Új privát üzeneted érkezett!

Várok Minden januárra kiírt kismamát :)
FB csoportot is találtok, 2018 januári babavárók névvel

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Maternity tickers
debramorgan
Budapest XX. kerület
 
 
 
 


Szia! úgylátszik a januári kismamák nem olyan aktívak. :) kezdem én a sort, első baba, most vagyok 12+2 hetes és január 16ra vagyok kiírva. Lombikosok vagyunk, de lekopogom minden elsőre sikerült és eddig nagyon jól haladunk. :) Nálatok már a harmadik lesz?
maresz03
Budapest XV. kerület
 
 


Szia :) Úgy tűnik nem sok baba várható januárra? :)
Nálunk harmadik, igen, lassan 4 éves ikerlányaink vannak
Én 11+5 vagyok, bár ez attól függ, kit kérdezel: engem, szonográfust, nőgyógyászt vagy a babát

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Maternity tickers
debramorgan
Budapest XX. kerület
 
 
 
 

 
 

Sziasztok
Szeretnék csatlakozni hozzátok. Bár nálam a kiírt dátum december 30. Mèg az is lehet,hogy januárban fogok szülni. Ma vagyok 15 hetes. Nálunk 3 baba. Van már egy lányom 9 èves. Egy fiam, aki 5 èves. Èn 29 vagyok.

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Sziasztok! :)

Én 13+2 hetes kismama vagyok! :) Első babánk lesz és már nagyon várjuk! :)
Január 24-én a kiírt időpont. :)
 


Sziasztok, hogy vagytok? már a 15.hetet nyomom, tegnap derült ki, hogy tuti kisfiú lesz. Nektek is van olyan hogy háton fekve már néha kidudorodik? A múltkor éreztem egy kis kemény dudort az alhasamnál és a doki megerősítette, hogy az valószínű a kis feje volt. 
maresz03
Budapest XV. kerület
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok. Én szerdán leszek 17 hetes kismama.
Pénteken megyünk legközelebb nőgyógyászhoz, már nagyon várjuk, mert 4 hete nem láttuk a Pindúrt :) Remélhetőleg meg fogja mutatni, hogy kislány, vagy kisfiú, mert már nagyon furdalja az oldalamat a kíváncsiság  Első baba lesz, úgyhogy igazából mindegy, hogy kisfiú vagy kislány (habár a férjem kicsit jobban örülne egy kislánynak), a lényeg, hogy egészséges legyen 
 


Sziasztok! :)


Ma kezdtük a 18. hetet :) 


Tegnap voltunk orvosnál, kíváncsiak voltunk a baba nemére de nem tudta pontosan megmondani. Fiúra tippel mert van valami a lába között, de lehet csak a köldökzsinórt látta. :)
Jövőhétre rendelt vissza, hogy megmondja milyen nemű babánk lesz. :)

Ti hogy vagytok? :)

 


Mi szuperul, én már 2 hete érzem is a kis ficankat, főleg fekve :-) . Nekünk mázlink volt mert mindig szembe fordult és hát nem nagyon takargatta magát.
maresz03
Budapest XV. kerület
 
 


Én is kíváncsi vagyok már hogy kisfiú vagy kislány lesz-e :) de úgy látszik nagyon szégyenlős és nem akarja magát megmutatni :)
Lassan kezdem én is érezni a mozgásokat, és iszonyatosan jó érzés :) már úgy várom hogy velünk legyen :D
 


Sziasztok! Mi az első babánkat várjuk, most vagyok 22 hetes, az eddigi ultrahangok szerint január 14.-ére vagyok kiírva! :) Fiú lesz (habár sokan állítják hogy csak akkor derül ki biztosan, ha megszületik :D ), úgyhogy már rajta vagyunk a névkeresésen is, és elég ficánka, lehet hogy éppen olyan pörgős lesz mint az apukája  Én már nem bírtam visszafogni magam és vásárolgattam ezt-azt, ti hogy vagytok ezzel? Boldog babvárást mindenkinek!
 


Sziasztok! Nálunk is első baba, ma 21 hetes és úgy néz ki hogy kisfiú!  Január 31-re vagyok kiírva. Ő is sokat ficánkol, de még annyira nem tudom megfigyelni hogy mi a napirendje, van hogy egész nap rugdalózik, van hogy csak este vagy reggel. Vásárlás terén még csak pár ruhát vettünk, kaptunk, a többi még vissza van!  Majd ha már nem kell dolgozni járni több idő lesz beszerezni neki a kis dolgait! Ti meddig terveztek dolgozni?
 
 


Sziasztok!
Nálunk is végre kiderült hogy kisfiúnk lesz :) olyan boldog vagyok hogy leírni sem tudom :)
Arra gondoltam hozhatnánk létre egy facebook csoportot zártan hogy megoszthassuk a gondolatainkat egymással :)
fhelga: a dolgozós kérdésedre szívesen válaszolnél de nem akarom hogy felismerésre kerüljön ki is vagyok :D
 


Én most megint úgy vagyok mint az elején, akármennyit alszok, ugyanolyan fáradt maradok mint előtte.
Tegnap este meglepett a Manó, annyira aktív volt, hogy már szemmel láthatóak voltak a rúgásai! 
Facebook csoportról volt itt szó a legelején, debramorgan írta hogy csinált egyet, de én azon a néven nem találtam, úgyhogy marad ez.  Vagy csinálhatunk is egyet! Bár most úgy látom nem túl aktívak a többiek.  Örülök hogy Te írtál. Olyan jó lenne olyanokkal beszélgetni akik ugyanarra a hónapra várják a picit. Facebookon is amiket találtam csoportokat téli-tavaszi babák... hát az fél év különbség is lehet. Eddig ezt az egy fórumot találtam ahol végre hónapok szerint csoportosultak a kismamák.
 
 


2018 januári babák néven létrehoztam egy csoportot, csatlakozzatok ha van kedvetek :)
 


Találtam most ilyen néven 3 csoportot is  Jelentkeztem 
 
 


Sziasztok! Jó látni, hogy végre beindult ez a fórum :-D
Mi a 23. hétben járunk :)
Nekünk is kisfiunk lesz :-D Folyamatban van a névkeresés, egyelőre a Dániel a befutó :) Ti hogy álltok a nevekkel? :)
Szívesen csatlakoznék a Facebook csoporthoz, én is 3csoportot találtam, melyiket hoztátok létre Ti? :)
 


Sziasztok!
En tegnap voltam 24 hetes es kisfiuu
Mar van egy 15 honapos kisfiam
Olyan boldog vagyok :)
Ja es Alex Milan nev tetszik
huannita
Debrecen
 
 


Sziasztok :)
2018 januári babások a mi csoportunk :)
 


Ja es januar 8-ra vagyok kiirva :)
huannita
Debrecen
 
 


Sziasztok! "2018 januári babák :)" a csoport pontos neve és a csoport képe egy pocak amin a kismama keze van. Nálunk Bence baba lesz! :)
 
 


Sziasztok!

Én valamiért nem találok egy ilyen nevű csoportot sem, meg tudnátok adni a linket légy szíves?

Nagyon köszönöm :)
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron