Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt mindenkinek

Na ma ritka szarul vagyok :(
Gabi a kérdésedre válaszolva így bandukolva a 12. hét felé egyáltalán nem érzek javulást :?
Sőt a nehéz kezdetek után még inkább visszaesést tapasztalok.
Ahogy itt ülök és támasztom a fejemet, azon gondolkodom, hazarohanjak -e kiengedni a rókát. Itt bent még sosem álltam ilyen közel hozzá. Eddig ha ettem, legalább egy kicsit békén hagyott, de most már a folyamatos evés sem segít :(

Bea, Ádi nagyon cuki. Hihetetlen, hogy a mai technika mikre képes.
Hát igen, egy bizonyos képbeállítást én is hiányoltam… :oops: :lol:

Kata, belevaló csaj vagy :D
A kollégák kérdésére a válasz tök egyszerű: NEM.
Nekem is beletelt vagy 2 évbe, míg megtanultam itt bent nemet mondani, de ki kell jelölni az önfeláldozás határait

Sziszi, számomra is aránylag korán kiderült, hogy beköltözött a kis lakó a rövid ciklusom miatt, és én is úgy érzem, vánszorog az idő. Persze nem akarnám én sürgetni, csak a 12. hétig… :wink:

Andi, bent a két főnököm tudja, ráadásul a most szeptemberi divíziós beszámolóra már ki is vettek a jövő évi szervezeti diagramból, és odaírták a pozim mellé, hogy open. Na ez egy kicsit szarul esett. :( Még akkor is, ha tényleg ez fog bekövetkezni…

Meli, szegény drágám, jobbulást kívánok! Ez a róka elhagyta a zebra barátját, így szingliként annyira nem szívesen látott vendég…
Remélem azért apa a zörrenés ellenére ápolgat! És biztos vagyok benne, hogy a full harmónia is hamarosan visszatér hozzátok. :D Puszi

Málna, képet legkorábban okt. 5-én tudok prezentálni, akkor kell először UH-ra mennem. Tudod, a dokim nem kimondottan UH-fan…
A cicim nagy, a hasam nagy (lassan beérem apáét, de még nem hagyom ám le…), a nadrágjaim és szoknyáim cipzárját már csak félig húzom fel, és rácibálom a felsőt. :?
Kismamaruhát még nem akarok venni, babonából sem, meg azért sem, mert a 12. hétig nem akarom nyilvánosan reklámozni itt bent, mire készülök

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Málna: Ha nem lenne Máté otthon , lehet Apa is ugyan úgy állna az ajtó előtt és várná :wink: :lol: Nag meglepi lesz nekik akkor, hogy láthatják egymást este. Hát még neked!
Nem mondtam a dokit, mert nem került szóba, de most mondom hétfőn 10 óra, kórház, új doki, vizsgálat...aztán?????

Nika: Be sem kell menni ha ilyen közel van a kórház, majd átugrik a doki meg a szülésznő hozzátok :roll: Vicc volt
De jó, hogy nem kell messzire menni,azért.
Meli:jaj, hogy mindig kerülgetnek ezek a nyavaják, nem ilyen rókára gondoltam, mikor elkértem őket. Körözöttel vagy a tojással nem volt baj? Többiek ettek belőle? Igyál sokat, ha tudsz nehogy kiszradj nekem.
Apát meg tessék kiengesztelni, ki fog így ápolgatni.?
Tessék pihengetni, elfáradt a szervezeted lehet ezt jelzi ezekkel a nyavajákkal.
Pusza

Andi
candi
 
 


Musz: minek kismama ruha? Ott vannak Apa cuccai, míg le nem hagyod pocakban jók lesznek. Rosszullétből már tényleg sok nálad is, nem fontos ám megvárni azt a 12.hetet, ezt remélem a rókák is tudják.
Munkahelyeden azért gondolom fenntartják a helyedet és csak átmenetileg leszel open. Ugyi?
Én ha félig húzom fel a cipzáraimat, leesik a gatyóm, ezt hogy oldod megha hirtelen fel kell ugrani valamiért? :roll:
Vagy így csábítasz? 8)

Andi
candi
 
 

 
 

Sziasztok!!!Köszi az együttérzést!!!!!Sajnálom Ági,hogy ilyen sz@rul vagy,de a picikéd legalább tuti ott van!!!!Hát igen,a róka így magányosan nem a leginkább szívesen látott vendég!!!

Málna,akkor nektek sem kell messzire menni,ha a szemét szemetelőkkel találkozni akartok....én fel vagyok teljesen háborodva....az meg,aki nem szemetelni megy....hát igen,ez is egy érdekes helyzet,ti meg mindent tudtok,láttok...jó lehet!!!!Apának nagyon jó kis meglepi lesz,hogy Máté is megy!!!Biztos örül nagyon!!!!!Az én drágám most közölte telefonon,hogy mindjárt kifolynak a szemei és nagyon szipogott közben...hát mit mondjak remek..én hányok,ő meg taknyos....mondhatni a helyzet magaslatán állunk.....

Bea szívem...a kisfiad egy tündér!!!!Teljesen elérzékenyültem!!!!Ne aggódj,hogy még a popsija van lenn,majd befordul,ha már ki akar jönni!!!!!

Candi,ma jött először a festő...ha az időjárás kedves lesz hozzánk,akkor jövő hét pénteken fognak végezni....majd küldök foto!!!!!A cickafark teát ihatod nyugodtan,de pé után már kevesebbet!!!Biztos ami biztos....

Nika,nagyon jó,hogy neked van a közelben kismamatorna,nekem majd Pestre kellene felutaznom....valszeg kihagyom....inkább keresek olyan helyet a közelben,ahol tartanak jógát kismamiknak...én azt úgyis otthon is szoktam csinálni!!!!

Többieknek puszi

Kép Kép
meli1118
 
 


Egy kis különleges tudakozó

- Üdvözlöm XY vagyok, miben segíthetek?
- Találtam a telefonkönyvben egy szakaszt, amiben az volt írva, hogy szakmai tudakozó és a maga száma volt ott. Ez mit jelent??? Tudnak nekem munkát adni???
- Nem hölgyem, ez azt jelenti, hogy ha páldául Miskolcon szeretne egy képkeretezőt, akkor én azt megkeresem önnek.
- Hát nekem csak 8 általánosom van. Milyen munkát tud adni?

- A megjelenítendő névhez mit írjak?
- A nevét...
- Amit a szolgáltató adott nekem?
- Nem... amit a szülei adtak magának...

- Kérem, akkor vegyen elő egy papírt és ceruzát, és akkor lediktálom Önnek...
- Kisfiam, hozd ide... Nem, ne a tollat, a bácsi ceruzát mondott...

- Nyugodjon meg, központi probléma van, nem az Ön készüléke hibája!
- Hanem, másé?

- Milyen típusú a készüléke?
- Nekem sajnos csak fekete telefonom van...

- Azért kaptam csekket, mert fizetnem kell?

- Kapható például az Ericsson A1018-as dominó csomaggal.
- Ez milyen márka?
- Ericsson.
- Hányas?
- A1018-as.

- Az a problémám, hogy távirányítóval nem tudom a telefonom kikapcsolni...

- Vettem egy telefont 2 éves hűségnyilatkozattal, de sajnos a hűségem tovább tartott, mint a készülék...

- Le szeretném tiltani az előfizetésemet!
- Ellopták, vagy eltűnt?
- Hát, az úgy történt, hogy a telefon beleesett a mosdóba, mivel vizes lett kivettem belőle a kártyát, szétszedtem a telefont, és kiraktam az erkélyre száradni. Ezután a kártyát lefújta a szél, és most ezért szeretném letiltani...

- Kűggyön má' nekem csörgődallamot!

- Van egy új 3210-esem, a feleségemnek pedig egy féléves 3210-ese. Nem találom a töltőm, használhatom a feleségemét?

- Jó napot kívánok, XY vagyok. Miben segíthetek?
- A csengőhangom állítsa hangosabbra!

- Itt pecázgatunk a haverokkal, és mindegyik megkapja az SMS-t, csak én nem. Lehet, hogy amiatt, mert én árnyékban ülök?

Kép Kép
meli1118
 
 


sziasztok csajok:)

Melikém, jobbulást, és Apával tessék kibékülni:)
Málna, biztos, nagyon fog örülni Apa:)
Képzled csináltam egy kulcsos szekrényt hétvégén, de jól elrontottam, úgyhogy vennem kellett egy másikat:)
10 perciiiiig? Hát ma 5 percig mértem 36,6 volt, piri sehol azt hiszem a 43 napon vagyok.
Jövő héten egész héten szabin vagyok, ha nem lesz semmi megyek dokihoz aztán konzultálok vele.
Musz, sajnálom, hogy rosszul vagy, de lesz ez jobb is.
Bea, a gyerköc egy édes drága, bárcsak már én is itt tartanék:)
Puszi mindenkinek

Kép
Kép
nektarin
 
 


A CIB Bank hitelügyintézői által feljegyzett gyöngyszemek:
>
>
> -A munkaviszonyom folyamatos, de megszakításokkal.
>
> -Lehetne úgy visszafizetni, hogy két nyár alatt és akkor, amikor én
> mondom?
>
> -Kezes, meg ilyen hülyeségek kellenek?
>
> -Most szűnt meg a munkanélküli viszonyunk.
>
> -Van telefonos vezeték
>
> -Én az öcsém nővére vagyok.
>
> -Három idő alatt szeretném visszafizetni.
>
> -És ez a hitelkérelem mennyi idő alatt folyósul meg?
>
> -Hogyan lehetne hozzájutni ehön a hitelhön?
>
> -Hogy is megyen ez a hitelösszeg?
>
> -Az Internetről letölthető munkáltatói igazolásnak mi az e-mail címe?
>
> -És a hitelhez nem elég, ha valaki csak úgy fel akarja venni?
>
> -Inkább átadom a telefont a férjemnek, mert most húzták ki az egyik
> fogamat
>
> -Akkor holnap majd megadom a faxszámlaszámot.
>
> -És ha van egy házam fedezéknek?
>
> -Szóval jövedelem mindenképpen kell hozzá?
>
> -Én minimálra vagyok bejelentve, de a számlámra érkeznek a nagy lóvék.
>
> -Vezetékes mobiltelefont nem fogadnak el?
>
> -Jelenleg nincs munkaviszonyom, de ha lenne, kb. hatvan nettót keresnék.
>
> -Ez a nettó hatvan..... ez nettó hatvanezer, vagy bruttó?
>
> -Azt szeretném megkérdezni, hogy van-e olyan hitelük, ami engem érdekel.
>
> -Öt év, az sok lenne. Inkább tíz legyen!
>
> -Érdeklődnék, hogyan működik ez a személyi kőcsön, vagy mifene!
>
> -Az újságból izéltem ki ezeket a hitellehetőségeket......
>
> -A vezetékes telefont mobil formájában elfogadják?
>
> -Ha a szomszéd telefonszámát adom meg, az nem jó?
>
> -És akinek zsebtelefonja van, az mi'csinájjon?
>
> -Hát errű' nem vó't ám szó a reklámba', hogy munkaviszonynak is kell
> lennie!
>
> -Nem tudom, jogosult lennék-e erre a hitelre, mert hát elég messze lakom.
>
> -Akkor ehhöz munkaviszony is kell? Mióta kő' köcsönhöz munkaviszony?
>
> -A hitellel szeretnék kapcsolatban érdeklődni.
>
> -Engem a gyorssegély érdekelne, amit reklámoznak.
>
> -Nincs munkám, nincs fedezetem, milyen hitelt tudna ajánlani?
>
> (THE BEST!!!!)
>
> -És mennyi a havi nettó jövedelme?
> -Tippeljen jó, mert nem vagyok egyedül!
>
> -Egyedül, vagy adóstárssal, igényelné?
> -Egyedül a férjemmel.
>
> -A legkisebb felvehető összeg háromszázezer forint.
> -Nem baj, én úgyis csak százötvenezret szeretnék.
>
> -Vásárlásra szeretnénk felvenni kölcsönt.
> -Mit vásárolnának?
> -Valami nagyot.
> -Mire gondol pontosan?
> -Hát, nagyobbat.
> -Lakást vásárolnának?
> -Nem, hát azért akkorát nem!
>
> -Érdeklődnék az után a bizonyos hitel után!
> -Milyen hitelt szeretne?
> -Hát asztat én honnan tudjam, azért telefonálok, hogy megmondja!
>
> -Nekem százezer forintra lenne szükségem.
> -A felvehető minimális hitelösszeg háromszázezer forint.
> -Akkor nézzünk mondjuk négymillió forintot.
>
> -Az probléma, hogy a telefonszámla a nagymamám nevére érkezik?
> -Nem probléma.
> -De a nagymamám már meghalt.
>
> -Háromszáz, vagy háromszázötvenezer forint legyen az igényelt hitelösszeg?
> -Hát. Jelöljük meg a háromszázötvenezret. Mint a Vágónál, hö-hö.
>
> -Mennyi a jövedelme?
> -Hatvanötezer forint.
> -És Ön hol dolgozik?
> -Nem én igényelném.
> -És ki igényelné?
> -Az élettársam.
> -És ő hol dolgozik?
> -Az élettársam?
> -Igen.
> -Siófokon.
> -Név szerint tudná mondani?
> -Asztalos János.
> -De a munkahelye nevét kérném!
> -Az enyémet?
> -Nem, az élettársáét.
> -Ez egy siófoki cég.
> -Értem, de mi a neve?
> -Asztalos János

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


helló Mindenkinek !

olvastam valahol, hogy egy"világrengető" hancúrozás is előidézhet ovulációt !

a páromnak annyi nagyméretű pólója van, hogy nekem a kilencedik hónapig is jó lesz :)

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


zebra és róka - most ez két kedvenc állatom :lol:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Hát apa cuccaiban elég érdekesen néznék ki - nem igazán felelnék meg a céges öltözködési protokollnak (mert nálunk ilyen is van ám...) :shock:

Amúgy a gatyám nekem is lecsúszik - hívja a gravitáció, szóval a feltápászkodás a helyemről kisebb előkészületeket igényel :roll:

Vvviki, tényleg jók ezek az állatok, de csak és kizárólag akkor, ha duóban lépnek fel :D

Köszönöm a vicceket, jókat mosolyogtam :D

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Itt vagyok,megint!!Csináltam egy nagytakaritást,és most végeztem!
Bár még az ablak nincs kész!
De már nem volt rá ENERGY-im. :x
Na mindegy!Azt majd akkor,ha nem süt a nap!
Megyek főtt kukoricát enni!!
Örülök,hogy mindenkinek tetszik Ádi!
Nekem is tetszik,hogy ilyen HUSI,és nem csonti!Azt nem szeretem!
Majd még jövök!Puszi!

Kép
bea27
 
 


Én viszont megyek..fúj vásárolni.
Olyan szép az idő, szeretném, ha ilyen lenne karácsonyig, el tudjátok ezt valahol intézni?
Puszika

Andi
candi
 
 


helló !!!

a melóból hazafelé betértem egy gyógyszertárba és olyan tesztet kértem, amely a vizeletből megmutatja az ovulációt
4.000 szép magyar forint ! öt alkalomra elég, de a gyógyszerész nem tart ilyet, mert nem viszik
van egy másik, a mikroszkópos fajta, az csak 2.000 forint
férfi gyógyszerész volt és aranyosan mondta, hogy nem kell izgulni, össze fog jönni :shock:
náluk veszem az Elevitet, már ismernek mint a rossz pénzt :lol:

j

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Málna, nem lehet, hogy egy vírus garázdálkodik körülöttetek ?

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok?
Van egy 15 hónapos fiam, Marci és most indul a kistesó project.
Az előző terhesség alatt és előtte 1 hónappal én is szedtem vitamint (Pregnacare), lehet hogy most is elkezdem.

Meli, vvviki nagyon jók voltak a viccek:)

A pocakosodóknak jó pocakosodást, a várakozóknak drukk!

Anna és Marci
KépKép
Kép
anna78
 
 


Jó reggelt!

Anna
Kép Mielőbbi babásodást kívánok.
Majd írj többet is magadról, hogy jobban megismerjünk :wink: :wink:

Candi
ha rendeled a jó időt karácsonyig a mi környékünkről se feletkezz meg. Tudod Nógrád megye :wink: Én is el tudnám viselni.

Musz
sajnálom. :cry: Ez olyan érdekes, nekem volt mind két nemű gyerek már a pocimban, de már most kijön, hogy mind külön-külön egyéniség. Nagy humbuk ám a csillagjegyről alkotott általánosítás, nekem mind a 3 halak, és mégis mások. Ennyi ideig egyik gyermekem sem zaklatott, mint ez a kis csibész ott bennt. :cry:
Most már azért többször jelzi, hogy ott van a pocimban, de ezek még most olyan gyengécske mozdulatok :D de akkor is olyan jó ilyen jeleket kapni. :wink:

Meli
remélem most már ujra visszatért a full harmónia nálatok :wink:
Ma mit főzöl? A második fogás érdekel. Fogalmam sincs mit kéne kotyvasztani.Azt gondoltam naívan a tegnapiból majd marad, erre francokat semmi :(

Nektarin
úgy sincs még párja Mamennek :wink: :wink: Na mit szólsz? Voltak itt már egy páran akik késői pé.-ből jó sokadik napon produkáltak szép csíkos tesztet :wink:

Icus
merre vagy, jelentkezz!!!!! Mensi alapján bőven Te is lehetsz már kismama :wink:

Na, majd napközben bővebben. Olyan rossz, hogy írás közben nem lehet visszalapozni :evil:

Szép napot mindenkinek:Gabi 15+2

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jó reggelt!
Gabi: rakott krumpli, töltött paprika, mit szólsz, jöhet másodiknak?
Ha megtalálom az illetékest feltétlenül lefizetem, hogy titeket se hagyjon ki a jó időből :wink:
Anna: persze, hogy csatlakozhatsz, mesélj magatokról, azt már látom, hogy milyen gyönyörű fiad van.
Málna: na megérkezett rendben Apa? Volt nagy öröm?
Meli: jobban vagy? Apa jól leápolt? :wink:
Bea: kipihented a takarítást? Ablakpucolást igazán meghaghatnád másnak!
Musz: nem akarnál pocis fotót tenni esetleg? Most már biztosan több látszik a biztosítótűnél, befőttesguminál :wink:
Dóri:merre vagy? Mi újság Tüncivel? Fickándozik?
Akinek nem írtam,azt is pusz, most futok egy kis melóra.

Andi
candi
 
 


Kis plutó!
A kis csibészt már ilyen hamar jelez neked, az olyan jó. Én is nagyon vártam már.
Akkor a február nálatok is egy jó ünneplős hónap lesz. Torta torta hátán. Olyan jó a nagy család.
Mit érzel milyen nemű lesz a kiscsibész?

Anna!
Üdv köztünk. Mindent bele.

Candi!
Jó munkát! Apuval jó szorgoskodás.:)

Meli!
Kéne valami vitaminkúrát tartanod, mi lesz veled kicsi lány ősszel télen amikor mindenkit szinte elkap a baci.
Vigyázz magadra. Pihenj a hétvégén.

VVViki!
Eszméletlen drága minden sajnos :(
Hozzon szerencsét a gyógyszerész bácsi. Csak ne görcsösen.

Bea!
A nagy takarítás még nekünk is hátra van, majd októberben talán .
Szülés elött meg anyuék már bevállalták a takarítást.

Puszi Mindenkinek

Kép
nika04
 
 


Nika
Hol azt érzem, hogy fiú, hol azt, hogy lány. Inkább fiúnak érzem :) Nem tudom. Még mindíg azon agyalok, hogy nem is akarom megtudni, legyen meglepi.
Ugyan ki fogom bírni? :roll:

Candi
köszi a "közben-járást" :wink: :wink:
Tegnap tepsis krumplit csináltam májjal, olyan jól esett.
A savanyú gombaleves az már biztos :wink: Az mellé a paradicsomos lőve.

Musz
a pocis képet én is szeretném megnézni :shock:

Dóri
Te is rég raktál fel képet a pocidról :( Nem baj ha nem sok minden van rajta. Én is magamnak fotózom ám :D A poci belefér, a többi meg úgysem számít...

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Nika
Hol azt érzem, hogy fiú, hol azt, hogy lány. Inkább fiúnak érzem :) Nem tudom. Még mindíg azon agyalok, hogy nem is akarom megtudni, legyen meglepi.
Ugyan ki fogom bírni? :roll:

Candi
köszi a "közben-járást" :wink: :wink:
Tegnap tepsis krumplit csináltam májjal, olyan jól esett.
A savanyú gombaleves az már biztos :wink: Az mellé a paradicsomos lőve.

Musz
a pocis képet én is szeretném megnézni :shock:

Dóri
Te is rég raktál fel képet a pocidról :( Nem baj ha nem sok minden van rajta. Én is magamnak fotózom ám :D A poci belefér, a többi meg úgysem számít...

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Már megint szívat a rendszer :oops: :oops: :evil: :evil:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Musz
hogy vagy ?????

Anna
üdv a táborban !!!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Jó reggelt

Hát vagyogatok...
Tegnap kibarátnőztem magamat, sőt még sütögettünk is, a fokhagymát (amúgy imádom), most visszafogtam, mert ég tőle a gyomrom, de ezt leszámítva jólesett.
Figyelem: recept következik:
Amit csináltam (25 perc alatt, mert későn estem haza az irodából, volt nagy kapkodás), mindenkinek ajánlom, mert gyorsan megvan, és fincsi:
Megsúroltam egy jópár krumplit, és héjastól bepakoltam alufóliába öket, majd be a sütőbe, 160 fokon, légkeverésen 45 perc alatt puhult/főtt/párolódott meg.
Eközben az anyutól kapott cukkinit kb 1/2 cm vastagon felkarikáztam, megszórtam sóval, bossal, paprikával, illetve egy kevés olívaolajba nyomtam egy fokhagymagerezdet, összekutyultam, és beleforgattam a cukkiniszeleteket.
Egy pohár tejfölt sóval és minimális fokhagymával ízesítettem, ez lett az öntet a krumplira.
Amíg beszélgettünk, a cukkiniszeleteket kisütöttem - kint az erkélyen raclette-izén (tefalos, még anno nászajándékba kaptam), frissen ettük a grillezett zöldséget, hozzá az addigra elkészült krumplit, az öntettel. Ja, és az aljába a lapátkákba lehet sajtot tenni, klasszul megolvad, az is finom.
Nagy sikert aratott, egészséges, nem hízlal (ha nem 20%os tejfölből készül, mint az enyém :shock: )
És folyamatos émelygés mellett is el tudtam készíteni. Bár az is igaz, hogy amikor kinyitottam a fűszeres szekrényt, nagyon rám akart ugrani a róka, de nem hagytam.
Szóval a fentieket ajánlom második fogásnak, nem először csináltam, eddig mindenkinél sikert aratott (kivéve apát: 2HOL A HÚÚÚS?!" :roll: )

Pocis kép - hát valahol elhagytam a gépemet, azt hiszem, anyuéknál, a bulgáriai élménybeszámoló után, ha rátalálok, fotózunk apával.

Vvviki, szívesen elküldöm neked a maradék ovu tesztjeimet, én anno a DM-ben vettem, de a 4,000 Ft szíven ütött, az enyém nem volt ilyen drága. :shock:
Ha jól emlékszem, 3 origi csík még megmaradt.
Csak írj címet.

Anna, welcome :D

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Sziasztok!Csak beköszöntem!Sajna nagyon fáj a fejem,meg nagyon kómás vagyok,igy ma azthiszem már nem jövök!Hacsak nem délutánra jobb lesz!
Mindenkinek SZÉP napot!
Bea

Kép
bea27
 
 


Bea: javulgass,alukálj, biztos az időváltozást érzed.
Én is rögvest megfagyok
Musz: fini lehetett, izé hiányában én csak a krumplit tudnám elkészíteni,de az tuti megkóstolom. Sok még a munka?
Barátnő most tudtam meg a hírt, vagy már megosztottad? Apa nem is kapoot vacsit akkor?Vagy volt dugi husod a számára?
Plútó: valami egyéb rakott,mondjuk kel, nem jó? Vagy valami rántott zöldség, mondjuk tök, cukkini? Vag rántott sajt?
Azokat mondom amit most hirtelenjében be tudnék falni.
Nika: köszi dolgozgatok, aztán remélem este nem hullik el Apa idő előtt.
Holnap jönnek Anukámék hozzánk délután elmegyünk a helyi utcabálos buliba, kiváncsi vagyok, még nem voltam.
Ti mit csináltok a hétvégén?

Andi
candi
 
 


Bea, jobbulást!
Az én fejem is majd szétmegy, de lekváros derelyével kúrálgatom magamat a'la Gastroyal. Fincsi

Andi,
teszek fel képet az izéről 8) :wink:
tényleg hasznos jószág
Kép

Hétvége:

Szombaton apa a kollégáival a főnöke esküvőjére megy - az ara szintén terhes, 2 héttel idősebb nálam. Rólam még nem tudnak az ő munkahelyén, de a lány -szintén kollégájuk - annyira rosszul van, hogy ő kénytelen otthon fogadni a rókát, így aránylag korán lebukott :D
Mi nyúlgyerekkel kettesben fogunk otthon szombatozni :D

Vasárnap egy barátnőmmel ebédelünk, elvileg múlt héten pénteken kellett volna felköszöntenem a szülinapi partiján, de nem bírtam elvánszorogni, így most bepótoljuk. Azért ezúttal sem az az ereszd el a hajamat típusú buli lesz... :roll:

Az utcabál klassz dolog, jó szórakozást kívánok!

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Musz: köszi a tanulságos képet, , főleg ez a hol kapható link tetszik, most már az elkészült kajcsiról is jöhet a kép, sőt a munkafolyamatról is :wink:
Nem lesz rossz hétvégéd akkor neked sem,de Te miésrt nem mész a lagziba? Bár akkor nyúlgyerek árválkodna, vagy őt is lehetne a szupi pórázán vezetgetni? Na jól elcseverésztem itt magamban.
Jók ezek a barátnős klubbdélutánok, én is szeretem az ilyeneket, nektek meg gondolom most főleg van mit megbeszélgetni.
Többiek eltüntek? Nagyon hétvége van ma, vagy mi..
Tényleg Musz: jók a Gastr.kaják? Tegnap kaptam egy étlapot és elég jól hangzanak az ételek.
Na most már az én fejem is fáj, megek ebédölni.

Andi
candi
 
 


Sziasztok,

Csak gyorsan bekukkantok, hétvégén visszaolvaslak Titeket, hát nekem még mindig nem jött meg a piri, 36,6 voltam ma reggel, most nagyon kíváncsi leszek, jövő héten hívom a dokit aztán meglátjuk remélem hamar kapok időpontot.
Azért azt hiszem a hétvégén nem jön meg csinálok még egy tesztet, de úgysem lesz semmi.
Puszi mindnekinek

Kép
Kép
nektarin
 
 


Andi, a Gastr. rendben van. Nem vagyok kimondottan válogatós, eddig még minden elfogyott tőlük az utolsó morzsáig.
Az adagok normál méretűek, nem maradtam éhes az ebédjük után.

Ja, és egyértelműen jobbak mint a semmi, mert én ugye mostanában nem főzök... :oops: 8) :D

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Nektarin: jó hétvégét neked, szerintem sem ártana egy teszt tőled, mégérhetnek kellemes meglepetések, tudod :wink:
Musz: aztán miért nem főzöl? Csak nem elrontottad a gyomrodat valamivel? 8)
Én sem vagyok válogatós,csak a kifőzdei kaják / bár ezek már másak/ nem nyerték meg eddig az orrom tetszését.
De ezt lehet, hogy kipróbászom.

Andi
candi
 
 


Sziasztok Lánykák!

Akkor ahogy igértem..... :lol:

2005.08.22-én 11ó 25p-kor 4300g-al és 56 cm-el megszületett DÁNIEL :lol:
a képen 4-5 órás...
Kép

másfél hónaposan...
Kép

6 hónaposan...
Kép

8 hónaposan
Kép
Kép

10 hónaposan
Kép

1 éves kiscsibész Kép

torta1 Kép

milka (boci) torta
Kép

na és még egy ráadás... a multkor kb. fél órán keresztül autózott, brümmögött egyszercsak nagy csend... nézem, h milyen turpisságot csinál és ez a kép tárult elém :lol:
Kép

Kép
Kép
mókuska
 
 


Mókuska: köszönjük a képeket. Csudi jók! Főleg ez az utolsó. Kidőlt a munkában a fiatal ember :wink:
Most mát még szumpatikusabb lett a milka torta, ki kell próbálni.
Én kívánok mindenkinek kellemes hétvégét, betegeknek jobbulást, pihenőknek jó lustizást, és mindenkinek jó társaságot!
Sziasztok!

Andi
candi
 
 


Most már még szimpatikusabb :oops: :)

Andi
candi
 
 


Sziasztok, nem tudok most se sűrűn jönni szokásomhoz híven :oops: .
Após az én gépemen tervezgeti a lakásunkat, konyhabútor stb. ugyanis segít nekünk. Jó ötletei vannak, úgyhogy csak alkosson nyugodtan.

Nika, szegénykém úgy megsajnáltalak mikor írtad, hogy "az én párom eltűnt". Itt vagyok ám, amikor tudok jövök. Nem vagy egyedül :D .

Voltam ma én is kismama tornán, nagyon tetszik, csak 500Ft/hónap és heti kétszer van. Még a jógára akarok majd menni. Remélem ha élesbe megy majd a dolog képes leszek odafigyelni arra, hogy mit tanultam :roll: .

Valaki kérdezte(ne haragudjatok már nem emlékszem, hogy ki :oops: ), hogy kinél voltam 4dim. uh-on. Jelentem a Bácskainál. Jó volt csak nagyon kellett hegyezni a fülünket, hogy halljuk amit mond.

Na egyenlőre ennyi, majd igyekszem jönni, tudom mindig ezt mondom :oops: . Nika veled vagyok :) !

Puszika mindenkinek!!!!
vikike_
 
 


Sziasztok,ma én sem voltam,mert délelőtt dolgoztam nagyon szorgalmasan,délután pedig háziasszonykodtam,főztem borsólevest és sütöttem szórós túróst a'la Kata,de én turbóztam rajta,imádom a mazsolát+raktam bele vaníliás pudingport és rumaromát....mit mondjak....nagyon jó lett!!!!Komolyan büszke vagyok magamra,megtanultam sütit sütni!!!!!!!!!És az egész receptet csak úgy érzésre csináltam,nem is néztem a szakácskönyvet!!!!!!!Legközelebb muffint sütök!!!!!
Nem írok senkinek külön,mindenkinek sok sok puszit küldök!!!!!!
És persze jó éjszakát,ha lesz egy kis időm,holnap jövök!!!!!Sziasztok

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!Bár már nincs itt senki!Na mindegy!
Mókuska!!Nagyon CUKI a baba!! :lol:
Még Apának is tetszett!!!És az már nagy szó!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Én is valami ilyesminek képzelem el Ádit,mint a Dani!De aztán ki tudj,hogy milyen lesz!
Nálatok kire hasonlitanak a gyerekek??
Ezeket a GYÖNYÖRŰ kék szemeket,hogy csináltátok?? :shock:
Nekem is ilyen kell :!: :!: :!: :!: :!:
Nektarin!DRUKKOLOK a teszthez!
Málna!!Hol vagy két napja :?: :?:
Dóri :?: :?: :?:
Többiek :?: :?:
Már minden rendben van!Jól vagyok,bár még este fájt egy kicsit a fejem,de már jobb!Mára én is elköszönök!
Jó éjt mindenkinek!

Kép
bea27
 
 


jó estét !!!

hogy vagytok ???

megyek tévét nézni, holnap indulnak az esélyes napjaim.. :wink:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Hétvége révén mindkét gyerek felébredt 1/2 7-kor... :? Persze mikor oviba kell menni.... :lol:

Mamen
Gratulálok a pozitiv teszthez!!!

Bea
Nagyon édi Ádi baba! A 4D-s képeket én is nagyon sokszor nézegettem -Liliről mert ez a huncut Dani nem hagyta magát fényképezni akárhogy is szerettük volna :wink: Lili rám hasonlit, Dani inkább az apjára viszont a szemüket tőlem örökölték mindketten :wink: A szép szin mellé mindkettőnél gyöngyörü hosszu szempilla is társul :wink:

Musz
Nekem is uilyen rachlette sütőm van! Mi is nagyon szeretünk rajta sütni. Én mostanában már a palacsintát is ezen készitem :wink:

Nektarin
Sztem gyanus vagy... korai lehetett a tesztelés :wink:

Üdv az ujaknak...
Bocsi, h csak ennyit irtam és nem szóltam mindenkihez, de egyrészt még reggel van, másrészt már elfelejtettem tegnap óta, h mit irtatok :oops:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!

Mókuska, nagyon aranyos a kisfiad:)

Muszkuru, nagyon guszta a recept, szerined sima sütőben is meg lehet csinálni? Amúgy nálunk is apának a hús a mindene....Azért lehet, hogy megkóstolná:)
Mi most költöztünk ide Verőcére családi házba, előtte a szüleimnél laktunk. NAgyon jó ez az önállóság, csak még rengeteg dolgot kell csinálni a házban és a ház körül. Most jönnek majd barátaink segíteni, mert a kerítést csináljuk. Igazából már hetek óta ez a téma, de csak hétvégénként van ideje a páromnak. Fakerítés lesz, akácfából, már az oszlopok és keresztrögzítők fenn vannak, most a kerítéselemeket csiszolják (félgömbfa), aztán remélem jövő hétvégén fel lehet tenni.
Én most fogok főzni, de nem olyan egészségeset, mint ti! A fiúknak pörkölt kell meg főtt krumpli.... A dolgozóknek kell az energia:)
Úgyhogy nekünk ez lesz a hétvégi program!
Mindenkinek jó hétvégét!

Anna és Marci
KépKép
Kép
anna78
 
 


Sziasztok!

Egy kis életjelet adok magamról.Kicsit pörgösek a napjaink mostanában,de hétfőn remélhetőleg be tudom pótolni a lemaradást.Ma pl.esküvőre megyünk,ugyhogy bele is kell húznom,hogy elkészüljek.
Még annyit,hogy Anna,üdv közöttünk.Nagyon szép a kisfiad :D

Mókuska!
Dani képei mellett sem tudok elmenni szótlanul,nagyon édi :D :D

Mindenkinek jó hétvégét :P ,és bocsi,hogy csak ennyi voltam :oops:

KépKép
takido
 
 


Sziasztok!
Mi ez a nagy szótlanság?
Sehol-senki?

Anna
jó munkát nektek!

Takidó
jó mulatást! Hová mentek esküvőre?

Én is selejteztem egy kicsit :wink: Azután ha elalszik a kicsikém indulhat a vasalás, ha igaz végre utólérem magamat :shock: , de jó is lenne :wink:
Ja, persze azért most is megy a mosógép....

Kellemes hétvégét mindenkinek:Gabi 15+4

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Mókuska
nagyon klassz kisfiad van ! nagyon jó az a kép, ahol a "mester "megpihent

szép idő van felénk, de fúj a szél, itt az ősz
jövő héten már 32 éves leszek ! ez már gombócból is sok :lol:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Nektarin
mi lett a teszt eredménye ? NAGYON DRUKKOLOK !

Anna
nagyon szép a kisfiad ! üdv a topikon !

ma húsleves és gyümölcsfőzelék lesz ebédre

körkérdés : Ti híztatok az Elevittől ? nekem csak az étvágyam lett nagyon jó tőle, de sajnos, nem sok hízás lett belőle

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


helló !!!

hol vagytok ????

szurkál a hasim jobb oldalt, ha ez peteérés, akkor be kell cserkésznem a páromat :wink:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Mókuska gyönyörű kisfiad van, bár én mindig csodálattal nézem Lilikét is a kis képen, nagyon szép hullámos haja van, irigylem :) .

Én is üdvözöllek Anna és csatlakozom a többiekhez, nagyon szép a kisfiad neked is :D ! Sok sikert a következő szépséghez!!!++++++++

vvviki a kérdésedre válaszolva én nem híztam semmit az Elevittől, sőt egyáltalán nem híztam még sajnos, pedig már nem ártana valamit felszednem gondolom én.

Na puszi mindenkinek megyünk babázni, további jó hétvégét!
vikike_
 
 


Sziasztok!

Teszek fel még képet Marciról.

Vvviki, én nem Elevitet szedtemaz előző terhesség alatt, hanem a Pregnacare-t, de szerintem majdnem mindegy. Nekem azt mondta a doki, hogy a 12. hét után ne szedjem, hogy ne hízzak el és a baba se legyen óriásbébi. Úgyhogy én nem sokat szedtem a vitamint, mert a 12. hét előtt meg állandóan hányingerem volt. Kép Marci és Apa

Anna és Marci
KépKép
Kép
anna78
 
 


helló Mindenkinek !

Anna
gratula Marcihoz !
én mindig is rettegtem a hányástól és a vérvételtől, most pedig alig várom !!!!!!
én több mint 4 kilóval születtem és 61 cm voltam, nem tudom, a babám milyen lesz majd

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok,

Hát még mindig sehol se a piri, viszont 10 perces hüvelyi hőmérőzés után tegnap reggel 36,8, ma 36,9, hát én már semmit nem értek. Na majd holnap reggel tesztelek egyet, az lesz a 47. napom, nagyon kíváncsi vagyok, most vagy jöjjön meg vagy legyen már valami.
Puszi mindenkinek
Holnap jövök, bár szabin leszek egész héten, rámfér, azért mindképp jelentkezem.
Mindenkinek nagy puszi és durkkoljatok:)

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok!Bár itt hétvégén nagy a pangás,azért én gondltam,hogy bejelentkezek!Voltunk ma at OUTLETBEN,és vettünk nekem pár pólót,meg 2db melegitőnadrágot,amibe majd tornázhatok!Igy már akár holnap hivhatom is a csajt! :?
Nektarin!Ugyanez volt nálam is ami nálad!"Vártam" a mensit,de nem jött!!Hála..............!Viszont nekem a hőm már nagyon stabilan állt 37,1 nél!Jó pár napon keresztül!Nagyon sokára mutatta csak ki a teszt,de én is ÚGY voltam vele,ahogy Te!!Most vagy jöjjön meg,vagy NE!!Viszont én a számban mértem a hőmmel a sima hagyományos higanyos hőmérővel,(direkt olyat vettem),mert azt hallottam,hogy a digitális nem pontos!Jó lenne,ha már mutatna egy két csikost!SZORITOK!!! :wink:

Kép
bea27
 
 


Sziasztok, eléggé pang hétvégén a topic, azért írok.

Bea, hová fogsz járni tornázni? Hallgatta már apa a pocidon keresztül Ádika szívverését?

Nektarin, nagyon drukkolok, hogy holnap reggel zebrás teszted legyen, Mamennek úgysincs párja.

Tényleg Mamen, nem jelentkeztél a pozitív teszt óta! Mi van veletek?

Sziszi, remélem minden renden veletek! Jól vagy? Ugye nincs már barnázás?

Meli, mi van veled? Aktívan elkapod még mindig apát?

Mókuska, aranyosak a képek Daniról. Remélem majd mindenki tehet fel ilyeneket a saját babájáról!

Málna, ennyire lefoglal apa, amióta hazajött? Mi van veletek?

Puszi, megyek, lassan lejár a mosás.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?