Új privát üzeneted érkezett!

Szia Magdi!

Igaz, hogy vadászni kell rá, de érdemes, mert nagy az árkülönbség. Izzítsd rá a családot, hátha szerencsétek lesz. Én rögtön kettőt vettem, hátha elromlik, és kereshetjük újra, de prímán működik mind a kettő.
Tapasztalat szerint favonatkiegészítőket szinte csak karácsony környékén lehet venni, úgyhogy mi három éve azt kérünk minden nagyitól. Más játékok jöhetnek szülinapra, névnapra is.
Nagyon vicces volt tavaly, hogy a gyerekek már rég az udvaron bolondoztak, mikor a nagyszülők még mindig a szőnyegen hasalva vonatoztak.
Idén az alpesi Sky train, meg a mágneses berakodó daru lesz a meglepi (ezt is csak egyszer láttam a Tescoban, de rögtön megvettem szerencsére).
Hihetetlen, hogy a kisebb Brio Sky Train szett 22000 Ft, ez meg 6800 volt!
Az Emergency Center is jópofa, de azzal még nem élőben nem találkoztam.
Na, jó vadászgatást!

Mia
mia
 
 


Magdi!
Én sem kaptam elemes TESCO vonatot, így vettem a BRIO-tól, persze nem most, hanem még tavaly. ~2000 Ft körül volt, ez egy mozdony, nem az a komplett szerelvény, amit most mutogatnak mindenütt, hanem ez: http://www.kreativjatek.hu/brio/images/kepek/33222.jpg A Pólus Centerben lévő Játékdzsungel játékboltban vettük.
Egyébként, nem rajonganak érte annyira a gyerekek, max. egy pályatesztelés erejéig használják.
Szombaton 13ezer körüli összegért láttam a távirányíthatósat(Kép), szintén a Játékdzsungelben.

Csi
 
 


sziasztok!
Új vagyok még itt, de szívesen írnék a topicba.
a TESCO favonat tényleg nagyon jó, a kisfiam már tavaly kapott szülinapjára, most három éves és nagyon szereti , ez az a játék ami szinte minden héten legalább egyszer előkerül. Most karácsonyra is kap hozzá plusz tartozékokat.Az ár meg egyátalan nem mindegy! én 260FT tudtam hozzá venni elemes kismozdonyt, míg láttam, hogy más gyártó hasonlót ad 3000-4000 ft-ért és az még csak egy kis dobozka.
TESCO felírattal még találtam egy csomo aranyos jó játékot, különböző autos készleteket
A lányom plüss mániás van már kb 300db, de az mindig szinte kötelező ajándék (annak örül igazán) + már én is büszke vagyok a gyüjteményére.
De az a h....! aki ezt a szörnyűséges robot újszülött dögöket kitalálta, hát tudnék neki mit mondan...persze Csibémnek minden vágya, pedig már 12 éves.
Még jó, hogy imádja a kreativ játékokat is (most már jó nagy választékban vannak) nem túl olcson, de legalább ennek van haszna is.Idén gyertya készítőt kap. Persze a robokutyán kívül.Kép
Lesz nagy meglepi.

üdv: katianyu
 

 
 

Katianyu!
Én is szívesebben vettem volna Tesco-s elemes mozdonyt, de nem kaptam... Sőt, tavaly év közben vettük meg a mozdonyt, akkor nemhogy elemes, de semmilyen favonat nem volt a legtöbb TescobanKép
Nálunk nagy sikere volt még a gyurmás-vödörnek (szintén Tesco).
Robotos játékok minket szerencsére még elkerülnekKép
Tegnap éjszaka egy Barbie-t öltöztettem új ruhába, igazán szépet nem láttam, azaz csak olyat, ami egy mesének a szereplője, azt meg nem is ismeri a lányom, ráadásul aranyáron voltakKép

Csi
 
 


Mi van, idén nem veszünk játékot?Kép

Voltam ma az oviban, és nagyon megörültem ennek a játéknak, mikor megláttam:
Kép

A Gulliver forgalmazza, ez a doboz ~4500 Ft.
A Peppino-Impex Kft. 1163 Budapesti út 27. a gyártója.

Ha idén nem is, jövőre biztosan beszerzemKép

Csi
 
 


Csi!


Akkor nézelődj bolha piacon is én ott is láttam, nem pont ezt a fajta dobozt, de java volt az is, Képés nagyon kedvező ára volt.

***
Tescos gyurma vödörrel nyomókkal nekünk is lett.
Én csak a gyurmáját nem szeretem, mert kiszárad mint a sógyurma, csak nem marad meg egybe, hanem szétmálik.

***
Aki jár Lengyel o. vagy Szlovákiába az ottani Tescoba egész évben lehet kapni favonatot.

***
Nekünk idén mozdony lett, és fa hídak. Kép

http://babanet.hu/album/albumimages/134/95849.jpg

http://babanet.hu/album/albumimages/133/95851.jpg

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Hát ez nem igaz, én is járok boltokba, évek óta, és még egyszer sem jött szembe a jáva.Kép Disznóság! Pedig már itthon lenne!Kép Mondjuk nagyoknak már késő, Ancsinak még korai, de nosztalgiából akkor is. Majd belenő valaki alapon.Kép

Ildi

Ildi
 
 


A jáva nekem is nagyon teccett. Valamelyik nap láttam az itteni játékboltban. El is ámultam, hogy ujra kapható, imádtam vele játszani anno.
Ákosnak talán majd jövöre (idén még kicsi hozzá)
Láttam rengeteg retro bádog játékot is, Ákos egyből lecsapott egy kicsi zenélődobozkára, olyan mint egy régi kávédaráló, tekerni kell és akkor a bennelévő réztüskék "zenélnek".
Szép volt a festése is de az ára, hát majdnem eldobtam..900Ft ez egész nem volt nagyobb 10cm-nél.Bolt polcon maradt!
De nálam az ár csúcsot így is a Cocacola vonat viszi. kb 15 cm hossszú bár szép, de nem is extra minőség az ára:2900 Ft ekkora kamion már kapható 5-600FT (nem a gagyi kinai, mert az már 250Ft-ért is van.)Szóval leesett az állam.
Viszont vettem Mr. Bean autó (pirosat) nyitható meg gyönyörű szintén aranyárbanKép
Tegnap végre a rajzfilm DVD-t is megkaptam. Nem messze tőlünk a lányok a könyvesboltban beszerezték, ha már annyira oda vagyok érte...és nagyon baráti áron 990Ft/cd. A TV reklámban 9900 volt a 4 db + postaköltség.
Nem játék, de talán a legnagyobb sikerélmény a Csibémnek kaptam végre gyönyörű sárkányos felsőt!
Igazi nagylányos fehér blúz ezüst sárkányok vannak ráhímezve.Tuti siker!
na majd, ha lesz még pici időm részletezem a többit isKép
katianyu
 


Lányok!
Ennek Jáva a neve? Nekem is volt ilyen. Már nem is emlékeztem rá, de ahogy megláttam a képet... Imádtam ezt a játékot. Biztos, hogy veszünk! csak legyen akkora a kicsi, hogy ne egye meg! Mert azért jó kis ára vanKép!
Betti

Betti
KépKép
KépKép
 
 


Bigacsiga!
A gyurmát még nem felejtettük kint, így nem tudom, milyenre kövülKép
Ilyen hidat még nem láttam. Jó a szlovák és a lengyel tipp.

Vajon lehet kapi a favonat egyik készletében lévő aszfaltozott utat is külön?
Eddig csak abban a drága szettben láttam, néhány útdarab miatt pedig már nem érdemes megvenni, mert a többi alkatrész nem olyan nagy szám (és már megvan minden abból).

Betti!
Én sem tudtam, hogy ez a neveKép

Nekem az idei nagyon felháborító a Cora egyik akciója volt: két hónapja ~6000Ft-ra leárazott konyhai szett most ismét akciós, csak most 1550 Ft. Azért ez gáz szerintem.

Csi
 
 


Lego vásár!!! Kép

http://www.cora.hu/pages/husvet/vegyesip/20kiemelt.htm


Csak kis lego van, abból is csak kockák, de az mindenféle méretben és színben. Extra szinek nincsenek, narancssárga, átlátszó és speciális elemek sem.


BCsKata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Tudnátok segíteni? A 9 éves keresztfiamnak szülinapjára valamilyen középkori vár vagy lovag játékot szeretnék venni, de nem túl gagyit, lego már van. Valójában nem is tudom mit keresek! Azt tudom hogy volt egy bolt valamelyik körúton ami csak ilyesmikkel foglalkozott csak felnőtteknek.

Erről nem tudtok esetleg?

Viszonylag sürgős lenne.

Puszi előre is.
Lilka
 
 


Bigacsiga!

Láttad a készletet a Lego vásárról? Nekünk sima elemek nem kellenek, csak érdekes, speciális elemek érdekelnek. Akkor azok nincsenek?

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


Igen, vettem is.
Csak kockák vannak. Speciális elemek és szinek nincsenek.
De még így is megéri, mert féláron van.

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Lilka!

Esetleg Play Mobil?

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Érdemes körülnézni a www.pontplaza.hu oldalon,rengeteg jó járék van szt normális áron.Kép
Építők,készségfejlesztők több kivitelben.

Aminek én nagyon megörültem,hogy lehet kapni Babylon építőt,amit ezer éve nem láttamKépKépKép!

Pusz,Anyapoc

 
 


Kép

 
 








Tényleg nem a legolcsóbb ajándék, viszont olyan sok féle van. Szinte alig lehet nyomonkövetni,hogy éppen mi a gyerekek rajogásának tárgya. Van egy játékbolt, ahova egyéni rendelésre különlegesebb, egyedi legokat is be tudnak szerezni kérésre. http://www.kockakucko.hu/
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: