Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Bár igaz még elég korai de várok minden kismamát aki 2018 áprilirsa várják babájukat! 

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie harmadik születésnapi ticker

Lilypie terhességi tickerek

Zsani :-)
 
 
 


Szia!
Évi vagyok.
A napokba teszteltem pozitívat, ha minden jól megy április 8-ra leszek kiírva
 
 


Szia Évi! Gratulálok! Első baba?

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie harmadik születésnapi ticker

Lilypie terhességi tickerek

Zsani :-)
 
 
 

 
 

Én is gartulálok neked! Nem, nekem már van egy 22 hónapos kislányom.
Neked?
 
 


Nekem is van már egy 4,5 éves és 26 hónapos és lányok. :-)

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie harmadik születésnapi ticker

Lilypie terhességi tickerek

Zsani :-)
 
 
 


Akkor nyugtass meg, hogy nem olyan nehéz két gyerekkel Te mikor mész dokihoz? Én kivárom a hetedik hetet, de az még nagyon messze van. Próbálok, nem beképzelni mindenféle aggasztó tünetet. Én nagyon szeretném ha a második baba is kislány lenne (persze fiúnak is örülnék)
 
 


Igazából az eleje nehezebb de én hordoztam a kicsit így sokkal jobb volt és amint nagyobbacska lett már együtt jatszottak így nagyon szuper. Míg a nagy igényelte a folytonos játszást a kicsi mar inkább tesóval akar.

Én is kiakarom várni a 7. hetett hogy legyen szívhang de olyan nehéz. Kalkulátor szerint április 5.-re lennék kiírva. Nálam eddig nagyfokú fáradtság van még bár 2 kicsi melett nem olyan furcsa :-D

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie harmadik születésnapi ticker

Lilypie terhességi tickerek

Zsani :-)
 
 
 


Én is hordoztam a kislányom, most is ezt tervezem. 2,5 évesen még nem tud sokat gyalogolni, ráadásul hegyen lakunk, így még a kismotor se nagyon játszik. Anyukám most novemberbe megy nyugdíjba, 5 perce lakik, így majd kicsit be tud segíteni az elején. Legalábbis remélem Neked van segítséged?

Én április 8-ra lennék kiírva. Szóval ma vagyok kereken 4 hetes. Harom hétig szerintem megőrítem majd a férjem Nekem még semmi tünetem. Talán ha előjönnek nyugodtabb leszek.
 
 


Nekem is anyum lakik pár utcányira de még akitvan dolgozik ugyhogy olyan sokat nem tud de férjem munka után. 
Én ma vagyok  4hét 4 napos  bő 2 hét múlva megyek orvoshoz és remélem lesz szívhang. :-)
Nekem is az erősebb tünetek eddig mindig 7-8 hét körül jöttek.

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie harmadik születésnapi ticker

Lilypie terhességi tickerek

Zsani :-)
 
 
 


Sziasztok! Mi is aprilis elejere varjuk a kistesot! :D Hatalmas a boldogsag!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
 


Üdvözlünk Mulcsiga! Gratulálok! :-) 

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie harmadik születésnapi ticker

Lilypie terhességi tickerek

Zsani :-)
 
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek gratulálok! :) 
Mi is most tudtuk meg, hogy remélhetőleg érkezik a kistesó. Van egy másfél éves kislányunk és nagyon vártuk már a következő picit. Remélem, minden rendben lesz - de miért ne lenne?  Nekem is a fáradtság volt gyanús - mondjuk munka-háztartás-gyerek-férj mellett benne volt az is, hogy csak tényleg elfáradtam. 
Egyelőre még dokit kell választanom, nem akarok visszamenni ahhoz, akinél szültem. Szóval, még vannak tisztázandó kérdések az elkövetkező 3-4 hétre.
Egyébként április 10-ét dobta ki a kalkulátor. Aztán, majd kiderül... 

 
 


Üdvözlünk Ritusz! Gratulálok!! :-)
Hát igen farádtság kisgyerek melett nem annyira ritka.
Én is orvosválasztás előtt ami nem is annyira könnyű.

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie harmadik születésnapi ticker

Lilypie terhességi tickerek

Zsani :-)
 
 
 


Ki hogy van? Vannak mar rosszulletek? Nalunk eddig minden rendben van, kicsit puffadok, este hamar kidolok, hajnalban meg nem tudok aludni. Ma picit fajdogal a pocakom, de semmi veszes, gondolom helyezkednek a dolgok. :)

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
 


Én nagyon puffadok kívánok mindent utána meg feszít a hasam, nah és a fáradékonyság. De addig örülök míg nem jön émelygés hányinger.

Szép napot!

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie harmadik születésnapi ticker

Lilypie terhességi tickerek

Zsani :-)
 
 
 


Sziasztok! 
Nálam a fáradékonyság-hasfeszülés-esti beájulás-hajnali ébredés figyelhető meg. Néha belenyilall a fejembe a migrénes fájdalom, de egyelőre még csak egy-egy pillanat. Amikor Annával voltam várandós, akkor is félidőig többször volt migrénes rohamom - se előtte, se utána nem volt (szerencsére, kopp-kopp). Attól egy kicsit tartok, de remélem, most nem lesz olyan erős. Vagy nem is lesz. :) 
Cveky, vannak már tüneteid? A férjed bírja a gyűrődést? :)
Zsanett, sikerült már puhatolózni orvos-ügyben? Az biztos, hogy nehéz kérdés... próbáltam a neten kutakodni, csak az a gond, hogy mindenkinek mást jelent a "jó". Engem pl. egy "jó" nőgyógyász nem ultrahangoz meg minden alkalommal, nem piszkál feleslegesen, nem próbál meg paráztatni, a szülésnél nem siettet, nem nyomja a hasamat, ügyel a gátvédelemre. Másnak meg a "jó" orvos teljesen mást jelent. No, de még van egy kis időm...
 
 


Nálam se egyszerű az orvos választás mert 2 császárom volt sajnos esélyem a természetes szülésre semmi. Most szeretnék kórházat váltani és egy természetesebb császármetszést ami elég ritka és ilyen szemléletű orvost keresek. 

Szoritok hogy most elkerüljön a migrén!!

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie harmadik születésnapi ticker

Lilypie terhességi tickerek

Zsani :-)
 
 
 


Sziasztok!
Én elköszönni jöttem. Sajnos befejeződött a terhességem
Nektek boldog babavárást és gyönyörű, egészséges kisbabákat kívánok!
 
 


Évi nagyon sajnálom, és kívánom hogy mihamarabb egy egészséges baba jöjjön hozzátok!

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie harmadik születésnapi ticker

Lilypie terhességi tickerek

Zsani :-)
 
 
 


Évi, nagyon sajnálom! Minden jót kívánok és hamarosan egy egészséges, szép várandósságot, egészséges, szép babával a végén. Kitartást nektek!
 
 


Sziasztok!

Ritusz, Mulcsiga hogy vagytok? Hogy bírjátok a nagy meleget? Remélem nemsoká gyarapodik a létszám és jön több kismama is. :-)

Szép napot!

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie harmadik születésnapi ticker

Lilypie terhességi tickerek

Zsani :-)
 
 
 


Sziasztok! Csatlakoznék hozzátok.  Nekem április 2-át írta a kalkulátor, szóval lehet, hogy aztán márciusi baba lesz végül. Nekem ez az első terhességem. Ma megijedtem, mert egy nagyon picit barnáztam, de tényleg csak nagyon picit, remélem nem lesz gond. Én jövő héten pénteken fogok orvoshoz menni, szerintem akkor lesz 6 hetes.
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok! Én is csatlakoznék Hozzátok :) Április 5.-ét írt a kalkulátor, tegnap lett egy pozitív terhességi tesztem Nagyon boldogok vagyunk, első baba, és csak ötödjére jött össze
Vannak köztetek 30 feletti 1. babások? Én 32 vagyok. Nem vagyok még rosszul, émelygés előfordul, meg ez a hajnalban nem alvás. Múltkor hajnalban fel kellett kelnem hajnalban enni egy falat valamit, annyira éhes voltam
Jelenleg orvost keresek Budapesten. Uzsoki kórházól nagyon sok jót hallottam, csak azt nem tudom mehetek e úgy oda dokihoz hogy nem a kerületben lakom Ha valaki tud ebben segíteni azt megköszönném! De tudom az lenne a legtisztább ha megkérdezném személyesen


Üdvözlünk Markomari és kismehecske! Gratulálok nektek! :-)

Markomari hogy vagy ma, elmult a barnázás? Én is jövő héten elején megyek orvoshoz!

Kismehecske Nekem is április 5.-ét irt a kalkulátor! Én úgy tudom hogy akkor lehet másik kórházba járni ha fogadsz orvost. Én a honvéd kórházba keresek de nem oda tartozom.

Szép napot!

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie harmadik születésnapi ticker

Lilypie terhességi tickerek

Zsani :-)
 
 
 


Én 31 éves vagyok és első baba lesz. Remélem nem leszek 32 mire megszületik, mert április 10-én van a szülinapom  Sajnos ma  is volt egy pár csepp barnázás, remélem nem lesz baj, már csak 2 nap az orvos. Előbb nem szeretnék menni, csak ha durvulna, mert tényleg pár cseppről van szó. Amit jó jelnek veszek, hogy ma reggel nagyon rosszul lettem még hánytam is és állandó fáradtság van rajtam.
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


Azt olvastam hogy a barnázás nem rossz, az jelenti azt hogy beágyazódott a baba. Nekem semmi ilyen nincs :/ Én csak nagyon fáradékény vagyok, már reggel 9-kor elfáradtok a melóhelyen. Az étvágyam jó, néha rámjön az émelygés, de nem vészes. Szagokra nagyon érzékeny vagyok. Én ma megyek időpontot kérni...remélem nem 3 hét múlvára adnak


Jó reggelt!

Markomari majd írj mi volt az orvosnál! :-)

Kismehecske nálam is a fáradtság fő tünet! 

Nálam megjelent éhgyomorra egy kis émelygés meg néha pár pillanatra napközben érzem de szerencsére csak ennyi. Én kedden megyek orvoshoz már nagyon izgulok!

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie harmadik születésnapi ticker

Lilypie terhességi tickerek

Zsani :-)
 
 
 


Sziasztok lányok
Új vagyok még itt. Egy ideje olvasgatlak Titeket én 7+2hetes várandós vagyok
Sajnos egy babát elvesztettünk júniusban, de most úgy tűnik, hogy minden rendben van velünk eddig. Nálam is jelentkeznek már a reggeli rosszullétek amik borzasztóak.
 


Markomari várjuk a fejleményeket mi nagyon egyszerre lettünk babások.
 


Üdvözlünk Eszter! Gratulálok neked!! :-)

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie harmadik születésnapi ticker

Lilypie terhességi tickerek

Zsani :-)
 
 
 


@zsanett21:
Nagyon köszönöm én is gratulálok. Te hányadik hétben is jársz?
 


Kalkulátor szerint 6hét 1 nap.

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie harmadik születésnapi ticker

Lilypie terhességi tickerek

Zsani :-)
 
 
 


@zsanett21:
Nekem március 29et ír szülésre meglátjuk majd a doki mit mond. De sok helyen olvasom nagyjából a doki is ugyanazt az időpontot mondja amit a kalkulátor
 


Sziasztok! Gratu mindenkinek! :)
Képzeljétek én csak augusztus 23.-ra kaptam időpontot, mert szabin lesz a doki szerintetek nem gáz? Akkorra leszek már vagy 8 hetes Addig is vigyázok magamra.
Érdekes nekem nincsenek reggeli rosszullétek, sőt reggel érzem magam a legjobban. 1x voltamm rosszul, amikor éhgyomorra vettem be az Elevitet :D

Mindenkinek kitartást!


@kismehecske:
Én is az elevitet szedem. És éhgyomorra szoktam bevenni utána szoktam csak reggelizni, lehet ez is a baj nalam.
 


@kismehecske:


Szerintem jó hogy akkor mész mert addigra tuti hallatszik majd a szívhang mindent látni fog már az orvos amit kell, nem kell 2x menni meg izgulni. A vitaminokkal meg kisérletezni kell mert éhgyomorra általába hányingert okoz de van olyan amit valaki nem bír, én a gravidától hánytam és most a femibionntól nincs bajom.

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie harmadik születésnapi ticker

Lilypie terhességi tickerek

Zsani :-)
 
 
 


@eszter1893:


Általában úgyanazt mondja az orvos mint a kalkulátor időközben az utlrahang szerinti méretek után szokták korrigálni ha nagyobb vagy kisebb a baba.

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie harmadik születésnapi ticker

Lilypie terhességi tickerek

Zsani :-)
 
 
 


@eszter1893:



Étkezés közben, vagy után vedd be a vitamint, úgy nincs vele gáz :) 

zsanett21 köszi az infókat :)


Pénteken voltam orvosnál, pont 6 hetesnek mondott a doki. Szívhangot még nem látott, 2 hét múlva kell visszamennem kontrollra. 

Én is úgy vettem észre, hogy az Elevittől émelygek, mert egy nap kihagytam és akkor nem is voltam rosszul Mindenesetre szedni kell, a doki is ezt mondta.
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@markomari:


De jó hogy  minden rendben van. Más vitamint esetleg nem szedhetsz?

Én holnap után megyek orvoshoz akkor leszek 6+5 izgulok lesz-e szívhang. Nekem egyre erőebb az émelygés hányinger, örültem volna ha most kimarad!


Szép estét!

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie harmadik születésnapi ticker

Lilypie terhességi tickerek

Zsani :-)
 
 
 


Sziasztok. En a mult heten teszteltem pozitivat. 3. Gyerkoc.
Nincs ekezet mert kulfoldrol irok bocsanat :)
Szules varhato idopontja keplekeny havi szerint aprilis 15 de ovulacio szerint meg lesz az 20-22 e is :)
Mindenkinek oromteli bababavarast kivanok :)
 
 


@nicolet:
Nagyon gratulálok neked is
 


@nicolet:


Üdvözlünk! Gratulálok!! Mi is a 3. babánkat várjuk! :-)

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie harmadik születésnapi ticker

Lilypie terhességi tickerek

Zsani :-)
 
 
 


Sziasztok,

a párom és én még csak most kezdtünk el próbálkozni, ez a 2. hónap, hogy nem védekezünk, de már tegnap előtt egy halvány 2. csík is megjelent a teszten, azóta csináltam még kettőt és mind a kettőn szépen látszik a 2 csík. Elég izgatottak vagyunk, de azért még nem merjük nagyon beleélni magunkat. Ma megyek a háziorvosomhoz. Ő is tud csinálni vérvizsgálatot, amivel megerőíti a terhességet? Ti meddig vártatok a nőgyógyásszal, mikor érdemes felkeresni? Elvileg még csak a 4. hétben vagyok és ha jól számoltuk, akkor április végére jönne a baba.

Köszönöm a segítségeteket előre is
Zsófi
vzsofi
Debrecen
 
 


@vzsofi:
Szia :) nagyon gratulálok nektek :)én 6hetesen voltam először dokinál. Felesleges rögtön a dokihoz szaladni. Sok helyen tanácsolják hogy érdemes még várni.
Boldog babavárást kívánok nektek :)
 


Szia Zsófi!
Én is gratulálok! Én kb. 8 hetesen fogok előszőr menni :D kicsit szerintem későn van, de legalább már látszik valami :)


Köszönöm szépen :-) szerintem még én is várok kicsit, még nem sikerült orvost sem találni.
vzsofi
Debrecen
 
 


Olyan boldog vagyok10mm-es a picurkánk. április 5re várjuk azt mondta a doki

 


@eszter1893:


Mi nagyon együtt haladunk Én ma vagyok 7 hetes

Tegnap vettem Calciumot, mondta a doki, hogy igyam. Neked is javasolták? Nem korai még a kalcium pótlás?
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok! 
Gratulálok az új pozitív tesztelőknek! :) 
Eszter, gyönyörű az uh képed! :) Micsoda boldogság! :)

Zsófi, én is nyolc hetesen megyek először orvoshoz, augusztus 30-án. Nem szerettem volna elsietni a dolgot, szerencsére nincsenek aggasztó tüneteim. 

Markomari, bátorításként mondom, hogy én az első babavárásom első 18-20 hetét végig véreztem. Nem pecsételtem, hanem szó szerint folyott belőlem, olykor ömlött is. Aztán itt van az egészséges, gyönyörű, okos kislányunk, aki kilenc nap múlva másfél éves lesz. És a várandósság második felében már nagyon aktív voltam, jógáztam, túráztam, szülés előtt egy héttel még háromnaponta úsztam. Szóval, ha kicsit döcögősebben indul egy babavárás, attól még kikerekedhet minden. De remélem, már elmúltak a tüneteid teljesen!

Zsanett, sikerült orvost találnod? 

Egyébként jól vagytok? :) Lassan elkezdődik az uh-kép dömping. :) 



 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: