Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tegnap nagyot csavarogtunk, voltunk ortopédián, jó a csípője a legénykének! :) 2 hónap múlva kontroll. És voltunk vásárolni is. Olyan jó volt egy kicsit kimozdulni, emberek közé menni. :)

Bee, Mona, Bolha, Mandala! Gyönyörűek a manók! :D

Times! de jó hogy te is jelentkeztél! Jó sűrű napjaid vannak!

Szabina! Boldog hófordulót Valentinnak, és Felipének! :D


Máté tegnap este nagyon nyügi volt, fájt a pocak :( Majdnem éjfél volt mire végre elaludt, ráadásul Gergő is úgy pörgött, mint a búgócsiga. De szerencsére anyukám Gergőt lefoglalta, elaltatta, így tudtam Mátét is elaltatni. :roll: Ő most alszik, Gergő meg nézegeti a "Tesz-vesz város" -t :) . Jó gyerek, hagy egy kicsit netezni.

miniliza
 
 
 


na, akkor a fotók... utálni fogtok, mert telerakom az oldalt, de a katalógusrendelést nem szeretvén, megpróbálom a lehető leginkább "testközelbe" hozni a rucit.

Nos akkor vágjunk bele:

Ilyen az alja, ha nagyobb gyerekre rakod, így van összezippelve:
Kép

Ügyin kizippeled, hogy zsákot csinálhass az anorákból:
Kép

Aztán összezippzárazod alul:
Kép

Majd felül:
Kép

Ilyen, ha bekuksizol alulról:
Kép

Ilyen, ha bekuksizol felülről:
Kép

A tépőzárral "bezárod", hogy ne fázzon a lába a kis dömpinek:
Kép

Puff bele a babót:
Kép

Ráhajtod a zsák elejét:
Kép

Összezippeled, hogy ne kandikáljon ki a nyurga lába...:
Kép

Eddig ér most benne babóca:
Kép

Látjátok, Gergőnek még zsákként is működik, pedig már a második telét tölti benne:
Kép
Kép

És ilyen ha anorákként használod, Gergőre még kicsit nagy is... Encsi most 3 éves múlt, ő még télen hordani fogja:
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Mandala!

Nagyon jó ez a ruci! Szívesen rendelnék én is, de nekem már van mindenem. És Gergőd is gyönyörű! :)

miniliza
 
 
 

 
 

Mandala :D

mennyibe kerül az overall?

pusszancs, Evu
Vendég
 


Hello!

Mandala: Jajj, de édesek! Egyenzsákja lesz a topiknak!:)

mamiblue
 
 


Mamiblue: egyenzsák? ez édes... :lol: Remélem, nem csak egyen lesz zsák.... :lol: :lol: :lol:

Evu: Szijja! A zsák ára 8 ezer forint. :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Köszi a valaszt Mandala, ezt tuti megmutatom apanak, nagyon jo arban van es nagyon cukiiii!! :D
Vendég
 


Én már csak panaszkodni jövök mindig....
Voltunk dokibánál. Mindkettőnek torokgyulladása van. Antibiotikum+ 10 féle orrcsepp, orrspray, vitamin, mittudomén. Király. Meg nem is aludtunk sokat az éjszaka. Én talán 3 órát 5 részletben. Olyan fuldokló hangokat hallatott néha Encsi, hogy alig mertem aludni. És persze egyfolytában sír vagy nyüsszög (mindkettő). Asszem hétvégére zombi leszek.

Nekünk rengeteg csodaszép overálunk van, úgyhogy én ezt most kihagynám... amúgy tényleg nem rossz. Encsi hányas ruhákat hord? Mert az én fiam 2 évesen 98-ast kezdett, úgyhogy rá tuti nem lenne jó...

Kép
Kép
pfranciska
 
 


Pfranciska: Detto.... Sztem holnap viszem Mesit én is a dokihoz. Tegnap 38 fokos láza volt, éjjel (pontosabban negyed háromkor) már csak 37, de köhög és szívom az orrát, mint állat soxor óránként többször is....

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Evu: :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Evu: Ja, vidd hírét a ruciknak a babavárós topicodba. Jól jönnek a megrendelések, és anyós még kb 3 hétig szabad... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Franciska, Mandala! Szegény manók :( ! Jobbulást nekik! Máté is egy picit megfázott a múlt héten, de mi megúsztuk a dolgot inhalálással.

miniliza
 
 
 


persze, viszem a hirt :lol: Mandala
Vendég
 


Szaisztok!

Megjöttünk a tanácsadásról. :lol: Hízott és összement Lala... 5140 g és 51 cm. Ahoz képest, hogy 56 cm-el született... :lol: :lol: Lassan könnyebb lesz átugrani, mint megkerülni..

Anno Vivim sem volt pöttyös. Az apjuk szép bőrét örökölték. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


pattogobolha írta:Hízott és összement Lala... 5140 g és 51 cm. Ahoz képest, hogy 56 cm-el született... :lol: :lol:


Anno azt mondta a szülésznőm, hogy ez azért van, mert ők gyereket mérnek, a védőnők meg asztalt... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Mandala
Szuper volt a bemutató!!!! Hogy egyeseknek már milyen korán elkészül a portfoliójuk!!! :D :D :D
Szóval, mutattad, hogy most babócád meddig ér a zsákban. A jelenlegi üres rész kilógna a hordozóból. Tök szuper, tényleg, de akkor ha kocsiba rakom, vissza kell hajtani Babszikára a most még üres végét, ha meg cipelem, akkor meg ott lifeg.
Anyósod nem vállal 68-as overállt? Zippzárazható vagy nem, cipőcskével meg kesztyűvel. Aztán jövőre már nem kell hordozó, és akkor jöhetne ez a király több az egyben fazon :)

Nagyon-nagyon ügyi az anyósod, bár én tudnék így varrni.......

mikegirl
 
 


Mandala, köszönöm előre is. Te ugye Szentendrén laksz? Hogy tudjuk megoldani a kézbesítést? Utánvétes csomag?? Vagy neked milyen ötleted van?

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


az előbb elszállt minden amit írtam..........
majd délután jövök ígérem......

Kép

Kép
jucu
 
 


Nálunk is megvolt a váratlan védőnői látogatás. Mondta, hogy ne haragudjak, hogy nem tudott délelőtt telefonálni, de sok dolga volt. Mondtam nem számít, csak ugorja át a porszívót :D
Egyébként kedves és aranyos nőci, de tutkó, hogy ki van nekik adva, hogy rajtaütésszerűen is meg kell jelenni.........

mikegirl
 
 


Pattogó: jó súlyban van Lara, biztos szuper minőségű a tejed.

Mikegirl: az én véleményem szerint is rajtaütésszerűen jönnek a védőnők.

Dobok egy képet Ádámról, ezt még hétfőn készítettem:

Kép

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Sziasztok!
Jobbulást a náthás manóknak!
Engem az allergiám kínoz, de az nagyon...Apropó, Bogesz, milyen orrsprayt használsz? Kipróbálnám. A Zyrtec ugye nem mehet, iszom a kálciumot, szedek homeobogyót, de így is tüsszögök egész nap, potyog a könnyem, viszket a szemem... :evil:

Mandala!
Tényleg klasszak a zsákocskák, de nekünk van. Ugyanilyen fazont kaptunk a napokban, de a fiúktól is maradt zabálnivaló overall, ami egy nőcire is jó lesz.

Mikegirl!
Nekem sohase telefonál a védőnő vizit előtt, nincs is meg neki a számom. Egyszerűen csak betoppan. De ő a jobbik eset. A dokinéni is váratlanul szokott jönni, mondván útba esünk jövet-menet. (Szemben lakunk a főpostával.) Oké, tudja, hogy rend és tisztaság szokott lenni nálunk, mégis zavar, ha pont olyankor toppan be, amikor a fiókám millió kisautóját kell átugrálni,vagy a fürdőszoba nincs még rendberakva. Ő ugyanis mindig kimegy kezet mosni, amit a régi dokinénink sohasem csinált. :evil:
bee73
 
 


Miniliza: köszönöm a jókívánságokat! Mesi már jobban van, most rakta tele a pociját :)

Evu: köszönöm és várom a jelentkezésedet.

Mike: mindent vállal, de most asszem e kívánságod nem teljesül. Most kombizsák dömping van, amúgy sztem nem sokkal járnál jobban ha a másikat varratnád. Sőt! Az biztos nem ennyibe kerülne és várni is kéne rá.

Ágnes: minden megoldható! A férjem Bp-en dolgozik, esetleg összefuthat a tiéddel... :) De a postázás is járható út...

Jucu: már délután van! :) :lol: Gyere kedves, várunk!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Mikegirl: na akkor csak most, és csak Neked! A portfólió ( ez olyan helyes volt!!! :lol: ) utolsó (előtti) képei:

A zsákon megnyitod résnyire az alsó zippzárat:
Kép

Majd a felső zippet is:
Kép

A "lyukon" át tudod húzni a hordozó csatját, majd amennyire a csat engedi, felhúzod rá a zippzárat:
Kép

Most eddig ér Mesike, szóval a zsák alja tényleg "lifeg", persze ha a gyerek nagyobb lesz, akkor már ő is kilóg a hordozóból:
Kép

De én így használom most:
Kép

Ha már nagyobb a gyerkőc, akkor meg egyszerűen anorákká alakítod és lezárod a tépőzárakkal az alját. Akkor végülis ugyanazt kapod, mintha a kesztyűs-lábtyűs csodát viselné... csak ócsóbb.... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Márkanyuka: édes Ádámka!!! Nagyon komoly arcot vág! Szép férfi lesz ha felnő, az már most látszik. Úgyhogy benyújtjuk ám a pályázatot vőlegény-ügyben ha eljő az ideje... :)

Bee: jó is ha maradnak rucik... én is féltve őrzöm mindet! Aztán doboz és jó lesz a következőnek.

Mesi azért volt az uccsó fotókon "dupla bundában", mert kint alszik a teraszon babakocsiban, és a fotó kedvéért hoztam be a kisasszonyt. Hiába, a modellkarrier érdekében mindent! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Bee: az allergia engem is gyilkol(t). Szedek egy nagyon jó vitamint, amióta azt tömöm, azóta semmi tünetem sincs. :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Mandala
Köszi!!!!! :D
Akkor egy kék zsákot szeretnék. :D Ha megvan, akkor a szállítást pontosítjuk. Apa is Pesten dolgozik, na meg Szentendre is szép hely......

mikegirl
 
 


Mike: na, akkor legalább meglátogatjátok szépséges városunkat, és még szépségesebb otthonunkat. :) De a bp-i csatlakozás is megoldható.

Na lányok, most hogy kiveséztük a kombizsákot, akkor kérem szépen a rendeléseket! Csak hogy tudjam mit mondjak anyósomnak, mennyit varrjon, aztán lehet válogatni kinek melyik tetszik!

Nos akkor tutira szeretne bab(a)zsákot:

Mike
- kéket
Agnes - megnyerte a fagyirózsaszín elviteli jogát :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Akkor a feltételes zsáktulajok:

Mona - kék
Mamiblue - homokszín
Nap - ?
Evu - ?

VÁrom a megerősítéseket és ha még vk. meggondolja magát és csatlakozni kíván az egyenruhásokhoz, akkor jelezze! :)

Jucu: nos, akkor a rugi ilyen szép almazöldben bejátszik, vagy ragaszkodsz a kékhez? Ez most van, 2 ezerért sztem nem drága. Kék nem tudom mikor lesz, de ha azt szeretnél megoldható, csak az árát nem tudom. A zöldek még tavalyi áron futnak....

Még valaki valamit? Úgy érzem, mint amikor boltost játszottunk a csajokkal az oviban... tök jó!!! :)
Előbb meg olyan érzésem volt, mint az internetes virágkötő tanfolyam... lépésről lépésre.... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Mandala
De ha mi Szentendrére megyünk, akkor már megtartjuk a kézfogót is :D :D :D

Aztán mindenki csináljon ám zsákos képet a babócájáról!!! :D Akarom mondani portfoliót ... :D :D :D

mikegirl
 
 


Mandala
Mesi tényleg modell lesz, vagy színész... ennyi öltözködést kibírt békésen :roll:
Gergő is gyönyörű....
Az én fiaim nem ilyen türelmesek... sokszor mondogatom D-nek, hogy előbb-utóbb a szomszédok kihívják a rendőrséget, hogy öljük a gyerkőcöket... pedig csak sapkát akarok esetleg rájuk adni, vagy gatyábarázom őket... még jó, hogy jön a nyár :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mikegirl
Én párosan szoptatok :wink:

Miniliza
Máténak is boldog hófordulót :lol: :lol: :lol: :lol:

Betegeknek jobbulást!
Vendég
 


Mandala!

Mi az a vitamin? Plíííííz!Hátha nekem is segít. A porallergiám is duplán kínoz, most takarítás közben is tüsszögök...Annyira rossz.
bee73
 
 


Mandala!

Este megmutatom apának a zsákot, és szólok, hogy ha kell :) Nekem nagyon tetszik, tök praktikus, és amugy is vennünk kéne, mert nekünk egyáltalán nincs.

Ma nagyot sétáltunk Fannival, úgy élvezem még a jó időt :) De már kezdek kétségbe esni, mert jön a szürke, hideg tél :( Utálom a hideget :? Akkor már nem nagyon fogunk Fannival ilyen jókat sétálni :( Legközelebb máshogy programozom a baba projektet. Végig szenvedtem nagy hassal a tikkasztó meleget, nem tudtam viz közelbe menni egész nyáron... most meg hogy lehetne nagyokat sétálni jön a szar idő. Szóval inkább télen szeretnék kismama lenni, és nyáron nagyokat sélálni a babómmal... Bár a következő baba projekt még várat magára.... egyelőre kiélvezem Fannikámat :D

Kivételesen előre bejelentkezett a védőnő. Holnap jön 11 körül, bár nem tudom minek, mert tegnap voltunk lent nála, és Fannival minden ok. Biztos megnézi, hogy rend van-e a lakásban....

horvviki
 
 


Csajok!

Csodálkozom, hogy milyen védőnők vannak... :? az enyém csak akkor jött, amikor hazahoztuk a manókat, Gergőnél és Máténál is 2*. És akkor is előre megbeszélt időpontban, azóta mindig én viszem hozzá a gyerkőcöket. És a drnénink is csak 1-1 alkalommal jött hozzánk szintén előre megbeszélt időben.

miniliza
 
 
 


mandala: milyen színű zsákok vannak? Meg mekkorák? Nincs türelmem visszaolvasni. :oops: Nekem is jöhet egy zsák. Meg a párod melyik kerületben dolgozik? Több kérdés nincs. :D Egy ilyen zsákunk van egyémbként és imádom. Csak szürke. Vivi ezt fogja hordani sztem most télen. Így kell lalának is. Előre is köszi.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


egyémbként = egyébként na.. :oops: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


mandala, lehetne kisebb méretet is kérni? Mondjuk, 68, vagy 74-es? Szívesen várok rá, nem lenne baj, ha kicsit késöbb lenne.
Milyen sokan eltűntek :? :roll:
Holnap megyünk Pécsre, majdnem 200km-re van tőlünk, remélem a kis tökösünk élvezni fogja :D
A héten nem lehet rá panasz, nagyon jó kisfiú, és tegnap 35percet aludt a kiságyban :lol:
Lehet hogy jővőhéten végre költözünk, már nagyon várom, már napok óta csak takarítok :x

Kép
mona76
 
 


Hello!

Képzeljétek apa nem felejtette el az évfordulónkat!:) Azt mondta kapok egy masszírt meg még egy babát! hát ez annyira vicces lenne egyébként, de én majdnem elsírtam magam! :shock:

Mandala: Nekünk valószínű marad a posta, de remélem anyósid fel tudja adni, és nem neked kell sorban állnod!

Sabine: Én inkább a tavaszt várom, de a nyár se rossz! Már régen meg akartam kérdezni, hogy angolul is beszéltek-e picikhez. Mert azt hallottam, hogy 3 nyelvet is meg tudnak tanulni egyszerre!

mamiblue
 
 


Nagyon fini pipigúlyást csináltam :D
Elképesztő milyen édességes lettem, keksz, süti, csoki :cry:
csajok,a ti babótok szokta nézni a tv-t? Dani nagyon szereti alig lehet onnan elfordítani, mert akaratos nagyon a kis drága. Most is a szeret most-ot akarja nézni :lol: a védőnő pedig azt mondta nem tesz jót a szemüknek. :?
Sabine, tényleg igy van, már ezekkel az újfajta tv-nél is?

Kép
mona76
 
 


Mona! Nálunk Gergő ennyi idős korában már nagyon figyelte a tv-t, de Mátét úy látom, nem köti le, pedig amikor otthon vagyunk, szinte állandóan megy a Minimax :oops:

miniliza
 
 
 


Már nem tudom ki írta, hogy rózsaszines trutyija van, nahát öt perccel ezelőtt én is találkoztam vele. Meg olyan megjövősen fájdogál. Akkor már itt is van???? :cry:

Kép
nap12
 
 


Mandala, én is megbeszélem a rucit Apával!

Kép
nap12
 
 


Lányok!
Ugye vicceltek csak amikor megkérditek, hogy van-e kisebb zsák, meg hogy mekkora méretben létezik? :oops:
Nyuszikák, ez egy méretben van. A képen látjátok. Ekkora és nem nagyobb, nem kisebb. Nincs 56-os és nincs 80-as sem. Ez egy méret és ahogy a fotókon látjátok, úgy hordják a bébik, majd a kisgyerkőcök. A prezentációt fentebb láthatjátok.
Elvileg működik kisebb méretben, de akkor felesleges kombizsák, akkor vagy sima bundazsákot kérsz, vagy overallt. Ez utóbbi bekötés szempontjából praktikus ugyan, de sztem felesleges pénzkidobás... jövőre már úgy sem jó rájuk. Örülj, ha ezt az egy telet kiviseli benne a baba. Tehát ha pénzt adnék ki téli göncért, és ilyen lehetőségem adódna, akkor tuti élnék vele. Nem gondolkodnék egy teles nadrágon ha három évig viselheti az ár töredékéért a gyerek. Arról nem is beszélve, hogy bundazsákot és overallt kapsz egy (negyed) áráért.
Gondoljátok át, ez egy lehetőség, aki szeretne éljen vele. A tapasztalatom azonban az, hogy kiszolgálja az árát. Amikor Enikő született, 12 db-ot adtam el a klinikán úgy, hogy 42 fok volt árnyékban. A visszajelzések pozitívak voltak. :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Mamiblue: ne aggódj miattam mamóca! Megoldjuk! :) De tény, hogy tündér vagy, hogy kímélsz. :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sziasztok

Kicsit reggeli bejelentkezés lett a tegnap délutániból :roll: :lol:
De mire dokinál végeztünk ,meg utána sétike volt a jóidő miatt.Szóval bocsika.......

Mandala
Mesi baba igazi kis "top modell" köszönjük szépen a bemutatókat neki.
A zöld rugi olyan kutyás,hosszúújas?ÉS nekem a sérga kétrészes is tetszik csókolom,az is érdekelne.... :wink:

Dokivizit:
Minden rendben alváztájékon.Mindez két percben és 6000.-ft-ért.
Illetve kis bibi van,
"Juditka tud róla ,hogy van egy kis végbélsérve?"
Mondom neki,jah jah ,de ez a legkevesebb problémám. :P
Viszont dilemma hegyek vannak ,spirált tenne fel ,de én félek ettől nagyon.Kérlek titeket valaki győzzön meg róla!!!!!plíííz

Jóhír:
Tegnap sikerült egyeztetni és foglaltunk aqua házat a várgesztesi villaparkba.3 hét és megyünk........hurrá hurrá...igaz csak egy hétvége, de én örülök neki mint majom a farkának :P :P :P

Nem is írtam még nektek.Tegnap apa kivett egy nap szabit ,hogy gyógyuljak mert előtte baromi szarul voltam.
Dokinőt is felhívtuk valójábanmennyi algó vehető be.Erre közli nem örül neki ,mert vérképzési problémát okoz valamint májkárosító és szoptatás alatt sem szedhető.Jó mi???Védőnő szerint meg napi 3 mehet :twisted:
Csak paracetamol tartalmú/panadol ,meg rubofen vagy nurofen/
Olyan kínszenvedés volt az a napunk ,hogy csak na!
De mára már jobban vagyok csak most csúnyán kezdtem köhögni,de átvészeljük.
Bálint is taknyos lett :cry: várható volt.Szerdán mennénk oltásra ,de így nem tudom megkapjuk é?Majd elválik.....

Képek szupik ám :D :D :D

óh már megint cici kell, én nem tudom nem bír ki 2 órát a lelkem ,pedig 110 burkolt előzőleg........
Viszont nincs a tejem tetején olyan zsír mint eddig?Az mitől van?
Amikor eddig lefejtem alja kék volt ,utána fehér és tetején újnyi vastag zsír most meg semmmi :shock: Sabine?????

Kép

Kép
jucu
 
 


Jó reggelt!

Megvolt az első éjszaka apa nélkül. Egész jól ment. Sajnos már sokadik napja nincs kaki, ma du jön a gyerekdoki. Ha azt mondja, hogy kórházba kell menni, akkor ugye van jogom éjjel-nappal ott maradni Babszikával? Hiszen olyan pici és szopizik még....

Mandala
Azt hiszem már kellően kikészítettünk a zsákos témával... :D :D

A csokira, édességre én is gerjedek :D

Bee
Nálunk nincs mindig rend :oops: Időnként eluralkodik a káosz, és jönnek a porcicák :oops: :lol:

Na megyek rendbe szedem magam és összecsomagolom Babszikámat, és elautózunk a Tesco-ba.

mikegirl
 
 


Mamiblue
Angolul nem beszélünk hozzájuk, elég a magyar és a spanyol...
A végén még így is lehet, hogy hottentotta nyelven fognak a Drágaságaim megszólalni... :lol: :lol: :lol: :lol:

Jucu

"Gyenge tej, erős tej"

Ez a szoptatással kapcsolatban az egyik leglterjedtebb tévhit. Csak a súlyosan alultáplált anyák teje nem elég tápláló, midnen egyéb esetben az anya teje kielégíti saját kisbabájának igényeit. Az, hoyg mennyi zsír ül ki a tejére, szintén nem releváns. Az anyatej különleges, minden szoptatás alkalmával kicsit más. Zsírtartalma egy szoptatáson belül is változik (a hátsó tej zsírosabb), egy napon belül is (este zsírosabb), illetve a baba növekedéséhez alkalmazkodva is folyamatosan változik az összetétele. Nincs érelme azt nézni, hogy milyen vastag a tetején kicsapódó zsírréteg. Fontosabb, hogy a baba anynit és akkor és anyni ideig egyen, amikor és amennyit szeretne.

Algopyrin kontra Panadol... :evil:
Én Algopyrin-párti vagyok...

Mona
Ilyenkor még nem tökéletes a látásuk... kb. a 25-30 cm-re levő tárgyakat látják élesen...
TV... minél rövidebb ideig... nem kell hozzászoktatni a gyereket...
(bár nálunk is nagyon jó gyereknyugtató... :oops: )

Mikegirl
És betegnek látszik Babszika?
Fájlalja hasiját?
Kórházban normális esetben a szoptató mamikat is felveszik...
Vendég
 


Kép így pancsizunk nagykádba anyával Kép és így figyelünk ha anya énekel Kép jah ,ez cici után :wink: Kép és ez is Kép és indulás előtt

Kép

Kép
jucu
 
 


Az apa nagy füle a képen. :D

Kép

Kép
jucu
 
 


Jó reggelt!

mandala: lestipistopizhatok egy zsákot?? Csak fizunál lesz rá keret. Ha nem gáz. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Hát, elkiabáltam azokat a szupi éjszakákat. Tegnap napközben alig aludt a lányom, azt hittem éjjel durmolni fog. De a szokásos 8-fél 9 körüli elalvás fél 10-re sikeredett, de fél 11-kor már megint fent volt. Aztán negyed 1-kor és 3 óra körül is éhen akart halni. 6-kor újra felkelt szopni és aludt 9-ig. Ma végre én is aludhattam volna tovább, mert nincs suli - okosítják a tanárokat - de Balázs 6 után felkelt, így én is kénytelen voltam kimászni az ágyból. :cry:

Nap!
Én írtam a rózsaszín trutyit.4 napja tart, a hasam is fáj, de ez nem mensi. De akkor mi a fene? Holnap leszünk 6 hetesek, már abba kellett volna maradnia. Pontosabban el is múlt kb. másfél hete, de visszatért. :cry: :cry:

Mikegirl!
Nálunk is előfordulnak porcicák, a 3 gyerek mellett már nincs időm naponta letörölgetni, felmosni mint anno tettem, de igyekszem rendet tartani. A védőnő mesélte, hogy járt ő olyan helyen, ahol koszos, zsíros lábnyomok vezettek a szobáig, piszkos ruhadarabok hevertek szerteszét...Gondolom a doktor néni is látott már ilyet, erre gondoltam, hogy nálunk ilyen nincs. :wink:
Ha Babszika nem mutatja betegség jeleit, gondolom nem kell kórházba mennetek. Balázs néha 3-4 napig nem kakilt, nagyon nehéz volt elővarázsolni belőle az anyagot...

Lányok! Milyen a babócátok BCG oltásának a helye? Leilának nagyon csúnya lett, a fiúké nem volt ennyire ronda, ha jól emlékszem. Tudom, hogy akkor jó, ha csúnya, de van vele valami teendő? Itt egy kép, ezen látszik a gennyes gülü a kis karján:
Kép
bee73
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: