Új privát üzeneted érkezett!

Biztos tudják a dokik, hoyg mit csinálnak.Kép
A pathológián azt mondták, már mindegy mikor jön, mert érett, egészséges a baba.
 
 


sziasztok!
Ezer éve nem írtam már,bocsi,gép közelében sem voltam,söt úgy néz ki okt.11-ig nem is leszek,mert megyek Vépre helyettesíteni mától
Moni,
a Benczúr oviba kezdtünk ma járni,nagyon helyes volt a Kiscsillagom,nem sírt,rátapadt az óvónénire,és rendezgették a késQbb jövö gyerekek cuccait!
Ti is ma kezdtetek,v. szerdán?Melyikbe mentek?
Vixen,
még egyben vagy?
 


Sziasztok!!!!
Augusztus 31-én 6:25-kor megszületett Dani.Kép
3200 gramm és 49 centi.Kép
Holnap hozhatjuk haza, ha minden jól megy a koraszülöttről. Besárgult, de nagyon.Kép De már jól van.Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Jövőre tervezzük, hogy Szombathelyre költözünk, és szeretnék ismerkedni, beszélgetni, levelezni Szombathelyi anyukákkal.
Két kislányom van, egy 5 éves és egy 7,5 hónapos.
Nagyon szeretem Szombathelyt, már nagyon várom, hogy ott lakjunk, de sajnos még senkit sem ismerek
Ha van kedvetek, írjatok nekem a Fabyen@freemail.hu címre!
Vixen! Gratulálok a picihez, minden jót kívánok!
 


Tegnap rosszul adtam meg az e-mail címemet. Bocsi!
A helyes cím:
fabyen19@freemail.hu
 


Fabyen: öreg hiba.Kép))) Akkor megy erre a címre egy mél.Kép
 
 


Vixen!
Nagy-nagy gratula Danihoz!
Mi újság veletek? hogy telnek a napjaitok?
Nincs kedved átjönni az indexre? Sokan vagyunk már ott Sz.helyiek!
Moni

 
 


Szia Moni!! indexre?? Ott még nem jártam.Kép Megpróbálom belesni.Kép))
A napjaink egész jól telnek. Már sétáltunk 10 percet, amikor nem volt olyan nagy szél, meg hüvös.Kép
Dani sokat elszik. Kicsit el van már márig kényeztetve.Kép Éjszaka kb. 4-5 óránként kel fel. Akkor viszotn nehéz visszaaltatni. olyankor szeret kettőnk között elaludni.
Kezdi megszokni, hogy kicsit sír, és máris kézben van.Kép De hát ki bírja megállni, hogy ne vegye fel a síró gyereket??Kép
Most is éppen evett és sírdogált. Az apja nem bírta sokáig hallgatni. Most éppen az apja hasán pihenget.Kép Így kell elrontani egy gyereket. De hogyan lehet erről leszoktatni?Kép
puszi
 
 


Pontosan hol van az index? a gyalogló?? avgy merre keressem?
 
 


megtaláltam.Kép
 
 


Sziasztok!
Vixen nagy gratula Danihoz!
Mi döglQdünk,Panka köhög-ugat,én meg taknyos vagyok,meg múlt héten epegörcsöm volt,így kedden megyek protkóval uh-ra a Mávba!
A fogalmazásgátlót abba kellett hagynom,mert a vérnyomásom ütötte a 160/105-öt,de arra nincs idQm,hogy elmenjek a dokimhoz!
na,puszi mindenkinek!Dóri
 


Dóri: szépen kijutott Neked.Kép
Dani nálunk is szörcsög.Kép De már javulóban van. Tengervizes oldat, meg porszívós orrszívó kell hozzá.Kép
Tiszta nyűgös vagyok. Dani néha nem akar szopizni, olyankor muszáj lefejni.Kép Illetve ha szopizik, sem szívja ki mindet. Így is kevés tejem van, kb. 20 ml, de abból csak a felét üríti ki.Kép Utána fejhetem a maradékot, addig viszont Dani sír.Kép
Nem egyszerű a dolog, főleg éjszaka.
Ráadásul akármit csinálok, fájnak a melleim.Kép Pedig már több nem jön belőle. Nem tudom már mit tegyek. Csak kínlódok, meg néha belázasodok tőle.Kép
Majd csak lesz valami.
Jók legyetek!
 
 


jujj,ez nagyon ismerQs dolog,mi is így voltunk anno,én 10 hétig bírtam így a szopiztatást!nagyon nehéz,tudom!
Panka már jól van,holnap megy már oviba,meg tornára is,pénteken meg folytattuk az úszást!
Nekem úgy tqnik,okt.11-én lesz a mqtétem,legalábbis remélem,a dokival még nem beszéltünk,de én csak akkor érek rá!
addig ki kell tartanom,nem sárgulhatok be!Szinte nulldiétán vagyok,de legalább fogyok!
 


hahó,csajok,merre vagytok?
Túl vagyok a műtéten,már 1 hét után dolgozni kezdtem
 


Dori!
Szoktál errefelé járni?
Mivel műtöttek?
Mi újság veletek?
Moni

 
 


moni,szia
epével műtöttek anno,bekukkantok,sehol senki!
megvagyunk,Panka 1 hete barihimlős
 


Kép


Õ Dorina 16 hónaposKép


„Muzsikával az újszülöttekért!”


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
 


<!--attachment: Doulak_pz__2006-339269.rtf*mime_msword.gif*text/richtext*2.3*febru%e1ri+doula%2dk%e9pz%26amp%3botilde%3b*Doulak%e9pz%f5+2006%2ertf --><center><pre>
Képfebruári doula-képz&otilde;
Doulaképző 2006.rtf (2.3 k)</pre></center><!--/attachment-->
 
 


<!--attachment: ANYA_BABA-356422.doc*mime_msword.gif*application/msword*106.0*anya%2dmagzat+kapcsolat%e9pit%e9s*ANYA_BABA%2edoc --><center><pre>
Képanya-magzat kapcsolatépités
ANYA_BABA.doc (106.0 k)</pre></center><!--/attachment-->
 
 


sziasztok!Nem tudja véletlenül valaki,hogy Szombathelyen merre van a Nagycsaládosok egyesülete,vagy mi az email címük?Köszönöm.Erika
 
 


sziasztok! Rólam röviden annyit hogy 26 éves vagyok van egy 7 éves Dominikám és egy 19 hónapos Nikolaszom. szeretek másokkal ismerkedni. Puszi :lol:
 


Sziasztok Klári vagyok. Rolam csak annyit,hogy szeretek ismerkedni Én most vagyok 29 hetes kismama vagyok és fiut várunk a párommal.De már van egy 15 éves lányom is Már nagyon szerettem volna egy pici apro emberkét mivel a lányom az első házaságombol van.Mostani párommal 8 éve élek együtt és már nagyon régota probáltuk össze hozni. Most végre sikerült.
 


sziasztok

szia renáta


Hát de jo Már régen csatlakoztam ide csak nem jöttem rá hogy lehet irni ide 15 hetes első babás kismami vagyok Szeretnék ismerkedni Sajnos veszéjeztetett terhes vagyok Végig kivagyok irva és sokat vagyok egyedűl itthon 25 éves vagyok 4 éve házas Nagyon várt baba a miénk

szia renáta


Sziasztok!

Bár én már nem vagyok "vasi lány", de ha lehet szívesen csatlakoznék hozzátok.
Röviden rólunk: 2 picurom van, egy 2 éves fiú,Jocika és egy 5 hós kislány, Franciska.
3 éve mentem férjhez Balatonfüredre, amúgy Sárváron laktam és gyakran szoktunk hazamenni a mamiékhoz.

Hát röviden ennyi...

mindekit üdvözlök!
Orsi

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Elég ritkán nézünk be ide.:( Az index.hu-n van egy szombathelyi anyukák fórum, az jobban pörög, ott sűrűbben ránk találtok. Van gy sok-sok anyukából álló társaságunk.:D

üdv:
vixen
 
 


Sziasztok, én is szombathelyi kismama vagyok (most vagyok a 13. hetem végén) és szeretnék csatlakozni hozzátok! Nagyon rossz, hogy nem ismerek kismamákat, akikkel lehetne tapasztalatokat stb. cserélni:?
 
 


kedves k klau én is szombathelyi vagyok 34hetes terhes kismama már van egy kislányom 2 éves mult ha gondolod es valamiben tudok segitreni nagyon szivesen segitek eleg sokszor vagyok ezen az oldalon de en sem találtam eddig meg senkit akivel lehetne beszélgetni vagy tapasztalatot cserelni


Szia Niki! Előre is nagyon köszönöm a segítségedet! Én most vagyok 15 hetes, és már nagyon izgulok, mert jövő héten megyek újra dokihoz, remélem hogy minden rendben lesz! Eddig nem nagyon volt étvágyam, most már egy kicsit jobb, de nem mindig tudok túl sokat enni, remélem ez nem gond! Eddig csak kb 2 kg-t híztam. Nagyon remélem, hogy nem lesz semmi probléma! De jó neked, te már lassan a 'végéhez' közeledsz! Szia, és további szép napot kívánok nektek!!:)
 
 


szia k klau az szerintem nem olyan gond ha nemtudsz annyit enni ebben az idoben ez természetes a gyerkoc elveszi a te szervezetedtol amire szuksege van en 16hétig hánytam eleg rendesen foleg reggel en eddig 10kg hiztam de mind a két terhessegnél cukros lettem az elso terhessegemnél a 27hetes cukorterhelésen jott ki a másodiknál automatikusan szinte az elejetol fogva mentem cukorprofilra a korhazba a dokinál biztos minden rendben lesz en is ilyen vagyok és voltam is paraztam mindenen én a masodik terhessegemnél már a 10.hettol keményedttem gyogyszert is szedek még most is pihenj te is amennyit csak tudsz hat igen én már a végéhez kozeledek de már nagyon nehezen mozgok aludni nemis tudok meg ilyenkor már rengeteget keményedeik a hasam de még azért 2hetet kikellene huznom vigyazz magadra és sok sikert a dokihoz minden rendben lesz meglátod jelentkezek minél tobbszor ahogy az idom engedi


Sziasztok!
15 hetes kőszegi kismama vagyok,örülök hogy tapasztalatokat tudunk cserélni!
xan
 
 


Sziasztok!

Valaki mindig jön, aztán megint leül a topik :)

Xan, ez az első baba?

Nikoletta, mi van veled?

Klau, mi volt a dokinál?

Kinga

Kép

Kép
 
 


sziasztok kislányom 2009,03,30-án szuletett csaszarmetszessel tudna valaki nekem abban segitteni hogy mitol van az hogy tobbszor bejelzett a légzesfigyelo egyett csippant aztan jelzett tovabb hogy veszi a levegot de a baba ugyláttam rendesen lélegzett ez lehet muszerhiba vagy a gyerkocommel van valami gond nincs egy nyugodt percem sem soha ilyennel nem talalkoztam az elso babámnál sem volt ilyen és megegy kerdesem lenne ez meddig fordul elo hogy légzesgondja van egy gyereknek most mégcsak 1,5hetes a baba mit tudnak ez ellen csinálni hogy tobb ilyen légzeskimaradasa ne legyen persze hogyha ez az nagyon koszonom elore is a segitseget


Szia!

Nincs túl érzékenyre állítva a légzésfigyelő? Az lehet az oka, hogy be-becsippan egyet. Sajna, 1 éves korig lehet hirtelen bölcsőhalál, egy ideig még használhatod... :(

Gratulálok a picihez. Mi a neve?

Lehet, a következőt császárral kell szülnöm a szemem miatt. Elmondod, milyen volt?

K.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Én ugyan zalai vagyok, de a lényeg, hogy környékbeli, kétgyermekes édesanya, aki a terméktapasztalatai révén szeretné felhívni figyelmeteket arra, hogy mennyire keveset kell csak azért tenni, hogy vigyázzunk családunk egészségére és a havi kiadásokat minimalizáljuk.
Csak címszavakban:
- vegyszermentes takarítás
- felhasznált vízmennyiség minimalizálása
- mosáskor 80% mosószer spórolása a mosás hatékonyságának megtartása mellett

Szerintem Te sem vagy ellene annak, hogy környezettudatos termékhasználóvá válj, s mindemellett egy egészségesebb környezetet teremts családod számára.

Szívesen várom jelentkezéseteket:
k1976@freemail.hu
 


Sziasztok :)


Ír még ide valaki?


Misa
Lilypie Pregnancy tickers
misa
Szombathely
 
 


Sziasztok jàr valaki még itt?

edina15
Csepreg
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: