Új privát üzeneted érkezett!

köszönöm
Névtelen
 


Gabi,
a babanet megtáltosodott! Végre.
üdv
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Gabi szeretném megkérdezni hogy miért, vagy hogyan van az, hogy ha behívom a babanet társalgót, akkor oldalt az esetek 90%-ban be kell klikkelnem, hogy elmúlt napon, vagy elmúlt héten stb. szeretném megnézni. A maradék 10%-ban pedig automatikusan bejön az elmúlt napon jövõ levelek. Ez valamilyen beállítástól függ? Nekem az utóbbi jobb lenne, úgy enm kéne várni. Köszi. Timi
vargat
 
 

 
 

Timi, azt lehet beállítani, hogy az elmúlt napok, heteknél a kedvenceknek megjelölt topikokat vizsgálja csak. Amit te írsz, olyant nem találtam, nem tudom, hogy csinálja.
Gabi
szerk
 


Gabi, köszönöm, úgy látszik tehetségem van hozzá Kép
Timi
Névtelen
 


Gabi
lene hozád 2 kérdésem az
1:miért nem tudom használni az editet ahol ki lehetne az elküldés után javitani a szöveget ? a másik
a babanet ma délelött nem müködöt a föoldal bejött de mikor a társalgo felirtra katintotam utána már csak a negyede jöt be a töbire a lap nem találhatot irta ki a gép és néha olyan lassu és van amikor az üzenetem el semegy vagy csak nagyon lassan jo lenne ha csinálnátok vele valamit mert ez igen boszanto tud lenni

Csics
csics
 
 


Gabi, légyszi töröld az Anyaság témából az egyik "vissza a munkahelyre" c. topicot, mert véletlenül kettõre sikeredett.


Köszi, köszi !!!!!!!!!!!
Névtelen
 


Szia Gabi!

Csatlakozom Csics kérdéséhez, mert én sem tudom használni az Edit-et. Így nem tudok utólag javítani. Kép

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Csics, Kata, az Editet csak az üzenet elküldése után 10 percen belül lehet használni. Én próbálgattam, mûködött. A 10 percet meg lehet növelni mondjuk 30-ra, ha erre igény van.
A lassúságról: nem tudom, hogy újra visszatért-e, hogy a babanet nagyon lassú, vagy ez még a régi. Az idõnkénti nem mûködés bármikor elõfordulhat (nem a babanettel, hanem az egész internettel). Ma reggel pl. teljesen normális.
szerk
 


Gabi!
Tudom, mert már többször használtam, de nekem most nem mûködött. Kép
Kipróbálom újra.

Kata

Sikerült, minden ok! Kép

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Nekem napok óta ugyanolyan gyors a babanet mint régen, tehát nálunk már nincs probléma .. :-)

Lági
LÁgi
 


Ja, a lassúsággal nálam sincs gond. Ugyanolyan gyors mint régen.

Kata

És most is ok, az utólagos szerkesztés. Kép

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Gabi
Légyszíves töröld az "Ismerjük meg egymás" topicból a "Napsugár" topicot, szeretném átszerkeszteni a lányom képeit.
Van egy "Napsugár baba képei" címü topic is az nem mi vagyunk!

Köszönöm: Dzsili
dzsili
 
 


Még egy kérdés:
-hogyan lehetne a profilban átírni az e-mail címet?

Köszönöm: Dzsili
dzsili
 
 


A regisztráció az e-mailhez kötött, nem engedi átírni.
Ha megírod az azonosítód, a régi e-mailt és az újat, akkor én tudom átírni.
Gabi
szerk
 


Sziasztok!

Gabi: én simán átírtam a profilomban az e-mail-címem.

Sokat gondolkoztam a regisztráció kérdésen, és arra jutottam, hogy igazából nem az igazi névtelenekkel van gond, hanem azokkal, akik csak beírnak egy szót az azonosítóhoz. A te neved is így van, bárki bármikor írhat a nevedben akármit és akárhová.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Akkor bocsánat, én úgy emlékeztem, hogy nem lehet.
Én voltam az elõzõ szerk is, tehát nem szándokosan akart valaki dezinformálni.
Igazad van, Cory. De ez ellen lehet védekezni, ha valaki mindig regisztráltan ír.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!
Lehet, de elsõ ránézésre csak én tudom, hgoy én írtam. Ha más felületesebben nézi, akkor õ nem, és azt is elkönyveli nekem, és ez nem feltétlenül jó, sõt. Azért itt elég sokan ismerjük egymást, hogy számít, ki írta, és mit írt.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Szia Gabi!


Megtennéd, hogy a Gyermekek/2001. június 1 -- 2002. május 31. közötti gyerekek topikban megcsinálnád a január archiválását?

És akkor már 2002-t is archiválnád egyúttal?

És lehetne, hogy a hónapok megint következési sorrendben legyenek? Ezt nem lehet állandóra beállítani?

Köszönöm

Szila
szila
 
 


Kedves Gabi!
Lehetséges volna a "segítség nélkül" c. topiot (amit én nyitottam) áttenni a "Csak regisztrált felhasználóknak" mappába? Nagyon személyes a téma, és nem eléggé zavar, ha névtelen vagy profil nélküli felhasználók olyanokat írnak nekem, hogy "nagy baj lehet nálatok" meg hogy menjünk orvoshoz, stb.
(Tudom, butaság, hogy nem egybõl ott nyitottam, pedig már jónéhány olyan esetet végignéztem, mikor valaki nyitott egy segélykérõ topikot, és névtelenek meg nickváltók durván és nem épp jóindulatûan beleszóltak az illetõ magánéletébe. Mindig megfeledkezem ezekrõl, akik szerintem sokszor csak viccelõdõ kamaszok - és emiatt egyébként az õ szempontjukból is jobb, ha ilyen vitákban nem vesznek részt.)
Köszönöm szépen.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Kedves Gabi!

Az a bajom, amit nem tudom, hogy meg lehet-e oldani, hogy én valaha - amikor el kezdetm használni a Lina nevet - regisztráltattam is magam, de valamit félrenyomtam az email cím megadásánál, és nem kaptam emailt róla. Viszont mikor újra akartam csinálni a regisztrációt, akkor már nem fogadta el a Linát, mondva, hogy ezt már valaki használja.Kép Aztán regisztráltattam magam más néven, hogy beengedjen a regisztrált felhasználók topicjaiba is, de nem azt használom, mert akkor már sokat írogattam Linaként. Ilyenkor lehet valamit tenni? Mert végre akkor tudnék profilt csinálni magamnak, és meglenne oldva, hogy hivatalosan is Lina legyek.

Köszi szépen a választ! Lina
Lina
 


Szia Gabi!

Ha lesz egy kis idõd, törölnéd az Ismerjük meg egymást/Kata007 képei topicból a 21.41-kor feltett képemet? Sajnos nem jól van összeállítva, egy kép kétszer szerepel. Kép

Elõre is köszi!

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!
Nálatok is gond van a babanettel vagy csak nálam?
A keresésre azt írja ki, hogy nem volt hozzászólás az utolsó ellenőrzésem óta. Nem létezik, hogy tegnap este 6-tól senki nem írt.
Az elmúlt heti hozzászóláshoz pedig ezt írja ki:
Kép

Nem értem. Én magam többet írtam mint 4 üzenet...Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 



Kata: az elmúlt naponra is ezt írja. SZerintem még nem fejezték be a karbantartást.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Lina, írd meg levélben az e-mail címed, és akkor át tudom írni a jelszód.

Adrienn, ne haragudj, de a topikot nem tudom áttenni. Többször volt már ebbõl félreértés, de a topikban nincs a topiknyitónak semmiféle külöleges elõjoga.
Gabi
szerk
 


Gabi!

Köszönöm! Kép

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Szia Szerk,

Megnezned ezt az oldalt?
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/280/402.html?1044272065" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/280/402.html?1044272065[/url]

A masik egy javaslat lenne:
Megoldhato lenne, hogy idorendben a masik iranyban jojjenek le az uzenetek?
(SZVSZ Teljesen felesleges letolteni mindig az utolso 50 uzenetet?!)
Eleg lenne idoben visszafele haladva.

Udv, ZoliApu
zoliapu
 
 


Zoiapu, megnéztem.

Sajnos ez nem egy nagyon intellingens társalgó, egy-egy fõtopikon belül lehet csak a hozzászólások idõrendjét beállítani. Hasonlóan azt is, hogy hány hozzászólásnál archiváljon. A gyorsan pörgõ topikoknál szerintem szükség van erre.
Gabi
szerk
 


Szia Szerk,

Megcsináltam a profilomat és még sem látható másnak.
Mit csináltam rosszul ?
Hédi
 


Hédi!

Csak akkor lesz látható másoknak, ha a hozzászólásodnál beírod a jelszót is!
Lina
Névtelen
 


Szia,

Köszi sikerült.
Az email címemet,hogy lehetne megváltoztatni?

Hédi
hedvig
 
 


Fentebb Cory már leírta, hadd ne tegyem én is.
Egyébként szépek vagytok a képen.Kép
Névtelen
 


Lehet,hogy én vagyok bénácska,de nekem csak úgy egyszerûen nem sikerült átírni.
hedvig
 
 


HEdvig az a trukk, hogy atirod es a kozvetlen alatta levo adatok mentesere kattintasz.
Nem lehet egyszerre tobb reszt modositani. Mindig reszhez tartozik egy adatok mentese gomb
N
 


GAbi, bár nem én vagyok a topic nyitó, meg igazából nem is tartozom a topiclakókhoz, de ha lehet tudnál arhiválni a Kaális párok (Anyaságról témákban) topicban?
Tudom hogy még csak 20 hozzászólás ha érkezhetett, de Cory hozzászólásáig nagyon furcsa levelekkel indult a topic, és ha valaki érintett odatévedne, biztosan elmegy a kedve az írogatástól.

Szóval ha nem lenne gond, tudnaál Cory-ig arhiválni?

Köszi: Míra
Míra
 


Kedves szerk,
Véletlenül egy rossz képet tettem fel az Ismerjük megegymást-Westend-be kérlek töröld le! NAgyon köszönöm!
Kb. néhány perce tettem fel, egy kapapos lány van rajta.

Fontos lenne, hogy ne maradjon fenn, köszike mégegyszer!

Ilke

KépKép
KépKép
ilke
 
 


Ilke,
ha itt vagy még es nem akarod reggelig publikalniKép : nyomj ra az edit-re es a feljovo szoveget torold ki es irj valami semlegest helyette.
Egyebkent jo a kepKép

-Afonya
Névtelen
 


Kedves Mira, nem mondom , hogy nagyon épületes volt a topik eleje, de én hozzászólásokat még így sem szeretnék eltüntetni.
Gabi
szerk
 


GAbi,
archiválnád a Gyermekek/2001. június 1 -- 2002. május 31. közötti topikban a januárt? És a 2002. évet is (úgy, hogy sorban legyenek a hónapok)?

Köszönöm

Szila
Szila
 


Szila, már korábban is megcsináltam a hónap szerinti rendezést, az adminban úgy is jelenik meg, nem tudom, itt miért nem . Majd megpróbálok rájönni. De õszintén, szoktad te nézegetni mondjuk a 2002 júliusi hozzászólásokat?
Gabi
szerk
 


Szerk,
Köszönöm a törlést!

Áfonya,
Köszi az 5letet, de nem teljesen értem, mire kell ilyenkor rányomni?

Ilke

KépKép
KépKép
ilke
 
 


Ilke

Ha regisztralva kuldo el az uzented. Tehat irsz azonositot es jelszot. Akkor elkuldestol szamitva 10 percen belul az uzenet fejlecebe levo EDIT szovegre kattintva tudod modositani a hosszaszolasod. Barmit at tudsz benne valtoztatni. Valoszinu ha elrontod a kep feltolto sort akkor a kep se latszik. Meg soha nem probaltam de nagy valoszinuseggel igy mukodik.
Névtelen
 


Igen, ahogy a fenti nevtelen irja. Egesz pontosan mar nem a kepfeltolto sor van benn, hanem valami angol szoveg /nem emlekszem, hogy mi, de kb. annyit jelent, hogy "mar feltoltott kep"/, na ha azt kitorlod, akkor nem jelenik meg a kep.
-Afonya
afonya
 
 


Szia Gabi!

Köszönöm az archiválást! Amúgy én szoktam az archívban keresgélni; de nem csak ebben, máshol is. Azt meg lehet csinálni, hogy a 2002. évi hónapok is archiválva legyenek "2002" alatt? Ha nem, nem gond, csak kérdezem; mégpedig azért, hogy minél kevesebb helyet foglaljon el.

MÉg egyszer köszi az archiválást!Kép

szia
Szila
Szila
 


Kedves Gabi!

Lehet, hogy én szúrtam el valamit megint, nem tudom.Kép Az emiledre válaszoltam, remélem, megkaptad. Hiába írom be a Linát és a jelszót is, azt írja ki, hogy nem stimmel a dolog. Mi lehet a hiba?Kép

Köszi, Lina
Lina
 


Kedves Gabi!

Elõzõ hozzászólás visszaszívva! Szuperül mûködik a dolog!

Köszi, Lina
lina
 
 


Tudsz olyan jo szulesz -nogyogyasz orvost, aki nem csak a penztarcam utan erdeklodik hanem en is erdeklem ? topicban
a
nikie (nikie) 2003 Február 08 szombat - 18h 40: Edit
-ben nem tudtam használni a szerkesztést(Edit), miért nem működik már megint? Ismét olvashatatlan az egész, nem tudom javítaniKép
A múltkorit kösziKép

Nikie
nikie
 
 


Gabi,
szerintem azért nem megy ez az utólagos belejavítás 10 percen belül, mert az üzenet mellett idõ 10 perccel korábbani idõt mutat, mint a tényleges idõ. Én is akartam hozzáírni még egy hozzászóláshoz, de nem engedett, és még kettõt írtam, mire rájöttem a dologra.

Szila
Szila
 


Áfonya,
Köszike.

Ilke

KépKép
KépKép
ilke
 
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?