztráció viszont igen... Ezért ha a fotóalbumba regisztrálod magad, az jogosulttá tesz téged a chatre is és viszont...
Oszt ügyes légy!!Kép
apa
apa
 


Mikoo, a hozzászólások sorrendje is egy õsi vita, és a megfordítás ellen ugyanúgy tiltakoztak emberek. Sajnos, ha jól értem neked lassú az internet hozzáférésed, az, hogy az üzenetre ugrik vagy sem tapasztalat szerint az idõtõl függ.
Gabi
szerk
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?