Új privát üzeneted érkezett!

hajam:

Kép

szerelem

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

uncsitesók

Kép

Cassy kutya

Kép

Kép


Kép
ibm
 
 


Ibm:csak óvodás szombat van a suliban-iskolalátogatás,ismerkedik a sulikkal,hova is menjen majd! :)

Leának nagyon boldog hófordulót!!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Ó,de csini vagy!

Ez az Apára nézés! :P

Nagyon jók a képek!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 

 
 

Köszi Kike!
Ja! Értem,erről lemaradtam!
Remélem fog tetszeni neki!

Krisi még az ügyeleten?

Kép


Kép
ibm
 
 


Nemrég jöttek meg Kristi,meg a Mama-úgy néz ki vírusos eredetű,így gyógyszert nem kapott ,vagyis antibigyót nem,hanem Sinupret cseppeket-gyulladáscsökkentő,meg köptető is.Csak gondolom most félhetünk,nehogy mi is elkapjuk :roll:

Ha hétfőig javul,akkor mehet oviba,ha nem,akkor körzeti doki.
Csütörtökön meg farsang-addigra csak meggyógyul!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike! Akkor vigyázz magatokra,csütörtökig bizti meggyógyul! :wink:

Mivel mindenkinek dolga van mikor én ráérek :twisted: nosztalgiáztam,mi volt tavaly ilyenkor!?

Desviki! 1 éve csatlakoztál! :wink:

Marcsi! Betöltötted a 18. hetet! Jupijjjjjjjjjjéééééééééééé


Wera! Hát ezen most is jót derültem:

[quote]
írta:
Na, Apa felkelt és rögtön jól összevesztünk. Éljen a Valentin-nap! Sad Komolyan mondom, soha nem fogom felfogni miért nem lehet az embernek megválogatni a szavait és nem úgy beszélni a másikkal mint egy darab szarral! Hát olyan nehéz ez??????? Crying or Very sad Most elment valami sulit intézni, én is öltözök és elhúzok a hobbiboltba meg mindenfelé, nem várom meg. Addigis lefoglalom magam, majd jól leordítok valakit a héven, ha tolakszik vagy valami... Twisted Evil Nagyon pipa vagyok!


De azért miután kibékültetek megvettétek Bugri Nóri szuper babakocsiját is! :wink:

na most megyek én is a dolgomra!

Du. elakarunk menni a Corába mert még holnapig baba-mama akciók vannak és olcsók a hammok!

Én nem is mondtam,hogy elromlott az autóm! :twisted:
Egyik nap elindultam a dm-be de lerohadtam 5X,ahogy elvettem a gázról a lábam leállt,most a szerelőnél pihen!
A motorban ment tönkre valami,talán ma kiderül az ára,ami gondolom horror lesz!
:cry:
Most Apa átment a szerelőhöz mert persze Áron ülését benne hagytam! :oops:


Majd még este benézek!

Szép napot mindenkinek

Kép


Kép
ibm
 
 


Csak lesek hogy milyen pangás van, aztán rájöttem hogy hétvége van! 8)

Ami
Nagggyon király lett a hajad! Jobban is érzed így magad, ugyi?? :wink:
Azok a szánkózós képek Kép
Tökjó h Áron is megszereti lassan a sétákat! Nálunk akkor van baj ha nem tudunk lemenni! Kész rémálom. Képzeld! Újabban visongva örül ha kimegyünk az ajtón. Sokszor szoktunk csak átmenni a szomszédhoz csicseregni vagy le a 7-re a másik kisbabához és majd' kiugrik a kezemből örömében. Na de mikor aztán jövünk vissza, indul a hiszti :twisted:


Kike
Sajnálom a betegséget! Remélem nem kapjátok el és kiskópé is hamar meggyógyul!

Márti
Kérlek ne haragudj hogy leemmáztam Leádat! :oops: Javítottam is utólag, de lehet h még láttad!! :? :lol:
Boldog hófordulót nektek!

Dittke
Tüneményesek a csupi-fotók! Ott is van harapdálnivaló husi rendesen!! :lol: :wink:

Teó
Tami milyen komolyan segít apának építeni a házat! :D Annyira cuki! :D
Vendég
 


Ami

Nosztalgiázgatsz?? :lol: Jah, tavaly ilyenkor még nem is sejtettem mi vár rám! :twisted: :lol: :lol: :lol:
Autó monnnyon le! :evil:
Vendég
 


Ibm:sajnálom az autót! :?

Á,elfelejtettem,mit akartam még! :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Mártikám!
Ha a közelembe lennél ösze-vissza és vissza-össze csókolnám a két kezedet a sült túrógombócért! :lol:

Lea nagyon cuki! Főleg az utsó képen,ahogy a tévén mereng!!!

Evelyn!
Eliot nagyon cuki!!!! Képet! Képet! Képet!

Krisinek és Vercsinek jobbulűst! Remélem Domi nem kapja el!

Tami Macesz nagyon szép!

Izát is meg tudnám harapdálni, főleg az utsó képen!

Werus!
Örülök h Bugri Cica jól aludt!

Orsikám!
Köszönöm kérdésedet jól aludtunk, 9 előtt elaludt és 7kor kelt a pernahajder, vmior fél 4 körül evett.

Emma kép?

Katus!
Tesónak kitartást! Te sokat tudsz majd neki segíteni!
Apának jó utat a távolba!

Kriszti!

Buksisimi neked!

Amikám!
Szuperek a képek! Atomjól nézel ki!

[quote]1 írta: éve csatlakoztál!


Éljen! Éljen! Éljen!
20150601134430
 
 


Ja,igen,a frizura dolog-na igen,nekem is nagyon el kéne menni fodrászhoz,de csak húzom az orrom-pénz,meg idő,meg utálom,mikor ott mossák a hajamat :roll: Pedig nagyon töredezett a vége,na meg csak lóg bele a nagyvilágba :roll: szóval-ronda-na!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Utoljára az esküvőmön voltam fodrásznál,és akkor néztem ki jól :oops: az pedig nem most volt :roll: :?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Wera!

[quote]J írta:ah, tavaly ilyenkor még nem is sejtettem mi vár rám!

Kép

Igen,azóta tök jó kedvem van!
Úgy utáltam ezt a barnát!

Kike! Én azt szeretenm a legjobban,pont mondtam a fodrásznak,hogy az a legjobb az egészben,meg mikor masszírozza!
hmmmmmmmmmmm

Még egy fotó (most pótolom amíg nem voltam :lol: )

Így hammoltunk most:



A kocsim nem lett kész,ülés itthon,viszont áront Anyu bevállalta úgyhogy ketten megyünk Apával,így hamarabb megjárjuk!

Na megyek mert sose érünk oda!



Kép

Kép Kép

Kép


Kép
ibm
 
 


Pár kép
Kép

Kép

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2009.02.14 13:47-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk egy nagy sétából. Make up-ok közül választhattam az évfordulónkra :lol: . Apa biztos azt akarja, hogy csini csaj legyek! :) Egy alapozót és egy szempilla spirált választottam (mást nem is igazán használok, és mostanában ezek is elmaradtak.

Ami!
Nagyon jó a hajad...és persze a többi kép is!
Sajnálom a kocsit!

Lizy GYÖNYÖRŰEN ebédelt! Rég evett ilyen gyorsan, cirkusz nélkül. Kapros halas krumplit kapott, és mind a 200 sec perc alatt lecsúszott neki!

Mi is fincsit ebédeltünk...rizs és bambuszos-kókusztejes-zöldcurrys csirkét.....nyammm....

Még lehet hogy délután is megyünk el...a nagy bevásárló központba, apácska fényképezőt akar nézni, na meg a telefonomat is vissza kellene vinni, mert bemondta az unalmast, pedig tavaly májusban vettük. De így legalább még garis!

d.dodó
 
 


Áron és Lacinkó is nagyon édesek!

d.dodó
 
 


Dodó!
A rizs és bambuszos-kókusztejes-zöldcurrys csirke receptjét tessék feldobni a receptesbe.

A kapros halas krumpli üveges v. te csináltad?
20150601134430
 
 


viki!
A zöldcurryt pasztaként lehet itt kanpi zacsiban, és annak a hátulján volt a recept...nem tudom, hogy olyan pasztát lehet e otthon kapni! :( Mert abban van a fűszerezés is, szóval még só se kell hozzá, csak olaj, víz, a csirke, bambusz darabkák, és 200ml kókusztej.

Lizy ebédje most üveges volt, de tuti fogok majd én magam is ilyet csinálni, mert anya is azt mondta, hogy tengeri halat eget már főzve...vagy ha rántok magunknak, és leszedem róla a panírt.

d.dodó
 
 


sziasztok!

Leának boldog hófordulót!

Kike remélem mielőbb meggyógyul Kristi!

Kriszti fel a fejjel, bizti rossz lehet , de hát egyszer majd csak véget ér.

Ibm nagyon szupis lett a hajad, tök csini vagy! :) És aranyosak a szánkózos képek!

Wera de szupi hogy Norci ilyen édes kiscsaj volt. Biztos gondolta mostmár eléggé kikészítettem anyát, kicsit hagyom pihizni! :D :D

Lackó fickó szépséges mint mindig! És már narancsozik is! :)

Kike én is sajnálom a pénzt a fodrászra, pedig nagyon elkéne menni, mert szörnyen néz ki! Töredezett, hosszú, és már festésre szorul. De most megfogadtam hogy jön a tavasz, kicsit fel kell frissíteni magunkat! Ennyi nekünk is jár! :wink:

Kép
linda24
 
 


Ami: allat a hajad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Wera: annyira jo, hog aludt Nori!


Kike: Kristinek jobbulast!


Ez a LAci fiu iszonyat cuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon-nagyon meghatódtam, amikor visszaolvasgattam, amiket nekem írtatok... Igazán jólesik, hogy ennyit gondoltatok rám, olyanokis, akik nem ismernek engem.

Végül csásszárral szültem, a méret az egy tényező volt, emellett túl is hordtam Marcusunkat, nem ment sehogy lejjebb, a feje pedig még nagyobb a valóságban, mint jósolták, féltekakomplikációktól, méhszáj még ké nap túlhordásnál is totál zárt volt, így valószínűleg jobban jártam, mint mondjuk egy vákuumos spontánnal... :? A műtét pedig nagyon emberi, nagyon szép emlék, lehet ezt így is csinálni. (Csak jó orvos, szülésznő és gárda kell hozzá és egy szerető férj az ember fejénél. ) Aki pedig azt állítja, hogy így nem válik úgy anyává az ember, vagy effélét, annak elmesélném, hogy két percre hozták utána oda Bogyeszt hozzám, és nekem ennyi elég volt, hogy örökre elköteleződjem neki és úgy megszeressem, ahogy nem is képzeltem, hogy lehetséges. :oops: :cry: A császárseb borzalmas volt, egy napig iszonyúan fáj, de az volt a legrémesebb, hogy csak másnap egy körül mehettem le a Kicsimhez... Rögtön rásírtam a kobakjára, és akkor is majdnem bőgtem, mikor egy fél órára elvitték fürdetni. Kész, ez tényleg szerelem, korábban elképzelhetetlen érzés, nem is tudom leírni, és nekem tényleg egy perc elég volt hozzá. Persze ezen Ti már átmentetek, én most élem át nagyon intenzíven:)

Most persze dolgoznak a hormonok, de Tesó ezt előre megmondta, tegnap nagyon nehéz volt, ma kicsit jobb, bár hagyott aludni is a Manó. Küzdünk a tejciért, de a helyzet javulni látszik (és ez még csak a 4. nap)

Külön köszönöm Védának a sorait, nagyon aranyosak vagytok.

Csatolok képet. :)

Kép


Kép

Úgy szeretem!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Julcsi gyönyörű Marci, kívánok nektek sok egészséget és örömet ezzel a kis csöpséggel! :)

Kép
linda24
 
 


"Aki pedig azt állítja, hogy így nem válik úgy anyává az ember, vagy effélét, annak elmesélném, hogy két percre hozták utána oda Bogyeszt hozzám, és nekem ennyi elég volt, hogy örökre elköteleződjem neki és úgy megszeressem, ahogy nem is képzeltem, hogy lehetséges. "

Bocs, félreértések elkerülése végett ezt nem nektek szántam, hanem azoknak, akik ilyeneket állítanak. Sajnos sok ilyet hallottam... :( Néha elkerülhetetlen ez az út, és ha a baba vagy mama érdeke ezt kívánja, akkor jobb így. Szerintem.

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Julcsi: meghato amit irsz es nagyon igaz! Orulok hogy mindezt megelheted/ megelhetitek.
A hormonok meg jo sokaig dolgoznak....de nem bajj sirj amikor sirhatnekod van, nevess, pityeregj minden aminek kell jojjon ki, lesz meg sokszor nehez, de mindent felejtet ez az edes kisfiu!
AMr alig varom hogy nagyobb legyen es megolelgethessem!

Szep napokat! Es pihenj amikor cak tudsz!
Vendég
 


Sziasztok!

Én dögrováson, menni is alig bírok, fáj a derakam, de nem kicsit.
Ülni pedig katasztrófa. Az egyetlen elviselhető póz a négykézláb. (mondjuk ennek legalább Zsolti örül :lol: )

Itthon kicsit feszültek vagyunk, Zsuzsi várta az apját, egykor felhívta, hogy mikor jön már, persze nem jön, állítólag beteg. (nem akarok rosszmájú lenni, szerintem másnapos, tegnap amikor beszéltünk, nagyon nem volt józan) Egymással veszekszünk feleslegesen!

Viszont Marci bogyesz gyönyörű, ettől máris jobb kedvem lett!

Kép
Kép
patr
 
 


8)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.07 10:24-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.07 10:25-kor.
Vendég
 


VKata: nem TAmi, hanem Teo:)
De ertettem:)


Kepzeljetek holnap fitnesszelni megyunk Aelkoval, elvileg, ocsem jon egy haverjaval Annazni:)
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.07 10:25-kor.
Vendég
 


Patti: annyira utalom amikor ilyen egy ugymond felnott ember, nem gondol arra hogy mennyire faj ez a kislanyanak.
Jobbulast a derekadnak!
Vendég
 


ahha:)
nem gaz!

MEg szuleidnel vagytok? Fejed? Ugyeles ment neki?
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.07 10:26-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon édik a képek!

Kike! Kristinek jó lett a frizurája! Majd megszokod te is! Örülök, hogy van gáz újra és hogy fűt is!

Julcsi! Nagyon aranyos kisfiad van!

Ma etettem Jázmint tejpéppel, épp egy hatalmas kanállal tettem a szájába amikor tüsszentett! Minden csupa tejpép lett. Még tőlünk másél méterre a padló is csupa pöttyös lett, a ruhám, az övé, a hordozó, a szemüvegem, az arcom! :lol: Szóval kandi kamerába illő!

Patr! Jobbulást!

Én is ma vettem hajszínezőt. Majd jövő héten megcsináltatom. A hajammal is kezdeni kéne már valamit, de még nem szántam rá magam. Most hajgumit vettem, mert Jázmin állandóan tépi.

Délelőtt jót sétáltunk a piacon.

Örülök, hogy Nóri jól aludt.

Ju eszembe! Jázmin is egész jól aludt. Mostanában mindig kelt olyan 1 körül szopizni, aztán aludt reggelig. Tegnap vettem neki Jó éjszakát tápszert, azt kapott este és így 4-ig aludt. Hátha vissza tudom hozni a régi alvását. Reménykedem!

A kiságyat most raktuk le, mert felállt és lepakolt a pelenkázóról. Még jó, hogy nem esett ki.

Kép
szly27
 
 


Látom Tesóék megelőztek, de azért én is hozok képeket az első találkozásról :)
( A tesónak kop-kop-kop úgy tűnik jobban megy a tejkérdés :))

Kép Marcival

Kép

Kép

Kép Helycserés támadás :)


És néhány Adél is becsúszik ( ő minden mással törődött, mint Marci )

Kép


Kép

Kép Húgunkkal

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
andkata
 
 


Adel draga! Olyan szep!
MArci is am! Julcsi nagyon jo szinben van! Orulok!
Jo ha a tejecske alakul!
Vendég
 


Veda??????????????????????????????
Minden ok?


Bondi: birod meg? Forditas sikerult????
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttünk,vettünk 45 hammát Áronnak,csúszásgátló tappancsokat a kádba és egy Fisher Price zenélő telefont!
Annyira jó ruhák voltak tök olcsón,de ami tetszett vagy kicsi volt vagy baromi nagy!
Kabátot akartam neki 800 ft volt!
Hát még a kismama ruhák!
Tudtam volna választani!
A babakocsik viszont fosok voltak,mind1ik!

Julcsi! Jaj de szépen leírtad,hogy mit érzel és ez így helyes! :wink:
Annyira szép,formás ez a Marci baba!
Az eleje sajnos elég fárasztó és nehéz,de ahányszor ránézel erre a tünemény babára minden "rosszat"elfelejtesz!
Köszönjük a fotókat és továbbra is minden jót nektek! :wink:


Kata! Neked is köszönjük, Adél is gyönyörű! :wink:

Tami! De jó! Végre kettesben el tudtok menni,ez szuper! :D

Patr! Sajnálom,jobbulást!
Akkor gyönyörű szemű Zsoltikának ma jó napja van! Kép

Szegény Zsuzska! :cry:
Tényleg nem tud gondolkodni,hogy mit érez ilyenkor a lánya! :cry:

Most mennem kell Áronozni!
Még este megpróbálok benézni!
Jók legyetek!
Nálunk már megint szakad a hó!
Kocsi még nincs kész,de azt mondta a szerelő szerencsém volt,mert ez úgy is történhetett volna,hogy semmi baja,leállítom és mikor újra elindítom leáll és már nem indul el!
Az 300.000-be került volna! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Hát kivi vagyok így mennyi lesz!


Kép

Kép


Kép
ibm
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.07 10:26-kor.
Vendég
 


Marci baba gyönyörű-még egyszer hatalmas gratula!

Remélem nem valami nyavalya kerülget,de ma nagyon nem jó a gyomrom :?

Vercsi jól érezte magát a suliban,ami még jobb-két gyerkőc is az oviból abba a suliba akar menni-jó lenne ha egy osztályba kerülnének,könnyebb lenne nekik.

De egyenlőre szerintem ez a suli vezet,lesz majd még itt is nyílt tanítási óra-arra már én is megyek. :) (ha nem jön közbe semmi betegség) :?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Szegény Kristikém nagyon beteg,szinte állandóan folyik a könnye,és nagyon náthás-na meg lázas,most is 38.2 neki. :cry:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Na, ismét hazaértünk! Leadtuk a telefonomat. Azt mondták kb 2 hét! :? Még jó, hogy van egy másik teló ideiglenesen.

Julcsi!
Tényleg nagyon szépen leírtad mit érzel!
Gyönyörű Marci baba.

akata!
Nagyon jók a képek!

Patr!
Sajnálom, hogy fáj a derekad!
És szegény Zsuzska.... :( mit érezhet ilyenkor?!

d.dodó
 
 


Kike jobbulást szegéy Kristinek! örülök hogy tetszett a suli Vercsinek!

Adél gyönyörű!!!!!!

Kép
linda24
 
 


Akata! Nagyon jók a képek, nagyon szép a kisasszony! Az jutott eszembe, hogy húgotoknak milyen jó lehet most. Azt sem tudja hová menjen babázni. Bőség zavara! :lol: Én imádtam menni annak idején. 6 gyereket babáztam végig, mindent csináltam velük etetéstől kezdve a fürdetésig, mindent és imádtam!

Kép
szly27
 
 


Szép napot :P
Köszönöm, nagyon hálás vagyok, hogy hiányoltok, jól esik.
Mikor is jártam erre utoljára? :cry:
Úgy, de úgy hiányzik a társaságotok... :cry:
Füstjeleket jöttem adni. Egy nagy kupac teendő, nyűgi 7 éves és 7 hónapos, valamint egy nyűgi, de Valentin-nap alkalmából -is- simulni vágyó Apus mögül jelentkezem :roll:
Valamikor leszek, de hétfőig tuti nem :cry:
Mindenkinek millió puszi, és szép álmokat, már aki fog aludni éjszaka :wink:
Vendég
 


Véda:jó hogy jöttél!
Sajnálom sok nyűgit,akik körülvesznek!
Remélem hamarosan tudsz jönni,kevesebb nyűgivel a hátad mögött!

Ibm:akkor hasznos volt a körút!Örülök neki! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Ami!!! Jaj, de szép vagy!!! Örülök, hogy így jobban érzed magad!

Adél csodaszép kislány!! Marci meg nagyon bájos kisfiú!!

Véda! Szegényke! Miért nyűgi a banda?
Neked legalább a férjed simulékony...Én ezt kaptam Valentin napra:






Bár nem ünnepeljük a Valentin napot, sose tettük, de egy szál virágot szoktam kapni...ma már ezt sem. Ez van!

sz.andi
 
 


Viki lázas is volt ma, hihetetlen nyűgös, ölben jó neki(sose volt ilyen) én meg rettentő fáradt.
Apa meg éjszakás!

sz.andi
 
 


Andi gyere hozzánk dumcsizhatnánk! Nálunk is éjszakás apa, és a kisasszony meg már alszik, úgyhogy itt unatkozok egyedül! :? Úgy utálom mikor éjszakás!

Kép
linda24
 
 


Vikinek sok gyógypusszancs!

Kép
linda24
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?