Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Egy gyönyörű pozitív terhességi teszttel november elejére várom a babámat. :) Gyertek novemberi babások, beszélgessünk. :) 

 
 


Sziasztok, nekem a héten 2 pozitív teszt :) Elvileg november 9 :)
bzsofi88
Budapest
 
 


Szia, de jó! Gratulálok! :)
 
 

 
 

Sziasztok,gratulálok!Én ma egy hete teszteltem pozitívat!Nekem van már két csajszim egy 7-éves meg egy 5-éves.Hogy vagytok?Van valakinek már valami jel hogy baba van a pociba?
bb0509
Chorley
 
 


Sziasztok! Gratulálok mindenkinek! Nekem minden tesztem negatív volt eddig  megfogadtam nem tesztelek sokat, a héten nem is tettem -, de a tüneteim egyre erősödnek. Ma megyek hcg-re (vérvétel). A petezsákot már láttuk a héten - elmentem a nega tesztek de a jelek miatt a dokihoz. Jó helyen van, de még picike.  Elvileg vagy október nagyon vége, vagy november eleje lesz. Mivel Október óta alig alig jött meg, a januárit vesszük utolsónak, de köv. vizsgálaton többet tudunk majd. Negyedik baba Ezzel lezárjuk a bakancslistán ezt a projectet.   Szép napot! Kukli

Kép

Kép

Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Gratulàlok Kuklika!Mikor kell menjèl legközelebb vizsgàlatra?Biztos minden rendben van csak ahogy irtad is mèg nagyon apròcska.Mindenkinek szèp babavàràst!
bb0509
Chorley
 
 


Sziasztok! Mindenkinek boldog és problémamentes babavárást kívánok! :-)
Én tegnap (szombaton) teszteltem elég erős pozitívat egy predictor early teszttel, tegnapelőtt a corax halvány csíkot mutatott. Viszont kicsit barnázgatok, pénteken kezdődött és még este is volt pici. Aztán persze elkezdtem aggódni, mert a tavaly nyári terhességem vetéléssel végződött a 7. heten. Sok mindent olvastam neten ezzel kapcsolatban, és olyan sokmindent írnak... Mivel pénteken kezdődött orvoshoz már nem tudtam menni, legközelebb hétfőn tudnék. De most gondolkozom, hogy holnap bemenjek e kórházba ezzel a problémával, vagy várjak hétfőig? Nálatok volt barnázás a nemvárt körül? Bemennétek kórházba? Annyira tanácstalan vagyok, mert ennyire korai terhességgel lehet nem is foglalkoznak... De nem szeretném elveszteni a babát :( Előre is köszönöm a válaszokat!
 
 


Sziasztok.babo15 gratulàlok!Nekem ez a harmadik terhessègem ,màr van kèt lànykàm.Sajàt tapasztalatom nincs a barnàzàssal kapcsolatban de sok ismerôsömnek volt .Nagyon sok nô barnàzik a nem vàrt elôtt ami nem feltètlen jelent rosszat,az ismerôseimnek akiknek volt gyönyörû egèssèges babàik születtek.Probàlj nem idegeskedni .Nagyon sajnàlom a tavalyi vetèlèsed,de probàlj arra gondolni hogy most minden rendben lessz!Ha csak picit barnàzol de nem vèrzel èn meg vàrnàm a hètfôt .Probàlj nagyon sokat pihenni.Fàj is vagy csak barnàzol?
bb0509
Chorley
 
 


Kedves bb0509! Köszönöm a biztató szavakat, kicsit megnyugodtam :) teszteltem kíváncsiságból ma is 25ös teszttel, mert a pénteki halvány lett. A teszt csík hamarabb jelent meg, mint a kontroll csík :D Remélem ez jó jel lehet, ha több lett a hcg :) vérzés nincs, és nem görcsölök, a derekam fájdogál, ezen kívül csak feszítő érzésem van néha, de azt se mondanám fájdalomnak. Egész nap pihenek, szerencsére most pont megtehetem, táppénzen vagyok, mert rosszul lettem a munkahelyen múlt héten, azt hiszem most már tudom miért :)
Nálad mi a helyzet? Minden rendben alakul? Mikor mész dokihoz? :) Gratulálok a két csajszidhoz! És persze az úton lévő csöppséghez is :)
 
 


Kedves bb0509! Köszönöm a biztató szavakat, kicsit megnyugodtam :) teszteltem kíváncsiságból ma is 25ös teszttel, mert a pénteki halvány lett. A teszt csík hamarabb jelent meg, mint a kontroll csík :D Remélem ez jó jel lehet, ha több lett a hcg :) vérzés nincs, és nem görcsölök, a derekam fájdogál, ezen kívül csak feszítő érzésem van néha, de azt se mondanám fájdalomnak. Egész nap pihenek, szerencsére most pont megtehetem, táppénzen vagyok, mert rosszul lettem a munkahelyen múlt héten, azt hiszem most már tudom miért :)
Nálad mi a helyzet? Minden rendben alakul? Mikor mész dokihoz? :) Gratulálok a két csajszidhoz! És persze az úton lévő csöppséghez is :)
 
 


Szia babo 15.Ez Nagyon jô hir!Biztos minden rendben lessz!Nekem is a hasam szokott feszülni,remèlem nem fogok hànyni most annyit mint az elôzô terhesègeimnèl!Èn külföldön èlek màr 13-ève itt nincs valami sok vizsgàlat sajnos!12.hèten van egy uh meg a 20.hèten ,meg egy pàr talàlkozo a vèdônökkel.Itt a szülès is csak szülèsznôvel zajlik persze ha minden rendben van.Èn jövôhèten leszek 6.hetes ès mèg nem megyek el a vèdônöhöz majd csak a hetedik nyolcadik hèt környèkèn.Te mikor mèsz az orvoshoz?Elsô baba neked?
bb0509
Chorley
 
 


Többi kismama jelentkezetek!Minden rendben nàlatok?Hogy vagytok?
bb0509
Chorley
 
 


Sziasztok! Ma teszteltem egy pozit,a dátumom november közepe!! :) ja és első baba lesz :)
 
 


Sziasztok! Csatlakoznek hozzatok, Nemetorszagbol! :)
Ma voltam UH-n, minden rendben, gyönyörü petezsak latszik. Korra 5+6, szivhang meeg nincs. November 6-ra vagyok kiirva egyelöre.
Kislanyom  8lesz nyaron, kisfiam 2 mult januar vegen, Ö pedig egy meglepi-baba:)
Boldog babavarast mindannyiunknak! :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


@bb0509:
Szia! Ma voltam orvosnál, vérzést nem latott, csak a terhességre utaló jeleket, pl a megvastagodott nyálkahártyat, és sargatestre hasonlito kepletet. Jövő hét hétfőn kell visszamennem, addigra talán már látszani fog a petezsák. Utrogestant kaptam a barnázás miatt, de úgy tűnik nincs baj :) Első baba igen.
Külön nem tudsz elmenni vizsgálatokra magánorvoshoz? Vagy ott ilyen nincs? Bár gondolom az első két terhességed alatt már lett tapasztalatod, és ha nincs probléma, lehet nem is kell több vizsgálat. Bár én még nem tudom azt se, hogy itthon mik lesznek. Majd sorban kiderul.
Gratulálok az újonnan csatlakozóknak is! :)
 
 


Sziasztok!Nekem eddig 2 halvány(de erősödő) pozi tesztem van!Van egy 2 éves kislányom,most várjuk a kistesót!Mindenkinek Szép napot!
 


Sziasztok!Gratulàlok mindenkinek!babo15 szuper hîrek!Most gondolkoztam rajta,hogy elmegyek magàn uh ra de a pàrom azt mondja hogy szerinte felesleges mert minden rendben lessz ne aggodjak.Sajnos elèg parra mami vagyok!A csajokkal nem voltam ilyen korràn magàn uh csak 23 hetesen.Meg probàlom megnyugtatni magam ès türelmesnek lenni.Be vallom elèg nehezemre esik!Csajok lenne egy kèrdèsem,ki mikor mondja vagy mondta el a nagyobb gyerkôcnek hogy jön a kistesò?Tanàcstalan vagyok ebbe a tèmàba,nem tudom hogy meg vàrjam a 12.hetet vagy elmondhatom hamarabb is szerintetek?
bb0509
Chorley
 
 


Sziasztok!

Akkor csatlakoznek en is Eppen ma 2 hete hogy eloszor pozitivat teszteltem.:)Ma vagyok 5+3 hetes,es a kalkulator szerint november 10 az idopontom. De szinte biztos,hogy meg oktober vegen meg fog szuletni,mivel ez lesz a 4.csaszarmetszesem,es biztos nem varjak ki a terminust.
3 lanyom van, 7 eves,5 eves es 2,5 eves csajszik,izgatottam varjuk,hogy vajon negyedjere is kislanyunk lesz e

Dokihoz jovo kedden megyek eloszor.Mi a tesoknak utana tervezzuk elmondani.
 


Én már említettem a 2 évesemnek:)És örömmel fogadta.Mondta ,hogy kislány lesz!Ő már tudja!:)Én majd csak jövőhéten megyek dokihoz.Febr 13án volt meg utoljára!Kinek van hasolnó időpontja?
 


De èdes a kislànyod szami444!Akkor ha jôl sejtem ô hugit szeretne.Nekem a nagy lànyom nagyon szeretne mèg egy kistesôt.Szülinapjàn tavaly azt kîvànta hogy küldjön nekünk az istenke!Aztán mindig kérdezte hogy nem küldött még ,egyem meg csalódott volt ,hogy még nem teljesült a kívánsága.Kíváncsi vagyok hogy ha kiderül hogy mégis kap még eggyet akkor mi lessz a reakciója rá.
bb0509
Chorley
 
 


Hát te sem panaszkodhatsz bb0509!Egyem meg, biztos ki fog ugrani a bőréből a kislányod:) Nekem ma azt ajánlották a kórházban,hogy mától számítva 2 hét múlva menjek!Akkor már tudnak biztosat mondani!Olyan nehéz kibírni,2 hét.....sosem telik el!:)
 


Sziasztok!
De jó hogy idetaláltam. Mi a második babánkat várjuk. Van egy májusban 2.5 éves kislányunk. A terminus november 2 kislányommal novdmber 10 volt. :D Múltheten voltam korházban kis problémával de semmi baj nincs de legalább láttuk a petezsákot meg a pici foltocskát benne. Holnap megyek kontroll uh-ra remélem 6+5-re lesz szívpulzálás. Jövőhéten már lesz a dokim is így hozzá is megyünk.
Valahogy ez a terhességem más. Nyűgös hisztis vagyok :roll: szinte egész nap émelygek, puffadok és fekszek alszok típus lettem.
Gratulálok minden kismaminak! :wink:
 


Sziasztok!Én majd csak 27-én megyek orvoshoz!Most kérem időpontot.6 hetesen remélem lesz szívhang!Kislányomnál 6 hét 5naposan mentem dokihoz!
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni, két napja teszteltem pozitívat, dokihoz március 29en megyek.
 
 


Csajok!Kedden volt a nemvárt napja,és ez egy csütörtök reggeli teszt.Csináltam tesztet a többi napon is, hogy lássam hogyan erősödik.Szerintetek ez elég erős ahhoz képest,hogy 3 napja maradt el?
 


Csatoltam képet :( Hol van? :(
 


Sziasztok!Gratulálok minden ujjonan csatlakozó kismamának!Szami444 nem találom a képet amit csatoltál?Szerintem ne stresszeld magad a tesztel ott van az a baba!Velem nem sok minden történt eddig.Még nem voltam a védőnőnél.Jővőhéten kérek időpontot.Csajok van valakinek terhes tünete?Nekem eddig semmi émelygés,furi mert a csajoknál nagyon rosszúl voltam.Annyi hogy a mellem feszül meg érzékeny,és a hasam szokott még feszülni.Lehet majd csak ez után lessz a többi,nem bánám ha most nem lenne csak ennyi!Jelentkezetek ki hogy van!
bb0509
Chorley
 
 


Sziasztok!
Tegnap voltam kontroll uh-n. Jól el lettem kedvetlenítve. 6+5 volt tegnap. Méretei tökeletesek crl 10mm. Viszont szívhangot nem talalta meg rendesen. Hallott valamit de nem tisztán így neki szó szerint idézem ez egy halott embrio. Órákig sírtam utána és kb a fejem vertem a falba hogy mi a fenének mentem vissza a kórházba amikor hétfőn már a magándokim is lesz. Kislányommal sem volt 6 hetesen szívhang még ennyire se mint ahogy most halványan hallotta. És csak azt nem értem hogy ha tényleg halott baba lenne akkor nem felelne meg napra pontosan a mérete a korának nem?
Ja meg erőszakoskodott hogy ő ugyan leveszi a citológiat aminek az lett az eredménye hogy fél napig rózsaszíneztem.
Teljesen ki voltam. Viszont érzem hogy minden a legnagyobb rendben.
bb0509 kérdésedre én rettentően szenvedek a hányingertől. Tegnap már a wc-n azt vártam hogy na most dobom ki a rókabőrt de mégse. Szivat ez a gyerek! :lol:
 


azumi1991!Ne a kórházba menj ha teheted!Nekem az a tapasztalatom,hogy ott nem viselkednek rendesen az ember lányával.... Majd a magán doki megtalálja azt a szívhangot!Ne aggódj!
 


@bb0509:
Nekem van tünetem!Fájdogál a hasam alja elég sűrün.Feszülget,olyan menszi szerű de mégsem teljesen....Az első terhességemnél volt ilyen de ott már a vége fele... Érdekes...Hányingerem egyelőre nincs...nem bánnám ha kimaradna!:)
 


Sziasztok!
Nekem a mellem a fáj, napról napra jobban, éjszaka alig tudtam aludni plusz a fáradság erzes este. Hétfőn lesz egy hete hogy pozitív lett a tesztem.
Szami444 nekem 2 nap késés után kb 1 percen belül két csíkom volt reggeli vizeletből. 3 db tesztet csináltam, 3 fajtát :) mind három pozi lett.
 
 


Sziasztok! Egy november végi jelen! :-) Még csak egy hete teszteltem pozitívat, holnap megyek hcg vérvételre. Én azonnal mentem progi pótlásért ( novemberben nem maradt velem a babám). Uhn még semmi nem látszott. Elvileg még csak ma vagyok 4 hét 4 napos. Nagyon para vagyok, remelem a holnapi hcg eredmény elég magas lesz. ;-)
 


Sziasztok!

Ma reggeli pozitív teszttel jelentkezem :). Igazából hetek óta tudni véltem, mert azonnal jelentkeztek a tüneteim, a nap bármely órájában, hol iszonyatosan, hol elviselhetően. Nem baj. :) 4. gyermek. Egyelőre az én titkom. :)
 
 


Hadd osszam meg veletek az örömömet, a mai hcg eredményem 670 mu/ml lett, 33. nap az utolsó vérzés első napja óta. :roll:
 


Gratula! Én még várakozóban, jövő hét csütörtökön megyek a dokihoz a 0. Ultrahangra.
Ki hogy van? :)
 
 


Sziasztok!Nyers hússal ki hogy áll?Írják,hogy érdemes kerülni de a családnak muszáj főzni... :roll: Én jövőhét kedden megyek dokihoz!Nagyon türelmetlen vagyok!Ma van egy hete hogy nem jött meg :oops: :)
 


Szami ez eszembe se jutott...azt hittem csak a nyers hús fogyasztását kell kerülni!
Szurkolok mindkettőtöknek!
Kávé ivással ki hogy áll? Dohányzást már meg sem merem említeni...mióta pozitív a teszt nem dohányzom, de iszonyat rossz. Olvastam máshol, hogy a babáért könnyen letették....hát én is letettem, de ez nekem minden csak nem könnyű.
Nektek tünetek jelentkeznek?
 


En 5 hónapja hagytam abba a dohányzást és azzal egyutt a kávét is. Valahogy a kettő egyutt volt jo... így szerencsere en mar ezen túl vagyok. 10kg hiztam, legalább neked a terhességel egyutt jonnek fel a kilók :) mire elkezdtem volna visszafogyni jött a baba :)
 
 


Én április 5-én megyek orvoshoz, akkor már betöltött 8 hetes leszek. Utána megyek tovább ( orvos, védőnő, vérvétel ).  Kicsit óvatos típusnak mondanám magam, én még nem mesélek, nem akarok elkiabálni semmit. 12. hétig szokunk várni. Mondjuk legutóbb már akkor egyértelmű pocakom is volt.

Én nem dohányzom, ne dohányozzatok! 

Kávé szerintem nem gáz. Én mondjuk instantot iszom, azt reggel és délután. No meg jó hígan. 

Továbbra is hányinger, bármikor. A hasam is fájdogál, ezt ilyenkor intő jelnek veszem, hogy pihenni kell, kicsit vissza kellene fognom magam. 

Meséljetek!

 
 


Sziasztok!Gratulàlok az ûjjonan csatlakozò kismamiknak!Nàlam nem sok vàltozàs van eddig.Holnap töltöm a 7.hetet.Èn kàvèzom igaz csak instant kàvè ès a fele tej.Hànyingerem nincs ,a hasam szokott nekem is fàjni.A hasam viszont nagy lett!Szôval màr most làtszik igaz hogy ûgy nèz ki mint aki fel kapott vagy 10kg Gondolom azèrt mert màr a harmadik terhessègem.Elmondtam a lànyaimnak,mert màr szolt a nagy lànyom hogy el kène kezdjek tornàzni!Nagyon örültek neki!Èn meg bôgtemez a hangulatingadozàs kikèszît teljesen!
bb0509
Chorley
 
 


Halihó! Ma megvolt a 2. hcg vérvétel, a hétfői 670 után a mai 1600 valamennyit mondott az asszisztens a telefonban. Olyan boldog vagyok. Jövő hét szerdán Uh, akkor leszek elvileg 6 hetes, a húsvét miatt előre hozta a doki az időpontot, mondtam neki nem baj.
Nálam tünetek nem nagyon vannak...olyan mindjárt megjön érzésem van, a derekam fáj meg a mellem, de már csak ha nyomkodom. Semmi hányinger, émelygés vagy ilyesmi...eddig.
Veletek mi újsag?
 


Örülök,hogy ilyen sok bejegyzés jött a csopiba pár nap alatt:)Jó olvasgatni amit írtok!Én jól vagyok,tegnap nagyon hányingerem volt de ma semmi kis cicifájdogálás,meg álmosság.Remélem minden oké odabenn!Jövő7 kedden leszek 6 hetes akkor megyek dokihoz.Szeintetek lesz szívhang?Ezen "parázok"!Kislánykámmal 6hét+5 naposan mentem akkor volt szívhang.Jó lenne ha a kis picurkának is lenne mire megyünk.Nem birok tovább várni látni akarom,hogy jó helyen van és egyáltaln h létezik:)Mert egyelőre csak a 2 csík bizonyítja,ami már gyönyörű erős!:)Veletek mizus5
 


Sziaztok! :) Milyen szép számban vagytok már, csatlakoznék én is. November elejére várom én is a babámat :) Jelenleg 8 hetes vagyok, múltkor már hallottunk szívhangot is, húsvét után megyünk vissza megnézni, hogy minden rendben van-e. Ti hogy vagytok? :) Milyen tünetek vannak? Meséljetek :)
hendrid
Budapest III. kerület
 
 


Szami akkor mi szinte egyidősek vagyunk jövő hét szerdán leszek 6 hetes.
 


Sziasztok. Nekem ma őrületes hányingerem volt egesz nap. Citromos víz ami segített. Mar en is nagyon izgulok jövő hét csütörtökön megyek a dokihoz, szeretnem mar en is látni hogy minden rendben van.
 
 


Sziasztok! Csatlakoznék hozzátok! 7+3 vagyok ikrekkel. Már kb 1 centisek és szépen ver a szívük. 3 vetélés után igen csak izgulunk. Van már egy 9 és egy 10 éves fiam.
Mindenkinek drukkolok és gratulálok. Remélem sorba szülünk majd október novemberben
 


Hello!Itt a "jövő7" aki ezen a héten megy dokihoz,annak sok sikert:) és ne izguljatok!Biztos minden rendben van!Nekem borzalmas hányingerem van napok óta!A citromos vizet én is kipróbálom,hátha használ.Eddig magneb6 ot szedtem.Én is már úgylátnám a kis picurkát a képernyőn már,de holnap délutánig várni kell.Akkor lesz kerek 6 hetes...bízom benne h lesz szívhang!:)
 


@bonarum26:
Szia!Igen :) te mikor mész dokihoz?
 


Sziasztok! Egesz hétvégén hányingerem volt, nagyon fel sem tudtam kelni. Próbáltam a citromos víz, gyömbér, kinley, tej. Mindegyik csak kb egyszer hatott, egy darabig. Ma azt hiszem táppénzre megyek, mert hajnali 4tol nem aludtam a hányinger miatt. Alig varom a csütörtökot a doki miatt! Hanyinegreseknek kitartás!!!
 
 


Szami444!
Szerdán (03.28.) megyek uhra, akkor leszek kereken 6+0. Azt mondta az asszisztens hölgy, jobb lenne rákövető hétfőn, de az ugye húsvét, és akkor inkább előbb mint utóbb. Nagyon izgulok mit fogunk látni, 4 hetesen pozi teszt után én rögtön mentem korábbi vetélés miatt, progeszteron pótlásért, de akkor nem látszott még semmi az uhn. Ezt követően volt két hcg vérvétel, ott szépen emelkedett az érték, majd most szerdán lesz megint az uh. Annyira para vagyok, úgy félek, h már nem lesz ott, vagy nem lesz minden ok.
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron