Új privát üzeneted érkezett!

Szia !
Persze, szívesen elmondom mire jutottam. Ha lehet, inkább privibe írnék, neveket nem szívesen említenék itt a fórumon.
Mariann
 
 


mailcím a profilban ideiglenesen. Kép
köszi
Solya
 
 


Sziasztok!ha még aktuális valakinek a hasplasztika akkor elmondom nektek hogy egy másik fórumon kaptam egy reménysugarat a műtétre .
Sajnos a volt munkahelyemen gyakorlatilag majdnem szóba sem álltak velem 15 évi munkaviszony utánKépsebészeten dolgoztam)
Igy utána érdelklődtem és igy jutottam a Szent Imre Kórházba ahol a Plasztikai sebészeti rendelésre kell elmenni és annak aki szült TB-re megcsinálják.A Nőklapja fórumán jelentkezett egy anyuka akinek hasonló módon sikerült a műtét.
Azt még nemtudom hogy az időmbe belefér-e hogy még ebben a hónapban elmenjek de ha intéztem valamit akkor irok nektek.
Üdvözlettel:Vera

Kép
Kép
 
 

 
 

Vera
Ha olvasod, engem érdekelne a dolog.
köszi
Hajni
 
 


Sziasztok!

De régen jártatok erre!KépKép
Azért én itt vagyok most és érdeklődni szeretnék,hogy volt-e vkinek mostanában hasplasztikája és,hogy a Szent Imre kórházban tényleg csinálnak-e TB alapon ilyen jellegű műtétet?
Majd benézek,remélem vki jár még erre!
Kösznyike!
 
 


Sziasztok!

Még mindig senki?Kép
 
 


Szia Daroki!Tényleg csinálnak hasplasztikát TB alapon a Szent Imrében én május 5 re voltam előjegyezve csak elmaradt mert kiderült hogy vannak epeköveim és először ezt kellett megoperálni ...most pihenem ki ezt a műtétet és hajrá mert ha meggyógyulok akkor megyek vissza időpontért a Szent Imrébe...magánban megirom a doki elérhetőségeit ha gondolod...e.mail:a profilomban.
Üdv.Vera

Kép
Kép
 
 


Hello-hello. Jár még erre valaki?

Nemrég diagnosztizált nálam egy örvös rectus diastasis-t. Most épp a Dunának akarok menni, már szervezem az egyéni utazás Kép
Azt olvastam korábban itt,h PEsten nem mütik ezt endoszkopos módszerrel. Van valaki aki ezt tagadja?
Kinek csináltak már hasonlót és hogyan?
Az egyetlen ami elfogadható volt rajtam az a hasam volt , most erröl is lemondhatok?
Kérlek Benneteket: HELP!
 
 


Sziasztok!

Nálam is rectus diastasis-t diagnosztizáltak, tenyérnyi vastagon szét van csúszva a hosszanti hasizmom. ( Úgy nézek ki, mint egy 5 hónapos kismama. ) Meg szeretném műttetni, de nem tudom, hogy TB alapon vagy maszekba érdemes megcsináltatni. Volt valakinek TB alapon hasplasztikája? Milyen eredménnyel? A tapasztalatokat is megosztanátok velem?

Köszönöm
Tücsi
 


Szia Tücsi!

Hogy derült ki hogy ez a bajod? Én is úgy nézek ki, mint egy várandós :? , pedig már lassan 11 hónapos a kislányom. Tervezem hogy elmegyek plasztikai sebészhez.
Javasolták hogy írkak egy kérvényt a tb-hez, és akkor lehet hogy támogatják a műtétet.
Amúgy nem hiszem hogy van különbség a tb, vagy maszek alapon történt műtét között, hisz' az egyiket te fizeted saját zsebből, a másikat meg a tb, de maga a műtét szerintem ugyanaz.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
 
 


HAHÓÓÓÓÓÓ4 JÁR MÉG ERRE VALAKI...SZERINTEM NAGYON SOKAN VAGYUNK AKINEK EZ A PROBLÉMÁJA. TEGYÜNK VALAMIT...JÁRJUNK UTÁNA ÉS LEGYÜNK ISMÉT SZÉPEK ÉS NORMÁLISAK....HA VALAKI TUD PONTOSAT HOGY MERRE INDÚLJAK KÉREM IRJON. 11 HÓNAPOS A KISLÁNYOM ÉS MÉG MINDÍG 3 CM A HÉZAG ÉS SEMMI ERŐ A HASIZOMBAN MEG OLYAN MINTHA TERHES LENNÉK....VALAKI SEGÍTSEN!!!

Rita


HAHÓÓÓÓÓÓ4 JÁR MÉG ERRE VALAKI...SZERINTEM NAGYON SOKAN VAGYUNK AKINEK EZ A PROBLÉMÁJA. TEGYÜNK VALAMIT...JÁRJUNK UTÁNA ÉS LEGYÜNK ISMÉT SZÉPEK ÉS NORMÁLISAK....HA VALAKI TUD PONTOSAT HOGY MERRE INDÚLJAK KÉREM IRJON. 11 HÓNAPOS A KISLÁNYOM ÉS MÉG MINDÍG 3 CM A HÉZAG ÉS SEMMI ERŐ A HASIZOMBAN MEG OLYAN MINTHA TERHES LENNÉK....VALAKI SEGÍTSEN!!!

Rita


Sziasztok! Abban kérném valaki segítségét,hogy létezik e olyan műtét vagy lézeres kezelés amellyel el lehet tüntetni a hasról a csíkokat! Előre is köszi
 
 


sziasztok.én is megszeretném csináltatni a hasamat de kissé félek.vannak tapasztalataitok?lekéne fogynom de az nem megy még kemény diétával sem még az orvos sem tudja hogy mi az oka,a leleteim mind negativok lettek.ha mütét után fogyok az nagyon gáz ugye?kivel érdemesebb csináltatni plasztikai sebésszel vagy sebésszel.?melyik var szebben?azt tudom hogy ha sebész csinálja akkor joval olcsobb mert ő hasfalsérvnek megtudja csinálni..köszi a segitségeteket :roll:
 


nekem meg lett csinálva laposabb mint valaha ha valakinek kell segítség szivesen segítek hogy elérhető áron szép legyen 160e

 


Sziasztok! A korábbi hozzászólásokban olvastam, hogy van aki nem hallott a keloidról. Én ugyan nem a szülés kapcsán, de rendelkezem keloiddal. Ha valakit ez a téma érdekel, akkor javaslom látogasson el a http://keloid.freebase.hu/ oldalra, ahol megismerkedhet az ebben a betegségben szenvedők tapasztalataival.


nekem meg lett csinálva laposabb mint valaha ha valakinek kell segítség szivesen segítek hogy elérhető áron szép legyen 160e

Szia! Engem érdekelne, szívesen meghallgatnám a műtéted történetét!

Előre is köszi: Helga
 


nekem meg lett csinálva laposabb mint valaha ha valakinek kell segítség szivesen segítek hogy elérhető áron szép legyen 160e

Szia! Engem érdekelne, szívesen meghallgatnám a műtéted történetét!

Előre is köszi: Helga


Engem is nagyon érdekel! Kérlek segíts!
Előre is köszi: Rita
kakukmarci
Győr
 
 


nekem meg lett csinálva laposabb mint valaha ha valakinek kell segítség szivesen segítek hogy elérhető áron szép legyen 160e

Szia! Engem érdekelne, szívesen meghallgatnám a műtéted történetét!

Előre is köszi: Helga


Engem is nagyon érdekel! Kérlek segíts!
Előre is köszi: Rita

Szia! Írtam privát, remélem jó helyre ment:) Nagyon érdekel engem is, írj kérlek a privát levelemben megadott mail címemre! Köszönöm :)
icus34
Kisújszállás
 
 


Szia!

Én is nagyon érdeklődnék, mert már két éve készülök rá, és ahol kinéztem magamnak a műtétet, arról lebeszéltek. Szóval, kérlek segíts nekem is :lol:

h álás köszike

emil: meszarosh.hajnalka@gmail.com

üdv
hajni
meszarosh78
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok :-) látom nagyon téma a hasplasztika ill. a fogyás szülés utánni helyre állitó műtétek sora :-) 
Akkor most megosztanám veletek tapasztalatomat.Én megcsináltattam a hasam még hozzá TB-re szülés után.a hosszanti hasizmom sajnos nem úgy zárult be ahogy kellett volna szülés után és igy hozzá társult egy kisebb és annál is alatomosabb köldöksérv. 
Hozzá teszem nagyon örültem neki hogy na végre azt a csúnya kötényhasam leszedik és végre csinos leszek ,és ezért egy petákot sem kell fizetnem . 
eljött a műtét napja két csővel a hasamban ébredtem borzasztó fájdalmakkal és kb. 3 nap mulva kiszedték a két hasi csövet drént másnap seblázam lett elkaptam valami fertőzést a műtőben a sebem két helyen kinyilt borzasztó volt fájt is és a helye csúnya nagyon. viszont most szeretnénk másik babaát vállalni.tavaj augusztusban műtöttek .
 


Engem Lanyané által ajánlott orvos műtött kb. 3 éve.A hasam gyönyörű lapos, a heg alig látszik. Ráadásul azóta született egy lányom, 9 hónapos lesz és utána simán visszament a hasam.Olyan mint műtét előtt..pedig jó nagy terhes pocim volt. :)
 
 
 
 


@varmar:


Kedves Varmar!

Ha még aktuális a kérdésed a jó hasplasztikával foglalkozó orvossal kapcsolatban, akkor az alábbi linket ajánlom figyelmedbe. http://www.docplanner.hu/hasplasztika . Itt magán és állami intézmények egyaránt szerepelnek orvosaikkal együtt, gyakran kommentekkel.  Remélem tudtam segíteni ;-) 


Sziasztok!
Balya Boglárka vagyok, 4. éves dietetikus hallgató, és szeretném a segítségeteket kérni kérdőívem kitöltésében! A toxémiás anyukák/kismamák táplálkozási szokásait vizsgálom. Nagy segítség lenne, ha kitöltené az, akit érint/érintett ez a kór! Lehet várandós és anyuka is, a lényeg az információszerzés! Köszönöm :)

https://docs.google.com/forms/d/1A8nA-n ... w/viewform
 
 


@vera70:
Szia engem érdekelne a has pkasztika a szent Imrében merre meddig mit és hogyan Monika


@lanyané: Hali ha aktuális még a segítség hasplasztikára engem is érdekelne köszi előre is :)
nikoleta14
Budapest XX. kerület
 
 


@lanyané:
Szia. A segítséget én is szivesen fogadnám. Köszönöm szépen @lanyané


Szia

Szeretném megkérdezni hogy te hil csináltattad
a hasplasztikát ?
Mennyi idő volt a felépülès ?
Ködzi
Erika

Kép


Kép

Kép
 
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron