Új privát üzeneted érkezett!

Olyan kismamákkal beszelgetnék akik itt a kerületben laknak és a későbbiekben közös sétákat is kivitelezhetnénk :) ha van kedvetek persze! Üdv

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó


Rami
rami90
Budapest XVIII. kerület
 
 


Szia Rami! Ugyan nem XVIII, de XVII kerületi vagyok. Te merre felé laksz? Én Rákoshegyen

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


ÚJ! Spórolási lehetőségek kismamáknak, kispapáknak!

https://docs.google.com/forms/d/1AQNhu7 ... rm?c=0&w=1
marko95
Budapest VII. kerület
 
 

 
 

Szia Rami,

Nemsokára a 18. kerületbe költözünk, az én gyermekeim ugyan már  nagyobbacskák 6 illetve 3 éves,
de szívesen ismerkednék.

Üdv. Anikó

borosanika
Budapest XVIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Én is szívesen ismerkednék,beszélgetnék 18.kerületi anyukákkal,kismamákkal. Az én kisfiam 16 hónapos.Ki merre lakik? Mi Szent Imre kertvárosban, a Lőrinci erdő közelében.

Anna
gerbaranna
Budapest XVIII. kerület
 
 


VigyorKedves Anyukák!
Babysitterkedést vállalok 6 hónapos kortól, Csecsemő és Kisgyermeknevelői végzettséggel, 4 éves bölcsődei szakmai tapasztalattal, ahol jelenleg is dolgozom.
Én nem csupán felügyelek, "szitterkedek"! Kreatív foglalkozásokkal, finommotorikai-, beszéd- és mozgásfejlesztő eszközökkel készülök személyre szabottan! Iskolás korú gyerekekkel szívesen tanulok, korrepetálok. Igény szerint programokra is elviszem gyermekét/eit. Sajátos nevelési Igényű Gyermekekkel is szívesen foglalkozok, mivel integrált csoportban dolgozom van tapasztalatom.
Célom a gyerekeknek a családdal együttműködve kellemes és hasznos időtöltést nyújtani!
Ha felkeltettem érdeklődését várom hívását, vagy e-mailjét!
06305572020
babysitterkitti@gmail.com


Sziasztok!

Van mèg itt valaki? :)
 



Norbert
 


Mikor jön a baba?
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: