Új privát üzeneted érkezett!

Szia Leko!

Már akkor is "gyanús" voltál amikor először leírtad az adataidat. Most amikor a fényképet is feltetted akkor megbizonyosodtam róla, hogy ismerjük egymást! Együtt voltunk a vajúdóban a kislányom a fiad előtt született nemsokkal. A kórházban is beszélgettünk.

Kriszti

Teszek fel egy képet magamról (esküvői 2006.09.02-én) és a picurkámról. Közös fényképünk még nincsen, de majd pótolom.

Kép Esküvőnk 2006.09.02 Kép Eszterke

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


Sziasztok!!

Tegnap voltunk cirkuszban,annyira jó volt!!!Alex az első részt végig bámészkodta,a második felében meg szunyált.Az első sorban ültünk,a porondmester ott mosolygott rajta.Nem zavarta őt semmi!!!

Szia lekó!

Szülinaposoknak utcsólag boldog napot!!!!

Darázs:Nekem a fiam keményen allergiás rá,mindenhova visszük a szurit. :oops: Ha megcsípi,akkor leáll a szíve.

tejkiütés:Nekünk is elmult,az egyik napról a másikra.Most kezdjük a koszmót.

MANDALA: Anyósod tud vastag,ujjatlan hálózsákot varrni??

tuza edit
 
 


Kép ilyesmit szeretnék

tuza edit
 
 

 
 

Ki vállalkozik nekem pár kép felrakására,ha átküldöm emailban??
Nekem nem akar összejönni.Minden más képet fel tudok rakni,csak a fiamról nem.
Ha valaki vállalkozik rá,akkor dobjon egy email címet légyszi.Köszi!!!

tuzaedit@gmail.com

Kérdés volt a hordozó:Az enyém rühelli.Nincs el benne tíz percet sem,csak a kocsiban.Ennek ellenére, most abban aludt el.csoda.Nincs szívem kiszedni belőle.

tuza edit
 
 


Edit
Küldjed!

sabine85@freemail.hu

Leko
Üdv a csapatban!

Hordozó
Nálunk használatban van...a kevésbé hisztizőt bele lehet tenni és lábbal ringatni...
Vendég
 


sabine:Küldtem és köszi.

tuza edit
 
 


Edit: ami ruha anyósom megvarrja... még azt is ami nem ruha... :) Bármi megoldható...

Megyek mert nem jutott dinnyeföld... :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


www.teszvesz.hu
www.vatera.hu

itt lehet kapni használtat is, az ára 15fttól csillagos égig a hintát
Hanga imádja

Kép
sziszike77
 
 


Edit képei

Kép a legszebb pillanat

Kép a 3 fiú

Kép így a legjobb aludni

Kép na még egyszer
Vendég
 


Edit
Le kell kicsinyíteni a képeket, akkor simán fel lehet rakni...
Vendég
 


horvviki!

köszi a tapasztalatokat! ja, én is eléggé "tejes" vagyok :? , egyébként már ma sokkal jobbak a pöttyök, mint tegnap. :lol:

húúú, valami hinta-megoldásra én is ráállítottam a páromat, mert ő egy igazi mekk-mester. A babaágyat is ő rakta össze fából, szóval a mi babánk is imád himbálózni-rezegni-mozogni :lol:

nálatok még mindig van védőnő-razzia? :lol: :lol: nálunk eddig kétszer volt, de nem nagyon hiányzik :roll:
itt a topic-ban minden kérdésemre kapok választ, ugyhogy ezúton is köszönöm mindenkinek!! :D :D Kép
nora80
 
 


Sabine: köszönöm!! Tudom,hogy le kell kicsinyíteni,de a program amivel csinálom ide nem jó.mindig visszadobja.Most kajtat valamit hozzá a neveltfiam.De legalább megnyugtatott,hogy nem én vagyok teljesen hülye,hanem a gép szórakozik velem.

MANDALA:Légyszíves kérdezd meg,hogy ő mennyiért varná meg,mert kaptam már rá jó ajánlatot,de inkább "ismerősnek" vinném a pénzt.
Még egy kérdés hozzád.Kiváltottad a nagycsaládosok igazolványát?????????

A védőnőm már 4 hete nem volt.nekem hiányzik,sok mindenre kapok tőle választ.

tuza edit
 
 


Sziasztok!

Bocs, éppen csak visszaolvastam, csak egy infó. Itt nézzetek körül pihenőszék ügyben. Én innen rendeltem és 3 nap alatt megjött. Ha megnézitek még használtat se nagyon kaptok ennyiért.

http://www.arzuhanas.com

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Szia Robcsi!

Te melyik pihenőszéket vetted? Mennyi volt a szállitási ktg. kb?
Mit tud?(fektethető, ültethető, játékok, zene stb) Hogyan vált be?

Köszi
Kriszti

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


Hello!

1 napig nem volt gépem és alig tudtam visszaolvasni!

Nóra: Védőnője válogatja a meglepetésszerű látogatásokat!:) Enyim nem jön egy darabig, de egyébként sem jött volna. Most meg el is törte a lábát vagy vmi hasonló szegény!

Jucu: :( ilyen sajnos mindenkivel megtörténhet! Sokszor gondoltam már, hogy hálát mondok istennek minden napért. Meg minden jóért ami velem történik. annak ellenére, hogy nem vagyok vallásos egyáltalán...

na, írni akartam méág, de mennem kell Sebihez!

mamiblue
 
 


Edit
Kicsinyítéshez:
Paint
Photo Editor
Picture Manager

IrfanView (netről ingyenesen letölthető)

Védőnő
Nálunk nincs is...
Vendég
 


Köszönöm lányok aranyosak vagytok! :)
Bkrisztike! Persze, hogy emlékszem rátok!! Nagyon szép menyasszony voltál! Eszterke is nagyon cuki. De persze mindenkinek nagyon édes a gyerkőce.
Mi is ma kaptuk a 2hós oltást, nagyon sírt szegény de viszonylag hamar megnyugodott békésen szunyált hazafele a babakocsiban. Azóta sem látok nála semmi extrát, csak a szokásos non stop anyán lógás. :) De ahogy olvastam többen vagyunk hasonló cipőben. Most is itt durmol a vállamon, mert amint leteszem és még nem alszik elég mélyen, kipattan a szeme és kezdődik a nyűglődés.
Köszönöm sziszi, néztem a vaterán már, szerintem beruházunk egybe.
Főzés. Le a kalappal előttetek, nekem sokszor fürdeni sincs időm reggel, csomószor még délben is pizsamában vagyok. :roll: Hál istennek a férjem nem is várja el, hogy minden nap meleg vacsi legyen.
Kép Dobok még egy képet Csaniról, mert most nézem, hogy szegény nagyon bandzsa az előző képen. :)
leko
 
 


vonalzó próba

leko
 
 


Halihó!

Hordozó
Én is éppen a lábammal "ringatom" Enikőmet a hordozóban...a vállam már nem bírja, folyamatosan fáj a hurcolástól, pedig Encsi még nincs 5 kiló... és pont ma vettem (rendeltem) egy pihenőszéket. Remélem nekünk is bejön.

Napirend
Éjszaka 2 szopi kb. 3-4 óránként. Délelőtt és délután a 2-2 órás sétát leányzó általában átalussza, ami tökjó, mert nagyfiúval lehet játszóterezni. Napközben teljesen rapszódikus: van, hogy szinte egész nap alszik (ritka, ált. anyóséknál mutatja meg, hogy ő milyen jó kislány :)), de olyan is előfordult, hogy egész nap 2-szer 10 perc. Ált. este felélénkül és este 7-től éjfélig aktív. Ez van. Nem tudom, mi szúrtunk-e el valamit, de már a fiunk is ilyen éjjeli bagoly (volt). Vagy csak egyszerűen átvették a mi életritmusunkat :)

De a múlt éjszaka különösen izgi volt. fél 1-re aludt el Enikő. 1 körül Beni felsírt, mert fájt a lába (talán izomgörcs lehetett). Mellénkfeküdt. Utána elkezdett fájni a hasam, beepéztem valamitől. Kb. 2 fél3-ig ültem a WC-n:shock: Mire sikerült visszaérnem a szobába, Encsi már mocorgott és ébredt kajálni. És akkor csoda, hogy nem sikerül fél 9 előtt felébrednünk :)

Leko!
Üdv itt! Te is nagyon helyes csajszi vagy Krisztivel együtt :) Meg a gyerkőcök is gyönyörűek.

Kép
Kép
pfranciska
 
 


Edit: mennyi az a csábító ajánlat? Hátha alá tudunk menni... :) :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Edit: nem váltottam még ki a nagycsaládos igazolványt, de kacérkodom a gondolattal. Mondd csak, az miért jó nekünk? :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


mandala:nem akartam itt pénzezni,de ha te igen:2800.-ért,de egyenőre csak ilyen színben,és ismeretlen.
Nem tudom,hogy igazán miért jó,annit tudok,hogy az utazás az tized annyi,állatkertben nagykedvezmény stb...ezért is kérdeztelek,hogy neked mi a véleményed.De még utána nézek még egyszer.

tuza edit
 
 


Edit: regeltem a NOE oldalán, de már rég jártam arra. Lehet, hogy a napokban ránézek. Az egyik volt tanárnőm a Szentendrei Tagszervezet elnöke, lehet hogy felhívom és érdeklődöm erről-arról. Amúgy nagyon sok gyermekprogramot szerveznek itt helyben, szóval én ezért gondoltam támogatni az egyesületet a tagdíjjal. Utazási kedvezmény annyira nem játszik be, mindenhova kocsival megyek... A múzeumi belépő azonban még jó lehet..
Most voltunk a dino kiállításon a Természettudományi Múzeumban. Kicsit hazudtam... azt mondtam Danika most lesz 6 éves, így nem kellett jegyet vennünk neki... :oops: Anyósomat ma megkérdem és a rucira mondok árat. De egy biztos, ennél szebbet varr Neked! :)
Most el kell mennem, majd elmesélem miért.... a h...e OTP olyan gáz dolgokat művel.... lányok, meneküljetek ha ott van számlátok, ez most komoly!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sziasztok

Üdv.Leko
Milyen kis helyesek vagytok együtt a csemetéddel :lol:
Veled vagyok...tegnap délután 3 ig pizsiben nyomtam olyan nyügiu volt Bálint.Jah fürödni is csak akkor tudtam. :oops:

no felkelt töki jelenésem van :lol:

Kép

Kép
jucu
 
 


Sziasztok!

Már régen voltam, de azért olvastalak benneteket minden nap.

Leko: üdv közöttünk, nagyon szépek vagytok.

Minden baba és mama nagyon aranyos és szép.

Szombaton rokonlátogatáson voltunk, este értünk haza. Ádám nagyon jól viselkedett, jó nagyokat aludt.

Most egy kicsit nyűglődik az elalvással, úgyhogy megyek.

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


nektek mi a véleményetek a külön beadható oltásokról? legfőképpen a ROTA-ra gondolok

Kép
sziszike77
 
 


dobok egy pár képet a főnöknőmről :D:D:D Kép Kép Kép

Kép
sziszike77
 
 


Sziasztok!

krisztike, leko, nagyon szépek vagytok!

Dani még mindig beteg, bár az orrából már nem jön váladék, de horkol, és piros a torka. Azt mondta a doktornő, hogy nehezen gyógyúl, mert egy felnőtt vagy egy nagyobb gyerek ilyenkor krágog, vagy köhög, de neki még hiába mondom hogy köhögjél Danikám.
Annyira sajnálom, még most is alszik, pedig délelőtt nem szokott, ha meg nem alszik, akkor nyügős és sírdogál :cry:
Szerintetek lehetséges hogy a nátha, vagy ez a megfázás ráment a pocijára? Már olyan régen fájt a pocija, azt hittem vége, de 2 napja megint fáj neki, mindig húzkodja fel a lábát, és napok óta a kakija zöld. :oops:
Azt sem tudom, hogy a nátha miatt hogy öltöztessem :roll: jó melegen, de akkor meg lehet izzadni fog :roll:
Talán az is volt a baj, hogy az én takarómat szereti, az meg jó vastag, és beizzadt egyik reggelre szegénykém. :?
csajok valaki dobna képeket, hogy milyen hintát érdemes venni? Melyik vált be, akinek már van?
Na bocsi, hogy nálam most ilyen panaszáradat van :oops: :cry:

Kép
mona76
 
 


sziszike, gyönyörű Hanga baba, és milyen csudaszép ruhái vannak :D :wink:

Kép
mona76
 
 


Sziasztok!

Most jöttünk meg 2 hónapos oltásról. Ati csak addig sírt, amíg szúrták, aztán abba is hagyta :D Ja, és megvolt a rota 1. adagja.
A lebonyolítás profi volt, pontban a kapott időpontban következtünk, a váróban senki nem is volt. Felirattam a rota 2. adagját és a meningo-t. És sajna tápszert is, mert tejci fogyóban. De azt csinálom, hoyg először a mélyhűtött tejcivel pótlok, hátha csak átmeneti ez a hiány. Sokat bömböltem a napokban, gondjaim vannak, és lehet, hogy ezért.....

Mona
Daninak jobbulást. De akkor inkább aludjon, mint sirdogáljon...

Babák - mamik nagyon szépek, kivétel nélkül... :D :D

Leko
Csani nagyon édes. Majdnem a mi Atinkat is így hívták....apának ez volt az egyik ajánlása.... :D

A bevált pihenőszékre én is kíváncsi vagyok.

Sabine
Előzetesen meg lehet tudni, hogy Ati hogy reagálna egy méh- vagy darázscsípésre? Ijesztő, amit írtak a csajok. ...

Pizsis napok - na igen, nálam is be szokott játszani.

Egyébként éjszaka sz@r volt. Borult minden, valószínűleg a kevés kajci miatt is.

Ja, és a tegnap estére szerzett dadus lebetegedett. Szóval vacsi nem lévén - mert hogy nem így terveztük gyorskaja, aztán pici bor - és ki is dőltem annak a rendje és módja szerint :D :D

Mandala
Mi ez az OTP-s story, ami miatt annyit szívsz? Mintha már múltkor is írtad volna, hogy vmi gond van... (Én a Raiffeisennél dolgozom :) , vagyis ~tam, és remélem, hogy fogok is)
Zsákocskák? Már nagyon kiváncsi vagyok. Már tök lyukas az oldalam :D

Védőnő - mostanában nem volt. Hozzánk az Önkormányzattól jöttek. Hozott a mi körzetünk képviselője egy köszöntőlapot, meg egy 10ezrest. Na és jó híreket, hogy talán lesz játszótér a környéken.

Tejmentes étrend
Megszegtem :oops: :oops: :oops: Tök ciki, de már annyira hiányzott. De most megint tartok majd egy kis szünetet, mert pettyesedtünk........

mikegirl
 
 


Hú csajok.mai nap is gáz..........
Bálint fogyott :oops: :cry: a mérleg nyelve biza lefelé esett.5600gr volt múlt szerdán most meg 5.560 és pedig szoptatom.
Most már tuti az a baja kevés neki a tejem.Ma felhívom dokinőt nézze meg délután mert sajnálom őt ahogy üvölt kaja után.
Éjjelünk ismegborult nekünk is ,de ma reggel 4.30-5-ig szopi nem mértem nem tudom mennyi volt ,majd 6-kor szopi nagy nehezen 7-kor elalvás,majd 8.15 kor szopi utána nuku alvás csak sírás...megint szopi 9.15 kor ......utána fél óra csend,majd nyügi 11.15 ig és akkor csináltam neki 100 tápit és cici után megkapta,nos 12.30 kor elaludt és azóta szunya van.
Úgyhogy azt hiszem nekem pótolgatni kell lassacskán,de megvárom mit mond dokinő este.Szopi marad és ha nem elég kapja pótlást.
Nagyon szomorú vagyok,mert azt hittem most sokkal tovább megy csak tejcivel :cry: :cry: :cry:

Nekem nem oltották be rotával!de nem is javasolta dokinő!kérni kell?hú én le vagyok maradva.......

Pihiszékről dobtok fotót?Én is gondolkodom hintán ,mert pihiszékbe magában nehezen van el ,mert ezen nincsenek kütyük amit nézhet.
LApozgattam éjjel a teszveszt de elég drágák használtan,viszont árzuhanáson tök jó árak vannak.
Megfűzöm apát egyre én is vagy kölcsibe kérem barinőmtől ,ők nem nagyon használják már.

Lányommal verstanulásba vagyunk megint,mert tanítónéni ismét elküldte versenyre.Nagyon nagy lázba ég.

Jah és képzeljétek apától kimenőt kaptam péntekre.Esti szopi után mehetek barátnőimmel lazítani kicsit.FÉlek azért tőle ,mert nem akarom a hangulatot rontani, ha netán 1 óra múlva mehetnékem támad haza.VAn még fagyóban két adag tejci ,tehát nincs vész ,de akkor is.Várom is meg nem is :roll:
Cserébe szombattól vasárnap estig apa megy horgászni a haverokkal.Jó mi,van esze a drágának ........így akarta beadagolni nekem és alkudoznia sem kell mert nekem is ad kimenőt. :lol:

Tegnap este megtudtuk ,sajnos allergiás reakció lépett fel ismerősnél és kb.10 perccel a csípás után megfulladt. :cry:
Soha nem volt eddig allergiás ,pedig anyukája szerint már csípték meg darazsak.Ott a lánya meg a férje......szomorú

Kép

Kép
jucu
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk, rakok fel képeket, ma készítettem őket. Fanni már olyan szépen elnézelődik egyedül, és így hál istennek ma sikerült simán megfőznöm :D Kép Kép

horvviki
 
 


Jucu
Ha én tápit adok Atinak, akkor azt úgy fogom csinálni, hogy egy szopi kimarad. Így van ideje feltelni a cicnek. De még nem adtam, a fagyasztóból próbálkoztam....

Segítsetek csajok. Cumisüvegből nem megy a kajálás. Próbáltam Avent1-es és Avent2-es cumit, aztán elkeseredésemben az Avent2-re szúrtam lukakat. Egy óra küszködés, és 60g fogyott az üvegből :( Szóval az lett a vége, hogy cicit kapott.
Apát felhívtam, hogy szerezzen valami cumit. A szilikonbimbin sok nagy luk van, amikor mosom, úgy folyik át rajta a víz, mintha zuhany lenne.....nyivánvaló, hogy ezek után az a cumi nem jön be, amin egy árva lukacska van......

Ja, és ma lusta diisznó voltam, semmit nem csináltam a gyerekdoki elmenetelen és a gyógyszertáron kívül..... :oops: :oops: :oops:

mikegirl
 
 


mi ma voltunk uh-on, és agyba-főbe dícsérték, hogy milyen nyugodt, kiegyensúlyozott baba! Én meg csodálkoztam, hogy ezek az én fiamról beszélnek aki itthon minden csak nem kiegyensúlyozott? :) Most is itt vergődik az ölemben. Most, hogy belegondolok ha nem itthon vagyunk tényleg jókisfiú formáját hozza, itthon meg zongorázik az idegeimen. :D
Tej. nekem is nagyon ingadozik, de elkezdtem kecskeruta teát inni, meg Sió őszilevet és úgy érzem eredményes a dolog.
Én úgy használom a pihenőszéket, hogy fölé teszem a trapézt és csani azt püföli. Néha úgy bezsong akció közben, úgy jár a lába, hogy azt hiszem mindjárt kiugrik. :) Kép

leko
 
 


mikegirl!
próbáld meg a tommee tipee cumisüveget, most kuponakciós a brendonban. én ilyenből teáztatom csanit és jobban elfogadja mint az aventet. a cumija is jobb.

leko
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, és el szoktam olvasni, amiket írtok, csak estére, mire számítógép közelbe kerülök, már nincs erőm írni is.
Főzés, takarítás részletekben, ahogy ti is írjátok. Talán a hordozókendő egy megoldás lenne itthon a lakásban.
Ma voltunk védőnőnél, 5,30 kilósak vagyunk. :lol:
Egyre nehezebb ringatni...

Gyönyörűek a babók! :D :D :D

Leko, üdv közöttünk!

A hasfájás sajnos kínoz minket, tegnap vettem Laktoherb teát, azóta jobb, remélem,a teától...

Kép
tipetupa
 
 


Viki!
Fanni olyan édes! És hihetetlen, hogy mindig így örül :)

Kép
Kép
pfranciska
 
 


Kép

Kép
tipetupa
 
 


Szia Lányok!

Kész van két zsák... indulhat a stipi-stopi.... :) :) :lol: :lol:


Nem látszik rendesen, de gyönyörűséges égbolt kék:
Kép
Kép

Ez nagyon mutatós, tele kisegérrel és lufikkal... és két boldog cicával... hisz sok-sok kisegér veszi körül:
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Ma megcsodáltam az anyagokat, amiből majd még készülnek a zsákok... hát lányok... irigykedem de nagyon... :)
Az egyik olyan bézs-homok-galambszürke keveréke... annyira elegáns..., van egy sárga, az olyan pasztell sárgaszerű, naggyon tetszik..., már készül a piros... az valami gyönyörű lesz.... de a kedvencem mostmár a TERRAKOTTA... ha láttatok már gyönyörűt..... hát......
De mondjuk nekem ez a lufis nagyon bejön! Nekünk kabátkánk van ugyanebből az anyagból és annyira jól áll a gyerkőcökön, hogy csak na! Nem annyira kényes, mint ezek a krém színek (az később nem jön ám rosszul... tapasztalat), és nagyon csinik benne a gyerkőcök.

Jucu: a rugitok anyaga annyira szép! Világoskék és türkiz keveréke... ilyen kéket még nem is láttam.... meghatározhatatlan a színe.... de sokkal szebb, mint a kutyusos rugink kékje. Nemsokára az is kész. :)

Ja, a zsákok mérete 98-as, de nekem idén télen még Encsi is hordja, aki ugye 3 éves és 101 cm.

Nap: ha kell, működik nagyobban is, akkor kb. 500 Ft-tal drágább, mert a zippzárból nagyobb kell és az drágább.

Csajok: vannak sapik 800-ért... aki zsákot is vesz, annak csak 500 Ft! Ez ám az üzletpolitika, ugye??? :lol: Mindjárt dobok fotót.

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Na, itt vannak a sityakok:

Kép

Külön-külön, közelebbről:
Kép
Kép
Kép

Jucu: csak hogy lásd, mennyire más képet mutat ugyanaz a szabásminta ha más színben, más mintával készül... Ez a lógófülű kutya sablonjára készült:

Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Edit: Babaruci: anyósom azt mondta, hogy elvállalja, bár ez tényleg nagyon árában van.

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Jó reggelt!!!

Mandala
Akkor az egyik kéket nagyon-nagyon szeretném!! :D
Szuper lett!!!! :D :D

mikegirl
 
 


Mikegirl: akkor a világoskék a Tiéd... Beletettem a neved a szatyorkába amiben a zsák lakik... :) A hogyan jut el hozzád-ot megdumcsizzuk... :)

A lufist ki szeretné? :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sziasztok!

A júniusi topicból vagyok!

Mandala!
A privimre nem válaszoltál (vagy nem kaptad meg?), ezért ittt kereslek. Szóval kérnék egy zsákot pirosban és egy hozzáillő sapit is! :lol:

Minden babábnak és anyukának jó egészséget kívánok!

Bea

Kép[/url]
június
 
 


Mandala, sapi: a sárgát kérem szépen!!! Remélem, mihamarabb útba ejtjük Szentendrét!

Mikegirl: Habermann etető (medela termék, írtam róla pár napja). Azért jó, mert ha a baba nem szopja, nem jön belőle. 3 fokozatra lehet állítani a folyás erősségét, mi a közepesen nyomjuk a pót-tejcit.

Nekünk ma éjjel volt az első apa-mentes éj, én idegeltem túl csak magam, minden moccanásra felébredtem. Persze a Kislány fél hatig aludt...

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Sziasztok!

Bocsi h bepofátlankodok csak MAndalának üzennék, h várom még a válaszát én is...remélem itt olvasod!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


mandala, ahogy látom a lányok még nemértek ide, szóval akkor gyors stipi-stopi a másik kék zsákra:lol:

Kép
mona76
 
 


Mandala
Köszi!!!!!!!!!!!! :D :D :D Apának már el is küldtem a képeket mailben. Sajna nem nagyon hajlik a Szentendrei kirándulásra, pedig én úgy szeretnék menni :cry: Monjuk az ő szempontját értem, hiszen már negyedik hete minden hétvégén bulizik - persze ez tréningként van eladva :D Még füzögetem, nem adtam fel. Ma este lemeccselem. A másik lehetőség egyébként mi? Pesten hol, merre? Ő a XIII. kerületben dolgozik, a Lehel téren van az irodaház.

Ági
Hát ez az!!! Valamit csinált Ati, de az üvegből nem fogyott semmi. Olyan, mintha szívta volna, járt a kis szájacskája, aztán ideges lett, sírt...... szerintem szívta ő, csak rossz volt a technika.....
Én teljesen ki vagyok már.....Ati nyöszörög, és minden kis hangra fent vagyok....hiába alszik a drága.....már inkább hasonlítok egy mosogatórongyra. Nem megy nekünk ez a közös szobában alvás. De ha átpaterolom a sajátjába, akkor meg a bébiőr hangjára fogok felriadni.

Képzeljétek, kerestem mesefestőt, hogy a gyerekszoba kissé egyhangú világoskék falát dekoráljuk...Ati oroszlán, így az Oroszlánkirályból választottuk ki a két kölyköt, lesz tájrészlet, meg egy fa a szoba sarkába festve. Ati ágya ott lesz a fa alatt........ 16-án jön a srác, hogy véglegesítsük a terveket meg az árat, aztán beütemez valamikorra. Azt mondja sok melőja van. Reméljük összejön, én már úgy beleéltem magam.

mikegirl
 
 


Halihó!

Sapika nekem is köllene :D drága mandala!Várom türelmesen a rugit :wink:
Barna füles , kék füleske kéne.Kedvezmény nekem is van?? :lol: :wink: vicc megéri nagyon így is.

Tegnap közölték,hogy maDiust viszik sporversenyre.Jó mi?pill ordítás van

Kép

Kép
jucu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: