Új privát üzeneted érkezett!

Kismamaként is csinos és vonzó : itt található az utolsó üzenet, szerintem elég undorító, fõleg így karácsony táján, de egyébként is! Gabi szerintem törölni kellene mert nagyon nem illik a hangvétele a Babanetre! Inkább valamilyen sex-oldalra.

Köszi!
norcsi
Lenti
 
 


Kedves Gabi!

Békés, szép karácsonyt és nagyon boldog új évet szeretnék kívánni Neked és családodnak!!!

Köszönjük az egész éves rengeteg munkádat, fáradozásaidat és lelkesedésedet, valamint azt, hogy elviseled az idõnkénti hülyeségeinket Kép

szeretettel:
bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Bogancsi, nagyon köszönöm és ugyanezt kívánom nektek.

A hozzászólással kapcsolatban egyetértek, törlöm.
Gabi
szerk
 

 
 

Gabi, köszi a törlést!

Én is csatlakoznék Bogancsihoz, kellemes ünnepeket és boldog új évet kívánok Neked!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Köszönöm, Norcsi és mindenkinek boldog új évet kívánok.
Gabi
szerk
 


hgy lehet hozzászólást töröltetni?
Névtelen
 


Utólagos törlést kérésre csak a legritkább esetben végzek. Törlöm a képeket, a hozzászólásokból a személyes adatokat és a személyt egyértelmûen azonosító részeket, ez utóbbiakhoz is szeretném kérni a hozzászólás pontos megjelölését. Gondoljatok arra, hogy ha egy újságban megjelenik egy olvasói levél, szerzõje nem kérheti az újság bezúzását, csak azért mert idõközben meggondolta magát.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!

Legelõször is boldog új évet kívánok Neked!

Másodszor meg azt szeretném kérdezni, hogy nem lehetne-e a Gyermekek/2001. június 1 -- 2002. május 31. közötti gyerekek topikban a hozzászólások legalább havonként archiválni?

Meg lehet, hogy hülye kérdés, de nem lehet, hogy a hónapok mondjuk abc sorrendben legyenek?

Engesztelésül, hogy rögtön kérdésekkel bombázlak az új év elsõ napján, küldök Neked képet:

Kép

Köszönöm

Üdv
Szila
szila
 
 


hozzászólásokat

Szila
Szila
 


Jaj, és nagyon bolond vagyok. TErmészetesen nem abc sorrendre gondoltam, hanem arra, hogy úgy legyenek egymás után a hónapok, ahogy amúgy is következnek.

Szila
szila
 
 


Szila, köszönöm a jó kívánságot és viszont kívánom. Az archiválás sajnos csak félautomatikus, figyelmeztessetek nyugodtan.
Gabi
szerk
 


Gabi,
ezer köszönet, pont így gondoltam!KépKépKépKépKép

Üdv
Szila
szila
 
 


Gabi,
még egy dolog:

Gyermekek/2001. június 1 -- 2002. május 31. közötti gyerekek topik: grease 2003 Január 02 csütörtök - 08h 15: Edit hozzászólásomban nem a nevem (Szila) írtam be azonosítónak. Azt át lehetne javítani?

Kösz
Szila
szila
 
 


Nem, az azonosító nem változtatható, tehát ez a lehetõsége az adminisztrátornak sincs meg.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!

Már megint énKép Úgy látszik, mostanság kicsit problémás vagyok.

Szóval: megtennéd, hogy törlöd a Gyermekek/2001. június 1 -- 2002. május 31. közötti gyerekek topikból a két (egymás utáni) Szila (szila) 2003 Január 04 szombat - 22h 38: Edit rossz hozzászólásomat? Nem tudom, miért csinálta így, amikor nálam nem jelezte a gép, hogy már elküldte a képet feltöltésre és így elég hülyén néz ki.

Köszönöm
Szila
Szila
 


Szia Gabi!

Kérlek, próbálj valami helyesírás ellenõrzõ programot lehetõvé tenni, bár tudom, hogy errõl volt már szó. Egyszerûen alig bírom megállni, hogy ne javítsam ki, ha olyat látok, például, hogy: "muszály, eggyütt, szenvettem, utánna". Hirtelen csak ezek jutottak eszembe, de sok ilyen van sajnosKép, és most nem a félreütésekrõl beszélek, mert az velem is elõfordul. Tudom, hogy többeket zavar, csak senki nem akar szólni, hogy ne bántsunk meg másokat.

Köszi szépen!

Lina
Lina
 


Lina, nem tudom, megkérdezem, de elég szkeptikus vagyok.
Szila, nem találtam, de már úgyis elarchiválódott.

És mindenkitõl elnézést kérek a technikai leállásért.
Gabi
szerk
 


Lina, szívembõl szóltál!Kép Engem is borzasztóan zavart az ilyesmi eleinte, de aztán végülis mint minden mást, ezt is meg lehetett szokni.

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Én nagyon sokszor elütöm a szavakat, persze nem a muszájt, de azért totál úgy nézett ki a dolog mintha nem tudnám a szabályokat.
Mert gyorsan írok, és nem mindig olvasom el küldés elõtt hogy mit is írok, vagy egyszerûen átugrom.

A helyesírásellenõrzõ jó dolog lenne, bár számomra nagyon komplikáltnak tûnik. Mármint a megoldása.

KNóri
Knóri
 


Helyesírás:

Azt lehet vagy annyit lehetne tenni amíg nincs közvetlen helyesírásellenõrzés, hogy a hozzászólásokat wordbe vagy mélbe kéne/lehetne megírni. Helyesírás ellenõrzés után be kell másolni a hozzászólás ablakba és úgy elküldeni.

Ennyi lenne, kis macera, de sajnos ez sem nem fog mûködni, meg az sem ha lesz közvetlen ellenõrzõ. Azért nem, mert nem vagyunk egyformák. Van aki ötpercenként fésülködik, mert belehalna ha kocos lenne a haja és van akit egész nap nem zavar, hogy ma még nem látott fésüt a haja.

A másik meg az, hogy akinek jó a helyesírása az próbálja megérteni azt akinek nem az. Vannak emberek akik egyszerûen képtelenek rá, mert nincs szemük a dologhoz (nem eszük) szemük. Hiába tudják a szabályokat képtelenek arra, hogy a szavak helyes alakja rögzüljön a fejükbe. pl. a dixlexiások sem jó helyesírók.

Talán ezt egy logopédus vagy magyar tanár jobban el tudná magyarázni...
Névtelen
 


Még egy dolog jutott eszembe.

Ezzel a problémával miért szegény Gabit bombázzátok? Ha nem lenne internet, hagyományosan kézzel leveleznétek akkor mit tennétek? A postát okolnátok, vagy kitalálnátok valamit, vagy többet nem is írnátok neki, sõt meg sem mondjátok, hogy miért nem.

pl. miért nem hírdettek meg valami játékot, vesenyt valami kézzelfogható díjjal, jutalommal. Lehet, hogy akit nem akartok megsérteni, nem is tud a problémáról, egyszer "fésülködik" és úgy is csinosnak gondolja magát.
Névtelen
 


Elnézést kérek a személyes megjegyzésért és a kis panaszkodásért. Azt gondolom, hogy az oldottabb internetes stílus mellékterméke, hogy olyan szövegeket engedünk ki a kezünk közül, amit ha papírra írnánk, soha nem tennénk. Nem a rossz helyesírókra gondolok, mert azt, hogy muszály így is megértjük, hanem a gépelési és ami rosszabb, gondolati slendriánságra. Ez utóbbi inkább az e-mailekre vonatkozik, de rengeteg olyan kérdést és levelet kapok, hogy komoly fejtörést okoz a megfejtésük. Szóval bocsánat, de annyiszor dühöngtem már ezen .
Gabi
szerk
 


Gabi, elfelejtett jelszo eseten mi a teendo? BUEK! Faline
Faline
 


Sziasztok!

Bocs Gabi, OFF leszek, de még mindig a helyesírásról van szó. A helyzetedet pedig átérzem, bár tudom, ez nem sokat segít Rajtad.Kép


NévtelenKép

Azért kértem Gabit, mert hátha meg lehet oldani a dolgot.

Amúgy meg tudom, hogy itt az írások mondanivalója a lényeges, a tartalom. De ugye tartalomhoz a forma...Kép Szerintem gyönyörû anyanyelvünk van, és tiszteljük meg azzal, hogy próbáljuk helyesen használni, betartani a szabályait. Már rég nem akadok fenn a központozás hiányán, vagy a kevésbé durva hibákon. De vannak olyanok, amiket alig tudok megállni. Én sem vagyok hibátlan, és vannak olyan szavak, amiknél bizonytalan vagyok, de akkor nem írom le, hanem keresek egy olyat, amit biztos, hogy helyesen le tudok írni.

Azt viszont durvának érzem, hogy csak ezért írjak valakinek, hogy ne haragudj, de a muszáj az pontos j!!! De mindjárt próbálok létrehozni egy topicot, hogy mindenki megnyugodjon.Kép

Lina
Lina
 


Névtelen!

Ha postán leveleznénk, akkor max. heti 1 levélváltásunk lenne 1-2 emberrel, de nem százak olvasnák napi szinten a hibákat. Amúgy a dyslexiások fõ problémája nem a "muszáj" és társai, mert a szabályokat még nagyobb odafigyeléssel igyekszenek alkalmazni, hanem azok a dolgok, amiket hallás után-vagyis fonetikusan írnak le, mert sokszor mást hallanak, ill. felcserélnek betûket, szótagokat, de nem a szabályok hiányos ismerete miatt, hanem, mert nem áll össze nekik az agyukban a szavak képe, nem tudják a hangsort u.olyan betûsorként megjeleníteni.
Amúgy senki senkit nem bántott, akinek igénye van rá, az használhatja a helyesírás-ellenõrzõt(ha lesz), akinek nincs, az nem használja. De sokan lehetnek, akik "csak azért nem fésülködnek, mert nincs fésû, nem azért, mert jó neki így is".
rjuli
 
 


Faline, az jelszót megnézni nem tudom , csak átírni. Ehhez küldd el az azonosítód, (ha nem a Faline lenne) és az e-mail címed.
Gabi
szerk
 


Kitöröltem egy hozzászólás kényes részét. Persze nem kellett volna, de megint elgyengültem. Mivel bizonyára többen észreveszitek és ilyenkor hasonló kéréseket szoktam kapni, nagyon határozottan megígérem, hogy bármilyen szépen kérjen is valaki, nem törlök többet.
Gabi
szerk
 


Szia GAbi! Láttam, hogy az életmód témában van egy "bölcsességek" könyvtár is. Csak sajnos nem nyitható meg, mert azt jrja ki, hogy "a lap nem megjeleníhetõ".

Pedig pont fel akartam másolni egy jó bölcsességet.
Mi lehet az oka? Meg tudod szüntetni, hogy ismét "normálisan" menjen?


Köszi: GIo
Gio
 


Gabi!

Eltûnt az Ismerjük meg egymást / -ból az egész Kispestiek hol vagytok topic. Hogy lehet??? Vagy csak az én gépemen???

Kata
LadányiKata (ladán
 


Bocsi GabiKép elõkerültKép

Kata
LadányiKata (ladán
 


Gio, mégsoha nem találkoztam ilyen hibával. Megkérdezem, mi ez. Addig is nyugodtan nyiss egy új topikot, ha nincs hasonló témájú.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!
Egyszer volt egy pedo manus,aki hirdette hogy kisgyerekeket szeretne rajzolni pisilés közben meg hasonló.
Mi lett az üggyel?
Sajna ismét látom a hirdetését,de most a babaszoba.hu-n.
Most ugyan nem írja hogy milyen pózban rajzolna,de jó lenne ha ártatlan szülõk nem dõlnének be neki!
Üdv,Mariann
zmariann
 
 


Mariann, nem emlékszem pontosan. Azt hiszem, ment jelzés a rendõrség és figyelmeztetés a pasas felé. De ezt nem én intéztem, úgyhogy többet nem tudok.
Gabi
szerk
 


Kép
Akkor csak bízzunk benne hogy senki nem dõl be neki!
zmariann
 
 


Szia Edit!
Komolyan gondoltad mindezt!
Névtelen
 


Szia Gabi!

Sajnos mostanában nagyon lassú lett a Babanet. Lehet tudni, hogy miért? Még chello-val is 5 perc, mire behozza a Társalgót. (Illetve az "Elmúlt napon" frame-et.)

Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


En meg mit talaltam:
Az "elmult napnal" behozza DKriszta hozzaszolasat,

Kép

mig a reszletesnel nincs ilyen:
Kép

mindezt a Dorka naplojanal. Ez hogy lehet?
/bocsi a kepekert, csak biz. hogy nem en gargyultam megKép/
-Afonya
afonya
 
 


Szia Gabi, nekem is nagyon lassan jön be a babanet, de nem is emiatt jrok. A keresõn próbáltam keresni és a végén azt dobta ki hogy a lap nem megjeleníthetõ.
Amúgy a siesta nevet ütöttem be, mert emlékeim szerint valaki írt tel. számot is.
Nem tudod mi lehet az oka hogy nem mûködött a keresõ?


Köszi: Mom
Névtelen
 


Szerintem is lassabb mostanában a Babanet. Valószínûleg ezért nem mûködik a keresõ sem. Mom, ha kiválasztod a témák közül pl. a Gyermekeket, akkor még emberi idõn belül befejezi a keresést, és ott volt is találat a Siestára.
Én sajnos csak annyit tehetek, hogy ismételten felhívom a figyelmet ezekre a hibákra.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi, nekem már az "elmúlt napon", be sem jön, a témák szerinti kiválasztással tudok bejutni az adott oldalakra. Csak ez macerásabb.
Mi lehet az oka?
Reméljük hamarosan "meggyógyul" a babanet, mert így élvezhetetlen. sajnos.
Névtelen
 


Gabi!

Mi az oka annak, hogy nem regisztráció-köteles témáknál sokszor hiányzik a "névtelen küldemény"-kocka, mikor sokszor még az elõzõ hozzászóló is névtelen, de az új hozzászólásnál ezt nem kínálja fel az oldal?
rjuli
 
 


Juli,
az elõzõ hozzászóló, ha rutinos babanetes, beirja az azonosito helyére, hogy NévtelenKép
Névtelen
 


Szerintem a hibák jó része a lassúsággal van kapcsolatban.

Rjuli, úgy rémlik, van olyan téma , ahol a névtelen küldés le van tiltva. Ez akkor közkívánatra történt, de már régen volt, és nem emlékszem melyik témákról van szó. Én sem érzem, hogy ennek sok értelme lenne, de akkor többek kérésére így történt.

Gabi
szerk
 


Nekem mar egy jo eve ilyen lassu, de most az utobbi idoben mar szinte nincs is kedvem kinyitni, mert soha nem nyit meg semmit a tarsalgobol. Igaz en a vilag masik vegen probalom behozni, de regen nagyon gyors volt. Varhato javulas ezugyben?

Kép
Kép
agi
 
 


Gabi kérlek csinálj valamit mert napok óta nem akar bejönni a társalgóból a hozzászólások.
Régebben nagyon gyors volt, de most ... katasztrófa!!
Nekem sincs már kedvem próbálkozni, órákat üldögélni, aztán mégsem olvasgatni ...

Segíts légyszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LÁgi
LÁgi
 


Szia GAbi, lehetne archválást kérni a gyors ételek hétköznap, amikor a gyerek a lábad között mászkál c. topicban?
Az Anyaságról c. témában van.


Köszi: Míra
Míra
 


Gabi!

Nem karok sokadiknak beállni a sorba, de most már komoly baj lehet, mert már a hozzászólás sem megy el mindig, ott marad az ablakba és nem csinál semmit.

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Lányok, én ebben semmit nem tudok csinálni. Állítólag rövid idõn belül új verzió lesz fönn.
Egyébként ma reggelre egész megtáltosodott. Minden lejön és viszonylag gyorsan.
Gabi
szerk
 


Gabi!

Ami a körülmetélés témakörben a végefelé van, az még nem merít ki semmilyen kategóriát, ami alapján az ilyet távol lehetne tartani a babanettõl? Legalább töröld a hozzászólást, légyszíves (kétszer is szerepel), mert nem szeretnék naponta belefutni egy ilyen fasiszta dumába.

Köszi.
Névtelen
 


Kösz, hogy szóltál.
Gabi
szerk
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet: