Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Látogatók!

Tisztelettel felhívjuk a figyelmeteket a bal oldalon található Moderálási Alapelvek címû linkre.
Kérünk mindenkit, olvassátok el, és a társalgót az ebben leírtak szerint próbáljátok meg használni a jövõben, mivel a benne foglaltakat szeretnénk meg is tartani.

Köszönettel elõre is.

Mindenkinek további jó Babanetezést:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Dia

Nagyon jo hogy elkeszult a moderalasi alapelvek. Ugye aki regisztral annak elkulditek a jelszoval egyutt. Meg esetleg irhatnal Dia egy hasznalati utasitast is tarsalgohoz. Mit hol tala meg ilyesmit. Habar lehet hogy hiu abrand hogy vegig olvasnak e egyaltalan.

Lehet olyat csinalni, hogy csak az nyithasson uj topicot aki regisztralta magat? Igy a moderalasi elveket ha megkapja elore tudja hogy tud keresni es talan kevesebb felesleges uj topic indulna.

Epp nezem kismama oktatas topic van vagy 5 ha jol szamoltam de lehet hogy meg tobb is.

Napocska
Napocska
 


Gabi!
NEm tudom,szerintem meg lehetne próbálni.Abban a topicban ugyan nem lehet új témát nyitni,de látom máshol igen,és akkor ott nyitnak oda azokba a témákba esetleg nem illõ topicot.Nem okoskodni akartam,csak én igy látom.
Ha senkinek nincs kifogása ellene,akkor próbálhatnánk egyet,nem?
Köszönöm:Giti
Giti
 

 
 

Gabi!

Azt szeretném kérdezni, hogy miért olyan lassú a babanet?
Ha ráklikkelek az elmúlt napok gombra percek kellenek, hogy lejöjjön a lista, ha bemegyek egy topicba és kijövök belõle szintén percek kellenek, hogy visszamenjen.
Nem hiszem, hogy a géppel lenne baj, mert más oldalak pikk-pakk jönnek. Egyébként a gép pII adsl kapcsolattal.
Van valami ötleted? Esteleg másnál is iyen?

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok! Nekem is lassabb lett mostanában, érzékelhetõen. Fõleg az elmúlt napon hozzászólásai, mire lejönnek...
Liesel
Liesel
 


Sziasztok,
Nekem is lassab mostanában. De én már meg sem merek szólalni, mert kapok a fejemre...

A babanetezés illemtanával (Kép) az a baj, hogy hiába van ott az a szerencsétlen Útmutató a babanethez, amiben aztám tulképp majd' minden le van írva, szvsz egyetlen új sem olvassa el. Csak ha problémája van...
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Sziasztok!

Sajnos a lassússággal kapcsolatban nincs ötletem, mint jelzést továbbítom. Én most tértem vissza telefonról ADSL-re, úgyhogy nekem szupergyorsnak tûnik.
Napocska, a Keres-Kínál után másutt is próbálok majd (sajnos, majd) egy kicsit rendezkedni. Én nem gondolom, hogy a topiknyitás regisztráláshoz kötése lenne a megoldás, inkább a felhasználók önfegyelme.
Gabi
szerk
 


Gabi!

Szeretnélek megkérni, hogy a legutolsó hozzászólás a lap tetejére kerüljön, ne a lap alján legyen!
Köszi: Éva
Névtelen
 


Éva,
Nem hiszem, hogy ez jó ötlet, hisz van, hogy nem egyetlen új hozzászólás van a témában, hanem több. Eerrõl régebben már volt eszmecsere gabival. A megoldás talán az lenne, Gabi, ha a profilnál be lehetne állítani, hogyan akarja az
emberlánya olvasni az új hozzászólásokat - a lap alján, vagy a tetején. Az indexen pl. ezt beállíthatod magadnak.

üdv
zsóka
Lassúúúúúúúúúúúúú ma is, bár nem annyira, mint tegnap meg tegnapelõtt volt...

Zsóka
zsóka
 
 


Giti!
Csak nem egy újabb ruhás topikot szeretnél nyitni???
Az eddigi 10-et, és ahol még nem tudsz másról írni (pl.csepeli anyukák) nem érzed elégnek??????
Unalmas vagy...
Egy régi babanetes
Öregmotoros
 


Természetesen nem arra gondoltam, hogy az egyetlen új hozzászólás legyen legfelül, hanem hogy fordított legyen a sorrend. Úgyanis aki gyakran látogatja a topicot annak nem kellene megvárni, hogy az egészet letöltse, ha csak az utolsó kozzászólásokat akarja elolvasni. Aki meg az egészet el akarja olvasni, annak úgyis meg kell várni, hogy az egész letöltödjön. Persze akkor az is jó lenne, ha a tetején lehetne hozzászólni.

Éva
vica68
 
 


Gabi, nem tudnád összevonni az ugyanolyan címû topicokat? pl láttam hogy a kismamák oktatása 3 különbözõ helyen szerepel ugyanolyan címmel. ezzel csak az a baj, ha valaki valami hasznosat ír bele az egyikbe, én meg pont a másikat nézegetem mert azt hiszem ez van csak akkor nem jut el hozzám az infó.
és rengeteg hasonló topic van.
szerintem összelehetne másolni õket. Hm?

Míra
Míra
 


Éva, világos, világos, pont ezért kellene úgy, ahogy az indexen is van: saját magadnak beállítod a profilban, hogyan is szeretnéd.
üdv
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Mira

Pont erre valaszolt nekem Gabi, hogy folyamatba van .

Gabi
Az biztos hogy felhasznalok onfegyelmen kene javitani. Foleg akkor mikor tervezik, hogy nyitnak egy topicot. Jo szandekkal tobben felhivjak figyelmuket hogy ilyen letezik mar, aztan megis csak letre hozzak es ugyanugy eltunik mint az elozo.
Van meg otletem gombamod szaporodo topicok ellen. Habar utobbi idobe kicsit mintha lelasult volna. Meglehetne esetleg ugy csinalni a topicnyitast , hogy ha van hasonlo cimu akkor a gep mielott letrehozna kitene egy listat, hogy ezeket olvassa at hatha megfelel neki. Keresesre nincs otletem de peldaul par szo megfelel stb. Mondjuk nehez munka. Ennel egyszerubb ha peldaul topic nyitas kesleltetett es mondjuk neked engedelyezni kene hogy letre jojjon. Viszont ez neked egy vagon munka de talan utana kevesebb rendrakas.

Masik dolog temak es fa nezetbe nehez kideriteni melyik az a csoport ami alatt uj temak vannak. Ilyen peldaul a Anyaságról-on belul a Szülésrõl tema. Ezt valahogy meg kene oldani hogy jelezve legyen.

Giti
Tudom szive joga mindnekinek azt irogatni amit akar, de talan nem etikus egy beszelgeto forumot csak is kizarolag ingyenes hirdetesre felhasznalni. Jokat szoktam mulatni rajtad, ahogy elso par sorod kedves mezes mazos es aztan jonn a lenyeg hogy te Ruhat arulsz. Babaneten legjobb tudomasom szerint van lehetoseg penzert hirdetni, mert nem elsz ezzel a lehetoseggel? Sokkal korektebb lenne szerintem es kevesebbet kene erolkodnod. Szerintem sokkal tobb vevod akadna ha kevesbe eroszakos lennel. Tudod porszivo ugynokoket is elegge utaljak es stilusod nagyon hasonlo.


Napocska
Napocska
 


KEdves Napocska és ÖRegmotoros!
Kritizálni lehet! Hogy én milyen hozzászólásokhoz irok és mit,az szerintem az én dolgom. Voltak jó néhányan, akik nem tudtak róla, mert pl. a babaruha cimszó alatt nem olvasták a hirdetésem, mert éppen arra nem jártak. Ha kell, mondok példát,ha nagyon érdekel,hogy ki v. kik voltak õk!
Akit nem érdekel a hozzászólásom, az úgysem olvassa el.
Örülök, hogy beleláttok a gondolataimba, lehet,hogy épp nem ruhás topicot szerettem volna nyitni, de nyilván ezt öregmotoros már jobban tudja, fõleg,hogy a nevét nem vállalja nyiltan.De mindegy.(eddigi 10 ruhás topic?Én anno talán kettõt nyitottam,de végül a rendezgetés miatt törölve lett,csak az egyik maradt meg.Az sehogy sem lesz tíz)
És hogy miért nem pénzért hirdetek? Mert a többiek sem hirdetnek pénzért,akik szintén ruhát árulnak,mert nem én vagyok az egyetlen és nem is az utolsó!
Ugyan,miért lenne korrektebb pénzért hirdetni és mibõl gondolod,hogy erõlködöm? Az,hogy tájékoztatok,az számomra nem egyelõ az erõlködéssel.Senkit nem rábeszélek, hanem egyszerûen megemlitem ezt a lehetõséget és ez nem baj.
Azt azért kikérem magamnak,hogy porszivó ügynökhöz hasonlitsál Napocska.Amig én nem sértelek meg,addig semmi jogod sértegetni !!!!
Napocska,inkább az érdekelne,neked miért fájnak a hozzászólásaim v. ha hirdetek? Neked mitõl lesz rosszabb?
Én nem itt szeretném mindezt megvitatni,mert ez a szerkesztõé és nem hiszem ,hogy õ vagy mások akik a problémájukkal,kérdésükkel fordulnak Gabihoz örülnek ennek és ezért elnézést is kérek, de nem birtam szó nélkül megállni!
Hát ennyi! Ha egyéb épitõ jellegû kritikád,ötleted van Napocska, az emil cimemen megtalálsz (gondolom külön nem kell leirnom,hiszen úgyis tudod a sok-sok hirdetés után),örömmel veszem.
HElló:Giti
Giti
 


Giti!
Nem tûnt fel, hogy egyre többen unják a hirdetéseid...olvass vissza a csepeli anyukák topikban...agyrém, ahogy ott nyomulsz...elég kellemetlen egy (levelezõ) társaságban, ha valaki folyamatosan seftel...RAJTAD kívül ezt itt (ebben a stílusban) SENKI nem teszi...Írd le kik voltak azok a vevõk,akik így találtak meg!!!
Borzalmas a stílusod, én inkább pucér fenékkel vinném a gyerekem, mint hogy tõled vegyek bármit is!
És azon meg ne hõbörögj, ha valaki szól, mikor láthatóan magadtól nem veszed észre magad!
A topik összevonások elõtt MINDEN ruhás témába benyomtál egy hirdetést...(lehet, hogy nem te nyitottad,de rögtön ott voltál...etikátlan, gusztustalan!)
Üdv:Öreg motoros (ja én nem ruházásból élek,de nem is azért járok ide, hogy mindenhol reklámokat olvassalak...)
Névtelen
 


Giti

Nem sertesnek szantam a porszivo ugynokos jelzot es bocsantot kerek erte ha sertonek erezted.
Nem bant ha hirdetsz tegyed szived joga, de miert nem tudsz a hirdetesek kozott maradni hirdeteseiddel? Direkt ezert lettek kulonbozo temak hogy kulonbozo dolgok ne keveredjenek.
De sok sikert neked es sok baratot aki imadja ezt a stilust.

Napocska


Gabi bocsanat amiert a te topicodba irtam ezt Gitinek.
Napocska
 


Szia Mindenkinek!
Gabitól szerettem volna kérdezni, hogy miért nem adja ki az elmúlt héten üzeneteket, ha arra kattintok? Nagyon lassú, legalább 10 percet várok, kiirja hány üzenet volt az elmúlt héten,de nem adja ki. lehet,hogy az én gépem miatt, vagy másnak is van ez a problémája?

Látom többen támadjátok Gitit! Az a baj, hogy itt a babaneten ez már egyre gyakoribb, hogy mindig kialakul valami vita. Én éppen ezért nem irok véleményt sok témához, mert ha eltérõ a vélemnyem, biztos,hogy lesznek olyanok akik nem megfelelõ hangnemben nekem rontanak.
Én azok körébe tartozom,akik várásoltak már Gititõl. A ruhákat és az árat én megfelelõnek tartottam és elhozta házhoz. Lehet,hogy kicsit több helyre teszi be a hirdetését, de ha ezt rendes stilusba közölné valaki vele,talán nem venné zokon. Engem személy szerint nem zavart,hogy több helyen volt hirdetése, de ha mégis zavaró bárkinek, szerintem attól még nem kell nekiesni.
Én nem névtelen vagyok, csak nem regisztráltam még magam.
Mariann XIII. kerbõl
Mariann
 


Mariann!
Próbálták már vele rendes stílusban közölni...nem értett belõle.
Talán így észreveszi magát!
Névtelen
 


Sziasztok lányok!
Szerintem ez a rovat a Szerkesztõé, nem értem miért folyik ide is be a vita?
Én úgy veszem észre, hogy aki itt névtelenül irogat Gitirõl az valami miatt nem vállalja a nevét. Miért? Lám, Napocska vállalta.
Szerintem abba kellene hagyni ezt a piszkálódást, hogy ne errõl szóljon a babanet. Gitinek meg azt tanácsolom hirdessen a babaruha rovatba, akkor nem lesz gond, mert az azért van! Ott lehet hirdetni !
G.Ági
G.Ági
 


Gabi!

Csak egy ötlet:
úgy nem lehetne megcsinálni a topicokban a rendrakást, hogy pl.
az Ötletek, tippek alatt nyitsz egy KARÁCSONY topicot
és az alá bemásolod az ebben a témában már megnyitott topicocat, akkor könnyebb lenne a keresés és talán nem nyilnának felesleges topicok.

Babanet Társalgó: Errõl - arról: Karácsonyi ajándékötletek
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/284/6658.html?1030701235" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/284/6658.html?1030701235[/url]

Babanet Társalgó: Ötletek, tippek: Unnepi készülõdések, avagy hogyan születik pl.: egy meghitt karacsony este
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/39/380.html?1008853940" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/39/380.html?1008853940[/url]

Babanet Társalgó: Anyaságról: Karácsonyi jókívánságok
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/275/460.html?1009150804" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/275/460.html?1009150804[/url]

Babanet Társalgó: Gyermekek: Ünnepek - Karácsony
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/279/1988.html?1008858098" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/279/1988.html?1008858098[/url]

Babanet Társalgó: Gyermekek: Karácsony gyermekszemmel
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/279/432.html?975793708" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/279/432.html?975793708[/url]

Babanet Társalgó: Errõl - arról: Nekem tetszett! Avagy (karácsonyi) ajándékötleteink.
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/284/1957.html?1023714845" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/284/1957.html?1023714845[/url]
Névtelen
 


Szárnya nõt a babanetnek!
Hurrrrrráááááá!

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Mariann, azt hiszem, az volt a baj, hogy nagyon lassan jött le. Remélem, nálad is szárnya nõtt a babanetnek.
Éva, nagyon jó lenne, ha ne lehetne állítani a hozzászólások sorrendjét, sajnos itt erre nincs lehetõség.
A topikösszevonásról ismét csak azt tudom mondani, hogy ez nem kis munka, ezért nem vállalok határidõt, de jogos igény, hogy áttekinthetõbb legyen a tásalgó.
Napocska, az jó ötletnek tûnik, hogy új téma nyitáskor kiírja a hasonló nevû témákat. Hogy mennyire megvalósítható, azt viszont nem tudom. Az engedélyezést én nem szeretném, nem elsõsorban a munka miatt, hanem mert tartani szeretném magam a lehetõ legkisebb beavatkozás elvéhez.
Gabi
szerk
 


Gabi, lehet valami összefüggés hogy 10 esetbõl 8x a babanet oldalára lépva fagy le a gépem? vagy ez csak véletlen?

Míra
Míra
 


Míra, én ezt sajnos nem tudom. Nálam nem szokott elõfordulni.
Gabi
szerk
 


Kedves Gabi!
A babanet fõoldalon a gyerekek után járó ellátásról szóló link hibás. Jó lenne, ha megkeresnétek az oldal utódját, sokat segítene.
Köszi!
Névtelen
 


Kösz a jelzést. Sajnos új kormány, új honlap, egyelõre nem tudom, hol van (van-e) ilyen jó összefogaló ezekrõl az ellátásokról.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!
már próbáltam magam regisztráltatni, de az e-mail címemre nem érkezett még meg a jelszó. Most mi a teendõm?

Próbálzam ismét, de akkor kiirta, hogy erre az e-mailre már történt regisztráció.

Vagy vmit rosszul csináltam?

Köszi, Phaedra

phaedra.phaedra@freemail.hu
Phaedra
 


Szia Gabi!
Mi van a Társalgóval? Ha a fõoldalról meghívom, nem jelenik meg a jobb oldalon semmi, minden lekérdezés azt mondja, hogy nincs új hozzászólás.
Ezt a topikot is véletlenül tudtam csak elõhívni.
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, mi történt. Remélem sikerül minél elõbb megtalálni a hiba okát és elhárítani. Borzasztó rejtélyes az egész.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!!!

Már megint bénáztam egy sort.........

A Ladányi Peti ÚJ albumában az utolsó hozzászólást töröld légyszi, mert már megint iszonyú nagy lett !!! Én olyan béna vagyok!!
Bocsi, ha már ott jársz, kivennéd a topic címébõl az "ÚJ" szót? Mert ugye, régi album nincsKép Szóval, legyen légyszi: Ladányi Peti albumaKép Ha nem gond perszeKép)


Olvastam, hogy fél órán belül lehet törölni !!!! Hogyan?????? Akkor nem zaklatnálak, ha tudnám...Kép


Köszi : Ladányi Kata
LadányiKata (ladán
 


TÖrölni nem lehet, hanem módosítani a hozzászólást, úgy hoyg rámész a hozzászólás fejlécében az edit-re. Kéri az azonosítót és a jelszót, és a saját hozzászólásodat engedi módosítani. Tehát csak regisztrált eflhasználóként elküldött hozzászólást lehet s ha jól emlékszem 15 percen belül. Tehát ennek nem az a célja, hogy utólagosan módosítgassa az ember a hozzászólását, hanem elküldi, megjelenik, kiderül hogy valamiért nem jó, és azt módosíthatja.
Gabi

A társalgó rendben van, tehát nem tapasztaltatok hozzászólás eltûnést stb?
szerk
 


Igen, rájöttem, hogy hol lehet módosítani, de már túlléptem a 15 percetKép Kitörölnéd nekem azt a nagy képet? + a hozzátartozó szöveget. Amúgy is rosszat írtamKép

Köszi: Ladányi Kata

Nem tapasztaltam ilyeneket.
LadányiKata (ladán
 


Látom, kitörölted!!!

Köszönöm a gyors intézkedést!

Ladányi Kata
LadányiKata (ladán
 


Szia Gabi!

Szeretném átírni a mail címemet, de nem tudok rájönni hogy hol. A profilomban nem egedi.
Segítenél?
Vagy valaki aki tudja hogy hogyan kell.

Köszi
Hajni
0611viki
 
 


Szia Gabi!

Én tapasztaltam hozzászólás eltünést.
Szerintem nem kizárt, hogy én csináltam valamit rosszúl!
Az errõl-arról/lakályos otthon-ba írtam, ill. képet akartam feltenni. A kép sikerûlt, de a szöveg eltünt. Viszont, ha megnyitom az "elmúlt napon"-t ott feltûnik az elveszett írás, viszont az olvasásnál csak a kép és utánna a pótlólag beírt szöveg.
Remélem nem érthetetlen amit írtam.
Már tettem fel képet, de elfelejtettem, hogyan kell csinálni, most is nagyon nehezen sikerûlt. Leírnád hogyan kell.
Köszönöm: TÁgi
tÁgi
 
 


Hajni, a mail címet csak én tudom átírni. Írd meg a régit is és hogy mire változzon.
TÁgi, én nem láttam különbséget. A dokumentációk között van a formázás, benne a kép felrakása is. Úgy biztos menni fog. Amit el lehet keverni, hogy nem a képfile nevét kell megadni, azt mejd feltöltéskor kérni fogja, hanem egy tetszõleges szöveget, ami majd magyarázatul szolgálhat a képhez.
Gabi
szerk
 


Köszönöm. Már megoldódott a problémám.
TÁgi
tÁgi
 
 


Szia Gabi!
Az szeretném kérdezni, hogy ha az új üzeneteket lehívom a szegedi topicban oda van írva Berend Anita tegnap esti 22.34-es hozzászólása. Ugyanakkor, ha rákatttintok, nincs a topicban. Úgyanígy, ha a fõoldalról közelítem meg, akkor sincs ott.
Tegnap hasonlóképpen jártam az egyik hozzászólással. Az én készülékemben van a hiba?
Köszi:
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Gabi!
Köszi, mailt küldtem.

Szia
Hajni
0611viki
 
 


TÁgci, ha ilyen jellegû hiba elõfordul, akkor a hiba biztosan nem nálad van. Én már semmilyen nyomát nem találtam Anita csütörtök esti hozzászólásának. Kösz a jelzés, megpróbáljuk kideríteni hogy lehet ilyen.
Gabi
szerk
 


Gabi!
Most megpróbáltam lehívni az utolsó 6 napot az új üzenetekben, ott is ott van. Nem kötözködés, csak kíváncsi voltam rá, és gondoltam megírom.
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Ágci, igazad van. Sajnos nem tudom, hogy ezeket az indexeket hogy építi föl, valószínûleg ott történt valami.
Állítólag az adatátvitelkor elõfordulhat, hogy az egyik fájlt módosítja, a másikat még nem. De okosat nem tudok mondani.
Gabi
szerk
 


Elnézést kérünk az újabb leállásért, de most legalább tudjuk mi volt a baj: kevés hely s diszken.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!

Szeretnelek megkerni, hogy az "ismerjuk meg egymast.." alatti Afonya Reka babaja c. topicbol a pucer kepes hozzaszolasomat legyszives torold, most olvastam, mik tortentek itt, es olyan rossz erzesem lett tole. Koszonom elore is: Ildiko

/ezt: Ildiko (afonya) 2002 Augusztus 18 vasárnap - 15h 31/
afonya
 
 


Koszonom a gyors intezkedest.
afonya
 
 


Szia Gabi!
a keres-kínál topicban a babakocsinál hirdettem egy Roan babakocsit ezen a néven(dorikacska),el tudtam adni másképp légyszíves töröld a hírdetést!Köszi:Dóri
dorikacska
 
 


Gabi!

Nalam minden egyes topicnal a kov. scripthibauzenet jelenik meg:
randNo nincs definialva, s mindez a 282. sorban
Aztan hibakereso tiltasa utan csont nelkul megy tovabb.

Mas site-oknal semmi hiba, csak Nalatok. Masnak nincs ilyen baja?
-Ildiko
afonya
 
 


Bocsi, nem mindig ugyanannal a sornal
afonya
 
 


Ildi,
ma este nekem a babanet minden egyes oldalánál ez van. Gondolom vmi szerverhiba. Néha szokott lenni, bár már elég régen fordult elõ.
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet: