Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Eladásra kínálnám többlet anyatejemet, 2017. Szeptember 30.-ÁN született a kislányom azóta 10 liter van fagyasztva, 260 ml-es kiszerelésben. A táplálkozásra nagyon odafigyelek, nem iszom csak vizet, nem dohányzom és nem fogyasztok alkoholt sem. A mai napig ezzel táplálom kislányomat.
Helyileg Miskolcon tartózkodom.

Èrdeklődni a következő e-mail címen lehet: varga.erika0208@gmail.com

További szép napot Mindenkinek!
tirkerika8
Miskolc
 
 


Sziasztok!

Tejtesót keresek 3 hónapos kisfiam mellé, akit steril körülmények között fejt, nagyon jó minöségü tejjel kínálnék. Egészséges életmódot folytatok, nincsenek káros szenvedélyeim, még a kávéról is lemondtam, hogy kicsi kincsünk a legjobbat kapja. :)
A tejet körültekintöen, steril tejtartó zacskókban, frissen fagyasztottam, hiszen a kisfiamnak tettem félre arra az esetre, ha idö elött elapadna a tejem. Szerencsére az ellenkezöje történt, gyorsan tele lett a fagyasztó. :D Friss tejet is tudok adni idövel.
A pici gyönyörüen fejlödik, a gyerekdoki is méltatta ezt a jóféle tejecskét. :)
Budapesti vagyok, ár és átvétel helyszíne megegyezés szerint! zs.dorcsi@gmail.com
 


@siposandi86: "Ny??regyh??za anyatej elado. Steril zacskoban fagyasztva, vagy frissen , napi max 500ml mertekben. Vizsgalt negativ szures eredmenyekkel , minden szenvedelytol mentes , jelenleg is csecsemot taplalo anyatol. Forduljon hozzam bizalommal. Az egeszseges babataplalas remenyeben. Koszonom."



 
 

@siposandi86: "Ny??regyh??za anyatej elado. Steril zacskoban fagyasztva, vagy frissen , napi max 500ml mertekben. Vizsgalt negativ szures eredmenyekkel , minden szenvedelytol mentes , jelenleg is csecsemot taplalo anyatol. Forduljon hozzam bizalommal. Az egeszseges babataplalas remenyeben. Koszonom."




Szia Andi! Van még cici tejed??
 


budapesten?
dreamweaver55
Budapest IV. kerület
 
 


.
dreamweaver55
Budapest IV. kerület
 
 


@siposandi86: "@siposandi86: "Ny??regyh??za anyatej elado. Steril zacskoban fagyasztva, vagy frissen , napi max 500ml mertekben. Vizsgalt negativ szures eredmenyekkel , minden szenvedelytol mentes , jelenleg is csecsemot taplalo anyatol. Forduljon hozzam bizalommal. Az egeszseges babataplalas remenyeben. Koszonom.""

dreamweaver55
Budapest IV. kerület
 
 


@dreamweaver55:
@dreamweaver55:
szia,kérnék 1e-mail elérhetőséget.
 


Fagyasztott (180-300ml-s steril tejgyűjtő zacskóba ) és frissen fejt (napi 500 ml ) anyatej eladó.
Negatív vizsgálati eredményekkel ( HIV, széklet, tűdőszűrő, Wassermann ).
Budapesten
firka2011@freemail.hu
 
 


Eladó Halásztelken anyatej károd szenvedélyektől mentes anyától 90-200 ml-es kiszerelésben, fagyasztva. Csak a tárolózacskót kell kifizetni (100 Huf).
Érdeklődni:
david.kovacs10@gmail.com
 


Kedves anyukák. Sziasztok! Januárban született meg a kislányom és még csak 2és fél hónapos anyatejes baba. Születés után azt hittem nem lesz tejcsim de az 5ik nap beindult azóta viszont nem fér már el a fagyasztóban. Napi szinten 500-600 ml tejcsim szoktam lefagyasztani. Jelenleg 4, 5 liternyi lehet lefagyasztva ami steril anyatejtárolo zacskóban illetve poharakban vannak. (dátumozva)
Remélem hogy még sokáig lesz tejcsim ezért is szeretném kérdezni hogy van e olyan anyuka aki igényt tart esetleg a tejcsire? Az árban úgy gondolom megegyezünk, nem haszon céljából válnék meg a tejcsitől tehát ha valakit érdekel reális áron hívjon nyugodtan. Sajnálnál kiönteni a tejet. Káros szenvedélyektől mentes anyuka vagyok. 06705621576 (Pest megye Abony)
 
 


Bármelyik nő érdekelne-e egy férfi szoptatásában? fizetni fogok :D

Sms +420 774 901 516
Budapest
 
 


Sziasztok Anyukák! Vecsésen (budapest mellett)negatív leletekkel anyatej eladó. ha az orvos felírja teljesen ingyen van. 2 hónapos kisfiam mellett napi 4-7dl plussz anyatejcsim van. káros szenvedélyektől mentesen élem életem. Akár naponta akár 2 naponta is lehet jönni a friss tejcsiért nem fagyasztott! rugalmasan vagyok az időpontok terén. minden kérdésre szívesen válaszolok!
Sajnálnám kiönteni a tejcsit nekünk pedig sok, így szívesen ellátnánk tejcsivel egy tejtesót.
Köszönöm
06706235609
andrea.tokr@gmail.com
 


Szia Andi
 


Tamás vagyok. Csak azt szeretném kérdezni,én vásárolhatnék-e tejet tőled saját magam részére?
 


Eladnám anyatejem, mert rengeteg van! Nem dohanyzom,egeszsegesen etkezem! A fagyaszto tele van! Napi 4 dl tobbletem van. Erdeklodni : hmking@citromail.hu
 
 


Szia, nekem rengeteg elado anyatejem van, friss es fagyasztott is. Irj ha erdekel, Szandi
 


@viking75:
Szia, rengeteg tejem van elado. Friss es fagyasztott is. Irj ha erdekel, szandi
 


@szandi85:
Szia Szandi! Telefonszámot,és e-mailcímet kérnék.
 


@szandi85:
Kedves Szandi! venyera1@gmx.com e-mail címre tudsz írni. Köszönöm!
 


Akinek van anyateje eladó, kérem jelezzen: gaborkafitti@gmail.com

Norbert
 


Sziasztok. Van eladó anyatejem friss és fagyasztott is akit érdekel írjon
 


Sziasztok! Előzö hirdetésenet kiegészíteném annyival hogy Békéscsabán lakom és jelenleg 3 hónapos a kislányom.
 


@kata1992:
Szia szeretnék venni tőled anyatejet ha még aktuális christine202@freemail.hu cimre írj légyszîves
 


Sziasztok! Friss Anyatejet keresek 
Email: lehetetlen1123@gmail.com
 


@andi1123:
Szia bocsi de már sajnos nem aktuális
 


Friss Anyatejet keresek, vennék 
lehetetlen1123@gmail.com

 


Sziasztok Anyukak! 2019.dec 09.én szultem ,2020.márc.tol fagyasztottam le anyatejet ,steril anyatej tároló zacskókba. Nem dohányzóm, nem kávézom, nem fogyasztók alkoholt sem más káros dolgokat! Étkezésre odafigyelek. Bubis üdítőket sem ittam. Kislányom 2850gr al született most 8hos es 11kg. Zsíros, tápláló az anyatejem ,most is meg cici a fő étkezése. 6hosan kezdtem a hozzátáplálást. De nem váltottam meg ki vele cicit. Kóstoltatok.....akit esetleg érdekelne anyatej erre az email címre írjon
zsanett230@gmail.com
 


Sziasztok Anyukak! 2019.dec 09.én szultem ,2020.márc.tol fagyasztottam le anyatejet ,steril anyatej tároló zacskókba. Nem dohányzóm, nem kávézom, nem fogyasztók alkoholt sem más káros dolgokat! Étkezésre odafigyelek. Bubis üdítőket sem ittam. Kislányom 2850gr al született most 8hos es 11kg. Zsíros, tápláló az anyatejem ,most is meg cici a fő étkezése. 6hosan kezdtem a hozzátáplálást. De nem váltottam meg ki vele cicit. Kóstoltatok.....akit esetleg érdekelne anyatej erre az email címre írjon
zsanett230@gmail.com
 


Sziasztok ismét van eladó anyatejem tudok fagyasztva is és frissen is eladni és tb-re is lehet vinni
 


@kata1992:


merre lehet átvenni?
 


@ritannia:
Szia küldök egy email címet és ott meg beszéljük
 


 


Sziasztok. Miskolc/Kazincbarcika környékén volna valakinek eladó anyateje?
jegesdi
Kazincbarcika
 
 


Eladó anyatejet keresek 11hós babának. Akár fagyasztott is lehet. Legfőképp Miskolc környékén esetleg Budapest.
Ezen a, címen elér. Mareloli96@gmail.com
jegesdi
Kazincbarcika
 
 


Sziasztok! 2020 elején szültem, május óta gyűjtöm fagyasztóba a megmaradt tejet Brendon steril zacsikba.
Nincs nagy mennyiség, napi egy zacskó sem telik meg, főleg, hogy csak egyszer fejek többet amit azonnal fagyasztok. Azóta ugyanabban a fagyasztóban van. Tartaléknak szántam, de már nem fog kelleni a babámnak. Kiönteni nem szeretném, de foglalja a helyet. Pénzt nem kérek érte.
Káros szenvedélyem, ismert betegségem nincs, rendszeresen járok kontrollra, felülvizsgálatra, laborleletek is jók.
Étkezni nagyon fegyelmezetten szoktam. Inni csak vizet szoktam, néha 100% (főleg fissen préselt) gyümölcslevet.
Hely: Székesfehérvár, belváros-közelben tudom átadni android4hez.kell [kukac] gmail.com
 
 


Szia kérhetnék egy elérhető séget
 


@kettyero:


@kettyero: "Szia kérhetnék egy elérhető séget"


a telefonszámot PM-ben elküldtem egy ideje.
jó lenne ha történne valami végre, mert csak foglalja a helyet a jégszekrényben

 
 


Sziasztok!
Eladásra kínálnám a fagyasztott anyatejem. 5 liter van jelenleg le fagyasztva lansinohs tasakokban 130-220 ml kiszerelésekben.
2020 december elején szültem. Soha nem dohányoztam és más egyéb káros szenvedélyem sem volt. A kisfiam nagyon hasfájós így 2 héttel ezelőttig nem ettem sajtot, tojást, nem ittam tejet. Ezeket most szépen lassan vezetem be a napjaimba.
Amennyiben érdekel és kérdésed van a schuchardtadrienn@gmail.com email címen szívesen válaszolok.
Üdv, Adri
 


Sziasztok!
Eladásra kínálnám a fagyasztott anyatejem. 5 liter van jelenleg le fagyasztva lansinohs tasakokban 130-220 ml kiszerelésekben.
2020 december elején szültem. Soha nem dohányoztam és más egyéb káros szenvedélyem sem volt. A kisfiam nagyon hasfájós így 2 héttel ezelőttig nem ettem sajtot, tojást, nem ittam tejet. Ezeket most szépen lassan vezetem be a napjaimba.
Amennyiben érdekel és kérdésed van a schuchardtadrienn@gmail.com email címen szívesen válaszolok.
Üdv, Adri
 


ziasztok! Lefagyasztott anyatejemet eladnám. Általában 180-200 ml van egy zacsiban, de van amibe kevesebb. 3 hete szültem, kisfiamnak kezdtem el félrerakni, de már 13,6 liter van lefagyasztva, így nem igazán férünk el a fagyasztóban már. Káros szenvedélyem nincs. Bármi kérdés esetén vagy ha csak érdekelne valami, írhatsz e-mailt stefanalexandra1015@gmail.com, vagy hívhatsz telefonon 06206276860. Helyileg Miskolc, szállításban Miskolcon tudunk segíteni, esetleg közelebbi városba is el tudjuk vinni.:)
Ujságné Stefán Alexandra

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet:

 

cron