Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Gabi!

A keres-kínálba szeretném berakatni a következõ hirdetést.

Háromszemélyes, jó állapotban levõ fa- szánkót keresek reális áron, Budapest környékén. Címem: nora@hdsnet.hu

Beraknád nekem valahova, vagy nyitnál neki egy új topicot?
Nagyon köszönöm!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi, kijavítottam a Sprortszer-t , most már lehet új hozzászólást küldeni. Abba nem férbele a szánkó?
Gabi
szerk
 


Köszönöm!
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 

 
 

Köszi Gabi, beraktam a sportszerbe.

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


A szidni ige nem rövid i véletlenül?

Juli
Névtelen
 


Juli!
Nyertél! Megnéztem a helyesírási szótárban. He-he! megtehettem volna elõre is! Kép
B.

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Kedves Gabi!
Katica néven regisztráltattam magam anno, de úgy látom, hogy van egy másik Katica is.Ritkán írok, de a kavarodás elkerülése végett kérdezem, hogy õ is regisztrált-e, mert ha igen és elõbb regisztráltatta magát nálam, akkor inkább nick-et váltanék. Ez egyébként hogy zajlik? Elõre is köszi a választ.
A "régi" Katica
Katica
 


Katica, már megévõ néven nem lehet regisztrálni. A regisztrált hozzászólót arról lehet megismerni, hogy két név van a fejsorban , vagyis most te is regisztrálatlanul írtál, még akkor is , ha a regisztrált nevedet használtad. (Nem adtál meg jelszót).
Nicket csak úgy válthatsz (regisztrátat persze, mert egyébként bármikor azt írszbe, amit akarsz), hogy elõtte töröllek, és utána újraregisztrálod magad.
Gabi
szerk
 


Gabi!
Köszi a törléstKép
rema
rema
 
 


Kedves Gabi!
Regisztráltam magam egy új néven, Katicaként úgy látszik csak a chaten regisztrált régebben a gép. Ott törölnél, hogy utána az új nevemen tudjak írni? Bocs, hogy ennyit bénázok, de sajna nem vagyok komputer téren egy zseni.És még annyit, hogy ha achaten törlöd a régi nevem, akkor a régi password ismételten beírható-e az új nick mellé? Köszi:
Hétpettyes, a régi Katica
hétpettyes
 
 


Kedves Hétpettyes, régi Katica, a chat és a társalgó reisztrációja teljesen független. Bevallom, hogy egyáltalán nem ismerem az (már nem is annyira )új chatet, utánanézek, hogy kell ott törölni. Abban biztos vagyok, hogy a törölt nick passwordje használható.
Gabi
szerk
 


Kedves Gabi!
Idõközben megoldottam a dolgot, a chat megy az új nickkel és a régi passworddel, mindenesetre köszi mégegyszer,
Hétpettyes
Hétpettyes
 


Kedves Gabi!

Megtennéd, hogy az ismerjük meg egymást - Kata007 képei topicban kitörlöd az egészet amit ma (25-én) ügyködtem?
Kicsit elbénáztam az elejét, s szeretném inkább újra felrakni a képeket.

Elõre is köszi!

Kata007

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kedves Gabi!

Köszönöm!

Kata007

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Ha valaki említi, hogy a profilomban ilyen meg ilyen kép található, akkor azt hol lehet megnézni? Hol vannak a profilok?

Elõre is köszi!
Timi (Áfi11)
 


Rákattintasz az illetõ nevére itt fenn (ahol nekem a profil szó van), a kék betûs részben.
Chat-n pedig jobb oldalon a bejelentkezettek nevére kell.
Profil
 


Ó, köszönöm szépen, de béna vagyok..:-))) !!!
Timi (Áfi11)
 


Szia Gabi!!!

Na, milyen ügyes vagyok, már régen nem kerestelek a bénázásaimmal, ugye????Kép

Na, csak sikerültKép

Léci, vedd ki az Anyaságról topicból a - Karácsonyi menü - Te mit fõzöl topicot, mert nem ide akartam rakni, hanem az Ismerjük meg egymást-ba (bár egy órán át azt kerestem hova tehetném, de maradt az ismerjük meg egymást, mert ide járok a legsûrûbben).

Köszi szépen!!

LadányiKata
LadányiKata (ladán
 


Gabi!!

Még valami. Most látom, már ennyi idõ alatt írtak, légyszives majd ha törlöd a topicot, a többiek hozzászólását tedd már át az Ismerjük meg egymást/Karácsonyi menü - Te mit fõzöl-be!!!!

Látod, megint komplikált eset vagyokKép

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Gabi!!!!!!!

Ismét kavarok egy picit, jóó??? Úgy látszik, a lányok nem vették a lapot az anyaságban topicban, mert az elsõ hozzászólásom ugye arról szól, hogy mégse itt lesz a topic. De mindenki ide ír. Akkor légyszi az ismerjük meg egymásból töröldKép ja, és az ottani hozzászólást rakd már átKép

Hûû de hülye vagyokKép Látod, félévente zavarlak, de akkor mindig ilyen bonyolultanKép

Ne haragudj!!!!!

Kata
LadányiKata (ladán
 


Gabi! Kép


"A Karácsonyi menü - te mit fõzöl" topicról van szó

Ja és még valami!

Az ismerjük meg egymást-ból az elsõ hozzászólásomat cseréld már ki légyszi az anyaságról-ban az elsõ hozzászólásommal, mert hát ugye így értelmesKép

puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Kata, ne haragudj, de hát akkor legyen az a topik, ahova a többiek írtak. Bár tényleg nem nem teljesen értem, de most nem pakolkatog hozzászólásokat egyik helyrõl a másikra. Ha egy-egy hozzászólás kétszer is szerepel, az nem olyan nagy baj.
Gabi
szerk
 


Gabi!

Igen az Anyaság alatt írtak többen, akkor csak annyi a kérésem, hogy az ismerjük meg egymástból töröld légyszives, mégse legyen két helyen.

Nem akarom, hogy pakolgass, csak megnyitottam a topicot, és oda írtam a "nyitószöveget" és ez az ismerjük meg egymástben van...
Az anyaságban (ami végül is beindult, és már sokan írtak) elég idétlen a kezdõ szöveg, mert ott azt írom, (ami eretetileg igaz is volt, hogy bocs, rossz helyen nyitottama topicot, stb stb. Na, ehelyett kéne a "rendes" kezdõszöveg, ami az Ismerjük meg egymásos elsõ szövege.

Érted? Bocsi, hogy bonyolult vagyokKép

Köszi, puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Szia!
Nem találom, hogy hol lehet új témát nyitni.
Légy szíves segíts!

Köszi
Antónia
antonia
 


Gabi, lehetne kérni archiválást a megint megjött topicban?Egyébként ezt az archiválást milyen gyakran csinálnád, ha nem kérnék?Szerintem ebbõl is lehetne valami rendszert csinálni, hónap végén automatikusan archiválnia hónap termését...Ez csak 1 5let,lehet,hogy tévedek..
Köszi
Barbi
Barbi
 


Antónia,vannak a nagy témák (Anyaság, Gyerekek stb), ott a topikok felsorolása után van egy kis ablak: Új téma felsorolása felirattal. Ahol nem lehet simán új topikot nyitni az a keres-kínál, ennek okáról többször volt szó, lényegében minden új babakocsi ú topikba került. Ha valami olyasmirõl van szó, ami nem fér bele a meglevõ kategóriákba, akkor én nyitok új témát.

Barbi, igazad van. Az a helyzet, hogy pontosan felállítottam magamnak egy heti tervet,és ebben benne lenne az archiválás is, csak képtelen vagyok tartani. És ugye az archiválás az, ami mindig ráér még néhány napot.
Gabi
szerk
 


Sziasztok!

Szeretném megkérni a szerkesztõt, hogy az Ismerjük meg egymást/"sasha" cimü topikból törlölje a 2002 December 03 kedd - 11h 30-as hozzászólást ami nem más mint egy túl nagy kép! Elõre is köszönöm! Nem is tudom nem lehet a profilon belül törölni? Ott mintha láttam volna az utolsó hozzászólásokat!

köszönöm
sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha, lehet törölni a profilban is, de azt csak a profil tulajdonosa teheti meg. Az utolsó mondatot sajnos nem értem, mire utal.
Gabi
szerk
 


Kedves Gabi!

Köszönöm szépen a kép törlését! Az utolsó mondat: A profilon belül láttam a dátummal ellátott hozzászólásaimat, melybõl az utolsó 2 kék szinü volt. Gondolom azokat tudom én sk. szerkeszteni, törölni. Csak nem jöttem rá hogyan kell.Kép

Lenne mégy egy óriási kérésem, remélem tudsz segiteni, mert nagyon szomorú vagyok, mert elbaltáztam valamit.
Az elsõ napok, hetek c. topikot kinõtte (6 hónapos babájával) egy nagyon kedves forumozó társunk. Megbeszéltük, hogy a Gyermekek c. topikon belül nyitunk egy másik topikot, mely az 1 éven belül született babák anyukáinak szól. Van egy ilyen topik, annak mintájára született meg a név: 2002.június 1 - 2003. május 31 közöttö gyermekek.
A túl az elsõ napokon, heteken c. topik is errõl szól tudom, de sokat jelent számunkra az, hogy együtt vártuk babáinkat a Friss-ben és még mindig vannak olyan forumozók akik közel állnak hozzánk, de még nem szültek meg és nem "illenek" a fél évesnél nagyobb babák közé, hiszen annyira más jellegü problémák vetülnek fel, de mégis van egy összeogó topik is!

Annyira gondolkodtunk az új topik nevén, filóztunk, variáltunk, mignem a tettek mezejére léptem. Igen ám, de aki miatt az egész új topik gondolata felmerült közölte, hogy ez igy nem jó, ugyanis az õ babája 2002. május 29.-én született a topik cime meg úgy kezdõdik , hogy 2002 június.....
Most hogy ennyit magyaráztam a miértjét a dolognak megkérlek, hogy a topik nevét változtasd meg ily módon: 2002 május 1. - 2003 április 30. közötti gyermekek
Ha a változtatás nem megy akkor kérlek szüntesd meg a topikot és a benne lévõ hozzászólásokat másold be (ha lehetséges) az új topikba!!! Kérlek nagyon fontos elnne!Kép

Elõre is köszönöm:
sasha

Kép
sasha
 
 


Szia Gabi!
Létszives töröld ki az Ismerjük meg egymás-ban a Babák talija a Mikulással-topicból ezt a hozzászólásom-félét.
Hajnii (hajnii) 2002 December 07 szombat - 15h 19: Edit
Feltöltés közben megyszakadt a net, így nagyon nem néz ki jólKépKép
Köszönöm szépen!
Hajni
hajnii
 
 


Sasha,hozzászólást módosítani (nem törölni) az elküldés néhány percig (ha jól emlékszem 10) lehet, tehát ez arra szolgál, hogy elküldöd, megjelenik, kiderül hogy valamit másképp akarsz. Akkor a hozzászólás fejében lévõ Edit -re kell menni, és úgy módosítható. Biztos azért értetlenkedem, mert nekem nincs profilom, és biztos csak a profil gazdájának mutatja a hozzászólásokat.
Hú, de szigorúak vagytok! Átjavítottam a topik címét.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!

Szeretnelek megkerni, hogy az "ismerjuk meg egymast.." topic alatti "Afonya Reka babaja" c. topicban a december elotti hozzaszolasokat archivalnad? Sok kep van fenn, igy sokaig tart a betoltes.
Elore is koszi:
-Afonya
afonya
 
 


Gabi!

Nagyon hálás vagyok köszönöm szépen!!!!KépKépKép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Áfonya , lejjebb vettem az archiválási küszöböt az Ismerjük meg egymást topikban, mivel ott másnál is sok a kép. Ezzel az üzenetek elsõ fele eltûnt, de nem szeretnék visszatérni a kézi archiválásra.
Gabi
szerk
 


Gabi,
tokeletes igy isKép Nem tudtam, hogy hogy mukodik ez az egesz archivalas, ezert kertelek, bocsi. Es kosziKép
-Afonya
afonya
 
 


Gabi!
..."ma megint megjött"...-Hasznos linkek topicban az elsõ hozzászólásomban az elsõ 5 doksi nem jelenik meg. Kérlek töröljétek a hivatkozásokat. Majd megcsinálom mégegyszer a linkeket!

Ezek:
/nikie (nikie) 2002 Octóber 14 hétfõ - 17h 21: Edit /
Cickafark
Mintagörbe
Anovulációs görbék
Babás görbék
Egyéb infó

Köszi
Nikie
nikie
 
 


Nikie, azt tudod, hogy a beírás után kb 10 percig javítható a hozzászólás?
-Afonya
Névtelen
 


Afonya! Persze hogy tudom, sokszor használom...
nikie
 
 


Gabi!

Sajnos pont a keres-kínál rovatban nyitottam volna új témát.
Aktuális lenne esetleg egy "Szánkó"topic létrehozása, nem?
Szia
Antónia
antonia
 


Szia Gabi!
Feltettem a Karácsonyi menü-Te mit fõzöl rovatba egy képet, ami túl nagyra sikerült. Szeretnélek megkérni, hogy vedd le, mert gondot okoz a letöltése. Hogyan tudok kisebbet csinálni belõle?
Timi
vargat
 
 


Antónia, a szánló szerintem belefér a Sportszer kategóriába (van is a topikban szánkó).
Timi, a képet valamilyen képszerkesztõvel felrakás elõtt le kell kicsinyíteni. Remélem, van valaki a közeledben, aki ebben tud segíteni.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi, tudnál archiválni a Karácsonyi menü- Te mit fõzõl rovatban? Már olyan sokat írtunk hogy egy óra mire a hozzászóláshoz jut az ember.Kép
Köszi!!!!

Bébé
Névtelen
 


Gabi!!

Léciléci ha már úgyis a karácsonyi menü topicban jársz, rakd már be elsõ hozzászólásnak az "ismerjük meg egymásban lévõ ugyanígy karácsonyi menü te mit fõzöl elsõ hozzászólást, mert én nyitottam a topicot, és a beindult topic elég hülyén néz ki az elsõ hozzászólással.

Egyúttal törölhetnéd az ismerjük meg egymásból a topicot!

Köszi szépen!!

Ladányi Kata
LadányiKata (ladán
 


Bébé, nem tudom, ha arról van szó, amelyik az Anyaságban van, akkor ezt úgy tudnám archiválni gyorsabban, ha minden ebbe tartozó sûrûbben archiválódna. Nekem ez végül is mindegy, de némelyik topikból naponta van egy archiv, és az is zavaró. Esetleg külön lehetne venni a képeket.
Kata, hozzászólást úgy lehetne betenni egy topik elejére, hogy az egészet átsorszámoznám. Ne haragudj, ezt nem csinálom meg.
Gabi
szerk
 


Gabi!

Nem tudom, hogy felmerült- e már ez a téma, de szerintem nem volna rossz dolog, ha a hozzászólás elküldése elõtt lehetne egy helyesírás-ellenõrzést csinálni, vagy automatikusan felajánlaná a gép, mint mail-küldéskor, mert olyan szörnyû hibákkal levelezgetnek az emberek, hogy néha már zavaró. A muszáj szót és még pl. csak ly-nal láttam, hogy mást ne említsek. Szerintem sok hibát vesznek át egymástól a hozzászólók, nem figyelnek oda, mit gépelnek be, így nagyon rossz az összkép, ha v.ki bekukkant a társalgóba. Egy ilyen ellenõrzõ-programból tanulni is lehet.
rjuli
 
 


Gabi!

Azt se lehet, hogy kicserélni? Mert a mûködõ topicban is én írtam az elsõ hozzászólást.

köszi: Kata

Azért ha lesz idõd, légyszives töröld ki az ismerjük meg egymásból a másik topicot, mert így két topic fut.
LadányiKata (ladán
 


Rjuli, megkérdezem, van-e erre valami lehetõség.

Kata, megy a topik, szerintem már senkit nem érdekel, mi volt a kezdõ hozzászólás. Ha majd lesz idõm, akkor a redundáns topikokat összevonom.
Gabi
szerk
 


Szeretném az emil cimemet megváltoztatni a profilomban, mert a megadott már nem mûködik. Segitenél?
Köszi
Monika
moncsimama
 
 


Monika, ezt csak én tudom átírni. Küldd el a régit és az újat is és átírom.
Gabi
szerk
 


Gabi

Ezt nezd meg es tegyel belatasod szerint.
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/281/1292.html?1040700515" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/281/1292.html?1040700515[/url]#POST142432
2002 December 24 kedd - 04h 28 uzenet
Névtelen
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet: