Új privát üzeneted érkezett!

SOS anyatejet keresek 3 honapos kisbabmnak, Pesten megbizhato anyukatol. TB-t atvallalnam. gyocus@freemail.hu
 
 


Anyatej elado, Pest kozeli kismamatol. Napi 4-5dl, tiszta csaladtol. irjatok: kolgabika@citromail.hu
 
 


Sziasztok!

Friss és Fagyasztott anyatej gazdát keres Veresegyházon !

Vizsgálati papírokkal.

Napi kb. fél liter kerül a fagyasztóba.
Jelenleg 5liter várja gazdáját.
Aventes poharakban és bébiételes üvegekben sterilen elrakva, sterilen fejve.
TB-re (OEP fizet érte nekem) vagy ugyanezen az áron kp-re tudom adni.
Fagyasztott elszállításában tudok segíteni.

1postalada@gmail.com vagy 70/ 398-1659
 

 
 

Anyatejet adnék ingyen (napi 700 ml) 2009.08.16-24 között. Csopakon nyaralunk (Balatonfüred mellett), érte kéne jönni. Nem szeretném kiönteni eza kis idő alatt sem.
Tel: 70/282-7216
 
 


Sziasztok!

kb 20 liter fagyasztott anyatejem van. tejadó vagyok, minden vizsgálatom megvan!(orvos vagyok, nem iszom alkoholt,kávét, nem cigizek)
győr mellett lakom,szállításban valamit tudok segíteni.
veszprém környékére el is tudom vinni.(a fagyasztottat)
ha friss kell, kb 1 liter van naponta.

érd.: 06/30-254-09-88
 


Anyatej eladó Nyíregyházán. Oep fizeti! Fagyasztottan 30-40 liter, vagy frissen napi 5dl tudok adni. Tejadó anyuka vagyok, rendelkezem a szükséges dokumentumokkal. Steril, tiszta tejtárolást végzek. Jelentkezni email címemen lehet: sessylke@citromail.hu
 
 


Anyatejet keresek 1 hónapos kisbabámnak Heves megyében.

Tel: 30-5372713


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ipuati 2011.07.01 20:43-kor.
 
 


Sziasztok!

Hivatalos anyatejadó vagyok. Hétvégén utazunk Zamárdiba, így nem tudják tőlem elvinni a tejecskét. Ha van valaki a közelben, akinek kellene 2-3 dl tej naponta, és el tud érte jönni, az hívjon fel! Egyébként 2-3 hétig biztos lent vagyunk. A babám 2 hónapos. Igazolást adott a tejadó központ, hogy minden vizsgálatom rendben volt.

Telefonszámom: 06303123055
 


Sziasztok! Fagyasztott anyatej eladó Dél-Pest környékéről. Babám májusban született, a legrégebbi tej júniusi, legfrissebb augusztusi. Az anyatej steril zacskóban van. Papírjaim rendben, hivatalos anyatej leadó vagyok. Nem dohányzom és nem fogyasztok egészségtelen ételeket. Háziállatokat nem tartunk.
Elérhetőség:
klara.szekely@pr.hu
30-456-97-60
Vendég
 


Nyíregyházi anyuka vagyok, 2010. decemberi kifiam mellé keresek tejtesót. Jelenleg kb 7 liter fagyasztott tejcsim van, de folyamatosan tudok adni frisset is. Az eü vizsgálatok folyamatban.
tel: 20/388-56-43
feminine
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! 2010. októberi kisfiam van, Jelenleg 25 liter anyatejem van lefagyasztva január közepe óta. Hivatalos tejadó anyuka vagyok. Abonyban élek nem dohányzom, nem kávézom, nem iszom alkoholt
angyalne
Abony
 
 


A kisfiam már 5 hónapos elmúlt makk egészséges 7kg45dkg igazi húsos baba. A háziorvos szerint így néz ki egy egészséges anyatejes baba :)
Írjatok: tibornea25@freemail.hu [img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára angyalne 2011.04.05 09:55-kor.
angyalne
Abony
 
 


volt...
ahajnal
Szeged
 
 


Anyatej eladó székesfehérvári kismamától. Tudok adni fagyasztva (steril tejgyűjtő zacskókban) és frissen is. :)
Réka: 20/4329215
 
 


Sziasztok,
Dunakeszi és környékén anyatej eladó! Mélyhűtött is van (steril aventes poharakban), de frisset is tudok adni! Minden káros szenvedélytől mentes vagyok, egészségesen étkezem.
Kisbabám 15 hetes és 7.5 kg igazi anyatejes baba :)
üdv,
Szilvi
tel: 30/661-4025
(hivatalos anyatej leadó leszek, papírok folyamatban)
 


Dunakeszin megbízható anyától anyatej eladó. Friss vagy fagyasztott.
Elérhetőség: 20/375-1197
gabiszarvas
Dunakeszi
 
 


Hódemezővásárhelyen anyatej eladó!
Kisfiam 2012. november 19.-én született 3730 grammal, és a 2 hónapos védőnői vizsgálaton 6000 gramm volt.
Egészséges életmódot folytatok, nem dohányzom, és a hasfájós kisfiamnak megfelelően táplálkozom. Pharmaton Matruelle terhesvitamint szedem.
Fagyasztva nagyobb mennyiségben azonnal vagy frissen naponta 3-5 dl. Pár héten belül TB finanszírozással is, vizsgálatok folyamatban vannak!

Érd: 06703359455
 


Kedves Anyukák!

2013 novemberében született kisfiam mellé keresek tejtestvért!
Nemdohányzó káros szenvedélyektől mentes kismama vagyok. Kisfiam egy hónaposan már 5kg (3,9 születtünk)! 
Fagyasztva nagyobb mennyiségben azonnal vagy frissen naponta 2-3 dl. Pár héten belül TB finanszírozással is, vizsgálatok folyamatban vannak! 
Kalmár Gabriella: kalmargabi@gmail.com
kalmargabi
Érd
 
 


Kedves Mamik!

Debreceni tejadó anya vagyok/voltam. Január 1-ével bezárták az anyatejgyűjtőt, így nem tudom hova leadni a felesleges anyatejet. Másfél hónapos a kisfiam, leleteim fénymásolatát megkaptam, melyet meg is tudok mutatni.
Érdeklődni: bacsoadrienn@freemail.hu vagy itt.
 


Kedves Anyukák!

Anyatejet keresek 5 hónapos kisbabám részére. Elsősorban debreceniek vagy Debrecen környékiek jelentkezését várom. 
E-mail: bojtorjan22@gmail.com
bojtorjan22
Debrecen
 
 


Kedves Anyukák!

Anyatejet keresek 5 hónapos kisbabám részére. Elsősorban debreceniek vagy Debrecen környékiek jelentkezését várom.

Az előző bejegyzésben szereplő e-mail cím helyesen:
 bojtorjan22@freemail.hu

bojtorjan22
Debrecen
 
 


Kedves anyukák!

Anyatej eladó Tiszaújvárosban. Napi 2-3 dl tejet tudok adni frissen, vagy fagyasztva is.
Minden egészségügyi papírom meg van hozzá. Káros szenvedélyektől mentes vagyok.
Kisfiam 7 hónapos.
Steril zacskókban adom.

Érd: dugozsu@vipmail.hu
+3670 3416631
dugozsu
Tiszaújváros
 
 


Anyatejet keresek szabolcs megyében vagy debrecen környékén tel.:+36308451213
 


Anyatejet adnek ingyen Szigetszentmiklos es kornyeken,csak erte kell jonni. Napi 3-4 decit biztosan tudok adni. Kisfiam 3 hetes,de nagyon sok tejem van, sajnalom kidobni. Kisfiamat 3120 grammal hoztuk haza masfel hete,azota mar 4100 gramm, kis husis baba. Nem iszom alkoholt, koffeint, nem dohanyzom, egeszsegesen taplalkozom.


Email: rkovacs1989@gmail.com



sziasztok! Kaptam egy üzenetet : Egy beteg kislánynak szüksége lenne rá. 14 naposan került kórházba magas lázzal, majd rövid időn belül több strokja lett, minek következtében éber kómába esett. Most otthon van szüleivel, stabil az állapota, de a szervezete csak az anyatejet fogadja el. Mivel már 9 hónapos azt mondták nekik, hogy már nem jogosult a tb által anyatej támogatásra. Bármilyen megoldással keresünk olyan édesanyát, aki tud adni anyatejet.   Budapesten élnek, de azt mondta az édesapa, hogy vannak ott barátai, gondolkodik a megoldáson, mert van olyan is, aki fagyasztós (lehet, hogy nem jól fogalmazom) autóval jár. Jó nekik a fagyasztott tej, ha nem több, mint 2 hónapos. Az édesapa neve: Baltavári Norbert, telefonszáma: +36703697723 Remélem tud valaki segíteni Nekik.
 


Sziasztok!szegeden anyatej elado a kisfiam 2014 01 23 szulettet.azota is szopik nagyon jol fejlodik nagyon sok tejem van az melet h ot is etetem.ha valakit erdekel zsuzsamadaras@freemail.hu emailon erdeklodni lehet.nem dohanyzom nem iszom.rendszeres tej ado vagyok.minden papirom megvan.
 


sziasztok!5 hónapja szültem és vmiért az a kivételes nő vagyok akinek rengeteg anyateje van így ha esetleg vkinek segíthetnék akinek kevés van szívessen megtenném.Van fagyasztott tejem is de szívessen vállalnék gyermek szoptatást is.Fejér megyében élünk,érdeklődni: hadory92@gmail.com


Kedves Szülők!
Mindenki tudja, hogy a kis baba számára a legmegfelelőbb táplálék az anyatej!
Nincs olyan tápszer amely helyettesíteni tudná azt!
Ezért gondoltam, hogy a kis fiam számára már felesleges nagy mennyiségű anya tejet meghirdetem!
Káros szenvedélyektől mentes Anyuka vagyok!
4480 grammal született a kisbabám és a 3.naptól rengeteg tejem van, több is mint amire a Babámnak szüksége van pedig az 5. naptól 100 grammot evett ma már 4 hónapos és 9 kiló, tehát tápanyagban gazdag nem vizes steril körülmények között lefejt anya tejem van fagyasztva! (kb. 15 liter eladó) Igény szerint frissen is tudok adni tejet!
Orvosi vizsgálatokról is vannak papírok! Nagyobb mennyiségnél ár megegyezés szerint!
További információ üzenetben vagy telefonon!
klau0925@hotmail.com
06309433181
 


Sziasztok! Még mindig elvihető a felesleges tejem. Megszámoltam, kicsit több 40 liternél. Nem szeretném kiönteni,ezért ha valaki szeretné,írjon. 
hisakata@gmail.hu (nem .com-os hanem .hu-s)
 


Ikerbabáimnak keresek fagyasztott anyatejet minél nagyobb menyiségben folyamatosan Budapesten vagy Pest megyében. Nagyobb mennyiségért messzebbre is elmennénk.

Előre is köszönöm a segítséget,
Emese
sziniemese@gmail.com
30/343 6460
 


@darabosne:


Aktuális folyamatosan. Nyíregyházára nem hiszem hogy le tudnánk menni sajnos. Nem jár majd valaki, rokon ismerős Pesten, akivel fel tudnátok küldeni a tejet?
Köszönettel,
Emese
30/343 6460
 


@darabosne:


Aktuális folyamatosan. Nyíregyházára nem hiszem hogy le tudnánk menni sajnos. Nem jár majd valaki, rokon ismerős Pesten, akivel fel tudnátok küldeni a tejet?
Köszönettel,
Emese
30/343 6460
 


RENGETEG ANYA TEJEM   SZIVESEN  SEGITENÉK MÁS  BABÁNAK  AKINEK  LEHET   HA  EL FOGADJA   NEM DOHÁNYZOM  TEL 06704250063   IME  HAANDREA37@GMAIL.COM
 
 


Anyatejet keresek nemrég született pici babámnak!!!!!!
Akinek van, írjon!
email: edit.borocz@gmail.com
Köszönöm szépen!
bedit1
Pécs
 
 


Sziasztok,fontos lenne, hogy három hónapos kisbabánknak anyatejjel való ellátására tejtestvert keresünk.
Debrecenben lakunk, van tejcsi de sajnos kevés így pótlásra van csak szükség, tejért házhoz megyünk illetve fizetünk is.
Elérhető vagyok noemi.halasz@gmail.com illetve a 0630/72-82-635 telefon számon.
 


Még mindig keresek!!!

Anyatejet keresek nemrég született koraszülött pici babámnak!!!!!!
Akinek van, írjon!
email: edit.borocz@gmail.com
Köszönöm szépen!
bedit1
Pécs
 
 


Anyatej eladó fagyasztva és frissen is Nyíregyházán. A fagyasztott tej elősterilizált tejtároló zacskóban van nagy fagyasztóládában tárolva ami így 6 hónapig felhasználható. A friss tejet akár napi szinten is át lehet venni. Nem dohányzom, nem iszok se alkoholt sem koffeines italokat. Abszolút szoptatós diétán vagyok így kerülöm a puffasztó a cukros és a tejtermékeket tartalmazó ételeket. Nem szedek gyógyszereket. Nagyon odafigyelek az étrendemre hiszen kisbabámat is a tejcsimmel táplálom és nem szeretnék fájdalmat okozni neki. Egyszerű vitaminokat szedek melyek szoptatás alatt is alkalmazhatóak és javallottak.
Ár megegyezés szerint...


Tel.06/30 722 5795 (Nyugodtan keress Viberen! Gyakran nincs lehetőségem felvenni a telefonom, de ha oda írsz biztosan válaszolok amint tudok.)
 
 


Van eladó anyatejem,2016 áprilisában szültem. Be lett vizsgálva a tej és papírok is vannak róla. Naponta tudok frisset biztosítani.
+36304231855
 
 


Szia. Keresel e mèg anyatejet?
 
 


Köszönöm szépen, de most van bőven, sikerült vennünk.
bedit1
Pécs
 
 


7.000.000 Ft. es mindegy egyek koltseg!!!!!!!!!!!


Olyan anyukat keresek akinek van egy sajat gyermeke es 5 evnel regebben szult. Feherboru magyar no aki 38 evnel nem oregebb es sajat petesettel vallalna egy terhesseget.
7.000.000 Ft es minden egyeb koltseget en fizetek.
rokaalom@gmail.com
 


@vicuska75:
Udv vicuska

Engem erdekelne az anya tej sos be ha kel fizetek erte udv gedron
 
 


@vicuska75:
Udv vicuska

Engem erdekelne az anya tej sos be ha kel fizetek erte udv gedron
 
 


@vicuska75:
Udv vicuska

Engem erdekelne az anya tej sos be ha kel fizetek erte udv gedron
 
 


Kedves Anyukák!

Februárban szültem, és a kezdetektől többlet tejem van, amit 100-250 ml-es adagokban steril zacskókban lefagyasztottam. Amikor elkezdtem a tejet eltenni, nem az eladás volt a célom, hanem az a családunkra jellemző általános jelenség, hogy valószínűleg nagyon rövid ideig tudok majd szoptatni. Szerencsére nem így lett, és mostanára annyi tej összegyűlt, hogy nincs több hely a fagyasztóban. Jelenleg az első 3 havi adagot, kb. 10-15 litert kínálom eladásra.
Rólam annyit, hogy káros szenvedélyektől, gyógyszerektől mentes, magamra és környezetemre igényes, tudatos életmódot és a táplálkozást folytató sportember vagyok.
A tej valószínűleg jó minőségű, mivel a kislányom eddig minden hónapban több mint 1 kg-ot gyarapodott.
Teljes lelki nyugalommal, és jó szívvel ajánlom a tejet annak tudatában, hogy a szoptatás és a fejés során nagyon körültekintően jártam el, mind a higiéniát, mind a sterilizációt illetően.
A 20/8077-229 telefonszámon elérhető vagyok.

Üdvözlettel,
Réka

eperhab
Csákvár
 
 


@eperhab:


Szeretnék érdeklődni, hogy mennyibe kerül a tejcsi?

Köszönöm szépen!

Edit
bedit1
Pécs
 
 


En is szertnék erdeklodni a tej iránt várom levelet
Privátba
 
 


Sziasztok nekem is volna elado anyatejem privatban mindent leirok spmfiok@gmail.com nagyon orulnek ha valaki vinne mert mar nem fer a melyhutobe es ugy sajnalon kionteni de nekunk nagyon sok

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok nekem is lenne eladó anyatejem ,minden papirom és vizsgálatom meg van,nem dohányzom, nem fogyasztok semmi féle alkoholos italt,egészsegesen táplálkozzok.Eddig vitték tölem a tejet de most már eszik  a baba és igy  szeretnék ő helyette valakit keresni mert napi 700-800 ml van és frissen lehetne vinni nem szeretném lefagyasztani ha nem muszáj.Jelentkezni lehet nálam telefonon bármikor 06305175649 vagy ancu5@freemail.hu email cimen további szép napot mindenkinek
ancu5
Kistelek
 
 

Vissza: Keres

Jegyzetfüzet:

 

cron