Új privát üzeneted érkezett!

Hajrá Jevi!

Mostmár bármikor jöhet Lizi baba! :wink:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Gondoltam, benézek, hátha jár erre valaki. Április 28.-án született meg a kislányunk, Alíz, hajnalai 1 óra 18 perckor. 3530 g-mal, és 50 cm-rel. Azóta már megjártuk a kórházat is egy húgyúti fertőzéssel, de most már jól vagyunk, még szájon át kapja az antibiotikumot, holnap kell telefonáljak az újabb vizelet-eredményért, ha az jó lesz, akkor már nem kell tovább szednünk a gyógyszert! Szépen szopizik, már elértük a 4 kg-t is, tesók nagyon jól fogadták!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Jevi !

Hatalmas gratula Nektek!

Lizi baba légy üdvözölve! :D Remélem már megoldódott a fertőzés mizéria!

Hogy ment a szülés egyébként? Mesélj kicsit, ha ráérsz, milyen 3 gyerkőccel???

Sok boldogságot, jó egészséget és sok sok tejcsit kívánunk! :D

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 

 
 

Sziasztok!

Jó rég jártam már erre. Hogy vagytok? Pocaklakók és az új babókák?

Gratulálok Jevi Lizihez, remélem már minden rendben van veletek!

Loli jövő héten kapja a 15 hós oltását, előre félek. Utálja az orvosi rendelőt, lerakom a vizsgáló asztalra és azonnal keservesen sírni kezd. És azok a szemek! Annyira sajnálom olyankor szegényt, de hát kötelező az oltás. És a kis szemem fénye gyönyörűen mondja: anya, apa, papa, mama! Olyan édes a hangja! Teljesen levesz a lábamról. Kép Meleg nyári napon

Zsuzsi
Kép


Sziasztok!

Ezer meg egy éve nem jártam erre és mit látok!!!! Jevi hatalmas gratula a kicsilányhoz!!

Üdv a nagycsaládosok körében! :D

Én visszatértem dolgozni, lassan másfél hónapja. Nagyok oviban, a nyáron Dávid még mamánál lesz, de szeptemberben kezdi a bölcsit.... Kiváncsi leszek nagyon, hogy fogja fogadni.

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok ismét :)

Jevi-Gratulálok Lizihez :) De jó...babázol :)

Kinek hogy telik a nyara?

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Sziasztok!

Ez a nyár valami rettenet. Hideg van és esik, amikor strandolni is lehetne. Loli imád a kiskádjában pancsolni( a nagyban is), de ilyen kiszámíthatatlan időben még sétálni menni is eléggé necces tud lenni. Hét végén megyünk nyaralni, remélem addigra ideér az igazi meleg nyár!

Zsuzsi
Kép


Sziasztok!

Nagyon régen nem járt erre senki, Viki, ha még olvasod, milyen fincsi tortával készülsz?

Mi jól vagyunk, a nagyok élvezik a havat, Lizi kicsit taknyos. Már kapaszkodva feláll, felül, kúszik-mászik...

Egyelőre ennyi, mert talán nem is jár erre senki... :(

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!


 


Én is pécsi vagyok, jár még ide valaki? :)


 


Üdv,


Andi


Képalt="Lilypie Pregnancy tickers" />
hcandrea
Budapest
 
 


Szia Andi!
Én most fedeztem fel ezt a topikot. Úgy láttam előttünk jó rég óta nem használták. Jó lenne feléleszteni!
Üdv, Éva
evita77
Pécs
 
 


Sziasztok anyukák! Ha nem nagy kérés, megkérlek kattintsatok az alábbi linkre és ott semmi mást nemkell tennetek, csak kattintani a tetszik gombra, és máris sokat segítettetek nekünk.  Sajnos telefonról nem működik. Köszi szépen :)

http://erdely.ma/fototar.php?kepid=4761 ... bb_allapot
 


Kedves Mindenki, egy nagyon izgi kutatáshoz keresünk kismamákat, akik szívesen kitöltenek egy kb. 10 perces online kérdőívet. Ha megosztjátok, az is szuper nagy segítség! A résztvevők között 5 db 10 000 Ft értékű DM ajándékutalványt sorsolunk ki! Előre is köszi! A kérdőív a linkre kattintva indul.
http://adatbazis.selfip.com/capitris/in ... &uid=TESZT





wakkancs
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok ! Segítséget szeretnék kérni. 1-2 hónapon belül Pécsre költözöm és nőgyőgyászra lenne szükségem  . Kit tudtok ajánlani ? Pro-kontra ? :) Teljesen új vagyok a városban és nem fogok tudni visszajárni a korábbi lakóhelyemre . Január 21én lesz a genetikai viszgálat tehát utána mindenképp kellene egy normális barátságos orvos aki szülést is vezet na és persze nem horribilis  árakon dolgozik.Köszönön szépen  ha valaki tud segíteni :)

Brigi :)
 


Sziasztok!
Első babámat várom, vasárnap leszek 11 hetes, illetve augusztus 16-ára vagyok kiírva
pécsi kismamákkal ismerkednék, ki h viseli a terhességet?

Szép Napot Kívánok mindenkinek
szimi0822
Pécs
 
 


ÚJ! Spórolási lehetőségek pécsi kismamáknak, kispapáknak!

https://docs.google.com/forms/d/1AQNhu7 ... rm?c=0&w=1
marko95
Budapest VII. kerület
 
 


Kedves Kismamák!
Szeretném megkérni Önöket, hogy a kérdőív kitöltésével járuljanak hozzá a szakdolgozatom elkészüléséhez.
Témám a terhesség alatti depresszió és szorongás, anya-magzat kapcsolat.
Kb 10-15 percbe telik, de nagyon nagy segítség lenne minden egyes kitöltés. Előre is köszönöm a segítségeteket  További csodaszép napot kívánok!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... w/viewform
tundermamoca
Szombathely
 
 


7.000.000 Ft. es mindegy egyek koltseg!!!!!!!!!!!


Olyan anyukat keresek akinek van egy sajat gyermeke es 5 evnel regebben szult. Feherboru magyar no aki 38 evnel nem oregebb es sajat petesettel vallalna egy terhesseget.
7.000.000 Ft es minden egyeb koltseget en fizetek.
rokaalom@gmail.com
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: