Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ki tudna Nekem segíteni abban, hogy hol érdemes étteremben enni, ahol a babát is jó szívvel gogadják és nekünk sem kényelmetlen.
Péter
 


Szia Péter!

Ma már egyre több étteremben felkészültek a kisgyermekes családok fogadására, bár még van mit tanulnunk. Meglepő, de az IKEA áruházban nagyon sok gyermekes család étkezik, mert van játszóhely a nagyobbaknak, a kicsiknek pedig külön ingyenesen használható mikrohullámú sütöt, etetőszéket biztosítanak. Itt még bébiételt is vehettek az étteremben. Ezenkívül ma már majdnem mindenhol szívesen fogadják a nagycsaládosokat. a Náncsi néni vendéglőjében a kerhelységben csúzda, mászóka, rajztábla várja a kicsiket, addig míg a finom ebédet elkszítik. Merre laktok? Milyen árfekvesű helyre gondolsz? Talán ennek ismeretében le lehetne szűkíteni a kört.

Szia Klári
Klári
 


Azt nem tudom, hol vannak felkészülve a gyerekekre, de nemdohányzó helyeket találtok a honlapomon:
[url=http://krea.bke.hu/~gabo/fustmentes.html" TARGET="_top]http://krea.bke.hu/~gabo/fustmentes.html[/url]
Gabó
 

 
 

Sziasztok!

Örömmel láttam, hogy az Auchan áruházban (Soroksár) van egy (sajnos) gyorsétkezde, ahol kis játszóház van a gyerekeknek, illetve etetőszékek a piciknek. Nem étterem az igaz, de nekem szimpatikus volt, hogy gondoltak a picikre is, legtöbb helyen nincs semmilyen megoldásKép Üdv, Bea
Bea
 


Sziasztok!

A XIII. ker. Tatai úton van egy étterem. Ide rendezvényeket is lehet szervezni, elo lehet fizetni hétközbeni ebédre és a helyszínen is lehet enni, étlapról rendelni. Nagyon kedvesek, gyermekszeretoek.
A cím: Tatai úi 79. Pufi Nyúl Étterem
nina
 


Aboriginal étterem. III. ker. Mátyás király útján. Igaz, csak egy etetoszék van. Játszótér van a kertben.
Budai Szamos cukrászda. Böszörményi út vége. Nem étterem, cukrászda, de gyerekeseket is szívesen látnak. Már borítottunk ki törtünk el, semmi gond nem volt.

Ha valaki Balcsin jár. Fenyves, fo út mellett Kupa étterem. Fantasztikus, foleg nyáron.

Kata
PaMiKa
 


Sziasztok,

Nagyon kellemes gyerekes éttermet találtok fenn Királyréten a kisvasút végállomásánál. 2 évtől imádják a gyerekek, mert a kerthelyiségben van egy nagy elkerített és véfett homokozó játékokkal teli és mellette még roller, bicikli is.

(Ja és a kaja is nagyon jó).

Van játszótér (egy csúszda) a Remízben is - Budán - de az nem túl szerencsés, hogy messze van az asztaloktól, nem lehet látni, és az árfekvése sem a legalacsonyabb.

András
mathandras
 


Szia Andràs!
Megirnàd pontosan a kiralyrèti ètterem cimet, nevèt, hogy lehet megkozeliteni kocsival?
Koszi Judit
Névtelen
 


IKEA a király! Nagyobb gyerekekkel és jó idõben jó még a Bolero étterem a Hûvösvölgyi úton. Mászóka, hinta, és rá lehet látni.

Futó
Névtelen
 


Nyáron a Normafa étterem (játszótér), Nyugat-Mo egyre több helyen (Pl Sopron környékén) tányéralátét (papír) külön van gyerekeknek ezen színezõ és egyéb játékok vannak színes ceruzát is adnak. ÖTLET: amíg a gyerekeim ilyen korban voltak egy kis csomag színesceruza mindig volt nálam, a papír- tányéralátét hátuljára remek kis munkák születtek, bárhova mentünk. Ha nem ilyen jellegû volt az étterem egy üres papír mindig került valahonnan.
Szorgalmazni fogom az éttermeknél, hogy legalább egy etetõszékkel, gyerekmenüvel, és egyszerû elfoglaltsággal (lásd fent) segítség a kisgyerekesek dolgát. (Sajnos ez csak a tavasszal lesz aktuális)
Szofi
 


Nem láttam feljebb, de ha volt bocs: ugyancsak a Normafánál a Baja Halászcsárda étterem nyáron. Nincs külön játszótér, de a személyzet hozzáállása a legbajkeveröbb lurkóhoz is egyszerüen hihetetlen. Nagyon kedvesek!
Pocok
 


bocs, Bajai
Pocok
 


Ma voltunk az ikeában és szuper volt. Ha én eszem valami kajcsit, a gyerek ingyen kapja a bébiételt.
Van mikro, meg mellette egy csomó jópofa színes tányérka, kanál, villa, .. stb, sõt még egypár játék is.

Szóval tényleg szuper!!!
Névtelen
 


Sziasztok!

Tud valaki olyan éttermet, ahol egy eleven 2 éves kisfiúval is meg lehet oldani egy kicsit hosszabb családi ebédet? Olyan helyet keresek, ahol játszhat, vagy szaladgálhat a gyerek.

Előre is köszi
 
 


nem írtál várost. ha bp., és nem kertes helyet keresel, akkor a dohány-síp u. sarkán a sport étteremben a nemdohányzó részből egy játszószoba nyílik. csak vigyetek pulóvert, mert hűvös. és nem olcsó, az igaz.
 
 


Moncsi,

mi a Normafa Grill-be járunk, itt van játszótér is, és nem mellékesen, igen jól főznekKép.
Másik kedvenc helyünk a Frankhegyi túristaház, nemrég újították fel, szintén van játszótere. A KFKI-nál szoktunk leparkolni, innen kb. 20 perc (gyerekkel) séta az erdőben.

Zulu

Kép

Kép

Kép
 
 


Szia Zulu,
a Frankhegyi túristaház, merre van pontosan?

Alma
 
 


Alma,

a hivatalos címe 2040 Budaörs, Ezüstfenyő út , a telefon 0623 703-093 Nyitvatartás: 10-22, Hétfő szünnap.
Normafától nem messze van a KFKI, ott le tudtok parkolni, a bejárattal szemben van egy buszmegálló, mellette egy út, ami az erdőbe visz. Azon mentek-mentek, lesz egy elágazás, ott balra kell tartani. (de azt hiszem, van is kint tábla) Ez már egyenesen odavisz.
Budaörs felől is lehet menni, de az nem annyira babakocsis túra, és nem is tudom a pontos útvonalat.
Remélem jól leírtam, nem tévedtek el miattamKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Van egy jó kis hely, a Lenke nagyi kuckója. Igaz, a kaja nem a legfinomabb. Kép Szerintem kizárólag édességet szabad fogyasztani. Eddig 3x voltam örökmozgó Petimmel, nekem bejön, mert olcsó az étel, és én mindenevő vagyok! Kép
Az emeleten van a játszó szoba. Feljutni kicsit nehézkes a tálcával és a gyerekkel, de nekem spec. segítettek. Viszont addig marad az ember amíg akar, elég jól eljászott a kisfiam, és a vargabéles meg a túrógombóc még ehető is volt. Na jó, inkább csak a vargabéles. Kép
Ja, a lényeg.
A Rákóczi tér mögötti kis utcában van, a Déri Miksa utca, de nem tudom sajna hány szám.
Egészen közel van a térhez. A Pesti Estben is benne van.
Üdv.
Andi
 
 


Baja, Vízafogó étterem a Petőfi sziget végén.
És fenséges a hallevük Kép.

Kép

Kép
 


Telkibánya - Aranygombos-fogadó Kép

 
 


Szia Delice!
Irtam neked a hasplasztika topicban.Bocs hogy ide irtam de "csak" örültem hogy megtaláltalakKép
Üdv.Vera

Kép
Kép
 
 


szia!
aranyos vagy Kép , de az nem én voltam Kép hanem Daroki
Üdv,
Ági

 
 


Veresegyházon a Holdfény étterem
Gödöllőn a Kastély étterem
A Dunán a Fortuna étterem
Zamárdiban az Olasz és a mellette lévő étterem

De már mindenhol van etetőszék, megmelegitik neki a babakaját ,stb.
Vendég
 


Sziasztok!
Újpesten az Öreghalász étterem!
http://www.oreg-halasz.hu/
etetőszék, nem dohányzó részleg, kedves kiszolgálás
tényleg csak ajánlani tudom, ott ünnepeltük Apukám 60. szülinapját, és az akkor 4 hónapos kisfiam nagyon élvezte.

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!

Kékestetőn, Kányai Uram Fogadójában az ebédünk után kényelmesen megszoptathattam a kislányomat.
Köszönet érte!
Nem mellékesen, az étel és a kiszolgálás is kitűnő volt.

Kép
 


Sziasztok!


Pest, Zugló, Pocaktanya étterem ( http://pocaktanya.uw.hu/ )
Van etetőszék, bírják a cirkáló gyerekeket, a nemdohányzó részben két nagy doboz játék van az egyik sarokban, bőven van mit pakolni, amíg megjön az ebéd. :wink:
Az étel finom, az árak jók. Ma is voltunk a majdnem kétévessel, és semmi gond nem volt, pedig nem az a "leültetem ottmarad" típus. :lol:

Kép
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: