Új privát üzeneted érkezett!

Lányok, egész véletlenül kukkantottam be ide, és kiderül, hogy rólunk van szó!!!! Kép Kép Kép
Na jó, lustaság fél egészség, akkor most regisztráltatom magam, és Gyurinak is ajánlani fogom Kép
Különben ahogy egy topikban láttam, tényleg hasznos, ha nem akarom, hogy más írjon a nevemben....
Sziasztok:

a lusta Edó
akinek azért még a telefonszáma is fellelhetõ itt-ott
Kép
edóka (edók
 


Így jobb?
De olyan macera mindig kitölteni a rovatokat.... Sorry Kép
Edó
edóka (edók
 


Nem csak azok szólalnak meg könyebben, akik direkt be akarnak másnak mondani, õk regisztrálni is tudnak, és megteszik úgy. Most is van topik, ami komoly téma, és nem regisztrált a nyitója, de legalább írt. Ez is szempont lehet.
Egy regisztrálatlan
Névtelen
 

 
 

Szia Gabi!
Légyszi töröld ki a szegedi topicban 11.51-kor elküldött táblázatomat. Véletlenül rossz gombot nyomtam meg. Most meg ott csúfoskodik.Kép
Elõre is köszi:
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Edóka,
nekem benne van a gépben, vagyis nem kell újra meg újra begépelnem - csak már nem tudom, hogy csináltam Kép. Az új üzeneteket is így nézem meg.

Regisztrálatlan,
persze, hogy vannak olyan topikok, ahová az emberlánya (a legötbben legalábbis) névtelenül ír. Pl. a Rák (arra gondoltál most gondolom), vagy a szex a szülés után és ilyenek. Azokat meg lehetne így hagyni. De a legtöbbet át kellene pakolni a csak regisztrált felhasználós fórumba...
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Sziasztok

Tudom nem jo megoldas, de amelyik topicba nagyon zavaroak a nevtelen kelemetlenkedok azokat a topicokat inditsuk ujra a regisztralt reszen elejen egy linkkel a regire mutathatunk. Regibe meg egy linket tehetunk ami az ujra mutat, hogy ott folytatatodik a beszelgetes. Igazabol megvan a lehetsegunk elni kene vele. Akik meg nev nelkul kelemetlenkednek azoknak meg ha nem valaszolunk ugyis megunjak, felesleges reagalni ra, megha serto is amit mondanak. Sokkal jobban duhito oket ha levegonek nezzuk oket es el se olvassuk elmes hozzaszolasukat.

Napocska
Napocska
 


Még mindig nem értem, miért kell ezt a névtelenséget ennyire túllihegni. Nektek tényleg ez a legbosszantóbb dolog az életetekben? Mert akkor én nagyon irigyellek titeket. Amúgy egy tök alapvetõ internetes jogot -az anonimitást- próbáltok meg az emberektõl megvonni.
Ilyen az internet, akivel az ilyen-olyan találkozókon meg e-mailen találkoztok, azokat úgyis ismeritek, a többi meg miért ne lehetne névtelen. Aki a kocsival bevág eléd, annak kérnéd az igazolványát? Kezd egy kicsit '70-es évekbelinek tûnni ez a regisztráció- igény.
Juli
 


Juli: most én hoztam fel ezt a témát, mert az én nevemmel éltek vissza! Azt gondolom, hogy ez nem jó!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Juli!
Erõsen ugyanarról beszélünk: az anonimitással lehet élni regisztráltan: egy hotmailes cím+egy nick, és az eb rá nem jön, hogy ki vagy. Visszaélni viszont nehezebb. Most én elküldhetném ezt a levelet, mint Juli, mintha magaddal vitatkoznál. De egy regisztrált Juli nevében, mint Juli(Juli) már nem tudnám megtenni.
Lásd: Index, csak regisztráltan lehet írni, egy csomó embernek 2-3 nickje van, ha nem akarja, hogy a politikai véleménye és a nemiélete összekapcsolódjon az olvasótársak fejében.
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Cory,
most hogy visszagondolok arra az üzenetre, egyre erõsebb a gyanúõm, hogy az ott szereplõ Cory nem aláírás akart lenni, hanem utalás a Cory-esetre. Mindenesetre teljesen félreérthetõ volt. És egyet is értek veled a névtelenség-témában.
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Juli!
Abszolút egyetértek veledKép
Nikie
nikie
 
 


Zsóka: elõször én is átugrottam rajta, tudtam, nem én voltam, és utána csak a reakciók miatt írtam.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Szia Gabi!

Ha lehetséges, az alábbi hozzászólást szeretném közzétenni a keres-kínál rovatban:


Zepter kozmetikumok 15% kedvezménnyel eladók:

-Swissological arclemosó tej száraz érzékeny bõrre 2500,- helyett 2125,-
-Swissological nappali krém száraz érzékeny bõrre 4000,-
helyett 3400,-
-Swissological éjszakai krém száraz érzékeny bõrre 4250,-
helyett 3600,-
-Zepter narancsbõr elleni regeneráló krém 8750,-
helyett 7440,-
Az egész egyben 25%!!! kedvezménnyel 19500,- helyett
14600,-
Érdeklõdni: 06-20-45-46-795
Váginé

Segítségedet elõre is köszönöm!

Tünde
Tünde
 


Megpróbálok lassan errõl a témáról leszállni, de még mindig eszembe jut a regisztrálósdiról egy-két dolog:
1., ha attól tartotok, hogy v.ki visszaél a nick-etekkel, akkor legyetek reg.-va, védjen titeket az illetéktelen használattól ,de aki ettõl nem fél, azt miért kellene erre kényszeríteni?
2., mi alapján gondoljátok kiválasztani a regisztrálanó témákat? Lehet, hogy nektek csak a szex, depresszió, rák elfogadható névtelenül, másnak viszont más. Az egyik tök semleges topicban pl. egy kismama a koraszülésrõl és a koraszül. osztályról írt névtelenül. Neki nyilván ez fontos volt valamiért. Szóval így rengeteg ember meg lenne fosztva az õszinte vallomás lehetõségétõl.
A többféle néven való reg. sem adja meg ugyanazt az érzést a háttérben maradáshoz. Kicsit olyan, mint a tudathasadás, ha szex, akkor Gizi, ha politika akkor Juli?

Én továbbra is azt gondolom, hogy ennél nagyobb bosszúság senkit ne érjen az életben, mint amit ezek a névhasználati dolgok okoznak.
Juli
Juli
 


Hello, en vagyok a cory, es rajongva imadom az MSZ(M)P-t!!!
cory
 


gondolom, ez provokáció!
Juli
 


Kedves szerkesztõ!

Nem volt netünk egy ideig, és elfelejtettem, hogy kell képet tenni a profilba!!!

Valami Kép ??

de nem sikerülKép

Léci, ha majd ráérsz, töröld már ki az albununkból azt a hibás Your Image akármit...

Köszi!

Kata
LadányiKata (ladán
 


Kedves szerkesztõ!

Nem volt netünk egy ideig, és elfelejtettem, hogy kell képet tenni a profilba!!!

Valami image {kép}?

de nem sikerülKép

Léci, ha majd ráérsz, töröld már ki az albununkból azt a hibás Your Image akármit...

Köszi!

Kata
LadányiKata (ladán
 


Hááát, Gabi tiszta béna vagyok, lásd fenn...........Kép

Bocsi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!
Gabi: ez nem elég???????
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Kata,
nem lehet, hogy be van kapcsolva a tuzfalatok, es az nem engedi a feltoltest?

Ildiko
Névtelen
 


Cory!

Ez az üzenet meg sem próbált hasonlítani a te stílusodra(senki nem ír úgy, h. xy vagyok...), nem az volt a cél, h. b.ki azt gondolja, Te írtad, csak az, hogy felbosszantsd magad. Úgy látom, ez sikerült is. Persze, megértem, de megtehetnéd az illetõnek azt a szívességet , hogy ezt nem mutatod.
Juli
 


Ildikó!!!

Köszi, de!!!!!


Mindjárt kipróbálom

puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Szia Gabi!

Köszi a regisztráltaknak való topicocat.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Tünde,létrehoztam a Keres-kínálban egy Kozmetikumok témát.
Gabi
szerk
 


Gabi!

Valamiért még mindig nem tudok képet feltenni a Ladányi Peti albumába. Légyszi, ha már arra jársz, szedd ki légyszives a bénázásaimat!!!! Ja, és segíts ha tudsz, miért nem megy.
Beírom az az image-s szöveget, ki is adja a tallózást, hogy honnan tegye fel a képet, de homokórázik egy csomót, majd kiír valamit angolul, hogy lépjek kapcsolatba az adminisztrátorral....

Köszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Kata , ha már a tallózásig eljut, nem tudom miért nem tölti fel . Nem túl nagyok? Ha végképp nem sikerül, küldd el nekem, és megpróbálom én.
Gabi
szerk
 


Gabi!

Köszi szépen!


Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!
Én egy névtelen felhasználó vagyok,jelzem,csakis lustaságból.Kb másfél éve kezdtem babanetezni,a ma megint megjöttel,ma már négy hónapos a kisfiam.Rengeteg hasznos dolgot olvastam nálatok,én is írtam idõnként.De most ezt a megosztottságot egyátalán nem tartom jónak!!!Ez azt jelenti,hogy a témákban is kétfelé fogtok-fogunk írni?Akkor most kettészakad egy adott téma,és olvasni is és reagálni is kétfelé fogunk?Ez nagyon rossz lesz így,és az érdekességét is el fogja veszíteni,mert szerintem igenis fontos a névtelenség-lehetõsége!DEhát errõl is szól az Internet!!Nem tudnak majd úgy pörögni a topikok,és szerintem a regisztráltak sem csak egymásra kiváncsiak!
Szerintem állítsátok vissza az eredetit!
sziasztok:Egy névtelen szellem
Névtelen
 


Kedves névtelen szellem! Én remélem , hogy nem osztódik ketté a társalgó és természetesen nem szegregációs szándékkal hoztam létre a csak regisztrált topikokat. Ez a lehetõség benne van a társalgóban, és én ezt ugyanúgy nem akarom elzárni, mint ahogy a regisztrálatlan hozzászólás lehetõségét sem.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!

Köszönöm!

Tünde
Tünde
 


Örülök, hogy a "névtelen szellem" megfogalmazta a gondolataimat, így nekem már nem kell ezzel fáradnom, de pontosan így gondolom én is.
Juli
 


Gyerekek, ha nem használjuk a "csak regisztráltaknak"-t, olyan, mintha nem is lenne!
Tulajdonképpen rajtunk múlik!
Kockás
kockás
 
 


Sziasztok!
Én ugyan regisztrált vagyok, de szerintem sincs értelme ennek az egésznek. Már így is túl van bonyolítva. Egyébként is teljesen mindegy, hogy pl."malacka" vagy névtelen az illetõ aki megírja a véleményét. Már így is egyes helyeken olyan "kikkek" alakultak ki a régi motorosok között, hogy ha valaki új hozzá akar szólni, akkor vagy nem reagál senki, vagy automatikusan nem fogadják el a véleményét. Szerintem semmi értelme ennek!
Üdv:
bea73
bea73
 
 


Sziasztok!

Kata!

Van tûzfalatok? Ha igen, próbáld meg kikapcsolni amíg a képet feltöltöd. Nekem mûködött a dolog amikor nem ment fel a kép.

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata007!

Van, a párom ki is kapcsoltaKép nem értem, eddig fel sikerült tenniemKép

Köszi, rendes vagy, hogy segíteni próbálszKép azért nézd meg az egyévesemet, ha van kedvedKép

Kata
LadányiKata (ladán
 


Szia Gabi!

Ha majd idod engedi, megtenned, hogy a "Babanet Társalgó: Anyaságról: Az elso napok, hetek..." topic archivumjait egy kicsit osszenyomod? Mert egy kicsit hosszu mar, ugy latszik, sokat beszelunkKép
Elore is koszi:
-Afonya
afonya
 
 


Szia Gabi!
Naggyon kösziKép
zmariann
zmariann
 
 


Lehet, h. csak a kezdetlegessége miatt, de az új csak reg. f. topic-okban nem kéri a gép a regisztrációt. Úgyhogy nyugodtan lehet így is írkálni. Ha már mindenképp kell ez a "védelem"(szerintem nem), akkor jobb lenne úgy, hogy aki névvel akar írni, az regisztráljon, hogy ne lehessen más nick-jét használni, de u.abban a topicban lehessen névtelenül is hozzászólni.Így az anonimitás és a névvédelem is egyszerre mûködhetne.
Juli
 


Szia Gabi
Lehetne, hogy ha idõd engedi az elsõ napok hetek... topikban "összecsomagolnád" az arhívot, mert elég sok van már.
Köszönöm: Forti

Kép
Kép
forti
 
 


Szia Gabi!

Bénáztam néhányat, így arra kérnélek, hogy az "Ismerjük meg..." / "Repapa, Remama ..." topicból töröld a 2002.okt.19-én 19h.21-kor és a 20h.24-kor feltett, illetve nem feltett Kép képeket.
Elõre is köszönöm.
rema
rema
 
 


Juli, fogalmam sincs, hogy miért nem mûködik a "csak regisztráltaknak", természetesen nem így gondoltam.
Gabi
szerk
 


Névtelenül is lehet regisztrálva írni, hogy ez még senkinek nem jutott eszébe!
névtelen
 
 


Szia Gabi!!!

Köszi szépen ,hogy felraktad a képeket, de képzeld, még mindig ugyanazt írja ki, és nem sikerülKép

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Névtelen,
jó a nicked KépKép Garantáltan nem fogják ellopni Kép.
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Szia Gabi!
Légy szíves, olvasd el a Születéskori oxigénhiány! topik végét.
Engem nagyon szíven ütött.
Nem lehetne-kellene valami módon reagálni?
Úgy értem, mint babanet...
Nem tudom, mi lenne jó, folyton az jár az eszemben, hogy szövegelünk itt a sz.ros kis gondjainkról...és hol vannak ezek annak a családnak a gondjaihoz képest....

Edó
edóka
 
 


Hát, hasonlót lehet írni, de az nem az igazi.Kép ezt csak azért próbáltam ki, hogy lássam, mennyit ér ez a nagy regisztrálósdi. Sokat nem.
névtelen
 
 


névtelen: annyit igen, hgoy ha mindenki regisztrál, akkor nem lesz ugyanolyan nevû 2 ember. Én nem akarom megtudni senki nevét, mert nem az a lényeg. Hanem az, hogy meg lehessen a másikat szólítani, és az egyértelmûen annak az embernek szóljon. És ne lehessen mások nevét felhasználni.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Kedves Edóka!
Annak idején több levelet váltottam az édesapával, aki most értesített kislánya haláláról is. Én ajánlottam, hogy nyissa meg ezt a topikot, sajnos akkor senki nem reagált. Azt hiszem a babanet , ill. mi, babanetesek abban tudunk segíteni, hogy megpróbáljuk azt a kényszerû izolációt, amelyben ezek a családok élnek legelább itt enyhíteni. Sajnos úgy tûnik, a kapcsolatfelvétel még ebben a virtuális térben is nagyon nehéz.
Gabi
szerk
 


Gabi!
Kérlek-kérlek tegyél még egy "d" betût a csak regisztrált "Szíd(d) a BB-t ..." címébe! Nem vettem észre idõben, hogy elírtam. Így meg elég cikis.
Itt van:
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/7489/7803.html?1035532009" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/7489/7803.html?1035532009[/url]
Köszönöm elõre is!
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet: