Új privát üzeneted érkezett!

Írjátok meg,nektek mikor jó a találka,nembaj,ha csak rövidke lesz! :D

zsuzska
 


Akkor a hétre a hármas találka már úgy látom, lefújva. Mi holnap megyünk külföldre nyaralni egy hétre, utána visszatérhetünk rá.
Szép hetet nektek!

Kép
 


Szia Zsuzska!!!

Ez a találka tényleg nem akar összejönni.Én már nem is mondok inkább semmit,hogy mikor találkozzunk
:)
Mi jól vagyunk hétvégén buliztunk,vasárnap Balcsin voltunk.
Valahogy próbáljuk túlélni a meleget.
És Ti,hogy bírjátok?Gyerekek jól vannak?

Üdv:Kriszta.

Kép

 
 

Szia Kriszta!Hát igen,mintha nem is egy városban laknánk,olyan nehezen döcög ez a találka szervezés! :) Tegnap nem láthattalak a Lidlbe?Nem voltam biztos benne hogy te vagy,ha te voltál,mögötted álltam a pénztárnál!Amúgy,ha van kedved,Lilla nélkül is össze futhatunk,aztán majd vele is.Mi strandon voltunk hétvégén,igaz,csak Flóra meg én,mert Fannikát ilyen helyekre nem hordjuk.Milyen buli volt nálatok?Egyre kevésbé bírjuk a hőséget,főleg Fanni,nem győzöm forgatni,meg trikót cserélni rajta,szegénykém,szenved a melegtől.Flórának van nagy medencéje a kertben,ő elpancsikol!A te fiacskád jól van?Szép napot! :D

zsuzska
 


Szia Zsuzska!

Voltam hétfőn is és kedden is a Lidl-ben,láthattál :D
Elég gyakran járok bevásárló körútra :) Sokat lehet spórolni ha mindent ott veszek ahol a legolcsóbb.
Hétvégén a Párom Nagybátyjának az 50. szülinapját ünnepeltük,másnap volt is bajunk rendesen :D
Délután megint megyünk a Balcsira de most visszük magunkkal a kicsi Márkót.biztos élvezni fogja,majd megírom.
Annyira nem bírom ezt a hőséget,hogy ma félórát birtam ki az udvaron,be is jöttünk szerencsére Márkó is jobban eljátszott a hűs szobában.
Eszméletlen milyen dög meleg van.
A taliról még beszélünk :D

Üdv:Kriszta.

Kép


Szia Kriszta!Na hogy tettszett Márkónak a Balaton?Ilyen időben,csak vízparton lehet kibírni!Mindjárt 8 óra,de még mindig meg lehet sűlni,olyan meleg van! :( Az a baj,lehet bármilyen az idő,mindig az nem jó,ami éppen van!De ez van!Na pusz!

zsuzska
 


Sziasztok!!!

Márkó fiam imádta a Balatont,nagyon jól éreztük magunkat.
A héten csütörtökön mi utazunk e la Szüleimhez Szabolcsba most Én nem leszek keddig.
Lilla nagyon jók lettek a képek most néztem végig.

Szép napot :D

Kép


Sziasztok!
Szombaton megjöttünk Olaszországból. Szuper volt, bár a hazafele út nem volt zökkenőmentes. De szombaton megint megyünk, már előre félek az úttól. Gatyarohasztó meleg volt, a tenger is 29 fokos. Marci imádta. Bár már jó volt kicsit hazajönni a kényelmes lakásba, ott elég piciben laktunk.

Kriszta
Jó utat nektek. Szuper lehetett a Balcsin.

Kép
 


Sziasztok!Jó utat mindenkinek!! :D

zsuzska
 


Hol vagytok Csajok?

Zsuzsa még egyszer Boldogat!!!!!!!!!!!!!

Kép


Én be-be nézegetek, de nem igazán írogat senki.
Amúgy nem is nagyon vagyok gépnél, sokat csavargunk, strandolunk. Kell Marcinak a kimozdulás, mert hosszú lesz a tél a lakásban. Kihasználjuk a jó időt.
És ti Kriszta? Hogy vagytok?
Zsuzska????

Kép
 


Sziasztok!!

Hasonlóképpen mi is sokat megyünk.Már talán a héten az is eldől Márkó mikor kezdi a bölcsit:-)
Holnap megyünk védőnő+gyerekorvoshoz(2éves vizsgálat).
Amúgy nagyon jól sikerült a szülinap raktam fel róla képeket iwiwre.

Szép napot Nektek.

Kép


Szia Kriszta!
Jó lehetett a szülinapi buli. Hogy megy az idő, már két éves a kispasid. És már bölcsis lesz. A barátnőm most szoktatja a kislányát a bölcsibe, lehet, hogy csoporttársak lesznek a fiaddal? Neked sikerült munkát találnod?

Kép
 


Sziasztok!!

Rég jártam itt de semmi változás:-(
Lilla,hogy hívják a barátnőd kislányát aki bölcsis?
Lehet,hogy egy csoportba járnak :)
Mi most a héten nem voltunk mert beteg a Márkó,ma megyünk vissza a gyerekorvoshoz.
Habár mióta bölcsis azóta egyfolytában náthás:-(

Zsuzsa,veletek mizu?
Mellesleg szörnyen meg vagyok botránkozva ezen az iszap katasztrófán,ma fogom össze gyűjteni a gyerek kinőtt és nem használt ruháit meg amiket mi sem hordunk.
Úgy érzem ez a legkevesebb amit megtehetünk:-((
Valamint hívtuk a vöröskeresztet.

Na azért szép napot Nektek.


üdv:Kriszta.

Kép


Azt hittem, már senki sem fog erre járni, kihal a topic. Örülök Kriszta, hogy azért jöttél. Én minden nap benéztem, de hiába. Vivinek hívják a bölcsis kislányt.
A vörösiszap katasztrófán én is meg vagyok botránkozva. De inkább nem részletezem. Most meg kitelepítették még a kolontáriakat is. Hétfőn miért nem lehetett, ha tudták, mi lesz???

Kép
 


Sziasztok!

Az ajkai szülészetről szeretnék kérdezni, ha valaki olvassa?

Különösen dr. Nagy Zoltán érdekel.

rifu
 
 


sziasztok 32 hetes kismamam vagyok  , van itt olyan aki ennyi idös terhes és veszprém megyében lakik?
kiti
Sümeg
 
 


Sziasztok Anyukák. Él még ez a csoport?
 
 


Sziasztok! Él még a csoport? Az ajkai kórház szülészetéről friss tapasztalatok iránt érdeklődnék. :)
 
 


7.000.000 Ft. es mindegy egyek koltseg!!!!!!!!!!!


Olyan anyukat keresek akinek van egy sajat gyermeke es 5 evnel regebben szult. Feherboru magyar no aki 38 evnel nem oregebb es sajat petesettel vallalna egy terhesseget.
7.000.000 Ft es minden egyeb koltseget en fizetek.
rokaalom@gmail.com
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: